Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

LycO 2008. március 18. 312 hozzászólás 1213.
1; Az alkohol az emberiség ellensége. Aki pedig megfutamodik az ellenség elõl, az gyáva! És most tedd fel magadnak a kérdést, gyáva vagy? :O 2; Két skót találkozik. Mondja az egyik: - Adjál egy cigit! - Nem adok. - Oké, akkor rágyújtok a magaméból, de megadod! 3; Jean, hallott arról, hogy már az állatok is lövöldöznek? - Nem uram, de miért kérdezi? - Azt írja az újság, hogy agyonlõtte a menyét. 4; Hány típusa van a nõknek? - Három. A facér, a nagyon facér és aki él-hal a facér. 5; Mi a nõi megérzés? - A logika teljes hiányának árnyaltabb megfogalmazása. 6; Jack a hosszú amerikai országúton autózik. Száguld, hogy mielõbb túl legyen az utazáson. Csakhogy egy táblát lát: Speed Limit 50 MP. Lassít, de hamarosan újra ezt kell tennie, mert újabb tábla ezt hirdeti: Speed Limit 40 MP. Bosszankodva hajt tovább. Bár az út nem tûnik hibásnak, és akadállyal sem kell számolni, újabb tábla tûnik fel: Speed Limit 30 MP. Így megy ez egy ideig, egyre súlyosabb a sebességkorlátozás. Azt már Jack végképp nem tudja mire vélni, hogy: Speed Limit 1 MP. Ilyen sebességgel vánszorog tovább amikor meglátja a következõ táblát a kisváros határában: "Welcome To Speed Limit
Még jó hogy borabb!!
StaY_KooL 2008. március 16. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Athep üzenetére (#7505): a második NEEEE :ADS::DADAS
igotbigbootybitches
Bogoly 2008. március 16. 506 hozzászólás 773.
Tudjátok miért nem lett az orosz mikrochip világhirû? Nem fért ki az ajtón... -.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.- Illetve egy igaz történet (ilyen emberekre van szükség=): A Magyar Gárdába nemrég egy idõs bácsi kérte felvételét. Túl volt a nyolcvanon, de még mindig szálfaegyenesen lépkedett, úgy ment a toborzóirodába. De hiába a jó szándék, vannak bizonyos követelmények, amelyeket ebben a korban már a legjobb egészség mellett sem lehet teljesíteni. Így a Gárda sajnos kénytelen volt elutasítani a bácsi jelentkezését. - Legyen inkább pártoló tag - ajánlgatták a gárdisták - nem való már magának a fizikai megterhelés. - De kérem, én erdélyi nemesi családból származom, katona is voltam, tessék, itt vannak a fényképeim, a katonakönyvem, megjártam a Don-kanyart is... - Persze, de értse meg, ilyen idõsen nem vehetjük be. Minden tiszteletünk az Öné, de már nem való magának a menetelés, az alaki gyakorlat. A bácsi erre szomorúan összeszedte a papírjait, és így szólt: - Hát jó. Akkor most megyek, és belépek a Munkáspártba! - A Munkáspártba? - Igen. Úgyis már csak pár hetem van hátra. Ha már gárdista nem lehetek, legalább legyen egy kommunistával kevesebb!
A számítógépes játékok nincsenek hatással a srácokra.Ha gyerekkorban hatott volna ránk a PacMan,akkor ma sötét termekben rohangálnánk tablettákat rágcsálva,miközben repetitív elektronikus zene szól.
toma 2008. március 16. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7510): :DDd
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Pr0-peller 2008. március 16. 1172 hozzászólás 300.
Meghaltam >DFGDFDF X:jé. a vikipedia szerint van cassiofília: a katonai sisakok iránti vonzódás mint szexuális örömforrás :D meg klizmafília: tárgyak bélbe való helyezése :D de az original az a nekropedofília xD... halott gyerekekre :D... Y:akkor a Nekrocassiopedoklizmafil az mi?:D:D:D:D ....az arra gerjed ha halott sisakos gyerekeket dugnak a seggébe :D xD :D:D:D
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
toma 2008. március 16. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Saturas üzenetére (#7508): jóó :asd:ASD.d
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Saturas 2008. március 16. 717 hozzászólás 531.
