Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Válasz PPS-TB- #3778. hozzászólására
Helló mindenkinek ! Szeretnék segítséget kérni BF3-al kapcsolatban. Első sorban Nvidia tulajoktól, de akinél jelentkezett már a következő hiba, és tud rá megoldást ami fixálná az kérem írjon! A problémám egy egyszerű textúra halál a bf3-ban, ez a videó be is mutatja hogy milyen, van hogy az egész világ ilyen képen jelenik meg: http://www.youtube.com/watch?v=hqffxJ3Ssbs Olvastam fórumokat, és kutakodtam a neten is, volt pár ötlet, instrukció de egyik sem vált be nálam. Mint hogy a vezérlőben ezt és ezt kell beállítani, nagyobb hűtés, a videókártya ramja túlmelegszik. Vagy ugyan csak a ram melegedés végett a ram órajelét vissza kell venni. Eddig egyik sem használt, és a videóban megtekinthető módon döglődik a játék. Nem állandóan előjövő probléma, van hogy 2-3 kört követően vaj simán is megy, de ha olyan a napja akkor minden szerveren, 15 perc után. A hiba valószínű hogy nem a VGA haldoklása, más játéknál vagy egyéb 3d alkalmazás esetében nem jelentkezik, szigorúan csak a bf3-ban. Tisztelettel meg kérnék mindenkit hogy csak komoly hozzászólók legyenek, hülyeségekre nem lennék kíváncsi ( vegyél új kártyát stb ) . Köszönettel !
Driver verzió: 314.22
Mien VGA-d is van? Oprendszer,Gep te hallotal olvasasrol? semmi ertelmes infot nem adsz meg csak a drivert. 8400GS-ed van?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
PPS-TB- 2013. május 26. 19 hozzászólás 6690.
Helló mindenkinek ! Szeretnék segítséget kérni BF3-al kapcsolatban. Első sorban Nvidia tulajoktól, de akinél jelentkezett már a következő hiba, és tud rá megoldást ami fixálná az kérem írjon! A problémám egy egyszerű textúra halál a bf3-ban, ez a videó be is mutatja hogy milyen, van hogy az egész világ ilyen képen jelenik meg: http://www.youtube.com/watch?v=hqffxJ3Ssbs Olvastam fórumokat, és kutakodtam a neten is, volt pár ötlet, instrukció de egyik sem vált be nálam. Mint hogy a vezérlőben ezt és ezt kell beállítani, nagyobb hűtés, a videókártya ramja túlmelegszik. Vagy ugyan csak a ram melegedés végett a ram órajelét vissza kell venni. Eddig egyik sem használt, és a videóban megtekinthető módon döglődik a játék. Nem állandóan előjövő probléma, van hogy 2-3 kört követően vaj simán is megy, de ha olyan a napja akkor minden szerveren, 15 perc után. A hiba valószínű hogy nem a VGA haldoklása, más játéknál vagy egyéb 3d alkalmazás esetében nem jelentkezik, szigorúan csak a bf3-ban. Tisztelettel meg kérnék mindenkit hogy csak komoly hozzászólók legyenek, hülyeségekre nem lennék kíváncsi ( vegyél új kártyát stb ) . Köszönettel !
Driver verzió: 314.22
Válasz Devid.off #3776. hozzászólására
Orosz verziód van?
Inkabb ugy,tedd fel a kerdest megvetted?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Devid.off 2013. május 25. 87 hozzászólás 3079.
Válasz ntaylor #3775. hozzászólására
Hali mindenki,

Meg szeretném kérdezni, hátha más is találkozott a következő hibával:
mi a teendő, ha a BF3 járék szépen elindul full grafikával, és az első pályán amikor a metrót meg kell állítni, az "E" megnyomása után kinyílik az ajtó , de utána semmilyen vezérlő gombra nem reagál a játék (az egérrel lőni sem lehet), csak ki lépni enged. :( Viszont nem dob ki, nem ad hibaüzenetet és nem is fagy ki. Ezt nem értem miért áll meg?!?

