Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

DeathLorD 2007. december 10. 148 hozzászólás 2154.
Válasz pisko üzenetére (#6686): Igenigen! THX :kira
ToMker 2007. december 10. 2977 hozzászólás 72.
énse :O
paradoX 2007. december 10. 4067 hozzászólás 37.
nemértem T_T
MinD You!
Retek-Harcos 2007. december 10. 4667 hozzászólás 24.
Válasz eX üzenetére (#6708): rolf :)
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
SiLC 2007. december 10. 4737 hozzászólás 23.
Válasz eX üzenetére (#6708): neeeeeeeeee:D:D:D:D::Ddd
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
pisko 2007. december 10. 1369 hozzászólás 246.
Válasz eX üzenetére (#6708): :DSA:D:D:DDDDDDD
eX 2007. december 9. 4277 hozzászólás 32.
George Lucast meghívták egy német talk-showba,a végén megkérte a riporter,hogy egy mondatban foglalja össze a Star Wars mind a 6 részét. Lucas persze kapásból rávágta,hogy " May the Force be with you". Erre a német tolmács kapásból fordított: Találkozunk május negyedikén!!!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Narrer 2007. december 9. 51 hozzászólás 4158.
-Melyik a magyar nemzeti sportág? -??? -A háromtusa. -Az meg mi? -Futás a kocsmába, súlyemelés, talajgyakorlat... ___ -Mancika szereti a horrort? -Ki nem állhatom! -Akkor ne nézzen tükörbe!
toma 2007. december 8. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Saturas üzenetére (#6703): :ASD:SA:D::+!::AS:DAS:DA nhee ez így éjfélkor nagyon súlyos volt
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Gandal-f 2007. december 8. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Saturas üzenetére (#6703): bazzzzz:D:D:D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Stirlitz foreva
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Saturas 2007. december 8. 717 hozzászólás 531.
:D A kozák katona horgászik a tóban, egyszer csak horgára akad egy aranyhal. - Kozák! Ha visszaengedsz, teljesítem három kívánságodat. Természetesen visszaengedi és gondolkodik, hogy mi is legyen az elsõ kívánság. - Ne fogjon a kard! - Rendben- mondja az aranyhal. - Ne fogjon a golyó! - Rendben- mondja az aranyhal. De mi legyen a harmadik kívánság, töri a fejét a kozák. Ahogy gondolkodik meglát messze a domb tetején legelészni egy lovat. - Legyen akkora micsodám, mint annak a lónak! - Rendben- mondja az aranyhal. Este a kocsmában rengeteg kozák katona iszogat. - Ezt nézzétek meg! - kiált a kozákunk. - Gyere Alekszej, vágj rám a kardoddal! - Ne izélj velem, csupa vér leszel, engem meg lecsuknak! - mondja Alekszej. - Vágj csak rám! - biztatja. Addig-addig, míg Alekszej hatalmasat vág a kardjával kozákunkra. Nagy szikrázás, a kard kicsorbul. Felhördülnek a kozákok. - Ez igen! - Ez még semmi! Vologya! Lõj rám a pisztolyoddal! - Na ne! Te meghalsz engem meg lecsuknak - szabadkozik Vologya. Addig-addig biztatja kozákunk Vologyát, míg az rálõ egyenesen a szívére. A golyó nagyot koppanva lepattan a kozák testérõl. - Ez igen! - kiabálnak a kozákok. - Ez mind semmi, ezt nézzétek meg! - mondja a kozákunk, miközben letolja a nadrágját. A kozákok felhördülnek (tányérsapka tarkóratolás, fejvakargatás): - Húúúúú, mekkkkora szõõrös p*csa!! SDSA_ASDASD :D :kira :D :kira
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
iA-KeKs 2007. december 8. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Gus üzenetére (#6701): 2.at még nem ismertem:D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Gus 2007. december 8. 679 hozzászólás 548.
