Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Retek-Harcos 2007. november 18. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Mark üzenetére (#6512): ez nagyon jó :D Válasz Mark üzenetére (#6511): ez oltás :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
SipKa 2007. november 18. 476 hozzászólás 817.
[quote=Mark írta(#6511)] - polifónikus dallamkürt "bú" hangzással 70,- euró [/quote] ez nagyon ottvan :AS:D:AS:D:AS
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Mark 2007. november 18. 1728 hozzászólás 178.
kayakra ezt még sosem olvastam: > Egy borongós õszi napon az öreg indián elmegy a varázslóhoz, és > megkérdezi: > - Milyen lesz a tél? > - Kemény hideg tél lesz. > - Biztos? > - Biztos. > - Gyûjtsek fát? > - Még kérded? Gyûjts! > - A családom is gyûjtsön? > - A családod is. > - Az egész törzs gyûjtsön? > - Az egész törzs...persze. > Az öreg elballag, a varázslónak pedig kezd rossz lelkiismerete lenni. > Mi van, ha felesleges munkát adott az öregnek? > Hát bemegy a városba, a meteorológiai intézetbe, és megkérdezi: > - Milyen lesz a tél? > - Kemény, hideg tél lesz. > - Biztos? > - Biztos. A szatellit-felvételeken remekül látszik, hogy az indiánok > már mindenfelé gyûjtik a fát...
JET JAGAAAR!
Mark 2007. november 18. 1728 hozzászólás 178.
régi, de: Józsi bácsi úgy kigazdálkodta magát hogy év végén megengedhedte magának, hogy a traktor mellé, a Wartburg helyébe egy szép Mercédeszt vásároljon. Elment az elsõ útjába esõ szalonba, és kiválasztotta a neki legjobban tetszõ Mercit. Mivel sokat hallott az új kocsikról megkérdezte, ha már ilyen szép árat fizet érte, milyen extrák vannak a kocsihoz. Semmi extra, mondta a szalonos s felsorolta hogy miféle extra nincs benne. Hát az hogy lehet? - kérdezte Józsi bácsi. Úgy, hogy minden extráért külön kell fizetni, ha bele akarja rakatni. Nem voltmit tenni, külö kifizette az összes extrát. Teltek a hónapok, de Józsi bácsi bosszúsága egyre csak bimbódzott. Nem nyughatott a lelke a különös eljárás miatt, revánson tanakodott. Már egy év is eltelt, amikor a sok tehene közül az egyikre furcsa jelentkezõ akadt. az illetõ nem volt kíváncsi a tehénre, nem akarta megnézni, megvizsgálni, hanem csak embert szalajtott érte, hogy rajka föl a teherautóra és szállítsa a hétvégi házához hangulatnak. De izibe a számlát küldje el postán. Az elszalajtott ember még az árát sem kérdezte, úgy rakta fel a teherautóra a jószágot. De mielõtt beröffentette volna a motort, Józsi bácsi megkérdezte: - Árulja már el, ki fia-borja ez a vevõ? - A Mercédesznél dolgozik - mondta az ember és átadott egy névjegykártyát. - Valami fejes. - Aha - válaszolta Jószi bácsi, és elbúcsúztak Józsi bécsi beballagott a konyhába, elõvette a legnagypobb számlatömbjét, és nekilátott: Alapmodell: 1 db tehén: 1000 euró Felár: - színválaszték: tarka 50,- euró - marhabõr huzat 100,- euró - termo üzemû tejtartó 50,- euró - 4 db lefejtõszelep 12,5,- euró - 2 db polírozott szaru lökhárító 17,5,- euró/db - trágyázó berendezés (bio) 60,- euró - téli, nyári paták 28,- euró - patánként üzemeltethetõ elsõ- és hátsófék 70,- euró - kipörgetésbiztos lábak 20,- euró - félautomata légycsapó 20,- euró - polifónikus dallamkürt "bú" hangzással 70,- euró - külön-külön lecsukható szemek 60,- euró - kérõdzõ típusú hajtóanyag hasznosítás 150,- euró - színre fújt, behajtható fülek 20,- euró - a hátulján fûtött kesztyûtartó 30,- euró - 100 liter, vagy 2 hét teljeskörû garancia 80,- euró Összes felár: 893 euró A teljes ára: 1.893,- euró
JET JAGAAAR!
paradoX 2007. november 16. 4067 hozzászólás 37.
