Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

piri 2007. december 17. 107 hozzászólás 2719.
Válasz Flooyd üzenetére (#6761): lol?A:SD:A:SD:kira
http://s1.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=NDAwODA=
Pr0-peller 2007. december 17. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Flooyd üzenetére (#6761): NEEEEEEEEEE MEGHALOK D?GDFG
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
paradoX 2007. december 17. 4067 hozzászólás 37.
Válasz shadow.Cs üzenetére (#6760): :ASD:SD::"+:DS::ASD:+"::DS::D:D:AS:+"
MinD You!
Flooyd 2007. december 17. 6866 hozzászólás 11.
Mit hallott utoljára a terminátor? -Dikkmár, szinesfém!! ASD:A:SD:ASD:ASD:SA:.
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
shadow_Cs 2007. december 17. 245 hozzászólás 1491.
12 éves kislány odamegy az apjához: - Apa, apaaa! Szeretnék elmenni bulizni! - Nem lehet kislányom... még csak 12 éves vagy. - De apaaa, apaaa én bulizni szeretnéék! - Hát jó - mondja az apa - ha leszopsz, elmehetsz bulizni! A lány töri a fejét: Egy cida végül is belefér - gondolja. Elõveszi az apja farkát. - Apa, neked tiszta szar a farkad. -Jha, öcséd épp most kérte el a kocsit...
"...get drunk and talk much bullshit about sensless shit meanwhile drinking more..." Satiini
Saturas 2007. december 17. 717 hozzászólás 531.
Válasz Reewus üzenetére (#6754): Mooooonster kill!! :D:D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
monster 2007. december 17. 684 hozzászólás 545.
Válasz Reewus üzenetére (#6754): jujj :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Retek-Harcos 2007. december 17. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Reewus üzenetére (#6754): jaj de csúf :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
SipKa 2007. december 16. 476 hozzászólás 817.
Válasz Reewus üzenetére (#6754): ez üt
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
iA-KeKs 2007. december 16. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Reewus üzenetére (#6754): megérdemelted:D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Reewus 2007. december 16. 803 hozzászólás 468.
Egyszer volt, régen volt, a Mikulás karácsony elÕtt észrevette, hogy a 4 manósegédje megbetegedett. De a segédmanók nem tudtak olyan gyorsan csomagolni, mint az igazi manók. A sok baj közepette Mikulásné bejelentette, hogy az édesanyja velük fogja tölteni a Karácsonyt. Szegény meggyötört Mikulás ennek hallatán kiment a szánhoz, de szomorúan vette tudomásul, hogy az 5 szarvasból ból 3 vemhes, 2 meg ismeretlen helyre távozott a kerítésen átugorva. Ezek után a teljesen összetört Mikulás bement a házába, hogy igyon egy kis pálinkát, de azt látta, hogy a segédmanók már mindet megitták. Erre olyan mérges lett, hogy a kezében tartott poharat összetörte. Mikor össze akarta söpörni a szilánkokat, rájött, hogy az egerek régen megették a seprût. Ekkor csöngettek, és a lelkileg meggyötört Mikulás ajtót nyitott. Az ajtóban egy angyalka állt, kezében karácsonyfával. Az angyalka így szólt: - Hát nem csodálatos a mai nap? Így alakult ki az a szokás, hogy a karácsonyfa csúcsára angyalkát húznak...
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
Válasz SiLC üzenetére (#6750): ja, jó, köszi :)
piri 2007. december 16. 107 hozzászólás 2719.
Válasz pisko üzenetére (#6751): Hát bazeg..benned nem lehet csalodni:ASD:A:S:DAS:
http://s1.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=NDAwODA=
pisko 2007. december 16. 1369 hozzászólás 246.
Azért van a vonaton két mozdonyvezetõ, mert ott akkora a zaj, hogy egy ember el se tudná viselni! - Papa, mi az ott, ami csüng a lovacskának? - Az a fasza, kisfiam, azzal bassza a többi lovacskát. De nem illik ujjal mutogatni!
