Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Rosi 2008. július 24. 1904 hozzászólás 155.
Zsákos Bilbó és Frodó beszélgetnek: - Mostanában nagyon unatkozom - mondja unottan Frodó. - Talán keresned kéne egy hobbit... Válasz Pr0-peller üzenetére (#8262): A második :D:D A többi egy kicsit langyi :(
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Válasz ReMuS_hun üzenetére (#8259): asdd tt:DD:D:D Válasz Pr0-peller üzenetére (#8260): )))) itt neked egy: - tuttátok hogy a sör is rákkeltõ?? alvó rákra ráöntöd tuti felkel. :O :O Kedvenc viccemet eddig angry raccoon sütötte el (ez örök) 2 sündisznó beszélget,- - te ha legurulunk ezen a dombon jó lesz. legurultak és jó lett xDDDDDDD mi a fasz az hog yjó lett? :DD:D:
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
toma 2008. július 23. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8262): :(
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Pr0-peller 2008. július 23. 1172 hozzászólás 300.
Kaptok 1 rakat fárasztó,szar viccet Rák alszik, egyszer csak kopogtatnak ajtaján, felkel, kinyitja ajtót és ott áll a cigi meg az olajos bundáskenyér. - Hát ti mit kerestek itt ? - Mi vagyunk a rákkeltõk --------------------- Agresszív kismalac beszáll a taxiba: - Zavarja ha magamban beszélek? - Dehogy, nyugodtan - mondja a taxis - Hozzád meg kiszólt bazmeg? ---- Két rák megy a tengerparon. Megkérdezi az egyik : Te milyen vagy? -Tüdõ -------- Megy a robot az erdõben, és meglát egy másik robotot aki fejét lehajtva hüppög egy fatönkre ülve. Megkérdezi tõle: - Miért búsulsz robot társam? - Magányos vagyok :( - Gyere velem együttmûködni. ----- Találkozik két kísértet. Kérdi az egyik a másiktól: - Te mivel foglalkozol mostanság? - Szellemi munkát végzek. ----- 3 kovboj sétál a sivatagban, mire találkoznak egy varázslóval. Az egyik beszól neki valami csúnyát, mire a varázsló késsé változtaja. A másik elkezd sírni, erre rászól a harmadik kovboj: -Ne nyafogj már! -Nem nyafognék, de most már kés õ.... ------ errõl az jut eszembe amikor a férj hazaállít egy kecskével és azt mondja: - látod drágám ez az a tehén akit akkor dugok amikor neked épp megjött mire a feleség: - ha nem lennél ilyen hülye, látnád hogy az egy kecske - ha nem lennél ilyen hülye, látnád hogy nem hozzád beszélek.
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
ReMuS_hun 2008. július 23. 185 hozzászólás 1835.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8260): Ez 1 jó vicc :) De ezt most mesélték :D igaz nem témába vágó ... de nekem tetszik :D Két süteménytészta beszélget a kemencében: - Nagyon forró ez a kemence! - Ja! Már süti a hátam! :] :D
Double the gun , double the fun ^^
Válasz ReMuS_hun üzenetére (#8256): :DDDD Itt egy másik fajta: a CIgány a ZSido meg a Magyar(xD) horgásznak és mind 3 uk horga ugyanarra az aranyhalra akad. Na hát mivel 3 kivánságuk leet elosztják ugy hogy mindenki 1 et kivánhat.Aranyhal 1. nek kérdi a zsidót na te mit szeretnél -Hát én azt hog yminden zsido menyjen izraelbe és ott éljünk békében.oké meglett. na te cigány mit szeretnél? -Hát én azt hogy minden cigány menyjen indiába ahonnan jöttünk és ott éljünk békében.Oké meglett.Mivel már csak a magyar maradt megkérdi töle az aranyhal há te meg mit szretnél? -Hát, én már akkor csak 1 pohár bort ASASD::ASD:ASD:ASD:A:DSA: (tudom van a skinhead es verzió is) äðÐäðÐäðÐ
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Flooyd 2008. július 21. 6866 hozzászólás 11.
Válasz ReMuS_hun üzenetére (#8256): :DDDddd
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
ReMuS_hun 2008. július 21. 185 hozzászólás 1835.
Juj basszus tényleg :D ezt elnéztem :) Nem gond :D
Double the gun , double the fun ^^
Saturas 2008. július 21. 717 hozzászólás 531.
Válasz ReMuS_hun üzenetére (#8256): GB-ben nem Euró van hanem Font, de amúgy :DDD
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
paradoX 2008. július 21. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8250): :D:DD::D
MinD You!
nkA 2008. július 21. 3766 hozzászólás 44.
Válasz paradoX üzenetére (#8240): régi de jó - bár én úgy ismertem h a faxát a szádba veri XD
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
székely megy a szekéren, hátulról egyszercsak irdatlan zaj hallattszik: csitt-csatt, piff-puff!! megy tovább, fél óra múlva már nagyon zavarja a szûnni nem akaró zaj, hátranéz... hát nem õt verik?
monster 2008. július 19. 684 hozzászólás 545.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8250): lehet h nemvicces de én felröhögtem :D :kira
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
DjPanties 2008. július 19. 251 hozzászólás 1475.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8250): ?
HOnnan lehet megismerni a 3 hetes vizihullát???? - ha megszivod az orrát behorpad a feje xDSFASDASDAS:D:ASD:DS
Válasz Narancsnor üzenetére (#8245): Amikor mentünk HBM clátalira zp be a kkor volt a ez a beszélgetés msn en :D
toma 2008. július 16. 4782 hozzászólás 22.
Cigány válogat egy mûkereskedõnél. Kinéz magának egy aranyfeszületet, kérdezi is az árát: -Há' ez mennyibe kerül? -Fél millió forint. -És az ártista nélkül? :D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Narancsnor 2008. július 16. 833 hozzászólás 442.
érdekesség Colgate márkanévvel meglehetõsen nehéz dolog eladni fogkrémet a spanyol anyanyelvû országokban - lefordítva ugyanis azt jelenti: "kösd fel magad".
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
paradoX 2008. július 16. 4067 hozzászólás 37.
A kínaiak kommunista szombatot tartanak. - Mit csináljunk az elsõ szombaton? - Romboljuk le a Nagy Fal elsõ kilométerét. - És a Másodikon? - Építsük vissza. - És a harmadikon? - Rohanjuk le a Szovjetuniót. - És Délután? :D
MinD You!
Xymoth 2008. július 16. 2068 hozzászólás 140.
Hófehérke és a gyászoló 6 törpe szeretné kérni a U2-tól a Vidor without you-t!
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Válasz paradoX üzenetére (#8241): :kira a próbatermes jó volt ..
paradoX 2008. július 15. 4067 hozzászólás 37.
10 kijelentés, amit semmiképpen nem szeretnénk hallani az ingatlanügynökünktõl, amikor házat vásárolunk: 1. Azt hiszem, az ismeretlen eredetû gabonakörök csak növelik a kertben az esztétikai élményt. 2. Tulajdonképpen a teleknek csak egy egészen kis része fekszik egy ókori indián temetõ fölött. 3. Bár az elõzõ tulajdonos a házat a Pokol Angyalainak adományozta, úgy tudom, hogy bírói végzés van róla, hogy nem jöhetnek 100 méternél közelebb. 4. Ha ismeretlen eredetû piros folyadék szivárog a mosdó csapból, az még nem jelenti azt, hogy ez egy kísértetlakta ház. 5. A leendõ szomszédjuk biztosíthatja magukat arról, hogy ezek itt nem gyilkos méhek. 6. Lehet, hogy régebben ez mocsaras terület volt, de a jövõben nem várható, hogy a mocsár a kert végénél feljebb húzódik. 7. Higgyék el, ez elég gyakori, hogy ilyen nagyra nõnek a csótányok, még radioaktív sugárzás nélkül is. 8. Büszkék lehetnek, mert a Sírgyalázók nevû híres rockegyüttes épp ennek a háznak a szomszédságában tartja a próbáit. 9. Igaz, hogy az egész család egyszerre hunyt el ebben a szobában, de a nyomozók nem tudták bebizonyítani, hogy gyilkosság történt. 10. Valójában éjjel alig hallható a szomszédos vas- és acélmûnek a hangja.
MinD You!
Flooyd 2008. július 15. 6866 hozzászólás 11.
Válasz paradoX üzenetére (#8240): kurvajó :DDD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
toma 2008. július 15. 4782 hozzászólás 22.
Válasz paradoX üzenetére (#8240): neeee, ez mekkora :D:D
paradoX 2008. július 15. 4067 hozzászólás 37.
A nyuszi találkozik a farkassal. Mondja a nyuszi: - Szia Farkas, keresett a Feri! - Milyen Feri? - Aki a seggét az orrodra veri! He-he-he! - és elrohan. Másnap ismét találkoznak, és a nyuszika újra: - Szia Farkas, keresett Feri! - Milyen Feri? - Aki a seggét a orrodra veri! He-he-he! Harmadnap ugyanez. Elpanaszolja a farkas a bánatát a medvének, aki így szól: - Ha az az idióta nyuszika legközelebb is ezzel szívatna, akkor mondd neki, hogy kereste Oszkár. Ha megkérdezi, milyen Oszkár, mondd azt, hogy amelyik a gatyádban motoszkál. Ezzel visszaadhatod a kölcsönt. A farkas megköszöni a segítséget és már alig várja a másnapot és azt, hogy találkozzon a nyuszival. Eljön a másnap és találkozik a nyuszikával. Már messzirõl kiabálja neki: - Szevasz Nyuszi, keresett Oszkár! - Tudom, mondta Feri! - Milyen Feri? ... :DDDDD:DDD
MinD You!
skinhead sétál a parkban, látja hogy a cigány üldögél a padon. odamegy hozzá: -mit csinálsz itt, cigány? -olvasok! -milyen nyelven? -héberül! -Te cigány, ne tetézd a bajt... Ipse szarik a híd alatt, arra megy a rendõr. -Maga meg mit csinál itt? Tudja hogy ezt nem szabad! Fejezze be, aztán viszem az örsre! -Már végeztem is, biztos úr, viheti! Miért nem szereti Jézus a zizit? Mert lyukas a keze.
iA-KeKs 2008. július 15. 4264 hozzászólás 33.
( ಠ_ಠ) kár, h nemláccik, bezzeg imba
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Narancsnor 2008. július 14. 833 hozzászólás 442.
Válasz Gandal-f üzenetére (#8236): elmeek egy hétre és eliszom az agyam vagy csak a humorérzékem :S
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Gandal-f 2008. július 14. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8235): mert, hogy ez nagyon vicces így roppantmód kiváncsian várjuk erre a nagyszerû kérdésre a választ!
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Narancsnor 2008. július 14. 833 hozzászólás 442.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8234): ez hol tötént? :O vagyis mikor
Krisztián üzenete: vagy ha nagyon para felhivom fatert ö pesten lakik Bogoly üzenete: most lenne oltás ha lenne HBM es polonk:D Spell_BReaker_ Üzenete: elhivjam karibit aszonta lehet eljön xDD Spell_BReaker_ Üzenete: ? Spell_BReaker_ Üzenete: ASD::.ASD_ASD:AS:D Bögöly Üzenete: ááá,karibi nem érezné jol magát szerintem Bögöly üzenete: 22éves öregember
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8230): htez .. unknow :O
Pr0-peller 2008. július 14. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8231): Szar vicceket ír RSHU-ra S-el kezdõdik és R-rel végzõdik? Shanur :DFGdfg nah jó nem szpellbrékör
MIaz hosszú barna büdös ésSZ el kezdödik és R el végzödik??? SZIVAR -deszar
Chaos 2008. július 14. 610 hozzászólás 637.
Válasz eX üzenetére (#8229): és még durvább, hogy az embernek reggel jobban fog az agya :D
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
eX 2008. július 14. 4277 hozzászólás 32.
Válasz DjPanties üzenetére (#8227): nekem kellett így a reggeli órákban pár perc míg rájöjjek h a fasznak kéne lenni:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
paradoX 2008. július 14. 4067 hozzászólás 37.
Válasz DjPanties üzenetére (#8227): :D:D:SAD:S:SD:SD:D::+"::SDA:D:D:D:DSASD
MinD You!
DjPanties 2008. július 14. 251 hozzászólás 1475.
Miaz?F-el kezdödik Sz-el végzödik és sok geci van benne? -FIDESZ :D
Válasz Mark üzenetére (#8223): konkrétam tom te ;)
Mark 2008. július 13. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8218): konkrétan a viccedet kommentáltam te
JET JAGAAAR!
eX 2008. július 13. 4277 hozzászólás 32.
jaja ne eröltesd, ki kell pihenni a napszúrást
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8220): heh jo
Pr0-peller 2008. július 13. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8221): hallod befizetünk inkább még1 hétre mucsaröcsögére nyaralni.
Bolond felmászik a fára, de lejönni nem tud. Odamegy a másik bolond, feldob neki egy kötelet: - Ezt kössed a derekadra, én meg majd lehúzlak.. A székelyek és a kínaiak csatában álnak. A császári követ átmegy a székelyekhez, megkérdi hányan vannak. - 1500 vagyunk, mind vérre éhesek. És ti hányan vagytok? - Egymillióan - válaszol a követ. - Hú, Józsi bá nagy baj van. - mondja a székely követ - Hová fogjuk azt a sok halottat temetni??? Egyszer voltam egy diszkóba és megláttam egy helyes srácot aki mellettem volt. Annyira menõzni akartam meg keménykedtem (úgy, hogy közben nem néztem rá), hogy észre sem vettem, mikor elment, csak egy óra múlva, amikor haverom szólt.
most hogy még 1x elolvastam télleg szar vicek talána 3. jo... mind1 re: Nincs igazság. A hernyó végzi el a munkát, a pillangó aratja le a dicsõséget. Egy apuka a négyéves kisfiával autózik a városban. Az egyik sarkon szabálytalanul kifordul eléjük egy autó, az apa nagyot fékez, hogy elkerülje az ütközést. - B... meg! - káromkodik egy nagyot. Aztán észhez tér, leállítja az autót az út szélén egy parkolóban, és hátrafordul a kisfiához: - Figyelj, kicsim. Amit apu az elõbb mondott, az nagyon csúnya szó volt. Hirtelen elragadott az indulat, de erre akkor sincs mentség. Nem szabad így beszélni. Remélem, te sose fogsz ilyet mondani! - Mostmár túl késõ, b... meg!
cc 2008. július 13. 1142 hozzászólás 309.
ja ezek igy nekem magasak :S
Check out my doubles
Válasz Mark üzenetére (#8214): viccemet kommentáld te (kurváramegsértödött)
eX 2008. július 12. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Mark üzenetére (#8216): :SAD:"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Mark 2008. július 12. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8215): inkább haza se jöttél volna :ASD:Á+F
JET JAGAAAR!
MEgjöttem a nyaralásból és egy kis ajándék :DD : A lángszóró létezése a bizonyíték arra, hogy valamikor, valahol valaki azt mondta valakiknek: "Tudják, szeretném azokat az embereket felgyújtani, de nem tudok elég közel menni, hogy megcsináljam." Alabama államban tilos a másik nem jelenlétében köpködni. Pistike kérdezi a tanárnõt: - Tanárnõ! Miért kell dolgozatot írnunk? - Mert ha pofára osztályozok, nagyon pórul jársz! asdasdasdasd