Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Tacsi2012 2013. július 11. 197 hozzászólás 1750.
Válasz zolka8219 #3928. hozzászólására
Sziasztok
Kapott még valaki ilyen üzit?

Could not communicate with running game. Please make sure it was not launched outside of the web

Ma egyáltalán nem tudok játszani , tegnap még működött minden.
Ha esetleg valaki segítene pár jó tanáccsal előre is köszi.
igen én !!! de utána azonnal ment a játék csak újraindítottam a gépet ! amúgy neked megy a battlelog?
zolka8219 2013. július 11. 20 hozzászólás 6637.
Sziasztok
Kapott még valaki ilyen üzit?

Could not communicate with running game. Please make sure it was not launched outside of the web

Ma egyáltalán nem tudok játszani , tegnap még működött minden.
Ha esetleg valaki segítene pár jó tanáccsal előre is köszi.
Tacsi2012 2013. július 11. 197 hozzászólás 1750.
sziasztok nektek sem indul el a battlelog ????
HaXoRkA 2013. július 11. 7 hozzászólás 10266.
Válasz MasterboyXX #3925. hozzászólására
Kitalalom freemail-es email cimed van?
nandor90! A hangkártyát biosban letiltottam elindítottam a játékot és ugyanez a probléma áll fenn. A joining servernél nem lép tovább, a tálcán nem jelenik meg a bf3.
MasterboyXX 2013. július 11. 3540 hozzászólás 51.
Válasz MartinHU #3917. hozzászólására
Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy 3 hete megvettem a BF3 Premium Edition-t feltelepítettem egész eddig játszottam is vele és ma egyszer csak játszani szeretnék de a bettlelog kéri az e-mail címet és a jelszót beírom és azt írja ki, hogy helytelen ugyan az az Originre is de oda sem tudok belépni vele most mit tegyek kére jelszó emlékeztetőt az meg nem jön meg akkor mi a probléma, most nagyon félek, hogy az a 11.000 Ft oda veszett! :(( SEGÍTSÉG!!!
Kitalalom freemail-es email cimed van?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz HaXoRkA #3923. hozzászólására
Első sikerült, majd következő szervercsatlakozáskor már ugyan az a hiba. Futó folyamatoknál (feladatkezelőbe) ott a bf3.exe 4316 K memóriát eszik, de a tálcán nem látszik, battlelogon meg csak joining soldier van folyamatosan. Ja a link+firefox al sikerül 1 szer csatlakoznom.
Probald ki, hogy letiltod az alaplapi hangkartyat BIOS-ban. Aztan ha azutan nem dob ki akkor hangkartya vasarlas.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #3921. hozzászólására
Ezt probald ki. Battlelog plugint felraktad ha siman bejelentkezzel a battlelogba akkor ott nem keri a plugint? Meik bongeszovel probaltad? Ha chromal probaltad akkor probald firefoxbol. A link ami ottvan, az kirakja az origint szal nem akadhat be. Chrome-nal bugos volt a battlelog ha azod volt akkor a linkest ne csinald meg csak szedd le a Firefox-t es proba abbol.
Első sikerült, majd következő szervercsatlakozáskor már ugyan az a hiba. Futó folyamatoknál (feladatkezelőbe) ott a bf3.exe 4316 K memóriát eszik, de a tálcán nem látszik, battlelogon meg csak joining soldier van folyamatosan. Ja a link+firefox al sikerül 1 szer csatlakoznom.
Ch33tahHUN 2013. július 11. 3 hozzászólás 13299.
Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy 3 hete megvettem a BF3 Premium Edition-t feltelepítettem egész eddig játszottam is vele és ma egyszer csak játszani szeretnék de a bettlelog kéri az e-mail címet és a jelszót beírom és azt írja ki, hogy helytelen ugyan az az Originre is de oda sem tudok belépni vele most mit tegyek kére jelszó emlékeztetőt az meg nem jön meg akkor mi a probléma, most nagyon félek, hogy az a 11.000 Ft oda veszett! :(( SEGÍTSÉG!!!
Szevasz! Nekem ugyan ez a problémám szóról szóra, az egyik ismerősömnek is ma ez a hiba jelentkezett. Nem tudom mi miatt lehet ez, kár hogy nem tudok ma játszani :( Neked megoldódott vagy még fennáll a hiba??? Válaszodat előre köszönöm.
Válasz HaXoRkA #3916. hozzászólására
Az igaz hogy 2 gép, de 1 ea account szoval ha az egyiken játszani akarok akkor a másikon nem megy a bf3 mivel 1 játék van a két gépre, ezért nem is mondtam eddig mert nem foglalja a portot a másik gép. Eddig azért tesóm játszott mert az én gépem nem bírta a játék, habár én kaptam de ő használta. Most már bírja a gépem, de nem tudok belépni. Ha az egyik gépen játszanék akkor a másik még az origin se fut nehogy probléma legyen belőle.
A problémám konkrétan ugyanez mint amit itt ír:http://prohardver.hu/tema/battlefield_3_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast_mielo/hsz_10431-10431.html
valószínű, hogy ez lenne a megoldás nekem is: http://prohardver.hu/tema/battlefield_3_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast_mielo/hsz_10437-10437.html
csak nem tudom melyik fájlt és mire.
Ezt probald ki. Battlelog plugint felraktad ha siman bejelentkezzel a battlelogba akkor ott nem keri a plugint? Meik bongeszovel probaltad? Ha chromal probaltad akkor probald firefoxbol. A link ami ottvan, az kirakja az origint szal nem akadhat be. Chrome-nal bugos volt a battlelog ha azod volt akkor a linkest ne csinald meg csak szedd le a Firefox-t es proba abbol.
MartinHU 2013. július 11. 30 hozzászólás 5517.
Válasz SIN #3918. hozzászólására
Feljön TS-re és elmegy mielőtt elkapom... :xD:

Angolul tudó ember + EA support. Mivel gondolom eredeti, dobozos verziós van, így majd szükség lesz egy cd kulcsról készült képre is. Mi ezen nem tudunk segíteni, vélhetően ellopták az account-od...
Légyszí gyere fel ts-re plz! :)
Válasz SIN #3918. hozzászólására

Angolul tudó ember + EA support. Mivel gondolom eredeti, dobozos verziós van, így majd szükség lesz egy cd kulcsról készült képre is. Mi ezen nem tudunk segíteni, vélhetően ellopták az account-od...
Fennt vagyok most TS-en!
SIN 2013. július 11. 2161 hozzászólás 127.
Sziasztok!

Sziasztok!

Válasz MasterboyXX #3915. hozzászólására
Errol miert nem szolsz h 2gep van 1halozaton? Igy egeszen mast kell csinalni. 1Ip cimrol mashogy kell elerni a jatekot.

ez kell neked. Ezt minden win reinstall utan ajanlatos megcsinalni. Csak az 1ik gepen kell megcsinalni.

H eljuss a registry-be: Win gomb+R-t lenyomod,beirod: regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Microsoft > Windows > CurrentVersion > GameUX > Games >
AppExePath-t jobb katt edit(szerk.) ezt hozza adod: +clientport 2xxxx Tetszoleges szam 20000-29999 azzal h a 22990 az levan foglalva.
Szal vhogy igy kell hogy kinezzen az a sor:
C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\bf3.exe +clientport 21234
(pl. a masik szamitogep az ezt hasznalja es ezmiatt nemtudsz csatlakozni.) Az UPnP-t ez mellett kikell kapcsolni. H megellozd a You were disconected from EA online uzenetet.

Az igaz hogy 2 gép, de 1 ea account szoval ha az egyiken játszani akarok akkor a másikon nem megy a bf3 mivel 1 játék van a két gépre, ezért nem is mondtam eddig mert nem foglalja a portot a másik gép. Eddig azért tesóm játszott mert az én gépem nem bírta a játék, habár én kaptam de ő használta. Most már bírja a gépem, de nem tudok belépni. Ha az egyik gépen játszanék akkor a másik még az origin se fut nehogy probléma legyen belőle.
A problémám konkrétan ugyanez mint amit itt ír:http://prohardver.hu/tema/battlefield_3_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast_mielo/hsz_10431-10431.html
valószínű, hogy ez lenne a megoldás nekem is: http://prohardver.hu/tema/battlefield_3_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast_mielo/hsz_10437-10437.html
csak nem tudom melyik fájlt és mire.
Válasz HaXoRkA #3914. hozzászólására
A ruteremnél az UPnP nem lehet gond mivel a testvérem gépén ugyenezzel a beállításokkal fut a játék. Nekem offlineba sem indítja el a játékot. Tűzfalon engedélyezve van, nem blokkolja. Ha battlelogba belépek a játékot akkor sem tudom elindítani. Szerver csatlakozáskor a játék nem indul.
Errol miert nem szolsz h 2gep van 1halozaton? Igy egeszen mast kell csinalni. 1Ip cimrol mashogy kell elerni a jatekot.

ez kell neked. Ezt minden win reinstall utan ajanlatos megcsinalni. Csak az 1ik gepen kell megcsinalni.

