Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

fACE 2007. november 11. 2846 hozzászólás 76.
Állítólag Helmuth Kohl semmilyen idegen nyelven nem beszélt, csak németül, ezért minden nemzetközi rendezvényen gondot jelentett, hogy kit ültessenek mellé, és így rendszeresen képtelen asztaltársaság gyûlt össze. Egyszer egy gazdasági világkonferencián egy pici, fiatal feka manust ültettek mellé, aki rangban kb. ott volt, mint õ, valami afrikai országnak volt a miniszterelnöke. Tartott a vacsora, Kohlt már nagyon feszélyezte a hallgatás, úgyhogy odafordult a krapekhoz, és megkérdezte: hamham gut? Mire a kis feka bólintott, és mondta, hogy gut. Kicsit késõbb Kohl megint megkérdezte, amikor az italokat felszolgálták: glutygluty gut? Gut - mondta megint az asztalszomszéd. Nemsokra rá a fekát felkérték, hogy tartsa meg elõadását a nemzetközi gazdaság új problémáiról, különös tekintettel Európa és Afrika viszonyára. Erre a kis manus másfél órát beszélt a makrogazdasági mutatókról akcentus nélküli hochdeutschban. Megtapsolták, visszament az asztalhoz, és megkérdezte Kohlt: blabla gut?
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Mark 2007. november 11. 1728 hozzászólás 178.
Válasz fACE üzenetére (#6462): ezen a viccen mindig megõrüök DS::D:D:D de komolyan miez D: D:
JET JAGAAAR!
fACE 2007. november 11. 2846 hozzászólás 76.
Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám, Sanyi; vagy az öcsém, Ho-Chau-Chu. Szerintem a Sanyi az.
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Gandal-f 2007. november 11. 2474 hozzászólás 104.
csak régiek:) de sosem árt egy kis ismétlés.
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Retek-Harcos 2007. november 11. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Kurel üzenetére (#6457): összes nagy :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Saturas 2007. november 11. 717 hozzászólás 532.
Válasz Kurel üzenetére (#6458): Mindegyik nagyon nagy, fõleg a kamionos!! SDASD__S :D:D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Kurel 2007. november 11. 1058 hozzászólás 332.
Az országúton hatalmas viharban megy egy kamionos. Lát egy piros esõkabátos embert az út szélén, megáll. Kinyitja az ajtót és megkérdezi: - Mit akarsz? - Én vagyok a piroskabátos köcsög, és éhes vagyok. Gondol egyet a kamionos, kidobja neki az ebédjét, majd továbbhajt. Nemsokkal késõbb lát egy sárga esõkabátos embert az út szélén. Mellette is megáll. - Mi kéne? - Én vagyok a sárgakabátos köcsög, és szomjas vagyok. A kamionos kidobja neki az innivalóját, majd továbbhajt. Kis idõ múltán újabb, kék esõkabátos embert lát az út szélén. Megáll. - Na neked mi kéne, kékkabátos köcsög? - Személyi, jogosítvány, forgalmi engedély!
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Kurel 2007. november 11. 1058 hozzászólás 332.
A fõnök azt mondja négy dolgozójának: - Sajnálom, de létszámleépítés van, valakit el kell küldenem. Megszólal a cigány: - Sajnos, én kisebbségi vagyok, nem küldhet el, mert panaszt teszek. Mire a másik: - Én pedig nõ vagyok, ha elküld, panaszt teszek. A harmadik: - Én idõs vagyok, ha elküld, beperelem hátrányos megkülönböztetésért. Mindenki a negyedik, fiatal, fehér férfire néz. Az megszólal: - Azt hiszem, akkor én vagyok a meleg... Turista betéved egy falusi kovácsmûhelybe, épp akkor készül el az új patkó, de még forró. Mire a turista: - Megnézhetem ezt a patkót? - Hát persze. A turista fel is veszi, de abban a pillanatban el is dobja, mert forró. Mire a kovács: - Mi van, meleg volt? - Nem bazmeg, én ilyen gyorsan tudok patkót nézni! Pistike tanítónénije kérdezgeti a gyerekeket:mi az apukátok foglalkozása? Asztalos, vízvezeték-szerelõ, tûzoltó,orvos, az összes szokásos válasz elhangzik. Pistike kivételesen csöndben ücsörög, ezért õt is megkérdezi a tanítónéni: - Hát a te apád mivel foglalkozik? - Az apukám egy egzotikus táncos egy meleg szórakozóhelyen, leveszi az összes ruháját és buzi férfiak elõtt táncol,és néha amikor igazán jó ajánlatot kap, elmegy néhány fickóval a sikátorba és leszopja õket meg seggbe is dugják. A tanítónõ elkapja Pistikét és a folyosóra viszi: - Apukád komolyan ebbõl tartja el a családot? - Nem, igazából az Újpestben focizik,de ezt olyan kínos lett volna elmondanom mindenki elõtt.
cNd_Ax0n 2007. november 11. 2202 hozzászólás 123.
Válasz AT_Andrew üzenetére (#6453): wtf :DS:AD:D :kira :]
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#6452): én így ismertem, akkor köszi ;) :D Válasz AT_Andrew üzenetére (#6453): hehe :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
Flooyd 2007. november 11. 6866 hozzászólás 11.
Válasz AT_Andrew üzenetére (#6453): :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
AT_Andrew 2007. november 11. 1246 hozzászólás 278.
msn:Norbi(Ax0n) 0.o ™ üzenete: na megyek cigizek 1et Norbi(Ax0n) 0.o ™ üzenete: 5perc és re Andrew üzenete: megfogsz halni Norbi(Ax0n) 0.o ™ üzenete: np Norbi(Ax0n) 0.o ™ üzenete: van ank-om A_SD:AS_:DAS_:D_AS:D
iam sorry i cant hear you over the sound of how awesome i am!
iA-KeKs 2007. november 11. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#6451): amit én leírtam azaz eredeti ;)
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Válasz iA-KeKs üzenetére (#6446): most nem ragozom tovább de írhatunk errõl verset :D Válasz Mark üzenetére (#6447): ismerõs
Gandal-f 2007. november 11. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Spelp üzenetére (#6449): meghalt.. azért némi tiszteletet.. vagy a te családodban döglenek az emberek nem halnak?:)
Sir, We are completely sorrounded -EXCELLENT! This means we can attack in any direction!
Spelp 2007. november 11. 14691 hozzászólás 1.
Válasz Saturas üzenetére (#6441): Nagyon hatalmas :D Párja: Tegnap mondtam nagymamámnak, hogy viselkedjen már a korához méltóan - erre megdöglött.
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
toma 2007. november 11. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Flooyd üzenetére (#6444): jójójójó :D:D:DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Mark 2007. november 11. 1728 hozzászólás 178.
A néger elmegy a dokihoz, mert fáj a torka. A doki megvizsgálja a néger torkát, majd azt mondja: - Jó, most álljon négykézláb! A néger csodálkozik, de a doki biztos tudja, mi a dolga, hát lemegy négykézlábba. - Jó, most menjen a rendelõnek abba a sarkába négykézláb - mondja a doki. A néger csodálkozik, de odamegy. A doki nézi egy darabig, majd mondja: - Jó, most menjen a rendelõnek a másik sarkába négykézláb! A néger megint csodálkozik, de odamegy. A doki megint nézi egy darabig, majd mondja: - Jöjjön vissza ide középre, álljon fel, felöltözhet! - Doktorúr! Mondja el, hogy mi a bajom, mert ilyen kivizsgálásban még nem volt részem soha és nagyon aggódok! - Nyugodjon meg! Azt már az elején tudtam, hogy magának torokgyulladása van, csak tegnap vettem egy fekete dohányzóasztalt és nem tudtam, hogy hova rakjam...
JET JAGAAAR!
iA-KeKs 2007. november 11. 4264 hozzászólás 33.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#6445): Fuck is good and fuck is funny, many people fuck for money. Do you think fuck is funny? Fuck yourself and save your money. oké kicsit fáradt vok és elöször elírtam :D
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Retek-Harcos 2007. november 10. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Flooyd üzenetére (#6444): Lál :D Time is money, fuck is funny. Fuck yourself, and save your money ;) szerk: valami hiba volt
Flooyd 2007. november 10. 6866 hozzászólás 11.
Ring the bell and peasants run,Clear the mine, the works begun.What is an elf supposed to do,Against a human with gold times two!Spells, Guns, Swords and Shells,Come on Blizzard, what the hell?!No fists of fury, or hammers blessed true,Just a bamboo staff and the finest of brew! pwnd:DD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
toma 2007. november 10. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Saturas üzenetére (#6441): :ASD:Asd
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
Retek-Harcos 2007. november 10. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Saturas üzenetére (#6435): Neeeeeeee :D:AD:A:S:D Válasz Mark üzenetére (#6439): LoL ezen felsírtam :P
Saturas 2007. november 10. 717 hozzászólás 532.
A nagyanyám 60 éves korában elkezdett napi 10 kilométert gyalogolni. Most 95 éves, és fogalmunk sincs, hol a fenében lehet. ß)
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
toma 2007. november 10. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Mark üzenetére (#6438): Válasz Mark üzenetére (#6439): de rosszak :DSA:D
Mark 2007. november 10. 1728 hozzászólás 178.
ezmi :DS:D Az utcán odamegy a rendõr egy ácsorgó pasashoz. - Maga mit csinál itt? - Morfondírozok. - Na ide azzal a morfondírral!
JET JAGAAAR!
Az ötvenes években két ember a villamoson utazva politikai vicceket mesél egymásnak. Egy harmadik hallgatja õket, az egyik vicc után megszólal: - Haha, ez nagyon jó, ezt felírom! Neve?
JET JAGAAAR!
Gandal-f 2007. november 10. 2474 hozzászólás 104.
Válasz Mark üzenetére (#6436): rofl:D:D: D
A kisfiú hazaérkezik fáradtan és éhesen az iskolából. - Anyu, mit eszünk? - Ma, drága fiam, semmit. A gyerek a kalitkában szundikáló papagájra néz - És ha megennénk a papagájt rizzsel ? - Nincsen rizs. - És ha megsütnénk? - Nincsen gáz. - És ha a mikróban ? - Nincsen áram. - És ha kirántanád? - Olajunk sincsen. Erre a papagáj örömittasan felkiált: - Éljen gyurcsány...éljen soká..!!!!
JET JAGAAAR!
Saturas 2007. november 9. 717 hozzászólás 532.
Replayers.com-n volt, a Did you know után beszólásként: Yo mama so fat she fell in love and broke it! :) -Apu, annyira fázom!! -Állj be a sarokba, kisfiam, ott 90 fok van!! 2 ember sétál a kiszárast folyómederben. Kérdi az egyik: -Te, ki hozta ide ezt a sok követ? -Hát a folyó! -És hova lett a folyó? -Elment kõért...
piri 2007. november 9. 107 hozzászólás 2719.
[quote=iNSeCt.CorpSe írta(#6404)] #16151 -> + (50) - [X] 23:44 [Se nap se hold] tudtátok hogy megszûnik az Apeh? ma kaptuk az utolsó felszólítást #2350 -> + (49) - [X] egy légy épp a minusz gombomon van ----------------- volt Ezeken azt hittem beszarok:D:D:D:kira
http://s1.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=NDAwODA=
Saturas 2007. november 9. 717 hozzászólás 532.
Válasz csibe_ üzenetére (#6431): Arab autója = ownage!! :kira :D
toma 2007. november 9. 4782 hozzászólás 22.
Válasz csibe_ üzenetére (#6431): uccsó jááj D:AD:D
csibe_ 2007. november 9. 328 hozzászólás 1167.
Férfi: Azért szeretsz, mert az apám egy vagyont hagyott rám? Nõ: Semmi esetre sem, drágám... Akkor is szeretnélek, ha más hagyta volna rád. Egy kocsmában együtt sörözik egy angol, egy ír és egy skót. Azt mondja az angol büszkén: - Nekem tíz fiam van. Az egy híján egy futballcsapat. Az ír nagyot legyint: - Erre vágsz fel? Nekem tizennégy fiam van. Az egy híján egy rögbicsapat. Mire a skót: - Na és? Nekem tizenhét lányom van. Az egy híján egy golfpálya. Bemegy egy nõ a börtönbe, és azt mondja az igazgatónak: - Tessék mondani, nem kaphatna a férjem kicsit könnyebb munkát? - Szóval ön úgy gondolja, hogy a bélyegragasztás túl fáradságos? - Bélyegragasztás? Érdekes, nekem azt mondta, hogy alagutat ás... A határátkelõnél egy arab autóját vizsgálják a vámosok. Szétszedik ripityára, majd az egyik vámos egy elrejtett zugból egy zacskó fehér port húz elõ. A filmekben látott flegmasággal felvágja a zacskót, belenyal, majd vigyorogva az arabhoz fordul: -Kokain, kokain? -Nem, anthrax, anthrax. - Józsi bácsi!!!!! Nem székletbõl sormintát az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz!!!!!
toma 2007. november 9. 4782 hozzászólás 22.
[para az én õrangyalom :D]
paradoX 2007. november 9. 4067 hozzászólás 37.
Válasz pisko üzenetére (#6428): D:D:D::D:D:SA:+"
MinD You!
pisko 2007. november 9. 1369 hozzászólás 246.
Dolgozók esti iskolájában: -Van házid -Van, tölthetek? :D:D
cNd_Ax0n 2007. november 9. 2202 hozzászólás 123.
Válasz csibe_ üzenetére (#6426): :DD:D neeeeee :D::AS:D:D
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést.
csibe_ 2007. november 9. 328 hozzászólás 1167.
Felkelsz: Nokia, Colgate, Nescafe, Orbit. Renault, Compaq, Epson, Nokia, Nokia, Nokia. McDonalds, Coca-Cola, Orbit. Compaq, Epson, Nokia, Nokia, Nokia. Renault. Tuborg. Tuborg. Nokia... Nokia. Durex. Colgate. Férfi: Miért van az, hogy ti nõk mindig a külsõtökkel, nem pedig az értelmetekkel próbáltok hatni ránk? Nõ: Mert nagyobb az esélye annak, hogy egy férfi hülye, mint annak, hogy vak.
cNd_Ax0n 2007. november 8. 2202 hozzászólás 123.
Válasz Saturas üzenetére (#6419): gyá gecc ez fájt!:D
toma 2007. november 7. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Kurel üzenetére (#6417): jók :DD
Válasz Bogoly üzenetére (#6422): hehe
Bogoly 2007. november 7. 506 hozzászólás 774.
A minap énis hallottam egyet: A Protekciós, a kicsit protekciós és a nem protekciós tanulók a töri kar szóbeli felvételén: Bemegy a Protekciós.. -Mikor az elsõ világháború? -Hát, ugy 1910 körül -Rendben, köszönjük, fel van véve. Kicsit protekciós.. -Mikor volt az elsõ világháború? -1914-ben -Hány halottja volt? hmm, Ugy 12 milló. -Rendben, fel van véve. Protekciómentességet "élvezõ"... -Mikor az elsõ világháború? -1914, július 28., Ferenc Ferdinádot lelötték. -Hány halottja volt? -12,6 milló fõ. -Név szerint?
A számítógépes játékok nincsenek hatással a srácokra.Ha gyerekkorban hatott volna ránk a PacMan,akkor ma sötét termekben rohangálnánk tablettákat rágcsálva,miközben repetitív elektronikus zene szól.
Bogoly 2007. november 7. 506 hozzászólás 774.
Válasz Saturas üzenetére (#6419): Ez télleg nagyon csap :D:D:D:D
A számítógépes játékok nincsenek hatással a srácokra.Ha gyerekkorban hatott volna ránk a PacMan,akkor ma sötét termekben rohangálnánk tablettákat rágcsálva,miközben repetitív elektronikus zene szól.
Válasz Saturas üzenetére (#6419): lol nagyon jóóó :D
Saturas 2007. november 7. 717 hozzászólás 532.
Egy asszony együtt van a szeretõjével, mikor hallja, hogy nyílik az ajtó és hazajön a férje. - Gyorsan, menj a sarokba! - Kapkodva befújja a szeretõt babaolajjal és pudert fúj rá. - Meg ne mozdulj, amíg nem szólok" - súgta neki - csinálj úgy, mintha szobor lennél". - Ó kedvesem! - szól a férj, mikor belép a háloszobába - Mi ez itt? - Egy új szobor - vágta rá rögtön a feleség. Szabóék is vettek egyet a hálószobájukba. Olyan remeknek találtam az ötletet, hogy én is vettem egyet. A férj megelégedett a valásszal és fáradtan lefelküdtek. Hajnalban két óra felé felkel a férj, kimegy a konyhába, csinál egy szendvicset, hozzá egy pohár tejet és visszamegy a hálószobába. - Tessék - mondja a szobornak -, egyél valamit. Én három napig álldogáltam a Szabóék hálószobájában, mint egy hülye és nem kináltak meg semmivel.
CreO 2007. november 7. 1847 hozzászólás 165.
Válasz Kurel üzenetére (#6417): :DDD
What else you gonna do on Saturday? ;)
Kurel 2007. november 7. 1058 hozzászólás 332.
Cigányok elöször mennem a mekibe. -én egy séket kérek -akkor én egy astalt :D Cigányokat elkapják mert loptak a Tescoból, kihallgatják: -neve? -Kolompár Lajos -kora? -azok nem mi voltunk :DD
DSAO 2007. november 7. 765 hozzászólás 494.
www.bash.org-ról After American Idol, they came out with The Sims : Superstar After this Harry Potter crap got popular, they came out with Makin' Magic lol What if next year we get a bunch of WW2 movies? The Sims : Hailin' Hitler Jancsika is Juliska mennem az erdõben, amikor egyszer csak Juliska letéi magáról a ruhát és odaszólJancsinak: - Jancsi, most tegyél velem olyat, amit soha se fogok elfelejteni!!! Jancsi letört egy ágat és kibökte Juliska mindkét szemét. Nõ jógázni jár. Egyik nap, amikor jóga után a zuhanyzóban állt a tükör elõtt, azon gondolkodott, hogy bemutatja a férjének, mit is tanult. Hát úgy mesztelenül ahogy volt, ement a lecsempézett konyhába, beállt a közepére és odaszólt a férjének: - Drágám, nézzed, hogy mit tudok. És lement spárgába, amikor egyszer csak vákum alakult ki a szeméremajkai között és nemtudott felállni. A férj megijedt hívta az orvost. Miután az orvos is kijött és felmérte a helyzetet, ígyszólt: - Hát én ezzel nemtudok semmit se csinállni, fel kell szedni a csempét. Hívták hát a csempézõt, aki szintén felmérte a terepet és egyszercsak elkezdett játszani a nõ melleivel meg izgatni õt. A férj kapásból rá is kiálltott: - MIT CSINÁLL MAGA A FELESÉGEMMEL?! - Hát kérem alásan, kicsit felizgatom hogy benedvesedjen, akkor kitoljuk a konyha szélére és akkor csak egy sor csempét kell felszedni.
You know that look women get when they want sex? Me neither.
aBry 2007. november 6. 2429 hozzászólás 106.
...a rendõrök durván támadják a békés kõdobálókat... :AsDS:D
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.