Előre is kösz ia segítségeteket.

Gép:
Core2Quad Q9550 (4magos)
RAM: 8GB DDR3
Win7 x64 Hun
ASUS EAH5850 (1GB)
HDD 1,5TB (60GB és 1TB free space)
Sztem ezen mennie kellene
Orosz verziód van?
ntaylor 2013. május 25. 1 hozzászólás 21574.
Hali mindenki,

Meg szeretném kérdezni, hátha más is találkozott a következő hibával:
mi a teendő, ha a BF3 járék szépen elindul full grafikával, és az első pályán amikor a metrót meg kell állítni, az "E" megnyomása után kinyílik az ajtó , de utána semmilyen vezérlő gombra nem reagál a játék (az egérrel lőni sem lehet), csak ki lépni enged. :( Viszont nem dob ki, nem ad hibaüzenetet és nem is fagy ki. Ezt nem értem miért áll meg?!?

Előre is kösz ia segítségeteket.

Gép:
Core2Quad Q9550 (4magos)
RAM: 8GB DDR3
Win7 x64 Hun
ASUS EAH5850 (1GB)
HDD 1,5TB (60GB és 1TB free space)
Sztem ezen mennie kellene
nekem úgy sikerült megoldani ezt a problémát, h letöröltem az origin és újraraktam de béta nélkül. láss csodát, elindult a játék
"You think this is a motherfucking game?"
Chem 2013. május 25. 4 hozzászólás 13188.
Válasz Wolvarr #3771. hozzászólására
Nem tudom, hogy megoldották-e a problémát, vagy én oldottam-e meg, de a következőket tettem:Helyi adatokat visszaállítottam, az utolsó mentett állásra, + originen eddig be volt kapcsolva nekem a "frissítés béta verzióra" fül, azt kikapcsoltam, restart origin, frissített egyet (42MB) majd battlelog írta, h nem találja a plugint, szóval (C:)/ProgramFiles(x86)/Battlelog Web Plugins, onnan telepítettem újra (honlapon nem ajánlotta fel a letöltést, ami fura volt) és most minden működik:)
Megcsináltam én is amit írtál. Kikapcsoltam a frissítést béta verzióra, és most működik nekem is. Köszi!
stackzyyy 2013. május 25. 25 hozzászólás 5896.
Válasz Wolvarr #3771. hozzászólására
Nem tudom, hogy megoldották-e a problémát, vagy én oldottam-e meg, de a következőket tettem:Helyi adatokat visszaállítottam, az utolsó mentett állásra, + originen eddig be volt kapcsolva nekem a "frissítés béta verzióra" fül, azt kikapcsoltam, restart origin, frissített egyet (42MB) majd battlelog írta, h nem találja a plugint, szóval (C:)/ProgramFiles(x86)/Battlelog Web Plugins, onnan telepítettem újra (honlapon nem ajánlotta fel a letöltést, ami fura volt) és most minden működik:)
én is meg csináltam ahogy le írtad és nekem is jó , köszi :mosoly:
Wolvarr 2013. május 25. 4 hozzászólás 13194.
Válasz stackzyyy #3770. hozzászólására
Helló.
Nem egy a gondunk de a fő probléma látom neked is ugyan az , nekem is ugyan ez a problémám csak nekem 3 perc után lép be játékba és utána ki írja hogy Could not join server (1) és nekem is fút feladat kezelőbe a játék de a gép nem adja be , tehát ahogy sin is mondta "Ez esetben semmi más dolgotok nincs, mint várni, hogy megjavuljon. Kedvenc sorozat elő" tehát várnunk kell még kijavítják. :mosoly:
Válasz Wolvarr #3769. hozzászólására
Sziasztok!
Nekem tegnap este óta olyan próblémám van, hogy originből indítanám el a játékot (lemezborító ikon, jobbklikk, játék) aztán szinkronizál, és semmi.Mondom jó, akkor neten rákeresek battlelogra, be is hozza, de szerverre felmennék kiírja, h másik böngészőben már fut a játék--> feladatkezelőben megnézem, bf3.exe fut (nem mint alkalmazás, csak mint folyamat). (persze memóriából csak 4000K fogyaszt, szóval semmit nem csinál) leállítom, mennék fel szerverre, joining server... és itt meg is áll, soha nem lép tovább.
Valami ötlet mi lehet a gond?
Helló.
Nem egy a gondunk de a fő probléma látom neked is ugyan az , nekem is ugyan ez a problémám csak nekem 3 perc után lép be játékba és utána ki írja hogy Could not join server (1) és nekem is fút feladat kezelőbe a játék de a gép nem adja be , tehát ahogy sin is mondta "Ez esetben semmi más dolgotok nincs, mint várni, hogy megjavuljon. Kedvenc sorozat elő" tehát várnunk kell még kijavítják. :mosoly:
Wolvarr 2013. május 25. 4 hozzászólás 13194.
Sziasztok!
Nekem tegnap este óta olyan próblémám van, hogy originből indítanám el a játékot (lemezborító ikon, jobbklikk, játék) aztán szinkronizál, és semmi.Mondom jó, akkor neten rákeresek battlelogra, be is hozza, de szerverre felmennék kiírja, h másik böngészőben már fut a játék--> feladatkezelőben megnézem, bf3.exe fut (nem mint alkalmazás, csak mint folyamat). (persze memóriából csak 4000K fogyaszt, szóval semmit nem csinál) leállítom, mennék fel szerverre, joining server... és itt meg is áll, soha nem lép tovább.
Valami ötlet mi lehet a gond?
Válasz Chem #3764. hozzászólására
Ma délután kezdte ezt csinálni. Ma volt egy Battlelog web plugin frissítés, más változás nem volt a gépemen.
3-4 próbálkozás után sikerül felmenni egy szerverre. Percekig írja hogy "Joining Server..." aztán utána meg kiírja hogy nem tud csatlakozni "Could not join server (1)", vagy rögtön egyből ezt "Could not communicate with running game. Please make sure it was not launched outside of the web" Ilyenkor én feladatkezelőben leállítom a bf3.exe-t aztán megint próbálok csatlakozni.
Aha , nekem is pont tegnaptól kezdte ezt el csinálni , remélem a battlelog a hibás most mind ebbe :D
SIN 2013. május 25. 2161 hozzászólás 127.
Válasz SIN #3761. hozzászólására
Akkor ha a hiba okát nem tudod, mégis hogy hárítod el? :szomoru:
Próbálj egy telepítés javítása opciót az originben.
Hagyjátok figyelmen kívül ezt a hsz-t.
Ez esetben semmi más dolgotok nincs, mint várni, hogy megjavuljon. Kedvenc sorozat elő. :xD:
snacimix 2013. május 25. 471 hozzászólás 826.
Válasz K4k4du #3765. hozzászólására
Be tudtok lépni a BF3-ba? Ma reggel kb. 8 körül kiléptem egy játékból és miután újraindítottam a gépet, nem lép be az originba és a battlelogba sem. Azt írja ki, hogy hibás felhasználói név/jelszó.
nekem ez volt tegnap. ha meg belépett kb 1 óra volt mire bedobta a battlelogot 8D
K4k4du 2013. május 25. 54 hozzászólás 4066.
Be tudtok lépni a BF3-ba? Ma reggel kb. 8 körül kiléptem egy játékból és miután újraindítottam a gépet, nem lép be az originba és a battlelogba sem. Azt írja ki, hogy hibás felhasználói név/jelszó.
Chem 2013. május 25. 4 hozzászólás 13188.
Válasz stackzyyy #3763. hozzászólására
Neked mióta van ez a probléma?
Ma délután kezdte ezt csinálni. Ma volt egy Battlelog web plugin frissítés, más változás nem volt a gépemen.
3-4 próbálkozás után sikerül felmenni egy szerverre. Percekig írja hogy "Joining Server..." aztán utána meg kiírja hogy nem tud csatlakozni "Could not join server (1)", vagy rögtön egyből ezt "Could not communicate with running game. Please make sure it was not launched outside of the web" Ilyenkor én feladatkezelőben leállítom a bf3.exe-t aztán megint próbálok csatlakozni.
stackzyyy 2013. május 24. 25 hozzászólás 5896.
Válasz Chem #3762. hozzászólására
Nálam is ugyan ez van.
Neked mióta van ez a probléma?
Chem 2013. május 24. 4 hozzászólás 13188.
Válasz stackzyyy #3758. hozzászólására
Helló.
Az lenne a problémám , hogy eddig simán ment a bf , és ma játszani akartam rá mentem a szeróra rá nyomtam hogy join szerver és így kb 3perc után lép be a játékba , de feladatkezelőbe ameddig nem nyitja meg a gép a bf-et addig írja hogy már megy a bf..
Mi lett vele?
Nálam is ugyan ez van.
SIN 2013. május 24. 2161 hozzászólás 127.
Válasz stackzyyy #3760. hozzászólására
semmi
Akkor ha a hiba okát nem tudod, mégis hogy hárítod el? :szomoru:
Próbálj egy telepítés javítása opciót az originben.
Válasz SIN #3759. hozzászólására
Egyszerű a kérdés. Mi változott tegnapról mára a gépen?
semmi
SIN 2013. május 24. 2161 hozzászólás 127.
Válasz stackzyyy #3758. hozzászólására
Helló.
Az lenne a problémám , hogy eddig simán ment a bf , és ma játszani akartam rá mentem a szeróra rá nyomtam hogy join szerver és így kb 3perc után lép be a játékba , de feladatkezelőbe ameddig nem nyitja meg a gép a bf-et addig írja hogy már megy a bf..
Mi lett vele?
Egyszerű a kérdés. Mi változott tegnapról mára a gépen?
Helló.
Mi lett vele?
SIN 2013. május 21. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Devid.off #3756. hozzászólására
Faxa elfelejtettem a biztonsági választ is OFF elég volt el ajándékozom a régi bad company 2 és veszek 1 másikat 2-ezert megér :/
Hát 2ezret úgy érne meg, hogy ők fizetnek. Az a kétezer még mindig édeskevés a terápiára.. :xD:
Devid.off 2013. május 20. 87 hozzászólás 3079.
Faxa elfelejtettem a biztonsági választ is OFF elég volt el ajándékozom a régi bad company 2 és veszek 1 másikat 2-ezert megér :/
Devid.off 2013. május 20. 87 hozzászólás 3079.
Válasz Namajdma #3754. hozzászólására
Devid.off