H eljuss a registry-be: Win gomb+R-t lenyomod,beirod: regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Microsoft > Windows > CurrentVersion > GameUX > Games >
AppExePath-t jobb katt edit(szerk.) ezt hozza adod: +clientport 2xxxx Tetszoleges szam 20000-29999 azzal h a 22990 az levan foglalva.
Szal vhogy igy kell hogy kinezzen az a sor:
C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\bf3.exe +clientport 21234
(pl. a masik szamitogep az ezt hasznalja es ezmiatt nemtudsz csatlakozni.) Az UPnP-t ez mellett kikell kapcsolni. H megellozd a You were disconected from EA online uzenetet.

Válasz MasterboyXX #3913. hozzászólására
Ruteren meg windowsba kapcsold ki az UPnP-t. Aztan teszt elmeletileg ujra kell inditani a wint h eletbe lepjen a beallitas. Nincs antivirus esetleg? pl. az ESET az blockolja szal ha van ilyened kapcsold ki.
A ruteremnél az UPnP nem lehet gond mivel a testvérem gépén ugyenezzel a beállításokkal fut a játék. Nekem offlineba sem indítja el a játékot. Tűzfalon engedélyezve van, nem blokkolja. Ha battlelogba belépek a játékot akkor sem tudom elindítani. Szerver csatlakozáskor a játék nem indul.
MasterboyXX 2013. július 10. 3540 hozzászólás 51.
Válasz HaXoRkA #3911. hozzászólására
Tisztelt nandor90! FSP Raider 650W-os tápegység van a gépben.

Ruteren meg windowsba kapcsold ki az UPnP-t. Aztan teszt elmeletileg ujra kell inditani a wint h eletbe lepjen a beallitas. Nincs antivirus esetleg? pl. az ESET az blockolja szal ha van ilyened kapcsold ki.
Naddam 2013. július 10. 8 hozzászólás 9668.
Sziasztok! BF3 Coop játékmódal lenne problémánk haveral próbáltunk játszani egy csatlakozotunk is de töltés közben kidobott.Azóta rámegyünk a coop módra de "Found no friends online" .Pedig be vagyunk jeletketzve mindenhova Origin battlelog és látom is hogy online a havar csak ott nem...
(bocs hogy2x irtam de a másik topicon már márc óta nem irt senki lehet halott már)
HaXoRkA 2013. július 10. 7 hozzászólás 10266.
Válasz MasterboyXX #3910. hozzászólására
Tapegyseged? Model/Watt
Tisztelt nandor90! FSP Raider 650W-os tápegység van a gépben.

MasterboyXX 2013. július 10. 3540 hozzászólás 51.
Válasz HaXoRkA #3909. hozzászólására
Üdv! Nekem egy olyan problémám volna, hogy most lett új gépem felrakom rá originről a Battlefield 3-at és egyszereűn egy fél évszázad mire behozza a Battlelogot, vagy be se hozza, de a folyamatoknál ott van a bf3.exe. Tudtok erre valami megoldást?
Asrock Z77 PRO3
I5 3570-K
GTX 660 driver: 320.49
HYPER-X BLUE 2X4GB
Hang, alaplapi Realtek
W7 ULTIMATE 64bit(friss telepítés)
Tapegyseged? Model/Watt
HaXoRkA 2013. július 10. 7 hozzászólás 10266.
Üdv! Nekem egy olyan problémám volna, hogy most lett új gépem felrakom rá originről a Battlefield 3-at és egyszereűn egy fél évszázad mire behozza a Battlelogot, vagy be se hozza, de a folyamatoknál ott van a bf3.exe. Tudtok erre valami megoldást?
Asrock Z77 PRO3
I5 3570-K
GTX 660 driver: 320.49
HYPER-X BLUE 2X4GB
Hang, alaplapi Realtek
W7 ULTIMATE 64bit(friss telepítés)
Válasz MasterboyXX #3907. hozzászólására
Nemhinnem h lenne penze ra. Mert tudod uj proci alaplap+memoriak. Igy olcsobban kijonne. Gondolom ha lett volna penze akkor ujitott volna.
Igzad van sajna :omg: de köszönöm szépen a válaszokat ! :kacsint:
Válasz SIN #3906. hozzászólására
Core2 alá új alaplapot? Valójában létezik köztes megoldás, a G41-es chipset, az a core2-t viszi, DDR3-al megfejelve. Az már természetesen más tészta, hogy meg is éri-e. Ha BF3-azni akar és feltételezem BF4-et sem hagyná ki, akkor jöhet nyugodtan egy új proci+alaplap kombó.
Nemhinnem h lenne penze ra. Mert tudod uj proci alaplap+memoriak. Igy olcsobban kijonne. Gondolom ha lett volna penze akkor ujitott volna.
SIN 2013. július 7. 2161 hozzászólás 127.
Válasz MasterboyXX #3905. hozzászólására
Probald meg az OC-t leszedni es ugy h mukodik-e vagysem. Ha nem akkor talan alaplap cseret be probalhatsz...
Core2 alá új alaplapot? Valójában létezik köztes megoldás, a G41-es chipset, az a core2-t viszi, DDR3-al megfejelve. Az már természetesen más tészta, hogy meg is éri-e. Ha BF3-azni akar és feltételezem BF4-et sem hagyná ki, akkor jöhet nyugodtan egy új proci+alaplap kombó.
Válasz Tacsi2012 #3903. hozzászólására
Melyik oldalról töltsem le???
Probald meg az OC-t leszedni es ugy h mukodik-e vagysem. Ha nem akkor talan alaplap cseret be probalhatsz...
Válasz Tacsi2012 #3903. hozzászólására
Gondolom az Asrock hivatalos oldaláról. De kétlem hogy sikerrel jársz, Vista 64-bit-re adtak ki utoljára friss drivert az alaplapodhoz (legalábbis az Asrock oldalán csak azt láttam). BIOS frissítéssel meg egyedül ne mókolj, ha nem értesz hozzá.
Válasz Konigstiger #3901. hozzászólására
Egy helyen azt írták hogy BIOS frissítés kellene (már mint a hibajelenség orvoslására). Ezt hivatalos oldalon írták: "Ez a hiba azt jelzi, hogy a az alaplap vagy a processzor illesztőprogramja nem támogat egy bizonyos energiatakarékos üzemmódot. Ha más problémát nem tapasztalsz a rendszerrel, akkor nem feltétlenül kell foglalkozni ezzel a bejegyzéssel. Minden esetre első lépésként jó lenne telepíteni a legfrsisebb illesztőprogramokat erről az oldalról:"
Válasz Tacsi2012 #3900. hozzászólására
Na akkor részletes seben Proci: Intel Core 2 DUO CPU E7300 2.66 GHZ, Vga: Gtx 460 756 mb, 2 gb memória, alaplap: ASRock 4Core1600-D800, Vga driver: 320.18 Operációs rendszer: Windows 8 pár hónapja volt telepítve, Kép a hibaüzenetről: http://kepfeltoltes.hu/130701/fffffffffffffff_www.kepfeltoltes.hu_.png, a proci húzva van az alaplapot egyszer hoztuk visza a teljes halálból kb 2 éve azóta jó enyit tudok ha valamiröl több kel írjatok !
Legkozzelebb AIDA-val nezd meg a gep infoit. Fokepp az alaplap miatt, ha gond van akkor a reviziot azt az alaplaprol letudod olvasni de a modelt nem biztos h a vga v vmi. mas nem takarja el.
Válasz Tacsi2012 #3900. hozzászólására
Na akkor részletes seben Proci: Intel Core 2 DUO CPU E7300 2.66 GHZ, Vga: Gtx 460 756 mb, 2 gb memória, alaplap: ASRock 4Core1600-D800, Vga driver: 320.18 Operációs rendszer: Windows 8 pár hónapja volt telepítve, Kép a hibaüzenetről: http://kepfeltoltes.hu/130701/fffffffffffffff_www.kepfeltoltes.hu_.png, a proci húzva van az alaplapot egyszer hoztuk visza a teljes halálból kb 2 éve azóta jó enyit tudok ha valamiröl több kel írjatok !
Egy helyen azt írták hogy BIOS frissítés kellene (már mint a hibajelenség orvoslására). Ezt hivatalos oldalon írták: "Ez a hiba azt jelzi, hogy a az alaplap vagy a processzor illesztőprogramja nem támogat egy bizonyos energiatakarékos üzemmódot. Ha más problémát nem tapasztalsz a rendszerrel, akkor nem feltétlenül kell foglalkozni ezzel a bejegyzéssel. Minden esetre első lépésként jó lenne telepíteni a legfrsisebb illesztőprogramokat erről az oldalról:"
SIN 2013. július 3. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Naddam #3898. hozzászólására
Igen sikerült!!:mosoly:
Köszönöm szépen a segítséget.Hát 10éve nem szenvedtem ennyit egy játékkal..köszi mégyegyszer:kacsint:
Örülök, jó játékot.
A visszajelzés fontos, hiszen maximum abból következtethetünk, hogy nem ír vagy épp ír újra az illető. Nehéz visszajelzés nélkül tudni, a megoldás valóban megoldás-e. Köszi
Naddam 2013. július 3. 8 hozzászólás 9668.
Válasz SIN #3897. hozzászólására
Angol fórumról ezt a megoldást találtam, ők azt mondják ez megoldja:
1. Teljesen zárd be az origint. TELJESEN, az ikonja se legyen ott az óra mellett.
2. Sajátgépbe, vagy internet explorerbe a következőt hívd be a címsorból: (működik a start menü keresési/futtatási sávjából is)
"C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License"
Értelemszerűen az idézőjelek közötti részt.
3. Töröld a fájlt: 71067.dlf és/vagy 70619 és/vagy 71069.dlf
4. Gépet újraindít és próbálsz egyet játszani.
5. Ha elindul, ha nem, visszajössz ide és szólsz, hogy megy-e vagy sem. :kacsint:
Igen sikerült!!:mosoly:
Köszönöm szépen a segítséget.Hát 10éve nem szenvedtem ennyit egy játékkal..köszi mégyegyszer:kacsint:
Válasz Naddam #3896. hozzászólására
köszi igen már tegnap rákerestem.kikapcsoltam de ugyanaz a hibaüzenet :(
nem értem mi baja lehet..
Angol fórumról ezt a megoldást találtam, ők azt mondják ez megoldja:
1. Teljesen zárd be az origint. TELJESEN, az ikonja se legyen ott az óra mellett.
2. Sajátgépbe, vagy internet explorerbe a következőt hívd be a címsorból: (működik a start menü keresési/futtatási sávjából is)
"C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License"
Értelemszerűen az idézőjelek közötti részt.
3. Töröld a fájlt: 71067.dlf és/vagy 70619 és/vagy 71069.dlf
4. Gépet újraindít és próbálsz egyet játszani.
5. Ha elindul, ha nem, visszajössz ide és szólsz, hogy megy-e vagy sem. :kacsint:
Naddam 2013. július 3. 8 hozzászólás 9668.
Válasz MasterboyXX #3895. hozzászólására
Picike hasznalati utassitas: A Google-hez. Ha latsz 1olyan szot amihez halvany fogalmad, te esetedben az UAC tessek hasznalni es rajossz h igy konyebb mert nem varsz +1 napot mig vki. valaszol hanem perceken belul.
köszi igen már tegnap rákerestem.kikapcsoltam de ugyanaz a hibaüzenet :(
nem értem mi baja lehet..
Válasz Naddam #3892. hozzászólására
hát azt nem tudom mi sajnos ma vettem a játékot..
vírusírtó nélkül próbáltam de nem volt jó:(
Picike hasznalati utassitas: A Google-hez. Ha latsz 1olyan szot amihez halvany fogalmad, te esetedben az UAC tessek hasznalni es rajossz h igy konyebb mert nem varsz +1 napot mig vki. valaszol hanem perceken belul.
Válasz Tacsi2012 #3888. hozzászólására
Ha tudom hogy ilyen válaszokat kapok akkor inkább nem is kérdezek de sin első válaszát (kérdését) feltehete volna nem faragatlan suhanc módjára mint ahogy te is mondtad !!!! :nyelves:
Nem te vagy az első és nem is az utolsó, aki képtelen elolvasni pár hsz-t, mielőtt írna. Ha csak egy kicsit is figyelmes lennél, akkor a topic szövegét is elolvastad volna, így nem is lenne miről beszélni...
Nyugodtan sértődj be, nekünk megy a játék. :kacsint: ha kell még segítség, akkor oszd meg a hozzá tartozó információkat és lesz miről beszélni. Nem a praktikernél dolgozom, hogy félszavakból is értsek.
Válasz Naddam #3892. hozzászólására
Naddam 2013. július 2. 8 hozzászólás 9668.
Válasz MasterboyXX #3891. hozzászólására
UAC-t kikapcsoltad?
Válasz Naddam #3889. hozzászólására
sziasztok!
Leszdtem a játékot már 3x de nem indul el
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve:APPCRASH
Alkalmazásnév:bf3.exe
Alkalmazásverzió:1.6.0.0
Alkalmazás időbélyegzője:511c9356
Hiba – modul neve:awc.dll
Hiba – modul verziója:3.2.4.6
Hiba – modul időbélyegzője:4f599c29
Kivételkód:c0000005
Kivétel – eltolás:00080657
Operációs rendszer verziója:6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító:1038
További információk 1:0a9e
További információk 2:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3:0a9e
További információk 4:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

ezt a hibát írja
a gépem?Amd Atlon II x4 630, 8gb ram, radeon hd 5750, win 7 64bit
UAC-t kikapcsoltad?
és előre is köszönöm a segítséget:mosoly::pirul::mosoly:
sziasztok!
Leszdtem a játékot már 3x de nem indul el
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve:APPCRASH
Alkalmazásnév:bf3.exe
Alkalmazásverzió:1.6.0.0
Alkalmazás időbélyegzője:511c9356
Hiba – modul neve:awc.dll
Hiba – modul verziója:3.2.4.6
Hiba – modul időbélyegzője:4f599c29
Kivételkód:c0000005
Kivétel – eltolás:00080657
Operációs rendszer verziója:6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító:1038
További információk 1:0a9e
További információk 2:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3:0a9e
További információk 4:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

ezt a hibát írja
a gépem?Amd Atlon II x4 630, 8gb ram, radeon hd 5750, win 7 64bit
Válasz Konigstiger #3886. hozzászólására
Nagyjából úgy válaszolt, mint ahogy te kérdeztél.
Ha tudom hogy ilyen válaszokat kapok akkor inkább nem is kérdezek de sin első válaszát (kérdését) feltehete volna nem faragatlan suhanc módjára mint ahogy te is mondtad !!!! :nyelves:
SIN 2013. július 1. 2161 hozzászólás 127.
Válasz SNRGabesz #3884. hozzászólására
ne legyél ilyen faragatlan suhanc :D
Válasz Tacsi2012 #3885. hozzászólására
ha csak így tudsz rá válaszolni akkor inkább ne válaszolj rá :xD:
Nagyjából úgy válaszolt, mint ahogy te kérdeztél.
Válasz SIN #3883. hozzászólására
Ennél több infót még véletlen sem osztanál meg velünk, mi?
ha csak így tudsz rá válaszolni akkor inkább ne válaszolj rá :xD:
Válasz SIN #3883. hozzászólására
ne legyél ilyen faragatlan suhanc :D
SIN 2013. július 1. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Tacsi2012 #3882. hozzászólására
Már nagyon régóta ez a hiba jelentkezik és fagyást okoz: http://kepfeltoltes.hu/130701/fffffffffffffff_www.kepfeltoltes.hu_.png
Már nagyon régóta ez a hiba jelentkezik és fagyást okoz: http://kepfeltoltes.hu/130701/fffffffffffffff_www.kepfeltoltes.hu_.png
BFJunkie 2013. június 30. 44 hozzászólás 4499.
Letöltöttem, eddig megy rendesen nincs hiba :mosoly: remélem így is marad :vigyor:
http://www.youtube.com/user/TheK1llerElite
hanz1to 2013. június 30. 396 hozzászólás 999.
Válasz BFJunkie #3878. hozzászólására
Hali!!

Olyan problémám lenne, hogy beújítottam pár alkatrészt a gépembe és azóta ilyeneket csinál a BF3 http://prntscr.com/1cr2cc más játékban nincs semmi gond csak a BF-el :siros:. Az említett alkatrészek: Asus gtx660ti 2gb, i5 3570, és egy asrock z77 pro3 alaplap. Feltettem a legfrissebb nvidia drivert is. A videokártyával vagy a játékkal lehet a gond? Előre is köszi a segítséget :)
310.90-s driver ftw. hidd el nagyon sokat kiprobaltam.
- van az ugy, hogy bebasz a gebasz -