Válasz LycO üzenetére (#6509): bezdmeg :D:SAD::+"::DSA
MinD You!
LycO 2007. november 16. 312 hozzászólás 1213.
Két tehén beszélget: Azt mondja az egyik -Múúúúúúúúúúúúú Mi ebben a különös??????? Ha csak az egyik tehén beszél az még nem beszélgetés. :?SD:D?
Még jó hogy borabb!!
Mark 2007. november 16. 1728 hozzászólás 178.
Asszonyom önnek gyönyörû lángvörös hajú gyermeke született. Doktor úr kérem segítsen mert én fekete vagyok és a férjem is az, amint meglátja a gyereket azonnal rájön hogy megcsaltam. sír az asszonyka Az orvos megsajnálja és megigéri segít neki Eljön a nagy nap apuka látni szeretné gyermekét A doki behívja az orvosi szobába és így fordul hozzá: Uram lenne egy pár kérdésem mielött látja a gyermekét. -Hányszor szeretkezik ön a feleségével? - naponta? -Azért annyira nem sûrün, doktor úr. -Hetente? Hát azért annyira sem sûrûn doktor úr. -Akkor mégis hányszor? -Hát havonta kétszer - valja be a férj. -Na akkor kedves apuka, most bemegy a szülöszobába és megnézi mit mûvelt azzal a rozsdás szerszámával...
JET JAGAAAR!
monster 2007. november 15. 684 hozzászólás 545.
Válasz eX üzenetére (#6505): ezt még nem hallotam de nagyot üt :D
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
SiLC 2007. november 14. 4737 hozzászólás 23.
Válasz eX üzenetére (#6504): fU:D:ASD;) Válasz eX üzenetére (#6505): ez jó:D:D
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
eX 2007. november 14. 4277 hozzászólás 32.
Két férfi már másodszor ütközik össze a bevásárló kocsival a TESCO-ban. Megszólal az egyik megértõen: - Talán maga is a feleségét keresi? - Igen, én is. A magáé hogy néz ki? - Szõke. kék szemû, csinos, jó alakú. A magáé? - Hagyjuk az enyémet, kerssük a magáét!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
eX 2007. november 14. 4277 hozzászólás 32.
Válasz SiLC üzenetére (#6501): nem hiszem h 2x okosabb lennél nálam te casanova /nem hagyhattam ki ASD:/
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
monster 2007. november 14. 684 hozzászólás 545.
Válasz pisko üzenetére (#6497): :DSA:D_SA:D:_AS
Vigyázz a jelenre, mert a jelenbõl múlt lesz, a múltad pedig megölheti a jövõdet.
toma 2007. november 14. 4782 hozzászólás 22.
Válasz SiLC üzenetére (#6501): :D:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
xy üzenete: és aki loosernek néz ki az tuti 2x okosabb nálad *l o o ser SiLC üzenete: jaja de amúgy ez télleg így van xy üzenete: ja és akit kiröhögsz mekkora nyomorék az tuti hogy gotomaki szintü nöket dönt meg. SiLC üzenete: úristen beresem merek gondolni hallod xy üzenete: vagy nem is, gotomaki sétál az ELTE n és odamegy egy csávohoz és lesmárolja neked meg leesik az állad hogy ezt a kis pöcsöt.. sírtam :D
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
toma 2007. november 14. 4782 hozzászólás 22.
Válasz pisko üzenetére (#6497): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
iA-KeKs 2007. november 14. 4264 hozzászólás 33.
