Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

cc 2008. május 20. 1142 hozzászólás 309.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7961): :kira :kira :kira
Check out my doubles
pisko 2008. május 20. 1369 hozzászólás 246.
Mi az, kicsi, piros, vasból van és gömbölyû? Nagy zöld fakocka. akarod modnani: 'Elbaszott nagy zöld fakocka.'
Válasz Saturas üzenetére (#7954): nagyon nagy :D menne ötös ha lehetne :D Válasz Pr0-peller üzenetére (#7961): jaj nee :S akkor már : Hogyan állítja meg egy ninja a teherautót? -Rálép a féke ... Na és mágus? ... rálép a fékre ... Miért iszik a mókus pöttyös bögrébõl? - Mert szomjas ... meg sok ilyen :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
A király összehívta 3 fiát. De nem jöttek. --- Három lila búbánat sétál a nagy kerek erdõ közepén. Arra megy az infravörös lódobogás. Mi ebben a különös? Nem is arra lakik! --- - Mi az 4 lába van és barna? - Kutya. - Mi az kutya és 4 lába van? - Barna ---- - Hogy hívják a kínai tûzoltót? - Telefonon. ---- Miért jó a csigának? Nem is jó neki ! Mirét jó az elefántnak? Mert nem csiga !:D ------ Mi az, kicsi, piros, vasból van és gömbölyû? Nagy zöld fakocka. ----- Bemegy a vámpír a kocsmába. Kér egy korsó sört. Furcsán néz rá a pultos. Bemegy a másik vámpír. Õ is kér egy korsó sört. Bemegy a harmadik vámpír is. Kér egy korsó forró vizet. Néz rá a pultos, mire a vámpír elõvesz egy véres tampont: - Lipton az én teám! ----- -Mi az ellenállás mértékegysége? -Partizán per négyzetméter. -----
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
toma 2008. május 20. 4782 hozzászólás 22.
Válasz eX üzenetére (#7958): A:SD:DS
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
paradoX 2008. május 20. 4067 hozzászólás 37.
Válasz eX üzenetére (#7958): :D:D:SDA
MinD You!
eX 2008. május 20. 4277 hozzászólás 32.
kohn a halálán van, ágyát körbeállja a családja kohn köhécselve kérdezi fiam itt vagy? itt vagyok apám lányom itt vagy? itt vagyok apám nejem itt vagy? itt vagyok drágám AKKOR KI VAN A BOLTBA? :SAD:ASD:"+!"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
nkA 2008. május 20. 3766 hozzászólás 44.
Ki az, 3 betû és Ádám párja? Roy :DAS:DDS:D
"Sokan keresik a fekete macskát a fullsötét szobában, pedig tudják, hogy nincs is ott."
toma 2008. május 20. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7951): mekkora : DDD Válasz Saturas üzenetére (#7954): okkos :DDd
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
aBry 2008. május 20. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Saturas üzenetére (#7954): :DDDDDDDDD
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Saturas 2008. május 20. 717 hozzászólás 531.
Szerelmespár megy fel a fiú lakására. A fiú már nyitná az ajtót, amikor a lány megszólal: - Tudod, én mindig figyelem, ki hogyan nyitja ki az ajtót. Vannak, akik gyorsan megforgatják a kulcsot, aztán hirtelen kinyitják az ajtót. Õk a szexben is ilyenek, az erõszakosságot pedig nem szeretem. A fiú nagyot néz, de a lány folytatja: - Aztán vannak, akik órákig keresik a kulcslyukat. Õk a tapasztalatlanok, õket sem bírom. Te hogyan szoktad kinyitni az ajtót? A fiú büszkén: - Elõször is megnyálazom a kulcslyukat... :D:DD
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
monster 2008. május 19. 684 hozzászólás 545.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7951): még mindig üt :DD
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7951): :kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Ezen sokat röhögtem :))) Hagyományos (konzervatív) gazdaság: Van két tehened. Az egyiket eladod, és az árából veszel egy bikát. Az állatállományod gyarapodik, a jövedelmébõl nyugdíjba mész. Indiai gazdaság: Van két tehened. Szentként tiszteled õket. Éhenhalsz. Amerikai gazdaság: Van két tehened. Az egyiket eladod, a másikat pedig arra kényszeríted, hogy 4 tehén helyett tejeljen. Megdöbbensz, amikor a tehén váratlanul elpusztul. Az esetet ráfogod egy olyan országra, amelyiknek van tehene, és azokat természetes körülmények között tartja. Bejelented, hogy az ország veszélyt jelent az emberiségre. A világ megvédése érdekében megtámadod az illetõ országot és elkobzod a teheneit. Francia gazdaság: Van két tehened. Sztrájkolsz, mert három tehenet akarsz. Német gazdaság: Van két tehened. Továbbfejleszted õket, így 100 évig élnek, havonta csak egyszer esznek és megfejik önmagukat. Angol gazdaság: Van két tehened. Mindkettõ kerge. Olasz gazdaság: Van két tehened, csak nem tudod, hogy hol vannak. Elmész sziesztázni. Svájci gazdaság: Van 5000 tehened, de egyik sem a tied. Másokkal