Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

ChokyIce27 2013. február 8. 178 hozzászólás 1881.
Jah :D. értem ! de hát elméletileg a topic címe BF3 gondok, problémák, segítség! akkor nyugodtan felteheti? legalábbis én személy szerinte bárkinek bármi gondja lenne próbálok benne segíteni ha tudok!
SIN 2013. február 8. 2161 hozzászólás 127.
Válasz ChokyIce27 #3577. hozzászólására
Speciel hiába googliztam semmi nem volt rólla ,ami volt az nem működött.Azért tettem fel itt a kérdést
semmi fényezés nem volt benne! de tényleg ne problémázzatok rajta mert Platoon képről volt szó és elmásztok máshová :D
Stat meg ahogy mondod van akit érdekel van akit nem én lesz...m speciel de pont azért írtam ha vki új látja akkor lássa,h a platoon képen kívül a statját is jobban átláthatja!
Amikor aktívan játszottam, engem pl érdekelt, hogy nemzetközi szinten hol állok a gyatra repcsis tudásommal. :xD: Az a baj, hogy ha bárki hasonló problémába futna, nem fog rákeresni, hanem fel fogja dobni a kérdést újra, én erre gondoltam a gúgli címszó alatt.
ChokyIce27 2013. február 8. 178 hozzászólás 1881.
Speciel hiába googliztam semmi nem volt rólla ,ami volt az nem működött.Azért tettem fel itt a kérdést
semmi fényezés nem volt benne! de tényleg ne problémázzatok rajta mert Platoon képről volt szó és elmásztok máshová :D
Stat meg ahogy mondod van akit érdekel van akit nem én lesz...m speciel de pont azért írtam ha vki új látja akkor lássa,h a platoon képen kívül a statját is jobban átláthatja!
Válasz MasterboyXX #3573. hozzászólására
A reszletes stat miatt vetted meg a bf3-at is? Ezkell a nepnek, csili villi medalok,minden masodpercben 1uj, meg akkoris ha nemkell az ujat mozditani erte mert a suppresion medalert biztos nem kell skill. Mint irta dave is regen mukodott masik pluginnal,mint lathatod sok helyen olyan van,es nem kellett hozza bb plugin,hanem vmi. egyszeru ami erre lett csinalva.
Az egész BF franchise erről szól, a statról, már BF2 óta. Nem véletlen, hogy a Blog belépés nélkül is böngészhető, mert így kirakhatja vérpistike a facebook falára és bárki megnézheti, mekkora prő.
Kompetitív játék, nem? Az, hogy konkrétan miben versenyeznek (stat, szerveren kill, longest headshot, stb.) az mindig az adott egyéneken múlik.
Ha emlékszel, még Vferi is ki volt akadva, ha valaki véletlen lövésből beelőzte a headshot távolságban.