Válasz pisko üzenetére (#6497): epic:D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
pisko 2007. november 14. 1369 hozzászólás 246.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#6495): vágom, én is már hallottam régebben, csak újra felidézõdött ^^
Bíró: - Hol volt ön 2005. július 7.-én este nyolc órakor? Tanú: - Hol lettem volna? Otthon ültem, egyik szememmel a naptárt, másikkal az órát figyeltem. :D:D:D:D:DD::DD:D:D:
Supika üzenete: szia tudnal segiteni? gyorsan!!! Dömper üzenete: persze mondjad miben? Supika üzenete: a haverom ki akar ugrani az ablakon! mit mondhatnék neki ilyenkor?:( Dömper üzenete: kéz és lábtörést !!! :DSA:DSA_::SAD:SD
iA-KeKs 2007. november 14. 4264 hozzászólás 33.
Válasz pisko üzenetére (#6494): naon old:P
A nap mondása: "A démonokat dobokkal elûzõ bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót."
Válasz iNSeCt.CorpSe üzenetére (#6492): hetente 1x látogatod rshu-t, sajnos megeshet az ien
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#6490): csak nekem nem esik le ... ?
Retek-Harcos 2007. november 14. 4667 hozzászólás 24.
Heti hetesbe volt hogy: Elvittem a fiamat Egerbe, erre õ megkérdezi "-Miért van itt ilyen sötét?" "-Miért egy borpincében milyen legyen?" :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Retek-Harcos 2007. november 13. 4667 hozzászólás 24.
Amit irtatok, hoyg Gyurmi mit mûvelt DnB partyn amikor odament hozzá a lány és megkérdezte, hogy mit tud és erre ö azt mondta, hogy feltett kézzel százig számolni .... :D ezen néha csak ugy elkzedek röhögni ... csak ugy néha eszembejut :D
Retek-Harcos 2007. november 13. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Scarface üzenetére (#6486): én ugy találtam ki magamnak: Aki utoljára nevet ... annak lassú a felfogása :D de így is jó :D:D Menne 5ös ha nem adnám automatikusan, de igy csak pacsi megy ;) Válasz iA-KeKs üzenetére (#6488): 4. lol :D
iA-KeKs 2007. november 13. 4264 hozzászólás 33.
Vízszerelõ érkezik a vállalathoz. Belép az irodába, és azt kérdi a titkárnõtõl: - Hol az a szartartály? A titkárnõ berezelve mondja: - Az igazgató úr éppen ebéden van. - De hölgyem, maga nem ért engem, én arra a két nullára gondolok. - A helyettesek is ebéden vannak. - De drága hölgyem, én azt akarnám, hogy hol csinálják a szart? - Ja, a könyvelés az emeleten van. - Mennyi kétszer kettõ? Kereskedõ: - 3,99. Bróker: - Három, ha veszem; öt ha eladom. Könyvelõ: - Mennyi legyen? - Miért haltak ki a dinoszauruszok? - ??? - Mert nem fértek be a bárkába! Piroska megérkezik a nagymamájához. Benyit hozzá és felugrik az ágyra. Kérdezi Piroska a nagymamájától: - Hé nagymama, miért ilyen nagyok a füleid? - Hogy jobban hallhasalak. - Hé nagymama, miért ilyen nagy az orrod? - Hogy jobban szagolhassalak. - És nagymama, miért ilyen nagyok a szemeid? - Mert a tökömön állsz. Nyuszika a bokorban ezt nyögdécseli: - Aaaaa...úúaaaa.a... Odamegy a medve és kérdezi: - Mit csinálsz nyuszika? - Nem látod? Szétbasz az unalom.. Két férfi beszélget a földalattin, amikor bemondják a következõ megálló nevét. - Na, ebbõl is látszik, hogy jobbak vagyunk az amcsiknál. - Mibõl? - Nekünk itt van egy oktogonunk, amíg õk csak egy büdös pentagont tudtak összehozni! Cigány és a Jedi beszélget: Jedi: - Velem van az erõ! Cigány: - Velem meg a fél falu! A koldushoz odalép egy rabló. Azt mondja: - Pénzt, vagy életet? A koldus: - Pénzt, pénzt... A székely meg a felesége mennek haza lovaskocsival a szomszéd faluból. Nagy vihar támad, villámlik... Egyszer csak belecsap a villám a kocsi mögé egy fába. - Naa! - szól a férfi. A villám most belevág az egyik lóba. - Naa! - így a székely férfi. Kiköti a döglött lovat, mennek tovább. Hatalmas csattanás és a székely felesége holtan esik le a kocsiról. Felnéz az öreg... - NA AZÉ'! Beszáll a szõke nõ a taxiba: -Az Andrássy útra kérem. -De kérem, az Andrássy úton vagyunk! -Ilyen gyorsan? Mennyivel tartozom? -??? Semmivel. -Hú, de olcsó! Ha újra születnék, ezt szeretném : visszafelé leélni az életet! Halva kezdem, és rögtön kikelek a koporsóból. Öregként felébredve nap, mint nap jobban érzem magam. Miután túl egészséges lettem, kirúgnak az öregek otthonából, majd évekig élek gondtalan nyugdíjasként és bekaszálom a lejáró öregségi biztosításokat. Ezután, amikor dolgozni kezdek, az elsõ napon arany karórát kapok a fõnökömtõl. Negyven-egynéhány évet dolgozom, mialatt egyre fiatalabb leszek, míg végül kiskorú lévén abba kell hagynom a munkát. Jönnek a gimnáziumi évek: pia, bulik, boldog ifjúkor. Ahogy fiatalodom, úgy válok egyre gyerekesebbé. Jön az általános iskola: végtelen játék, semmi felelõsség! Pár év múlva kisbaba leszek, és mindenki kezét-lábát töri, hogy mosolyogjak rájuk. Az utolsó 9 hónapot békés lebegéssel töltöm egy termálfürdõszerû helyen, ahol mindent megkapok, ami csak kell: központi fûtés, on-line szobaszervíz, stb. Míg végül befejezem egy jó orgazmusként! Fazon bemegy az étterembe. Leül, nézegeti az étlapot. - Jó napot kívánok, mit hozhatok? - Ebédelni szeretnek. - És, konkrétabban mire gondol? - Konkrétabban a d*gásra, de enni jöttem be.
toma 2007. november 13. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Scarface üzenetére (#6486): neeeeee bazze a másodikon kifeküdtem :D:D:DDDDDDDDD szerk.: az elsõ se pite :DAS:D:D
Scarface 2007. november 13. 657 hozzászólás 567.
Ha a jobb szemed viszket:bánat ér, Ha a bal szemed viszket:öröm ér, Ha a feneked viszket:aranyér. :ehh Aki utoljára nevet, annak van 56k-s modeme. :kira
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
monster 2007. november 12. 684 hozzászólás 545.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#6476): azé mekkora oltások vannak benne :DSA:S:
LycO 2007. november 12. 312 hozzászólás 1213.
Halló a játékra jelentkeznék! - Nagyszerû!!! Lenne három kérdésem, felkészült? - Igen! - Szóval mi az: két keréken van és gurulni lehet vele? - Bicikli! - Nem rossz, de mi konkrétan a mountain-bike-ra gondoltunk... Második kérdés: négy kereke van, meg motorja is meg kormánya, mi az? - Autó! - Nem rossz, de mi konkrétan az Audira gondoltunk... Harmadik kérdés, de erre jó választ kell adnia: TyRoN üzenete: mi az, szárnya van, motorja, kerozinnal megy és repülni lehet vele? - Repülõ! - Nem rossz, de mi konkrétan a Concorde-ra gondoltunk... Sajnos nem nyert, majd legközelebb! - Elnézést, ne haragudjon, lehet nekem is egy kérdésem? - Természetesen! - Mi az: az utca sarkon áll és pénzért árulja magát? - Hát kurva! - Nem rossz, de én konkrétan az anyádra gondoltam...
Még jó hogy borabb!!
Terápián képeket mutogat a pszichológus a betegnek. Elõször egy kört ábrázoló képet mutat. - Errõl mi jut eszébe? - Pina. A pszichológus rajzol egy négyzetet. - Errõl mi jut eszébe? - Pina. A pszichológus rajzol egy háromszöget. - Na és errõl mi jut eszébe? - Pina. - Hát azt hiszem a probléma egyértelmû. Maga túlságosan sokat gondol a nemi életre. - Ééén??? Hiszen maga rajzol folyton pinát!