fizettetsz a megõrzésükért. Japán gazdaság: Van két tehened. Átalakítod õket, így az eredeti méret 1/10-ére csökkennek és hússzor több tejet adnak, mint a normál méretû tehenek. Ezután cuki kis rajzfilmfigurákat készítesz róluk, és Cowkimon néven, az egész világon árusítod õket. Orosz gazdaság: Van két tehened. Megszámolod õket, és azt tapasztalod, hogy öten vannak. Újra megszámolod, ekkor 72 tehén az eredmény. Megint megszámolod, most 17 tehenet találsz. Feladod és kinyitsz egy újabb üveg vodkát. Nigériai gazdaság: Van két tehened. Az egyiket megeszed, majd bejelented, hogy ellopták. A rendõrség megkezdi a nyomozást, és 100 km sugarú körön belül mindenkit letartóztat. Addig kínozza õket, amíg valaki be nem ismeri, hogy õ lopta el a tehenet. A rendõrség büntetésül minden letartóztatott személytõl elkoboz 1-1 tehenet. Így most te visszakaptad a tehenedet, a rendõrségnek pedig van egy új tehénfarmja. Magyar gazdaság: Van az államnak két tehene. A felelõs vezetõ a tejet hazaviszi, majd bebizonyítja, hogy a teheneket privatizálni kell, hiszen az üzletág ráfizetéses. Elhatározzák a tehenek jelképes összegért történõ eladását, majd meghirdetik a helyi újságban, amely egy példányos és csak a vezetõnek jár. A vezetõ megpályázza a marhatendert, és csodák csodája: meg is nyeri! Rögtön tart egy sajtótájékoztatót, hogy részérõl mekkora áldozat a vállára venni ezt a két gyengén muködõ tehenet. Ezután politikai pályára lép, és ilyen módon az eredeti két tehénnel maga köré gyûjt még egy csomó marhát...
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Két ivócimbora beszélget a kocsmában. Azt mondja az egyik: - Hallod, Jóska, olyan régi barátság már a miénk, kérnék tõled valamit. Ha úgy adódik, hogy én halok meg elõbb, jól esne, ha mondanál néhány jó szót a temetésemen. - Rendben van, Pista. De ha én halok meg elõbb, én meg arra kérlek, hogy koccints egyet az emlékemre a haverokkal a temetésem után. - Jó, megígérem. De nem bánnád, ha elõbb megkapnám a vesédet? - Szomszéd úr, miért nekem panaszkodik, hogy nem tud aludni? Nem vagyok én orvos, csak egy egyszerû trombitás. - Mi az abszolút hülyeség? - ??? - Az Észak és Dél közti háborúban, a Nyugatiak oldalán Keletért harcolni. -.-
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
toma 2008. május 19. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#7948): uramég : DDDD
Mark 2008. május 19. 1728 hozzászólás 178.
Kohn jelenti a rabbinak, hogy szeretné eltemettetni a rottweilerét. Rabbi felháborodik: Mit képzel, gójokat sem temetünk, nemhogy kutyát!!! Menjen a katolikus paphoz! Kohn az ajtóból visszafordulva: "-Mit gondol, kétszázezer elég lesz nekik a temetésre?" Rabbi: Állj meg fiam, hogy is hívják a megboldogultat: Róth Weiler?!
JET JAGAAAR!
Válasz Mark üzenetére (#7937): monthy python?
igotbigbootybitches
Így vagy 100x viccesebb :D
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7943): nekem háromszor kellett értelmeznem mire leesett a hiba :D
Scarface 2008. május 18. 657 hozzászólás 567.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7943): Kiváncsi vagyok ki vette volna még észre... :D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
de miez aszongya MÓRICKA megkérdezi 4. sorba meg igen kislányom D:GDF
Kurel 2008. május 18. 1058 hozzászólás 332.
Megkérdezi Móricka apukáját: - Apa! Engem is a gólya hozott? Igen kisfiam! - És anya szép volt? - Igen kislányom! - Akkor miért a gólyát basztad meg?
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
toma 2008. május 18. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#7937): Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#7939): :D:DDD
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#7939): :D:D Válasz Mark üzenetére (#7937): rofl :D szerk: LeaD hol a vicc? ne drámázz :(
Két német kém elhatározza, hogy beférkõznek a angol frontvonal mögé. ledobják õket egy géprõl, ejtõernyõ kinyit, földetérés, felöltöznek angolosan, elegánsan, esernyõt a kézbe, aztán mennek a pub-ba kémkedni. beülnek: -Two martinies please... -Dry? -NICHT DREI, ZWEI!
Rosi 2008. május 18. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Mark üzenetére (#7937): :D:D:D Thxthx
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Mark 2008. május 18. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Rosi üzenetére (#7936): The Germans soon formulate a counter-joke, which is translated into English and played over the radio to London, but with no success. (The joke is: "There were zwei [two] peanuts walking down der strasse [street]. Und one was a salted [assaulted]... peanut!")
JET JAGAAAR!
Rosi 2008. május 18. 1904 hozzászólás 155.
Válasz Spelp üzenetére (#7935): német micsoda?
Spelp 2008. május 18. 14691 hozzászólás 1.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#7934): a feledhetetlen és utánozhatatlan német humor ß)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
iA-KeKs 2008. május 18. 4264 hozzászólás 33.
Er hat geredet von Pythagoras und Parabeln ich sagte wenn das Drogen sind will ich ein paar bestellen. Magyarul kb: Valami Pythegoras és Parabolákról beszélt, mondtam neki ha ezek drogok rendelnék párat.
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Flooyd 2008. május 17. 6866 hozzászólás 11.
jaj:D - Nagymama miért olyan nagy a szád? - Hogy jobban éljenezhessem a Führert! - Nagymama miért olyan nagy a füled? - Hogy jobban hallhassam a Führert! - És nagymama, miért olyan nagy az orrod? - pszt.. Errõl egy szót se! biztos régi de ha vki nem ismerte volna xd
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Rosi 2008. május 17. 1904 hozzászólás 155.
- Nagyanyó! Miért ilyen nagy a szád? - Látnád nagyapád farkát!
toma 2008. május 15. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7927): : DDDD
paradoX 2008. május 15. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7927): :D:D:DD:
MinD You!
Nemrég beiratkoztam egy fogyókúrás tanfolyamra. Azóta már leadtam 30000 forintot A General Motorsnak nincs segélyhívó vonala, mert akik autót vesznek, elõbb vezetni is megtanulnak, nem úgy, mint a számítógép vásárlók a gépet használni. Képzeljük el, mi lenne, ha az emberek úgy vásárolnának autót, ahogy számítógépet. :O :O :O :kira :kira :kira A sima tenger még sosem nevelt jól képzett tengerészt. Az unalmas ember olyan valaki, akit ha megkérdezel hogy van, meg is mondja. XD
eX 2008. május 15. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7927): DS:AD:+" old de üt
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Egy asszony bemegy a patikába, és ciánt kér. Kérdezi tõle a gyógyszerész, hogy mihez kell a cián. A nõ õszintén elmondja, hogy a férjét akarja megmérgezni. A patikus felháborodik: - Mit képzel, asszonyom? Ha én magának ciánt adnék, bûnrészessé válnék, mindkettõnket lecsuknának gyilkosságért. A nõ a táskájából elõhúz egy fényékpet, amin a férje látható félreérthetetlen helyzetben a gyógyszerész feleségével. Erre a gyógyszerész felkiált: - Ja, hölgyem, nem mondta, hogy receptje is van! ASASFDADSFASFFSFSW+ASD
Válasz Flooyd üzenetére (#7920): ASDASDASDSAD :kira
eX 2008. május 15. 4277 hozzászólás 32.
D:SA:DAS:"+:%!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2008. május 15. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Flooyd üzenetére (#7922): :a.sd.as.D:AS:D:D:ASDS_AD
paradoX 2008. május 15. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Flooyd üzenetére (#7922): :D:DA:S:DS:AD:D::D:DAS 5ös
MinD You!
Flooyd 2008. május 15. 6866 hozzászólás 11.
-Melyik világháború volt elõbb, az elsõ vagy a második? -A második! -Mert? -Azthittem beugratós F:S:FDS:R:+SA:"WA:"WA+:ESE:
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Saturas 2008. május 14. 717 hozzászólás 531.
- Mit kell teni ahhoz, hogy a nõ a szex után még vagy 15 percig visítson? - Töröld bele a függönybe a farkad! rofl :D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
A Scrabble társasjátékot 29 különbözõ nyelven gyártják, és 121 országban kapható. -.- ,,Egy betonkeverõ összeütközött egy rabszállító autóval a Kingston Pass-on. Az autósokat arra kérik, jelezzék, ha látják a 16 kõkemény bûnözõt.'' :o :O :))))
Válasz Saturas üzenetére (#7916): hohhohoo :DDD
Saturas 2008. május 11. 717 hozzászólás 531.
Gazsi öt kiló hússal tér haza szokásos élelembeszerzõ körútjáról. A felesége rögtön ott terem. - Te, ággyá mán egy kis húst, három nápjá nem ettem hogy a devla rúgja meg! - Elõször igyá meg egy liter vizet! - megissza. - No, Gázsi most mán ide ázt a húst! - Igyál meg elõször még egy liter vizet. - No most má tényleg aggyá húst! - Há még egy liter vizet megiszol, ádok. - nagy nehezen megissza. - Te Gazsi, én má nem is bírok enni. - Látod dikmán, nem is éhes voltál te, hanem szomjas! :O
toma 2008. május 11. 4782 hozzászólás 22.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#7916): paplan jó :D másik már évek óta ugyanolyan rossz :DD
mi a templomok közötti információs hálózat? -paplan Mi a villamosszék kisöccse? elektromos kisülés és a nagytestvére? elek-trón sry ha már voltak =P
igotbigbootybitches
Tanyasi játékkonzol ??? ----- Pléh-Station