Akár tetszik, akár nem, csak olyan játék fog meg stabilan (akár csak 1 hónapig is), amiben el kell érni valamit. Az, hogy az egy új single player pálya vagy új autó, esetleg egy M95, az már mindegy.
Válasz ChokyIce27 #3574. hozzászólására
ezt nem értem ennek mi köze ehhez????
Azért vettem,h barátaimmal játszak.Nem értem hova kanyarodsz??? a Platoon logó így műxik most és ennyi .
Most,h extra ként áttekinthetőbb is nekem tetszik .Neked nem azt cső.
Am segítséget kértem nem okítást csak mielőtt bárki tudott volna megtaláltam.
Ezért szoktak előre gúglizni, nem utólag. :kacsint:
Nem okoskodás- vagy trollkodásból mondom, de te kezdted el fényezni, h ezzel részletesebb a stat. Attól, hogy Nándi letolja a stat-ot, no meg nem egyedül van ő ezzel, az még nem jelenti azt, hogy másokat nem érdekel. Viszont fontos, hogy milyen szemmel nézi az ember, illetve miféle következtetéseket akar levonni belőle.
ChokyIce27 2013. február 7. 178 hozzászólás 1881.
Válasz MasterboyXX #3573. hozzászólására
A reszletes stat miatt vetted meg a bf3-at is? Ezkell a nepnek, csili villi medalok,minden masodpercben 1uj, meg akkoris ha nemkell az ujat mozditani erte mert a suppresion medalert biztos nem kell skill. Mint irta dave is regen mukodott masik pluginnal,mint lathatod sok helyen olyan van,es nem kellett hozza bb plugin,hanem vmi. egyszeru ami erre lett csinalva.
ezt nem értem ennek mi köze ehhez????
Azért vettem,h barátaimmal játszak.Nem értem hova kanyarodsz??? a Platoon logó így műxik most és ennyi .
Most,h extra ként áttekinthetőbb is nekem tetszik .Neked nem azt cső.
Am segítséget kértem nem okítást csak mielőtt bárki tudott volna megtaláltam.
MasterboyXX 2013. február 7. 3540 hozzászólás 51.
Válasz ChokyIce27 #3572. hozzászólására
miért szutyok? semmi baj nincs vele sőt még jobban részletesebben mutatja a statjaid! de akkor hiába rakod fel mert csak úgy látod a képet ha fennhagyod csak úgy,h kicseréled és letörlöd nem műxik
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
ChokyIce27 2013. február 6. 178 hozzászólás 1881.
Válasz MasterboyXX #3571. hozzászólására
Ilyen,sutykot nem raknek fel sose a gepemre. Max annyi idore,hogy kicsereljem a platoon kepet,aztan mehet is le.
miért szutyok? semmi baj nincs vele sőt még jobban részletesebben mutatja a statjaid! de akkor hiába rakod fel mert csak úgy látod a képet ha fennhagyod csak úgy,h kicseréled és letörlöd nem műxik
MasterboyXX 2013. február 6. 3540 hozzászólás 51.
Válasz ChokyIce27 #3569. hozzászólására
értem dehát tegyék fel :D semmi rossz nem történik sőt még jobb is szerintem!
Ilyen,sutykot nem raknek fel sose a gepemre. Max annyi idore,hogy kicsereljem a platoon kepet,aztan mehet is le.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Konigstiger 2013. február 6. 522 hozzászólás 748.
Válasz MasterboyXX #3568. hozzászólására
Hogy,ertsd akinek nincs fent a BBlog plugin(BetterBattlelog)annak,ugyanolyan ures a kep.Azert,mondtam hogy csekold le,ha felrakod a kepet,nyisd meg mas fajta bongeszobol amibe nincs fent a plugin,pl. Internet Explorer,Chrome stb. ugyanolyan marad a platoon. Talan megoldja ezt is a DICE,vagy meglehet megsem:D
Majd a BF4 Premium tagoknak megadják :) (ne legyen igazam)
Válasz MasterboyXX #3568. hozzászólására
Hogy,ertsd akinek nincs fent a BBlog plugin(BetterBattlelog)annak,ugyanolyan ures a kep.Azert,mondtam hogy csekold le,ha felrakod a kepet,nyisd meg mas fajta bongeszobol amibe nincs fent a plugin,pl. Internet Explorer,Chrome stb. ugyanolyan marad a platoon. Talan megoldja ezt is a DICE,vagy meglehet megsem:D
értem dehát tegyék fel :D semmi rossz nem történik sőt még jobb is szerintem!
Válasz ChokyIce27 #3567. hozzászólására
az lehet nem tom nállunk többen firefox van nállunk jó
Válasz MasterboyXX #3565. hozzászólására
Igazabol,csak azok latjak akiknek fent van a bongeszoben a plugin,amugy nem lathatod. Teszteld le,rakd be az 1ik bongeszovel,aztan a masikkal pl. IE-vel nezd meg,es nem fogod latni a kepet:D
az lehet nem tom nállunk többen firefox van nállunk jó
DaveLanno 2013. február 6. 1397 hozzászólás 240.
Válasz ChokyIce27 #3564. hozzászólására
Legalább meglett :D.am ajánlom mindenkinek jó kis dolog átláthatóbb a stat +minden fain kis dolog :D
fent van már régóta a plugin, csak nagyon rég nézegettem a beállításait
"You think this is a motherfucking game?"
Válasz ChokyIce27 #3562. hozzászólására
feltettem a better battlelog legújjabb változatát.Ott van 3 oszlop general improvements az első azon belül van Platonn image upload ha ezt beállítjátok akkor feltölthető és akinek így be van állítva ki is jelzi :D
Tegnap rájöttem egy fél éjszaka alatt
Igazabol,csak azok latjak akiknek fent van a bongeszoben a plugin,amugy nem lathatod. Teszteld le,rakd be az 1ik bongeszovel,aztan a masikkal pl. IE-vel nezd meg,es nem fogod latni a kepet:D
Válasz DaveLanno #3563. hozzászólására
nha bakker :D
Legalább meglett :D.am ajánlom mindenkinek jó kis dolog átláthatóbb a stat +minden fain kis dolog :D
Válasz ChokyIce27 #3562. hozzászólására
feltettem a better battlelog legújjabb változatát.Ott van 3 oszlop general improvements az első azon belül van Platonn image upload ha ezt beállítjátok akkor feltölthető és akinek így be van állítva ki is jelzi :D
nha bakker :D
Válasz ChokyIce27 #3560. hozzászólására
sziasztok segítséget szeretnék kérni!
Olyan gondom lenne,h platoonba képet hogyan tudnék berakni mert sehogy sem engedi .Régen lehetett, most is gondolom csak vmi okosság kell hozzá?
hali! sajna már nem működik az a plugin, amivel képet lehetett feltölteni.
ChokyIce27 2013. február 5. 178 hozzászólás 1881.
sziasztok segítséget szeretnék kérni!
Olyan gondom lenne,h platoonba képet hogyan tudnék berakni mert sehogy sem engedi .Régen lehetett, most is gondolom csak vmi okosság kell hozzá?
Konigstiger 2013. február 5. 522 hozzászólás 748.
Válasz rawen18 #3558. hozzászólására
meg vettem xboxra a bf3 premiomot de ezt írja mikor coopzni v multyzni akkarok
:Your Gamer profile does not have the correct permissions fo access xbox live functionality. valaki segítsen mit csináljak
Mivel nincs Xboxom ezért csak azt tudom leírni amit találtam erről a hibaüzenetről. A lényeg hogy Live GOLD előfizetésednek kell lenni hogy tudj online játszani. Egy 12 hónapos előfizetés 7.500 ropogós magyar forint :)
rawen18 2013. február 5. 3 hozzászólás 13542.
Válasz Konigstiger #3557. hozzászólására
meg vettem xboxra a bf3 premiomot de ezt írja mikor coopzni v multyzni akkarok
:Your Gamer profile does not have the correct permissions fo access xbox live functionality. valaki segítsen mit csináljak
Konigstiger 2013. február 4. 522 hozzászólás 748.
Válasz iToucherMob #3536. hozzászólására
Sziasztok!!

Az a baj a Battlefield 3-ammal hogy belépek egy szerverre azzal még nincs baj még normálisan fút, de 1-2 perc múlva meg áll a kép, és útána nem hallani semmi, útána feladatkezelővel kell leállitanom, és mikor kidob nem ír ki semmi hogy mért történt, már probáltam újratelepitést többször, punkbuster-t, meg frissitéseket is kerestem, azóta nem müködik rendesen a bf3 mióta újra telepitettem a gépemet.

Miútán újralet telepítve a gépem azóta mindent minimumon használok, meg probáltam az automatikus beállitást is de akkor is kifagyot, újratelepités elött pedig mindent max-on használtam és tökéletesen akadozás nélkül fútot a gépemen.

Opr: Microsoft Windows 7 Ultimate, Opr verziója: 6.1.7601.17944 (Win7 RTM), Opr telepítve: 2012.11.02., Hangkártya: ATI Radeon HDMI @ ATI RV710/730/740 - High Definition Audio Controller, Hangkártya Realtek ALC887 @ Intel Ibex Peak PCH - High Definition Audio Controller [B-2], Rendszermemória [ TRIAL VERSION ], Videokártya ATI Radeon HD 4670 (1024 MB), USB3 vezérlő Intel Ibex Peak PCH - USB UHCI Controller 1 [B-2], Képernyő LG L1942 (Analog) [19" LCD] (1909661747), CPU típusaQuadCore Intel Core i5-750, 3180 MHz (24 x 133), DIMM1: Kingmax FLGD45F-B8MF74 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (9-9-9-24 @ 666 MHz) (8-8-8-22 @ 592 MHz) (6-6-6-16 @ 444 MHz) remélem midnent leírtam. :D
szabi62 2013. február 4. 252 hozzászólás 1471.
Válasz iToucherMob #3550. hozzászólására
Sziasztok!!

Mért törlitek ki az üzeneteimet amiket küldök? Megadtam mindent ami szükséges a probléma megoldásához.
"Ismétlés („flood”): ha nem szándékos (azaz véletlen) az ismétlés, egy bejegyzés meghagyása mellett a többi példány törlésre kerül(het). Szándékos floodnak számít, ha valaki az adott hozzászólást egy vagy több témában, több alkalommal helyezi el. "

Az eredeti hsz-ed megmaradt. ( az utolsó )
szantaifoto 2013. február 4. 6 hozzászólás 11040.
Válasz MasterboyXX #3553. hozzászólására
Vezetekest,gondolom nem szamitasz laggolni, meghuzzod a folt aztan 1-3sec utan bereagal+ lemerul az ellem,csupa fejfajdalom.
1. Logitech Extreme 3D Pro
2. Logitech Attack 3
3. Saitek ezeket nezd meg(jol neznek ki)

Na meg megint,mennyit vagy hajlando kiadni ezert,azis kerdeses.
Köszi. megnéztem a botokat, esetleg gamepad vezérlőkről is nyilatkoznál?
MasterboyXX 2013. február 4. 3540 hozzászólás 51.
Sziasztok!!

Mért törlitek ki az üzeneteimet amiket küldök? Megadtam mindent ami szükséges a probléma megoldásához.
Mert,nap mint nap ugyanazt benyogod,pedig nem 1x lett leirva a valasz. Probald ki azzal a driverrel amit a windows ujratelepites elott hasznaltal.
Válasz szantaifoto #3551. hozzászólására
Joystick-re nem is gondoltam, szeretnék olyat, ami mindenre jó.. gondolom a PS3-sok is ezzel tolják, csak mivel sosem használtam még ilyet, és főleg gyártó terén nincs tapasztalatom, ezért kérdeztelek bennetek. Vezetékes, vagy a nélküli, illetve melyik a megbízhatóbb. Valaki tolja ilyennel?
Vezetekest,gondolom nem szamitasz laggolni, meghuzzod a folt aztan 1-3sec utan bereagal+ lemerul az ellem,csupa fejfajdalom.
1. Logitech Extreme 3D Pro
2. Logitech Attack 3
3. Saitek ezeket nezd meg(jol neznek ki)

Na meg megint,mennyit vagy hajlando kiadni ezert,azis kerdeses.
Sziasztok!!

Nekem írtál?
Válasz MasterboyXX #3548. hozzászólására
Miert,nem joysticket veszel?
Joystick-re nem is gondoltam, szeretnék olyat, ami mindenre jó.. gondolom a PS3-sok is ezzel tolják, csak mivel sosem használtam még ilyet, és főleg gyártó terén nincs tapasztalatom, ezért kérdeztelek bennetek. Vezetékes, vagy a nélküli, illetve melyik a megbízhatóbb. Valaki tolja ilyennel?
iToucherMob 2013. február 4. 14 hozzászólás 7804.
Sziasztok!!

SIN 2013. február 4. 2161 hozzászólás 127.
Válasz szantaifoto #3547. hozzászólására
Bocs, nem voltam érthető. Szóval PC alá vennék valamilyen játékvezérlőt. Xbox360, Logitech, Razer Onza. Ezekről olvastam hideget meleget, sokan azt kifogásolták, hogy nem kompatibilis a BF3-mal. nekem sosem volt ilyenem, így nem tudom, mennyire használható, kezes a játékban. Jelenleg a légi járműveket nem tudom irányítani bill és egér párossal, emiatt vennék egyet.
Akkor válassz belátásod szerint. A beállításával elvileg sok gond nem lesz.
Válasz szantaifoto #3547. hozzászólására
Bocs, nem voltam érthető. Szóval PC alá vennék valamilyen játékvezérlőt. Xbox360, Logitech, Razer Onza. Ezekről olvastam hideget meleget, sokan azt kifogásolták, hogy nem kompatibilis a BF3-mal. nekem sosem volt ilyenem, így nem tudom, mennyire használható, kezes a játékban. Jelenleg a légi járműveket nem tudom irányítani bill és egér párossal, emiatt vennék egyet.
Miert,nem joysticket veszel?
Válasz SIN #3544. hozzászólására
Milyen játékkonzolt? Hát pénztárcától függően xbox360 vagy ps3.
Nem értem a kérdést, pedig többször átolvastam. A Logitech Wireless Gamepad F710-et akarod PC-re kötni vagy vennél egy xbox-ot?
Válasz JTibor86 #3542. hozzászólására
Erre már én is gondoltam, csak a hangzás nem a legszebb lesz szerintem, meg ha csak a játék idejére dugnám be akkor hátul állandóan kihúzni a gépet, az 5.1 es hangot sztem rá sem tudom kötni, így tényleg mindegy ha bemegyek vmelyik gépes boltba és veszek bele egy asus xonart amit helyben le is tesztelnénk... Annyi a gond ezzel, hogy nem feltétlenül vennék boltba hangkártyát, mert néztem máshol is csak annyi a problem, hogy ha nem müxik rendesen akkor nem tudom, hogy adjam vissza...
Köszi az infót...
Üdv!
Azert,mondtam vmi. kozeli ismerosodnek biztos van egy Xonarja,amit kolcson kaphatsz 1-2napra.
Válasz szantaifoto #3543. hozzászólására
Sziasztok.
Tanácsot kérnék BF3-hoz milyen játékkonzolt javasoltok Xbox 360, vagy Logitech Wireless Gamepad F710, egyéb? Használ vki ilyet, mik a tapasztalatok, felismeri a játék, vagy kínlódni kell vele?

Thx
Ne siess a konzolal, PS4-et 20.-an mutatjak be. 350$ lesz az ara.
SIN 2013. február 4. 2161 hozzászólás 127.
Válasz szantaifoto #3543. hozzászólására
Sziasztok.
Tanácsot kérnék BF3-hoz milyen játékkonzolt javasoltok Xbox 360, vagy Logitech Wireless Gamepad F710, egyéb? Használ vki ilyet, mik a tapasztalatok, felismeri a játék, vagy kínlódni kell vele?

Thx
Milyen játékkonzolt? Hát pénztárcától függően xbox360 vagy ps3.
Nem értem a kérdést, pedig többször átolvastam. A Logitech Wireless Gamepad F710-et akarod PC-re kötni vagy vennél egy xbox-ot?
Sziasztok.

Thx
JTibor86 2013. február 4. 23 hozzászólás 6134.
Válasz MasterboyXX #3541. hozzászólására
Olcso megoldas is van,mindosze 2dollarba kerul:
link
Hasonlot,biztos talalsz vateran,hardverapron. Letiltod az alaplapit,bedugod ezt,es elmeletileg megszunik a problemad.
Erre már én is gondoltam, csak a hangzás nem a legszebb lesz szerintem, meg ha csak a játék idejére dugnám be akkor hátul állandóan kihúzni a gépet, az 5.1 es hangot sztem rá sem tudom kötni, így tényleg mindegy ha bemegyek vmelyik gépes boltba és veszek bele egy asus xonart amit helyben le is tesztelnénk... Annyi a gond ezzel, hogy nem feltétlenül vennék boltba hangkártyát, mert néztem máshol is csak annyi a problem, hogy ha nem müxik rendesen akkor nem tudom, hogy adjam vissza...
Köszi az infót...
Üdv!
Válasz JTibor86 #3540. hozzászólására
SZia rajta vagyok ak kártya keresésén, de addig is ha az audio kodekeket vizsgálnám nem tudnám kizárni ezt az ütközést?
Olcso megoldas is van,mindosze 2dollarba kerul:
link
Hasonlot,biztos talalsz vateran,hardverapron. Letiltod az alaplapit,bedugod ezt,es elmeletileg megszunik a problemad.
JTibor86 2013. február 3. 23 hozzászólás 6134.
Válasz MasterboyXX #3539. hozzászólására
Elmeletileg,igen. De kerj vmi. havertol kolcson hangkartyat akinek van,es probald ki.
SZia rajta vagyok ak kártya keresésén, de addig is ha az audio kodekeket vizsgálnám nem tudnám kizárni ezt az ütközést?
MasterboyXX 2013. február 3. 3540 hozzászólás 51.
Válasz JTibor86 #3538. hozzászólására
Sziasztok !
Volt nekem itt gondom BF 3 hang problémával... Ugye tiltanom kellett a másik hangot, de igy sem jó...
Most van egy másik játék Far Cry 3 ugyanaez a hiba a hang beakad darál és fagy a gép... Elvileg ha veszek egy hangklártyát megoldja a problémát ??
Köszi!
Üdv!
Elmeletileg,igen. De kerj vmi. havertol kolcson hangkartyat akinek van,es probald ki.
JTibor86 2013. február 3. 23 hozzászólás 6134.
Sziasztok !
Volt nekem itt gondom BF 3 hang problémával... Ugye tiltanom kellett a másik hangot, de igy sem jó...
Most van egy másik játék Far Cry 3 ugyanaez a hiba a hang beakad darál és fagy a gép... Elvileg ha veszek egy hangklártyát megoldja a problémát ??
Köszi!
Üdv!
MasterboyXX 2013. február 3. 3540 hozzászólás 51.
Válasz iToucherMob #3539. hozzászólására
Sziasztok!!

