Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

StaY_KooL 2008. szeptember 5. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Kurel üzenetére (#8514): :D:D jóféle
igotbigbootybitches
Kurel 2008. szeptember 5. 1058 hozzászólás 332.
Az ember elmegy gyónni. - Atyám, nagy az én vétkem. Házas vagyok, mégis lefeküdtem hét nôvel egyszerre. - Akkor most fogj hét kiló citromot, facsard ki és idd meg a levüket! - És ez feloldoz? - Nem, de eltünteti azt az elégedett mosolyt a pofádról...
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Retek-Harcos 2008. szeptember 5. 4667 hozzászólás 24.
Satu ... Sírok :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Rosi 2008. szeptember 5. 1904 hozzászólás 155.
Válasz DSAO üzenetére (#8511): Hehhe :DD
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
DSAO 2008. szeptember 5. 765 hozzászólás 493.
A student comes to a young professor's office hours. She glances down the hall, closes his door, kneels pleadingly. "I would do *anything* to pass this exam." She leans closer to him, flips back her hair, gazes meaningfully into his eyes. "I mean..." she whispers, "...I would do...*anything*." He returns her gaze. "Anything?" "*Anything*." His voice softens. "*Anything*??" "*Anything*." His voice turns to a whisper. "Would you...*study*?"
You know that look women get when they want sex? Me neither.
brute 2008. szeptember 4. 256 hozzászólás 1449.
Válasz toma üzenetére (#8505): Ez nagyon ütött :D:DDD szerk: Válasz Saturas üzenetére (#8500): De bakker ez se rossz :D:kira Egy lightabb változatát ismertem már, de így is adja nagyon:)
Mondá: "Egy Archmage-nél nem futhatsz gyorsabban."
JoonusMortum 2008. szeptember 4. 1533 hozzászólás 213.
Válasz Saturas üzenetére (#8498): kurva jó :D:D:DD:D:::kira
Spell_Breaker_ 2008. szeptember 4. 575 hozzászólás 686.
Válasz toma üzenetére (#8505): teh fasz x:Sd.aSD:AS:DAS:D :kira
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
paradoX 2008. szeptember 4. 4067 hozzászólás 37.
Válasz aBry üzenetére (#8504): akár :D:D
MinD You!
Twu 2008. szeptember 4. 4516 hozzászólás 28.
Válasz aBry üzenetére (#8504): hát ha neked ezt mondta a kommentem... :)
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
toma 2008. szeptember 4. 4782 hozzászólás 22.
hogy hívják a kikapcsolt kígyót? pitoff A:SD_:ASD:-
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
aBry 2008. szeptember 4. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Twu üzenetére (#8502): részeg csaj meg meleg sör? :S
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Spell_Breaker_ 2008. szeptember 4. 575 hozzászólás 686.
Válasz Saturas üzenetére (#8500): ADS:AS:D
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Twu 2008. szeptember 4. 4516 hozzászólás 28.
Szerintem a kettõ együtt a legjobb ;)
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
aBry 2008. szeptember 4. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Saturas üzenetére (#8500): :D:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Saturas 2008. szeptember 4. 717 hozzászólás 531.
epix: Sör vagy Punci?? 1. A sör mindig nedves. A puncinál ehhez fáradni kell. Egy pont a SÖRNEK 2. A meleg sör íze borzalmas. Egy pont a PUNCINAK 3. De a hideg sör fenséges! Egy pont a SÖRNEK 4. Ha sörtõl bûzösen mész haza, a feleséged a plafonon lesz, jelenetet rendez, nem enged be, stb. Ha punciszagúan mész haza, a plafonon lesz, nem enged be, akár még el is hagy. Nézõpont és egyéni megítélés kérdése, legyen DÖNTETLEN. 5. Tíz sör egy este és nem tudsz hazavezetni. Tíz punci egy este és nem is akarsz. Egy pont a PUNCINAK 6. Ha nyilvánosan sok sört teszel magadévá, megvetnek. Ha akár csak egy puncit is magadévá teszel nyilvánosan, legenda leszel. Egy pont a PUNCINAK 7. Általában nem traktálják az embert öreg sörrel. Egy pont a SÖRNEK 8. Lehúzni a cimkét a sörökrõl unalmas. Bugyikat lehúzkodni jó móka. Egy pont a PUNCINAK 9. A legtöbb országban a sört megadóztatják. Egy pont a PUNCINAK 10. Ha iszol egy második sört, attól az elsõ még nem borul ki. Egy pont a SÖRNEK 11. Mindig tudhatod, hogy te nyitottad ki elsõnek. Egy pont a SÖRNEK 12. A söriváshoz nem kell búvárruha. Egy pont a SÖRNEK 13. Mindig pontosan tudod, a söröd mennyibe fog kerülni. Amúgy is, a sör olcsóbb. Egy pont a SÖRNEK 15. A sörnek nincs anyja. Egy pont a SÖRNEK 16. A sör nem várja el, hogy fél óráig ölelgesd miután megittad. A sört mindig könnyû ledönteni. Egy pont a SÖRNEK 17. Több sör együtt sem beszél hülyeséget. VÉGEREDMÉNY: SÖR-PUNCI 10-5 A sör simán gyõzött! Ui. Ha nõ vagy, és most dühösnek, megalázottnak, lealacsonyítottnak érzed magad,jusson eszedbe, hogy a sörnek nincsenek ilyen érzelmei, legalábbis nem fejezi ki õket, szóval még egy plusz pont a SÖRNEK _[+AS&¢Dd
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
JoonusMortum 2008. szeptember 3. 1533 hozzászólás 213.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8496): ehhh :dread kemény
Spell_Breaker_ 2008. szeptember 3. 575 hozzászólás 686.
Beküldõ: dokesz RÓMEÓ & JÚLIA (Duódráma) R: Megyek hát, s tüstént szólítom kedvesem, Hisz biztos reám vár talpig tetvesen. De csitt! Mi fény villózik amott? Konnektorba nyúlt, s ettõl görcsöt kapott. Ó, én egyetlenem, segítenék máris, De nem teszem, hisz látom élvezed a fázist. J: Bûzt hoz a szellõ, ez Romeó lenne? Ilyen szaga neki van, biztos vagyok benne. Elindult felém, ide vezet útja, Remélem, hogy erejébõl több menetre futja. Jöjj hát szerelmem, s csókold meg ajkamat, De sietned kell, mert bélgiliszták hajtanak. R: Mily furcsa a hangja, csak nem esett baja? Tán rühes a kedves, hogy hullik a haja? Ó, a galád tele van kéjjel, Biztosan megcsalt mással az éjjel. J: Ne szólj így Romeó, hisz meg szûz vagyok. R: A füledre kedves, attól hallasz nagyot. J: Szerelmem Romeó, ne gyanúsíts engem, Hisz éjjel az odúm csak terád fentem. Loboncos trombitád, mely igen derék fajta, Nyújtsd fel hát iziben, s felhúzlak rajta. R: Értem a terved, fáj a fogad a golyóra, Húzzon fel inkább a Vágó Pisti rolója. J: Hármat kérek kedves, ölelj, csókolj, szeress, Szoknyám alatt iziben mamutfészket keress! R: Ide figyelj kedves! Mit mondassz, csupa vidámság, De nincs itt a Dévényi, ez nem három kivánság. S most mondok neked szépet én is Júlia: Arcod látvanyátol kipusztul Grúzia. J: Szerelmem Rómeó, hangod mint az álom, Meredõ tagodat epedve várom. Tudom, hogy féltél, s éjjel reám vártál, S félelmed jeléül megtelt az ágytál. Tudom, hogy szeretsz, s imádsz kellõképpen, Vizelõ kacséd kimutatta nékem. R: Szót se többet errõl, hisz elég a bajom, Az engem ért csapást szó nélkül nem hagyom. Keserû a sorsom, melynek tûz az oka, Házunk égésének nagy volt a foka. J: Ezek után Rómeó nem élet az élet, Haljunk meg együtt, igyuk meg e mérget. Az élet örömeit már élvezni nem merem, Mert napok óta sajog, s gyötör aranyerem. Ég veled hát kedves, az életet már utáltam, S ha meghaltam, jöjj te is utánam. (Julia megissza a mérget, s meghal.) R: Balga lány, mit képzelsz! Hogy halni veled menjek? Odébbállok, s inkább maszturbálok egyet. :kira
Válasz paradoX üzenetére (#8495): én is szeret(t)em a hupékéket, de a godzilla jobban bejött. MÉzga géza 4 ever : D:D:D
LycO 2008. szeptember 3. 312 hozzászólás 1213.
Válasz paradoX üzenetére (#8495): elbaszta a gyerekkorod :D
Még jó hogy borabb!!
paradoX 2008. szeptember 3. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8494): veled helyzet? [quote=Spell_Breaker_ írta(#8494)]- - Hogy hívják Törpilla legkedvesebb törpjét? - Ügyi-Fütyi. (bocs paradox) .[/quote]
MinD You!
- Hogy hívják a sivatagi kocsmát ? - Porozó. - Hogy hívják a cigány légitársaságot? - Kolomp-AIR. - Hogy hívják az eszkimó légitársaságot? - Fridzsid Air. - Hogy hívják a kínai cigányt? - Lá Lí. - Hogy hívják Törpilla legkedvesebb törpjét? - Ügyi-Fütyi. (bocs paradox) - Hogy hívják a börtön bélyegzõjét? - Fogdapöcsét! - Hogy hívják a peches indiánt? - Szopacs.
Scarface 2008. szeptember 3. 657 hozzászólás 567.
Válasz Saturas üzenetére (#8491): naneeeee :DAD:SAD:
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz Saturas üzenetére (#8491): ASDASDASDASD Szegediek ezt nektek jánlom: Tudjátok-e miért jobbak a szegedi lányok mint a töbiek?? - Mert nem azt mondják hogymég ehgyszer, hanem hogy még ötször A:DSA:SD:SD A:SD:ASD
Saturas 2008. szeptember 3. 717 hozzászólás 531.
Pszichológus a betegnek: - Nos, van egy rossz és egy jó hírem. A rossz hír az, hogy a vizsgálatok alapján ön elfojtott homoszexualitásban szenved. - Úristen! És mi a jó? - Az, hogy egy ilyen kis cuki fiú vagy... F:DGA
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Spell_Breaker_ 2008. szeptember 2. 575 hozzászólás 686.
Válasz Gus üzenetére (#8487): azám ez ilyen zp s wc elött állldogálós csajokra jellem zö :D:D:D:
Mefi2- 2008. szeptember 2. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8486): :) Ezek már a megszokott jó kis poénok :D de vigyázz mert elkényeztetsz minket .
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo
toma 2008. szeptember 2. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8484): ezek jók :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Gus 2008. szeptember 1. 679 hozzászólás 548.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8486): méhenkórász :DAS:DAS:ASD: ez ilyen spermahajder kategória :DAS:S:AD
Jobb ma egy stabil punci, mint holnap 2 bizonytalan!! by lyco master 34. 54. :ADS:AS:DAS:D
Spell_Breaker_ 2008. szeptember 1. 575 hozzászólás 686.
Ezt a sok fárszto viccet felajánlom a wcg höseinek: - Hogy hívják a bátor, mindenre képes kanalat? - Merõkanál. A:S:DA:SD:SDSD:SD: - Hogy hívják azt a ragadozót, amelyik bûnözõket eszik? - Gonosztevõ. - Hogy hívják az V. kerület orvosát? - Dr. Oetker. - Hogy hívják a kopasz teherautót? - Tarifa! - Hogy hívják az esõben elázott harci hímbirkát? - Csatakos. - Hogy hívják a kommandós sünt? - Eksün. - Hogy hívják az angol nõgyógyászt? - Sir Ben White. - Hogy nevezik a tehén víz alatti kastélyát? - Bú-vár. - Hogy hívják a bevásárlóközpontban dolgozó nénit? - Frauchan. - Hogy hívják a szexuálisan éhes nõt? - Méhenkórász.
Xymoth 2008. szeptember 1. 2068 hozzászólás 140.
Guiness rekord - Ebben a teremben található a világ legnagyobb hernyóállománya, közel húszféle pók, valamint többféle rágcsáló. Na ennyit az iskolai menzáról, nézzük a következõ helyiséget! CN Tescós szatyrot kért a Baumaxban... és kapott CN egyszer meghalt. De túlélte...
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Spell_Breaker_ 2008. augusztus 31. 575 hozzászólás 686.
Nah készültem erre én is: Tudod-e, ki hogyan hal meg? A tûzoltó elég gyorsan, Az aratóért jön a kaszás, A házmester beadja a kulcsot, A molnárt felõrli az élete, A szabónak elszakad élete fonala, A pék megeszi kenyere javát, A kertész a paradicsomba kerül, A postásnak megnyílik a mennyország kapuja, Az órásnak üt az utolsó órája, A kalauz eléri a végállomást, A prímásnak elszakad a húrja, A matróz az örök nyugalom tengerére hajózik, A pénztáros elszámol az élettel, A búvár örök álomba merül, A trombitásból kifogy a szusz, A koldus jobblétre szenderül, A díjbirkózót maga alá gyûri a halál, A bérlõ örökös otthonra lel, A boldogtalan megboldogul, A léghajósnak elszáll a lelke, A vegetáriánus fûbe harap, A virágárus alulról szagolja az ibolyát, A lovász elpatkol, A papnak harangoznak, A vadásznak lõttek, A színésznek legördül a függöny, A muzsikusnak elhúzzák az utolsó nótáját, A szabót kinyírják, A kisembereket elteszik láb alól, A meteorológusnak befellegzett.
StaY_KooL 2008. augusztus 31. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8481): ez NAGYON kellett most :D:D:D alap 5ös gec, milyenek vannak már :D:D
igotbigbootybitches
Válasz Narancsnor üzenetére (#8481): :SD:AS:DAS:D: ,,Sátrat versz a gardróbba, és össze-vissza káromkodsz, hogy a jó helyeket már elfoglalták.'' A:DA:SD:SS:D :kira
Narancsnor 2008. augusztus 31. 833 hozzászólás 442.
Hmm ez msot találtam és mivel mar ége az idei fesztival idénynek de még mindenki érzi magaban h mien is volt a "néppel" élni bulizni megtudhatod h mien jelei vannak h függövé váltál és még a fesztivalt érzed mindenhol: 1. Mielõtt belépnél a lakásba, felmutatod a karszalagot. 2. Köszönsz, majd elmagyarázod anyádnak, hogy nincs nálad semmilyen ütõ-, szúró- és vágófegyver, valamint kábítószert és robbanóanyagot sem tartasz magadnál. 3. Kérsz egy sört a hûtõbõl, de a leghátsót, mert az hidegebb. 4. Nem húzod le a vécét, és minden alkalommal legalább hat réteg papírt teszel az ülõkére. 5. Megpróbálsz minél közelebb férkõzni a rádióhoz, hogy elmondhasd: az elsõ sorból hallottad. 6. Óvatosan fényképezed a tévében a klipet, nehogy kiverje kezedbõl a mobilt a felbõszült tömeg. 7. Szobanövényekre vizelsz éjjelente, hátha nem tûnik fel senkinek. 8. Szólnak, hogy vacsora, mire megkérdezed, hogy melyik sátornál. 9. Egy hétig nem fürdesz, mondván úgysem kerülnél sorra, ja és a víz is tök hideg. 10. Messzirõl bámulod a posztereket a falon, mert tudod, hogy nem juthatsz az elsõ sorba. 11. Beállít a postás, mire elhívod kötelet húzni, mert kell még egy ember. 12. Mindenhonnan fûszagot vélsz érezni. 13. Sátrat versz a gardróbba, és össze-vissza káromkodsz, hogy a jó helyeket már elfoglalták. 14. Átviszed a bort a szomszédhoz, hogy õrizze addig, míg bejutsz. 15. Bekopogsz az összes lakóhoz, és megkéred õket, hogy legyenek szívesek, úsztassanak. 16. Szomszédból zene hallatszik, legyintesz, mondván, hogy még csak hangolnak. 17. Megkérdezi anyád, mit fõzzön, mire te mondod, hogy lángost, mert az a legolcsóbb. 18. Vasárnap ebédre is csak májkrémet és csilisbab konzervet vagy hajlandó enni, csapolt sörrel. 19. Hálózsákban alszol, s mikor villanyt gyújtanak, felriadsz, hogy biztos ellenõrök. 20. Családtagoktól cigipapírt tarhálsz.
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
- Ezt a kutyát nem nevezheti uram - mondja a kutyakiállítás versenybírója. - Túlságosan rövid a lába. - Ennek? Marhaság, hiszen földig ér... - Miért nem látni Palit az erdõben? - Mert Pálmafa. - Mit mond a Télapó, amikor átgázol egy emberen a szánjával? - Ami a szíveden az a szánom. - Mi a különbség egy villamos között? - Kétszer olyan hosszú, mint amilyen sárga.
A férj késõn ér haza. Az asszony egybõl nekiugrik: - Hol tekeregtél mostanáig? - Drágám, azért késtem, mert horgászni voltam. Kifogtam egy keszeget, kifogtam öt pontyot, kifogtam... - Nem érdekelnek a kifogások Pista elmegy egy barátjához vendégségbe. Belép az ajtón, és egybõl belerúg egy nagyot a vendéglátója kutyájába. A barátja elámul: - Magadnál vagy? - Nem. Nálatok. - De szép ez a szobor! Honnan van? - Én magam faragtam ki egy hatalmas kõtömbbõl. - És honnan tudtad, hogy benne van? as.d:As.asd:DS:ASD: :kira
Scarface 2008. augusztus 31. 657 hozzászólás 567.
Válasz Xymoth üzenetére (#8477): az elsõ AS:DA:DSASD:ASDXD:
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Xymoth 2008. augusztus 31. 2068 hozzászólás 140.
-Mi az? Falon van kakukkol és vért köp. -Kakukkos óra. -Miért köp vért? -Nehezebb legyen kitalálni. Történelem órán a tanárnõ megkérdi, hogy ki tud valamit a 2. világháborúról. Erre Pistike jelentekezik, a tanár fel is szólítja. - Na te mit tudsz róla Pistike? - Hát az én nagypapám egy koncentrációs táborban halt meg. - Ó, hát ezt nagyon sajnálom, egy perces néma gyász. Eltelik az egy perc. - Na és Pistike, hogyan halt meg a nagypapád? - Á! Az õ hibája volt. Be volt baszva és leesett az õrtoronyból A:XA:SD:ASD:AS :ASD_:AS
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Gus 2008. augusztus 30. 679 hozzászólás 548.
Válasz Mojito üzenetére (#8436): ezt elöttem buliba abszolut siker neee félorát szakadtunk igaz kissé be voltunk illuminálva
Jobb ma egy stabil punci, mint holnap 2 bizonytalan!! by lyco master 34. 54. :ADS:AS:DAS:D
Mark 2008. augusztus 30. 1728 hozzászólás 178.
old: -doktor úr, mennyi idõm van még hátra? -hát, tartóstejet már ne vegyen..
JET JAGAAAR!
toma 2008. augusztus 30. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#8473): A:SD:AS:D
eX 2008. augusztus 30. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8472): A radiológus magához hívatja a beteget: - Van egy jó és egy rossz hírem, melyiket mondjam elõször? - A rosszat, doktor úr! - Rendben. A röntgenfelvételén egy nagy kiterjedésû, rosszindulatú tumor látszik! - Hát ez szörnyû, és mi a jó hír? - Látja ott azt a nõvért? Tegnap megdugtam. S:AD::"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Spell_Breaker_ 2008. augusztus 30. 575 hozzászólás 686.
Beálltam egy zsúfolt parkolóba és leengedtem az ablakot, hogy a hátsó ülésen nyújtózkodó kutyusom kapjon elég levegõt. Nem akartam, hogy utánam induljon, megálltam hát a járdán és visszamutatva rá, határozottan azt mondtam: - Ott maradsz! Érted?? Maradsz! Maradsz!! Egy közeli autó vezetõje, látva hogy szõke vagyok, csodálkozva végigmért, majd megszólalt: - Csak be kell húznia a kéziféket! MOrbiiid: A radiológus magához hívatja a beteget: - Van egy jó és egy rossz hírem, melyiket mondjam elõször? - A rosszat, doktor úr! - Rendben. A röntgenfelvételén egy nagy kiterjedésû, rosszindulatú tumor látszik! - Hát ez szörnyû, és mi a jó hír? - Photoshoppal el tudom tüntetni. A férj látja, hogy csomagol a felesége és megkérdi tõle: - Mit csinálsz, drágám? - Elhagylak. - De miért? - Mert a szomszédok azt mondták, hogy pedofil vagy. - Ejnye, drágám, ilyen ronda szót egy tízévestõl... ezen besirtam: Három emeletes égõ ház legfelsõ emeletén egy anya tartózkodik pár hetes gyerekével és kétségbeesetten kiabál segítségért. A tömegbõl egyszer csak egy erõteljes hang: - Dobja csak le hölgyem, tudja, én válogatott focikapus vagyok. A nõ így is tesz, mire a tömeg egyszerre kiált fel: - Góóóóóóóóóóóóól!!!
Spell_Breaker_ 2008. augusztus 30. 575 hozzászólás 686.
Szerintem a legjobbak: Úgy látom, jobbról jó! Gyere nyugodtan. A múltkor is 24-en mentünk le a lifttel De hülye, ez bundában szedi a málnát! Neem, nem akarok Windowsos lélegeztetõgépet! Figyeld meg, ezzel a petárdával feldobjuk a bulit! De csúnya kopasz fejed van! :kira
JoonusMortum 2008. augusztus 29. 1533 hozzászólás 213.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#8466): imádlak titeket :pussz
Narancsnor 2008. augusztus 29. 833 hozzászólás 442.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#8468): ty ;)
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Retek-Harcos 2008. augusztus 29. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8467): vagy "tényleg van humorérzéked" (joke:D) Válasz JoonusMortum üzenetére (#8465): te vagy az EGYETLEN :P
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Narancsnor 2008. augusztus 29. 833 hozzászólás 442.
lehetne egy iet is h "Méghogy a DH imba" :D
Mefi2- 2008. augusztus 29. 1327 hozzászólás 261.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8463): Nekem a kedvenceim utcsó mondatokból : Innen barátságosnak tünnek azok az orszarvúk. A mi atomerõmûvünk a legbiztonságosabb. Jónapot kivánok ... adó ellenörzés! Az nem létezik az legyen a fázis ... nézd csak...
Bye bye w3 , Új korszak kezdõdik :) sc2 gogo