SiLC 2007. december 16. 4737 hozzászólás 23.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#6749): nyuszika megy az erdõben és mákostészta;)
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
ezt magyarázd már el plíz
Scarface 2007. december 16. 657 hozzászólás 567.
- Mi a különbség a repülõ es a radír között? - ??? - A repülõ lezuhan, a radír meg nézne ha lenne szeme. :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Retek-Harcos 2007. december 16. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Saturas üzenetére (#6731): Rolfmao :DA:S:D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
pisko 2007. december 15. 1369 hozzászólás 246.
Két elítélt beszélget a börtönben: - Te mondd, miért vagy itt? – kérdi az egyik - Politikai okok miatt. - Hogyhogy? - Autókereskedésben dolgoztam. Aztán egyik nap bejött Gyurcsány. Nézegetett ott egy kocsit, beült, próbálgatta, de sehogyan sem állt neki kézre, nem volt kényelmes. - És? - Hát, annyit mondtam neki, hogy szerintem meg kellene dönteni a kormányt… :D
Gandal-f 2007. december 15. 2474 hozzászólás 104.
nem gyenge, bár kicsit fárasztó::D:D:D, de ilyenkor nincs is jobb :D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Blonde at the grocery store: - I would like 4 tomatoes, 4 potatoes and 4 onions - I can help you with the tomatoes and the potatoes, but not with the onions... - Ok... than I'll have 2 tomatoes, 2 potatoes and 2 onions - I see you don't understand me: I have tomatoes, I have potatoes, but I have no onions - I see... than I'll have a tomato, a potato and an onion - Ok, let's do this the other way around. If you take the "mato" out of the "tomato", what do you have? - Aaaa... "to"? - Right, and if you take the "tato" out of the "potato", what do you have? - Aaaa... "po"? - Excellent, and if you take the "fuck" out of the "onion", what do you have? - Aaaa... aaa... but there is no "fuck" in "onion" - Exactly, there is no fuckin' onion! :D
> Egy pasi ül a bárpultnál, már félig el van ázva, látszik, hogy rossz kedve > van. Arra jár egy barátja. > - Mi baj van cimbora? > - Emlékszel arra a csajra a munkahelyemrõl, akirõl meséltem neked? > - Aki most lépett be a cégdhez? > - Igen, igen, akit ha csak meglátok, rettentõ erekcióm támad. > - És, mi történt? > - Összeszedtem a bátorságom és randira hívtam. És igent mondott, ma > délután > mentem fel a lakására. > - Remek! > - Hogy ne riasszam el az elsõ alkalommal, a farkamat a combomhoz > ragtapaszoztam és így mentem fel hozzá. Becsengettem, és õ kijött elém. > Nagyon mélyen dekoltát felsõben és egy észbontó miniszoknyában. > - És? > - Pofán rúgtam.... Három elítélt beszélget az egyik magyar börtönben: - Titeket miért ítéltek el? - kérdi az egyik. - Elkötöttem egy autót, 1 millió forintos kárt okozva. És te? - Én loptam az állam pénzébõl, 2 millió forintos kárt okozva. - Hát te cimbora? Te mit csináltál? - Én 3 millió forintos kárt okoztam. - Na, akkor te vagy itt a legjobb. Hogy csináltad? - Hóvirágot szedtem.
SiLC 2007. december 14. 4737 hozzászólás 23.
Válasz pisko üzenetére (#6735): dsa:DSA:DS:A:F:ÁHÁ
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
Gandal-f 2007. december 14. 2474 hozzászólás 104.
...és szegény Castrot szólják le mikor ilyenkor is olyan szerény, hogy csak egy kv-t kér:D:D:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
monster 2007. december 14. 684 hozzászólás 545.
Válasz Mark üzenetére (#6739): jooo :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Mark 2007. december 14. 1728 hozzászólás 178.
Kennedy, Hruscsov és Fidel Castro megtalálják a dzsin csodalámpáját, de így mindenki csak egyet kívánhat. Hrucsov - Dögöljön meg minden amerikai! Kennedy - Dögöljön meg minden orosz! - És te Castro mit kérsz? Castro - Én már csak egy kávét kérek.
JET JAGAAAR!
Mark 2007. december 13. 1728 hozzászólás 178.
de ez már milyen régi?
JET JAGAAAR!
toma 2007. december 13. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#6735): nem hiszlek el pisko A:SDA:S_+!_:AS:DASD:A:DS_:D_AS
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
paradoX 2007. december 13. 4067 hozzászólás 37.
Válasz pisko üzenetére (#6735): :__ASD:ASD_ASD_ASD::"+:ASD:_S_D_:"+:SDA_ASd
MinD You!
pisko 2007. december 13. 1369 hozzászólás 246.
Jancsi és Juliska fürdik a tóban, megszólal Juliska: Te, Jancsi, biztos, hogy elsüllyedek, ha kihúzod az ujjad? :D:D:D:DD:DD:D
Gus 2007. december 13. 679 hozzászólás 548.
Válasz Hutch üzenetére (#6730): ezen felsirtam :DDDDDd
Jobb ma egy stabil punci, mint holnap 2 bizonytalan!! by lyco master 34. 54. :ADS:AS:DAS:D
iA-KeKs 2007. december 13. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Saturas üzenetére (#6731): X::D:AS:D:AS:D
toma 2007. december 13. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Saturas üzenetére (#6731): jóóó :D:DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Saturas 2007. december 13. 717 hozzászólás 531.
Paraszt család alszik, felkel az apa látja,hogy a tehén megdöglött. Fogja a vadászpuskát lelövi magát. Felkel az anya, látja a tehén döglött, az ura lelo>tte magát, fogja a kötelet s felköti magát. Felkel a nagyobbik fiú látja a tragédiát, megy a folyóhoz, hogy beleveti magát. de jön egy tündér és mondja neki: -Ha 10-szer magadévá teszel, vissza csinálok mindent, élni fog apád,anyád,és a vagyont érõ tehén is. Próbálkozik, de nem sikerül, megy a habokba. A középsõ fiú ugyanígy jár. Felkel a kisebbik, látja hogy mi van, megy a folyóhoz. Jön a tündér, mondja neki: -Ha 10-szer magadévá teszel, visza csinálok mindent, élni fog apád, anyád, a bátyáid és a tehén is. -Nem lehetne 20-szor?-mondja a fiú -Dehogynem. -És 30- szor? -Dehogynem csak csináld már!!!!! -De nem fogsz megdögleni mint a tehén? :D :D :D DSADSA
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Hutch 2007. december 13. 363 hozzászólás 1072.
- Te, én napról napra szórakozottabb vagyok. Tegnap a buszmegállóban vettem észre, hogy nincsen rajtam alsógatya. - Az semmi, én a munkahelyemen vettem észre, hogy egy fogkefe lóg ki a fejembõl. De nem is ez a félelmetes. - Hanem? - Hanem például egy medve.
- Elnézést, megmondaná, melyik a túloldal? - Az ott szemben. - Hát most már tényleg meghülyülök! Onnan meg ideküldtek! Hülyegyerekek mennek busszal kirándulni, de a busz lerobban. Leszáll a sofõr keresi a hibát, de nem találja. Az egyik hülyegyerek leszáll és azt mondja a sofõrnek: - SOFÕRBÁCSI, SOFÕRBÁCSI, ÉN TUDOM MI ROMLOTT EL! Erre a sofõr: - HAGYJÁL MÁR, HÜLYEGYEREK! A sofõr már két órája keresi a hibát, de nem találja, kezd ideges lenni. A hülyegyerek megint megszólítja: - SOFÕRBÁCSI, SOFÕRBÁCSI, ÉN TUDOM MI ROMLOTT EL! Sofõr kicsit ingerültebben válaszol: - HAGYJÁL MÁR BÉKÉN, HÜLYEGYEREK! A sofõr már öt órája keresi a hibát, már majd szétveti az ideg, amikor a hülyegyerek megint odamegy: - SOFÕRBÁCSI, SOFÕRBÁCSI, ÉN TUDOM MI ROMLOTT EL! - NA MI, B***D MEG? - HÁT A BUSZ! Ideggyógyászhoz bemegy egy férfi: - Segítsen doktor úr. Bacilusok szállnak az arcom felé! - csapkod a kezével. - Ne felém hajtsa! Ne felém hajtsa! Álldogál a bolond az elmegyógyintézet kapujában. Odamegy hozzá az egyik orvos és megkérdezi: - Maga mit keres itt? - Én csak a szemüvegem keresem. - Akkor miért idehozták? - Miért? Idehozták?
pisko 2007. december 12. 1369 hozzászólás 246.
Válasz eX üzenetére (#6727): jaaaajj :D:D:D:D:D
eX 2007. december 12. 4277 hozzászólás 32.
A világ legegészségesebb dolga a születésnap. Minél több van belõle egy embernek, annál tovább él.
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Mark 2007. december 11. 1728 hozzászólás 178.
sztem is jó volt :)
JET JAGAAAR!
Válasz toma üzenetére (#6724): szerintem vicces volt, legalább valami színt visz az egyhangú glhf statementek közé^^
toma 2007. december 11. 4782 hozzászólás 22.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#6723): akkor azért túlerõltetnie sem kéne ennyire :|
iA-KeKs 2007. december 11. 4264 hozzászólás 33.
remélem mindenki képben van, h DC mindig ilyesmiket dob be, nem azé mert buta hanem azé mert az a fajta franciakanadai szarkasztikus "humor" akar lenni
Saturas 2007. december 11. 717 hozzászólás 531.
Válasz Spelp üzenetére (#6721): Ha meg megkérdezné valaki, hogy Kanada határos-e Chilével, még õ lenne megsértõdve... Meg ilyet mond: [b]I hope they do not disband before this war, because we are looking forward to playing them.[/b] Hát van egy pofája, az biztos. :[
Spelp 2007. december 11. 14691 hozzászólás 1.
Válasz scottee üzenetére (#6718): Az egész statement :D:D Hihetetlen, ilyet, hogy ír valaki ?? :D ecseteli hogy a 10 perces gémeket szereti :) Nagyon gyász :D kommentek között meg is magyarázza hol van Horvátország: -"i thought croatia is in europe too ? :D" -"Northern Africa" !!!!:D
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
Mark 2007. december 11. 1728 hozzászólás 178.
"retarded statement by retarded canadian" :D
JET JAGAAAR!
pisko 2007. december 11. 1369 hozzászólás 246.
scottee 2007. december 11. 3931 hozzászólás 40.
[url=http://www.ngl-one.com/en/match/583/]http://www.ngl-one.com/en/match/583/[/url] "Today we play clan 4K. 4K has 4 players. [b]All of these players are from the Europe, with the exception of Zeus, who is from Croatia[/b]. Grubby is the best known of 4K's players, for winning several different online and offline events. Grubby plays orc as his race." :D:D
Rambo? Az egy buzi...
paradoX 2007. december 10. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#6715): LOOL :D:D:D ty
MinD You!
ComputerSC 2007. december 10. 2786 hozzászólás 82.
Válasz Pr0-peller üzenetére (#6715): Fourth*
The bestest topic killer ever.
Pr0-peller 2007. december 10. 1172 hozzászólás 300.
Válasz paradoX üzenetére (#6712): Válasz ToMker üzenetére (#6713): Szegény fricc nem vágja az angolt és azt hitte h May az Május,a Forcera meg h Four a be with you meg h veled leszek..
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS