Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

toma 2008. május 31. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#8013): hülye :SDA:DSD_SA:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
eX 2008. május 31. 4277 hozzászólás 32.
Képzeld komám mi történt velem: -Tegnap megyek át a vasúton és látom, hogy egy bomba nõ van a sínekhez kötözve. Kioldoztam és egész nap szeretkeztünk a létezõ összes pózban. -És be is kapta???? -Hát azt sajna nem. -De hát miért nem???? A fejét nem találtam meg. :SAD:ASD:SA:D:"+!:"
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
DEATHGUN 2008. május 30. 422 hozzászólás 949.
Válasz eX üzenetére (#8011): jesszus ^^A:SD:ASD:AS:DAS:D
Szeretet és Béékee!!
eX 2008. május 30. 4277 hozzászólás 32.
16:36 [Wiz_Boy17] Azért Attilla most komoylan nem fájt neked hogy rajtadkívül majdnem minden srácot leszoptaka bulidon?? :DSA:DA:SDA:S:+"!"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
LycO 2008. május 28. 312 hozzászólás 1213.
Válasz Saturas üzenetére (#8005): :D::D:D 5-ös ;)
Még jó hogy borabb!!
toma 2008. május 28. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Reewus üzenetére (#8008): nagy : DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Reewus 2008. május 27. 803 hozzászólás 468.
Üdvözöljük a BKV Villamosvezetõi forgalmi tesztjén! A vizsga helyes kitöltõi továbbmehetnek a gyakorló központunkban, ahol is sikeres szereplés után munkalehetõséget nyerhetnek a B.K.V. soraiban. Kérjük karikázzák be a helyes választ! 1. A járatsûrûség 3 perc. Az Ön elõtti szerelvény 8:00-kor indul, hánykor kell Önnek indulnia? a. Majd a kávé után. b. 8:23-kor. c. Hamá nagyon dörömbölnek az utasok. 2. Ön a 4-es szerelvényt vezeti. Észreveszi, hogy a pályán üzemzavar miatt szerelvény vesztegel. Mit tesz? a. Félrerántom a kormányt azt' kikerülöm. b. Ipszilon fordulatot veszek, majd a kocsiszínbe hajtok. c. Fél órát várok zárt ajtókkal, közben a mikrofonba káromkodom. 3. Észreveszi, hogy a megbeszéltek ellenére a 6-os járat vezetõje (a Köcsög Béla) idõben indult. Hogy reagál? a. Bedobom a páleszt, amit az öltözõszekrényben rejteget. b. Üldözõbe veszem a 4-essel, s a Margithídon elõzésbe kezdek. c. Defektet színlelek és elengedek még három 6-ost. 4. Menõnek akar tûnni Klárika elõtt és kilõni a zöldnél. Mit tesz, mikor vált a lámpa? a. Hirtelen balra tekerem a kart. b. Hirtelen jobbra tekerem a kart. c. Össze-vissza kapcsolgatok mindent, mint egy lengyel sci-fiben. d. Rájövök, hogy még nem engedtem fel az áramszedõt, így köhécselve megteszem. 5. Ha már tagja lenne a drimtimnek, mivel növelné a csapatszellemet? a. Elmennek Bélával hajnalban felsõvezetéket lopni. b. Kettõnkön szemléltetném Klárikának a szerelvények egymásba csatolását. c. Minden civilt avval hitegetnék, hogy igenis nagy munka azokon a keskeny kis síneken végigegyensúlyozni egy ilyen hatalmas jármûvel. 6. ESSZÉ. Írja le, hogyan képzeli el egy átlagnapjanak csúcspontját! Ötletadás: a. Halálra ijesztettem 6 gyalogost amikor az utolsó pillanatban csengettem rájuk a megállóban. b. Klárikával minden találkozásunkkor egymásra indexelünk a kreszt figyelmen kívül hagyva. c. Egy út során sikerült lefényképeznem a visszapillantomban 8 kilogó lábat, 2 gyerekfejet, 12 hosszúkabát csücsköt, 4 aktatáskát. d. Megin´ beszóltam a hácsó kocsiban a cigányoknak. e. 12 perc késéssel indultam, mer pisálni voltam, majd a megállóknál az arcommal közlekedési dugót színleltem.
