Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Xymoth 2008. június 19. 2068 hozzászólás 140.
A hittérítõ bandukol az õserdõben, egyszer csak körbeveszi 10 lándzsás kannibál. -Jaj Istenem! Végem van! - kiált fel a hittérítõ -Dehogy van véged. Tedd amit mondok! - szól le a lombok közül egy "égi" hang. Látod melyik a törzsfõnök? -Látom. -Kapd ki a kezébõl a lándzsát és szúrd vele hason. A hittérítõ kikapja a törzsfõnök kezébõl a lándzsát és hasbaszúrja a törzsfõnököt. -Na látod baszdmeg, most van véged. :D:DA:SD:
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
eX 2008. június 19. 4277 hozzászólás 32.
2 pogácsa beszélget képzeld felvételiztem a bme re és felvettek? hülye vagy egy pogácsát :dread
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Kurel 2008. június 19. 1058 hozzászólás 332.
Két katica beszélget: -Felvettek az egyetemre? -Hülye vagy?! 7 ponttal?
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Scarface 2008. június 19. 657 hozzászólás 567.
ezigen :D:DD
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
toma 2008. június 19. 4782 hozzászólás 22.
agyonbaszos plazmaveto :ASD_AS:DAs
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mark 2008. június 19. 1728 hozzászólás 178.
Ufo Dzso leparkolta a cseszealljat Ragyas Ted farmja elott. - Jo latni teged Ted! Az a rusnya pofad szakasztott olyan, mint a Centauri III felszine.
JET JAGAAAR!
Hosszu Bob beveri a fejet a kocsmaajtoba, es bosszusan felordit: - A kurva annyat nottem ilyen magasra! - Csak a szo hibadzik - vetette oda segitokeszen Ufo Dzso, es a trancsirozo lezermacsetaval ket labnyit lefaragott belole. örökzöldek :D:D
JET JAGAAAR!
Ufo Dzsonak lemerul a cseszeallj tapegysege. Bemegy a kocsmaba, es ker valami utosset. A csapos remego kezzel kitesz ele ket uveg tequillat... - Ez jo lesz? - Plutoniumod van seggfej?
JET JAGAAAR!
Ufo Dzso antigravipacijan belovagol a foutcara, ahol mar varja a serif. Melyen egymas szemebe neznek, a levego szinte megfagy korulottuk. A serif a koltjahoz, Ufo Dzso az agyonbaszos plazmavetojehez kap. A kovetkezo pillanatban hatalmas langtenger emeszti el a serifet, es mogotte a kuplerajt, mire Rovid Willi megjegyzi a mellette allonak: - Mondtam a hulyenek, hogy a borton elott parbajozzon, most hozathatunk uj kurvakat...
JET JAGAAAR!
paradoX 2008. június 19. 4067 hozzászólás 37.
Válasz toma üzenetére (#8103): :D:D
MinD You!
Narancsnor 2008. június 19. 833 hozzászólás 442.
Hajón utaznak. Kalózok támadjak meg a hajót. - Mindenki a fedélzetre ! - így a kalóz. - A nagymama is ? - így az egyik unoka. - Kuss, azt mondtam mindenki ! - így a kalóz. - Mindenki ideadja az ékszereit ! - így a kalóz. - A nagymama is ? - így az unoka. - Kuss, azt mondtam mindenki ! - így a kalóz. - Most pedig mindenkit megerõszakolunk. - így a kalóz. - A nagymamát is ? - így az unoka. - Kuss, azt mondták mindenkit. - így a nagymama. A sakal halalos betegen fexik az allatkorhazban. Bemegy hozza medve doktor. - Jaj doktor, segitsen! - könyörög a sakal. - Sajnos lehetetlen, menthetetlen vagy - így a medve. - De biztos van valami gyógyszer! - Hat - tûnõdik medve doktor -, esetleg egy iszap-pakolás... - Az meggyógyít?! - Na nem, azt nem. De legalább szokod a földet!
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
- Is the God black? - Yes, she is. :D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#8099): aranyos :D :)
Saturas 2008. június 19. 717 hozzászólás 531.
Pistike és a nagyapja esõ után kint vannak az udvaron. Pistike látja, hogy egy nagy giliszta bújik ki a földbõl. Mondja a nagyapjának: - Nagypapa, fogadjunk egy százasba, hogy a gilisztát visszadugom a földbe! - Ne hülyéskedjél már, Pistike, hogy tudnád visszadugni? Pistike beszalad a kamrába, kihoz egy sprayt, ráfúj a gilisztára, az megkeményedik, és visszadugja a földbe. A nagyapja odaadja a százast. Másnap a nagypapa így szól Pistikének: - Pistike, itt egy százas. - De nagypapa, tegnap már megadtad a százast. - Ne törõdj vele, kisfiam, tedd el nyugodtan, ezt nagymamád küldi. :D :D :D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
monster 2008. június 18. 684 hozzászólás 545.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#8099): megy az 5ös _:DS
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
ArcsiBald6 2008. június 18. 808 hozzászólás 464.
A programozó megy haza éjjel egykor részegen a munkahelyérõl az albérletébe. Egyszer csak elé veti magát egy kicsi béka. Mivel nem sikerül elsõre ráugrania a kis jószágra, a béka gyorsan kiabálni kezd: - Programozó! Programozó! Én egy elvarázsolt, szépséges királykisasszony vagyok, akit egy gonosz boszorka változtatott át! Csókolj meg, akkor visszaváltozom, és már mint bûbájos királylány megcsókollak! - Hö-hö. - mondta a programozó, és zsebre tette a békát. A villamoson egyszer csak hallja, hogy a béka mocorog a zsebében, hát kiveszi: - Programozó! Programozó! Csókolj meg, meglátod, szép királyleánnyá változom, utána egy egész hétig azt csinálsz velem, amit akarsz! - Hö-hö. - Neee, várj még! Mondd már meg, miért nem akarod, hogy visszaváltozzam királyleánnyá, és egy álló hétig minden kívánságod teljesítsem? - Tudod, királylány, rengeteg a munkám, stresszben élek, alig vagyok otthon, egy királylány púp lenne a hátamon. De egy beszélõ béka - hö-hö - az cool. :D
Saturas 2008. június 18. 717 hozzászólás 531.
Egy katolikus iskola ebédlõjében a gyerekek ebédért állnak sorba. A fal mellett egy asztalkán nagy tál alma van, mellette egy tábla: "Csak egyet vegyél, ne felejtsd, az Úr figyel." Mikor tálcára rakják az almát, a levest, a másodikat, a sor végén egy tálcán csokis sütemények sorakoznak. Odaszól Pistike a szomszédjának: - Ebbõl sokat vegyünk, az Úr szeme úgyis az almán van. :DS
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
toma 2008. június 16. 4782 hozzászólás 22.
Válasz aBry üzenetére (#8094): legjobb :D:D
eX 2008. június 16. 4277 hozzászólás 32.
Válasz aBry üzenetére (#8094): ezek még az igaziak a többi már csak baromság:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
paradoX 2008. június 16. 4067 hozzászólás 37.
ufó dzsót a népnek :D
MinD You!
aBry 2008. június 16. 2429 hozzászólás 106.
Stirlitz belép Müller szobájába. Látja, hogy Müller holtan hever az íróasztala mellett. Közelebb megy. - "Megmérgezték."- gondolta Stirlitz és végig simította a kezét Müller hátából kiálló baltanyelén. :D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Narancsnor 2008. június 16. 833 hozzászólás 442.
nekem akkor is ez adja a legjobban: Hmmm... - gondolja Stirlitz. Stirlitz... - gondolja Hmmm.
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
toma 2008. június 16. 4782 hozzászólás 22.
a jó öreg utánozhatatlan stirlitz :) :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Scarface 2008. június 16. 657 hozzászólás 567.
Válasz eX üzenetére (#8089): Stirlitz egy bárban iszogat, mikor véletlenül felborul a pohara. - A francba! - gondolta Stirlitz. - Ki vagyok borulva! - gondolta a sör. Két Stirlitz áll egymással szemben. - Stirlitz - gondolja az egyik. - Stirlitz - gondolja a másik. - Ez hülye! - gondolja a tükör. Stirlitz ül a moziban, ahol tûz üt ki. - Hmm, már megint elfogyott a Gestapo lõszere - gondolja Stirlitz.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Saturas 2008. június 16. 717 hozzászólás 531.
Válasz eX üzenetére (#8089): Stirlitzet hétfõ hajnalban viszik agyonlõni. - Az elõttem álló hét valóban nem ígérkezik könnyûnek. - gondolja. Stirlitz és Müller sétálnak az utcán kézenfogva. - Müller! - gondolja Stirlitz. - Stirlitz! - gondolja Müller. - Aha! - gondolja a KGB. - Müller, Müller! - gondolja Hitler. - Stirlitz? Müller? - gondolja a CIA. - Homokosok! - gondolja a virágárus néni. Estefelé Stirlitz Berlin egyik utcáján sétál. Egy kapualjban megpillant két kurvát. - Kurvák! - gondolja Stirlitz. - Stirlitz! - gondolják a kurvák. Megy tovább, és megpillant az úton egy biciklist. - Biciklista! - gondolja Stirlitz. - Stirlitz! - gondolja a biciklista. Közben besötétedik. Stirlitz megy tovább, és megpillant a távolban két fénypontot. - Közeledõ autó! - gondolja Stirlitz. - Meg még?!?!?!?! - gondolja a bagoly. :DQ::D:SA:.:DdWQs
eX 2008. június 16. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Mark üzenetére (#8087): még még még :D:D:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Spelp 2008. június 16. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#8085): Veled se sörözünk többet:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Mark 2008. június 16. 1728 hozzászólás 178.
Stirlitz lakása elött 5 fekete autó állt meg. Gestapósok szálltak ki belöle és becsengettek. - Kit keresnek ? -kérdezi egy hang az ajtó mögül. - Stirlitzet. - Nem vagyok itthon. A gestapósok durván elkáromkodták magukat, és elmentek. Immár 2 hete, hogy Stirlitz ily módon az orránál fogva vezette a Gestapót.
JET JAGAAAR!
toma 2008. június 15. 4782 hozzászólás 22.
"Hányan bírnak itt telekinetikus képességekkel? Emeljék fel a kezem!" "A pénz nem boldogít, viszont kedvedre válogathatsz a nyomorúságok között." :D:D
Válasz eX üzenetére (#8078): én ezt elszoktam süti haverokkal amikor nicns pénzük elhivom öket kajálni akármi és akkor na én most elmegyek ... :D volt egyszer, hoyg maradtak mosogatni :D:D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
aBry 2008. június 15. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Mark üzenetére (#8083): bemegy levágatja a haját, aztán azt mondja, hogy amíg vágják a gyerek haját elmegy vásárolni, de sose tér vissza (ugye a fodrász azt hiszi a saját gyereke és visszajön érte, egyben rendezi az anyagiakat)
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Mark 2008. június 15. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Spelp üzenetére (#8082): de a saját hajadat hogy vágatod ezzel a módszerrel? oO
JET JAGAAAR!
Spelp 2008. június 15. 14691 hozzászólás 1.
Válasz eX üzenetére (#8078): Megvan hogy fogok hajat vágatni 10 év múlva:D:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Scarface 2008. június 15. 657 hozzászólás 567.
Válasz eX üzenetére (#8078): uramatyám, ötös:DD:D
toma 2008. június 15. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#8078): :DDDDDDDDDDDDDDDD
Saturas 2008. június 15. 717 hozzászólás 531.
Válasz eX üzenetére (#8078): hatalmas nagy!! :D:D:DDd
eX 2008. június 14. 4277 hozzászólás 32.
Egy férfi egy kisfiúval kézenfogva betér a fodrászatba. Miután a felnõttnek kész a borotválás, hajvágás, manikûrözés, a kisgyereket ültetik be a székbe, a felnõtt pedig odaszól a gyereknek: - Amíg elkészülsz, kiszaladok ide a ruhaüzletbe, veszek egy nyakkendõt. Nemsokára a fiúnak is kész az új frizurája, de a férfi csak nem tér vissza. A fodrász egy darabig türelmesen vár, aztán így szól a gyerekhez: - Úgy látszik, apukád elfeledkezett rólad... - Nem az apukám. Csak egy idegen bácsi, aki kézen fogott az utcán, és azt mondta: "Gyere, kisfiam, bemegyünk ide egy ingyen hajvágásra." AS:DAS:D:AS:"+!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
paradoX 2008. június 13. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#8076): :D:D:D:D
MinD You!
Pr0-peller 2008. június 13. 1172 hozzászólás 300.
Kisfiú hazafelé az anyjának könyörög egy pöttyös labdáért. Az anyja nem akarja megvenni, de azt ígéri neki, hogy ha hazaérnek, azt játszanak, amit akar. Otthon a gyerek azt kéri, játsszanak papás-mamást. Az anya beleegyezik, a gyerek pedig felveszi az apja kalapját, és így szól: - Öltözz asszony! Megyünk és veszünk a gyereknek egy pöttyös labdát. --------------------------------------- A nap kérdése: A Coca-cola reklámban a napocskán napszemüveg van. Ugyan mi a f.sz süt a szemébe? ------------------------------------- - Mit mond a férj a vérzõ orrú feleségének? -??? - Semmit, mert már kétszer elmondta. :DFG!%R FSD'+"% --------------------------------- – Mivel járnak a 12-14 éves lányok? – 2-5 évig terjedõ szabadságvesztéssel.
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Mark 2008. június 13. 1728 hozzászólás 178.
Válasz toma üzenetére (#8074): neeeea :SD:SDFA:SAF+
JET JAGAAAR!
toma 2008. június 13. 4782 hozzászólás 22.
Suzuki, a mi autónk. Enyém és a banké. :)
Scarface 2008. június 13. 657 hozzászólás 567.
Válasz Saturas üzenetére (#8071): Magnum mint Tom Selleck!
Gandal-f 2008. június 13. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Saturas üzenetére (#8071): vagy mint puska:P
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Saturas 2008. június 13. 717 hozzászólás 531.
Válasz SipKa üzenetére (#8065): Magnum, nem mint jégkrém, hanem, mint pisztoly, mert skinhead nem szereti cigót. ^^
Válasz Rabbitt üzenetére (#8063): ehh nyuszi vagy te :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
SiLC 2008. június 12. 4737 hozzászólás 23.
nyertél:)
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
iA-KeKs 2008. június 12. 4264 hozzászólás 33.
Válasz SiLC üzenetére (#8067): 44
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
SiLC 2008. június 12. 4737 hozzászólás 23.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#8066): 31
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
iA-KeKs 2008. június 12. 4264 hozzászólás 33.
Válasz SipKa üzenetére (#8065): 46
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
SipKa 2008. június 12. 476 hozzászólás 817.
Válasz Saturas üzenetére (#8059): 1st nem értem
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.