Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

toma 2008. június 12. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Xymoth üzenetére (#8061): jó poén, csak ki lehetett találni h vmi ilyesmi lesz a csattanó annyi ilyen vicc van :/
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Rabbitt 2008. június 12. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Xymoth üzenetére (#8061): kayak ma éjjel álmodtam hogy vki betör lakásunkba fegyverrel, gyorsan felkeltem, arra gondoltam lehet megfog történni, ugybeparáztam éjjel:D na ez a vicc csak olajat tett a tüzre ...
Válasz Xymoth üzenetére (#8061): neeee neeee :D 5ös :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Xymoth 2008. június 12. 2068 hozzászólás 140.
Az apa bemegy a kisfia szobájába este, hogy betakarja a gyereket. A gyereknek lidérces álma van, nyög, sír, forgolódik. Az apja felkölti, és nyugtatgatja, kérdezi mi baj van. A gyerek elmondja, azt álmodta, hogy Margit nagynéni meghalt. Apja megnyugtatja, hogy Margit néni teljesen jól van, és betakarja a gyereket, hogy aludjon tovább. Másnap Margit nagynéni meghal. Néhány nap múlva az apa ismét felmegy a fia szobájába, hogy jóéjszakát kívánjon neki. A fiának ismét lidérces álma van, az apja felkölti és kérdezi mi baj. A fiú most azt mondja, azt álmodta, hogy a nagypapa meghalt. Apja megnyugtatja, hogy a nagypapi teljesen jól van, és betakarja a gyereket, hogy aludjon tovább. Másnap a nagypapa meghal. Egy hét múlva, hasonlóan, az apa este felmegy a fia szobájába, hogy jóéjszakát kívánjon neki. A gyereknek ismét lidérces álma van, az apa felkölti, és kérdezi mi a baj. A gyerek sírva válaszol, hogy azt álmodta, hogy az apja meghalt. Megnyugtatja a fiát, hogy teljesen jól érzi magát, betakarja, és mondja neki, hogy aludjon csak nyugodtan, minden rendben van. Az apa visszamegy a hálószobába, lefekszik, de nem tud elaludni, annyira fél. Másnap reggel halálra van rémülve, mert komolyan hiszi, hogy meg fog halni. Felöltözik, majd kocsival elindul a munkahelyére, de rettenetesen óvatosan vezet, nehogy valami baleset történjen. Nem mer ebédelni, mert fél az ételmérgezéstõl. Mindenkit elkerül, mert meg van gyõzõdve róla, hogy valaki meg akarja ölni. Minden zajra felugrik, minden mozgásra az asztal alá bújik. Délután hazamegy, az ajtóban találkozik a feleségével. - Atyaúristen! Micsoda szörnyû napom volt! Egész életemben ilyen rosszul még nem voltam - mondja az asszonynak. Mire az asszony: - Neked volt szörnyû napod? Hát még nekünk! Képzeld a postás ma reggel itt halt meg az ajtónk elõtt! nneehehehe.:D:D:DD
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Válasz Saturas üzenetére (#8059): 2. lol D:A::D:A
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Saturas 2008. június 11. 717 hozzászólás 531.
Bemegy a cigány a fagyizóba és kérdezi a skinhead fagylaltost: - Schöller van? - Nincs. - Hát Carte d'Or? - Az sincs. - Akkor mi van? - Magnum - feleli a kopasz mosolyogva. :D - Miért megbízhatóbb a Linux, mint a Windows? - Mert befagyott ablakot már mindannyian láttunk, de megfagyott pingvint.....
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
toma 2008. június 10. 4782 hozzászólás 22.
Válasz netizen üzenetére (#8056): mit vállalt a koma tejóég, jól indult a napotok akkor :DDDDDDDDDDDDDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
DEATHGUN 2008. június 10. 422 hozzászólás 949.
Válasz netizen üzenetére (#8056): :D
Szeretet és Béékee!!
netizen 2008. június 10. 374 hozzászólás 1047.
egyik osztálytársam mit tolt ma elsõ óra elõtt :D kérdezi: Hogy hívják a japán autóversenyzõt? természetesen mindenki rávágta hogy "Kinyír Akanyar" erre mondja, "nem" -Takuma Sato uristen, 10 percig magunkba voltunk roskadva:D
szeretsz? igen. arra gondolsz amire én? igen. oké, akkor hozz nekem is egy üveggel!
toma 2008. június 9. 4782 hozzászólás 22.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#8053): uccsó xD
paradoX 2008. június 9. 4067 hozzászólás 37.
