Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Mark 2008. január 9. 1728 hozzászólás 178.
A bankigazgató pirongatja a biztonsági õrt, mert az öreg ismét néhány percet késett a szolgálatból. - Pista bácsi! Hát vegye tudomásul, hogy a bankban a pontosság ugyanolyan fontos, mint... mint a katonaságnál. Volt maga katona? - Igen, kérem, voltam - így az öreg. - Na és mit mondott magának az ügyeletes tiszt, amikor késve ment be a laktanyába? - Alezredes elvtárs jelentem, a zászlóalj felsorakozott
JET JAGAAAR!
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/080109/WoWScrnShot_010908_004500_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]looool[/url] belogoltam botos rugommal és mi fogad?:D
Haters Gonna Hate
Spelp 2008. január 8. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Athep üzenetére (#7010): Jók:kira
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
aBry 2008. január 8. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Athep üzenetére (#7010): az utolsót ismertem de még mindig üt :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Athep 2008. január 8. 794 hozzászólás 477.
------------------------------- | Ha kivágja ezt a kupont, | | vehet egy új monitort! | ------------------------------- -Nincs semmi bajom a fizikával, de az elektrosztatikától feláll a szõr a hátamon. - Mindig is foglalkoztatott, hogy mi lenne Pókemberrel a Hortobágyon. - Mindenre nyitott vagyok..., a zárkózottságra is. - Írtam egy e-mailt a grafológusomnak, gondoltam próbára teszem. - A Mozilla a gyengék útja. Az igazi férfi Internet Explorert használ - kaland, veszély, kockázat! - Infulenza: jobb adni mint kapni. - Nem tegezlek többet. Most örülsz? - Finom a Kindertojás, csak a sárgáját nehéz lenyelni! - Hála a szerencsecsillagomnak, nem vagyok babonás! - A válaszom egy határozott talán! - Nincs érzékem a pesszimizmushoz. Úgyse sikerülne. - Olyan hülye vagyok, hogy az oviban megbuktam játékból. - Megdöglött az aranyhalam, pedig már épp kezdte megszokni víz nélkül. Egy férfi életében elõször veszi a bátorságot, hogy a munkaidõ vége elõtt fél órával lelépjen a munkahelyérõl. Boldogan megy haza, hogy meglepje a feleségét, azonban a bejárati ajtón belépve drága szivar füstje üti meg az orrát. A hálószobába belesve aztán meg is látja a fõnökét, amint meztelenül hancúrozik a feleségével. Visszarohan az irodájába, gyorsan ledobja a kabátját a fogasra, beül a székébe, és még mindig hevesen zakatoló szívvel megtörli a homlokát: - Hú vazze! Majdnem lebuktam! - Képzeld, tegnap a fejemre esett egy tégla. - Jézusom, és nem lett semmi bajod? - Neeem, képzeld, tegnap a fejemre esett egy tégla. Haza megy a csávó a munkából otthon találja a barátnõjét ,aki éppen pakol. -Mi történt ,hova készülsz? -Elköltözöm, anyám azt mondta pedofil vagy. -Ejnye, ejnye! Nagy szavak ezek egy kilenc éves szájából.
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
Válasz Rabbitt üzenetére (#7007): KIráááááááááááály :D :kira :kira :kira
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Rabbitt 2008. január 8. 2753 hozzászólás 84.
Három zsidó egymás mellett cipõboltot nyit a Fõ utcában. Elõször a bal oldali nyit. Mivel már jócskán van cipõbolt a környéken, fondorlatosan kiírja, hogy "Európa legnagyobb választékú cipõboltja". A csel beválik, özönlenek a vevõk, de másnap a jobb oldali Grün is megnyitja a boltját az alábbi szlogennel: "Európa legolcsóbb cipõi". Ez is beválik, a boltot ellepik a vevõk. Harmadnap azonban a középsõ üzlet tulajdonosa, Kohn is kinyit. Jó néhány percig töpreng, hogy mit is írjon ki, de végül megjön az ihlet: "FÕBEJÁRAT"
piri 2008. január 8. 107 hozzászólás 2719.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7003): beszarok rajtadA:SD:A 6-os nincs???:D:kira
http://s1.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=NDAwODA=
piri 2008. január 8. 107 hozzászólás 2719.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#6998): BAAAAZDMEEEG:D:SA:D:AS
http://s1.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=NDAwODA=
K 2008. január 8. 59 hozzászólás 3838.