Stirlitz és Müller sétálnak az utcán kézenfogva. - Müller! - gondolja Stirlitz. - Stirlitz! - gondolja Müller. - Aha! - gondolja a KGB. - Müller, Müller! - gondolja Hitler. - Stirlitz? Müller? - gondolja a CIA. - Homokosok! - gondolja a virágárus néni. A háború vége. A Reichstagban mindenki magába roskadt. Hitler kétségbeesetten bolyong az épületben, de rá se hederít senki. Belép Stirlitz dolgozószobájába. Stirlitz felugrik: - Heil, Hitler! Hitler fáradtan: - Legalább te ne szórakozz velem, Makszimics! Stirlitz megy a folyosón, egyszercsak szembetalálkozik önmagával. - Stirlitz - gondolja Stirlitz. - Stirlitz - gondolja a tükör. A tavasz utolsó pillanata... - Letartóztatom - gondolta Müller. - Lelövöm - gondolta Stirlitz. - Csütörtök - gondolta a pisztoly. :D:D:D
Jobb ma egy stabil punci, mint holnap 2 bizonytalan!! by lyco master 34. 54. :ADS:AS:DAS:D
AT_Andrew 2007. december 8. 1246 hozzászólás 278.
29. Stirlitz sétál az erdõben, egyszer csak megzörren a bokor. * Legközelebb, ha sétálni megyek, hozom a puskámat is - gondolja Stirlitz. * Legközelebb ? - gondolja a medve. ez nagyon nagy a_SD:AS_D:
iam sorry i cant hear you over the sound of how awesome i am!
iA-KeKs 2007. december 8. 4264 hozzászólás 33.
Stirlitz felébred reggel, és ezt hallja: „á...bé...cé...” Kinéz az ablakon, és látja, hogy betûz a nap. Stirlitz megy az úton és ezt hallja: „egy sima, egy fordított; egy sima, egy fordított...” Lenéz a lába elé, és látja, hogy köt a beton. A Coca-Cola cég képviselõje találkozik a pápával: Atyám, nem lehetne úgy módosítani a Miatyánkot, hogy „mindennapi kenyerünket és Coca-Colánkat add meg nékünk ma...” ? Nem, nem, szó sem lehet róla. És ha adunk 1 000 000 $-t ? Akkor se lehet errõl szó. 10 000 000 $ ? Nem. 100 000 000 $ ? Nem. Miért, a pékek mennyit adtak ? Vajon nem volt túl feltûnõ, hogy zdravsztvujtyét köszöntem Müllernek ? - töprengett Stirlitz. stirlitzesek a legjobbak a viccek közül nab:P
SiLC 2007. december 8. 4737 hozzászólás 23.
Válasz NaB üzenetére (#6697): gold:kira
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
NaB 2007. december 8. 983 hozzászólás 368.
[url=http://64.233.183.104/search?q=cache:yJNGBuKmb9IJ:www.math.bme.hu/~gerenyi/B3/Kedvenc%2520vitzeim.doc+b%C3%A9k%C3%A1v%C3%A9+replays&hl=hu&ct=clnk&cd=2&gl=hu]Jó olvasást~ Van nagyon remek is :)[/url]
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
toma 2007. december 7. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Scarface üzenetére (#6688): :D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
SiLC 2007. december 7. 4737 hozzászólás 23.
Válasz Saturas üzenetére (#6693): háháháháhá vagyis LOL :_SAD_:SAD_SA:_D::D
SipKa 2007. december 7. 476 hozzászólás 817.
ez fájt:D:D:D:D:D
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Saturas 2007. december 7. 717 hozzászólás 531.
Az egyik férj panaszkodik a másiknak, hogy kibírhatatlan az anyósa. - Miért nem veszel neki egy autót? - Autót, hiszen vezetni sem tud! - Éppen ez az, amikor majd el kezd tanulni, nekimegy valaminek és már csak el kell temetni. Néhány hét után újra találkoznak, és érdeklõdik a másik, van-e már eredmény? - Á semmi. Vettem neki egy Trabantot, de a balesetet megúszta néhány karcolással! - Nem jó, vegyél neki gyorsabb autót, azzal nagyobbat tud ütközni! Újabb két hét után az érdeklõdésre a válasz: - Még mindig semmi. Kapott egy Opelt, de a mentõk el is engedték az elsõsegély adása után... - Akkor nincs mese, vegyél neki egy Jaguárt! Pár nap múlva újra találkoznak: - Na mi van? - kérdi a másik. - Hát barátom, ezzel kellett volna kezdeni! Már a garázsban széttépte! :D :D :D :kira :D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
SiLC 2007. december 7. 4737 hozzászólás 23.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#6691): jövõhéten csak 7 zh-t írok, meg utána hétfõn még1-et. szal 18adikától ráérek:S:D:D:D:D
Válasz Scarface üzenetére (#6688): Rolfmao :D Mindkettö :D Válasz SiLC üzenetére (#6689): btw SiLC Komám :) Hétfõn ráérsz egy randira? Ha kell még :D
paradoX 2007. december 6. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Scarface üzenetére (#6688): 5ös :D:D:D:D:
MinD You!
SiLC 2007. december 6. 4737 hozzászólás 23.
Válasz Scarface üzenetére (#6688): mind2:D:D:kira
Scarface 2007. december 6. 657 hozzászólás 567.
Két óvodás beszélget: - Nézd, ott egy óvszer a radiátoron! - Mi az a radiátor? ^^ - Ízlett az ebéd drágám? - Már megint veszekedni akarsz? :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Gandal-f 2007. december 6. 2474 hozzászólás 104.
Aham erre gondoltam :D
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
pisko 2007. december 6. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Gandal-f üzenetére (#6685): [url=http://w3.replays.hu/gallery.php?pic=947]erre[/url] gondolsz?
Gandal-f 2007. december 6. 2474 hozzászólás 104.
Az nem képen volt beküldve?
iA-KeKs 2007. december 6. 4264 hozzászólás 33.
Válasz DeathLorD üzenetére (#6682): lapozgatsz, 100sával végignyomod, egy ctrl f mikulás, max 15 perc keresésedbe kerül
aBry 2007. december 6. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#6680): második Hetihetesben volt, és úgy van hogy: Apa és fia egy ágyban alszanak. Apa felébred, mert hallja, hogy csinál valamit a fiú. Megkérdezi: Mit csinálsz? Fiu: Önkielégítek. Apa: És megy? Fiu: Hát nem igazán. Apa: Na akkor probáld a sajátoddal! :D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
DeathLorD 2007. december 6. 148 hozzászólás 2154.
Vki megtudja mondani hányadik kommentben van az a mikulásos, amiben levezetik, hogy miért nem létezhet? :-)
Flooyd 2007. december 6. 6866 hozzászólás 11.
[quote=ArcsiBald6 írta(#6590)]Piroska elmegy a nagymamahoz.Ahol mar lobognak a horogkeresztes zaszlok. Elkezdi kerdezgetni: -Nagymama miert ilyen nagyok a fuleid? -Azert h jobban halljam a Fuhrert! -Nagymama miert ilyen nagyok a szemeid? -Azert h jobban lassam a Fuhrert! -Nagymama miert ilyen nagy az orrod? -Csendbe csenbe!! :D[/quote] :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Suliban egyik órán haverommal : kérdezem havertól, hogy szerinte mi az a H(alsóindex)2O-P-O-K ... nagyon törte rajta a fejét mondott mindenféle savat meg akármi :DA:S:D ... aztán megadta magát ... a megoldás -- ViziPÓK!! A:DA:S:DA:S annyira rossz, de mégis ... :D:AD:SD H2O P O K :DA:S:D mindegy ... szerk: Még képleteket is írt , meg kérdezte szomszédot etc ...D:AS:D Másikat meg ma hallottam: Egy szobában ülnek az Apa és a fia... A fiu nagyon unatkozik és elkezd önkielégiteni :D.. Apja kérdezi : - Na, hogy megy? Fiu: - Hát sehogy ... :( Apa: Akkor talán próbáld meg a sajátoddal ^^
SiLC 2007. december 5. 4737 hozzászólás 23.
