Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Viccek=)

Létrehozva: 2005. március 4. Létrehozta: reV_snA Kategória: 11209 hozzászólás

Mint SC részlegen itt is szeretném, ha be lenne vezetve ez a kis fórumocska nem kéne mindig átjárnom oda

a hangulat nagyon jó szokott ott lenni habár még a felénél sem járok a közel 170 oldalnak amit ott írrtak(30 fér 1 oldalnak ugy van nekem belöve) na hát akkor mehet kategóriák szerint vagy nem kategóriák szerint hosszú viccek vagy rövidek mókássak vagy poénossak faviccek vagy náci viccek kicsiknek & vagy nagyoknak na goo hf hozzá egy kis mindig sokat tud segíteni fõleg, ha nem is olyan kicsi az a kicsi
na -uljunk

CreO 2007. október 29. 1847 hozzászólás 165.
Válasz csibe_ üzenetére (#6313): szó szerint :D
What else you gonna do on Saturday? ;)
csibe_ 2007. október 29. 328 hozzászólás 1164.
Válasz Wojtek üzenetére (#6307): ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:D Ezt hívják szopásnakAS:D:ASD:A:SD:A
Xymoth 2007. október 29. 2068 hozzászólás 140.
Válasz ArcsiBald6 üzenetére (#6309): JAJJ EZEKET ASXMENNEEA:X:ASD Válasz pisko üzenetére (#6310): ezek is imbák:ASX:SAd
Az alvástól éhes leszek, az evéstõl elálmosodom. Az élet szép.
Retek-Harcos 2007. október 29. 4667 hozzászólás 24.
Válasz pisko üzenetére (#6310): Lál :D
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
pisko 2007. október 29. 1369 hozzászólás 246.
Bevándorlási hivatalban: -Name? -Abu Dalah Sarafi. -Sex? -Four times a week. -No, no, no..... male or female? -Male, female...... sometimes camel...... még mdingi dSA:DAS:d A Balatonban mindenhol leér a lábam! Legfeljebb a fejem nem lóg ki... Két srác beszélget: - Hogy tanítsak meg egy nõt úszni? - Elõször megmutatod neki a kéz- és lábtempot, majd mikor bementek a vízbe,gyengéden átkarolod a derekát, hogy ne féljen... -Dehát a húgom.. -Ja, lökd be a vízbe. Operaban: - Anyu! Az a bácsi miért fenyegeti a nénit? - Az a karmester, és nem fenyegeti. - Akkor a néni miért visit? - Amikor vállalkozó lettem csak a tudásomra és a tehetségemre támaszkodhattam. - Más is indult a nulláról. pff :DDDD
ArcsiBald6 2007. október 29. 808 hozzászólás 464.
- Milyen kapcsolat van Piroska és a Télapó között? - ?? - Télapó piros kabátja. - Hogy hivják az amerikai elnök sofõrjét? - ?? - Bush-sofõr
Xymoth 2007. október 29. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Wojtek üzenetére (#6307): old de üt::XSA:X:ASD:
Wojtek 2007. október 29. 0 hozzászólás 58665.
Bosszu Egy házaspár legkisebb gyermeke véletlenül meglátja, amint az apja a cselédlánnyal hancúrozik. Odaszalad az anyjához és elmondja, mit látott. Az anyja lenyeli a mérgét, és azt mondja, ne beszéljen róla senkinek, amíg õ nem szól. Pár nap múlva, a nagymama születésnapján összegyûlik a rokonság, vannak vagy hetvenen. Az ünnepség javában tart, amikor az anya elõáll és így szól: - Kis figyelmet kérek, Palika elõad nektek valamit. Mindenki azt gondolja, egy mese vagy vers következik, Palika viszont Ezt mondja: - A múlt héten apu bement abba a szobába, ahol a cselédlány takarított, átölelte, megcsókolta, levette róla az összes ruháját... Természetesen mindenki az apa felé fordul, aki vörösebb lesz a fõtt ráknál. Palika folytatja: - Miután levetkõztette, õ is levetkõzött. Lefeküdtek, és aztán apu elkezdte bedugni neki a... azt a... nem jut eszembe, hogy is hívják... Palika az anyjára néz, aki diadalmas arccal hallgatja a fiát, és megkérdezi tõle: - Anyu, hogy hívják azt, amit te szoktál szopogatni, amikor átjön a szomszéd bácsi?
Athep 2007. október 29. 794 hozzászólás 475.
Válasz Retek-Harcos üzenetére (#6305): :D kösz (2-3sec delayem van szal bnet nem játszható de elvileg lesz nemsoká normál netem akkor majd kapodd a mass reppet:D )
A fény gyorsan kihunyt, de a fájdalom megmaradt
Retek-Harcos 2007. október 28. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Athep üzenetére (#6298): nem csalódtam benned :D (Bõvitsd meg a mappát!!) :kira
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
SiLC 2007. október 28. 4737 hozzászólás 23.
Válasz paradoX üzenetére (#6303): te beteg állat:SF:SAD_F:AS_F:S_ADF:_SF:
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
paradoX 2007. október 28. 4067 hozzászólás 37.
- Mihez hasonlít az anyós halála? - ??? - A cseresznyepaprikához. - ??? - Csípi a szemet, de belül nagyon jól esik. ?:D:A:D:D:SA:AS:D:A+":"+:DAS:ASD:
MinD You!
Xymoth 2007. október 28. 2068 hozzászólás 140.
Válasz Mark üzenetére (#6299): NEEE A?X::SAX_:SAXSA?dx.-sadm.ASx.AdASX.AS:XÉAS:XA:d.aSXAS:dasd
Athep 2007. október 28. 794 hozzászólás 475.
Válasz Mark üzenetére (#6300): a kutyás büntet :DDD
Mark 2007. október 28. 1728 hozzászólás 178.
Hazajön a férj, az asszonyt meg ágyban találja a legjobb barátjával. A feleségének ad egy nagy pofont. - Hát azért ezt nem vártam tõled... - Te meg Bogáncs, lábhoz! "Olyan sötét vagy,hogy este melléd harap a pitbull!"
JET JAGAAAR!
Mark 2007. október 28. 1728 hozzászólás 178.
Öt emo van egy szobában. Az egyik öngyilkos lesz. Miért? Mert nem jutott neki sarok a síráshoz. - Mi az emosok kedvenc filmje? - A Penge!
JET JAGAAAR!
Athep 2007. október 28. 794 hozzászólás 475.
- Nincs déja vu érzésed? - Nem kérdezted ezt már egyszer? - Benned az a rossz, Ubul, hogy minden hülyének igazat adsz! - Igazad van... A falu kovácsa oktatta az új inasát: - Elõször kiveszem a patkót a kohóból, aztán ráteszem ide, az üllõre. Amikor megrázom a fejem, te ráütsz azzal a kalapáccsal. Az inas így is tett, azóta õ a falu kovácsa... Házibulin: - Szia! Veled senki sem táncol?! - Nem... - Akkor feltennéd a virslit fõni? Két barát beszélget a kocsmában. Azt mondja az egyik: - Hallottad, hogy Mike meghalt tegnap? - Nem, mi történt vele? - Tegnap épp a házunk elõtt autózott, amikor nem vett észre egy út szélén parkoló autót. Nekiment, kirepült a szélvédõn, és a csukott ablakon keresztül pont a mi hálószobánkba repült be. Fejjel törte be az ablakot. - Úristen, micsoda halál... - Nem, ezt simán túlélte. Odakúszott a hálószobaszekrényünkhöz, és megpróbált a kilincsbe kapaszkodva talpra állni. Azonban a szekrény felborult, éppen szegény Mike-ra. - Micsoda kegyetlen vég... - Nem, ezt is túlélte. Kimászott alóla, és kikúszott az ajtón. A lépcsõkorlát mellett megint megpróbált felállni, de a korlát nem bírta a súlyát, és Mike lezuhant a földszintre, a korlát darabjai meg a fejére. - Ezt már biztos nem élte túl... - Dehogynem! Kimászott a konyhába, ahol a tûzhely mellett próbált talpra állni, de lerántotta a fazekat, és a forró víz mind az arcába borult. - A szerencsétlen... - Dehogy, ezt is túlélte. Elkúszott a telefonig, hogy a mentõket hívja. Azonban ahogy felvette a telefont, hanyatt esett, kirántotta a készüléket a falból, a konnektor kiszakadt, és mivel Mike vizes volt, megrázta az áram. - Micsoda szörnyû halál! - Dehogy, ezt is túlélte. - Akkor hogyan halt meg? - Lelõttem. - Lelõtted? Miért? - Bakker, ha így folytatja, az egész házat tönkreteszi!
SiLC 2007. október 28. 4737 hozzászólás 23.
Nagyapánk csigalassúsággal ette a joghurtját. - Figyelj, nagypapa - mondta az öcsém -, csak három nap a szavatossága. ezen nagyot sírtam D:AS:SA:DSA:D:A_S
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
kajak 2007. október 28. 6 hozzászólás 11008.
jóak nagyon :kira
Válasz pisko üzenetére (#6292): 1. 2. 4. mekkora :D szerk: tévedtem , mind jó :D föleg utolsók :D
piri 2007. október 28. 107 hozzászólás 2719.
Válasz Athep üzenetére (#6262): a 2. bazeg mekkora!!!A:SD:ASD:AS:D: jah am boccs kicsit le vagyok maradva sry...
http://s1.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=NDAwODA=
paradoX 2007. október 28. 4067 hozzászólás 37.
Válasz pisko üzenetére (#6292): ::D:D:D
MinD You!
pisko 2007. október 28. 1369 hozzászólás 246.
[b]~ Gyerekszáj :)[/b] - Nem értem, minek csináltak ide utcát, ha egyszer behajtani tilos!? - Nem megyek ki a napra, mert fejszúrást kapok! - Anya, nem bántalak meg azzal, ha azt mondom, hogy ez a krumpli most nem olyan finom, de amit máskor szoktál fõzni az nagyon finom szokott lenni? - Te láttál már olyan anyukát, aki jól járt, ha erõltette a gyerekét? A kislányomnak, egy régi kulcsot adtam játszani. - És hol az ajtó, amit nyitni lehet vele? - kérdezte. Azt feleltem, hogy fogalmam sincs. Õ csodálkozva végigmért, és megjegyezte: - A kulcsot szokták elveszíteni, nem az ajtót. Ágyba dugtam a három és ötéves lányaimat. Átöltöztem egy régi melegítõalsóba és kinyúlt pólóba, majd bementem a fürdõszobába hajat mosni. Még ott is hallottam, hogy veszekednek. Egy ideig hallgattam, majd törölközõt csavartam a fejemre, berontottam a szobájukba és leordítottam õket. Útban visszafelé még hallottam, ahogy a hároméves megkérdezi nõvérét: - Te Réka, ez meg ki volt? Kisfiammal (3 éves) sétálunk, és lát egy lefektetett biciklit a pázsiton: - Szegény bicikli, megdöglött. Nagyapánk csigalassúsággal ette a joghurtját. - Figyelj, nagypapa - mondta az öcsém -, csak három nap a szavatossága. Négyéves fiam sehogy sem boldogult a köhögés elleni szirupja kupakjával, és végül azt kérdezte: - Miért nem tudom én ezt kinyitni? - Mert biztonsági zár van rajta, hogy gyerekek ne tudják kinyitni - feleltem. Még egyszer próbálkozott a kupakkal, aztán azt kérdezte: - De honnan tudja, hogy én gyerek vagyok?
Válasz pisko üzenetére (#6287): 1. jó :D
StaY_KooL 2007. október 28. 1000 hozzászólás 360.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#6285): ez pwnz rofl :D
igotbigbootybitches
toma 2007. október 28. 4782 hozzászólás 22.
Válasz iA-KeKs üzenetére (#6285): jaja ismertem, hatalmas :DD Válasz pisko üzenetére (#6287): EZMI :ASD:+!:DD elsõn besírtam :DDD
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
SipKa 2007. október 28. 476 hozzászólás 817.
Válasz pisko üzenetére (#6287): a "Padavan"-t kis p-vel és w-vel irják.. igy: padawan
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
pisko 2007. október 28. 1369 hozzászólás 246.
- Yoda mester, meséld el hogyan lettél Jedi lovag. - Rendben van ifjú Padavan. Az úgy kezdõdött, hogy kibasztak a Bábszínházból....... Családi és személyi szolgáltatások terén piacvezetõ világcég, területi képviselõt keres. Jó kommunikációs készség és alapfokú latin nyelvtudás szükséges. A jelentkezésre kérjük ráírni: "plébános" ezmi :DDDD
SipKa 2007. október 28. 476 hozzászólás 817.
Válasz Saturas üzenetére (#6281): mésodik régi:) de jó
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
iA-KeKs 2007. október 27. 4264 hozzászólás 33.
nem vicc, naon is komoly Computer games don't affect kids negatively; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music." -Kristian Wilson, Nintendo, Inc
Nem vok pedo, csak türelmetlen - by csé
Kurel 2007. október 27. 1058 hozzászólás 332.
Mindenhol jó, de legjobb a mákostészta.
Saturas 2007. október 27. 717 hozzászólás 531.
-Doktor úr, segítsen rajtam! Minden éjjel azt álmodom, hogy jön a törpe, rááll a térdemre miközben fekszem, és azt kiáltja, "Most pisálunk!", és ekkor mindig behugyozok. -Legyen erõs, és kiáltson vissza: "Nem, ma nem pisálunk!" Este lefekszik az ürge, jön is a törpe. -Most pisálunk! -Nem, ma nem pisáliunk! -Jó, akkor ma sz*runk!
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
aBry 2007. október 27. 2429 hozzászólás 106.
Válasz Saturas üzenetére (#6281): :DDDDDDDD
A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.
Saturas 2007. október 26. 717 hozzászólás 531.
Válasz toma üzenetére (#6279): Szerintem az 1. a top!! :kira Válasz AT_Andrew üzenetére (#6280): Tejóisten... Hisztérikus hangon telefonál egy nõ a rendõrségre: -Úristen!Kirabolták az autómat!Elvitték a rádiót, a kormánykereket,mindent!A szemetek még a pedálokat sem kímélték! -Nyugodjon meg asszonyom,egyik járõrünket mindjárt odaküldöm! Két perc múlva a járõr jelenti: -Negatív.A hölgy véletlenül a hátsó ülésre szállt be. ^^ Egy csákó odamegy a szõke nõhöz a discoban és azt mondja: - Mondták már neked,hogy jól nézel ki? A nõ felvágóan: - Már többen is! Mire a csákó: - Hát jól átvertek! :D xD
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
AT_Andrew 2007. október 26. 1246 hozzászólás 278.
4K forumon olvastam ezt a commentet:AS_D:AS_D: You play Night Elf.. so you will always win.. Ne Vs Ne. Both players win. aS_D:A_S:D_AS:DAS_D:A_SD:
iam sorry i cant hear you over the sound of how awesome i am!
toma 2007. október 26. 4782 hozzászólás 22.
Két roma beszélget: - Mikor voltál legutóbb könyvtárban? - Két éve. - És mit vettél ki? - A fénymásolót meg a videót! Milyen a cigány-triatlon ? Cigány leszalad a strandra, úszik egyet, aztán hazabiciklizik. Cigány bemegy a munkaközvetítõbe. - Dolgozni szeretnék! - - Volna itt egy állás, havi félmillió a fizetés, napi két órát kell egy irodában ücsörögni, szép titkárnõ, céges BMW sofõrrel. -Ne vicceljen már... - Nem én kezdtem! Hogy kezdi a cigány a mesét? - Tisztelt bíróság... személy szerint a másodikon sírtam fel :D:D Válasz eX üzenetére (#6277): naaaaaneeeeeeeeeeeee bázze :D:ASD:+:D
A világválság miatt az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoltuk a fényt az alagút végén.
pisko 2007. október 26. 1369 hozzászólás 246.
Válasz eX üzenetére (#6277): OMG :DDDD debuta XD
eX 2007. október 26. 4277 hozzászólás 32.
mc donalds-este 11 kezitcsókolom! mc mester menü van? csaj csak néz mc baszlak menü? csaj csak néz mc mondaná végre hogy van e? csajnak nem esik le...röhögve kimegyünk haverokkal, hogy miylen viccesek vagyunk. hát nem a burger kingbe mentünk be?! lol! SA:DA :SD::ASD:AS:D:S::D+":!:"+:!"+
MEKKORA KIRÁLY VAGYOK..
Retek-Harcos 2007. október 25. 4667 hozzászólás 24.
2 kamera utazik a vonaton nagyot fékez a vonat és az egyik kamera leesik megszólal a másik felvegyelek?? ez mekkora jóóóóó :D:D
pisko 2007. október 25. 1369 hozzászólás 246.
Válasz kajak üzenetére (#6272): tejóisten D:DDD
Xymoth 2007. október 25. 2068 hozzászólás 140.
[quote=kajak írta(#6271)]mi az pók mászik egy EMO-n? pokemon és itt egy ultraszar: 2 kamera utazik a vonaton nagyot fékez a vonat és az egyik kamera leesik megszólal a másik felvegyelek?? [/quote] NENENENEN EZE A 2 :AS:X:AS:D Válasz kajak üzenetére (#6272): ASXAS EZMEG GECINAGAYXC:AS::X:SXAXASD
kajak 2007. október 25. 6 hozzászólás 11008.
sry ha vótakmá
jujj::D Egy októberi este egy fazon stoppol egy eléggé gyér forgalmú úton. Ráesteledik, az esõ is szemerkélni kezd, amikor meglát egy lassacskán felé közeledõ fénycsóvát. A kocsi lassan mellé gurul és emberünk meg sem várva hogy az megálljon, feltépi a jobb oldali ajtót és beugrik..... - megdöbbenve látja, hogy a kocsiban nem ül senki, de az szépen egyenletesen halad tovább... elsõ megdöbbenésébõl felocsúdva - (arra gondolva, hogy itt legalább nem ázik - elnyújtózik az ülésen, és ekkor veszi észre, hogy az úton egy kanyarhoz közelednek. Még mielõtt a kormányhoz tudna nyúlni, megjelenik egy kéz és a kocsit a helyes irányba kormányozza, majd eltûnik. Az emberünk köpni nyelni nem tud a megdöbbenéstõl, fõleg amikor a jelenet a következõ kanyarnál megismétlõdik, majd újra és újra . ahogy épp az útirány megkívánja. Végül elérkeznek egy benzinkúthoz ahol a kocsi begördül a parkolóba... A stoppos -aki ekkora már eléggé be van rezelve - félelmében meg sem várja, hogy a kocsi megálljon kipattan és berohan a töltõállomásra. Megpillantja a pult mögött álldogáló kutast és éppen belekezdene az elképesztõ történet elmesélésébe amikor kinyílik az ajtó és belép két ázott férfi. Az egyik rápillantva odaszól a másiknak: -Te! ..... Béla! Itt a csávókám aki beugrott a kocsiba amikor toltuk....
mi az pók mászik egy EMO-n? pokemon - Hogy kínozhatsz meg egy emot? - Megmondod neki, hogy ma nagyon boldognak látszik. és itt egy ultraszar: 2 kamera utazik a vonaton nagyot fékez a vonat és az egyik kamera leesik megszólal a másik felvegyelek?? :ADSFSFSDAFASFDS
toma 2007. október 25. 4782 hozzászólás 22.
Válasz Athep üzenetére (#6263): elsö pure pwnage :DDD második vágtam :D
SiLC 2007. október 25. 4737 hozzászólás 23.
Válasz Gyurmi üzenetére (#6266): a második:D
Retek-Harcos 2007. október 25. 4667 hozzászólás 24.
Válasz Athep üzenetére (#6263): második mekkora :D ... huh ... elsõ uj nekem ... de annyira nem rossz :D
paradoX 2007. október 25. 4067 hozzászólás 37.
Válasz Athep üzenetére (#6263): az elsö pwnage :D:D:
MinD You!
Gyurmi 2007. október 24. 3646 hozzászólás 47.
Válasz Athep üzenetére (#6263): 1. :FG:"+!:A:SDGF
vaktabletta kapható , receptér'!
Athep 2007. október 24. 794 hozzászólás 475.
Válasz Gandal-f üzenetére (#6264): Hja ezek tényleg régiek de 2. on én mindig szakadok ha elolvasom