Mikor középiskolás voltam nem tudtam elképzelni, hogy ki az a sok állat aki hajnali 2 kor irogat rshu-ra iskolaidöben..... Aztán föiskolás lettem :D
VAN EGY KÉT SZÓKINCSEM ! ! ! baz+
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7003): :DDD:D:D anyÁÁÁÁÁÁÁÁÁS :D
Háát ezzzzz: Két bolond megy a sivatagban csónakkal és kilógatják a horgász botot mintha Pecáznának. Arra megy egy kereskedõ, meglátja õket, és hozzájuk szól: -emberek micsinálnak?? Egyik bolond: -hát horgászunk. Kereskedõ: -itt??!! Egyik bolond -én mondatm ennek a hülyének hogy evezzünk beljebb.. ASD:ASD:AS:DAS:D :kira :kira
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
paradoX 2008. január 7. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#7001): beeállítás ( csavarhuzo kalapács :D) és ott lesz olyan fennt hogy minõsítõk listája ;)
MinD You!
Válasz paradoX üzenetére (#6999): Ty neked is maugy holtom megnézni kik vagy hányann szavaztak rám?Vagy ilyen nincs?:D
[quote=Spell_Breaker_ írta(#6998)] A bolondok házában két bolond pókerezik. Az egyik felkiált: - Sakk! A másik szelíden rátekint: - Te idióta. Hát mióta van a dominóban szabadrúgás?[/quote] :DS:SDA:SDA:dsa TEJÓISTEN :D:D:D megy az 5ös :D
MinD You!
Saturas 2008. január 7. 717 hozzászólás 532.
Szerelmesek beszélgetnek az elsõ éjszakán. Egyszer a fiú megkérdezi: - Kedvesem, hívhatlak hóvirágnak? - Miért? - Mert te vagy az elsõ. - Persze. És én hívhatlak Boeingnek? - Miért édesem? - Mert te vagy a 747-ik. ------------------------------------- - Mi történik a romatikus fiatalemberrel a sínek között? - ??? - Elragadja a hév! :D:D Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#6998): 1. :kira
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Írok is egyet-kettõt: Két részeg cimbora találkozik: - Hehe, elhagytad az egyik cipõdet. - Hülye, most találtam egyet. :O Hát ezen sírtam :D:D:D A bolondok házában két bolond pókerezik. Az egyik felkiált: - Sakk! A másik szelíden rátekint: - Te idióta. Hát mióta van a dominóban szabadrúgás?
Bisop azt nem értem ez itt a vicc topik te meg össze irod itt a hülyeségeidet..:D 1 még talán jó is volt, 2. hát elmegy de a többi... És miattad mindenki idegbajozik hogy hagyd abba.. Nem értesz a szép szóból? Megjöhetne már az eszed 16 évvel a hátad mögött.Ez a topci azért van hogy a feszültséget levezessük poénokkal nem kell a flame.:D vicccet irhatsz :kira
Gyurmi 2008. január 7. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Gandal-f üzenetére (#6995): ja igazad van utána néztem , így már vikcesebb is ; )
vaktabletta kapható , receptér'!
Gandal-f 2008. január 7. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Gyurmi üzenetére (#6994): abból=akkor
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Gyurmi 2008. január 7. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6979): lol ez feldolgozás...az eredeti úgy volt , hogy A troll család ebédel , és a kistroll mondja az apukának : h apa ez szar Erre az apa : abból egyél sokat!
vaktabletta kapható , receptér'!
SiLC 2008. január 7. 4737 hozzászólás 23.
Válasz paradoX üzenetére (#6992): persze:D:D jópoén volt:C:AD
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
jogi alapismeretek 3as :kira ahhahahahhahahaha ahahhah :D:D:D
MinD You!
I think the people above me are having sex either that or they're sleeping restlessly and agreeing with each other a lot.
at my school.. the cop from DARE passed around 3 joints to show everyone... and he said "if i dont get all three of these back this schools getting locked down and everyones getting searched till i find it.." and like 30 minutes later when everyone got to see 'em and they got passed back the cop had 4
scottee 2008. január 6. 3931 hozzászólás 40.
:D:D
Rambo? Az egy buzi...
Spelp 2008. január 6. 14691 hozzászólás 1.
A hülyeségen nem lehet változtatni, azt szûröm.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
scottee 2008. január 6. 3931 hozzászólás 40.
Válasz Narancsnor üzenetére (#6986): MAC címet is lehet változtatni ^^
Rambo? Az egy buzi...
