Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Saturas 2008. január 2. 717 hozzászólás 531.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#6913): tudod mi a neptun? http://www.neptun.bme.hu/ :D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
ez mér vicces? nemértem ^^ :o
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#6911): aaaa ez még szarabb :D:D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Válasz Saturas üzenetére (#6910): :D én is tuti poént csináltam volna belöle ^^ "Nálam kering " vagy nemtudom :DA:SD na mindegy nem eröltetem
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
ma msn-en... Balázs üzenete: amúgy nálad neptun fut? TGábor Saturas üzenete: nálam Windows fut :D:D
-Kik laknak a pezsgõspohár alján? -Buborék.
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
Patrick: hello hogy vagyol Aniko: szia :) Aniko: G. Aniko vagyok az iskolából Patrick: akko csókolom Patrick: mér teccet felvenni??? Aniko: gyüjtöm az embereket a média faktra Patrick: értem Aniko: te milyen faktokat veszel fel? :) Patrick: történelem, info, matek Aniko: akkor baszódj meg te kis köcsög Patrick: oké csókolom Patrick: Viktor te vagy az??? Aniko: ki a fene lennék te hülye Patrick: elmész te a büdös francba <[]> na kurva gyorsan rendet rakok <[]> de felírom hogy holnap ne felejtsem el megtrójaizni apámat -11:00:49- [@Hidi]: Megnéztem a LOTR 3-at, Legolas aimbotol!! [16:17:44] MrT: javahoz visszakanyarodva. Ez egy új feature hogy gondolatot olvas? [16:17:55] darthVader: Persze [16:18:11] darthVader: Csak nekem elszáll NullPointerExceptionnel
Chaos 2008. január 1. 610 hozzászólás 637.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#6905): atyaééégg, ez rohadt jó :D:D:D:D:D
Would you like a Yes/No prompt? (Y/n)
Saturas 2008. január 1. 717 hozzászólás 531.
A 30-as évek Szovjetuniójában a telefon cseng a KGB irodában. - Itt Kohn beszél. Szeretném tudtukra hozni, hogy a szomszédom, Rabinovics egy osztályellenség, és gyémántokat rejteget a sufnijában a fatönkökben. Kimegy a KGB, feldúlják a sufnit, felvágnak minden tuskót apróra, nem találnak semmit. Mikor elmentek, Rabinovics felhívja a szomszédot: - Szervusz Kohn, ott volt a KGB? - Igen. - Felvágták a fát? - Igen. - Akkor most viszonozd a szívességet. A zöldséges kertemet kéne felásni.... - Hogy kezdte a hóhér? - ??? - Gyerekfejjel! :kira :kira :D
Bemegy a cowboy a kocsmába, és kér egy whiskyt. Csendesen iszogatja, hozzá pedig gyönyörû, tökéletes karikákat ereget a szivarjából. Egyszer csak egy nagydarab indián kocogtatja meg a vállát: - Ide figyelj sápadtarcú, nagy bajban leszel, ha nem hagyod abba az anyázást!
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
- Szép barnák a szemeid, akár a furgonom. Senki sem tökéletes. Belõlem is hiányoznak a hibák... Egy néger bölcs írta fehér szomszédjának: Mikor megszületek: fekete vagyok . Mikor felébredek: fekete vagyok . Mikor lesülök a napon: fekete vagyok. Mikor fázom: fekete vagyok. Mikor meghalok: fekete vagyok. DE TE! Mikor megszületsz: rózsaszín vagy. Mikor felébredsz: fehér vagy. Mikor rosszul vagy: zöld vagy. Mikor lesülsz a napon: piros vagy. Mikor fázol : kék vagy. Mikor meghalsz: lila vagy. És még van pofád engem színes bõrûnek nevezni?
monster 2008. január 1. 684 hozzászólás 545.
Válasz ATKoSZ üzenetére (#6901): bash.hu powwa :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Gandal-f 2008. január 1. 2474 hozzászólás 104.
Válasz ATKoSZ üzenetére (#6901): 1. :D:D:D:D 2.:D:D:D: jó mind :) kellett így ébredés után.dD:
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
ATKoSZ 2008. január 1. 278 hozzászólás 1348.
- Leugrok egy fél percre a kocsmába! Fél óránként kavardd meg a levest, k? :D -Hogy vagy? -Elvagyok, mint hal a fûben! (SEHOGY) :D:D:D Amugy BÚÉK ollz!
Don't pick up the Water^^ is Thx
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#6894): mekkorák :D
Gus 2008. január 1. 679 hozzászólás 548.
- Ajándék csónak ne nézd a lapát! Honnan jött ez, hogy mindent becsmérel? - Ócsáról. - Kik laknak a templomban? - Szószék ezeken sirtam :DDDDDDd
Jobb ma egy stabil punci, mint holnap 2 bizonytalan!! by lyco master 34. 54. :ADS:AS:DAS:D
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#6897): Ezeket Spell Breaker írta (#6894) :D:D
Válasz Saturas üzenetére (#6896): nice
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#6894): - Utánanéztem a családfámnak és rájöttem hogy én vagyok a gyökér. - Mi az: csoki potyog az égbõl? - Támad a Mars. - Én iszom, te iszol, õ iszik, mi iszunk, ti isztok, õk fizetnek! Ezek :kira
Férfi: - Kövér pingvin! Nõ: - Tessék? Férfi: - Hehe, csak mondani akartam valamit, ami megtöri a jeget... .................
Ez most már örökké jó lesz egy darabig. - Csak a hangom miatt nem lettem énekes. - Infulenza: jobb adni mint kapni. - Mindenütt jó, de mindig elzavarnak. - A sikerhez vezetõ út - karbantartás miatt - zárva. - Ajándék csónak ne nézd a lapát! - Nem tegezlek többet. Most örülsz? - Jobb egy pillanatig gyávának lenni, mint halottnak életünk végéig. - Az ejakulációról volt egy konferencia, de mire odaértem, mindenki elment. - Költészetnek nevezzük azt, ami nem ér ki a lap széléig a könyvben - Honnan jött ez, hogy mindent becsmérel? - Ócsáról. - Utánanéztem a családfámnak és rájöttem hogy én vagyok a gyökér. - A dohányosok is emberek! Csak nem olyan sokáig... - Finom a Kindertojás, csak a sárgáját nehéz lenyelni! - Mit csinál a ló hõ hatására? - Megáll. (Hõõõ!) - Egy macskát mindenre megtaníthatsz , amit õ szeretne. - Egy csapos tulajdonképpen gyógyszerész, korlátozott lehetõségekkel. - Hála a szerencsecsillagomnak, nem vagyok babonás! | - Fel a fejjel! Semmi remény! - Mi a különbség a víz és az ikrek között? - A víz H2O, az ikreknél: Ó, há' kettõ? - Kik laknak a Gellért hegyen? - Tüzijáték. - Kik laknak a templomban? - Szószék. - Én iszom, te iszol, õ iszik, mi iszunk, ti isztok, õk fizetnek! - A válaszom egy határozott talán! - Mi az: csoki potyog az égbõl? - Támad a Mars. - A feleségem a legrosszabb szakács. Mi vacsora után imádkozunk... - Mi a különbség a teológia és geológia között? - Ég és föld! -Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni? - Donald billentyûzetet használ, Mickey egeret. - Reggelizni mentem. Ha nem jövök meg 12.30-ra, akkor ebédelni is.
Saturas 2007. december 31. 717 hozzászólás 531.
Válasz NaB üzenetére (#6890): Nem egészen... SZERINTEM. :D
eX 2007. december 31. 4277 hozzászólás 32.
Válasz SiLC üzenetére (#6889): szintén:D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
StaY_KooL 2007. december 31. 1000 hozzászólás 360.
Válasz SiLC üzenetére (#6889): DE KAJAK :ASD:CA::AS:D:A:S
igotbigbootybitches
NaB 2007. december 31. 983 hozzászólás 368.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6887): Nálad minden rendben van?
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
SiLC 2007. december 31. 4737 hozzászólás 23.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6887): azt hittem hogy: és a meleg pihe-puha punci:D:D
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
Kurel 2007. december 31. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6887): ez nem volt olyan jó :(
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
2007. december 31. hozzászólás .
A Footman és a peon összetartása Egyszer a Footman és a Peon sétálgatott az utcán. Békés volt minden voltak a piacon ettek mákos rétest ilyenek. Hazafele menve az útjukat álta egy DH!!!! Mondta a Footman: -FOR LODREARON! TO ARMS! Peon: -Work Work! Hát jó elkezdték ütögetni a DHt mire a DH elkezdte verni a peont! De szerencsére a Footman pala footman volt és healolta a peont. Így aztán a Peon és a footman megölte a DH-t a sok heal miatt. Otthon a Peont és a Footmant várták a feleségük a meleg kajával és a jó meleg pihe-puha ágyikóval. És még ma is élnek ha meg nem haltak. Na látjátok nem csak a szexes Footman vicceket tudok mondani!
Saturas 2007. december 31. 717 hozzászólás 531.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6867): Sok lesz már a jóból...
Scarface 2007. december 31. 657 hozzászólás 567.
- Ki volt az elsõ punk? - Lenin a-pánk. - De szép ez a szobor! Honnan van? - Én magam faragtam ki egy hatalmas kõtömbbõl. - És honnan tudtad, hogy benne van? Kész végem...mára csõd.
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Gyurmi 2007. december 31. 3646 hozzászólás 47.
Válasz cc üzenetére (#6883): az tengerparton volt..!!
vaktabletta kapható , receptér'!
cc 2007. december 31. 1142 hozzászólás 309.
csak igy nemtom elkepzelni az elethelyzetet h beteved a foot a night elf basera es meglat vagy 20 hazastaffttpzett 1hps macit?:D
Check out my doubles
NaB 2007. december 31. 983 hozzászólás 368.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (Összes): :( :( :( :( :( Szrk: ja én 1 1ütt érzõ tipusvagyok
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
fACE 2007. december 30. 2846 hozzászólás 76.
Válasz cc üzenetére (#6880): Mindenesetre érdekes hogy te csak ezen akadsz fenn. :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
cc 2007. december 30. 1142 hozzászólás 309.
"Hát a Footmannek szerencséje volt mert a maciknak csak 1 hpjuk volt." ez igy mi :D
Check out my doubles
Pr0-peller 2007. december 30. 1172 hozzászólás 300.
Az a legrosszabb h ezek az újak xarok mert mind kb arról szól h baszás,de azon a régi vicceden amikor foot beszél knightal és mondja h csak a ló miatt wan annyi hp-d azon még nevettem is,de ezeken....
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
toma 2007. december 30. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#6871): :kira :kira
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Gandal-f 2007. december 30. 2474 hozzászólás 104.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#6876): Jó neked, hogy annyi megy... végignézve kiknek tetszenek ezek a viccek... minden eddigi véleményemet alátámasztják magukkal kapcsolatban..:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
StaY_KooL 2007. december 30. 1000 hozzászólás 360.
az a baj h ezekre már szánalomból is csak egy gyenge félmosolyt tudok produkálni.. =S
igotbigbootybitches
Retek-Harcos 2007. december 30. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Mark üzenetére (#6874): növekvõ szervezet
Mark 2007. december 30. 1728 hozzászólás 178.
Azért Footman se a régi :D
JET JAGAAAR!
Manas 2007. december 30. 1673 hozzászólás 186.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6854): a sorci meg jabba?
What is your CPM? (CPM = Coils per Minute) (c) Satiini/ Manas Arguing on the internet is like running at the special olympics. Even if you win, you're still retarded.- rup1u5 ph!
Retek-Harcos 2007. december 30. 4667 hozzászólás 24.
Pfff
Pr0-peller 2007. december 30. 1172 hozzászólás 300.
Nagy az isten állatkertje,de alacsony a kerítés itt wan rá a példa.
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Cruel 2007. december 30. 3054 hozzászólás 68.
mit vállal geci
monster 2007. december 30. 684 hozzászólás 545.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6867): :_DSSA+!!:_DAS
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
ToMker 2007. december 30. 2977 hozzászólás 72.
:ASD:_ASD_:ASD:_ASD:ASDASÉ ezmi A:SDAS
2007. december 30. hozzászólás .
A Footman az esküvõjén Egyszer a Footman összeházasodott. Nagy zabát rendeztek a feleségével és sok volt ott a nõ. Hát kajáltak kajáltak amikor jött 1 teljes HPs maci ROARRAL!!!!! Mondta a Footman: -Mindenki fusson hátra!!!!! Szerencsére a Footmannak volt potija és legyõzte a Geci Druid Macit. A Footman ordította: -HÁÁÁLELÚJA HAHA! Akkor minden nõ oda futott a Footmanhez és leszopták hálából. Itt a vége, fuss el véle!
Kurel 2007. december 30. 1058 hozzászólás 332.
Válasz Bishop_Fettis üzenetére (#6865): :SA+::D:":DSA:DS:+:D: mégmég :S:DD:S+:D:
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
2007. december 30. hozzászólás .
Footman Harca a DH-val Egyszer a footman békésen ment haza a barakkjába, de békés útját 1 DH állta. Nem volt mit tenni elkezdte szúrkálni. Ám a DH-se egy mai csirke ezért elkezdett kalimpálni. mana burnt is akart, de nem tudodd mivel nem volt manája a footmannak, így nem tudott mit égetni. ijedtségében a dH besokkolt így a footman levágta a penisét és bedobta a kannibáloknak.Jól beszopta a gyökér. a barakkban forralt bor várta footmant. itta vége fuss el véle A Footman nyaralni megy Egyszer a Footman elment nyaralni. Vitte magával a nõjét is. Hát leül a padra láttja hogy jön egy sereg maci. Hát a Footmannek szerencséje volt mert a maciknak csak 1 hpjuk volt. A Footman elkezde ölni õket. Délre aztán megölte õket és lett belõlök sûlt maci. A gyõzelem és a kaja örömére megbaszta a nõjét, Itt a vége, fuss el véle.