Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Válasz Effendi60 #3828. hozzászólására
Sziasztok!

Elnézést kérek ha rossz helyyre írom a problémámat.
Megvásároltam ezt a Ultimate Shortcut Bundle-t. Szerény angol tudásom szerint ezzel fel tudom oldani a játék összes fegyverét. A kérdésem az lenne hogy amik a DLC-vel jöttek azokra is érvényes? Csak mert azokat nem kaptam meg, viszont battlelog azt mutatja hogy a hozzájuk tartozó Assigmentek teljesítve vannak. Természetesen Premiumos vagyok. Annyi hibádzik, hogy miközben töltöttem le a DLC-ket, közben vásároltam meg ezt a csomagot. De szerintem ez nem lehet probléma.

Tisztelettel: Effendi
Olvasgass és megtalálod a választ: http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654625226055160/
Ha jól vettem ki a hozzászólásokból akkor: a szinthez kötött fegyvereket és a DLC fegyvereket NEM oldja fel. Jobban jártál volna ha szépen unlockolod saját magad, úgy mint sokan mások.
Effendi60 2013. június 9. 2 hozzászólás 16515.
Sziasztok!

Elnézést kérek ha rossz helyyre írom a problémámat.
Megvásároltam ezt a Ultimate Shortcut Bundle-t. Szerény angol tudásom szerint ezzel fel tudom oldani a játék összes fegyverét. A kérdésem az lenne hogy amik a DLC-vel jöttek azokra is érvényes? Csak mert azokat nem kaptam meg, viszont battlelog azt mutatja hogy a hozzájuk tartozó Assigmentek teljesítve vannak. Természetesen Premiumos vagyok. Annyi hibádzik, hogy miközben töltöttem le a DLC-ket, közben vásároltam meg ezt a csomagot. De szerintem ez nem lehet probléma.

Tisztelettel: Effendi
ZsoZso77 2013. június 9. 29 hozzászólás 5589.
Megoldódott.. Driver letakarít és visszarak. Működik.
bocs, az off-ért.

Sziasztok!

A legutolsó BF3 Origin update óta nekem nem akar elindulni a játék, "... működése leállt" hiba van.
Találkozott más is ilyennel? Azelőtt gond nélkül ment 12.11-es driver van fent.
Mitévő legyek?
Válasz Johny2220 #3825. hozzászólására
Ezt hogy érted nandor90? "Az accod biztos reportolva volt,stb. es reseteltek.."
Csalasert lehet reportolni vkit. es azt nem bannoljak hanem figyelmezteteskent csak stat resetet csinalnak...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Johny2220 2013. június 7. 5 hozzászólás 11684.
Válasz MasterboyXX #3824. hozzászólására
Reszeteltek a statod, es akkor milesz?:D Feljelented a kinek oket? 2. evben nyerik el a legszabarabb cegek dijat:D 1magad harcolni olyan ceg ellen, nemfogsz sot penzed sincs h olyan ugyvedeket vegyel aki megtudna nyerni a pert ellene:D Majd hozzaszoksz, mikor EA accountot csinaltal elfogadtad az EULA-t,es kesz. Az h a termekuk szar stb. oket nem erdekli csak a penz, mind addig meg tobb mind 10millio peldanyban rendelik ello a bf4-et es a hasonlo kategorias jatekukat nem erdekli oket,az ilyen apro problema. Az accod biztos reportolva volt,stb. es reseteltek...
Ezt hogy érted nandor90? "Az accod biztos reportolva volt,stb. es reseteltek.."
Válasz Johny2220 #3823. hozzászólására
Megosztom veletek az EA.com levelét :
Thank you for contacting us regarding the action that has been taken on your account. The sanction on your account is pertaining to the following violation:

"Promote, encourage or take part in any activity involving hacking, cracking, phishing, taking advantage of exploits or cheats and/or distribution of counterfeit software and/or virtual currency/items."

Having completed a thorough investigation into your account and the complaint that you have made, we must advise that your account was actioned correctly, in full compliance with our policies and procedures.