Első blikkre azt mondanám, hogy a Bf3-as fiókot tartsd meg. A Bf2-t át lehet regisztrálni a másik fiókodba, de a BF3-at a különféle statik és egyéb dolgok miatt nem. A chat-et felejtsd el. Angolok / indiaiak csinálják. Próbálkozz a levéllel első körben, hogy lássák mi merre hány méter: https://help.ea.com/hu/ -ról küldj levelet. Ezek után meg fognak kérni, hogy a kép! (mindenképpen egy képet csinálj!) elküldése után telefonon hívd fel az ügyfélszolgálatot. Utána meg fogják tudni csinálni neked.
Köszönöm próbálkozom :D
Namajdma 2013. május 20. 3 hozzászólás 13280.
Válasz Devid.off #3750. hozzászólására
Üdv lenne 1 kérdésem azt szeretném kérdezni hogy nekem van 2.db origin fiókom és az egyik-nél van a bf3 a másiknál meg a bad-company 2 hogy miért? Nem tudom :uncsi: az lenne a kérdésem hogy nem lehet a 2-egybe rakni valahogy? ha az egyik fiokomat törlöm pl? mert már próbáltam át irni az email-cimemet de nem engedi valaki valami ötlet? Már 1x iram az élő supportnak is de ő sem tudod semmit de ez már régen volt :/
Devid.off

Első blikkre azt mondanám, hogy a Bf3-as fiókot tartsd meg. A Bf2-t át lehet regisztrálni a másik fiókodba, de a BF3-at a különféle statik és egyéb dolgok miatt nem. A chat-et felejtsd el. Angolok / indiaiak csinálják. Próbálkozz a levéllel első körben, hogy lássák mi merre hány méter: https://help.ea.com/hu/ -ról küldj levelet. Ezek után meg fognak kérni, hogy a kép! (mindenképpen egy képet csinálj!) elküldése után telefonon hívd fel az ügyfélszolgálatot. Utána meg fogják tudni csinálni neked.
Devid.off 2013. május 17. 87 hozzászólás 3079.
Köszönöm probálkozom majd 1000-rel :D
Üdv lenne 1 kérdésem azt szeretném kérdezni hogy nekem van 2.db origin fiókom és az egyik-nél van a bf3 a másiknál meg a bad-company 2 hogy miért? Nem tudom :uncsi: az lenne a kérdésem hogy nem lehet a 2-egybe rakni valahogy? ha az egyik fiokomat törlöm pl? mert már próbáltam át irni az email-cimemet de nem engedi valaki valami ötlet? Már 1x iram az élő supportnak is de ő sem tudod semmit de ez már régen volt :/
Fogd meg fenykepezd le mind2 cd kulcsot lemezzel,ha dobozost vettel, ha interneten vetted akkor az emailrol csinalj screenshootot. Irj a supportnak,hogy veletlenul csinaltal 1uj ea accountot a bf3-nak, es arra regisztraltad,es atszeretned rakni az XXX email cimre,amin pl. a bc2 van. Mond neki csinaltal fenykepet a 2dobozrol, bc2-es es bf3-asrol..(A kepen, lathato kell a cd kulcs.)Persze megkell adnod mind2 email cimet,es ez mellett mind2 cd kulcsot,hogy ha leellenorizte akkor, ha nem hulye az illeto,akkor megcsinalja ezt neked.
SIN 2013. május 17. 2161 hozzászólás 127.
A support-on kívül más lehetőséged erre nem nagyon van, de leírom azt, hogy SZERINTEM miért nem fog sikerülni:
Hitelt érdemlően bizonyítanod kellene, hogy mindkét acc a tied. Ehhez nem elég annyi, hogy tudod a jelszót (mert lophattad is). Nem is igazán értem, mi értelme volt külön regelni a bf3 miatt, de hát ezt most nem feszegetem.
Tehát, ha adott mindkét lemez, mellé az igazoló cd kulcs-al, szemernyi esélyt látok arra, hogy el tudd intézni, de komoly gondokat okozhatnak az EA magas képzett enyhén barna és enyhén selypítős munkatársainak (igen, india) értelmi képességei is.

Ha Steam lenne az origin, egy sima ajándékozással (egyik user odaajándékozza a játékát másiknak) megoldható lenne. Pontosan ez a baj mások majmolásával, hogy kénytelen vagy mindig legalább egy lépéssel mögöttük lenni...

UI: szerinted mi fog történni, ha törlöd az egyik account-ot? buksz egy játékot. Kalózmásolgatások miatt, tudtommal nem lehet újra regelni egy használt kulcsot, de majd a support megmondja a frankót.
Devid.off 2013. május 17. 87 hozzászólás 3079.
gunjack 2013. május 12. 10 hozzászólás 8715.
Köszönöm:kacsint:
szabi62 2013. május 12. 252 hozzászólás 1471.
Válasz gunjack #3746. hozzászólására
Bocs a noob kérdésért de mivel tudom xbow-ban a nyilakat váltatni? Normál-robbanó? Elvileg megvan hozzá mind.
Fegyver ... lövésmód váltás ... alapértelmezett gomb "V"
SIN 2013. május 12. 2161 hozzászólás 127.
Válasz gunjack #3746. hozzászólására
Bocs a noob kérdésért de mivel tudom xbow-ban a nyilakat váltatni? Normál-robbanó? Elvileg megvan hozzá mind.
Mondjuk a fegyver konfigurációs menüben?
gunjack 2013. május 12. 10 hozzászólás 8715.
stackzyyy 2013. május 11. 25 hozzászólás 5896.
Válasz MasterboyXX #3744. hozzászólására
Windows Vista Service Pack2-es van fent? Mert ha nem akkor rakd fel.

Minimum System Requirements
Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHZ or Althon X2 2.7 GHz)
Memory: 2 GB
Hard Drive: 20 GB
Graphics Card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI RADEON 3000, 4000, 5000 OR 6000 series, with ATI RADEON 3870 or higher performance)
Graphics Card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GEFORCE 8, 9, 200, 300, 400 OR 500 series with NVIDIA GEFORCE 8800 GT or higher performance)
Sound card : DirectX compatible
Keyboard and Mouse
DVD ROM Drive

Aztan ha ezzel megvagy akkor a dx11-et bepatcheled neki:

link
Már mind1.
Probléma meg oldva , tökéletesen megy
köszi hogy segítettél azért.
Válasz stackzyyy #3743. hozzászólására
Ezt nem értem.:szomoru:
Én utána olvastam ennek a problémának és a legtöbb ember akinek ugyan ez a problémája volt legtöbben arra panaszkodtak hogy nekik is d11 videókártyájuk van és nekikse sikerült fel tenni a d11 csak nekik is 10et írt ki.

Nekem most sikerült fel tenni a d11et dxdiagba is most már d11 ír , de a probléma még mindig fent áll , konkrétan nem tudom hogy mi ez a hiba.:siros:
Windows Vista Service Pack2-es van fent? Mert ha nem akkor rakd fel.

Minimum System Requirements
Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHZ or Althon X2 2.7 GHz)
Memory: 2 GB
Hard Drive: 20 GB
Graphics Card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI RADEON 3000, 4000, 5000 OR 6000 series, with ATI RADEON 3870 or higher performance)
Graphics Card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GEFORCE 8, 9, 200, 300, 400 OR 500 series with NVIDIA GEFORCE 8800 GT or higher performance)
Sound card : DirectX compatible
Keyboard and Mouse
DVD ROM Drive

Aztan ha ezzel megvagy akkor a dx11-et bepatcheled neki:

link
Ezt nem értem.:szomoru:
Én utána olvastam ennek a problémának és a legtöbb ember akinek ugyan ez a problémája volt legtöbben arra panaszkodtak hogy nekik is d11 videókártyájuk van és nekikse sikerült fel tenni a d11 csak nekik is 10et írt ki.

Nekem most sikerült fel tenni a d11et dxdiagba is most már d11 ír , de a probléma még mindig fent áll , konkrétan nem tudom hogy mi ez a hiba.:siros:
Válasz stackzyyy #3741. hozzászólására
egyszer emlékszem régebben amikor dxdiag-ba ki írta hogy d11 van fent , fogalmam sincs hogy csináltam.

Esetleg ha ki törölném reg edtiből a diretx mappát , és fel tenném újra a bf3 mappából ami van dx , szerinted?
meglehet az az sp2-es volt, mittomen mid van neked. De megint a 32bites nem hasznalja ki a memoriad teljesen,szal ugy nyan-nyan lenne megint es megint jonnel panaszkodni. 32bit csak 3.5GB memoriat ismer fel, vagyis 1GB vga+ 2.5GB fizikai memoria, 1.5GB meg nem lenne ott. Ezzel meg siralmas jatszani.
Válasz MasterboyXX #3740. hozzászólására
Nem gondolod hogy a 32bites wista keves a vga meg 4gb memoriahoz? A vistat nem nagyon ismerem de remlik hogy csak max. Dx10-et tud. Szal win7-et felrakod es azt is 64bitesbe es kb. megvan oldva a problemad. Ha megse,akkor irj ujbol.
egyszer emlékszem régebben amikor dxdiag-ba ki írta hogy d11 van fent , fogalmam sincs hogy csináltam.

Esetleg ha ki törölném reg edtiből a diretx mappát , és fel tenném újra a bf3 mappából ami van dx , szerinted?
Válasz stackzyyy #3739. hozzászólására
Oké , bocsánat télleg nem olvastam fent el ami ki van írva.
Rendszer: Windows Vista Home Premium (SP2) (32bit)
Processzor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz 2.40 GHz
Memória: 4,00GB
Videó kártya: ATI Radeon HD 5700 Series

Az op rendszer kb 2hete lett újra téve , a videó kártya illesztő programot viszont steamen frissítettem tehát gondolom a legújabb verziót tette fel (kb 1hete frissítettem).

Viszont dxdiag-ba csak d10 ír ki , pedig feltettem a bf3 mappából a diretxet , le szedtem a dxwebsetupot és mindig csak dx10 marad.
Nem gondolod hogy a 32bites wista keves a vga meg 4gb memoriahoz? A vistat nem nagyon ismerem de remlik hogy csak max. Dx10-et tud. Szal win7-et felrakod es azt is 64bitesbe es kb. megvan oldva a problemad. Ha megse,akkor irj ujbol.
Válasz SIN #3738. hozzászólására
Olvass néha egy kicsit:
"Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve"
Oké , bocsánat télleg nem olvastam fent el ami ki van írva.
Rendszer: Windows Vista Home Premium (SP2) (32bit)
Processzor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz 2.40 GHz
Memória: 4,00GB
Videó kártya: ATI Radeon HD 5700 Series

Az op rendszer kb 2hete lett újra téve , a videó kártya illesztő programot viszont steamen frissítettem tehát gondolom a legújabb verziót tette fel (kb 1hete frissítettem).

Viszont dxdiag-ba csak d10 ír ki , pedig feltettem a bf3 mappából a diretxet , le szedtem a dxwebsetupot és mindig csak dx10 marad.
SIN 2013. május 11. 2161 hozzászólás 127.
Válasz stackzyyy #3737. hozzászólására
Helló.
Az lenne a problémám hogy eredetibe meg van a bf3-mam.
De ki írja ezt hogy : Érvénytelen licenc. Okkód: Missing DLL: dxgi.dll Fuction: CreateDXGIFactory1

Mi a probléma?
Olvass néha egy kicsit:
"Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve"
stackzyyy 2013. május 10. 25 hozzászólás 5896.
Helló.
Az lenne a problémám hogy eredetibe meg van a bf3-mam.
De ki írja ezt hogy : Érvénytelen licenc. Okkód: Missing DLL: dxgi.dll Fuction: CreateDXGIFactory1

Mi a probléma?
MasterboyXX 2013. április 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz yodamester10 #3735. hozzászólására
Köszi Nándi minen megoldódott.Ja és soha többet win 8:xD:
Nemkell minden ujat kiprobalni:D (Ami uj nem jelenti h jo is:D)
Válasz MasterboyXX #3724. hozzászólására
Nem, a bongeszobe hogy alapertelmezzett, Defaul Browser.
Köszi Nándi minen megoldódott.Ja és soha többet win 8:xD:
1stBosco 2013. április 27. 57 hozzászólás 3897.
Válasz 1stBosco #3733. hozzászólására
You were disconnected from EA Online (1)

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Na szóval, itt vannak az indexelési beállítások, és ez a két (Módosítás, és Speciális) ablak nyitható meg, egyik ablak az egyik, másik a másik képen. :) Na itt akkor hogyan tovább?