Az a baj a Battlefield 3-ammal hogy belépek egy szerverre azzal még nincs baj még normálisan fút, de 1-2 perc múlva meg áll a kép, és útána nem hallani semmi, útána feladatkezelővel kell leállitanom, és mikor kidob nem ír ki semmi hogy mért történt, már probáltam újratelepitést többször, punkbuster-t, meg frissitéseket is kerestem, azóta nem müködik rendesen a bf3 mióta újra telepitettem a gépemet.

Miútán újralet telepítve a gépem azóta mindent minimumon használok, meg probáltam az automatikus beállitást is de akkor is kifagyot, újratelepités elött pedig mindent max-on használtam és tökéletesen akadozás nélkül fútot a gépemen.

Opr: Microsoft Windows 7 Ultimate, Opr verziója: 6.1.7601.17944 (Win7 RTM), Opr telepítve: 2012.11.02., Hangkártya: ATI Radeon HDMI @ ATI RV710/730/740 - High Definition Audio Controller, Hangkártya Realtek ALC887 @ Intel Ibex Peak PCH - High Definition Audio Controller [B-2], Rendszermemória [ TRIAL VERSION ], Videokártya ATI Radeon HD 4670 (1024 MB), USB3 vezérlő Intel Ibex Peak PCH - USB UHCI Controller 1 [B-2], Képernyő LG L1942 (Analog) [19" LCD] (1909661747), CPU típusaQuadCore Intel Core i5-750, 3180 MHz (24 x 133), DIMM1: Kingmax FLGD45F-B8MF74 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (9-9-9-24 @ 666 MHz) (8-8-8-22 @ 592 MHz) (6-6-6-16 @ 444 MHz) remélem midnent leírtam. :D
Probalj regebbi drivert felrakni a vga-dhoz. Mert az ujjak,a crysis 3 es tarsaihoz jok. Nem a te VGA-dhoz,lett irva,es ne spammeld be naprol napra a kerdessed ujra meg ujra.
iToucherMob 2013. február 3. 14 hozzászólás 7804.
Sziasztok!!

MasterboyXX 2013. február 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz JTibor86 #3538. hozzászólására
Sziasztok !
Ne haragudjatok, hogy zavarok ezzel a témával itt csak azért írtam, mert kijött a Crysis 3 beta ingyenes, ki szeretném próbálni letöltöttem telepítettem és ahogyan belépek a játékba nem kapcsolódik a szerverre..
Köszi előre is !
Üdv!
Win tuzfalon kikell engedni,igy popup ablakban megkene jelennie ha asztalra tabozzol.
JTibor86 2013. február 2. 23 hozzászólás 6134.
Sziasztok !
Ne haragudjatok, hogy zavarok ezzel a témával itt csak azért írtam, mert kijött a Crysis 3 beta ingyenes, ki szeretném próbálni letöltöttem telepítettem és ahogyan belépek a játékba nem kapcsolódik a szerverre..
Köszi előre is !
Üdv!
MasterboyXX 2013. február 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Tacsi2012 #3535. hozzászólására
biztos??
Rakd be google translaterbe legkozzelbb meg mielott kerdezzel, es gondolkozz el mi a gond. Meg mielott kerdezzel vmit.
Tacsi2012 2013. február 1. 197 hozzászólás 1750.
Válasz MasterboyXX #3534. hozzászólására
Mivel kiskoru vagy biztos...
biztos??
MasterboyXX 2013. február 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Tacsi2012 #3533. hozzászólására
We're sorry, but you do not meet the requirements to download this game !!!! Ezt írja k amikor le szerteném tölteni crysis 3 betat mi lehet ez a probléma a választ előre is köszönöm
Mivel kiskoru vagy biztos...
Tacsi2012 2013. február 1. 197 hozzászólás 1750.
We're sorry, but you do not meet the requirements to download this game !!!! Ezt írja k amikor le szerteném tölteni crysis 3 betat mi lehet ez a probléma a választ előre is köszönöm