Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7911): elsõ & harmadik komoly :D
igotbigbootybitches
toma 2008. május 10. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7911): harmadik :D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Saturas 2008. május 10. 717 hozzászólás 531.
Elmegy a plébános a püspökéhez. Azt mondja neki a feljebbvalója: - Gyere, testvérem, menjünk le a kápolnába és imádkozzunk. - Excellenciád mit szokott kérni a mi Mennyei Atyánktól? Hadd egyesüljenek az imádságaink! - Én, fiam, az kérem, hogy nyissa már fel ennek a Gyurcsánynak a szemét! - Te jóságos, eddig én mindig azt kértem, hogy csukja már le... :] Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7909): :F:A:D:D:GF:
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Móricka áll az óvoda udvaron és a karbantartó bácsira mutogat, aki a földön fekszik: - Úgy kellett, úgy kellett! Odajön az óvónéni: - Móricka, nem szégyelled magad? A bácsi leesett, te meg kigúnyolod? - Igen, mert csúnyát mondott rám. - Mit modott? - Azt, hogy "Ne rázd a létrát te kis szarházi!" Az agresszív kismalac nyomul a városban az új motorjával. Megállítja a rendõr gyorshajtás miatt és így szól: - Ez neked 10000 ft-ba fog kerülni! - NEM KELL! TÚL DRÁGA!!! A Mozilla a gyengék útja. Az igazi férfi Internet Explorert használ - kaland, veszély, kockázat! XDDD BÓnusz: !! Éjjel hazatántorog a férj, felesége korholja: - Szégyelld magad, Géza, azt mondtad, hogy leugrasz a kocsmába, megiszol egy sört és tízre itthon vagy. - Nem azt mondtam, hogy megiszom tíz sört és egyre itthon vagyok? !!!!! XDD!!!
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
A kukások tegnap reggel túl korán érkeztek a házunk elé. A zajra felriadtam és hirtelen eszembe jutott, hogy nem raktam ki a kukát. Pizsamában rohantam ki a kapuba. A kukásautó már a szomszédom háza elõtt járt. Odakiáltottam: - Jó reggelt, ugye még nem késtem el? - Nem, nem, jöjjön csak, ugorjon be! :O :O
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
A szegény ember legelteti a szamarát a grófi birtokon. Arra jön a gróf, és felháborodva kiabálja: - Na megálljon csak! Menten elveszem a szamarát! Mire a szegény ember nyugodtan: - Az jó lenne, ilyen elõkelõ võm még úgyse volt! :O :O
Válasz aBry üzenetére (#7906): neeee mekkora :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Saturas 2008. május 9. 717 hozzászólás 531.
Válasz aBry üzenetére (#7906): Ez nagyon jó!! :D:D:
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
aBry 2008. május 8. 2429 hozzászólás 106.
Megy a kamion az úton, négercsókot szállít. Két stoppos cigány megállítja. A fülkében nincs hely, így a kamionos felajánlja a rakteret, azok hátra beszállnak. Mennek egy ideje, egyszer csak egy kivilágítatlan lovas kocsit kerülve a kamion beleborul az árokba. A sofõr ájulásából felkelve látja, hogy az árok szélén a négercsókok szanaszét, a két cigány közöttük, és a lovaskocsit vezetõ parasztbácsi iszonyat tempóval tapossa szét a négercsókokat. Rászól : - Hé bátyám, mit csinál, nem elég nagy a kár így is ? - De jó, hogy magához tért, jöjjön inkább segítsen, mert kettõ már kikelt.
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
pisko 2008. május 7. 1369 hozzászólás 246.
Grün nagyon mérges Kohnra, amiért az keresztbe tett neki. Azonban eljön egy zsidó ünnep, mikor minden haragosnak ki kell békülnie. Kohn azonban makacs, nem akar bocsánatot kérni. Végül a rabbitól kér tanácsot. Miután elmondja problémáját, a rabbi így felel: - Nos, ha nem szeretnél vele szemtõl szembe beszélni, elég lesz, ha felhívod és úgy kérsz bocsánatot. Kohn megkönnyebbülve szalad haza. Elsõ dolga, hogy tárcsázza Grün számát: - Halló, Weisz lakás? - Nem, Grün vagyok. - Akkor bocsánat! :D
piri 2008. május 7. 107 hozzászólás 2719.
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést. Mostanában annyit dolgozok h már lassan az ivás rovására megy. Bocs ha régi:)
http://s1.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=NDAwODA=
Saturas 2008. május 7. 717 hozzászólás 531.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7901): Nem, tudod ezzel azt akarta, hogy az az album kész vicc... A férj elkíséri a feleségét szülésre, ahol azzal várja õket az orvos, hogy feltaláltak egy új gépet, ami átviszi az anya szülési fájdalmait a férfira (amolyan, "közismert" neurális-agyhullám-transzfer-csodagép). Kérdezi, ki akarják-e próbálni, és hát persze hogy ki. Az elején 10%-ra állítja a doki miközben mondja a férfinak, hogy már most nagyobb fájdalmat kellene éreznie mint valaha. Ám a férj mondja hogy ez semmi, õ bírja a fájdalmat és inkább segítene még a feleségén, úgyhogy emeljék a százalékot. A doki rátesz még 20%-ot, aztán még 50%-ot, de a férj még mindig hõsiesen bírja, úgyhogy végül felnyomja 100%ra. A szülés rendben lezajlik, a férj feltápászkodik, elindultak haza... . . . . És amikor hazaértek, a postás már kihûlt hullája várta õket az ajtó elõtt... :D:D
Gus 2008. május 7. 679 hozzászólás 548.
Válasz toma üzenetére (#7900): :DDDDDDDDD
Jobb ma egy stabil punci, mint holnap 2 bizonytalan!! by lyco master 34. 54. :ADS:AS:DAS:D
Válasz toma üzenetére (#7900): Korán van még :D
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
toma 2008. május 7. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7897): nagy úr a vakság! :)
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Válasz Saturas üzenetére (#7898): opsz xD Zene topicba dobják át az illetékesek :P
Saturas 2008. május 7. 717 hozzászólás 531.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7897): ööö Viccek-topic? :D
[url=http://www.shareonall.com/d0505-1_emly.rar]Andy C - Nighlife 4 mix[/url] Tracklist: 01. Hive - Neo (Remix) 02. Apex - Same Old Blues 03. G Dub - Forever (Original Sin VIP) 04. Absolute Zero & Subphonics - The Code (SKC Remix) 05. Break - Destiny Comes Ringin 06. Culture Shock - Machine 07. L Plus - Middle East Sun >> Ant Miles & Boneshaker - Hustler 08. System - Near Miss 09. Chase & Status - Judgement 10. Xample Feat. Crystal Clear - Heaven & Hell (Xample VIP) 11. Proxima & Nymfo - Headless Housefly 12. Culture Shock - Kronix 13. Hive & Keaton - Plague VIP 14. Commix - Talk To Frank (Break Remix) 15. DJ Hazard - Killaz Dont Die 16. Break - Splash Step 17. Chase & Status - Streetlife 18. Origin Unknown - Lunar Bass (Commix VIP) 19. Culture Shock - Imax >> Calibre - Sokitume 20. Clipz Feat Shiv - Loud & Dirty 21. Zen - Hovercraft 22. DC Breaks - Taken 23. Spor - Stop It 24. Jem One - Kane & Able 25. Lomax - Artisan VIP 26. Sub Focus - Follow The Light >> The Brookes Brothers Vs Futurebound - Dawn Treader 27. Chase & Status - Take Me Away 28. A Sides - Tokiado 29. Commix/Shimon & Andy C - Be True/Recharge 30. Heist - Impala 31. Sub Focus - Join The Dots >> Ram Trilogy - Screamer VIP 32. DJ Hazard - Machete 33. Sub Focus - Timewarp
aBry 2008. május 6. 2429 hozzászólás 106.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#7893): xD
toma 2008. május 6. 4782 hozzászólás 22.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#7893): ezjóó :Dd
Mark 2008. május 6. 1728 hozzászólás 178.
Válasz AngryRaccooN üzenetére (#7893): a 4-es pont.. az :D
JET JAGAAAR!
8 legrosszabb dolog, ami egy disznóvágáson megtörténhet: 1.) A böllér nem ér rá, ezért Stahl Judit szakácskönyve alapján próbálják elvégezni a munkafázisokat. 2.) A disznó nem akar kijönni, ezért a böllér megy be, de végül a disznó gyõz. 3.) A garázsból kivezetett 380 volt öt emberrel végez, mire a disznó is meghal. Ráadásul leég a vezeték, és soha többet nem lehet bekötni az esztergát. 4.) A pörzsölés közben feltámad az égõ disznó és beszalad a nappaliba, majd lefekszik a 72 centis képátmérõjû hi black trinitron tévé alá meghalni. 5.) Akkora a disznó, hogy nem fér el a saját belébe, ezért még egyet le kell vágni, és ez így megy még két hétig, amíg valakinek eszébe nem jut a mûbél. 6.) Az ÁNTSZ kommandó nem fogadja el a pálinkakóstolót, hanem a disznóval együtt lefoglalja. Ráadásul Marika néni mûszálas otthonkáját 30 év után elõször klórmésszel fertõtlenítik. 7.) A környezetvédõk tiltakozása miatt greenpeace-s is kerül a véres hurkába. 8.) Megkegyelmez a disznónak Medgyessy Péter, ezért 100 kiló szóját kell levágnia a feldühödött torozóknak.
Haters Gonna Hate
monster 2008. május 4. 684 hozzászólás 545.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#7891): nyehehe :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
[quote=Du_Tilet írta(#61)] Válasz Spelp üzenetére (#1): hogy tudok rshu accountot creállni?[/quote] csak megjegyzem magamnak ^^
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
vikooc 2008. május 3. 1344 hozzászólás 255.
Válasz toma üzenetére (#7820): :D:D::D:D:D:D::AD:A:DA:D:AD:A:D::D:D:D:MEKKORA :D
Jövünk Moon!
Válasz Kurel üzenetére (#7888): 1nek elment.. :)
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést.
Kurel 2008. május 2. 1058 hozzászólás 332.
Két szõke nõ beszélget a Hõsök terén az egyik vezér szobra elõtt : -Milyen jó pasi! És oda is van írva, hogy 975-1023. Csak azt nem írták ki, hogy Pannon, Vodafone vagy T-Mobil ! ui: tudom hogy szar :D
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
iA-KeKs 2008. május 1. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Gandal-f üzenetére (#7886): az emberi viselkedés forma azé eléggé egyértelmüen alakult ki
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Válasz iA-KeKs üzenetére (#7883): Hát ez nem tudom mi, de így elsõre õrült nagy össze-visszaságnak+marhaságnak tûnik:D:D:D:D Tételezzük fel, hogy ilyen mikroszkópikus por nagyságú piszkok éltek elösszõr a tengerben, na azok hova népesedtek a FÖLD több mint 70%át szinte mindenhol több 10-100 méter mély tengerekben ?:D:D De azért ne essünk túlzásokba, hogy te itt kitalálod az evolúcióóót:D:D:D:D Ez nem esti mese amit valahol olvasol azt csá, meg "tanár ezt mondta";)
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Válasz SiLC üzenetére (#7884): "LeaD faktor" Ez már új generáció :P
SiLC 2008. május 1. 4737 hozzászólás 23.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#7883): úristen:)
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
Válasz Gandal-f üzenetére (#7882): kayak egyszerü, de most nincs kedvem magyarázni, az elnépesedés ezáltál több alapanyag/élelemre való szükség, létrehozta a raktározást, termelést stb., ehhez aztán kellettek eszközök, amiket vkinek elökellett állitani, ezek az egyének felsöbbrendüséget élvezhettek, mível nélkülök elpusztultak volna csomóan, ami megint új foglalkozásokat/keresletet teremtett, és ezt most folytathatnám de kayak nincs se kedvem és mellesleg kihagytam pár pontot, de ez így áttekinthetö(bb) back on topic
Válasz iA-KeKs üzenetére (#7881): hát most, hogy így kérdezed.... nem tudom megfejteni, hogyan alakult ki a mai ember... (aki lop, csal, hazudik). De azt hiszem nem vagyok egyedül.. az egyedfejlõdés vizsgálatát azért évtizedekkel korábban elkezdték már ehhez értõk és pontosat õk se tudnak:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Válasz Gandal-f üzenetére (#7880): és szerinted a baktériumok elöször tojásba alakultak át, és úgy lettek hüllök, vagy rögtön hüllövé?
Gandal-f 2008. április 30. 2474 hozzászólás 104.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#7879): a hüllõ tojásból lesz nem plazmamicsodákból... abból a tv lesz. lásd plazma tv!
iA-KeKs 2008. április 30. 4264 hozzászólás 33.
Válasz aBry üzenetére (#7878): ne csajja dikk, tojás vagy tyúk?:D amúgy hüllö, mikrobák, egysejtüek => többsejtüek => testtelen plazmamicsodák => hüllök => tojást raknak
aBry 2008. április 30. 2429 hozzászólás 106.
Válasz paradoX üzenetére (#7871): Akkor mást kérdezek, mi volt hamarabb a tojás vagy a hüllõ?:P
toma 2008. április 30. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7874): nagy :kocka
Oroszlánfogásból 5ös :kira
piri 2008. április 30. 107 hozzászólás 2719.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#7872): ööö..:Dgondolom ez nem volt komoly:D
http://s1.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=NDAwODA=
Pr0-peller 2008. április 30. 1172 hozzászólás 300.
Tudomány: Hogyan fogjunk a sivatagban oroszlánt? 1. A geometriai megoldás: Állítsunk hengerszerû ketrecet a sivatagba! 1. eset: Az oroszlán a ketrecben van. A megoldás triviális! 2. eset: Az oroszlán a ketrecen kívül van. Álljunk a ketrecbe, és invertáljuk a falait! Így magunk a ketrecen kívülre kerülünk és eredményképpen az oroszlán a ketrecbe. Figyelem! Az utóbbi esetben feltétlenül ügyeljünk arra, hogy ne álljunk a ketrec közepén, mert különben eltûnünk a végtelenben! 2. A vetítéses módszer: Az általánosság korlátait figyelmen kívül hagyva tegyük fel, hogy a sivatag sík. A síkot egy a ketrecen átmenõ egyenesbe vetítjük, majd az egyenest egy ketrecben lévõ pontba. Így az oroszlán bekerül a ketrecbe. 3. A topológiai módszer: Topológiailag az oroszlant tóruszként is felfoghatjuk. Transzformáljuk a sivatagot a négydimenziós térbe. Lehetõség nyílik a sivatag olyan deformálására, melynél a visszatranszformáláskor az oroszlán összecsomózódik a háromdimenziós térben. Ilyenkor magatehetetlen. 4. A valószínûségelméleti módszer: Ehhez a módszerhez szükséges egy Laplace- kerék, néhány kocka és egy Gauss-harang. A Laplace-kerékkel a sivatagon át furikázva kockákat dobálunk az oroszlán után. Amikor már rohan felénk, a dühtõl zihálva, borítsuk rá a Gauss-harangot. Ez alatt 1 valószínûséggel fogságban van. 5. Newton-fele módszer: A ketrec és az oroszlán a gravitáció miatt vonzzák egymást. A súrlódást elhanyagoljuk. Ily módon az oroszlán elõbb-utóbb a ketrecben fog csücsülni. 6. A Heisenberg-módszer: A mozgó oroszlán helye és sebessége egyszerre nem határozható meg. A sivatagban mozgó oroszlán tehát nem foglalhat el fizikailag értelmes helyet, ezért vadászata szóba sem jöhet. Következésképpen az oroszlánvadászat csak a nyugvó oroszlánokra korlátozódhat. A nyugvó, mozdulatlan
Xymoth 2008. április 29. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Rabbitt üzenetére (#7865): teljesen egyértelmû! :kira
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
iA-KeKs 2008. április 29. 4264 hozzászólás 33.
Válasz paradoX üzenetére (#7871): GYÍKtyúk?
paradoX 2008. április 29. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Rabbitt üzenetére (#7865): mivel a hüllök elöbb voltak mint a madarak, és ök is tojással szaporodtak a tojás volt elébb ;)
MinD You!
Pr0-peller 2008. április 29. 1172 hozzászólás 300.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#7869): a lóbazdmeg,a lóóóóóóó
Válasz Rabbitt üzenetére (#7868): sztem LeaD
Rabbitt 2008. április 29. 2753 hozzászólás 84.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#7867): hm akkor ténleg tojás :D
Válasz Rabbitt üzenetére (#7865): semmi átvitt értelem, mi jelent meg elöbb a tyúk, vagy a tojás?
Gandal-f 2008. április 29. 2474 hozzászólás 104.
- Melyik a legfõbb izma a focistáknak? - ??? - A focizom. Az évzáró után Móricka mutatja otthon a bizonyítványát. Az apja azt mondja neki: - Fiam, ahogy elnézem, ez a bizonyítvány némi kívánnivalót hagy maga után... - Jaj, de jó, apu! Akkor én egy biciklit kívánok magamnak! Egy buszmegállóban egy kisfiú hallgatja, ahogy két várandós asszony beszélget: - Te mit vársz? - Én kisfiút, és te? - Én meg kislányt. Erre odafordul a kisfiú egy pocakos öregúrhoz: - Tessék mondani, a bácsi mit vár? - Én a 7-es buszt. - Na ez meg is látszik! Egy buszmegállóban egy férfi beszól a nyitott ajtón a vezetõnek: - Mondja, mennyibe kerül a jegy innen a vasútállomásig? - 60 cent - mondja a sofõr. A férfi nem száll fel, hanem fut a busz után. A következõ megállóban utoléri, és amikor nyílik az ajtó, megint beszól a vezetõnek: - És mondja, innen mennyi a jegy? - 90 cent - feleli a sofõr. - Az állomás a másik irányban van.
Rabbitt 2008. április 29. 2753 hozzászólás 84.
Válasz ComputerSC üzenetére (#7863): sztem meg a tyúk átvitt értelembe, mivel gondolj bele, elösször ilyen kis nagyon apró mikroszkópikus élölények éltek a tengerbe és szép lassan fejlödtek és mentek ki a szárazföldre majd meghodítva azt