Még jó hogy borabb!!
paradoX 2007. november 12. 4067 hozzászólás 37.
Válasz LycO üzenetére (#6481): még mindig XDDDDDD
MinD You!
Miért nincs a méhecskének 43-as lába? - Mert letaposná a virágokat. :?ASD:?:?AS:D::D
Még jó hogy borabb!!
iA-KeKs 2007. november 12. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#6479): negatív
Retek-Harcos 2007. november 12. 4667 hozzászólás 24.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#6473): nagyon jók! talán Necronak is megfelel :D
Válasz SiLC üzenetére (#6477): megér egy at-t?:D
SiLC 2007. november 12. 4737 hozzászólás 23.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#6476): ez kurvajó:D:D
Nõ típusok Vírus típusú csaj: Észre sem veszed, és beköltözött a lakásodba, mindent kisajátít. Internet típusú csaj: Fizetned kell, hogy hozzáférjél. Szerver típusú csaj: Mindig foglalt, amikor szükséged van rá. Windows típusú csaj: Tudod, hogy teli van hibákkal, de nem tudsz nélküle élni. PowerPoint típusú csaj: Arra jó, hogy bemutasd másoknak, de önmagában nem érték. Excel típusú csaj: Azt mondják mindenfélére jó, de te csak az alapmûveletekre használod. Word típusú csaj: Mindig van egy meglepetése számodra és nincs olyan ember a világon, aki megértené. D.O.S. típusú csaj: Valaha mindenkié volt, de most senkinek sem kell. Backup típusú csaj: Azt hiszed róla, hogy mindent ad amire vészhelyzetben szükséged lehet, de a valóságban messze nem tud annyit nyújtani. Scandisk típusú csaj: Tudjuk, hogy hasznos, és csak segíteni akar, de valójában senki sem tudja, hogy mit csinál. Képernyõvédõ típusú csaj: Semmire sem jó, de szórakoztat. Kábel típusú csaj: Csak akkor jó, ha be van dugva. Infravörös típusú csaj: Érintkezés nélkül akarja a kapcsolatot fenntartani. USB port típusú csaj: Büszkén mondogatja magáról, hogy minden gépbe bedugható. Képernyõ típusú csaj: Mindent megmutat neked, de õ semmit sem lát belõled. Billentyûzet típusú csaj: Minden funkcióhoz más-más parancs/parancs kombináció szükséges, de kitanulható, és többnyire jól mûködik. Modem típusú csaj: Jó kapcsolatteremtõ, de a kapcsolat elõbb-utóbb megszakad vele. RAM típusú csaj: Amint megszakad a kapcsolat, azonnal mindent elfelejt. Merevlemez típusú csaj: Mindig mindenre emlékszik. Egér típusú csaj: Csak akkor csinál valamit, ha lökdösöd. Multimédia típusú csaj: Vele minden szép, de amikor kikapcsolod, visszatér a totál unalom. Felhasználó típusú csaj: Semmit sem csinál jól, és állandóan kérdéseket tesz fel, és meg akarja érteni a dolgot, és nem érti, és... E-mail típusú csaj: A hülyeségeivel mindenkinél megfordul, de a fontos dolgokat nem közli. Számítógép típusú csaj: Az elõzõek tökéletlen kombinációja, amely minél többet dolgozol vele, annál nagyobb lelki károkat okoz Neked
Kurel 2007. november 12. 1058 hozzászólás 332.
-Jöjjenek azonnal, ég a házam! -Oké, de hogy jutunk el Önhöz? -Há' nincs már meg az a nagy piros autójuk?
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Második házasság: az optimizmus gyõzelme a tapasztalat felett. Egy épitkezésen az egyik munkás mindenki elõtt fitogtatta az erejét. Az egyik öreg szakinak elege lett. - Fogadjunk, hogy eltolok valamit ezen a talicskán a keritésig, amit te nem tudsz visszatolni. - Oké, fogadok egy havi fietésemben. - Rendben - mondta az öreg, és fogta a talicskát. - Ülj bele! Kovács anyósát megrúgja a ló, és az öregasszony belehal a sérülésbe. A temetésre nagyon sokan elmennek, még a környezõ falvakból is. - Mennyi ember ! -csodálkozik Kovács barátja- Ennyire szerették az anyósodat? - Ugyan! Mind a lovamat akarja megvenni.
Nénike odamegy a sírásóhoz a temetõben. - Ne haragudjon aranyoskám, de megmondaná, merre találom a negyvenegyes parcella, harmincnégyes sírt? - Höhö, ezt bírom... Elmászkálnak, aztán meg nem találnak vissza... Székely fiú javítja az antennát a tetõn, megcsúszik, kiabál lefelé: - Ééééééééédesapám! Fogjooooon meg! Leeseeeeeeeeeeek! - No! Osztán nincs elég hely? A nyuszika találkozik a nagykabátos farkassal az erdõben. - Szervusz nyuszika én vagyok az atyaúristen! -mondja a farkas. - Nem te a farkas vagy. - De én az atyaúristen vagyok! - Nem, nem te a farkas vagy! -mondja a nyuszika. Erre a farkas széttárja a kabátját. Mire a nyuszika: - Te atyaúristen! -------------------------------------------------------------------------------- - Emlékszel szívecském, milyen boldogok voltunk 10 évvel ezelõtt? - De Béla! Hiszen akkor még nem is ismertük egymást! - Mondom! Baleseti jegyzõkönyvekbõl: Baleset oka rovat 1. Hazafelé tartva véletlenül rossz házba álltam be és összeütköztem egy fának, ami az én kertemben nem volt. 2. A másik autó nekem ütközött anélkül, hogy ezt a szándékát elõre jelezte volna. 3. Azt hittem, hogy az ablakom le van húzva, de aztán rájöttem, hogy nem, amikor kidugtam a kezem rajta. 4. Ütköztem egy álló kamionnal, ami a szembejövõ sávban közeledett. 5. A teherautó a szélvédõn keresztül a feleségem arcába tolatott. 6. Egy gyalogos nekem jött, és az autó alá feküdt. 7. A fickó elfoglalta az egész úttestet, jó néhányszor kikerültem mielõtt elütöttem 8. Lehúzódtam az út szélére, megláttam az anyósomat, és nekimentem a vasúti töltésnek. 9. Abbéli igyekezetemben, hogy agyonüssek egy legyet, nekimentem egy telefonpóznának. 10. Egész nap növényeket vásároltam, majd hazaindultam. Amikor egy keresztezõdéshez értem, egy sövény ugrott elõ és megzavarta a látásomat, így nem vettem észre a másik autót, ami felém közeledett. 11. Negyven éve vezetem az autómat, de most elaludtam a kormány mellett és balesetet szenvedtem. 12. Végveszélyben az orvoshoz siettem, amikor a csuklóm kificamodása balesetet okozott. 13. Amikor a keresztezõdéshez értem egy stoptábla jelent meg az úton, ahol eddig semmilyen tábla sem volt. Nem tudtam elég gyorsan fékezni és így elkerülni a balesetet. 14. Hogy elkerüljem az autóm elsõ lökhárítójának sérülését, elütöttem egy gyalogost. 15. Az autóm szabályosan parkolt, miközben beletolatott egy másik autóba. 16. Egy láthatatlan autó elõtûnt a semmibõl, nekiment az enyémnek, majd eltûnt. 17. Bár azt mondtam a rendõröknek, hogy semmi bajom, amikor levettem a kalapomat, azt vettem észre, hogy koponyasérülést szenvedtem. 18. Biztos vagyok benne, hogy az öregember nem is akart átmenni a másik oldalra, amikor elütöttem. 19. A gyalogos csak bóklászott, nem tudta, merre menjen, így hát elütöttem. 20. Láttam egy lassan mozgó, szomorú arcú öregembert, amint lepattan az autóm motorháztetõjérõl. 21. A baleset közvetett okozója egy kiscsávó volt egy kis autóban, nagy szájjal. 22. Kirepültem az autóból, amikor az leszaladt az útról. Késõbb talált meg néhány kóbor macska. 23. A telefonpózna nagyon gyorsan mozgott. Megpróbáltam kitérni az útjából, amikor nekem ütközött. Amerikában az országúton gördül az iskolabusz. A gyerekek nagyon rosszak, a fehérek és a négerek összeverekszenek. A buszsofõr többszöri figyelmeztetés után megállítja a buszt, kiszállíttatja és felsorakoztatja a nebulúkat. Leszidja õket: "Nem szégyellitek magatokat? Amerikában mindenki egyenlõ! Nincs különbség a fehérek és a feketék közt! Vegyétek most úgy, hogy mindenki kék. Nekünk békességben kell együtt élnünk. Most pedig beszállni a buszba! A világoskékek elõl, a sötétkékek hátul!"
Gandal-f 2007. november 12. 2474 hozzászólás 104.
A fiatal katonatiszt így szól a barátjához: - Képzeld megnõsülök. Eljönnél tanúnak? - Természetesen. Soha nem szoktam cserbenhagyni a bajtársaimat, ha szerencsétlenség éri õket. - Kapitány, kapitány! Elveszítettük a háborút! - Micsoda? Azonnal megkeresni!
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Válasz Gandal-f üzenetére (#6470): hajrá
Gandal-f 2007. november 12. 2474 hozzászólás 104.
ÚJAKAT A NÉPNEK!!!!!
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
monster 2007. november 12. 684 hozzászólás 545.
Válasz fACE üzenetére (#6462): :D:SA_D.sa:!A:!A:!S_D:_S
toma 2007. november 12. 4782 hozzászólás 22.
Válasz fACE üzenetére (#6464): :AD:ASD:ASD Válasz paradoX üzenetére (#6467): :D:DAS:D
paradoX 2007. november 12. 4067 hozzászólás 37.
Egy fiatalember ajándékot szeretett volna vásárolni a kedvese születésnapjára, és mivel még csak rövid ideje jártak együtt, hosszas fontolgatás után úgy döntött, hogy egy pár kesztyû lenne a legmegfelelõbb: romantikus, de nem túl személyes. Kedvese húga elkísérte õt a Nordstrom áruházba, és megvettek a kesztyût. A húg bugyit vett magának. Csomagolás közben azonban az eladó összekeverte a ruhadarabokat és a húgé lett a kesztyû, a kedvese pedig a bugyi. A fiatalember ellenõrzés nélkül lezárta a csomagot és elküldte kedvesének a következõ kísérõlevéllel együtt: Azért választottam ezt, mert úgy vettem észre, hogy nem szoktál ilyet viselni, mikor esténként találkozunk. Ha a húgod nem lett volna velem a hosszú gombosat választottam volna, de õ is rövidet visel, amit könnyebb levenni. Ez az árnyalat nagyon kényes, de az eladóhölgy megmutatta a sajátját, amit az elmúlt három hétben viselt, és alig volt még koszos. Felpróbáltattam vele a tiédet és igazán jól nézett ki benne. Bárcsak ott lehetnek veled, hogy én adjam rád elsõnek, mert nem kétséges, hogy más kezek is érinteni fogjak mielõtt még találkozhatnánk. Amikor leveszed, ne felejts el kicsit belefújni, mielõtt elteszed, mert a hordástól természetszerûleg kicsit nedves lesz. Gondolj csak arra, hányszor fogom megcsókolni az elkövetkezendõ évben. Remélem pénteken is rajtad lesz. Szeretettel... U.I.: A legutolsó divat szerint vissza kell hajtani, hogy kilátszon egy kis szõr. :D:D:D
MinD You!
ToMker 2007. november 11. 2977 hozzászólás 72.
Válasz fACE üzenetére (#6462): ez télleg kész.. :D
Retek-Harcos 2007. november 11. 4667 hozzászólás 24.
Válasz fACE üzenetére (#6464): :D:D