tárgy: ETR kurzusmail [IP-bPMA1G/20, Bevezetés a progra...] fontos!! szöveg: hali.holnap hol lesz a zh megbeszélés?????????? válasz: igen, tegnap volt a ZH hülyegyerekek :SAD:DS:D:DS:DS:DS ezt a lúzert neeee
Narrer 2007. december 5. 51 hozzászólás 4158.
télelg emlékszem amikor telerakta a képeit! és a képeinek ez volt a címe: na na na na na tini nisz :D
pisko 2007. december 5. 1369 hozzászólás 246.
xXx ToMaSz xXx üzenete: mek mondom eszek vmit xXx ToMaSz xXx üzenete: kimerem a leves a tányérba xXx ToMaSz xXx üzenete: elkezdem enni xXx ToMaSz xXx üzenete: mondom miylen furcsa citromos izu xXx ToMaSz xXx üzenete: aztán leeset hogy tea ÁÁÁ ez szabályosan fájt :_DDD
ArcsiBald6 2007. december 5. 808 hozzászólás 464.
Válasz Saturas üzenetére (#6673): neeeeeeee :D:D:DD:d
Gus 2007. december 5. 679 hozzászólás 548.
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#6670): :DDDD Válasz Saturas üzenetére (#6673): :DDDDDD
Jobb ma egy stabil punci, mint holnap 2 bizonytalan!! by lyco master 34. 54. :ADS:AS:DAS:D
Athep 2007. december 5. 794 hozzászólás 475.
Válasz Saturas üzenetére (#6673): :DDD
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
Saturas 2007. december 5. 717 hozzászólás 531.
A 70 éves bácsi elmegy a spermabankba, hogy megvizsgáltassa az örökítõ anyagát. Az orvos ad neki egy kis tégelyt azzal, hogy másnap hozza vissza a matériát. Másnap megjelenik az öreg, de az üveg olyan tiszta és üres, mint elõzõ nap. A doki kérdésére a bácsi meséli: - Elõször megpróbáltam a bal kezemmel, de nem ment. Aztán a jobb kezemmel, de nem ment. Szóltam a feleségemnek, õ is próbálta a kezével, de nem sikerült. Aztán próbálta a szájával elõször, úgy hogy bent volt a foga, aztán, úgy hogy kivette a protkót, de sehogy se ment! Utána áthívtuk a szomszéd fiatal lányt, de neki se sikerült se kézzel, se szájjal! - Maguk áthívták a szomszéd lányt? - csattan fel az orvos. - Át, de így se sikerült lecsavarni annak a rohadt üvegnek a tetejét! :D :D :D :D
CreO 2007. december 4. 1847 hozzászólás 165.
Válasz pisko üzenetére (#6667): 1,3 all :D
What else you gonna do on Saturday? ;)
monster 2007. december 4. 684 hozzászólás 545.
Válasz pisko üzenetére (#6667): az elsö ownol :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Válasz .eYe üzenetére (#6668): jo viccet igy elbaszni
Saturas 2007. december 4. 717 hozzászólás 531.
:O
_eYe 2007. december 4. 451 hozzászólás 877.
A medve meg*ugta már az erdõ összes állatját,kivéve a sünt.Megy eggyiknap a medve meglatjaa sünt , felemel s forgatja majd mondja a medve:hol a jukad hol a jukad.Mire emgszolal a sündiszno nekem olyan nincs erre a medve:mivel mondtad mivel mondtad :Di
Malcut^Theory gogo Malcut.
pisko 2007. december 4. 1369 hozzászólás 246.
Debil család horgászik, kifogják az aranyhalat. Aranyhal: "Ha visszadobtok, teljesítem 3 kívánságotokat." Gyerek: "Sünit, sünit!!" Apuka: "Sünit az anyád p*csájába!" Anyuka: "Vedd ki, vedd ki!!" A szõke nõ egy iskolában, mint pszichológus kap állást. Rögtön az elsõ napon meglát egy fiút, aki nem futkározik a többiekkel, csak áll magában. Odamegy hozzá és megkérdezi: - Jól érzed magad? - Jól. - Akkor miért nem futkározol a többi fiúval? - Mert én vagyok a kapus... Más és Más: 1. Bigyó Nõk: Olyan berendezések, amik egy autó motorházteteje alatt találhatók. Férfiak: Az a kis szerkezet, ami miatt nehéz egy nõ melltartóját levenni. 2. Sérülékenység Nõk: Elárulni a legbensõbb érzéseidet valakinek. Férfiak: Bokszolni herevédõ nélkül. 3. Kommunikáció Nõk: Megosztani a gondolataidat, érzéseidet valakivel. Férfiak: Hagyni egy cetlit a hûtõn, hogy sörözni mentél a haverokkal. 4. Szórakozás Nõk: Egy jó film, színházi elõadás, koncert vagy egy könyv. Férfiak: Olyan cselekvések, amik közben sört lehet inni. 5. Tartós kapcsolat Nõk: Férjhez menni, családot alapítani. Férfiak: megpróbálni a lehetetlent, vagyis nem ráhajtani más csajokra, míg az elõzõ ki nem rúgott. 6. Szélgörcsök Nõk: Egy kínos egészségügyi probléma Férfiak: A szórakoztatás egy formája, önmegvalósítás, a férfiasság bizonyítéka. 7. Távirányító Nõk: Egy eszköz, amivel az egyik TV csatornáról egy másikra lehet kapcsolni. Férfiak: Egy eszköz arra, hogy mind a 375 csatornát végig kapcsolgasd minden 5 percben. 8. Tolatás Nõk: Egy minden körülmények közt kerülendõ mutatvány. Férfiak: A szürke hétköznapok része. 9. Édes kettesben Nõk: Odabújni hozzá és pici kedveskedések közben mindent megbeszélni. Férfiak: Utána egy cigi. 10. Rend a lakásban Nõk: Több napos nagytakarítás eredménye. Férfiak: A csaj megérkezése elõtt az ágy alá rúgott zoknik. 11. Vásárlás Nõk: Egy izgalmas program. Férfiak: Szükséges rossz, ha már kifogyott a sör otthon. 12. Romantika Nõk: Egy finom vacsora kettesben gyertyafénynél. Férfiak: Egy izgalmas focimeccs, hat üveg sör és egy gyertya mellett. 13. Öltözködés Nõk: Az árnyalatok és stílusok tökéletes összhangja. Férfiak: "Vettem én fel gatyát reggel...?" 14. Évfordulók Nõk: Fontos napok, amikre hetekkel korábban ajándékokkal kell készülni. Férfiak: A tizenegyedik csapás, egyszer már fel kellene írni õket! 15. Desszert Nõk: Valami finomság, amiért inkább kihagyod a fõfogást. Férfiak: Még két korsó sör. 16. Telefontéma Nõk: 58 perc. Férfiak: 3 perc. :D
Rosi 2007. december 4. 1904 hozzászólás 155.
"A bipoláris zavar, más néven mániás depresszió az egyén hangulatára, viselkedésére és érzékelésére ható pszichiátriai betegség."... "A betegek hol súlyos mélypontokat, hol egészen végletes feldobottságot élnek át. A depressziós és mániás fázisok közötti hangulatváltás módja és ideje nagyon eltérõ lehet."
Soha senkit ne becsülj le - így magadat sem.
Pr0-peller 2007. december 4. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Saturas üzenetére (#6664): Kettõs beállítottságú mint a molekuláknál h az 1ik vége + a másik meg - nem?
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS