Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

Válasz iA-KeKs üzenetére (#6412): hehe :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
f-zee 2007. november 6. 73 hozzászólás 3407.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#6411): jok én szakadtam
iA-KeKs 2007. november 6. 4264 hozzászólás 33.
kicsit lopva sc részlegröl Fasza angol srác felszed egy skandináv csajt, elsõ este már szórakoznak eggyet, srác már beélvez, így megkérdezi: -Are u finish? -No! Uhh, gondolja a srác, végre egy csaj aki jól bírja, nyomják tovább, már másodszor élvez a srác így megkérdi megint: -Are u finish? -No! Hát, srác már kezd nagyon izzadni, de ez innentõl becsületbeli ügy... -Are u finish? -No! Srác már nagyon kész van, 1 perc múlva ismét: -Are u finish? -No! -How the fuck is that, u never finish? -I'm swedish... Nagy igazság: Az emósoknak azért van rossz kedvük, mert sz*r zenét hallgatnak! "Az élet olyan mint egy rossz motor, ha nem megy, be kell rúgni..." -Mi az abszolut kettõs érzés? -Anyósod karambolozik az új kocsiddal - Melyik az a szent, akit az anyósával együtt ábrázolnak? - ??? - Sárkányölö Szent György! *************************************************************************** - Miért viszik az anyóst a hátso kapun a temetöbe? - ?????? - Mert elöl ki van irva: "FELTÁMADUNK" *************************************************************************** Kohn és Grün elmennek a rabbihoz tanácsot kérni. Grûn : - Rabbi, ön szerint a fehér az egy szín? Rabbi: - Szerintem igen, hiszen a menyasszony fehérbe öltözik az esküvön. Grûn : - És a fekete is szín? Rabbi: - Szerintem igen, mert a temetésen a gyászoló család feketébe öltözik. Erre Grün Kohn-nak: - Na látod, te marha, mondtam, hogy színes a tévé, amit eladtam neked! tevedni emberi dolog mondta asüni, es lemaszott a wckeferol ...a rendõrök durván támadják a békés kõdobálókat... HírTV, 2006.09.20
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Antares 2007. november 6. 4109 hozzászólás 35.
lassan lehetne létrehozni bash-topikot is :D amugy kurva jok :kira
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
csibe_ 2007. november 5. 328 hozzászólás 1164.
Válasz Kurel üzenetére (#6396): váááá A:SDA:SD:ASDX:AS:D:DA:A:SD:X:D Ez kész!Kifeküdtem!
Flooyd 2007. november 5. 6866 hozzászólás 11.
mi az, emon egy pók? pokemon :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
toma 2007. november 5. 4782 hozzászólás 22.
[quote=iNSeCt.CorpSe írta(#6405)] #6132 -> + (236) - [X] [21:04:29] kesz forradalmar vagyok [21:04:34] felszabaditottam 2 gigat ;> [/quote] neee hát ezen borultam :SD:+!:DDD Válasz pisko üzenetére (#6407): ::D:D:DD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
pisko 2007. november 5. 1369 hozzászólás 246.
[átbaszás volt, hagyjuk :D]
paradoX 2007. november 5. 4067 hozzászólás 37.
Sziasztok! Help me! Nem tudna valaki 1 a Codename Panzers Phase One-ban egy Szovjetunió megtámadása utáni állás mentését elkülni? Thx hat az a nemeteknek is elkelt volna anno D::D:D:D:D:D:D
MinD You!
bessssssssssssssssss #6132 -> + (236) - [X] [21:04:29] kesz forradalmar vagyok [21:04:34] felszabaditottam 2 gigat ;> #16151 -> + (50) - [X] 23:44 [Se nap se hold] tudtátok hogy megszûnik az Apeh? ma kaptuk az utolsó felszólítást #1717 -> + (18) - [X] 22:26.02 joregglet vagy éjjelt vagy mi a szar ez #2512 -> + (24) - [X] 00:06:20 <@deneverorszag> ahah ketnapja jatszok csajt estenkent esmar tobb szmajlit hasznalok mint elotte osszesen #2350 -> + (49) - [X] egy légy épp a minusz gombomon van ----------------- volt #1960 -> + (45) - [X] visszajelzés, buglist : "a regisztráció után kapott levélben az "Itt a kurva mailed Dorián." szöveget cseréljük erre..." <_cj> jujj nem tom mibaja volt vele, egy szem helyesírási hiba sem volt benne. <_cj> :D
Antares 2007. november 4. 4109 hozzászólás 35.
[quote=Gus írta(#6397)] Én egy özvegyen maradt, hivatásának élõ, káros szenvedélyektõl tartózkodó, komoly, tudományos munkát végzõ egyetemi professzor vagyok. Keresem azt a zeneszeretõ, természetkedvelõ, színházba járó, romantikus lelkû, intelligens, mûvelt, kedves hölgyet, aki leszopna. ... Szerelem reggel, szerelem délben, szerelem este... Azt a k*rva csaptelepet![/quote] szétesett a szék alattam a mindenit :D
So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul...
Narrer 2007. november 4. 51 hozzászólás 4158.
Két ember megy az utcán meglátnak öt patkányt. Mondja az egyik: -Ember Józsi, neked mennyi anyósod van!
eX 2007. november 3. 4277 hozzászólás 32.
(22:14:21)(+uD`Hexon) Van egy Tesco gazdaságos óvszer, csak elõbb ki kell enni belõle a kempingsajtot
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Válasz eX üzenetére (#6388): nagyon kkomoly!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:AD:D: Válasz Kurel üzenetére (#6391): igen ezt kicsit másképp ismerem de jó poén! :D Válasz Kurel üzenetére (#6396): elsö undi kicsit :D de jogos :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
pisko 2007. november 2. 1369 hozzászólás 246.
Válasz ToMker üzenetére (#6398): :D:D:D:D
Saturas 2007. november 2. 717 hozzászólás 531.
Válasz Kurel üzenetére (#6396): 1.: jáájjj SDAs++da
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
ToMker 2007. november 2. 2977 hozzászólás 72.
Jancsi azt mondja Juliskának: - Menjünk az erdõn át haza, a rövidebb úton. - Ma nem lehet, Jancsi... Ma sietek haza.
Gus 2007. november 2. 679 hozzászólás 548.
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést. A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Káma Szutra pedig megmagyarázza, hogyan. A mai fiatalság azt hiszi, hogy ha trágárságokkal tûzdeli tele a mondanivalóját, akkor azzal egyénivé válik. De mekkorát tévednek a nyomorult kis gecik... (ismeretlen) Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés! - Kurvára megy a pénz! - mondogatta apám is, anyám is, csak más-más hangsúllyal. (ismeretlen) Én egy özvegyen maradt, hivatásának élõ, káros szenvedélyektõl tartózkodó, komoly, tudományos munkát végzõ egyetemi professzor vagyok. Keresem azt a zeneszeretõ, természetkedvelõ, színházba járó, romantikus lelkû, intelligens, mûvelt, kedves hölgyet, aki leszopna. Szerelem reggel, szerelem délben, szerelem este... Azt a k*rva csaptelepet!
Jobb ma egy stabil punci, mint holnap 2 bizonytalan!! by lyco master 34. 54. :ADS:AS:DAS:D
Kurel 2007. november 2. 1058 hozzászólás 332.
Bankrablás. A rabló elkiáltja magát: - Mindenki a földre! Széfet kinyitni! A széfben nincs más, csak egy pohár tej. A rabló megvonja a vállát, és megissza. - Következõ széfet! Ebben is csak egy pohár tej van, megissza. A negyedik széfnél begurul a rabló. - Na mi van, hol a pénz? - De uram, ez spermabank. Két amerikai turista Walesben kirándulgat kocsival. Megállnak ebédelni Llanfacwyrnirbwlantyslioggich-ban és egyikük azt kéri a pincérlánytól: - Mielott rendelünk, segítene eldönteni a vitánkat? Megtenné, hogy lassan, tagoltan kimondaná a hely nevét, ahol vagyunk? A lány odahajol, és szótagolva elmondja: - Bööör-ger-kiiiiing.
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Az étteremben lepottyan az asztalról a vendég kanala. A pincér odaugrik, és a zsebébõl elõvéve átnyújt egy kanalat. A vendég csodálkozik: - Mondja, maguk mindig ilyen figyelmesek? - Igen, uram. Nemrég felvettünk egy statisztikust, aki kiszámította, hogy idõnk 14%-át arra fordítjuk, hogy kicseréljük a leesett dolgokat. Ezért mindenki a zsebében hordja a tartalékot. - Ez kiváló. És mondja, miért lóg egy madzad a sliccénél? - Tudja, a statisztikusunk kitalálta, hogy amikor elmegyünk WC-re, ne kelljen kézzel hozzáérnünk a mûszerünkhöz, mert akkor utána kezet kell mosni, ami idõveszteség. Így csak ezt a madzagot megrántjuk és mindjárt kint van minden. - És mondja, hogyan teszi vissza? - Nem tudom, a többiek hogy csinálják, és speciel a kanalat használom...
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
Pr0-peller 2007. november 2. 1172 hozzászólás 300.
Válasz Kurel üzenetére (#6391): >DGDFG kicsit fa :)
"Üzeni anyám hogy ne hívogasd,elfogytak már a kinõtt ruháim" :SDG"RASDRAS
Válasz ToMker üzenetére (#6392): igen... a medve TÉNYLEG félelmetes... ami velük történt az meg nem...
ToMker 2007. november 2. 2977 hozzászólás 72.
Válasz Kurel üzenetére (#6391): ezmiféle favicc?
- Te, én napról napra szórakozottabb vagyok. Tegnap a buszmegállóban vettem észre, hogy nincsen rajtam alsógatya. - Az semmi, én a munkahelyemen vettem észre, hogy egy fogkefe lóg ki a fejembõl. De nem is ez a félelmetes. - Hanem? - Hanem például egy medve.
Scarface 2007. november 2. 657 hozzászólás 567.
Válasz eX üzenetére (#6388): aSDFAD:FA:!+:DA:DSA:+!+: úristen A+!A:DAS+ Vizsga a villamosmérnök-karon: Tanár: Zavarja a neonfény? Diák: Nem. Tanár: Akkor viszlát legközelebb. Legközelebb: Tanár: Zavarja a neonfény? Diák: Igen. Tanár: Akkor viszlát legközelebb. Legközelebb: Tanár: Zavarja a neonfény? Diák: De Tanár úr! Ez argon lámpa! Tanár: Rendben akkor kezdhetjük...
5 out of 6 people enjoy Russian roulette. / Elindult a barkóba, kit lövök ma tarkóba.
Válasz eX üzenetére (#6388): :+:AS:D::":DA:S:+:DSD:ASD nee +:S:D:DSDA:S:D
eX 2007. november 2. 4277 hozzászólás 32.
mit csinál rihanna az esernyõ alatt ? ELÁzik SA:DAS:D AS:D:ASD:AS:D:+"!:"+ :ASD :AS das .das. d sa. das dsAS:DSA:DA
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
pisko 2007. november 1. 1369 hozzászólás 246.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#6383): jáááj a harmadik D::D-ds:AS:D
ToMker 2007. november 1. 2977 hozzászólás 72.
Körlevél: Jogász vagyok, ismerem a törvényt. Bill Gates most osztja szét a vagyonát, és itt a lehetõség, hogy ebbõl te is részesülj. Az egész az AOL miatt van. Veszteni nem lehet vele! Próbáld ki! Ha ezt a sort nem olvasod el, kapsz 10 millió forintot!!! Elolvastad.... Elb.sztad!!! Hidd el, ez tényleg mûködik!! Elolvastam én is, és nem kaptam 10 milliót. Végre valami, ami nem egy hülye átverés. Küldd tovább legalább 10 embernek, és akkor õk sem kapnak semmit!
toma 2007. november 1. 4782 hozzászólás 22.
Válasz ToMker üzenetére (#6381): neee ez nagyon fáradt volt AS:DA:DS Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#6383): elsõ meg a harmadik :A:+!::ASD:
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
eX 2007. november 1. 4277 hozzászólás 32.
Válasz Day-Night_AbuSE üzenetére (#6383): 3. SA:DA: SD:+"!
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
bash.org rol :DD ok think of some answerable but subjective question why? wow... i'm erecting a statue in your honour for that man, my girlfriend left me for some faggot named robert you don't live in Hope mills do you? ya, why man? lol, just wondering, was her namne alisson? you mother fucker I was in biology class once, and the teacher said there was sugar in sperm And a girl asked why doesn't it taste sweet then When she realised what she said her face became red like a spanked monkey ass Then the teacher said, because you taste sweetness with the front of your tongue, not the part of your tongue back in your throat The girl started crying and left class ^^ YEAH DUDE I'M SO GANGSTA I HOLD MY LAPTOP SIDEWAYS WHEN I POST FLAMES
Válasz ToMker üzenetére (#6381): :AD:AS:d.a:SD:A:S.DA:D:D: Jóóóóóóóó :D
Bemegy egy kocsmába Móricka, Pistike, a skót, a székely, a zsidó, a blablabla, az angol, nyuszika, a medve, a farkas, a rendõr, és a szõke nõ. Nézi õket a csapos egy ideig, majd megszólal: - Mi ez, valami vicc?
Válasz ToMker üzenetére (#6379): neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Apuka elviszi a kis gyagyás gyerekét Párizsba, hadd lásson világot a srác. Fölmennek az Eiffel-torony tetejébe, s apuka büszkén mutat körül: - Látod, fiam, innen egész Párizs látszik! - Nem is igaz! Hol az Eiffel-torony? EZ : A tizennégy éves lány újságolja az anyjának, hogy kimaradt egy mensese. A szülõk felmérgesedve, zokogva, kétségbe esve kérdik lányukat, hogy melyik disznó tette ezt vele. A lány felveszi a telefont, beszél, majd leteszi. Fél óra múlva megáll a ház elõtt egy vadiúj Ferrari, kiszáll egy öregedõ, õszes halántékú úriember, drága, elegáns öltönyben, cipõben, és belép a házba. Határozottan a nappaliba megy, és leül a szülõk és a lány közé. - Jó reggelt! - mondja. - Hallom a lányuktól, hogy mi történt. Családi okok miatt nem tudom õt feleségül venni, de ajánlatom a következõ. Amennyiben lánya születne, kap tõlem három üzletet, két apartmannházat, tengerparti villát és 500 000 dollárt évente. Ha fiú lesz, nevére íratom két gyáramat, és ugyanúgy az 500 000 dollárt évente. Amennyiben ikrek lennének, egy-egy gyár és évi 250 000 dollár lenne az apanázsuk. Amennyiben elvetélne,..... Itt az apa kihasználva a lélegzetvételnyi szünetet, közbeszól: - Megbaszod mégegyszer!!!
Wojtek 2007. november 1. 0 hozzászólás 58665.
Jo kis gondolkodtato feladat mi ? :D Igazabol Xymoth fejtette meg a legegyszerubben. Mert azt a 2 dollart nem hozza kell adni hanem ki kell vonni. A feladatba rosszul van vissza szamolva ezert csuszik az az 1 dollar. :)
Válasz Xymoth üzenetére (#6376): lol elsö :D
Xymoth 2007. november 1. 2068 hozzászólás 140.
Bemegy a cowboy a kocsmába, és kér egy whiskyt. Csendesen iszogatja, hozzá pedig gyönyörû, tökéletes karikákat ereget a szivarjából. Egyszer csak egy nagydarab indián kocogtatja meg a vállát: - Ide figyelj sápadtarcú, nagy bajban leszel, ha nem hagyod abba az anyázást! Ha a macska elszökik a háztól, a nõ azt gondolja, hogy kevés szeretetet kapott. Ha a kutya elszökik a háztól, a nõ azt gondolja, hogy kevés szeretetett kapott. Ha a férfi elszökik a háztól, a nõ azt gondolja, hogy minden férfi szemétláda. Egy fiatal szovjet házaspárnak gyereke születik. Nagyon szegények, ezért nincs pénzük babakocsit venni, de az apa egy babakocsigyárban dolgozik. Az anya nyaggatja: - Miért nem hozol haza egy babakocsit alkatrészenként, és rakod össze itthon? - Hoztam én már többet is, de akárhányszor megpróbáltam összerakni, mindig tank jött ki belõle. uHA:SX:ASd
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
iA-KeKs 2007. november 1. 4264 hozzászólás 33.
Válasz StaY_KooL üzenetére (#6374): csak az a bay, h nem nem lehet úgy gondolkozni, h mindenki befizetett vmennyit visszakapnak 1 dollárt, úgycsak 9et fizettek volna, hanem alapból abból indulsz ki, h mennyi vagy még a recepciosnál, innentö meg már leírtad;)
StaY_KooL 2007. november 1. 1000 hozzászólás 360.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#6373): a gond ott van, hogy ha visszakapnak egy-egy zöldhasút, akkor pont eggyel kevesebbet fizettek :) de amúgy jah, 8,333333, plusz 1 ami náluk van, ×3 = 28 :) btw így egyszerûbb szvsz: 25 dolcsi van a recepciósnál, 5 az inasnál -> 25 a recepciósnál, 1-1-1 a tagoknál, ez 28, a maradék 2 az inasnál van ~
igotbigbootybitches
iA-KeKs 2007. november 1. 4264 hozzászólás 33.
mindenki 9 1/3 dolcsit fizetett végül 25 dollárt fizettek be, ami 8,33 dollár/fej fizettek visszakaptak még mind 1et ami 9 1/3 dollár, 9 x 3 = 27, 1/3 x 3 = 1 27 + 1 = 28 2 dollár az inasé
Válasz eX üzenetére (#6367): AS_D:AS:D:ASDASDA
Válasz Wojtek üzenetére (#6361): Igazából 25 doclsit fizettek így 3 *9 dolcsit -2 t amit eltett az inas az 25
Válasz eX üzenetére (#6367): mekkroa:SX:AS:D
dune_ixian 2007. október 31. 48 hozzászólás 4301.
Válasz Wojtek üzenetére (#6361): Abban a 27-ben van a 2 dolcsi, amit elrak ;) gondolom én. A szoba 25-be kerül, de õk végeredméményben 27 et fizetnek ehelyett. Itt a 2 lefölözött dollár, amit az inas rak el. Talán.
Angolul a leg a láb.
SipKa 2007. október 31. 476 hozzászólás 817.
Válasz eX üzenetére (#6367): :A:SD:A:SD
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
eX 2007. október 31. 4277 hozzászólás 32.
Pistike búskomoran hazafelé ballag. Szembe jön vele a család háziorvosa és jóbarátja. - Szervusz Pistike! Miért vagy ilyen szomorú? - Ne is kérdezze, Doki. A szüleim válni készülnek. Apu már nem a régi. - Egyet se búsulj, tessék itt ez a doboz tabletta, apádnak minden reggel tegyél egyet ebbõl a kávéjába. Egy hónappal késõbb újra találkoztak. Pistike még szomorúbb lelkiállapotban. - Szervusz Pistike. Mi a baj, nem mûködött a szer? - De igen, túlságosan is, anyám meghalt, a nõvérem terhes, nekem fáj a seggem, és a kutyánk sem mer már hazajönni... egy ilyen kis csipi pistikés :D
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Retek-Harcos 2007. október 31. 4667 hozzászólás 24.
Válasz pisko üzenetére (#6365): lol :D
pisko 2007. október 31. 1369 hozzászólás 246.
A középkorú férfinak éppen klimaxa van, ígyhát eldönti, hogy kárpótolja magát egy meggypiros Porsche-val. Felmegy az autópályára és megy 120-szal. Ejj, hát ez semmi, felgyorsít 180-ra. Kezdi élvezni a dolgot, amikor felbukkan mögötte egy szirénázó, villogó rendõrautó. Na, most jól kifogok rajtatok, hiszen Porsche-ban ülök - gondolja, és felgyorsít 240-re. De a rendõrautó még mindig jön mögötte. Erre észhez tér, gondolja ezért még le is tartóztathatják, inkább lehúzódik és megáll a leállósávban. Egy nagyon morcos közeg lép az ablakához: - Uram, ma nagyon szar napom volt, de adok egy esélyt magának, hogy ne szekáljuk egymást. Ha tud mondani egy olyan kifogást, amit még senkitõl sem hallottam, akkor nem tartóztatom le és elengedem. - Biztos úr! Este a feleségem megszökött egy rendõrrel, és azt hittem, õt akarja visszahozni. - További jó utat kívánok!