Auto Arraregh Davateman Mano Sephaheh- Hasti Igazi megtiszteltetés számomra, hogy a kocsija csomagtartójában utazhatok. :D:D:D:D:D
MinD You!
Hasznos mondatok arabul... Kbar Khali-Kili Haftir Lotfan Köszönöm, hogy megmutatta gyönyörû fegyverét! Ekr Gabul Cardan Davat Parh Gush Divar Örömmel fogadom invitálását, hogy feküdjek a padlóra és tegyem a kezem a tarkómra! Howmaeh Fekr Tamomeh Oeh Gorteh Bande Mindennel egyetértek, amit Ön valaha mondott vagy gondolt! Cashal-Eh Fashal-Eh Tupheman Na Degat Man Goftam Cheeshayeh Mohemarir Behmeshvarehma. Ha megígéri, hogy genitáliáimban nem tesz kárt, én sem fogom az Ön országát nyilvánosan pocskondiázni! Auto Arraregh Davateman Mano Sephaheh- Hasti Igazi megtiszteltetés számomra, hogy a kocsija csomagtartójában utazhatok. Khrel, Jepaheh Maneh Va Jayeii Amrikahey Ígérem, hogy elárulom minden amerikai kém nevét, aki riporternek álcázza magát! Balli, Balli, Balli Ahogy mondja! Maternier Ghermez Ahlieh Ghorban A vörös kendõ tökéletes lesz a szemem bekötéséhez, nagyuram! Tikeh Nuneh Ba Ob Khrelleh Bezorg Va Khube Boyast Ino Begeram A vízben áztatott kenyérhéj isteni volt, odaadná a recepetet?
Válasz SipKa üzenetére (#8051): ezt hol olvastad kedves Sipka?
SipKa 2008. június 9. 476 hozzászólás 817.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8039): #1 nél nemtudom hogy jön az hogy ha éjjel mulat akkor korán kel:S
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
DEATHGUN 2008. június 9. 422 hozzászólás 949.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#8049): a többi am teljesen értelmes:D de am tényleg zsír ^^
Szeretet és Béékee!!
Válasz Narancsnor üzenetére (#8039): na ez 5ös :D bár a 7. hülyeség szerintem :D
Saturas 2008. június 9. 717 hozzászólás 531.
Válasz cc üzenetére (#8047): hmm, igaz :D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
cc 2008. június 9. 1142 hozzászólás 309.
Válasz Saturas üzenetére (#8045): de a haverja mondta h jar vkivel ezert csak szoke csavo lehet :D amugy jok :D
Check out my doubles
brute 2008. június 9. 256 hozzászólás 1449.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8039): "minél többet iszom, annál kevesebbet iszom" omg :D
Mondá: "Egy Archmage-nél nem futhatsz gyorsabban."
Saturas 2008. június 9. 717 hozzászólás 531.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8039): 5-ösben, ha nem jár senkivel, attól még nem feltétlen buzi... mindegy, 5-ös, lementem a szöveget .txt-be GG
aSp 2008. június 8. 734 hozzászólás 521.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8039): :D nagyon jó :kira
Egy elfeledett emlék . . .
Xymoth 2008. június 8. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8039): ment az 5ös:DD
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
monster 2008. június 8. 684 hozzászólás 545.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8039): jajj nagyon jo _D:SA
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
toma 2008. június 8. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8039): jókk ;DD
paradoX 2008. június 8. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Narancsnor üzenetére (#8039): 5ös :D
MinD You!