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
piri 2008. május 26. 107 hozzászólás 2719.
fiú: - Hurrá! Végre! Már nagyon várom! lány: - Elköltözzek? fiú: - Nem, ne is gondolj rá! lány: - Szeretsz? fiú: - Természetesen! lány: - Megcsaltál valaha is? fiú: - Nem, hogy juthat ilyen az eszedbe? lány: - Adsz egy csókot? fiú: - IGEN! lány: - Fogsz verni? fiú: - Soha! lány: - Hihetek neked? Esküvõ után: Olvasd lentrõl fölfelé.
http://s1.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=NDAwODA=
Válasz JoonusMortum üzenetére (#8004): nice :D ötös :P
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Saturas 2008. május 26. 717 hozzászólás 531.
Válasz JoonusMortum üzenetére (#8004): ROFL :D:D Ha olyan "De utálom a munkámat" típusú napod van, ezt próbáld ki: Ha mész hazafelé utált munkahelyedrõl, menj be az elsõ patikába, s menj a hõmérõk részlegére. Kérj egy végbél-hõmérõt, amit a Johnson and Johnson gyártott. Fontos, hogy ezt a márkát vedd! Mikor hazaérsz, zárd be az ajtót, húzd be a függönyöket,kapcsold ki a telefont, hogy semmi se zavarjon a terápia idején. Öltözz át valami kényelmes ruhába, például melegítõbe, és feküdj le a kanapédra. Bontsd fel a lázmérõ dobozát. A lázmérõt tedd az éjjeliszekrényre, vigyázva, nehogy eltörjön. Eztán vedd ki a hõmérõ használati utasítását, s olvasd el a gyártó megjegyzését: "A Johnson and Johnson minden végbél-hõmérõjét személyesen teszteli." Most hunyd be a szemedet, s hangosan ismételd el ötször egymás után: "Köszönöm, Istenem, hogy nem a Johnson and Johnson minõségellenõre vagyok!" Ne feledd, mindig akad valaki,akinek szörnyûbb a munkája a tiédnél is! :D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Férj, feleség beszélgetnek: - Te Ica, ma lehet, hogy menne a dolog. - MIlyen dolog? - Hát a dolog.Ma menne, nem látod? Gyönyörû szép nap van odakint. - És? - Süt a Nap, meleg van, a madarak énekelnek meg minden.Gyönyörû nap. Szép nap. - Mi a fészkes fenérõl beszélsz Lajos!? - Ne izélj már Ica, hi9szen te mondtad, hogy egy szép napon fogod magad, és lelépsz! :kira
cc 2008. május 24. 1142 hozzászólás 309.
ja meg nem hagytak jova ugylatszik
Check out my doubles
Saturas 2008. május 24. 717 hozzászólás 531.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#8000): hol van? nem hagyták jóvá?
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
SipKa 2008. május 24. 476 hozzászólás 817.
Válasz cc üzenetére (#7999): én nem csináltam:S azthittem más csinál. + az eleje nem volt meg
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Válasz cc üzenetére (#7999): egyet töltöttem fel, jová kell hagyni
cc 2008. május 24. 1142 hozzászólás 309.
Válasz SipKa üzenetére (#7998): screenshot?
Check out my doubles
SipKa 2008. május 24. 476 hozzászólás 817.
kész vicc ami fél órája ment hun-1-en..
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
paradoX 2008. május 23. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Mark üzenetére (#7994): :D:D:DDA+":ADS
MinD You!
Rosi 2008. május 23. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Mark üzenetére (#7994): :D:D
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
toma 2008. május 23. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#7994): kellett ez így a nap beindulásához, köszi :DD
Mark 2008. május 23. 1728 hozzászólás 178.
Egy kopasz, falábú ember álarcosbálba kap meghívót. Tûnõdik, milyen jelmezt vegyen fel. Végül megbíz egy céget, kölcsönözzenek neki. Hamarosan megérkezik egy kalózjelmez a következõ kísérõlevéllel: "A kendô eltakarja a kopasz fejét, a faláb pedig kifejezetten illik a kalózjelmezhez. " Emberünk elgondolkodik, majd visszaküldi az egészet, mondván, szégyelli a falábát. Hamarosan érkezik az újabb jelmez az újabb levéllel: ,,Ha felveszi ezt a csuhát, akkor eltakarja a falábát, a kopaszság pedig kifejezetten illik egy szerzeteshez." De ez sem tetszik az embernek. Visszaküldi. Aztán postafordultával érkezik egy csomag cukormáz, a következõ levéllel: ,,Ezzel kenje be a kopasz fejét, a falábát meg dugja a seggébe. Így elmehet nyalókának."
JET JAGAAAR!
toma 2008. május 22. 4782 hozzászólás 22.
Válasz paradoX üzenetére (#7991): lol :D
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
paradoX 2008. május 22. 4067 hozzászólás 37.
[spoiler=Válasz LycO üzenetére (#7978):]::ASD:AS:D::D:DA:SAD::elsö :D[/spoiler]
MinD You!
BPtv-n Tamas bacsi alkot_ASD:AS_D: "Na nezem a lépét hova lép" "-hallo Kis lakás? -Igen -akkor cserélje nagyra" AS_D:A_S:D_AS:D_AS:D_AS:D
iam sorry i cant hear you over the sound of how awesome i am!
Xymoth 2008. május 22. 2068 hozzászólás 140.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#7988): Pontosan igy van: Horváth viszont túl akar járni az eszemen. Megint jól felkészült, és a helyes képletet is tudja. Már öt perce készen van és büszkén feszít. Na nem sokáig! Számítottam rá, ezért tegnap délután felírtam a padjára a helyes öszszefüggést. Most szépen arra ballagok, és véletlenül észre veszem. Na, megvolt! Még neki állt a feljebb! Nagyon elkanászodtak ezek a mai fiatalok! Úgy látom, mindenki befejezte, összeszedem. Így kell dolgozatot íratni! Nem kell órákat veszõdni a javítással. Az egész meglesz két perc alatt!
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
iA-KeKs 2008. május 22. 4264 hozzászólás 33.
Válasz toma üzenetére (#7983): hiányzik ez a rész "Horváth Gabi már kiis rakta padszélére a dolgozatot és figyelmesen néz elöre,látszik hogy a többiekhez képest elöre készült és nem csak könyvböl tanult, lassan itt az ideje elballagni mellette és rámutatni a helyes megoldóképletre amit már elöre felírtam a padjára"
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
monster 2008. május 22. 684 hozzászólás 545.
Válasz toma üzenetére (#7983): ezmilen _:D_SA:_!
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Válasz toma üzenetére (#7983): ezt jáccottuk el gólyabálon :D
"Jack Beauregard 1848 - 1899 Nobody was faster on the draw"
Válasz LycO üzenetére (#7982): megy az 5 ös :D -Egy nö azt mondja a barátjának végre hosszú idõ után:- ma este gyere fel hozzánk mert nem lessz otthon senki! ... A fiu elment, és télleg nem volt otthon senki. XDDDDDDDDDDDDD
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
LycO 2008. május 22. 312 hozzászólás 1213.
Válasz toma üzenetére (#7983): ::D:D:kira
Még jó hogy borabb!!
EGY TANÁR GONDOLATAI DOLGOZATÍRÁS KÖZBEN Ez igen! Erre számítottam! Bámulnak maguk elé, mint borjú az új kapura. Még nem tértek magukhoz az elso megdöbbenésbol. Ezt a példatípust direkt nem vettük gyakorlaton. Valamit a dogára is kell tartogatni! Úgy teszek, mintha rájuk sem figyelnék. Hadd kezdjenek mozgolódni! A Kovács már lapozgatja is a könyvet. Azt hiszi, nem látom. Simán elkérhetném. De minek? Úgyis rossz képletet másolt ki. Úgyis elégtelent kap, és nem is voltam szigorú. Még puskázhatott is. Ah! Barabás rátalált a jó képletre. Legalábbis azt hiszi. De téved.A jó képlet nincs is benne a könyvben. Helyesebben benne van, csak hibásan. Nem véletlenül választottam ezt a példát. Itt ma mindenki egyest ír. Azért ülök én itt. Majd legközelebb rendesen felkészülnek. Akkor kapnak egy primitív példát, amit még egy általános iskolás is meg tud oldani. Éppen ez fogja megzavarni oket. Nem hiszik el, hogy egy osztás meg egy szorzás az egész. Egy olyan képlet, amit még a kettes szintu általános iskolások is tudnak. Elbonyolítják majd az egészet.Aki pedig megcsinálja, azét azért nem fogadom el, mert nem általános iskolás módszerekkel kell dolgozni. Legalábbis a hallgatóknak nem. Megadtam azt a mennyiséget is, ami tévesen benne van a könyvben. Így nem gyanítanak semmit. Amúgy is több adatot írtam fel azok kedvéért,akik megszokták, hogy az összes adatot, amit megadtak, fel kell használni. Addig osztanak, szoroznak, amíg ki nem jön a kérdéses mennyiség.Ez ma legalább öt elégtelent fog szülni. Helyes! Barabás kirakta a dolgozatat a pad szélére, a háta mögött ülo már másolja is. A Szepesi meg leírta egy kis fecnire a példát, s odaadta az elotte ülonek.Nagyszeru!A várt sebességgel terjed az egyes..." ha tanár lennék, azt mondanám h magamra ismertem :D
Válasz Rosi üzenetére (#7980): :)))
brute 2008. május 22. 256 hozzászólás 1449.
Válasz LycO üzenetére (#7978): 1. és 3. nagyon ütnek. A harmadik olyan, mint a desperado-ban a tarantino vicc :D
Mondá: "Egy Archmage-nél nem futhatsz gyorsabban."
Rosi 2008. május 22. 1904 hozzászólás 155.
[quote=bash.hu][b]dot [41] . i have passed my language exam. : ) üzenete:[/b] melyik az a szó amivel ellehet gondolkoztatni egy meleget ? [b]Namtopi üzenete:[/b] nem tudom [b]dot [41] . i have passed my language exam. : ) üzenete:[/b] kenyér [b]Namtopi üzenete:[/b] miért? [b]dot [41] . i have passed my language exam. : ) üzenete:[/b] TE KIS BUZI :D [b]dot [41] . i have passed my language exam. : ) üzenete:[/b] : D [b]Namtopi üzenete:[/b] tiszteld apádat ************************ [b]A d R i A n üzenete:[/b] majd ha lejutok lanra akkor meghivlak vmi töményre egyelek meg [b]bence üzenete:[/b] nem iszok [b]bence üzenete:[/b] csak fontos alkalmakkor [b]bence üzenete:[/b] gólyatábor, szilveszter [b]bence üzenete:[/b] hétfõ kedd péntek szombat és vasárnap[/quote]
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
MonDee 2008. május 22. 304 hozzászólás 1245.
Válasz LycO üzenetére (#7978): Elsõ = 5ös, másik kettö kicsit old ! :kira
A jobbtól kikapni nem szégyen, és sírni csak a gyõztesnek szabad! < MonDee >
LycO 2008. május 22. 312 hozzászólás 1213.
Egyszer, amikor már egy fiú és egy lány régóta jártak, a lány egyszer csak megszólallt egy kellemes délutánt követõen: - Ha holnap eljössz hozzánk vacsorára, akkor oda adom neked a szüzességem még holnap este. A srác ennek megörül, és természetesen rábólint a dologra. Még aznap este, miutánt a lányt hazakísérte elmegy a patikába, vesz óvszert és elmondat a patikussal mindent amit tudni kell a szexrõl és egyebekrõl. Másnap amikor a fiú megérkezik és a lány behívja, a szülõk már az asztalnál ülnek. Amikor a fiú leül és körülnéz, megszólal, hogy hadd mondja õ az asztali áldást, így is történik. A srác nagyon sokáig imádkozik lehajtott fejjel, majd amikor már 20 perce csönd van, a lány halkan odasúg valamit: - Nem is sejtettem, hogy ilyen vallásos vagy. Rögtön hangzik a válasz: - Én sem sejtettem, hogy az apád patikus... :D Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak. A tanárnõ felrajzol egy uborkát a táblára mire az osztály elkezd hangosan röhögni a tanárnõ bepipul és rászól Mórickára: - Szerinted mit rajzoltam a táblára? - Egy faszt! A tanárnõ teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja. Az igazgató bemegy az osztályba: - Gyerekek mi ez a rendbontás és ki rajzolta ezt a faszt a táblára? Az idõs kis hölgy egy nap bement a kanadai nemzeti bankba egy táskányi pénzzel. Ragaszkodott hozzá, hogy a bank elnökével kíván beszélni számlanyitással kapcsolatban, mondván: "Sok pénzrõl van szó!" Kevés hümmögés és hezitálás után a bank személyzete odakísérte az elnök irodájához az asszonyt. Az elnök megkérdezte, mennyit is szándékozik a bankban letétbe helyezni. - 165.000 dollárt - felelte a hölgy, és a táskájából kiborította a pénzt az íróasztalra. Az elnök természetesen rögtön kíváncsi lett, honnan származik a pénz, és megkérdezte: - Asszonyom, meglepett mekkora összegû készpénzzel rendelkezik... Megtudhatnám, honnan van a pénz? - Fogadésokból - felelte az asszony. - Miféle fogadásokból? - kérdezte az elnök. - Hát, például fogadok Önnel 25.000 dollárba, hogy az Ön heréi szögletesek. - felelte az idõs hölgy. - Hahaha - nevetett az elnök. - Ez egy idióta fogadás. Ilyen fogadást az életben nem nyerhet meg. - Tartja esetleg a fogadást? - kérdezte kihívóan a hölgy. - Persze! Fogadok 25.000 dollárba, hogy a heréim nem szögletesek! - Mivel jelentõs összegrõl van szó - mondta az idõs hölgy - lehetséges, hogy holnap reggel 10 órára visszatérjek az ügyvédemmel, mint tanúval? - Természetesen - felelte az elégedett elnök. Aznap este az elnök rendkívül ideges volt a fogadás miatt, jelentõs idõt töltött a tükör elõtt, ellenõrizve golyóit, forgatva jobbra - balra, újra meg újra. Gondosan ellenõrizte mindaddig, amíg teljességgel meg nem gyõzõdött arról, hogy semmiképp sem lehetnek szögletesek a golyói, és meg fogja nyerni a fogadást. Másnap reggel pontosan 10 órakor az idõs kis hölgy megjelent az elnök irodájában az ügyvédjével. Bemutatta az ügyvédet az elnöknek, majd megismételte a fogadást: - 25.000 dollárt arra, hogy az elnök golyói szögletesek! Az elnök elfogadta a fogadást, majd a hölgy megkérte, hogy vesse le a nadragját, hogy mindannyian láthassák. Az elnök megtette. A kis idõs hölgy egész közelrõl rámeredt a herékre, majd megkérdezte, hogy lehet-e megfognia? - Nos, rendben - felete az elnök. - 25.000 dollár nagy pénz, és szeretném, ha abszolút biztos lenne a dolgában. Ekkor vette észre, hogy a hölgy ügyvédje csendben elkezdi verni a fejét a falba. - Mi a fene van az ügyvédjével?- kérdezte az elnök. - Semmi - felelte a hölgy. - Kivéve azt, ahogy tegnap fogadtam vele 100.000 dollárba, hogy ma reggel 10 órakor a kanadai nemzeti bank elnökének a golyói a kezemben lesznek. :D:D:D:D
Még jó hogy borabb!!
Válasz Kurel üzenetére (#7976): áááááá ?D:DS:DD
Kurel 2008. május 21. 1058 hozzászólás 332.
Szöszi bekopog az orvoshoz. - Mi a panasza? - Semmi, csak ki van írva az ajtóra, hogy "Kérem, kopogjon!"
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
LycO 2008. május 21. 312 hozzászólás 1213.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7974): második jó! :D:D:D:D megy az 5-ös ;)
Még jó hogy borabb!!
- Aki napi egy zacskó chips-et eszik, ezzel egy év alatt öt üveg étolajat fogyaszt el. Egy nõ bemegy a kisállatkereskedésbe és a papagájok után érdeklõdik. Az egyik kalitkában három, különösen szép papagáj üldögél, a jobb szélsõre rámutat az eladó: - Ez itt például ötezer forintba kerül. Nemcsak szép, hanem rendkívül okos is. - Mitõl rendkívüli? - Attól, hogy ért a számítógéphez. - És a középsõ madár mennyi? - Az még okosabb, annak az ára nyolcezer. - És mit tud? - Nemcsak ért a számítógépekhez, hanem a UNIX operációs rendszert is tudja használni. - És a harmadik papagáj? - Az, kérem, tízezer. - Miért, az mihez ért? - Nem tudjuk pontosan, de a másik kettõ csak úgy szólítja: fõnök.
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
eX 2008. május 21. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Scarface üzenetére (#7971): ezmi:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Két rózsaszín viziló zoknit hegeszt egy cseresznyefán. Arra megy két antipatikus lóharapás - Merre van Karácsony?- kérdik. -Csütörtöknél jobbra- Mi ebbõl a tanúság? Térdig érõ szélbe ne kaszálj vizet mert ellopják a biciklid! Kb ugyanez .... :ehh
Scarface 2008. május 21. 657 hozzászólás 567.
[url=http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=11527734]Infravörös lódobogás[/url] ilyen nincs :D Két infravörös lódobogás kekszet kaszál a híd alatt. Arra megy egy döglött veréb, mi ebbõl a tanulság? Térdig érõ szélben havat kaszálni hülyeség, mert bolond gyereknek vak anyja se látja a fától a kerek erdõ sarkát.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
toma 2008. május 21. 4782 hozzászólás 22.
infravörös lódobogásnak asszem iwiw profilja is van :D
Scarface 2008. május 21. 657 hozzászólás 567.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7961): 5-ös :D:D:D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
aBry 2008. május 21. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7961): ha már ilyen viccek akkor: Mi az két terhes nõ gurul le a lépcsõn? Vetélkedõ. :D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
A székely nyugodtan pipázik a kapu elött, mikor látja, hogy felesége rohan feléje. - Uram, a Sára terhes! - Az az ö dolga - dörmögi a székely. - De töled van a gyerek! - Az az én dolgom. - Uram, viszem a kutyát, és a Tiszába vetem magam! - A kutya marad, a többi a te dolgod!
"A HOUDINI: Hátulról dugva a not, élvezés elott hirtelen kirántjuk a péniszt, majd a nõ fenekére, hátára köpünk, õ azt gondolja, odaélveztünk. Mikor megfordul, az arcába spriccelünk, majd eltûnünk, otthagyva õt kétségek között, vajon hogy csináltuk ezt?";
Haters Gonna Hate
paradoX 2008. május 20. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7961): infravörös lódobogás :D:DA:+:A:D:+":ASD
MinD You!