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6983): hallottal mar arrol h van MAC címed is amit nem tudsz változtatni? :D ß)
You don't want Nari as your enemy! "Álmom a médiában dolgozni,Festett szõke nõknek horkolni.Szülinapomra tûzijáték legyen,Meg a léghajóra örökbérletem."
Mark 2008. január 6. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Rabbitt üzenetére (#6976): A pasast kajak peasantnak olvastam, mondom már Rabbit is elindult a footmanes vonalon :kira
JET JAGAAAR!
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6983): van egy életcélod, de szerintem ne rongáld a környezetedet inkább.
2008. január 6. hozzászólás .
Válasz Spelp üzenetére (#6981): loll spelp hiába bannolsz 30 perc azt újra jövök és nem tudsz IP szerint bannolni mert az IPm változik :))))))
Flooyd 2008. január 6. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6979): :Aa-S_W"_+AWA_SE+__+_+"S
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Humorérzékednél csak a tartozkodási idõd csekélyebb.
Válasz ToMker üzenetére (#6978): na szép az ajándék?
nos jöhet egy kis vicces vicc: Footman család meg sörözni mondja az egyik Footman: -Huh baaazdmeeeg de egy fos ez a törpe sör!!!! Mire a másik Footman: -Akkor igyál sokat!
ToMker 2008. január 6. 2977 hozzászólás 72.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6977): küldj te beteg fasz:D
oké oké tudok még olyan vicceket írni mint a knight meg a Footman esete de elõbb tomkernak küldök egy szép [url=http://becsei.tamas.homo.com/index_hu.php]ajándékot[/url] remélem örülni fog neki
Rabbitt 2008. január 6. 2753 hozzászólás 84.
Pasas eldönti, hogy hosszú idõ után végre felvisz egy nõt a lakására. Elõtte azonban a kalitkában levõ papagájt letakarja, és elmondja neki, hogy ha megszólal, amikor fent van a nõ, akkor kivágja a nyelvét! Elérkezik a nap. Mindketten levetkõznek, mire a pasi: - Te maradj az ágyon, és tedd szét a lábad! Én innen felugrom a szekrényre, onnan egy hátraszaltóval a csillárt becélzom, majd onnan egyenest a pin**ba érkezem. Mire a papagáj: - Hu, vazze, vágd ki a nyelvem! Ezt látnom kell!
Narrer 2008. január 6. 51 hozzászólás 4158.
bár a régi viccek sokkal jobbak voltak. ezeknek mindig szex a vége. régen sokkal idiótábbak voltak mint pl a knight és a footman esete. vagy m ia tauren kakija? tauren kaki. ezek már nem oylan jók az utsó ondjuk jó volt de azé nem kell eröltetni
monster 2008. január 6. 684 hozzászólás 546.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6970): figyeljmár és jo hely a kisegitö? :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Narrer 2008. január 6. 51 hozzászólás 4158.
Válasz fACE üzenetére (#6964): nem kell ezért így leoltani szegény gyereket, õ egy meseíró lesz. Oylan mnit benedek elek csak õ farkas elek.
Válasz ToMker üzenetére (#6971): loll leszarom
ToMker 2008. január 6. 2977 hozzászólás 72.
loll farkas elek
Válasz fACE üzenetére (#6964): loll face te még mindig itt jársz??? hogy ennyi éves meg annyi éves? elárulom évem 16 loll
Saturas 2008. január 6. 717 hozzászólás 532.
Mélyen tisztelt Hölgyem / Mélyen tisztelt Uram! Engedje meg, hogy az általam vezetett cég nevében megkérjem Önt, néhány milliliternyi vérének és legalább 5 dkg székletének elküldésére. Sürgõsen meg kell tudni, hogy Önnek a munka a vérében van-e, vagy sz*rik rá. :D:D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
"Olyan ronda vagy, hogy az etióp gyerek nem merné elvenni a kezedbõl a rántott húst !!!" 10 perce sírok :+D:FGG
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
mirõl beszéltek, ezek gecijók "extra izmos kigyúrt cigány ghoul" :ASD::ASD:C::AS:D:AASDC
igotbigbootybitches
Mark 2008. január 6. 1728 hozzászólás 178.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6959): A fejeket nem adták oda a kannibáloknak!
JET JAGAAAR!
cc 2008. január 6. 1142 hozzászólás 310.
bazeg vegig ugy olvastam :o hol a poen :o hol a ... :O "meg aludhattak a feleségük pihe-puha punciában" :kira :kira
Check out my doubles