elmélkedések és következményeik: 1. számú elmélkedés Ki korán kel, aranyat lel. Ki korán kel, délután alszik. Aki délután alszik az éjjel nem alszik. Aki éjjel nem alszik, az mulatni megy. KÖVETKEZTETÉS: Aki éjjel mulat, az aranyat lel. 2. számú elmélkedés Az Isten a szerelem. A szerelem vak. Stevie Wonder vak. KÖVETKEZTETÉS: Stevie Wonder az Isten. 3. számú elmélkedés Azt mondták, hogy senki vagyok. Senki nem tökéletes. Tehát én tökéletes vagyok. Csakhogy: egyedül az Isten tökéletes. Ebbõl az következik, hogy én vagyok az Isten. De ha Stevie Wonder az Isten, akkor én vagyok Stevie Wonder. KÖVETKEZTETÉS: A picsába, vak vagyok! 4. számú elmélkedés Ha túlzásba visszük az alkoholt, akkor berúgunk. Ha berúgunk, akkor alszunk Ha alszunk, nem követünk el bûnöket. Ha nem követünk el bûnüket, akkor a mennybe juttunk. KÖVETKEZTETÉS: Ha a mennybe akarunk kerülni, be kell elõtte rúgnunk. 5. számú elmélkedés Gondolkodom, tehát vagyok. A buta szõkék nem gondolkodnak, tehát nincsenek. A haverom erre azt mondta õ intelligens szõkével jár. Ha egy intelligens szõke a haverommal jár, akkor az buta. De buta szõkék nem léteznek, így a haverom sem jár senkivel. KÖVETKEZTETÉS: A haverom buzi. 6. számú elmélkedés Aki dolgozik, nincs ideje semmire. A naplopóknak van idejük mindenre.Az idõ pénz. Tehát a naplopóknak van pénzük. KÖVETKEZTETÉS: Ha azt akarom, hogy legyen pénzem, nem szabad dolgoznom. 7. számú elmélkedés Minél többet iszom, annál részegebb vagyok. Minél részegebb vagyok, annál kevesebbet iszom. KÖVETKEZTETÉS: Minél többet iszom, annál kevesebbet iszom.
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
toma 2008. június 8. 4782 hozzászólás 22.
Válasz monster üzenetére (#8036): jaja ez örök poén marad : DD
nkA 2008. június 8. 3766 hozzászólás 44.
[quote=Mark írta(#7994)]Egy kopasz, falábú ember álarcosbálba kap meghívót. Tûnõdik, milyen jelmezt vegyen fel. Végül megbíz egy céget, kölcsönözzenek neki. Hamarosan megérkezik egy kalózjelmez a következõ kísérõlevéllel: "A kendô eltakarja a kopasz fejét, a faláb pedig kifejezetten illik a kalózjelmezhez. " Emberünk elgondolkodik, majd visszaküldi az egészet, mondván, szégyelli a falábát. Hamarosan érkezik az újabb jelmez az újabb levéllel: ,,Ha felveszi ezt a csuhát, akkor eltakarja a falábát, a kopaszság pedig kifejezetten illik egy szerzeteshez." De ez sem tetszik az embernek. Visszaküldi. Aztán postafordultával érkezik egy csomag cukormáz, a következõ levéllel: ,,Ezzel kenje be a kopasz fejét, a falábát meg dugja a seggébe. Így elmehet nyalókának."[/quote] :DSA:DS:SD:S:DDAS:D
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
monster 2008. június 8. 684 hozzászólás 545.
régi hettiheteses jákso poén de ezen mit döltem _D:S - Feri bácsi, azt mondják magárol, hogy beszükült a szokincse. - Faszt.
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
toma 2008. június 7. 4782 hozzászólás 22.
Válasz nkA üzenetére (#8033): :D:ASD:D:DD
Saturas 2008. június 7. 717 hozzászólás 531.
Válasz nkA üzenetére (#8033): jézusom :D Feleség a férjnek: - Mondd, drágám, nem túl mély a dekoltázsom? - Szõrös a melled? - Nem. - Akkor igen. :$ Válasz toma üzenetére (#8021): Ja és március 22 barna inggel a durva.. :D:D
nkA 2008. június 7. 3766 hozzászólás 44.
- Hány zsidó fér egy ladába? - 56! - És miért annyi? - Hát 2 elõre, 3 hátra, 1 a csomagtartóba és 50 a hamutartóba :D
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
Válasz Saturas üzenetére (#8030): igen tudok angolul amugy thx:D ugy ertetem hogy mire jo, ki talta ki ezt stb stb.....
iam sorry i cant hear you over the sound of how awesome i am!
I had a lunch with a fireman because my family thinks I'm stupid anyway. lol? :D
Válasz AT_Andrew üzenetére (#8028): hogy a legjobb barátod fiúbarátjával ebédeltél, mert a Nagy Madár azt mondta (aki a vezetõd)
I loved my sister because I'm sexy and I do what I want. X_X
The bestest topic killer ever.
I had lunch whit my best friend's boyfriend because Big Bird said to and he's my leader. A_S:D_A:SD_ASD ez mi tököm amugy?:D
iam sorry i cant hear you over the sound of how awesome i am!
nana_San 2008. június 7. 534 hozzászólás 734.
I jumped on a stuffed animal because I can.. :D
I had lunch with a llama,because I think I need some serious help.
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
I had lunch with a llama,because I think I need some serious help.
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
eX 2008. június 7. 4277 hozzászólás 32.
I had lunch with my sister because that's how I roll. xD
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Kurel 2008. június 7. 1058 hozzászólás 332.
I did the Macarena With a phone because the voices told me to. :D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Válasz toma üzenetére (#8021): I sang to A homeless guy because I'm sexy and I do what I want QW:e-a:S.d.::D:DD:Deftgh
toma 2008. június 7. 4782 hozzászólás 22.
nem fordítom le magyarra, a többségnek remélem ennyire azért csak-csak megy az angol :kira You have to put all the parts together and then you will have a sentence that you can write in a comment. Pick the month you were born: January-------I kicked February------I loved March--------I karate chopped April----------I licked May----------I jumped on June----------I smelled July-----------I did the Macarena With August--------I had lunch with September----I danced with October-------I sang to November-----I yelled at December-----I ran over Pick the day (number) you were born on: 1-------a birdbath 2-------a monster 3-------a phone 4-------a fork 5-------a snowman 6-------a gangster 7-------my mobile phone 8-------my dog 9-------my best friends' boyfriend 10-------my neighbor 11-------my science teacher 12-------a banana 13-------a fireman 14-------a stuffed animal 15-------a goat 16-------a pickle 17-------your mom 18-------a spoon 19------ - a smurf 20-------a baseball bat 21-------a ninja 22-------Chuck Norris 23-------a noodle 24-------a squirrel 25-------a football player 26-------my sister 27-------my brother 28-------an ipod 29-------a surfer 30-------a llama 31-------A homeless guy Pick the color of the shirt you are wearing: White---------because I'm cool like that Black---------because that's how I roll. Pink-----------because I'm crazy. Red-----------because the voices told me to. Blue-----------because I'm sexy and I do what I want Green---------because I think I need some serious help. Purple---------because I'm AWESOME! Gray----------because Big Bird said to and he's my leader. Yellow--------because someone offered me 1,000,000 dollars Orange--------because my family thinks I'm stupid anyway. Brown---------because I can.. Other----------because I'm a Ninja! None----------because I can't control myself! nekem: "I licked my science teacher because the voices told me to." :DD
Egy magyar es egy amerikai a nemzet nagyjairól beszelgetnek. Igy az amerikai: - We have George W. Bush, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash! Mire a magyar: - We have Ferenc Gyurcsany, no wonder, no hope and no cash...
Egyik este a fiúkkal voltam bulizni. Megígértem a feleségemnek, hogy éjfelre itthon leszek... esküszöm! Az órák gyorsan múltak, a sör jól csúszott le. Hajnali három felé, tökre bemákolva, hazaindultam. Épp az ajtón belül voltam, amikor az elõszobában a kakukkos óra beindult és háromszor kakukkolt. Hirtelen, mivel tudtam, hogy a feleségem valószínû felébred, kakukkoltam kilencszer. Igazán büszke voltam magamra, hogy ilyen gyors és eszes megoldást találtam, még részegen is, hogy egy esetleges veszekedést elkerüljek. Másnap reggel a feleségem megkérdezte mikor értem haza, erre én mondtam hogy 12-kor. Nem látszott felindultnak egyáltalán. - Mázlim van! - gondoltam. Viszont megjegyezte hogy új kakukkos órát kell szereznünk. Mikor kérdeztem tõle miért, így felelt: - Hát, tegnap éjjel kakukkolt 3-szor, majd azt mondta "a kurva életbe!", aztán még 4-szer kakukkolt, majd megköszörülte a torkát, kakukkolt még 3-szor, kuncogott egy darabig, majd kakukkolt még 2-szer... és aztán egy nagyot fingott. :D
toma 2008. június 6. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Kurel üzenetére (#8017): failed! :D
Kurel 2008. június 5. 1058 hozzászólás 332.
- Jean! Szédülök! Mit csináljak? - Talán szálljon ki a betonkeverõbõl, Uram!
