Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Elutazik a gazdag földesúr egy hétre, hazajön, kérdi az inasát? -Aztán mi történt, amíg távol voltam? -Ó, semmi különös, tisztelt uram, csak megdöglött a Lord. -A keservit, a kedvenc kutyám! Hát hogy döglött meg? -Ó, torkán akadt a sült lóhús. -A keservit, hogy jutottak sült lóhúshoz? -Ó, hát bennégtek a lovak az istállóban. -A keservit, begyulladt az istálló? -Ó, dehogy gyulladt... átterjedt a kastélyról a tûz. -A keservit, kigyulladt a kastély? -Ó, a Lord lökte le a gyertyát az anyja ravatalozásán. -A keservit, meghalt az anyám? -Ó, akkor állt meg a szíve amikor a földesúr felesége lelépett az egyik jobbággyal...
miért jó a falábú nõnek? mert mezítláb is törhet diót. .. ... ...
Rabbitt 2007. november 22. 2753 hozzászólás 84.
Válasz LycO üzenetére (#6561): de bazze esküszöm nem finganak a nök :D
LycO 2007. november 22. 312 hozzászólás 1213.
3 alapigazság: A sör nem alkohol, a nõ nem ember , a medve nem játék :?AS:DAS:D?
Még jó hogy borabb!!
monster 2007. november 21. 684 hozzászólás 545.
Válasz LycO üzenetére (#6554): ffs ezt kurvára nem értem :D Válasz pisko üzenetére (#6548): btw a nyul sem tud hányni : P...jah és én megprobáltam... :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Saturas 2007. november 21. 717 hozzászólás 531.
A netfüggõség jelei: • Van egy tetoválásod, amelyen az áll: "This body best viewed with Netscape Navigator 4.1 or higher." • Gyerekeid nevei: Eudora, Mozilla és AltaVista • Kikapcsolod a modemedet és azonnal megszáll egy szörnyû üres érzés... • Repülõgépen a fele utadat a laptopoddal az öledben töltöd, míg a gyereked a csomagtartóban van. • Úgy döntesz, hogy még két éven keresztül jársz fõiskolára: az ingyenes Internet-hozzáférés miatt. • A hagyományos postai leveleken is kezdesz smiley-t használni. • A modemed bedöglik, és már két órája nem töltötted le a leveleidet. Manuálisan hívod fel az ISP szolgáltatódat, és fütyölve próbálsz kommunikálni a szerverrel... és sikerül :-) • Rájössz, hogy a szövegszerkesztõben minden mondatvégi pont után automatikusan odaírod a "com"-ot.com • Minden barátodnak "@" van a nevében. • A macskádnak saját honlapja van. • Nem tudod felhívni édesanyádat... nincs modemje. • A telefonszámládat egy nagy dobozban hozza ki a posta. • Nem tudod, hogy a három legjobb barátodnak mi a neme. • Mindig semleges neveken jelentkeznek be az IRC-n. • A taxiban a címedet így mondod be a sofõrnek: http://marcius.15.ter/nagy_haz/vorostegla/zold_ajto.html • Csodálkozol, ha egy vita után fõnöködet nem indítja újra a CTRL+Alt+Del billentyû • A személyi igazolványodban állandó lakcímként a www.enportalom.hu szerepel.
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
SipKa 2007. november 21. 476 hozzászólás 817.
Válasz LycO üzenetére (#6554): FÁJ :AS:D:SA Válasz pisko üzenetére (#6557): MEDVE! lol:D:D:
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
pisko 2007. november 21. 1369 hozzászólás 246.
Válasz LycO üzenetére (#6554): ouch :D ezis kb azt a szintet üti meg, amikor ketten jönnek kifelé az erdõbõl, az egyik futva, a másik meg medve
paradoX 2007. november 21. 4067 hozzászólás 37.
Válasz LycO üzenetére (#6554): :yxc:dsa:+":dsa
MinD You!
Xymoth 2007. november 21. 2068 hozzászólás 140.
Válasz LycO üzenetére (#6554): nahjo ilyet neAX:AS.x.sa.xsadasxasd
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
LycO 2007. november 21. 312 hozzászólás 1213.
Egyik meg meg beszélget, aszongya az egyik egyik mire meg meg
Még jó hogy borabb!!
paradoX 2007. november 21. 4067 hozzászólás 37.
Válasz pisko üzenetére (#6550): 2. geci :D:D:D:D:D:
MinD You!
CreO 2007. november 21. 1847 hozzászólás 165.
Válasz pisko üzenetére (#6548): bûvös 5%, mert már régebbrõl tudtam, hogy nemtudom :D
What else you gonna do on Saturday? ;)
SipKa 2007. november 21. 476 hozzászólás 817.
Válasz pisko üzenetére (#6550): másodikat nem értem
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Micsinál Rihannya az esõben? "ELÁ"-zik.... :DS:ADA:S:D_SA:dDsa:DG_S:DAS - Drágám? Szeretsz engem testestül-lelkestül? - Ühümmm... - És engem tartasz a világon a legszebbnek? - Ühümmm... - És szerinted gyönyörû az alakom? - Ühümmm... - Jaj, drágám, olyan szépeket mondasz nekem pfff bazdmeg :|:DD:D:DD::D
Válasz pisko üzenetére (#6547): :P lol :D valahogy énis abban az 5% ban xD
http://www.youtube.com/watch?v=wwtHbkECs-c
Tudtad, hogy... - Nem tudod megnyalni a saját könyöködet? - A krokodil nem tudja kiölteni a nyelvét. - A garnélarák szíve a fejében van. - Egy tanulmány, melynek során 200 ezer struccot figyeltek 80 évig, megállapította, hogy azok egyszer sem dugták a fejüket a homokba. - A malacok nem tudnak felnézni az égre. - Az emberiség 50%-a sosem beszélt telefonon. - Sem a patkány, sem a ló nem tud hányni. - Ha egy igazán nagyot tüsszentesz, eltörheted a bordád. - A patkányok olyan gyorsan szaporodnak, hogy 1,5 év alatt lehet akár egy millió utóduk is. És az emberek 95%-a megpróbálja megnyalni a könyökét, miközben ezt a levelet elolvasta. (bûvös 5%-ban vagyok :D)
Saturas 2007. november 21. 717 hozzászólás 531.
Szergej óriási monoklival a szeme alatt jelenik meg a munkahelyén. Kollégái kérdezgetik, mi történt vele. - Tegnap szakszervezeti gyûlés volt és Tamara, aki elõttem ült, felállt, hogy felszólaljon. Ekkor észrevettem, hogy a szoknyája becsípõdött a fenekébe és kihúztam. Erre akkora pofont adott, azt hittem az épület szakadt rám. Pár hét múlva Szergej, ha lehet, még nagyobb monoklival jelenik meg. Ismét kérdezgetik a kollégái, mi történt. - Tegnap szakszervezeti gyûlés volt és Tamara, aki elõttem ült, felállt, hogy felszólaljon. Ekkor Nyikolaj, aki mellettem ült észrevette, hogy a szoknyája becsípõdött a fenekébe és kihúzta. Én viszont tudtam, hogy nem szereti, ezért visszadugtam. ^^ Válasz Kurel üzenetére (#6544): ááá, neeeee :kira
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
_Kain_ 2007. november 21. 50 hozzászólás 4200.
Focimeccsre kimegy egy pap, leül a drukkerek közé és élvezi a meccset. Az egyik játékos 5 méterre van a kaputól lõ és elhibázza aztán felkiált: -Az isten b*ssza meg nem mellé ment? Odaszól neki a pap: -Fiam, ne káromkodj mert isten megbüntet. Másodszor is 5 méterre van a kaputol megint lõ és megint elhibássza. A haját tépkedi és üvölt: -Az isten b*assza meg nem mellé ment? A pap másodszor is figyelmezteti: -Fiam, megmondtam ne káromkodj mert isten megbüntet. Harmadjára is gólhelyzetben van, megint lõ, megint mellé, megint káromkodik. Hirtelen viharfelhõk gyûlnek, lecsap egy villám és szétégeti a papot..... Ekkor egy hang szól az égbõl: -Az isten b*ssza meg nem mellé ment? :Das.:SA:as.S
"Thrall, the blood haze has lifted, the demons fire has burned out in my veins. I have freed myself. No, old friend. You have freed us all. Lok'Tar Ogar, Hellscream, may the Warsong never fade"
Retek-Harcos 2007. november 21. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Kurel üzenetére (#6544): hehe :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Kurel 2007. november 21. 1058 hozzászólás 332.
Srác reggel feléred egyszer csak hangokat hall: -Menj ki a kertbe és áss, kincset fogsz találni. Srác kimegy, ás és talált is egy ládát tele kincssel.. Örül neki, majd újra hangokat hall: -Menj a játékterembe és tedd fel minden vagyonod a piros 34-esre. Nagyon gondolkodik, dehát, ha reggel ilyen szerencséje volt, úgy dönt elmegy és felteszi mindenét. Pörög a golyó, pörög, majd megáll... Fekete 34-es. Mire a hang: -baaazdmeeg
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
iA-KeKs 2007. november 21. 4264 hozzászólás 33.
Megtörtént dolog (föszerepben én) Sikerült egy lyukas órát szereznünk (kiragasztottunk egy papírt amin az állt, h ZH 5-6 óra KEDD, tanár nem jött egészen órán emiatt :P) Miután pár inkább gyenge viccel lazítottuk a szitut, elmeséltem ezt a halva született gyerekes viccet, aztán meg próbáltam nekik elmagyarázni mi az a "favicc", (baumwitz nincs németben), lapos vicc németül, kérték, h mondjak rá példát szal elmeséltem ezt a szar fotelest, és kb feküdtek a röhögéstö, kayak nemértem a németeket:D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#6536): legyé jó orosz és küldj le még 1-2 vodkát, onnantó még a nyuszika megy az érdöben egyszercsak fotel is vicces ;)
DoKuEl 2007. november 21. 5 hozzászólás 11599.
Válasz paradoX üzenetére (#6539): NEEEEEE T_T kegyetlen :D:D
"Olyan üveges a tekinteted, hogy szembõl látom a tarkódat" By: LycO :D
Válasz paradoX üzenetére (#6539): ezt ma kayak elmeséltem németül:D
paradoX 2007. november 20. 4067 hozzászólás 37.
Válasz eX üzenetére (#6538): jaja :D így van rendesen : csávó áll a szülõszoba elött, kijön az orvos és hírtelen elkezdi földhözcsapkodni a csecsemöt, üti vágja mire megszólal: csak vicceltem, halva született :D
MinD You!
eX 2007. november 20. 4277 hozzászólás 32.
h a faszomba ne lenne vicces csak nem teljesen így va ez a vicc
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Bogoly 2007. november 20. 506 hozzászólás 773.
A morbid dolgok általában nem azok :hey
A számítógépes játékok nincsenek hatással a srácokra.Ha gyerekkorban hatott volna ránk a PacMan,akkor ma sötét termekben rohangálnánk tablettákat rágcsálva,miközben repetitív elektronikus zene szól.
Retek-Harcos 2007. november 20. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Bogoly üzenetére (#6535): ez nem vicces ... :(
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Bogoly 2007. november 20. 506 hozzászólás 773.
Korház -> szülészet. Megszületik a gyermek, majd a doktor a bal lábánál fogva veri oda a gyereket a falhoz, ami jó nagyokat csattan. Belép az ifjú apuka, kinek arcára fagy a mosoly: -Doktor úr, mit csinál azzal a gyerekkel?! Mire a doki: -Nyugalom, nyugalom... csak vicceltem... a Gyerek halva született!
A számítógépes játékok nincsenek hatással a srácokra.Ha gyerekkorban hatott volna ránk a PacMan,akkor ma sötét termekben rohangálnánk tablettákat rágcsálva,miközben repetitív elektronikus zene szól.
_Kain_ 2007. november 20. 50 hozzászólás 4200.
Mit mondanak Jamaikában a fekák ha elfogy a fû? ......Mi ez a sz*r zene? :D
"Thrall, the blood haze has lifted, the demons fire has burned out in my veins. I have freed myself. No, old friend. You have freed us all. Lok'Tar Ogar, Hellscream, may the Warsong never fade"
fACE 2007. november 20. 2846 hozzászólás 76.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#6529): :D
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Gyurmi 2007. november 19. 3646 hozzászólás 47.
Válasz paradoX üzenetére (#6520): 1.2. :DH:'"!:DF , de az emosokon , h tudtok nevetni , az öxes 1 rakás , eröltetett hugy:(
vaktabletta kapható , receptér'!
Retek-Harcos 2007. november 19. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Saturas üzenetére (#6522): az elsöt Lyukas Gumi néven ismerem de nem rosz a többi se :D Xym ne olts :D
Gyurmi 2007. november 19. 3646 hozzászólás 47.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#6529): nyócadjára is röhögök :H:ASDDFHASD
vaktabletta kapható , receptér'!
ArcsiBald6 2007. november 19. 808 hozzászólás 464.
Páciens a doktorhoz: - Doktor úr, ettem egy dobozból, amire rá volt írva "MÉRGEZÕ". Most meg fogok halni? - Hiszen attól mindenki meghal! - Mindenki? Úristen, mit tettem? :D:D
paradoX 2007. november 19. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Xymoth üzenetére (#6527): ezis jó D:D:D:D
MinD You!
Xymoth 2007. november 19. 2068 hozzászólás 140.
Válasz pisko üzenetére (#6526): ez szar :D Az enyém azért jó mert mindenki várja acsattanót de nincs összefüggés A:SX.asd Nah van még1: Afrikában az amcsi katonák találnak egy szeglny fekete gyereket, akit megsajnálnak és elvisznek a táborba. A kölöknek adnak enni-inni, majd 2 hét jólét után bejön a tábornok. Ránéz a kölökre: Még mindig csontsovány, csupa csont és bõr, majd megszólal: MIÉRT NEM ESZEL A TE BÜDÖS NIGGER! :ASX:as. saX.as.xA :X A: sad:S .dA S: As.d a:Sd :AS d
pisko 2007. november 19. 1369 hozzászólás 246.
jóhát akkor miért nem jön ki a medve a tél végén a barlangból? mert megdöglött
monster 2007. november 19. 684 hozzászólás 545.
Válasz Xymoth üzenetére (#6523): eztbazdbizdmegmiaszarez? :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
Válasz Xymoth üzenetére (#6523): :DDDDDDDDDDD:D:DD
MinD You!
Xymoth 2007. november 19. 2068 hozzászólás 140.
A_S ASX:AS:D :ASD :D D:AS: D:AS :D Miért ordít a medve a barlang elõtt? Mert kiszarta a veséjét. A:SX.AS:X:Sa ûAS.xA S.xaS:x aS:d as
Saturas 2007. november 19. 717 hozzászólás 531.
A kis indián kíváncsian kérdezi a törzsfõnököt: -Mondd, az indiánok honnan kapják a nevüket? -Hát az úgy szokott lenni, hogy amikor az apa kilép a sátorból, azután nevezi el a gyereket, amit elõször meglát! De miért kérdezed ezt Kefélõ Kutya testvérem? Apu, egyest kaptam az iskolában, mert nem tudtam, hol van Afrika. Te tudod? - Én sem tudom, kisfiam, menj, kérdezd meg anyádat! - Anyu, hol van Afrika? - Nem tudom, de nem lehet túl messze, mert dolgozik nálunk a gyárban két néger nô, és biciklivel járnak haza. Százlábúnak gyereke születik, a doki számol: ...96, 97, 98, 99, 100, 101.... Kisfiú! :D :D Tejóég: :D Itallap 0,1 l - Demo 0,25 l - Trial version 0,5 l - Personal edition 0,7 l - Professional edition 1,0 l - Network edition 1,75 l - Enterprise edition 3 l - Small business edition 5 l - Corporate edition Házi pálinka - Home edition Sörhöz feles - Service pack Reggeli feles - Recovery tool Sör - Patch Coca-cola, Fanta, 7-up... - Trojan viruses :kira
toma 2007. november 19. 4782 hozzászólás 22.
Válasz paradoX üzenetére (#6520): az emos A:SD:!+:AS:DAS
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Zsu: tudom h ti nem értitek h miért vagyok vele de imádok vele dumálni, szeretem lelkitárs és annyit nevetünk h izmos a hasam :D karas: valamit találjatok ki a seggedre is O_o :D:DAS+:":DA Kinga üzente: jézus beállt egy gigantikus daruszerû vmi az ablakom elé Béééla az Alkotó üzente: várj, felhúzoma sliccem :DAS+" és a legj obb :D: 22:43 [Baggio10] emos csaj lesz a feleségem :) az oltárnál majd nem gyûrût húzunk, hanem vérszerzõdést kötünk :)) 22:43 [alukerék] ennyi.. 22:43 [alukerék] baggio:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd 22:43 [alukerék] ottvan:D 22:43 [.M@X] :DD 22:43 [The B.] Baggio :)))))))))))))))))))))))))))))))) :DDDDDDDDDDSA:"+!:ASD::"+:"+
MinD You!
eX 2007. november 19. 4277 hozzászólás 32.
két manus beszélget. azt hiszem meghalt a feleségem. honnan gondolod? az ágyban ugyan olyan, de a mosatlan edény csak gyûlik, gyûlik. SAD: A:SD:SAd:"3:%!"+:!% "+:!A:SD:ASD:"+!:
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
toma 2007. november 18. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#6512): looooooooooooooooooool :D:D Válasz Mark üzenetére (#6515): rofl :DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
SiLC 2007. november 18. 4737 hozzászólás 23.
Válasz Mark üzenetére (#6515): lool ez kayak jó:D
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
Retek-Harcos 2007. november 18. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Mark üzenetére (#6515): wuff kemény :D
Mark 2007. november 18. 1728 hozzászólás 178.
http://img.funlog.ru/2007/11/2735_s__chto_takoe_milliardov_v_odnodollarovyx_kupjurax_kartin_1.jpg http://img.funlog.ru/2007/11/2735_s__chto_takoe_milliardov_v_odnodollarovyx_kupjurax_kartin_2.jpg http://img.funlog.ru/2007/11/2735_s__chto_takoe_milliardov_v_odnodollarovyx_kupjurax_kartin_3.jpg http://img.funlog.ru/2007/11/2735_s__chto_takoe_milliardov_v_odnodollarovyx_kupjurax_kartin_4.jpg http://img.funlog.ru/2007/11/2735_s__chto_takoe_milliardov_v_odnodollarovyx_kupjurax_kartin_5.jpg http://img.funlog.ru/2007/11/2735_s__chto_takoe_milliardov_v_odnodollarovyx_kupjurax_kartin_6.jpg http://img.funlog.ru/2007/11/2735_s__chto_takoe_milliardov_v_odnodollarovyx_kupjurax_kartin_7.jpg http://img.funlog.ru/2007/11/2735_s__chto_takoe_milliardov_v_odnodollarovyx_kupjurax_kartin_8.jpg És Bill Gates vagyona 57 milliárd ;).
JET JAGAAAR!