Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

StaY_KooL 2008. április 19. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Narancsnor üzenetére (#7760): hol nem?
igotbigbootybitches
toma 2008. április 19. 4782 hozzászólás 22.
Hi im new here can someone help me what's up, DreamzAngel? Youth How do we chat? you are. right now. this is it? yes. Oh A:SD:
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
paradoX 2008. április 19. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Gus üzenetére (#7759): 2. :D:AS:DASD:D::D:D:D:A: Válasz LycO üzenetére (#7761): :D
MinD You!
LycO 2008. április 19. 312 hozzászólás 1213.
Para aszonta hogy õ nem alkoholista :D Szerintem ez a viccek topic-ba illene A?:SD?:AQSD
Még jó hogy borabb!!
Narancsnor 2008. április 19. 833 hozzászólás 442.
[22:11:18] (Mcsiv): debrecenben és környékén keresek kezdõ alkoholistákat, közös fejlõdés céljából, msg me:P ---------------------------- jó hely de sajnos a 15éves "pöcsök" mar beférköztek mindenhova :S
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Gus 2008. április 18. 679 hozzászólás 548.
Tudod hogy lehet egy idiótát 24 órán keresztül bizonytalanságban tartani? - ??? Akkor majd holnap elmondom Hogyan élték túl a nõk az evolúciót? Szemét módon hozzánõtek a pinához ezeken sírtam ma suliba :DDDDDDDDDD sry a nõktõl én szeretem õket :D
Jobb ma egy stabil punci, mint holnap 2 bizonytalan!! by lyco master 34. 54. :ADS:AS:DAS:D
toma 2008. április 18. 4782 hozzászólás 22.
jóhát bash.hu >>> all, kevés ennél egyértelmûbb dolog létezik az univerzumban :D:DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Pr0-peller 2008. április 18. 1172 hozzászólás 300.
Megunhatatlan Bash (RRegi) apám tegnap ordított a lakásban hogy "gyere anya most beteszem a szádba" ! Cerberus felröhögött (Cerberus) :DDD (Cerberus) lol (RRegi) kinézek az ajtómon mondom gyerekek halkabban vagy mi vazz (RRegi) apám kergette anyámat egy cukorkával érted (RRegi) :D ---------------------------------- 18:43] Ma este jon a mikulas [18:44] megyek sörösrekeszt tisztitani :D ------------------------------- (Grave`) Férj hóna alatt egy báránnyal bemegy a feleségéhez a hálószobába. (Grave`) - Nézd kedvesem, ez az a disznó, akit akkor szoktam megdöngetni, ha neked fáj a fejed. (Grave`) - De hisz ez nem is disznó! (Grave`) - Nem hozzád beszélek!!! ----------------------- Geri üzenete: ma bejön öreg néni lidl be... Geri üzenete: odajön hozzám Geri üzenete: h hol van a peach márkáju baracklé..... ------------------ [22:11:18] (Mcsiv): debrecenben és környékén keresek kezdõ alkoholistákat, közös fejlõdés céljából, msg me:P ----------------- [14:10:42] [@quick`n2kiD] mi a kiterjesztése kínának? û D:FG!"/%efgdfG_:!"/+
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7741): xdd
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
piri 2008. április 16. 107 hozzászólás 2719.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7743): kurva naaaaaaagyXD:D
http://s1.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=NDAwODA=
Válasz Gyurmi üzenetére (#7750): :D
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
toma 2008. április 16. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7743): ismertem, de felsírtam rajta megint :D:D:Dd
Gyurmi 2008. április 16. 3646 hozzászólás 47.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#7751): és kurva szar is lett :D
vaktabletta kapható , receptér'!
iA-KeKs 2008. április 15. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7749): én viszont átírtam;)
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Saturas 2008. április 15. 717 hozzászólás 531.
--Miért nem origamiznak a mongolok? --Mert nem hajt a tatár!!! --Neked mi volt eddig a legkomolyabb kapcsolatod? --8 megabites ADSL... Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7747): Összes: :A:sd.
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#7746): nem én irtam :)
iA-KeKs 2008. április 15. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7746): Lincoln a kandalló fénye mellett tanult. Mozart gyertyafénynél komponált. Galilei olajmécses világa mellett jegyezte le felfedezéseit. És én miért menyjek be fényes nappal iskolába?! így sztem viccesebb:)
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
ITT EGY ÉVNYI VICCANYAG gl hozzzá:) 1. Légy hû magadhoz! Egész életedet vele kell leélned. 2. Ne vezess túl gyorsan, mert még lemarad az õrangyalod! 3. Óriási ötletem volt reggel, de nem tetszett. 4. Az egypupú tevét az különbözteti meg a kétpupútól, aki akarja. 5. Örökké akarok élni. Eddig sikerült. 6. Van, aki olyan sötét, hogy amikor elrepül mellette egy varjú, azt hiszi vaku villant. 7. A dohányzás megrövidíti a cigarettádat. 8. Messzirõl jött ember sokára ér ide. 9. Annyira tettrekész vagyok, hogy a nevem valójában ige kellene, hogy legyen. 10. Mindíg van két lehetõség. Vagy nincs. 11. Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínûséggel neked sem lesz. 12. Több ezer telefonszámot tudok fejbõl, csak azt nem tudom, melyik kié. 13. Ha döntened kell, az is döntés, hogy nem döntesz. 14. Kicsi a bors, de tényleg. 15. Aki fél az alkoholmérezéstõl, ne igyon mégezett alkoholt. 16. Milyen távolságra van egymástól két jármû az ütközés pillanatában? 17. Ma kezdõdik életem hátralevõ része. 18. Ne makacskodj, forogj együtt a Földdel! 19. A Földön nincs értelmes élet, én is csak beugrottam. 20. Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák õket. 21. Nem iszom vizet, mert halak szerelmeskednek benne. 22. A szexfilm olyan, mintha lenne egy üveg mézed, és kívülrõl próbálnád nyalogatni. 23. Sajnos az üzenetrögzítõ elromlott. Itt az ember beszél. 24. Miért csak a katonáké legyen az élvezet? Fegyvert mindenkinek! 25. Aki utoljára nevet, annak lassú a felfogása. 26. Az optimista nem fékez a zsákutcában. 27. Ha te mondod, és úgy van, akkor valószínû. 28. Bocsánat, hogy élek. Többé nem fordul elõ. 29. Clinton@Monika.hm... 30. Kifordítva mindenki rózsaszín. 31. Nem a szemem nagy, a fejem kicsi. 32. Úgy érzem teljesen normális vagyok és a hangok is ezt mondják. 33. Soha ne igyál bele a kutya edényébe, mert lehet, hogy abba már a kisöcséd beleivott. 34. Szia! Te is ezen a vonaton utazol? 35. Óvd a fákat! Egyél harkályt! 36. A meddõség örökölhetõ! 37. Piroska ment az erdõben és egyszer felkiáltott: Cica! 38. Ketten jöttek ki az erbõbõl. Az egyik futva, a másik medve. 39. Ha a vajas kenyér mindíg a vajas oldalára esik, a macska pedig a talpára esik, mi van akkor, ha a macska hátára kötözünk egy vajas kenyeret és úgy ejtjük le? 40. Lejöttem a fáról, most már én is ember vagyok? - kérdi a hernyó. 41. Van élet a halál után! Napoleon meghalt, Nagy Sándor meghalt, Hitler meghalt, de mi élünk! 42. Sosem késõ leszokni a dohányzásról, ezért én még várok egy picit. 43. Aki dohányzik, az meghal. Aki nem, az is. 44. Amit ma elhalasztasz, ne halaszd holnapra. 45. A kocogás azoknak való, akik nem elég értelmesek a TV-nézéshez. 46. Tévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb. 47. Mi lesz, ha te ARA leszel, én meg ERRe kereslek...? 48. Ha nem mész el mások temetésérem õk sem mennek el a tiédre. 49. A nõ férfi nélkül olyan, mint hal bicikli nélkül. 50. A hangszínt hanglétráról festik a hangfalra. 51. Még ha vérfertõzés, akkor is a mamát akarom! 52. Jön még kutyára másik kutya. 53. Madarat tolláról, zoknit szagáról. 54. Kerüld a másnaposságot! Maradj répszeg. 55. A Windows nem vírus! A vírusok csinálnak valamit! 56. Nehéz elhinni valakirõl, hogy igazat mond, ha mi az õ helyében hazudnánk. 57. Ha éhes vagy, nyalj sót, akkor szomjas leszel. 58. A minõség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó! 59. Végre tudom, hány csillag van az égen! Rengeteg. 60. Azért alakult ki az emberiség, mert sokkal könnyebb volt lejönni a fáról, mint fennmaradni. 61. Inkább tedd holnap! Ma már eleget hibáztál! 62. Tegnap elküldték a behívómat. Visszaküldtem! 63. Amikor padlón vagy, legalább szedjél fel onnan valamit! 64. Szaporítsd a baktériumokat! Néhány embernek csak õk jelentik a kultúrát. 65. Minél jobban maradsz le, annál több idõd jut az elmaradásod behozására. 66. Élj úgy, hogy ne kerülj bele a történelemkönyvbe. 67. Atomtámadás: 1. Tedd a kezed a füledre! 2. Tedd a fejed a lábad közé! 3. Csókold meg a hátsódat búcsúzóul! 68. A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. 69. Ha a hó sárga, ne edd meg! 70. Nincs meoldhatatlan probláma, csak túl rövid az élet. 71. A kaktusz is azért szúr, mert nem simogatják. 72. Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam. 73. Ha nincs eltörve, ne ragaszd meg! 74. Az agy az a szerv, amivel azt gondoljuk, hogy gondolkodunk. 75. Öngyilkossági ügyekben csak olyanoktól fogadok el tanácsot, akiknek már sikerült. 76. Még hogy az úszástól jó alakod lesz! Nézd meg a bálnákat! 77. Visszadumál, mint öregasszony a TV-nek. 78. Te csak azt részeg, hogy én hiszed! 79. A mozdonyon azért van két ember, mert ott akkora a zaj, hogy egy ember el se tudná viselni! 80. Hirosima '45, Csernobil '86, Windows '95. 81. Ha az ellenségeid lõtávolságon belül vannak, akkor te is. 82. Az igazolványképemmel dobják fel a legunalmasabb horrorfilmeket. 83. Érdekes arca van. Érdekes, hogy ez egy arc. 84. Parókát visel. Ettõl 10 évvel hülyébbnek néz ki. 85. Egészen kiskoromban születtem. 86. A jó ízlés a rossz ízlés egyik formája. 87. Annyi esélyem van, mint háromlábú sünnek az autópályán. 88. A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk. 89. Ha egy ember 50 éves korában úgy ébred, hogy semmilye sem fáj, akkor meghalt. 90. Kérjük a kukát etesse. A padló diétázik. 91. Üres fejjel meg lehet élni, de üres gyomorral nem. 92. A csúszómászók sohasem esnek hasra. 93. A tehén nem más, mint egy olyan gép, ami fogyasztásra alkalmassá teszi a füvet. 94. Küldjetek nekem pénzt! Ígérem, csak megnézem és küldöm vissza. 95. Az egészséges életmód megszállottjai elég hülyén fogják érezni magukat, amikor ott fekszenek a kórházban és belehalnak abba, hogy semmi bajuk. 96. Olyan tuskó vagy, hogy lefulladna a fejedben a lácfûrész. 97. Szavaz a hejesirók pártyára! 98. Sajnálom az édesanyádat, hogy gyereket várt, oszt te jöttél... 99. Egy fecske nem csinál kisfecskét. 100. Én nem a cápáktól félek, hanem attól, hogy meg akarnak harapni.
Egy férfi nagyon vágyott egy hajóra. A felesége azonban hallani sem akart róla. Sok-sok vita után a férj felajánlott a feleségének egy lehetõséget: - Kössünk kompromisszumot. Ha megvehetem a hajót, te adhatsz neki nevet. Az asszony végül beleegyezett. A férfi megvette a hajót, és rábízta feleségére, hogy fesse rá a nevet, amit válaszott. Másnap a férj kimegy a kikötõbe, látja a hajón az új feliratot: "Eladó". Lincoln a kandalló fénye mellett tanult. Mozart gyertyafénynél komponált. Galilei olajmécses világa mellett jegyezte le felfedezéseit. Egyikõjüknek sem jutott eszébe, hogy nappal dolgozzanak? Lincoln a kandalló fénye mellett tanult. Mozart gyertyafénynél komponált. Galilei olajmécses világa mellett jegyezte le felfedezéseit. Egyikõjüknek sem jutott eszébe, hogy nappal dolgozzanak? :O :O :O :O
Rabbitt 2008. április 15. 2753 hozzászólás 84.
Válasz Rosi üzenetére (#7738): 2. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
monster 2008. április 15. 684 hozzászólás 545.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7743): ezmileeeeen _D:A_:ASD!
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Pr0-peller 2008. április 15. 1172 hozzászólás 300.
Bash >DFGDF (@vizoo)A sivatag közepén állsz, a zsebedben egy alma, de be van varrva, és jön veled szembe egy oroszlán. Mit teszel? Vársz-vársz türelmesen, a türelem rózsát terem. Leszakítod a rózsát, felszakítod vele a zsebedet és az almát eldobod. Az alma nem esik messze a fájától. Felmászol a fára, ezzel lóvá tetted az oroszlánt, ezután kilovagolhatsz vele a sivatagból.
monster 2008. április 15. 684 hozzászólás 545.
Válasz Rosi üzenetére (#7738): az elsö nagyon bejött _:D_SA
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
piri 2008. április 15. 107 hozzászólás 2719.
Válasz Rosi üzenetére (#7738): Kurva nagy az összes föleg a második:Dmegy az 5ös...:kira
brute 2008. április 15. 256 hozzászólás 1449.
Válasz Rosi üzenetére (#7738): a harmadik nem gyenge 8)
Mondá: "Egy Archmage-nél nem futhatsz gyorsabban."
Chaos 2008. április 15. 610 hozzászólás 637.
Válasz Rosi üzenetére (#7738): rohadt jók :A:S:D:A:S:D:A:D
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
Rosi 2008. április 15. 1904 hozzászólás 155.
***Telefonhívás*** - Szia Drágám, itt Apu ... Anyu a közelben van? - Nem, Apu. Anyu fent van a hálószobában Frank nagybácsival. Kisszünet után Apa válaszol: - De kicsim, neked nincs is Frank nagybácsid! - Dehogy nincs, és éppen fent van anyuval a hálószobában. -Uhh, rendben, szóval ... figyelj rám drágám. Tedd félre a telefont, szaladj fel, kopogj az ajtón és kiabáld Maminak és Frank bácsinak, hogy Apu autója épp most állt meg a ház elõtt. - Ok, Apu! Pár perc múlva a kislány visszatér a telefonhoz. - Azt tettem, amit mondtál Apu! - És mi történt? - kérdi Apu. - Hát, ... Anyu nagyon megijedt; ruha nélkül kiugrott az ágyból és sikítozva elkezdett rohangálni, aztán megcsúszott a szõnyegen és legurult a lépcsõn. Azóta nem mozdul. - Jaj ne ... és mi van Frank bácsival? - Az is kiugrott az ágyból ruha nélkül és Õ is nagyon ijedt volt; aztán kiugrott a hátsó ablakon át a medencébe ... de biztos elfelejtette, hogy a múlt héten leengedted a vizet, hogy ki tudd takarítani, így a medence aljára zuhant és azóta nem mozdul. **** hosszú szünet **** Végül Apu megszólal: - Medence?????? Ez a 497-7039-es szám? -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Két hangya éhesen bandukol az erdõben. Meglátnak egy elefántot, amint közeledik feléjük. Az mondja az egyik: - Itt az ebéd, kapjuk el! - Jó de hogyan? - Én elgáncsolom, aztán te ráveted magad, és megfojtod. -------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Anyu, ha valaki tüsszent, azt kell mondani, hogy egészségedre? - Igen. - És ha valaki rektálisan vérzik, olyankor mit kell mondani? - ... ... ... Mától nem nézhetsz Dr House-t!
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
piri 2008. április 14. 107 hozzászólás 2719.
Válasz AT_Andrew üzenetére (#7736): ööööööö...
AT_Andrew 2008. április 14. 1246 hozzászólás 278.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#7735): jo mert felsob korokben vagy w3 chatikon nem kell minden nap kemenyito idezeteket be comment lamulnod aS_DAS_D:AS_D:
iam sorry i cant hear you over the sound of how awesome i am!
GravitasTITAN: ziggurats should have web :DDD!
monster 2008. április 14. 684 hozzászólás 545.
Válasz toma üzenetére (#7733): pedig a garázsos jo régi : P
toma 2008. április 14. 4782 hozzászólás 22.
[quote=Scarface írta(#7732)] A sikeres vállalkozás 3 ismérve: légy éber; légy stréber; légy héber. (ismeretlen)[/quote] nem ismertem ez mekkora, 5ös minimum : D a garázsos is :D:D:DD
Scarface 2008. április 14. 657 hozzászólás 567.
Fiam, ha tudom, hogy ilyen hülye leszel, akkor anyád inkább lenyel. (ismeretlen) A televízión bemutatott szex sem rossz, csak vigyáznunk kell, hogy le ne essünk a készülékrõl. (ismeretlen) A sikeres vállalkozás 3 ismérve: légy éber; légy stréber; légy héber. (ismeretlen) 50%-os impotenciám van. Húzni még tudom, de tolni már nem. (ismeretlen). Olyan szarul nézel ki, iszol te rendesen? (ismeretlen) Tegnap a bulin a meztelen táncosnõ azt mondta, hogy menjünk fel a lépcsõn a szobájába és keféljünk egy óriásit. Erre én: "Vagy-vagy, cica, a kettõ nem megy!" Lehet, hogy megöregedtem? (ismeretlen) Alapjában véve a feleségem éretlen volt. Ülök békésen a kádban, õ meg bejön és elsüllyeszti a kishajóimat. (Woody Allen) Nincs nálam nagyobb rajongója a nõi nemnek, és ezt számlákkal tudom bizonyítani. (ismeretlen) -------------------------------------------------------------------------------------- És akkor egy levél a férjnek: Kedves Férjemnek Jöttem hazafelé a garázs elõtt véletlen a gázra léptem a fék helyett, a garázsajtó kissé meghajlott, de a terepjáró szerencsére megállt, ahogy az autódnak ütközött. Igazán nagyon sajnálom, de tudom, hogy megbocsátasz nekem. Üdvözlettel, Szeretõ feleséged Fruzsika U.i: a csajod keresett. Terhes. [url=http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20080414171531n_vtelen.JPG]A GARÁZS[/url]
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
piri 2008. április 14. 107 hozzászólás 2719.
Válasz -Shanur- üzenetére (#7727): Válasz csibe_ üzenetére (#7729): MEKKORÁK:D:D:D
SiLC 2008. április 14. 4737 hozzászólás 23.
Válasz csibe_ üzenetére (#7729): :ED::DD:DS:D
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
csibe_ 2008. április 14. 328 hozzászólás 1164.
Gyurcsány és Kóka sétál a határban, amikor is látják, hogy egy egyéni gazdálkodó vet: - Hé paraszt, mit vetsz? - rikkant oda Kóka. Az öreg hátranéz, látja kik azok, köp egyet, majd folytatja munkáját. - Hagyd már - szól oda Gyurcsány -, bármit vet az öreg, úgyis a miénk lesz! No, erre már megfordul az öreg: - Kendert vetek, kötél lesz belõle!
monster 2008. április 13. 684 hozzászólás 545.
Válasz -Shanur- üzenetére (#7727): :DD
-Shanur- 2008. április 13. 521 hozzászólás 752.
Válasz Rabbitt üzenetére (#7718): mit mondott Isten miután megteremtette a második négert? a francba, már megint odaégettem...
Saturas 2008. április 13. 717 hozzászólás 531.
Az iskolában a tanár arról beszél a gyerekeknek, mit szabad csinálni és mit nem. Felteszi a kérdést: - Mondjatok példákat, mit nem szabad a szánkba venni! Pistike jelentkezik: - Égõ villanykörtét nem szabad a szánkba venni! - Nagyon jó, és miért nem? - Azt nem tudom, de anyu mindig azt mondja apunak: "Kapcsold le a villanyt, mielõtt a számba veszem!". :D :D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
SipKa 2008. április 12. 476 hozzászólás 817.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7724): azt hogy józsi lett azt kivettem de azt hogy zsilet az vhogy kcisit fura:D de jok
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Pr0-peller 2008. április 12. 1172 hozzászólás 300.
Válasz SipKa üzenetére (#7723): A fia józsi lett A Gilette meg Jó zsilet
SipKa 2008. április 12. 476 hozzászólás 817.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7722): ütnek:D::D:D:D kiv a gilettes azt nemértem Válasz Rabbitt üzenetére (#7718): kis rasszista:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Veszexik 1 néger meg 1 fehér h ki menjen fel elõbb a buszra és leszáll a buszsofõr... A sofõr elmondja h itt amerikában nincs fajok általi megkülönböztetés,itt mindenki kék! De a sofõr mondja h mostmár indulni kéne elõbb a világos kékek,aztán a sötét kékek ------------ Nem mind1 h csapra szarni vagy szarba csapni. ----------- Néma gyereknek anyja se vesz telefonkártyát -------------- Aki korán kel,korábban is fekszik le. ------------- -Mi a közös a cigány fiában és a Gilette borotvapengében? -Mindakettõ józsilett --------- Úgy szeretem a cigányokat mint a csillárt,felakasztva és égve... ---------
Rabbitt 2008. április 12. 2753 hozzászólás 84.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#7720): igen ez volt az az 1 vicc amit ismertem, mást pls :D
A néger elmegy a dokihoz, mert fáj a torka. A doki megvizsgálja a néger torkát, majd azt mondja: - Jó, most álljon négykézláb! A néger csodálkozik, de a doki biztos tudja, mi a dolga, hát lemegy négykézlábba. - Jó, most menjen a rendelõnek abba a sarkába négykézláb - mondja a doki. A néger csodálkozik, de odamegy. A doki nézi egy darabig, majd mondja: - Jó, most menjen a rendelõnek a másik sarkába négykézláb! A néger megint csodálkozik, de odamegy. A doki megint nézi egy darabig, majd mondja: - Jöjjön vissza ide középre, álljon fel, felöltözhet! - Doktorúr! Mondja el, hogy mi a bajom, mert ilyen kivizsgálásban még nem volt részem soha és nagyon aggódok! - Nyugodjon meg! Azt már az elején tudtam, hogy magának torokgyulladása van, csak tegnap vettem egy fekete dohányzóasztalt és nem tudtam, hogy hova rakjam...
Válasz Rabbitt üzenetére (#7718): Már te is?
Rabbitt 2008. április 12. 2753 hozzászólás 84.
Skacok, lenne 1 nagy kérésem, pls mondjatok nekem niggeres/négeres viccet:D
toma 2008. április 11. 4782 hozzászólás 22.
Válasz paradoX üzenetére (#7715): jogos!:D Válasz Pr0-peller üzenetére (#7714): nha ezt nem ismertem, és tetszett is : D
aBry 2008. április 11. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7714): :D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
paradoX 2008. április 11. 4067 hozzászólás 37.
Válasz SipKa üzenetére (#7713): méltó lelki társa lennél rabbitnak :D
MinD You!