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Válasz DjPanties üzenetére (#8015): Ez kurva jó :D mármint az összes XD
Double the gun , double the fun ^^
Egy ember bemegy a papírboltba és sorban áll a kasszánál. Hallja, amint az elõtte levõ vevõ beszél: - ...jó, akkor kérek egy ovális-sima füzetet. - Van kockás, francia kockás, vonalas és sima. Ovális nincs. - Akkor kérek egy grafittollat. - Csak külön-külön tudom adni. A vevõ sarkon fordul, kimegy. Az ember odalép a kasszához. - Mondja, gyakran jönnek ide ilyen hülyék? - Nem igazán. Önnek mit adhatok? - Kérek egy Európa-földgömböt. Férj és feleség, mivel házaséletük romlófélben van, felkeresi a szexológust. Az orvos külön-külön beszél a felekkel. A férj elpanaszolja: az asszonyka az utóbbi idõben meglehetõsen inaktív az ágyban. Az orvos kikérdezi a feleséget is, mire az nagy sóhajjal elmeséli: - Jaj doktor úr, szinte hihetetlen, hogy milyen furcsa szituációkba keveredtem. Elindulok taxin a munkahelyemre,odaérünk, látom, nincs nálam sem a pénztárcám, sem a hitelkártyám, erre a taxis azt mondja: "Nézze asszonyom, most vagy értesítem a rendõrséget, vagy elintézhetjük a dolgot másképpen..." Belementem a dologba. A munkahelyemrõl persze jócskán elkéstem, mire elém áll a fõnököm és közli velem: "Figyeljen, most vagy kap egy fegyelmit, vagy elintézhetjük a dolgot másképpen..." A szexológus figyelmesen végighallgatja a történetet, majd így szól: - Hát, kedves asszonyom, ezek után vagy mindent elmesélek a férjének, vagy elintézhetjük másképpen... Egy férfi meséli a haverjának: - Képzeld, tegnap összevesztem a feleségemmel, szóba se akar állni velem! - Miért? - Tegnap este leruccantam a bárba egy kicsit lazítani. Iszogattam, elhúzódott a dolog, ezért az asszony eljött értem, hogy hazavigyen. - És ezért haragudott meg? - Nem, nem ezért. Amikor oadjött hozzám, hogy menjek haza vele, azt mondtam neki: "Mindjárt bébi, csak felhívom a feleségem, és hazudok neki valamit." A sárkány elrabolja a királylányt. A királyfi persze rögtön elindul, hogy kiszabadítsa. Útközben azonban rádöbben, hogy a sárkány azért mégiscsak egy rohadt nagy és erõs tûzokádó vadállat, õ meg csak egy kis nyüzüge, aki a sárkány egy legyintésétõl meghal. Így hát elmegy Jackie Chan-hez, és röpke tíz év alatt megtanul profin kung-fuzni. Aztán elmegy Schwarzeneggerhez, és alaposan kigyúrja magát, ez csupán öt évébe kerül. Végül pedig beiratkozik Chuck Norrishoz-hoz nyolc évre, hõstovábbképzésre. Ezek után már elég önbizalma lesz, elmegy a sárkány barlangjához, és bekiabál: - Hé, sárkány! Gyere ki! A sárkány kijön: - Mi kéne? - Add ki a királylányt, vagy nagyon megjárod! A sárkány rámutat a barlangot takarító öregasszonyra: - Itt van, vigyed! A Szívhalál és az Agyhalál vitatkozik, melyikük halálneme a kegyetlenebb. Szivhalál meglát egy hapsit, csettint egyet az ujjával, mire a hapsi kegyetlen kinok kozott elpusztul. Agyhalál erre elnezoen mosolyog, majd közli. - Figyeld azt a nõt! Csettint az újjával, csettint az újjával, csettint az újjával ..... http://www.winterrowd.com/bubblewrap/ Bush elnök elmegy az egyik városka iskolájába elõadást tartani. A propagandabeszéd elhangzása után így szól: Gyerekek, kérdezzetek tõlem bármit! Billy jelentkezik. Lenne 3 kérdésem: - Miért támadta meg Irakot, ha nem találtak vegyi fegyvereket? - Hogy nyerte meg a választásokat, ha a szavazatszámláláson alulmaradt? - Nem gondolja, hogy a legnagyobb terrortámadás a Hiroshimai atombomba ledobása volt? Abban a pillanatban kicsöngetnek. A második órán Tom jelentkezik: Elnök Úr, csak két kérdésem lene: - Miért csöngettek ki a elõzõ óráról 25 perccel korábban? - Hova tûnt Billy?