Bár nem hinném, hogy ez meg fogja oldani a jelenlegi gondomat...
Válasz 1stBosco #3732. hozzászólására
Egyre durvább, már 1 percig sem vagyok fent és repülök...
You were disconnected from EA Online (1)
Válasz 1stBosco #3731. hozzászólására
Nem ugyan ott van természetesen. Magyar a win-em, és 8-as 64 bites. keresőbe írom be mindig amit akarok, nem vezérlőpultban keresgélek, mert akkor sosem lenne meg. Valami konkrét Magyar név kéne, a progi neve, vagy ilyesmi, és akkor egyből meg lenne hol tudom kikapcsolni.

Na de úgy fest a hiba ami miatt írtam megoldódott, mármint a laggolós lefagyást nem produkálta azóta mióta a tűzfalat kikapcsoltam... A kaspersky tűzfala nem engedett neki valamit úgy tűnik... de nem értem, hogyan mert unblokkolva volt!

Viszont most azt csinálja a game egyfolytában (csinálta már régebben is), hogy játszom, és egyszercsak kidob... kilép a játék, battlelogot látom ugye, ahol kiírja a kis üzenetét, és felkínálja, hogy újracsatlakozhatom. Ezt miért csinálja??
Egyre durvább, már 1 percig sem vagyok fent és repülök...
Válasz MasterboyXX #3730. hozzászólására
Hm... A jatek rem nem ugyanazzon a particion van amin a windows is. A windows indexelest a win7-nel ugy kell kikapcsolni h a services funkcioknal megkeressed a Windows Search-t elmeletileg ugyanitt rakod ki a Disk Defragmentot is.
Nem ugyan ott van természetesen. Magyar a win-em, és 8-as 64 bites. keresőbe írom be mindig amit akarok, nem vezérlőpultban keresgélek, mert akkor sosem lenne meg. Valami konkrét Magyar név kéne, a progi neve, vagy ilyesmi, és akkor egyből meg lenne hol tudom kikapcsolni.

Na de úgy fest a hiba ami miatt írtam megoldódott, mármint a laggolós lefagyást nem produkálta azóta mióta a tűzfalat kikapcsoltam... A kaspersky tűzfala nem engedett neki valamit úgy tűnik... de nem értem, hogyan mert unblokkolva volt!

Viszont most azt csinálja a game egyfolytában (csinálta már régebben is), hogy játszom, és egyszercsak kidob... kilép a játék, battlelogot látom ugye, ahol kiírja a kis üzenetét, és felkínálja, hogy újracsatlakozhatom. Ezt miért csinálja??
MasterboyXX 2013. április 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz 1stBosco #3729. hozzászólására
Ok, routerben kikapcsoltam, ha a win 8-ban a Hálózat felderítése az upnp (ezt olvastam), akkor az is megvan. Lemez töredezettség-mentesítő is megvan, az is off.
Az indexelésben segíthetnél még, mert ott nem tudom mit kell csinálni, nincs olyan, hogy egyértelműen kikapcsolás opció.

Procim nem hiszem, hogy túlmelegedne, hiszen játszom más játékokkal is amik megizzasztják a gépet, mégsem lépked ki... nem beszélve arról, hogy xtreme freezer rev2-es procihűtő hűti.
Hm... A jatek rem nem ugyanazzon a particion van amin a windows is. A windows indexelest a win7-nel ugy kell kikapcsolni h a services funkcioknal megkeressed a Windows Search-t elmeletileg ugyanitt rakod ki a Disk Defragmentot is.