Following our review into the actions taken on your account we wish to confirm that we shall not be restoring your Stats to your account, nor will we be pursuing this issue any further at this time.

Thank you for bringing this matter to our attention. As a valued customer, your feedback is very important to us.

Yours sincerely,

Sharon
Reszeteltek a statod, es akkor milesz?:D Feljelented a kinek oket? 2. evben nyerik el a legszabarabb cegek dijat:D 1magad harcolni olyan ceg ellen, nemfogsz sot penzed sincs h olyan ugyvedeket vegyel aki megtudna nyerni a pert ellene:D Majd hozzaszoksz, mikor EA accountot csinaltal elfogadtad az EULA-t,es kesz. Az h a termekuk szar stb. oket nem erdekli csak a penz, mind addig meg tobb mind 10millio peldanyban rendelik ello a bf4-et es a hasonlo kategorias jatekukat nem erdekli oket,az ilyen apro problema. Az accod biztos reportolva volt,stb. es reseteltek...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz Johny2220 #3822. hozzászólására
Azt hozzá teszem, hogy a játék amit használok teljesen jogtiszta.
Megosztom veletek az EA.com levelét :
Thank you for contacting us regarding the action that has been taken on your account. The sanction on your account is pertaining to the following violation:

"Promote, encourage or take part in any activity involving hacking, cracking, phishing, taking advantage of exploits or cheats and/or distribution of counterfeit software and/or virtual currency/items."

Having completed a thorough investigation into your account and the complaint that you have made, we must advise that your account was actioned correctly, in full compliance with our policies and procedures.

Following our review into the actions taken on your account we wish to confirm that we shall not be restoring your Stats to your account, nor will we be pursuing this issue any further at this time.

Thank you for bringing this matter to our attention. As a valued customer, your feedback is very important to us.

Yours sincerely,

Sharon
Válasz MasterboyXX #3821. hozzászólására
A drivert nem program cleanerrel takaritjak le,hanem DriverSweeper v DriverFusion kb. 1ugyanazzon, a programot akkor futattod mikor letorolted,es ujrainditas utan safe modba futattod a wint,es ugy.
Azt hozzá teszem, hogy a játék amit használok teljesen jogtiszta.
Válasz Phantom89 #3820. hozzászólására
Jelenleg a legfrissebbet 320.18 ast, próbáltam igen , hogy régebbi drivert rakok fel persze uninstal és program cleaner után, de a probléma akkor is fent állt.. :szomoru::siros:
A drivert nem program cleanerrel takaritjak le,hanem DriverSweeper v DriverFusion kb. 1ugyanazzon, a programot akkor futattod mikor letorolted,es ujrainditas utan safe modba futattod a wint,es ugy.
Phantom89 2013. június 7. 6 hozzászólás 11037.
Válasz MasterboyXX #3817. hozzászólására
Mien drivert hasznalsz hozza? Legfrissebb oregebb? Talan csereltel drivert?
Jelenleg a legfrissebbet 320.18 ast, próbáltam igen , hogy régebbi drivert rakok fel persze uninstal és program cleaner után, de a probléma akkor is fent állt.. :szomoru::siros:
Válasz Johny2220 #3814. hozzászólására
Üdv.
Volna egy olyan problémám, hogy tegnapi nap valahogy vissza került a rang jelzésem a 3-mas szintre.
A 82. rang jelzésem volt eddig.
Hogyan tudom vissza hozni esetleg?
Tanács talan vagyok,
Annyi volt a gépemmel, lehet be kaptam egy virust tegnap mert furcsán viselkedett.
De az este ujra telepítettem az egész gépet és úgyse ált helyre.
Esetleg tudna valaki segiteni ebben?
Előre is köszönöm.
A rangodat nem a geped orzi hanem az EA master szervere,szal meglehet reszeteltek,vagy eppenseggel DDOS-oltak,es nem lattad rendessen a statod...
Válasz SNRGabesz #3816. hozzászólására
pöpecül fut a win8 alatt
Amd-s vagy es gondolom v 6os v 7-es szerias vagy:D,az alatt nem fut rendessen a driverek szarok...
Válasz Phantom89 #3815. hozzászólására
Nem értem magát a kérdést. Nem olvastam sehol, nem is írtam, hogy olvastam, azt használom mert csak azt támogatják a laptop driverei, win7 en nem indulnak el a driverek sem, ám ha még nem is támogatná fél évig tökéletesen fut rajta és utána kapcsol, hogy nem szimpatikus neki ez az op rendszer?

http://www.youtube.com/watch?v=Zp8nvgbpK50

Ezt találtam a problémára neten, de ezek a lépések sem vittek közelebb a célhoz, ugyanúgy fenn áll a hiba!
Mien drivert hasznalsz hozza? Legfrissebb oregebb? Talan csereltel drivert?
Válasz MasterboyXX #3812. hozzászólására
Hol olvastad azt, h a jatek tamogatja a win8-at?
pöpecül fut a win8 alatt
Phantom89 2013. június 6. 6 hozzászólás 11037.
Válasz MasterboyXX #3812. hozzászólására
Nem értem magát a kérdést. Nem olvastam sehol, nem is írtam, hogy olvastam, azt használom mert csak azt támogatják a laptop driverei, win7 en nem indulnak el a driverek sem, ám ha még nem is támogatná fél évig tökéletesen fut rajta és utána kapcsol, hogy nem szimpatikus neki ez az op rendszer?

http://www.youtube.com/watch?v=Zp8nvgbpK50

Ezt találtam a problémára neten, de ezek a lépések sem vittek közelebb a célhoz, ugyanúgy fenn áll a hiba!
Johny2220 2013. június 6. 5 hozzászólás 11684.
Válasz MasterboyXX #3813. hozzászólására
UPnP-t kapcsold ki a windowsba es a ha van ruterod ott is.
Üdv.
Volna egy olyan problémám, hogy tegnapi nap valahogy vissza került a rang jelzésem a 3-mas szintre.
A 82. rang jelzésem volt eddig.
Hogyan tudom vissza hozni esetleg?
Tanács talan vagyok,
Annyi volt a gépemmel, lehet be kaptam egy virust tegnap mert furcsán viselkedett.
De az este ujra telepítettem az egész gépet és úgyse ált helyre.
Esetleg tudna valaki segiteni ebben?
Előre is köszönöm.
Válasz tokuci #3810. hozzászólására
Sziasztok!

Vann egy problémám amivel már nem tudok mit csinálni semmi ötletem nincs már.
Tegnap délután az Origin bemondta a szolgálatott kb 2 órára.
Utána miután megint jó lett felmentem játszani lenyomtam egy mecset.
Később megint felmentem és kb: ugy 10-15 perc után egyszerűen ledobott a szerveröl és kiírta hogy
(Game disconnected: your connection to the server timed out.)
És nem tudom hogy ezt miért dobja be. Van mikor hamarb is ledob de ez mindig változó és elégé idegesitő.
Most is mentem egy kört és le is dobott. És nem tudom mi lehet a baj, kéremszépen valaki segitsen.:bocs:
UPnP-t kapcsold ki a windowsba es a ha van ruterod ott is.
Válasz Phantom89 #3809. hozzászólására
Hello!

NEm hiszem, hogy a hőmérséklet jelentené problémát, egy MAster Cooler X3 as hűtő van a lapos alatt. Általában 70* az üzemi hőmérséklet, és win8 pro oprendszert használok. Tegnap elfelejtettem írni, hogy a single meg a coop mód tökéletesen működik csak multinál jelentkezik ez a probléma egyből amint megmozdulok a karakterrel betöltés után!
SIN 2013. június 6. 2161 hozzászólás 127.
Válasz tokuci #3810. hozzászólására
Sziasztok!

Később megint felmentem és kb: ugy 10-15 perc után egyszerűen ledobott a szerveröl és kiírta hogy
És nem tudom hogy ezt miért dobja be. Van mikor hamarb is ledob de ez mindig változó és elégé idegesitő.
Most is mentem egy kört és le is dobott. És nem tudom mi lehet a baj, kéremszépen valaki segitsen.:bocs:
Olvasni, olvasni, olvasni...
"Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben."
tokuci 2013. június 6. 1 hozzászólás 21586.
Sziasztok!

Phantom89 2013. június 6. 6 hozzászólás 11037.
Válasz MasterboyXX #3808. hozzászólására
Nem melegszik a lapos tul? Hany fokos? Probalj ismitol kolcson kerni hutolapot,esetleg haterprogramokat bezarni. Ja es win7 v win8?
Hello!

NEm hiszem, hogy a hőmérséklet jelentené problémát, egy MAster Cooler X3 as hűtő van a lapos alatt. Általában 70* az üzemi hőmérséklet, és win8 pro oprendszert használok. Tegnap elfelejtettem írni, hogy a single meg a coop mód tökéletesen működik csak multinál jelentkezik ez a probléma egyből amint megmozdulok a karakterrel betöltés után!
Válasz Phantom89 #3807. hozzászólására
Sziasztok!

Én tényleg nem tudom, hogy mi történik a hátérben de az életben nem volt még ennyi bajom 1 játékkal, mint ezzel. A mai nap úgy döntött a BF, hogy a szereverek betöltése után lefagy a játék, azaz megfagy a képernyő (alt+tabnál elmosódott színes paca az asztalom ami a bf3 bezárása után helyreáll automatikusan. Gondoltam nem árt drivert, direct x et frissiteni, megtörtént változás viszont nem következett be. Origin játékjavítás "az ön játéka naprakész! " minden más tökéletesen működik tehát nem a vas döglődik. Esetleg valaki tud valamit tanácsolni mielőtt végleg kivágnám a játékot az ablakon! :xD::siros:

Vas: Asus k75v i7 3610q, 8gb ram, geforce gt 635m 2gb
Nem melegszik a lapos tul? Hany fokos? Probalj ismitol kolcson kerni hutolapot,esetleg haterprogramokat bezarni. Ja es win7 v win8?
Phantom89 2013. június 5. 6 hozzászólás 11037.
Sziasztok!

Én tényleg nem tudom, hogy mi történik a hátérben de az életben nem volt még ennyi bajom 1 játékkal, mint ezzel. A mai nap úgy döntött a BF, hogy a szereverek betöltése után lefagy a játék, azaz megfagy a képernyő (alt+tabnál elmosódott színes paca az asztalom ami a bf3 bezárása után helyreáll automatikusan. Gondoltam nem árt drivert, direct x et frissiteni, megtörtént változás viszont nem következett be. Origin játékjavítás "az ön játéka naprakész! " minden más tökéletesen működik tehát nem a vas döglődik. Esetleg valaki tud valamit tanácsolni mielőtt végleg kivágnám a játékot az ablakon! :xD::siros:

Vas: Asus k75v i7 3610q, 8gb ram, geforce gt 635m 2gb
Válasz Iceman20hun #3805. hozzászólására
bocsi firefoxal müködik mi ennek az oka hogy a crom meg nem müködik vele ?
Az hogy sz*r az egész :D Próbáld meg a böngésző bővítményt újratelepíteni.
Válasz Iceman20hun #3804. hozzászólására
Igen de de probáltam mindent telepités javitása punkbaster frissités meg ilyenek de a haveromnál neki tökéletesen megy és nálam nem tudom miért csinálja ezt már párnapja
bocsi firefoxal müködik mi ennek az oka hogy a crom meg nem müködik vele ?
Válasz MasterboyXX #3803. hozzászólására
Mas bongeszobben is ezvan? Pl. Firefox?
Igen de de probáltam mindent telepités javitása punkbaster frissités meg ilyenek de a haveromnál neki tökéletesen megy és nálam nem tudom miért csinálja ezt már párnapja
Válasz Iceman20hun #3802. hozzászólására
Sziasztok nem tudja valaki mivan a battleloggal mert nem nagyon akar mostanába betölteni rendesen és nem akarja elinditani a multit van amikor ezt irja ki oppá! A Google Chrome nem tudott csatlakozni a battlelog.battlefield.com webhelyhez és nem tudom miért valakinak nem csinál valami hasonlót ? vagy tus rá valami megoldást hogy hogy tudjak gördülékenyen jáccani a multival ? elöre is köszi
Mas bongeszobben is ezvan? Pl. Firefox?
Sziasztok nem tudja valaki mivan a battleloggal mert nem nagyon akar mostanába betölteni rendesen és nem akarja elinditani a multit van amikor ezt irja ki oppá! A Google Chrome nem tudott csatlakozni a battlelog.battlefield.com webhelyhez és nem tudom miért valakinak nem csinál valami hasonlót ? vagy tus rá valami megoldást hogy hogy tudjak gördülékenyen jáccani a multival ? elöre is köszi
Válasz Atombur #3800. hozzászólására
jó ötlet lenne csak az a baj h kontrollerhez kéne azon meg így sincs elég gomb:D
Atombur 2013. június 1. 3 hozzászólás 13287.
Válasz SIN #3799. hozzászólására
Akkor mi lenne,ha bindelnéd egy olyan gombra, amit tuti nem nyomsz meg? Pl: Scroll Lock
jó ötlet lenne csak az a baj h kontrollerhez kéne azon meg így sincs elég gomb:D
SIN 2013. május 31. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Atombur #3798. hozzászólására
de nekem úgy nem törli hanem simán kilép
Akkor mi lenne,ha bindelnéd egy olyan gombra, amit tuti nem nyomsz meg? Pl: Scroll Lock
Atombur 2013. május 31. 3 hozzászólás 13287.
Válasz kloneger #3797. hozzászólására
hosszan nyomd az ESC-et
de nekem úgy nem törli hanem simán kilép
kloneger 2013. május 31. 1 hozzászólás 18217.
hosszan nyomd az ESC-et
Atombur 2013. május 30. 3 hozzászólás 13287.
Helló mindenki!
Az lenne a problémám, hogy nem tudok key binding-et törölni csak megváltoztatni.Azt írja hogy nyomjam az ESC-et de akkor meg kilép az optionsból.Millió fórumot végig olvastam és sehol nem találtam a választ.Esetleg valaki tudna segíteni?
Válasz Devid.off #3794. hozzászólására
PS3-ra? Gamebooster? Afterburnet? :vigyor:
Lol azt észre sem vettem xD Átsiklott felette a tekintetem, alapjáraton fel sem merült bennem hogy konzolon ilyen jellegű hiba egyáltalán előfordulhat.
Devid.off 2013. május 30. 87 hozzászólás 3079.
Válasz Konigstiger #3793. hozzászólására
Töröld le az egészet és játssz valami olyan játékkal ami nem produkál nap mint nap abnormálisabbnál abnormálisabb hibajelenségeket. Esetleg próbáld meg a játék javítása opciót az originben. Nem futtatsz mellette Gameboostert vagy Afterburnert?
PS3-ra? Gamebooster? Afterburnet? :vigyor:
Válasz a20asafa #3792. hozzászólására
Szevasztok! ps3-on játszuk a Bf3-at, pár napja nem tudunk játszani vele, se a single playert se a multit, mer a menu után ahogy dobna be a játékba egszerüen nem megy tovább csak villog a loading a jobb alsó sarokba és kész. próbáltunk másik bf3 lemezt elkérni azzal is ezt csinálja tehát nem a lemez sérült. Amugy a többi játék ugyanugy megy, csak a bf3 csinálja ezt tehát a gépnek se lehet baja. A rendszer frissitve van. Van valami ötletetek mi lehet a gond?
Töröld le az egészet és játssz valami olyan játékkal ami nem produkál nap mint nap abnormálisabbnál abnormálisabb hibajelenségeket. Esetleg próbáld meg a játék javítása opciót az originben. Nem futtatsz mellette Gameboostert vagy Afterburnert?
a20asafa 2013. május 30. 1 hozzászólás 21580.
Szevasztok! ps3-on játszuk a Bf3-at, pár napja nem tudunk játszani vele, se a single playert se a multit, mer a menu után ahogy dobna be a játékba egszerüen nem megy tovább csak villog a loading a jobb alsó sarokba és kész. próbáltunk másik bf3 lemezt elkérni azzal is ezt csinálja tehát nem a lemez sérült. Amugy a többi játék ugyanugy megy, csak a bf3 csinálja ezt tehát a gépnek se lehet baja. A rendszer frissitve van. Van valami ötletetek mi lehet a gond?
SIN 2013. május 30. 2161 hozzászólás 127.
Válasz stickman33 #3788. hozzászólására
Ja a DirectX-et is frissítettem, nem az volt a probléma de végül is megoldottam. Ha másnak is ez lenne a problémája leírom hogyan. Ugye mondtam, hogy a laptopon aktiváltam a BF3-at. Annyi az egész, hogy arról a laptopról lekellet törölni az Origin-t. :xD: Igazából ez azért nem jutott eszembe mert a Steam is lehet két gépen de úgy tűnik az Origin nem.
vagy maradjunk inkább annál, hogy egy időben két gépet nem enged belépni...
Pipi67 2013. május 29. 2 hozzászólás 16484.
nandor90 Köszi.
Válasz Pipi67 #3787. hozzászólására
Nem megy.Amikor inditom,az van hogy az Bf 3 működése leállt.Probléma leirás:
Problémaesemény neve APPCRASH
Alkalmazásnév Bf3.exe
Hiba-modul neve bf3.exe
Hiba-modul verziója 1.0.0.0
Próbáltam a creckből több módon creckelni de ugyanaz.Rendszergazdaként és w xp 3 módban sem indul.Szóval sehogy sem.
Opr. neveMicrosoft Windows 7 Ultimate 32 bites
Opr. javítócsomagService Pack 1
CPU típusaTripleCore AMD Athlon II X3 450, 3215 MHz (16 x 201)
Rendszermemória4 Gb RAM (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)
VideokártyaNVIDIA GeForce GTX 460 msi GDDR5-1 Gb- Dx 11.0
HangkártyanVIDIA nForce 7025-630a (MCP68SE) - High Definition Audio Controller
Alaplap Biostar N68S3+
Szóval mennie kellene ha már pl a Crysis 2-3 stb megy simán és nem csak ez,hanem eddig még minden ment.Tud valaki megoldást?
Mert az XP-t nem tamogatja alapbol a jatek, 2. 32bites oprendszernel elfogy a memoria es crashel,felrakod a 64bites win7-et es no problem.
Ja a DirectX-et is frissítettem, nem az volt a probléma de végül is megoldottam. Ha másnak is ez lenne a problémája leírom hogyan. Ugye mondtam, hogy a laptopon aktiváltam a BF3-at. Annyi az egész, hogy arról a laptopról lekellet törölni az Origin-t. :xD: Igazából ez azért nem jutott eszembe mert a Steam is lehet két gépen de úgy tűnik az Origin nem.
Pipi67 2013. május 29. 2 hozzászólás 16484.
Nem megy.Amikor inditom,az van hogy az Bf 3 működése leállt.Probléma leirás:
Problémaesemény neve APPCRASH
Alkalmazásnév Bf3.exe
Hiba-modul neve bf3.exe
Hiba-modul verziója 1.0.0.0
Próbáltam a creckből több módon creckelni de ugyanaz.Rendszergazdaként és w xp 3 módban sem indul.Szóval sehogy sem.
Opr. neveMicrosoft Windows 7 Ultimate 32 bites
Opr. javítócsomagService Pack 1
CPU típusaTripleCore AMD Athlon II X3 450, 3215 MHz (16 x 201)
Rendszermemória4 Gb RAM (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)
VideokártyaNVIDIA GeForce GTX 460 msi GDDR5-1 Gb- Dx 11.0
HangkártyanVIDIA nForce 7025-630a (MCP68SE) - High Definition Audio Controller
Alaplap Biostar N68S3+
Szóval mennie kellene ha már pl a Crysis 2-3 stb megy simán és nem csak ez,hanem eddig még minden ment.Tud valaki megoldást?
SIN 2013. május 27. 2161 hozzászólás 127.
Válasz PPS-TB- #3780. hozzászólására
Helló, Te hallod, GTX 580-as, win 7 prof. Te hallod, olvasok igen :). Te, hallod vga-tól függetlenül el jön :))
Te hallod, te vagy az 535. ember, akiből harapófogóval kell kihúzni az infókat, hallod?
Mert én nem hallok semmit, csak látok. :xD:
Válasz stickman33 #3783. hozzászólására
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Lentebb olvastam ugyanezt a problémát de a megoldást nem találtam meg. Megvan a BF3, egy intel i5-ös laptopon aktiváltam az origrinbe, most új gépem van (AMD FX-6300), letöltöttem és amikor játszanék:

Ha nem látszana a kép, azt írja ki az Origin: Érvénytelen licenc. Okkód: MISSING DLL [kínai karakterek] Error: 0x0000007e

Gépem:
AMD FX-6300
Gigabyte HD-7870
FSP Raider 550w
Asus M5a97 Le R2.0
Western Digital 1tb merevlemez
8gb Corsair Ram
Windows 8 64bit
DirectX-t probaltad frissiteni?
Válasz PPS-TB- #3782. hozzászólására
Nem, nem rossza a tápom, és minden vezérlőnél csinálja
Kivancsi lennek mien tapod van, titkolodzol mindenrol mintha felsz h tenyleg nyan-nyan... Probaltad rendessen letakaritani a drivert? Nem eleg ujra rakni, neha rendessen kikell takaritani a regi drivert a geprol. Szal v Driver Fusion v DriverSweeper-t szedj le es takaritsd le+ driver telepiteskor rakd fel clean installba. Mien markaju gyartmany az az 580-as? Neztel BIOS-t esetleg? Netalan portalanitast csinaltal mostansag? Mien Flash Player verziot hasznalsz?
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Lentebb olvastam ugyanezt a problémát de a megoldást nem találtam meg. Megvan a BF3, egy intel i5-ös laptopon aktiváltam az origrinbe, most új gépem van (AMD FX-6300), letöltöttem és amikor játszanék:

Ha nem látszana a kép, azt írja ki az Origin: Érvénytelen licenc. Okkód: MISSING DLL [kínai karakterek] Error: 0x0000007e

Gépem:
AMD FX-6300
Gigabyte HD-7870
FSP Raider 550w
Asus M5a97 Le R2.0
Western Digital 1tb merevlemez
8gb Corsair Ram
Windows 8 64bit
PPS-TB- 2013. május 26. 19 hozzászólás 6690.
Válasz MasterboyXX #3781. hozzászólására
Driver cseret probaltal?:D Netalan a tapod nyan-nyan?
Nem, nem rossza a tápom, és minden vezérlőnél csinálja
Válasz PPS-TB- #3780. hozzászólására
Helló, Te hallod, GTX 580-as, win 7 prof. Te hallod, olvasok igen :). Te, hallod vga-tól függetlenül el jön :))
Driver cseret probaltal?:D Netalan a tapod nyan-nyan?
PPS-TB- 2013. május 26. 19 hozzászólás 6690.
Válasz MasterboyXX #3779. hozzászólására
Mien VGA-d is van? Oprendszer,Gep te hallotal olvasasrol? semmi ertelmes infot nem adsz meg csak a drivert. 8400GS-ed van?