Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

snacimix 2013. augusztus 8. 471 hozzászólás 826.
Válasz Koviman92 #4028. hozzászólására
vettem egy laptopot (ToshibaL850 1P2; Intel® Core™ i5-3230M Processzor / 4GB / 640GB / AMD Radeon HD 7670M 2GB/WIN7) és szeretnék rajta Bf3-mal játszani. Az asztali gépemen rajta van a játék, csak azt nem tudom h egyszerre két gépen mehet-e a program is és a játék is ( egyazon felhásználóé). Nem vagyok benne biztos, de azt hiszem a felhőt kell bekapcsolni. Segítségeteket előre is köszönöm: Koviman92
egyszerre nem fog menni :S
Koviman92 2013. augusztus 8. 74 hozzászólás 3380.
vettem egy laptopot (ToshibaL850 1P2; Intel® Core™ i5-3230M Processzor / 4GB / 640GB / AMD Radeon HD 7670M 2GB/WIN7) és szeretnék rajta Bf3-mal játszani. Az asztali gépemen rajta van a játék, csak azt nem tudom h egyszerre két gépen mehet-e a program is és a játék is ( egyazon felhásználóé). Nem vagyok benne biztos, de azt hiszem a felhőt kell bekapcsolni. Segítségeteket előre is köszönöm: Koviman92
HunDrag 2013. augusztus 7. 152 hozzászólás 2120.
Válasz Konigstiger #4026. hozzászólására
Ha OC kártyád van próbáld meg beállítani referencia órajelre, vagy legalábbis csökkentsd a GPU órajelét és próbáld meg úgy. Lehet hogy gyárilag alulfeszelt, nekem ugyan csak egy GTX 560 TI OC kártyám van, de az is produkált hasonlót, mert alulfeszelt volt, napokig néztem a fórumokat mi lehet a baj, aztán kiderült hogy kell neki egy BIOS frissítés, azóta kifogástalanul megy. Egy próbát megér.
Sajnos az se működik hiába veszem vissza az óra jelet ,ha egyszer ujra inditom a gépet az újra inditás után elsőre 1ből indul a játék ,de ahogy ki lépek nem tudom inditani utána megint .Nem értem mi van 1 héttel ezelőttig nem volt ilyen gondom.
Konigstiger 2013. augusztus 7. 522 hozzászólás 748.
Válasz HunDrag #4025. hozzászólására
Megakadtam most már tényleg segítségre lenne szűkségem,Gép I5 3470 ,8g kingston hyperx 1600mhz,hd7970 oc win7 64 bit ,a játékaim 95 % müxik de a crysis 3, sleeping doogs ,és főként amiért ide írok a Bf3-nál nyan-nyanakodik 1 pár napja,és nem értem hogy miért , a logging-nél lefagy és azt írja az illesztő program leállt és ujra indult és van mikor ezt nyomja http://kepfeltoltes.hu/view/130807/902075190N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Újra rakott win-nél is ez a helyzet ,internet securitivel ,és nélküle is, tűzfallal is , nélküle is.Nem tudom mi történt eddig ilyen gondom nem volt . 12.1 whql től 13.8 betáig minden driver ki lett probálva .És az első inditáskor az újra rakott drivernél nincs gond ,de ahogy ki lépek attól kezdve nem tudom elinditani a Bf3-at .köszi a segitséget .az internet security kaspersky triaal
Ha OC kártyád van próbáld meg beállítani referencia órajelre, vagy legalábbis csökkentsd a GPU órajelét és próbáld meg úgy. Lehet hogy gyárilag alulfeszelt, nekem ugyan csak egy GTX 560 TI OC kártyám van, de az is produkált hasonlót, mert alulfeszelt volt, napokig néztem a fórumokat mi lehet a baj, aztán kiderült hogy kell neki egy BIOS frissítés, azóta kifogástalanul megy. Egy próbát megér.
HunDrag 2013. augusztus 7. 152 hozzászólás 2120.
Megakadtam most már tényleg segítségre lenne szűkségem,Gép I5 3470 ,8g kingston hyperx 1600mhz,hd7970 oc win7 64 bit ,a játékaim 95 % müxik de a crysis 3, sleeping doogs ,és főként amiért ide írok a Bf3-nál nyan-nyanakodik 1 pár napja,és nem értem hogy miért , a logging-nél lefagy és azt írja az illesztő program leállt és ujra indult és van mikor ezt nyomja http://kepfeltoltes.hu/view/130807/902075190N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Újra rakott win-nél is ez a helyzet ,internet securitivel ,és nélküle is, tűzfallal is , nélküle is.Nem tudom mi történt eddig ilyen gondom nem volt . 12.1 whql től 13.8 betáig minden driver ki lett probálva .És az első inditáskor az újra rakott drivernél nincs gond ,de ahogy ki lépek attól kezdve nem tudom elinditani a Bf3-at .köszi a segitséget .az internet security kaspersky triaal
Balint98 2013. augusztus 3. 19 hozzászólás 6659.
Sziasztok!

Miért nem enged játszani? ilyeneket ír: Internal server error,
Your active soldier is not ready for duty.

Please choose a PC soldier in the top menu. Közbe már tud játszani
MasterboyXX 2013. augusztus 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Popeje #4020. hozzászólására
Sziasztok!
Infót keresek a BF3 játék online mód ajánlott sávszélességéről.
EA oldalon nem találtam. Esteleg valaki...?
Jelenlegi multis jatekoknal 1mbit/256kbit ajanlott ez a minimum, ettol jobbad van csokken a pinged a jatekban. Wifit/Mobilnetet/56k modem/parabolas(szatelit) keruld el magas latencyk lehetnek,sot laggok is. Szal kabel,adsl,optikaik a jok.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Konigstiger 2013. augusztus 2. 522 hozzászólás 748.
Válasz kimigirl90 #4021. hozzászólására
Köszi! És singleplayer dlc nincs? Mármint, hogy olyan, hogy nem hús-vér emberek irányítják a többi játékost, hanem programok?
Nincs!
kimigirl90 2013. augusztus 2. 5 hozzászólás 11690.
Válasz MasterboyXX #4019. hozzászólására
Csak multiban tudsz jatszani a DLC-kel. Nincs kampany dlc.
Köszi! És singleplayer dlc nincs? Mármint, hogy olyan, hogy nem hús-vér emberek irányítják a többi játékost, hanem programok?
Popeje 2013. augusztus 2. 20 hozzászólás 6650.
Sziasztok!
Infót keresek a BF3 játék online mód ajánlott sávszélességéről.
EA oldalon nem találtam. Esteleg valaki...?
MasterboyXX 2013. augusztus 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz kimigirl90 #4018. hozzászólására
Sziasztok! A csevegőbe is írtam, de ide is beírom, hátha azt nem nézi a leendő válaszoló. :)
Szóval:
Bocsi, tudom, hogy nagyon lüke kérdés, de hol tudom elindítani a játékot úgy, hogy a különböző térképeket lássam/honnan tudok hozzáférni a térképekhez? Premium edition-t vettem, és a telepítéskor láttam, h le is szedte a kiegészítéseket. Ha offline módban indítom, akkor csak a kampányt tudom játszani (azon már végig is mentem). Neten kell valahonnan elindítani? Hol? Segítsetek légyszi! Keresem, de nem találom pl a Close quarters-es pályákat!
(Nem a multiplayer módot keresem)
Csak multiban tudsz jatszani a DLC-kel. Nincs kampany dlc.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
kimigirl90 2013. augusztus 2. 5 hozzászólás 11690.
Sziasztok! A csevegőbe is írtam, de ide is beírom, hátha azt nem nézi a leendő válaszoló. :)
Szóval:
Bocsi, tudom, hogy nagyon lüke kérdés, de hol tudom elindítani a játékot úgy, hogy a különböző térképeket lássam/honnan tudok hozzáférni a térképekhez? Premium edition-t vettem, és a telepítéskor láttam, h le is szedte a kiegészítéseket. Ha offline módban indítom, akkor csak a kampányt tudom játszani (azon már végig is mentem). Neten kell valahonnan elindítani? Hol? Segítsetek légyszi! Keresem, de nem találom pl a Close quarters-es pályákat!
(Nem a multiplayer módot keresem)
MartinHU 2013. augusztus 1. 30 hozzászólás 5517.
Cső!

Ma frissített az Origin nekem és most nincs meg az ajándék dlc akkor mit csináljak vagy holtudom újra hozzá szinkronizálni vagy letölteni plz help!
MasterboyXX 2013. július 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Balint98 #4013. hozzászólására
311.06
Ezt a drivert probald ki: 320.49 WHQL Clean installba.
Balint98 2013. július 27. 19 hozzászólás 6659.
Válasz MasterboyXX #4012. hozzászólására
VGA-d leirnad? Driver verziot..
GTX-560
HunDrag 2013. július 27. 152 hozzászólás 2120.
Válasz Balint98 #4013. hozzászólására
311.06
VGA lemaradt:xD:
Válasz MasterboyXX #4012. hozzászólására
311.06
Válasz Balint98 #4011. hozzászólására
Próbáltam, semmi ugyan olyan
Válasz neo3650 #4007. hozzászólására
Szia. Szerintem videókártya driver frissítés megoldhatja ezt a problémát :) Viszont nekem is lenne 1 elég érdekes és már már beteges problémám:D És mivel még nem jöttem rá hogy lehet hozzászólást írni normálisat így válaszban írom le XD Megvettem a játékot már kb 4 hónapja vagy lehet több. Nem volt vele semmi gond megy maxon jaj de jó midnen szuper aztán az elmúlt kb 1 hónapban a játék 1 óra alatt befagy, de annyira hogy nem lehet vele semmit se csinállni csak a reset segít. Aztán ez az 1 óra időtartam lecsökkent félre, aztán 20, percre, már ott tartok hogy kb 5 perc alatt ez van. Újraraktam a játékot, a punkbustert,frissítettem a vga driveremet semmi se működik. Miután befagy és várok 1 kicsit kidob 1 kék képernyőt ami a bios memóriával kapcsolatban ír pár infót, meg ha volt már ilyen problmámá akkor töröljem le az olyan progamokat amik nem rég kerültek fel a gépre. Eddig nem volt semmi baj vele, egyszerűen nem értem, amiután ez a kék képernyő előjön csinállok 1 resetet és utána alig tér észhez a gép. Aki tud valami tanácsot erre kérem segítsen!!! Előre is köszönöm :)
Próbáltam, semmi ugyan olyan
Válasz neo3650 #4009. hozzászólására
Szia raktam fel 1-et speedy-re. Remélem ki tudod bogarászni:D Nem raktam fel razor kátya kezelo progit ez tuti fix:D Meg semmelyik más játéknál nem csináll ilyet a gép csak a bf-nél szóval érdekes:D itt a link http://speedy.sh/ASUWh/Kep1056.jpg
Nem ilyen kell,hanem kikeressed a dumbfile-t C:\Windows\Minidump
neo3650 2013. július 27. 4 hozzászólás 13205.
Válasz MasterboyXX #4008. hozzászólására
Nem raktal fel vmi. razor hangkartya kezelo progit amit nemreg raktak ingyenesen bereklamozva a netre?:D A kekhalal dumpfile-t rakd mar fel vmi. fajl megosztora csak NE dataget.hu-ra...Pl. mediafire v speedyshare azok ertelmessek.
Szia raktam fel 1-et speedy-re. Remélem ki tudod bogarászni:D Nem raktam fel razor kátya kezelo progit ez tuti fix:D Meg semmelyik más játéknál nem csináll ilyet a gép csak a bf-nél szóval érdekes:D itt a link http://speedy.sh/ASUWh/Kep1056.jpg
MasterboyXX 2013. július 26. 3540 hozzászólás 51.
Válasz neo3650 #4007. hozzászólására
Szia. Szerintem videókártya driver frissítés megoldhatja ezt a problémát :) Viszont nekem is lenne 1 elég érdekes és már már beteges problémám:D És mivel még nem jöttem rá hogy lehet hozzászólást írni normálisat így válaszban írom le XD Megvettem a játékot már kb 4 hónapja vagy lehet több. Nem volt vele semmi gond megy maxon jaj de jó midnen szuper aztán az elmúlt kb 1 hónapban a játék 1 óra alatt befagy, de annyira hogy nem lehet vele semmit se csinállni csak a reset segít. Aztán ez az 1 óra időtartam lecsökkent félre, aztán 20, percre, már ott tartok hogy kb 5 perc alatt ez van. Újraraktam a játékot, a punkbustert,frissítettem a vga driveremet semmi se működik. Miután befagy és várok 1 kicsit kidob 1 kék képernyőt ami a bios memóriával kapcsolatban ír pár infót, meg ha volt már ilyen problmámá akkor töröljem le az olyan progamokat amik nem rég kerültek fel a gépre. Eddig nem volt semmi baj vele, egyszerűen nem értem, amiután ez a kék képernyő előjön csinállok 1 resetet és utána alig tér észhez a gép. Aki tud valami tanácsot erre kérem segítsen!!! Előre is köszönöm :)
Nem raktal fel vmi. razor hangkartya kezelo progit amit nemreg raktak ingyenesen bereklamozva a netre?:D A kekhalal dumpfile-t rakd mar fel vmi. fajl megosztora csak NE dataget.hu-ra...Pl. mediafire v speedyshare azok ertelmessek.
neo3650 2013. július 26. 4 hozzászólás 13205.
Válasz Balint98 #4006. hozzászólására
Sziasztok!

Az a problémám lenne, hogy a pályákon a a betonos és föld utak, havas pályán a fű, a fák miért zöldes sárgák??
Balint98 2013. július 26. 19 hozzászólás 6659.
Sziasztok!

Az a problémám lenne, hogy a pályákon a a betonos és föld utak, havas pályán a fű, a fák miért zöldes sárgák??
G33ZA 2013. július 23. 5 hozzászólás 11412.
Válasz SIN #4003. hozzászólására
Annak pont az a célja, hogy újragenerálja az oridzsájn. :kacsint: Azért törlöd, h helyes beállításokkal készüljön el újra, ami sajnos nálad nem jött be. :wtf:
Így van. Egyetlen egy fájlt állítottam vissza, ami a módosított billentyűzetkiosztásomat tartalmazza meg a grafikai beállítást. Ez a PROF_SAVE_profil. A többit úgy kell hagyni, ahogy az Origin újra elkészítette. És így működőképes marad.
Vadaszeb 2013. július 22. 2 hozzászólás 16213.
Hi, nekem az lenne a gondom, hogy szervereken pálya váltás közben kidob tálcára "something went wrong" üzenettel. Punkbustert frissítettem, origint újra felraktam, telepítést próbáltam javítani. Ati kártya, win 7 64 bit. rendszerkövetelményeknek megfelel a gép, hiszen másfél éve működik, a hiba olyan 2 hete jelentkezett. Válaszokat előre is köszi
SIN 2013. július 22. 2161 hozzászólás 127.
Válasz G33ZA #3999. hozzászólására
Kedves Naddam!
Úgy jártam el, ahogy írtad, meg is lett a 70619-es dlf, origin fullra bezárva, törlés, restart, de a nyitott explorerben láttam, hogy játék betöltése közben újra generálódik, tehát a probléma továbbra is fennáll...
Sajnos nem jött be.
Annak pont az a célja, hogy újragenerálja az oridzsájn. :kacsint: Azért törlöd, h helyes beállításokkal készüljön el újra, ami sajnos nálad nem jött be. :wtf:
david35HUN 2013. július 21. 1 hozzászólás 21570.
Válasz G33ZA #4001. hozzászólására
Köszönöm mindenkinek, menet közben megoldódott.
Leírom hátha segítség lesz valakinek:
C:\Dokumentumok\Battlefield3 mappa töröl (csinálj biztonsági mentést a profilodról, amit vissza tudsz állítani settings\PROF_SAVE_profil)
Origin felhőtárolás kikapcs, bétára be, Origin restart majd
C:\Dokumentumok\Battlefield3 ide rakd vissza a profilmentésed.
Felhőtárolást, ha akarod visszakapcsolhatod.
Nekem ez vált be.

Köszönöm! nekem jólett!! :D
G33ZA 2013. július 19. 5 hozzászólás 11412.
Válasz MasterboyXX #4000. hozzászólására
Alapjabol a DICE nem tamogatja a Win8-at legyen az 32 v 64bites. Helyedben tamogatott rendszeren jatszanek es ha ott jo,akkor nem kell valtoztatni.

Habar probald meg allitolag a Physix driver megoldja.AMD-re is allitolag jo. A felhoszinc-t kapcsold ki.
Köszönöm mindenkinek, menet közben megoldódott.
Leírom hátha segítség lesz valakinek:
C:\Dokumentumok\Battlefield3 mappa töröl (csinálj biztonsági mentést a profilodról, amit vissza tudsz állítani settings\PROF_SAVE_profil)
Origin felhőtárolás kikapcs, bétára be, Origin restart majd
C:\Dokumentumok\Battlefield3 ide rakd vissza a profilmentésed.
Felhőtárolást, ha akarod visszakapcsolhatod.
Nekem ez vált be.

MasterboyXX 2013. július 17. 3540 hozzászólás 51.
Válasz G33ZA #3997. hozzászólására
Üdv!
A BF3 napok óta nem indul. Battlefield3 működése hibával leáll, pedig az alábbi rendszerrel játszom hónapok óta. Probléma részletei a windows szerint a következő:

Problémaesemény neve:APPCRASH
Alkalmazásnév:bf3.exe
Alkalmazásverzió:1.6.0.0
Alkalmazás időbélyegzője:511c9356
Hiba – modul neve:bf3.exe
Hiba – modul verziója:1.6.0.0
Hiba – modul időbélyegzője:511c9356
Kivételkód:c0000005
Kivétel – eltolás:00017c70
Operációs rendszer verziója:6.2.9200.2.0.0.256.48
Területibeállítás-azonosító:1038
További információk 1:5861
További információk 2:5861822e1919d7c014bbb064c64908b2
További információk 3:dac6
További információk 4:dac6c2650fa14dd558bd9f448e23afd1

Konfigom:
HD7870 2GB VGA, 8GB DDR3 1333, A8-3870k processzor, Gigabyte A75M-DS2 alaplap, 1TB Samsung HDD,
WIN8 64bit

Telepítés javítása kipróbálva, játék újra letöltve, windows reinstall, játék megint letöltve, Origin nem jelez hibát, driverek legfrissebbek minden. Nem értem.
Tud valaki segíteni?
Köszönettel: G

Látom, hogy lett két hsz, köszönöm, de hogy tudom megnézni, hiába kattintok rá nem történik semmi...
Alapjabol a DICE nem tamogatja a Win8-at legyen az 32 v 64bites. Helyedben tamogatott rendszeren jatszanek es ha ott jo,akkor nem kell valtoztatni.

Habar probald meg allitolag a Physix driver megoldja.AMD-re is allitolag jo. A felhoszinc-t kapcsold ki.
G33ZA 2013. július 17. 5 hozzászólás 11412.
Válasz Naddam #3998. hozzászólására
Angol fórumról ezt a megoldást találtam, ők azt mondják ez megoldja:
1. Teljesen zárd be az origint. TELJESEN, az ikonja se legyen ott az óra mellett.
2. Sajátgépbe, vagy internet explorerbe a következőt hívd be a címsorból: (működik a start menü keresési/futtatási sávjából is)
"C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License"
Értelemszerűen az idézőjelek közötti részt.
3. Töröld a fájlt: 71067.dlf és/vagy 70619 és/vagy 71069.dlf
4. Gépet újraindít és próbálsz egyet játszani.
Nekem müködött:) sok sikert :)
Kedves Naddam!
Úgy jártam el, ahogy írtad, meg is lett a 70619-es dlf, origin fullra bezárva, törlés, restart, de a nyitott explorerben láttam, hogy játék betöltése közben újra generálódik, tehát a probléma továbbra is fennáll...
Sajnos nem jött be.
Naddam 2013. július 17. 8 hozzászólás 9668.
Válasz G33ZA #3997. hozzászólására
Üdv!
A BF3 napok óta nem indul. Battlefield3 működése hibával leáll, pedig az alábbi rendszerrel játszom hónapok óta. Probléma részletei a windows szerint a következő:

Konfigom:
HD7870 2GB VGA, 8GB DDR3 1333, A8-3870k processzor, Gigabyte A75M-DS2 alaplap, 1TB Samsung HDD,
WIN8 64bit

Telepítés javítása kipróbálva, játék újra letöltve, windows reinstall, játék megint letöltve, Origin nem jelez hibát, driverek legfrissebbek minden. Nem értem.
Tud valaki segíteni?

Látom, hogy lett két hsz, köszönöm, de hogy tudom megnézni, hiába kattintok rá nem történik semmi...
Angol fórumról ezt a megoldást találtam, ők azt mondják ez megoldja:
1. Teljesen zárd be az origint. TELJESEN, az ikonja se legyen ott az óra mellett.
2. Sajátgépbe, vagy internet explorerbe a következőt hívd be a címsorból: (működik a start menü keresési/futtatási sávjából is)
"C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License"
Értelemszerűen az idézőjelek közötti részt.
3. Töröld a fájlt: 71067.dlf és/vagy 70619 és/vagy 71069.dlf
4. Gépet újraindít és próbálsz egyet játszani.
Nekem müködött:) sok sikert :)
G33ZA 2013. július 17. 5 hozzászólás 11412.
Üdv!

Konfigom:
WIN8 64bit

Tud valaki segíteni?

SIN 2013. július 17. 2161 hozzászólás 127.
Válasz MasterboyXX #3985. hozzászólására
Hasznaltal egyaltalan olyant? Mit az olyan antivirus amiben a havi kodjat magazinokban megkapod? Vagyis interneten kikeressed es aktivalod? Szt. te se fogsz vmit tokeletesre irni h mas ne fizzessen neked semmit... Ugyanez van az osszes ingyenes anti-virussal. Ami er vmit. es ingyenes a reklam blockolo tobb mint fele ami igy felugrik stb. virusos. Na meg a porno oldalak... Havonta v 2havonta ajanlott atnezni a gepet Kaspersky Virus Removal Tool-al, napi deffinicioval szeded le. Esetleg HitmanPro v AntiMalwarabytes. Ettol tobb szemet nemkell a gepre. A kaspersky-t nemkell telepiteni azt csak felrakja magat a TEMP folderbe befejezzeskor torli magat mikor bezarod.
Csak azért, mert nálatok ingyé osztogatják, attól még meg lehet venni és normálisan használni a NOD-t. Az a verzió, amivel én küzdöttem, tartalmaz tűzfalat, spam szűrőt és minden rendes cuccot, amit az internet sec. Azért tudom, hogy van benne, mert egy VNC-t kellett kiengedni rajta. :kacsint:
Nekem megoldódott a battlelogos problémám azzal, hogy felhívtam őket, szóval köszönöm a tippet.
De engem az ág is húz, mert most meg nincs hang BF3-ban. Minden másban van.
HaXoRkA 2013. július 15. 7 hozzászólás 10266.
Válasz MasterboyXX #3935. hozzászólására
UAC-al hogy alsz?
UAC-t teljesen kikapcsoltam úgy sem működik! Bocsi ha kicsit késői a válasz :)
MasterboyXX 2013. július 15. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Ch33tahHUN #3991. hozzászólására
Hallod én is most hívtam, végre kapcsoltak is, erre bemutatkozok az leteszi a telefont -.-
Ne mutatkozz be...
MartinHU 2013. július 15. 30 hozzászólás 5517.
Válasz Ch33tahHUN #3991. hozzászólására
Hallod én is most hívtam, végre kapcsoltak is, erre bemutatkozok az leteszi a telefont -.-
Úgy a jó!
Ch33tahHUN 2013. július 15. 3 hozzászólás 13299.
Válasz MartinHU #3990. hozzászólására
Szia!

Keresd vissza a 3961-es hozzászólásom meg néha olvass vissza és akkor lehet majd jó és szép válaszokat kapsz! :D
MartinHU 2013. július 15. 30 hozzászólás 5517.
Válasz McGleeroy #3988. hozzászólására
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni egy elég fontos dologban.
Kb. egy hete vettem meg a játékot és az utóbbi 3-4 napban nem tudok bejelentkezni Battlelogba, de viszont Originbe igen. Azt írja ki a Battlelog, hogy Wrong e-mail or password!. (Ami mellesleg kamu, mivel már 20x beírtam tökéletesen) Mi lehet ez?!
Szia!

Keresd vissza a 3961-es hozzászólásom meg néha olvass vissza és akkor lehet majd jó és szép válaszokat kapsz! :D
MasterboyXX 2013. július 14. 3540 hozzászólás 51.
Válasz McGleeroy #3988. hozzászólására
Sziasztok!
Kb. egy hete vettem meg a játékot és az utóbbi 3-4 napban nem tudok bejelentkezni Battlelogba, de viszont Originbe igen. Azt írja ki a Battlelog, hogy Wrong e-mail or password!. (Ami mellesleg kamu, mivel már 20x beírtam tökéletesen) Mi lehet ez?!
Kitalalom kiskoru vagy?
McGleeroy 2013. július 14. 1 hozzászólás 21645.
Sziasztok!
Válasz yodamester10 #3986. hozzászólására
És ha nem ingyenes?Amúgy meg van fix hozzá és tökéletes.
Ingyen antivirus ami nyan-nyana rendes vedelemmel nincs.Antivirust simaba nincs ertelme rakni a gepre regen mikor 56k modem volt akkor talan. Az allando internetre Internet Security kell. Amugy Nem mintha a Kaspersky nyan-nyan draga volna. Csak tudni kell hol venni. Te aki rendszeressen ujitasz hardvere es nem vagy kepes venni lincenszt antivirusra sajnallak:D...
Itt rendes lincensz IS-ekhez stb.hez olcso. Regebben a 2012-es verziohoz 20euro volt.
A masik mikor torod a NOD-ot a fix megoldassokkal akkor mar alapbol nem ved rendessen. Nekem is volt sot masoknal is lattam jocskan tobb ingyenes megoldast kezdve avast,avira,avg,nod, a detektalas random. Avira a legtutibb ha talal virust a pendrivon akkor az osszes adatot letorolteti es mindent exe-nek olvass legyen az xml,jpg barmi. Mig a kaspersky lazzan csak a virust huzza le. Persze draga megoldas stb. De ha van virusos pendrive es le akarod takaritani,akkor leszeded az ujabbik Kaspersky removal tool-t es pendrive berakaskor megkerdezi h scannelni akarod-e.

Anno teszteltem par evvel vissza menoleg a NOD-ot,es no komment a trojait nemtudja eltavolitani meg akkor se ha ujrainditod neki a gepet 5x... A marketing az jobban megy nekik mint a definiciok irasa + a program programozasa.
Fajin:D
Válasz MasterboyXX #3985. hozzászólására
Hasznaltal egyaltalan olyant? Mit az olyan antivirus amiben a havi kodjat magazinokban megkapod? Vagyis interneten kikeressed es aktivalod? Szt. te se fogsz vmit tokeletesre irni h mas ne fizzessen neked semmit... Ugyanez van az osszes ingyenes anti-virussal. Ami er vmit. es ingyenes a reklam blockolo tobb mint fele ami igy felugrik stb. virusos. Na meg a porno oldalak... Havonta v 2havonta ajanlott atnezni a gepet Kaspersky Virus Removal Tool-al, napi deffinicioval szeded le. Esetleg HitmanPro v AntiMalwarabytes. Ettol tobb szemet nemkell a gepre. A kaspersky-t nemkell telepiteni azt csak felrakja magat a TEMP folderbe befejezzeskor torli magat mikor bezarod.
És ha nem ingyenes?Amúgy meg van fix hozzá és tökéletes.
Válasz SIN #3982. hozzászólására
Neked van eszed? :oO: :xD:
A NOD-ban tudtommal van tűzfal is, nem?
Válasz MartinHU #3983. hozzászólására
Sziasztok!

BF3-ba chat-et hogyan kell használni? :)
J=All chat, K=Csapatode, L=Squad.
MartinHU 2013. július 14. 30 hozzászólás 5517.
Sziasztok!

BF3-ba chat-et hogyan kell használni? :)
SIN 2013. július 14. 2161 hozzászólás 127.
Válasz MasterboyXX #3981. hozzászólására
Lattal teszteket mit tud a NOD a tobbihez kepest? Elbujhat semmi ujat nem tud felmutatni... Ez kb. az a szoveg h mien jo az AMD kozben az Intel 2generacioval elotte van...

2. Dolog nemkell antivirus ha van eszed mint nekem. Ossze-vissza linkekre nemkell rakatintani es akkor nincs virus meg a crackelt uj jatekokat leszedni.
Neked van eszed? :oO: :xD:
A NOD-ban tudtommal van tűzfal is, nem?
Válasz yodamester10 #3980. hozzászólására
Nándikám a NOD 6-al sincs semmi gond:vigyor: ott valami user hiba lesz :vigyor:
Lattal teszteket mit tud a NOD a tobbihez kepest? Elbujhat semmi ujat nem tud felmutatni... Ez kb. az a szoveg h mien jo az AMD kozben az Intel 2generacioval elotte van...

2. Dolog nemkell antivirus ha van eszed mint nekem. Ossze-vissza linkekre nemkell rakatintani es akkor nincs virus meg a crackelt uj jatekokat leszedni.
Nándikám a NOD 6-al sincs semmi gond:vigyor: ott valami user hiba lesz :vigyor: