Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Chaos 2008. július 8. 610 hozzászólás 637.
Nincsen se keze se lába mégis felmászik a létrán. Mi az? Ügyes nyomorék. :A:SD:
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
Saturas 2008. július 7. 717 hozzászólás 531.
"A munka az nem farok ezért napokig is állhat!" :kira:ADf Válasz Pr0-peller üzenetére (#8211): :ADg
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#8206): XDD
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, ezáltal senki sem kíváncsi rá." :DFGEGFD
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Lol tegnap már elsütötték? Nem is voltam itthon szal nem láttam D:D: XD nah bazd én is jókor tolom el az ilyen szar vicceket...
toma 2008. július 6. 4782 hozzászólás 22.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#8208): :D Tegnap üzifalon került elõ ez az örökzöld, itt van ha vki lemaradt volna: [url=http://www.youtube.com/watch?v=UaNohte6G_k]Vadász, vadász...[/url] :D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Nõ bemegy a kisállat kereskedésbe mert szeretne egy okos házikedvencet. Végignézi az állatokat és megakad a szeme egy 100.000 forintos papgájon. Megkérdi az eladót: -Mondja miért ilyen drága ez a papgáj? -Kérem azért mert ha jobban megnézi van a két lábán egy piros és egy kék szalag.Ha kéket húzza meg akkor angolul ha a pirosat húzza meg akkor magyarul beszél. -Csodás, kipróbálhatom? -Csak nyugodtan. Így is történik, nõ meghúzza a kék szalagos lábát a papgájnak: -Hello, How do you do? Majd meghúzza a pirosat is: -Üdv hogy van mindig? A nõ ujjongva forul az eladóhoz -És mi van ha mindkét lábát egyszerre húzom meg? Erre a papgáj: -Akkor elesem BAZD MEG!
Válasz iA-KeKs üzenetére (#8202): jah :DDDD
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Tozse = Is Pl : Ja tozse = En is ;) Vannak kiba jo viccek most kezdtem bepotolni legaljatol :D szakadok :kira gogo meg
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
ObeaR 2008. július 4. 1048 hozzászólás 337.
Tózse az oroszul valami. Majd Retek megmondja.
iA-KeKs 2008. július 4. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8202): legyes:)
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
'What's between fear and sex?' 'Fünf' daw ----------------------------- Néma teniszezõ? Noszály :DFGFDG ----------------------- - Mit kapsz, ha kerek területre építesz kastélyt? - Körtelekvárt. :DFGDFGDFGDF ----------------------- - What is the name of the invisible guy who built the first bridge for the animals in the forest? - The Hidden Bear. _DFG --------------------- Mondd másképpen : -de jó,a halak szaporodni fonak... -zsírleszívás :DFGDF ---------------------------- Hogy mondod masképp: - István király szelleme egy folyó mentén sétál? Parti vajkrém. _DFGF ------------------------------------ Norvég autós ünnep? - Fjord Fiesta :DG ----------------------------- Mit mondanak a Pet Shop Boys-os fiúk, amikor egy vasúti átjáróhoz érnek? - It's a sin. ---------------------------- -szemétparaszt CH3CH2-O-CH2CH3? -barométer HALDOKLOK :DFG
Válasz iA-KeKs üzenetére (#8196): meik? :DD:D:D:
Mark 2008. július 4. 1728 hozzászólás 178.
Válasz MonDee üzenetére (#8199): igen, azt vágom, mindenesetre egy bkv-ellenõröket fikázó viccbõl nem nézem ki, hogy az ellenõr szájába olyan szót ad, mint a touché, de perszse lehet...
JET JAGAAAR!
Válasz MonDee üzenetére (#8199): túsé-nek ejtenénk magyarul
MonDee 2008. július 4. 304 hozzászólás 1245.
Válasz Mark üzenetére (#8197): Sztem ez lenne: [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Touch%C3%A9]! EZ ![/url] Angolul van, vágod gondolom... :kira
A jobbtól kikapni nem szégyen, és sírni csak a gyõztesnek szabad! < MonDee >
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#8191): örökzöld mint a kurvaélet:D
Mark 2008. július 4. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Reewus üzenetére (#8196): :D:D:D az utolsó a legjobb. a 3.-ban a tózse az mi? arra nem jöttem rá :D
JET JAGAAAR!
Reewus 2008. július 4. 803 hozzászólás 468.
8 OK, AMI MIATT VALAKI ELMEGY ELLENÕRNEK 1. Nincs bérlete. 2. Vonzza a rend, a fegyelem és a karszalag. Más mozgalom keretében azonban ez törvényellenes lenne. 3. Imád lazázni azzal, hogy nem kapaszkodik a buszon, sõt még tud pincérpénztárcán is írni. 4. Nem tud mit kezdeni a bálás áron vásárolt 23 darab mûszálas kék nadrágjával. 5. Imád adj király katonát játszani a mozgólépcsõ tetején. 6. Az olyan laza beszólásokat, mint például akkor várjuk meg a rendõrt, jegyeket-bérleteket kérném felmutatni, vagy a most vagy leszáll, vagy megállítom, a metrószerelvényt máshol nem tudná használni. 7. Ez az egyetlen módja, hogy tini lányokat rángathasson a hátizsákjuknál fogva. 8. Biztonsági õrnek túl gyenge, postásnak túl buta, totózóba pedig túl agresszív. ANGOL NYELVLECKE BKV DOLGOZÓKNAK: 1. Jegyeket, bérleteket kérem ellenõrzésre. - Tiket, tiket! 2. Nem vagyok pesti, de egyébként se mondanám meg, hol a Halászbástya. - No Budapest, no Halászbástya. 3. Valószínûleg az Ön hazájában is szükséges menetjegyet váltani. -Tiket, hóm, tózse. 4. Gyere vissza, mert rendõrt hívok. - Bébi, kam bekk, or polisz. 5. Külföldieknek 15000 a bírság, és nem adok csekket. * Fiftin tauzend, plíz! 6. Az óráját is elfogadom, ha nincs készpénz. - Nó mani. Vaccs iz gúd 7. Ne rángassa a dzsekim, mert leszalad benne a mûszál. * No dzseki, fákk. 8. Köszönjük, hogy igénybe vette a BKV szolgáltatásait. - Fákk.
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
toma 2008. július 3. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Saturas üzenetére (#8193): de paraszt :DDDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
paradoX 2008. július 3. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Saturas üzenetére (#8193): :DDD
MinD You!
Saturas 2008. július 3. 717 hozzászólás 531.
Két paraszt beszélget: -Te, a Bélát mégsem holnap temetik, hanem pénteken. - Mé´, jobban van? :DFfa
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
BonuSz : Hallottad, hogyan lehet bekerülni egy Playboy fotózásra? - kérdezi az egyik lány a barátnõjétõl. - Hogyan? - A kezedbe nyomnak egy D kosaras melltartót, és azt mondják: "Ezt töltsd ki!" huhuhu
Nõ: "Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva néz fölfelé...Aggódom. Vajon mirõl gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal..." Férfi: "Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a francba nem esik le?"
Nõ: "Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva néz fölfelé...Aggódom. Vajon mirõl gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal..." Férfi: "Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a francba nem esik le?"
Itt egy nektek: ha ma 0 fok van és azt mondják hogy holnap 2x ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap? -BrainiaC-
brute 2008. július 3. 256 hozzászólás 1449.
Válasz Reewus üzenetére (#8187): A harmadik olyan, mintha két viccbõl lenne, vagy én nem értem csak. Amúgy a második jó :)
Mondá: "Egy Archmage-nél nem futhatsz gyorsabban."
Reewus 2008. július 3. 803 hozzászólás 468.
Egy farmer vesz egy pár disznót, annak reményében, hogy malacai lesznek, és majd ha megnõnek, levágja õket, lesz sonkája, szalonnája stb. Pár hét múlva észreveszi, egyik kocája sem vemhes, így hát elhívja a helyi állatorvost, nézze meg õket. Az állatorvos azt tanácsolja, esetleg mesterséges megtermékenyítéssel kellene próbálkoznia. A farmernek gõze sincs arról, mit is jelenthet ez. Mivel nem akarta, hogy kiderüljön tudatlansága, csak azt kérdezte meg, honnét fogja megtudni,terhesek-e a disznói. Az állatorvos azt mondta, feküdni fognak a sárban, nem pedig álldogálni. A farmer ez elgondolkodott és arra a megállapításra jutott, neki kell megtermékenyítenie a malacokat. Fogta a disznókat, felrakta õket a teherautójára, és elhajtott velük az erdõbe. Ott mindegyiket... Aztán visszaterelte õket a teherautóra, hazament, majd elment aludni. Másnap reggel felkelt, és látja ám, az összes disznó ott álldogál az ólban. Arra a következtetésre jutott, nem volt eredményes a tegnapi tevékenysége. Ismét felrakta a disznókat a teherautóra, kiment velük az erdõbe, de most kétszer csinálta mindegyik disznóval a biztonság kedvéért. Hazavitte õket és elment aludni. Másnap reggel arra sem volt ereje, hogy felkeljen az ágyból. Megkérte a feleségét, nézze meg a disznókat, hogy még mindíg állnak-e az ólban. - Nem - válaszolta a felesége - de már mindegyik a teherautón van, és az egyik iszonyatosan nyomja a dudát! Az õrmester az átváltozásról beszél a közlegénynek: -Na, Kovács! Mondok magának egy példát: Maga egyszer meghal, eltemetik. Kinõ a sírján egy virág. Arra jön egy éhes kecske lelegeli, majd kiszarja. És akkor arra sétálok én és azt mondom: "Kovács, Kovács, maga hogy megváltozott!" Na tudna maga is egy példát mondani? -Persze õrmester úr! Maga egyszer meghal, eltemetik. Kinõ a sírján egy virág. Arra jön egy éhes kecske lelegeli, majd kiszarja. És akkor arra sétálok én és azt mondom: "Hát õrmester úr, maga semmit nem változott". Az öreg parasztbácsi marha nagy borszakértõ. Megkóstol egy mintát és már mondja is: badacsonyi rizling. 2 éves. 5. sor harmadik tõke, háromszor kapálva, kétszer permetezve. Csodálkozik mindenki...(még egy pár darab mintát visznek, indegyikrõl megmondja ugyanezeket) A pincérlány elhatározza, hogy megvicceli az öreget és belepisil az egyik pohárba. Az öreg kóstolgatja, ízlwelgeti, majd kimondja a szakvéleményt: 20 éves, badacsony hegyaljai kurva, naponta bszva, 5-ször kaparva...
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Válasz Chaos üzenetére (#8185): ezt még a matek tanárom mesélte nekem :D
Chaos 2008. július 2. 610 hozzászólás 637.
A nagy park bejáratánál évtizedek óta áll egymással szemben két szobor. Egy meztelen férfi és egy meztelen nõ. Vágyakozva nézik egymást a márványszobrok. Arra megy a tündér, s azt mondja nekik, hogy teljesíti egy kívánságukat. De jól vigyázzanak, csak egyetlen kívánságukat teljesíti. Mindketten egyszerre kívánják ugyanazt: fél órára hadd lehessenek élõ emberek! Megtörténik. Azonnal a bokrok közé vetik magukat. Nyögések és sikolyok törnek elõ a bokrok alól, remeg az ág, levelek és gallyak röppenek fel. Rövid szünet következik, amikor így szól a férfi a nõhöz: - Alig van pár percünk, mit csináljunk? - Ugyanazt, mint az elõbb - mondja a nõ lihegve. - Oké - mondja a férfi, - de most te fogod le a galambokat és én szarom le õket. :AS:D:A:
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
SipKa 2008. július 2. 476 hozzászólás 817.
Válasz SiLC üzenetére (#8183): volt de még mindig üt:D:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
SiLC 2008. július 2. 4737 hozzászólás 23.
A cigány autót vezetni tanul. Elmennek egy tábla mellett, mire a vizsgáztató: - Ez milyen tábla volt?? - Há áluminium. Viszamennyek érte?? :D
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
Mark 2008. július 2. 1728 hozzászólás 178.
Skót elmegy a temetkezési vállalkozóhoz. Az eladó mutogatja a giccses koporsókat: - Itt van ez a KARSOL koposró, aranyozott kilincsekkel, 3000 font. - Á, ez nekem túl drága. - Akkor esetleg ez a másik KARSOL koporsó, patinázott, 2000 font. - Figyeljen, uram, nekem ez is drága, nem tudna ajánlni valami olcsóbbat? - kérdi a skót. -Akkor esetleg ittvan ez a MENINA 351 es bézs koporsó, semmi extra, 200 font. - Hát nekem ez is drága... - Miért, kinek kéne a koporsó? - kérdezi az eladó. - Az anyósomnak... -Ó hát miért nem ezzel kezdte, hozassa be, aztán szögelünk rá 4 fogantyút!
JET JAGAAAR!
Rabbitt 2008. július 2. 2753 hozzászólás 84.
Válasz SiLC üzenetére (#8178): gec dna told fel sky elleni repeket:D amugy msn-n írt neked? gyakran trainelsz vele?
eX 2008. július 2. 4277 hozzászólás 32.
Válasz SiLC üzenetére (#8178): vigyázz DNA mert csak ellesi a taktikádat eswc re :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Mark 2008. július 2. 1728 hozzászólás 178.
Válasz SiLC üzenetére (#8178): majd repeket kérjük ;)
JET JAGAAAR!
SiLC 2008. július 2. 4737 hozzászólás 23.
DNA says (3:06 PM): orcnál nem igy van hogy hiphop megyek t3 ra 2böl massolok 4 expelek.... SiLC ..:: Sanyi ::.. says (3:07 PM): :D:DD az a roadtoakármi mekkora szar map orcnak hihetetlten DNA says (3:07 PM): sky rámirt :D h go train ggcn :D ennyi! SiLC ..:: Sanyi ::.. says (3:07 PM): jah bocs
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
eX 2008. július 2. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Saturas üzenetére (#8176): :DAS:D:"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Saturas 2008. július 2. 717 hozzászólás 531.
Egy zsido gyerek rosszul tanul az iskolába és mindenhonnan kirugják, majd utolso megoldásként a szülei katolikus iskolába küldik. Igy is történt, majd egy kis idõ után kiderül, hogy a gyerek nagyon jol tanul sõt kitûnõ. Az anyja megkérdezi tõle: -Fiam, hogy van az hogy most te ilyen jol tanulsz? -Hát tudod anya bemegyek az iskolába ott egy keresztre feszített ember, bemegyek az osztályba ott is egy keresztre feszített ember. ANYA EZEK ITT NEM G*CIZNEK ... from sc.rshu... :DFS"A
Twu 2008. július 2. 4516 hozzászólás 28.
Válasz toma üzenetére (#8169): A bushosnál a kódolással van valami gáz, mert sima Unicode és ANSI kódolás alatt nem jeleníti meg azonban big endian unicode alatt teljesen jó a szöveg megnyitás után.
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
iA-KeKs 2008. július 2. 4264 hozzászólás 33.
Válasz toma üzenetére (#8169): dikk a 3as
Kurel 2008. július 1. 1058 hozzászólás 332.
Válasz toma üzenetére (#8169): neten rákerestem a 2.ra és "Bill fed the goats" ezt sem irja ki a jegyzettömb :D "Bill can not dance" ez valami bug lehet :D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Kurel 2008. július 1. 1058 hozzászólás 332.
Válasz toma üzenetére (#8169): ki az aki a 2.ra meg a 3.ra rájött :D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Válasz monster üzenetére (#8170): kijön az ABC 8milliószor
monster 2008. július 1. 684 hozzászólás 545.
Válasz toma üzenetére (#8169): najo 3iknál mi történik? :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
toma 2008. július 1. 4782 hozzászólás 22.
iwiw üzifalra rakta be egy csaj: Három dolog melyet a Microsoft nem tud megmagyarázni! 1. Egy indián felfedezte, hogy senki nem tud bárhol a számítógépben létrehozni egy mappát "CON" név alatt. Valami furcsa és megmagyarázhatatlan! A Microsoftnál senki nem tudott magyarázatot adni miért történik ez. PRÓBÁLD KI MOST, NEM JÖN LÉTRE EGY "CON" NEVÛ MAPPA. 2. Mindazok akik Windows-t használtok: 1) Nyissatok meg egy üres Notepad file-ot 2) Irjátok be "Bush hid the facts" (idézõjelek nélkül) 3) Mentsétek el bármilyen név alatt 4) Zárjátok le és nyissátok újra. Észrevettétek? Senki sem tudja megmagyarázni... 3. Nyissatok egy Microsoft Word dokumentumot, majd irjátok be: "=rand(200,99)" (idézõjelek nélkül) Majd nyomjatok Enter-t és... :DD
Válasz toma üzenetére (#8167): ^^
toma 2008. június 30. 4782 hozzászólás 22.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#8166): self-pwnage detected
Válasz StaY_KooL üzenetére (#8152): jaj de értünk hozzá.
aBry 2008. június 28. 2429 hozzászólás 106.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#8160): :DDDDDD
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.