Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Saturas 2007. december 4. 717 hozzászólás 531.
[quote=pisko írta(#6659)]Ha ön diszlexiás, nyomja meg a 969696969696969-et. Ha ön bipoláris, kérem, hagyjon üzenetet a sípszó elõtt vagy a sípszó után vagy a sípszó elõtt. Kérem, várja meg a sípszót. :D:D[/quote] Mi az a bipoláris? :confused
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
pisko 2007. december 4. 1369 hozzászólás 246.
A vasútállomás az a hely, ahol a vonatok megállnak. A taxiállomás az a hely, ahol a taxik állnak. Az asztalomon van egy gép, amire az van írva: "Munkaállomás". :D
Válasz pisko üzenetére (#6659): Ha rövid távú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot. Ha rövid távú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot. Ha rövid távú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot. :D:D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
toma 2007. december 3. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#6659): gyó volt piskó :D:D :kira
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
paradoX 2007. december 3. 4067 hozzászólás 37.
Válasz pisko üzenetére (#6659): megy az 5ös :D:D:D:D:D
MinD You!
pisko 2007. december 3. 1369 hozzászólás 246.
Jó napot, üdvözlöm a pszichiátria gyorssegély szolgáltatásánál! Ha ön kényszerbeteg, nyomja meg az 1-es gombot többször. Ha ön kodependens, kérjen meg valakit, hogy nyomja meg ön helyett a 2-es gombot. Ha önnek több személyisége van, nyomja meg a 3-as, 4-es, 5-ös és 6-os gombokat. Ha ön paranoiás, tudjuk kicsoda ön, és mit akar. Maradjon a vonalban, amíg lenyomozzuk a hívás helyét! Ha ön hallucinál, nyomja meg a 7-es gombot, és hívását továbbítjuk az anyahajóra. Ha ön skizofréniás, figyeljen jól, mert a hang megmondja, melyik számot nyomja meg. Ha ön mániákus-depressziós, tökmindegy milyen gombot nyom meg, úgysem fog válaszolni senki. Ha ön diszlexiás, nyomja meg a 969696969696969-et. Ha ön idegbajos, cseszegesse a kettõs kereszt gombot, amíg munkatársunkat kapcsolják. Ha ön amnéziás, nyomja meg a 8-as gombot és diktálja be nevét, címét, telefonszámát és anyja leánykori nevét. Ha ön poszttraumás rendellenességben szenved, l-a-s-s-a-n és ó-v- a-t-o-s-a-n nyomja meg a 0 0 0-át. Ha ön bipoláris, kérem, hagyjon üzenetet a sípszó elõtt vagy a sípszó után vagy a sípszó elõtt. Kérem, várja meg a sípszót. Ha rövid távú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot. Ha rövid távú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot. Ha rövid távú memóriazavara van, nyomja meg a 9-es gombot. Ha ön kishitû, kérem, tegye le. Munkatársaink túl elfoglaltak ahhoz, hogy önnel traccsoljanak. Ha menopauzás, tegye le, kapcsolja be a ventillátort, feküdjön le és sírjon. Nem marad ez mindig így, ne féljen. Ha ön szõke, ne nyomjon semmilyen gombot, úgyis elrontaná. :D:D
toma 2007. december 3. 4782 hozzászólás 22.
Válasz AT_Andrew üzenetére (#6656): felsírtam weblapszerk órán, nem néztek hülyének AS:_!++:ASD_+!:ASD:ADS:A
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
DjPanties 2007. december 3. 251 hozzászólás 1475.
Válasz Narrer üzenetére (#6643): az voltmég a vicces mikor telipakolta az rshut a családi fotóival :D
AT_Andrew 2007. december 3. 1246 hozzászólás 278.
Az Interface-kben az intermadarak laknak. _AS:DA_S:D_AS:D_AS:DA_S:D_AS:D
iam sorry i cant hear you over the sound of how awesome i am!
SiLC 2007. december 2. 4737 hozzászólás 23.
a footman-knight a legjobb a többi tré nyelvtani hibák meg csak úgy hemzsegnek
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
ToMker 2007. december 2. 2977 hozzászólás 72.
az az ember gecc :D kajak valami agybeteg volt :D
eX 2007. december 2. 4277 hozzászólás 32.
Volt egy Footman azt mondta a Knight-nek: Csak a lótól van ennyi életed! as D:SA:DAS: D: :+"!"+:! .ASDDASs
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Pr0-peller 2007. december 2. 1172 hozzászólás 300.
Válasz paradoX üzenetére (#6651): A legjobb a footy-knightos..a többin csak kínomban nevettem.
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
paradoX 2007. december 2. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Saturas üzenetére (#6650): legjobbak :D talán ezeken röhögtem a legtöbbet :D:D
MinD You!
Saturas 2007. december 2. 717 hozzászólás 531.
Válasz paradoX üzenetére (#6649): Talán jobb is... Valahogy én se sajnálom :D:D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Válasz Gus üzenetére (#6648): ezek elek farkas viccei :D nem voltál még itt mikor írta ezeket :D:D
MinD You!
Gus 2007. december 2. 679 hozzászólás 548.
Válasz Narrer üzenetére (#6643): 6.on kivül nem nagyon értem sry :hey :(
Jobb ma egy stabil punci, mint holnap 2 bizonytalan!! by lyco master 34. 54. :ADS:AS:DAS:D
Saturas 2007. december 2. 717 hozzászólás 531.
Válasz Narrer üzenetére (#6643): :O TeJóIsten!! :O Ez ugye nagyon nem komoly, hogy valaki ilyeneket írkált be? :D
Válasz Narrer üzenetére (#6643): Uristen derég is volt :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Válasz Narrer üzenetére (#6643): :D:ASD:SDA:D:SA amugy ezeket gyurmi tudja kívülröl, nem egyszer mexakadtunk rajta :D:D:
MinD You!
Mark 2007. december 2. 1728 hozzászólás 178.
ezeken szakadok. a negyedik! :AD:SD:SD:?D:D
JET JAGAAAR!
Narrer 2007. december 2. 51 hozzászólás 4158.
összegyûjtöttem az összes hitrollos és nagyfootmanes viccet csak nektek az oriiginal nagyfootman és hitroll viccek jobb mint a heti7-es (bár azt nem nehéz túlszárnyalni) Egy angol Azt kérdezi egy magyartól hogy: Te, neked büdös a szád? Nekem igen. Neked te magyar? Nem. És vajon miért büdös a szám? Mert angol vagy. Nem is büdös a szám! De mert érzem azt a szagot büdös szagot! _________________ Egy Tauren beszélget egy Troll Head Hunterrel azt kérdezi a Tauren hogy mit evett ma ebédre? Azt mondja a Troll Head Hunter: Köröm pörköltöt. De miért kérdezted? Mert éhes vagyok! Mi a f*szt mondassz b*zd meg? Ma annyit zabáltál csirkébõl hogy majd nem lehány talak! __________________ Mondok egy fa viccet. Most faragom. _____________________ Egy Troll csapat eszik egy kis disznót. Azt mondja a Troll kis lány: Ez sz*r! A Troll Head Hunter apuka azt mondja neki: Akkor egyél sokat! _________________________________ Mi a tauren kakija? Tauren kaki. _____________________________________ Egyszer a Shadow Hunter a Troll Head huntert taníitja varázsolni. A Head Hunter azt mondja: elég lesz b*zd meg! Azt mondja erre a Shadow Hunter: Jó de ne feledt hogyan kell sz*r hex-en varázsolni. Másnap a Head Hunter egy jó varázslatot tanúlt sz*r hex. Mondja a tanárnak a Head Hunter tanultam egy olyan varázslatot amit mi nem tanultunk. Mi az? Szar hex. _______________________________________________ Volt egy Footman azt mondta a Knight-nek: Csak a lótól van ennyi életed! _________________________________________________ Volt egy human az volt a neve hogy: Footman jött a Crypt Fiend és elgeszte támadni, de szerencsére volt a Footman-nak defend a feját levágta oda atta a kanibálnak. Jött a Troll Berserker rakott berserkert magának. De, a Footman plusz sebzést adott. Annak a nyakát vágta el. Jött a Grunt de szerencsére a grunt gyenge volt. A Grunt-nak a kezét vágta le. Jött az Archer. Szerintem még a defend nékül is levágta volna a lábát. De defendel bizton ságosabb volt a Footman szerint szerintem is. És a hullákat oda adta a kanibáloknak. Itt a vége fuss el véle. NagyFootman, Farkas Elek Egyébként NagyFootman Farkas Elek.
DSAO 2007. december 2. 765 hozzászólás 493.
Tavaly találkoztam egy jó tündérrel. Megkérdezte tõlem, mit akarok, jobb memóriát, vagy nagyobb férfiasságot? Már nem emlékszem, mit válaszoltam...
You know that look women get when they want sex? Me neither.
monster 2007. december 2. 684 hozzászólás 545.
[url=http://www.replays.hu/war3/gallery.php?pic=1264]http://www.replays.hu/war3/gallery.php?pic=1264[/url]
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Gus 2007. december 2. 679 hozzászólás 548.
Válasz NaB üzenetére (#6639): w3gus@hotmail.com
Jobb ma egy stabil punci, mint holnap 2 bizonytalan!! by lyco master 34. 54. :ADS:AS:DAS:D
NaB 2007. december 2. 983 hozzászólás 368.
Válasz Gus üzenetére (#6637): Msn cimet adjál aztán átküldöm a feladatsort~~
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
pisko 2007. december 2. 1369 hozzászólás 246.
fáj a szemnek olvasás közben ;)
Gus 2007. december 1. 679 hozzászólás 548.
Válasz NaB üzenetére (#6633): mond ;)
paradoX 2007. december 1. 4067 hozzászólás 37.
nagy tapsot Dr. Piskoltinak
MinD You!
pisko 2007. december 1. 1369 hozzászólás 246.
ne haragudjon, nem haragszom
DSAO 2007. december 1. 765 hozzászólás 493.
Odamegy egy hapsi a Pesti utcán egy másikhoz: - Uram, neharagudjon, de a buszmegállót keresem. - Nemharagszok. Keresse.
NaB 2007. december 1. 983 hozzászólás 368.
KÖZGÁZ ZSENI KERESTETIK!
Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun Under the big Birght Yellow Sun
ArcsiBald6 2007. december 1. 808 hozzászólás 464.
Válasz Gus üzenetére (#6631): második 2 lol :D
Gus 2007. november 30. 679 hozzászólás 548.
hogy hívják a rühes macskát? viszcat és a süket macskát? sücat és a sovány kutyát? anoRex
Saturas 2007. november 30. 717 hozzászólás 531.
Lehet, hogy volt már de: Amikor Bill Gates piacra dobta a Win '98-at, a következõket jelentette ki egy sajtótájékoztatón: "Ha a General Motors is úgy fejlesztette volna a technológiáját, mint a számítógépipar, akkor ma 25 dolláros autókkal járnánk, és 1000 mérföldenként tankolnánk egy gallon benzint." A fentiekre maga Mr. Welch, a GM csúcsmenedzsere válaszolt fizetett hirdetés formájában: "Ha a GM a Microsoft technológiáját használta volna autói fejlesztése során, akkor azok a következõ tulajdonságokkal rendelkeznének: 1. Az Ön autója ismeretlen okokból naponta kétszer leáll. 2. Az útburkolati jelek újrafestése esetén Önnek új autót kell vásárolnia. 3. Az autó rendszeresen lehajt az autópályáról. Ez egyszerûen megoldható probléma: le kell állni, újraindítani és továbbmenni. 4. Balkanyart az autó nem hajlandó végrehajtani és a leállításra sem reagál. Ilyenkor a motort újra kell installálni. 5. Car98 esetén az autóban kizárólag egy ember ülhet, CarNT esetén viszont minden ülés extrának számit, és külön meg kell fizetni. 6. A Macintosh olyan autókat állít elõ, amelyek napenergiával mûködnek, sohasem romlanak el. De ezek csak az utak 5 %-át használhatják. 7. Az autója minden külsõ ok nélkül kizárja Önt. Csak egy különleges trükk segítségével lehet újra hozzáférni az autóhoz: egyszerre kell fordítani az indítókulcsot, fogni az antennát, húzni a kilincset és megnyalni a rendszámtáblát. 8. Az autó megvétele esetén Ön köteles egy GM által forgalmazott Delux térképcsomagot is megvásárolni. Ha ennek a feltételnek nem tesz eleget, akkor az autója 50 %-kal lassabban megy. 9. Az olajszint-ellenõrzõ, a vízhõmérséklet mutató és töltésellenõrzõ mûszerek helyett csak egy 'Általános autóhiba' jelzõlámpa van beépítve. 10. A légzsák rendszer kioldás elõtt megkérdezi: "Biztos benne?" 11. A motor leállítása kizárólag a 'Start' gombbal lehetséges." :D :D
StaY_KooL 2007. november 30. 1000 hozzászólás 360.
Válasz Reewus üzenetére (#6628): elsõ old, harmadik sztem gyenge de a második remek :D
igotbigbootybitches
Reewus 2007. november 30. 803 hozzászólás 468.
Tüdõröntgenre megy egy faszi Kijön az orvos az eredménnyel, és azt mondja: -Van egy jó és egy rossz hírem... melyikkel kezdjem? -Hát kezdje a rosszal... -A rossz hír az, hogy van egy kibaszottnagy fekete folt a tüdején -A picsába... és mi a jó? -El tudom tüntetni photoshoppal. -Hogy kezdödik minden roma vicc? -Körültekintéssel. Szórakozóhelyen szöszi csajszi odalibeg a pulthoz és foghegyrõl mondja a pultos srácnak: - Helósziókaaa, aggyá má valami rostosat! - Bútorlap jó lesz?
http://vendeglatoipar.freeblog.hu/
DSAO 2007. november 29. 765 hozzászólás 493.
Az angol, francia meg a magyar veszekedik, hogy melyik nyelv a nehezebb. Mondja a francia: - A francia a legnehezebb, mert aztírjuk,hogy Paris és aztmondjuk, hogy Párizs. - Az semmi- mondja az angol- Mi aztírjuk, hogy Cambrige és aztmondjuk, hogy Kembridzs. - Óóó, az semmi a magyarhoz képest. - Szólal meg a magyar. - Mi aztírjuk, hogy "mittetszik mondani?" és aztmondjuk, hogy "he?"
Gus 2007. november 29. 679 hozzászólás 548.
Válasz Mark üzenetére (#6625): ezen felröhögtem :D:D Skót elmegy a fogorvoshoz. Megkérdi: -Mennyi egy foghúzás? -2 font - feleli a fogorvos. Mire a skót: - adok 1 fontot és lazítsa meg :D
Mark 2007. november 29. 1728 hozzászólás 178.
Mit mond a pedofil-zoofil-nekrofil? . . . -Hol van a kiskutya elásva?
JET JAGAAAR!
Retek-Harcos 2007. november 28. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Saturas üzenetére (#6622): nah végre ez már jó :D
ArcsiBald6 2007. november 28. 808 hozzászólás 464.
Válasz Saturas üzenetére (#6622): :D:D
Saturas 2007. november 28. 717 hozzászólás 531.
Úristen, ezt még sose hallottam: :kira - Milyen a klónozott szellem? - Kísértetiesen hasonlít. :D
Scarface 2007. november 28. 657 hozzászólás 567.
Válasz Mark üzenetére (#6620): alázós ^^
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Mark 2007. november 28. 1728 hozzászólás 178.
Ez ilyen kommersz, de egész jó :) : A férj munkából hazatérve a következõket mondja feleségének: -Képzeld drágám, az új titkárnõ zöld szoknyában és fehér felsõben volt. Tudja hogy szeretem a Fradit, nem nagy dolog, de jól esett. Másnap megy haza a férj és mondja: -Képzeld drágám az új titkárnõm ma zöld bugyit és fehér melltartót viselt. Tudja, hogy élek halok a Fradiért, nem nagy dolog, de jól esett. Harmadnap ismét megy haza a férj, de mielõtt szóhoz jutna mondja a neje: -Képzeld drágám ma átjött a szomszéd, csak két centivel volt nagyobb a farka mint a tiéd....Nem nagy dolog, de jól esett.
JET JAGAAAR!
DSAO 2007. november 28. 765 hozzászólás 493.
A Kovács család Görögországban nyaral. Egyik nap eltûnik a fiú. Éjszaka csörög a telefon, a rendõrség az: - Jónapot uram, elnézést kérünk a késõi zavarásért, de van egy jó meg egy rosszhírünk. Melyik legyen? - Legyen a rossz. - Megtaláltuk a fiát, megfuladt. - Uram teremtõm. Mi ezután a jóhír?! - Hát vagy 56 kg krevet volt a testén amikor kiemeltük és holnap visszaengedjük. Kicsit morbid.:D
brute 2007. november 27. 256 hozzászólás 1449.
Válasz Saturas üzenetére (#6616): azért ez sem kutya=)
Mondá: "Egy Archmage-nél nem futhatsz gyorsabban."
monster 2007. november 27. 684 hozzászólás 545.
Válasz brute üzenetére (#6614): :DD
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Saturas 2007. november 27. 717 hozzászólás 531.
A munka azoknak való, akik nem tudnak horgászni. :D :D :D
Scarface 2007. november 27. 657 hozzászólás 567.
Válasz brute üzenetére (#6614): Azigen :D:D:D
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.