- Már tudom, hogy mi volt a nagypapa a háborúban - ??? - Villanyszerelõ. - És mibõl gondolod? - Megtaláltam a sisakját, két villám van rajta. xA:asd:DD
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
K 2008. március 16. 59 hozzászólás 3838.
Válasz Athep üzenetére (#7505): uccso üt xD
VAN EGY KÉT SZÓKINCSEM ! ! ! baz+
Saturas 2008. március 15. 717 hozzászólás 531.
Válasz Athep üzenetére (#7505): Legutolsó, xDD
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Athep 2008. március 15. 794 hozzászólás 475.
Csak, mert ugy látom pangás van: Nyílt egy új áruház a közelben. Minden terméket illatokkal tesznek vonzóbbá. Ahogy közeledsz a tojásokhoz, friss rántotta illatát érzed. A péksüteményeknél érzed a frissen sütött kenyér ínycsiklandó illatát. Fantasztikus. De WC-papírt nem veszek ott többet... Férfi erdõben fát ölelget, kezei odakötözve a fa törzséhez, gatyája letolva. Arra megy egy erdész. Nézi-nézi, majd megkérdezi tõle, mi történt. - Ne is kérdezze! Két pasas megtámadott, kikötözött és hátulról megerõszakolt. Az erdesz csóválja a fejét, miközben gombolni kezdi a sliccét: - Ejjj, szivi! Neked ma nincs szerencséd! Egy idõsebb hölgy elmegy az orvoshoz, és megkérdezi tõle: - Doktor úr, én már nem voltam együtt a férjemmel évek óta, és nem tudom, hogyan növelhetném meg a potenciáját... A doktor mosolyog: - Nem próbálta még meg a Viagrát? - Ugyan, drága doktor úr, még arra se tudom rávenni, hogy aszpirint vegyen be, ha fáj a feje. A doktor gondolkodni kezd. - Tudja mit? - mondja egy pár pillanat múlva - Próbálja ki a következõt: törje össze a tablettát porrá és tegye bele a férje kávéjába, azt biztosan nem veszi észre. A hölgy erre határozottan felderült és gyorsan el is távozott. Egy héttel késõbb, ideges arccal megint elmegy a doktorhoz. Az kérdezi tõle: - Na és hogyan alakult? - Szörnyen doktor úr, szörnyen... - Talán nem vált be? - De - válaszolta az idõs hölgy. - Bevált. Amikor nem figyelt oda, beleraktam a kávéjába a port, ami nem sokára hatni is kezdett, ott helyben letépte a ruhámat és szeretkezett velem az asztalon. Nem volt ilyen jóban részem legalább 25 éve... - Értem, de akkor mi a baj? - Nos... Többet nem engednek be minket a McDonalds-ba. Nagyanyám nagyon kemény asszony volt. Három férjet is eltemetett, pedig közülük kettõ csak szunyókált.
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
SipKa 2008. március 13. 476 hozzászólás 817.
Válasz Bogoly üzenetére (#7501): a benzines jo:) meg a többi is:)
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Bogoly 2008. március 12. 506 hozzászólás 773.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#7502): Csak most votl a szavazás uyge... nembirtam ki h ne irjak be párat xD
A számítógépes játékok nincsenek hatással a srácokra.Ha gyerekkorban hatott volna ránk a PacMan,akkor ma sötét termekben rohangálnánk tablettákat rágcsálva,miközben repetitív elektronikus zene szól.
iA-KeKs 2008. március 12. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Bogoly üzenetére (#7501): uccsó meg a puskás mekkorák:D uccsó azért mert nem ismertem, puskás meg örökzöld
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Bogoly 2008. március 11. 506 hozzászólás 773.
Gyurcsány - favicc ON A radiológus magához hívja a beteg Fletót : - Uram, van egy jó és egy rossz hírem, melyikkel kezdjem? - Essünk túl rajta, halljam a rosszat. - A röntgenfelvételen egy nagy kiterjedésû tüdõtumor látszik. - És mi a jó? - Photoshoppal el tudom tüntetni... -------------------------------------------------------------------------------- - Miért nincs "Gyurcsány kolbász"? - Még él a disznó. -------------------------------------------------------------------------------- Gyurcsányt elrabolja az Al-Kaida, és százmillió dolláros váltságdíjat követelnek érte. Eltelik egy hét, semmi válasz. Eltelik még egy hét, még mindig semmi válasz. A harmadik hét után kétségbeesett üzenet érkezik a külügyminisztériumba: - Na jó, akkor legalább azt mondják meg, maguknak mégis mennyit érne meg, ha sosem látnák viszont ezt az alakot? -------------------------------------------------------------------------------- Gyurcsány beszédet tart a Mûvészetek Palotájában. A nézõközönség sorai közt : - Hölgyem, ha megkérhetném: levenné a kalapját, mert nem látom jól Gyurcsány elvtársat! - Hölgyem, kérem húzódjon egy kicsit már odébb, hogy tökéletesen lássam! - Hölgyem, ha megkérhetném, még egy kicsit arrébb ülne? Mire a hölgy: - Mégis mit képzel uram? Távcsövet ne adjak? - Nem, köszönöm. Az van a puskámon. -------------------------------------------------------------------------------- Délután hatalmas dugó az M1-esen. Helikopterek, rendõrség, mentõk, a tûzoltók, meg persze millió autó! A sorok közt fiatal ember kopog az ablakokon. - Mi történhetett? - kérdezi a sofõr. - Valami arab terroristák elrabolták Gyurcsány Ferencet ! 10 millió dollárt követelnek, és ha nem kapják meg, lelocsolják benzinnel és elégetik! Én most arra gyûjtök! - A többiek mennyit adtak? - Hát nem mindenki egyformán, de az elõtted álló 2 litert ... -------------------------------------------------------------------------------- Bush büszkén meséli német és magyar kollegájának, hogy az amerikai emberek átlagban 3.000 dollárt keresnek. 2000-bõl meg lehet élni, az államot pedig nem érdekli, mire költik a maradék ezret. Mire Andrea Merkel : a németek 2.000 eurót keresnek, 1.500-ból meg lehet élni és az államot egyáltalán nem érdekli, mire költik a maradék 500-at. Gyurcsány: a magyarok 80 ezret keresnek, 160 ezerbõl meg lehet élni, az államot pedig nem érdekli, honnan szerzik a hiányzó 80 ezret. Gyurcsány favicc - OFF;)
scottee 2008. március 11. 3931 hozzászólás 40.
Válasz ComputerSC üzenetére (#7496): :D:D:D
Rambo? Az egy buzi...
Gandal-f 2008. március 11. 2474 hozzászólás 104.
Mit mond a csernpbili prosti??? ??? Ha nem tetszik a három mellem, akkor kabbe a faszom. Mi jellemzõ a csernpbili nõre? ??? Az egyik melle nagyobb mint a másik kettõ!
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
SiLC 2008. március 11. 4737 hozzászólás 23.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#7495): û E:S:Ew::SD:D:D:ASDS::D:D::D:DD: Válasz ComputerSC üzenetére (#7496): ezis jó¢¢:D
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
aBry 2008. március 11. 2429 hozzászólás 106.
Válasz ComputerSC üzenetére (#7496): :D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
ComputerSC 2008. március 11. 2786 hozzászólás 82.
<+HoCkster> I got an official warning from my bank <+HoCkster> I usually pay my rent as "Columbian Drug Money", they never objected <+HoCkster> but then I forgot my mates cell phone number, <+HoCkster> we were both doing internet banking at the same time right <@Lilzvixen> welcome to my room <+HoCkster> so I give him a 1 cent payment going "What's your number" <+HoCkster> and we start having this whole conversation <+HoCkster> it was like webchat <+HoCkster> so like 87 payments later, the bank rings me up and were like <+HoCkster> "have you thought of getting MSN?"
The bestest topic killer ever.
OMFG i have just hacked 127.0.0.1 This guy had absolutely no protection at all holy fuck what a noob! :D he probably IS. :DD
toma 2008. március 11. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Saturas üzenetére (#7490): jóó :ASD:+_!:S
Retek-Harcos 2008. március 11. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Saturas üzenetére (#7490): nyád:D:D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Flooyd 2008. március 11. 6866 hozzászólás 11.
-Télapó, én egy kisöcsit akarok karácsonyra! -Akkor add meg anyád számát. xddddd
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
eX 2008. március 11. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Saturas üzenetére (#7490): :ASD:AS:D"+:!"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Saturas 2008. március 11. 717 hozzászólás 531.
Szõke nõ megáll a piros lámpánál egy teherautó mögött. Hirtelen kipattan, odaszalad a teherautó sofõrjéhez és bekopog az ablakon. A sofõr leengedi az ablakot mire a szõke megszólal: Szia Kata vagyok. Tudtad hogy potyog a rakományod? A sofõr felhúzza az ablakot és továbbmegy. A következõ lámpánál a szõke megint a teherató mögött áll meg. Megint kipattan, odaszalad a teherautó sofõrjéhez és bekopog az ablakon. A sofõr megintcsak leengedi az ablakot és néz értetlenül a szõkére mire õ megszólal mintha még soha nem beszéltek volna: Szia Kata vagyok. Tudtad hogy potyog a rakományod? A sofõr fejét csóválva felhúzza az ablakot és otthogyja a szõkét. A harmadig lámpánál megismétlõdik minden. Szõke autóból ki, lihegve odarohan a teherautóhoz, bekopog, ablak le, megszólal megint: Szia Kata vagyok. Tudtad hogy potyog a rakományod!?! Amikor a lámpa zöldre vált, a sofõr padlógázzal, füstölõ gumikkal igyekszik a következõ lámpához. Szerencsétlenségére az is pirosra vált. Erre õ kiugrik a teherautóból és odarohan a szõke autójához mielõtt az ki tudná nyitni az ajtót. Illedelmesen bekopog az ablakon és mikor a szõke leengedi az ablakot azt mondja: Szia, én Józsi vagyok és a Magyar Közút Kht.-nek dologzom. Mivel tél van és esik a hó, SÓZOM AZ UTAT B*MEG! :D asd:D.a?F:As.fa
Gyurmi 2008. március 11. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7477): AD?G?ASD?SG:
vaktabletta kapható , receptér'!
DjPanties 2008. március 10. 251 hozzászólás 1475.
old de üt Mit hallott utoljára a terminátor? -Dikkmár, szinesfém!
toma 2008. március 9. 4782 hozzászólás 22.
Válasz SiLC üzenetére (#7486): második :D:D
SiLC 2008. március 9. 4737 hozzászólás 23.
A: mit toltesz? B: a szabadidomet A: es hany mega B: nemtom de valami azt sugja hetfore lejon (csigubigu) nem tud vki vmi jó kocka szülinapi ajándékot ? (Hydroceph) szünetmentes táp (csigubigu) csajnak (Hydroceph) rózsaszín szünetmentes táp LÁÁL
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
LycO 2008. március 9. 312 hozzászólás 1213.
Válasz aBry üzenetére (#7484): Csak féltékeny vagy ;)
Még jó hogy borabb!!
aBry 2008. március 9. 2429 hozzászólás 106.
Válasz paradoX üzenetére (#7483): te voltál a csaj? :$
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
paradoX 2008. március 9. 4067 hozzászólás 37.
Válasz SiLC üzenetére (#7478): nem ;)én szétröhögtem magam LycO-val :D
MinD You!
Flooyd 2008. március 8. 6866 hozzászólás 11.
Válasz LycO üzenetére (#7475): úristen :DDD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
toma 2008. március 8. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7477): megjegyeztem :D :kira Válasz LycO üzenetére (#7475): A:SD_ASDSA:+!:ASD_ASAS:D Válasz SipKa üzenetére (#7480): nem ez a lényeg ;)
SipKa 2008. március 8. 476 hozzászólás 817.
Válasz LycO üzenetére (#7475): nem lett volna egyszerübb: "meghivhatlak egy italra?" azt majd mondja hogy mit akar
Válasz ChooLer üzenetére (#7472): Neee oltás :kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
SiLC 2008. március 8. 4737 hozzászólás 23.
Válasz paradoX üzenetére (#7476): nem te voltál az?:D
Pr0-peller 2008. március 8. 1172 hozzászólás 300.
Sírok :D gigi d agostino honnan lehetne leszedni? távcsövessel, háztetõrõl... :) :))))))))))))))))))))
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
paradoX 2008. március 8. 4067 hozzászólás 37.
Válasz LycO üzenetére (#7475): mekkora volt, hozzá kell tenii hogy pofánröhögte utána a csajt :D:D:D:
MinD You!
LycO 2008. március 8. 312 hozzászólás 1213.
Tegnap elmentünk partyzni, havernak bejött egy csaj, gondolta meghívja egy italra....Gondolkozik, gondolkozik hogy mire...a sör túl "parasztos" a whiskey "ugy jöhet le neki mintha le akarná itatni" tehát ugy gondolja vesz neki egy kólát...Mire a Csaj ilyet visszaolt, Bocs, cukorbeteg vagyok. ?AS?:D?AS?:D?:AS?:D?:AS?:D?:ASD:?AS:?D?:AS?:D geci még most is sírok :D:D
Még jó hogy borabb!!
SipKa 2008. március 8. 476 hozzászólás 817.
Válasz ChooLer üzenetére (#7472): :D:D:D
Mark 2008. március 8. 1728 hozzászólás 178.
Válasz toma üzenetére (#7457): ez még mindig jó, de a globalizmus és a sovinizmus itt nincsen felcserélve? :)
JET JAGAAAR!
ChooLer 2008. március 8. 212 hozzászólás 1659.
A második világháborúban a csendes-óceáni hadszíntéren egy fiatal pilóta elsõ bevetésére indul. Felszáll az anyahajóról, felveszi a harcot a japán vadászgépekkel. Elsõ körben lelõ hatot közülük, majd a menekülõk után veti magát, és még négyet sikerül levadásznia. Mivel az üzemanyaga már fogytán van, ezért a visszatérés mellett dönt. Mintaszerûen leszáll a fedélzetre, majd kiugrik a gépbõl és elkiáltja magát: - Idesüssetek, egymagam, lelõttem 10 japán gépet! Nem rossz eredmény egy újonctól, nemde? A fedélzetrõl az egyik katona odaszól neki: - Igen, szép eredmény, de egy nagy hibát mégis elkövetni, pilóta-szan...
MinD You!
Narancsnor 2008. március 7. 833 hozzászólás 442.
Válasz SiLC üzenetére (#7470): én bevalgebrabol :P Válasz cc üzenetére (#7469): te meg nem értessz hozzá :dread :] ^^ :D
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
SiLC 2008. március 7. 4737 hozzászólás 23.
minden x eleme egész számok halmazának páros, ha x kongruens 0 moduló 2^^ kb ugyanaz amit narancsnor mondott #7466 bevmat 1-bõl vettem :kira
cc 2008. március 7. 1142 hozzászólás 309.
Válasz Narancsnor üzenetére (#7466): a 0 nem is szam az csak 1...0 xD
Check out my doubles
Saturas 2008. március 7. 717 hozzászólás 531.
Válasz aBry üzenetére (#7462): Pont ezért mondott a gyerek hülyeséget.
Válasz toma üzenetére (#7457): rofl :S:D
Narancsnor 2008. március 6. 833 hozzászólás 442.
Válasz Saturas üzenetére (#7461): A pontos def így van h a páros számokat ugy definialjuk h 2vel osztva 0 maradékot kapunk. És h ha 0-át elosztjuk 2vel akkor is 0 lesz a maradék ezert páros a 0.ennyi
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Narancsnor 2008. március 6. 833 hozzászólás 442.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#7460): Akkor te is a 2nép"-hez tartozol akik milyenek is? hmmm Petöfi mondott rájuk valami találót. Jaa megvan. mint a birkák arra mennek amerre mondjak nekik (és akár a vágóhidra is boldogan mennek.) Háát gratula. inkabb a sajat utamat választom és szerintem ne válaszolj ;)