Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

zibie 2013. január 22. 2 hozzászólás 16454.
Válasz MasterboyXX #3478. hozzászólására
windowsba kapcsold ki az UPNP-t. Keress ra google-n hogyan,kell mivel nemet rendszert hasznalsz annyira nemtom fejbol a kifejezzeseket,hogyan talald meg.
ez sem jó..... sehogy nem akar csatlakozni. tegnap megint újrarakta de így se
MasterboyXX 2013. január 21. 3540 hozzászólás 51.
Válasz zibie #3477. hozzászólására
hali!
megvettem a bf 3 premiumot letöltöttem , frissítettem mindent és ennek ellenében sem akar csatlakozni a multihoz.kb 3 napja nem engedi. 2 hónapos eredeti windows 7 i7 proci 8gb ram nvidia 630m 1gb videokártya meg 10 mb os net. 2x raktam újra a játékot de még mindíg semmi.....

itt 1 kép h mit ír ki: http://www.kepfeltoltes.hu/view/130121/766731836Untitled_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
windowsba kapcsold ki az UPNP-t. Keress ra google-n hogyan,kell mivel nemet rendszert hasznalsz annyira nemtom fejbol a kifejezzeseket,hogyan talald meg.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
zibie 2013. január 21. 2 hozzászólás 16454.
hali!
megvettem a bf 3 premiumot letöltöttem , frissítettem mindent és ennek ellenében sem akar csatlakozni a multihoz.kb 3 napja nem engedi. 2 hónapos eredeti windows 7 i7 proci 8gb ram nvidia 630m 1gb videokártya meg 10 mb os net. 2x raktam újra a játékot de még mindíg semmi.....

itt 1 kép h mit ír ki: http://www.kepfeltoltes.hu/view/130121/766731836Untitled_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Konigstiger 2013. január 18. 522 hozzászólás 748.
Válasz M4croR #3475. hozzászólására
A szolgáltatós nyan-nyani aki nálunk járt, a laptopjáról csatalakozott rá a saját otthoni gépére amin 100Mbit-es internet van. Az övé sem tudta lejátszani a fullHD-t! Mondjuk a mi netkábelünket felhasználva csinálta mindezt de úgy tudom, hogy ez nem befolyásolja a másik gépen lévő internet sebességét.
Majd ha szolgáltatóváltással fenyegetőzöl egyből máshogy állnak hozzá :)
M4croR 2013. január 18. 622 hozzászólás 617.
Válasz raykrepsz #3474. hozzászólására
Próbáld meg elvinni a gépedet egy ismerősödhöz, és az Ő internetét használva tesztelni a gépedet (játék, youtube). Ha nála minden rendben megy, akkor biztosan a szolgáltatódnál van a hiba.
A szolgáltatós nyan-nyani aki nálunk járt, a laptopjáról csatalakozott rá a saját otthoni gépére amin 100Mbit-es internet van. Az övé sem tudta lejátszani a fullHD-t! Mondjuk a mi netkábelünket felhasználva csinálta mindezt de úgy tudom, hogy ez nem befolyásolja a másik gépen lévő internet sebességét.
Nem az vagy, akinek születtél, hanem akivé magadtól lenni tudsz.
raykrepsz 2013. január 18. 548 hozzászólás 719.
Válasz M4croR #3473. hozzászólására
Ha jól értelmezem a dolgokat akkor a szolgáltatónál van hiba, nem pedig nálam, a gépemben, stb.
Próbáld meg elvinni a gépedet egy ismerősödhöz, és az Ő internetét használva tesztelni a gépedet (játék, youtube). Ha nála minden rendben megy, akkor biztosan a szolgáltatódnál van a hiba.
*818* raykrepsz
Válasz Livius #3472. hozzászólására
Jajj de buta vagy Nándor! Szerinted mindig azok a fránya vírusok, mert más hozzáértő ötleted nincs is. :xD:

Ez nem vírus miatt van! Egyszerűen azért mert a kábel TV-s hálózat igen híres arról hogy ha túlterhelt, vagyis amikor mindenki este csúcsidőben rácuppan a torrentre, akkor kezd elfogyni a sávszél és a latency is kezd növekedni egységesen mindenkinél. Ilyenkor mikor ez a ping ingadozás előfordul, akkor kell sebességet mérni, és ha van hogy nem éri el a minimális garantáltat az upload vagy a download, akkor lehet komoly hibabejelentést tenni, esetleg még ha szakadozna is akkor még komolyabb a bejelentés. Arra hogy magas a ping persze lehet hibát bejelenteni, de a szolgáltató saját dolga hogy ezen próbál e javítani vagy nem, nem kötelező neki.

Ha a szolgáltató is olyan IQ-val megáldott esetleg mint a Nándor barátunk, akkor a megnyugtatásukra mondjuk ilyenkor érdemes lenne egy másik otthoni notebookon vagy másik gépen megnézni hogy onnan milyen a pingelés. Egyébként ott is ugyan ilyen lesz, és akkor kimondható tuti nem vírus miatt van.
Ha jól értelmezem a dolgokat akkor a szolgáltatónál van hiba, nem pedig nálam, a gépemben, stb.
Livius 2013. január 18. 413 hozzászólás 968.
Válasz MasterboyXX #3471. hozzászólására
Fogd meg es scanneld le,ezzekkel a gepet. Nem hisszek annak a szerelonek a szavara. AVG-vel scannelte le?:D
1.
2.
3.

Anti-Virus/Tuzfal tesztek:
link
Jajj de buta vagy Nándor! Szerinted mindig azok a fránya vírusok, mert más hozzáértő ötleted nincs is. :xD:

Ez nem vírus miatt van! Egyszerűen azért mert a kábel TV-s hálózat igen híres arról hogy ha túlterhelt, vagyis amikor mindenki este csúcsidőben rácuppan a torrentre, akkor kezd elfogyni a sávszél és a latency is kezd növekedni egységesen mindenkinél. Ilyenkor mikor ez a ping ingadozás előfordul, akkor kell sebességet mérni, és ha van hogy nem éri el a minimális garantáltat az upload vagy a download, akkor lehet komoly hibabejelentést tenni, esetleg még ha szakadozna is akkor még komolyabb a bejelentés. Arra hogy magas a ping persze lehet hibát bejelenteni, de a szolgáltató saját dolga hogy ezen próbál e javítani vagy nem, nem kötelező neki.

Ha a szolgáltató is olyan IQ-val megáldott esetleg mint a Nándor barátunk, akkor a megnyugtatásukra mondjuk ilyenkor érdemes lenne egy másik otthoni notebookon vagy másik gépen megnézni hogy onnan milyen a pingelés. Egyébként ott is ugyan ilyen lesz, és akkor kimondható tuti nem vírus miatt van.
MasterboyXX 2013. január 18. 3540 hozzászólás 51.
Válasz M4croR #3470. hozzászólására
Na végre tegnap estefele tudta egyet mérni, itt az eredménye!

Fogd meg es scanneld le,ezzekkel a gepet. Nem hisszek annak a szerelonek a szavara. AVG-vel scannelte le?:D
1.
2.
3.

Anti-Virus/Tuzfal tesztek:
link
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz Livius #3465. hozzászólására
Sz****r és lehet túlterhelt a hálózatuk! Valószínű mikor fel megy a ping van egy csomó pocket lostod is. Ha épp olyanja van hogy megint magas lesz a ping, akkor cmd-ből kezdj el egy magyar szervert pingelni pl így:
ping www.cellkabel.hu -n 200
Így 200 pingelést csinál, írja majd a ms-ot is és a végén azt hogy mennyi veszett el. Ha sok lesz az elveszett csomag és ha magas a ping még a www.cellkabel.hu-ra is, akkor gáz van, és náluk van nagyon nagy gond. A gond igazából az hogy ahogy látom a Garantált sebesség 1024/256 Kbit/sec, és ilyen nyan-nyan sebességre kicsi az esély hogy összejönne, de ha mondjuk a speed test-en ez alá menne akkor erre már komolyabb hibabejelentést is lehetne tenni.
Na végre tegnap estefele tudta egyet mérni, itt az eredménye!

M4croR 2013. január 16. 622 hozzászólás 617.
Válasz SIN #3466. hozzászólására
Én tudok nézni full hd-s youtube videókat, de tudnotok kell, hogy az 8-10 Mbit -et igényel! (ha nem akarsz várni a pufferelésre) Azt hiszem utolsó infó szerint a yt az 1080p videóknál 8 mbps-os minőségre rontja vissza a feltöltött videókat.
Csak nekem 50megás netem van és így sem tom élvezni a fullHD által nyújtott élményt! :xD:
Sz****r és lehet túlterhelt a hálózatuk! Valószínű mikor fel megy a ping van egy csomó pocket lostod is. Ha épp olyanja van hogy megint magas lesz a ping, akkor cmd-ből kezdj el egy magyar szervert pingelni pl így:
Így 200 pingelést csinál, írja majd a ms-ot is és a végén azt hogy mennyi veszett el. Ha sok lesz az elveszett csomag és ha magas a ping még a www.cellkabel.hu-ra is, akkor gáz van, és náluk van nagyon nagy gond. A gond igazából az hogy ahogy látom a Garantált sebesség 1024/256 Kbit/sec, és ilyen nyan-nyan sebességre kicsi az esély hogy összejönne, de ha mondjuk a speed test-en ez alá menne akkor erre már komolyabb hibabejelentést is lehetne tenni.
Megcsináltam amit leírtál. 200 küldött 200 fogadott és 0 veszteség, a min. 7ms, max. 279ms, az átlag pedig 23 volt. A 279ms-t akkor érte el amikor én speed test-et mértem, rendes böngészés közben nem volt magas. Játék közben meg nem egyelőre tudtam megmérni, ahogy lesz egy "rángatósabb" eset, küldöm az infókat!
SIN 2013. január 16. 2161 hozzászólás 127.
Ott a pont. Sajnos ping-re semmiféle vállalás nincs szolgáltatók részéről.
SIN 2013. január 16. 2161 hozzászólás 127.
Válasz M4croR #3462. hozzászólására
Helyi szolgáltatónál vagyok az a neve, hogy Cellkábel. December elején vezették be ha jól tudom a 100Mbit-es sávszélességet kb. akkor amióta a probléma fenn áll, nem tudom, hogy összefüggésbe van-e a kettő egymással. Ja és egyébként még az sem tud 1080p-s videót nézni akinek 100-as netje van otthon.
Én tudok nézni full hd-s youtube videókat, de tudnotok kell, hogy az 8-10 Mbit -et igényel! (ha nem akarsz várni a pufferelésre) Azt hiszem utolsó infó szerint a yt az 1080p videóknál 8 mbps-os minőségre rontja vissza a feltöltött videókat.
Livius 2013. január 16. 413 hozzászólás 968.
Válasz M4croR #3464. hozzászólására
Nem vagyok egy könnyű eset, de azért köszi, hogy foglalkoztok a bajommal!
Nem vagyok egy könnyű eset, de azért köszi, hogy foglalkoztok a bajommal!
Válasz Fygaroo #3461. hozzászólására
körülbelül 25-30 percenként jelentkezik a magas ping, és Your connection to the server timed out üzenettel kidob?
Vannak napok mikor nem jelentkezik. Van nap mikor egész nap 1000-es pinggel játszok. Semmiféle hibaüzenetet nem dob ki, kilépek én magamtól is az állandó rángatás miatt. A ping akkor is felugrik 200-500 köré ha csak speedtestet mérek, ezt a cmd-s mérések támasztják alá amit a szolgáltatós faszi mért. Ennek nem szabadna ilyen magasnak lennie.
Válasz Livius #3460. hozzászólására
Ha UPC -> UPC Chello / Fiber Power pro és kontra
Ha T-Home -> T-Home (vezetékes telefon, IPTV, Kábel TV, SatTV, xDSL, Kábelnet, Optinet, áram, földgáz)

Mind a két helyen ha beadod a vonalad paramétereit, és leírod mi a gond, valószínű adnak választ a szakik hogy hol a gond. Azzal ha a hibát bejelented, akkor lehet komolyabban is foglalkoznak veled majd.
Helyi szolgáltatónál vagyok az a neve, hogy Cellkábel. December elején vezették be ha jól tudom a 100Mbit-es sávszélességet kb. akkor amióta a probléma fenn áll, nem tudom, hogy összefüggésbe van-e a kettő egymással. Ja és egyébként még az sem tud 1080p-s videót nézni akinek 100-as netje van otthon.
Fygaroo 2013. január 15. 661 hozzászólás 560.
Válasz M4croR #3456. hozzászólására
Problémám:

Magas a pingem, kb.500feletti néha (rákezd majd abbahagyja) amikor BF3-al játszok, hozzáteszem nem csak BF3nál. Nem tudom mit csináljak, hogy a probléma elmúljon, hívtunk ki szakembert a szolgáltatótól hátha megtudja mondani mi lehet a probléma. Ő sem tudta. :siros:
Ja és a másik problémám az az, hogy YouTube-on egyszerűen nem tudok normálisan megnézni full HD-s videót pedig 50Mbit-es netem van. A pali azt mondta rá, hogy náluk a központban semmi gubanc nincs és, hogy nálunk sincs semmi gond, hanem valószínűleg a YouTube szervereivel van a gond. EZ lehet??? :szomoru:

Valaki segítsen mert már 2hónapja nem tudok játszani/Youtube-ozni!
körülbelül 25-30 percenként jelentkezik a magas ping, és Your connection to the server timed out üzenettel kidob?
It's a shame we have to die my dear, Noone's getting out of here alive this time...
Livius 2013. január 15. 413 hozzászólás 968.
Válasz M4croR #3459. hozzászólására
Mikor leült a srác a gép elé az volt az első, hogy megnézte van-e vírus a gépen. Végül nem talált. :mosoly:
Az helyzet, hogy én már kezdek odáig eljutni, hogy a szolgáltató nem mond igazat amikor azt állítja, hogy a központban nincsen semmiféle probléma. Megnézettük a rútert a modemet hátha azzal van valami de nem azokkal volt/van a gond.
Ha UPC -> UPC Chello / Fiber Power pro és kontra
Ha T-Home -> T-Home (vezetékes telefon, IPTV, Kábel TV, SatTV, xDSL, Kábelnet, Optinet, áram, földgáz)

Mind a két helyen ha beadod a vonalad paramétereit, és leírod mi a gond, valószínű adnak választ a szakik hogy hol a gond. Azzal ha a hibát bejelented, akkor lehet komolyabban is foglalkoznak veled majd.
M4croR 2013. január 15. 622 hozzászólás 617.
Válasz MasterboyXX #3458. hozzászólására
Az a gyanum, vmi. virusod lehet...Ami lefogja a neted...
Mikor leült a srác a gép elé az volt az első, hogy megnézte van-e vírus a gépen. Végül nem talált. :mosoly:
Az helyzet, hogy én már kezdek odáig eljutni, hogy a szolgáltató nem mond igazat amikor azt állítja, hogy a központban nincsen semmiféle probléma. Megnézettük a rútert a modemet hátha azzal van valami de nem azokkal volt/van a gond.
MasterboyXX 2013. január 15. 3540 hozzászólás 51.
Problémám:

Magas a pingem, kb.500feletti néha (rákezd majd abbahagyja) amikor BF3-al játszok, hozzáteszem nem csak BF3nál. Nem tudom mit csináljak, hogy a probléma elmúljon, hívtunk ki szakembert a szolgáltatótól hátha megtudja mondani mi lehet a probléma. Ő sem tudta. :siros:
Ja és a másik problémám az az, hogy YouTube-on egyszerűen nem tudok normálisan megnézni full HD-s videót pedig 50Mbit-es netem van. A pali azt mondta rá, hogy náluk a központban semmi gubanc nincs és, hogy nálunk sincs semmi gond, hanem valószínűleg a YouTube szervereivel van a gond. EZ lehet??? :szomoru:

Az a gyanum, vmi. virusod lehet...Ami lefogja a neted...
Konigstiger 2013. január 15. 522 hozzászólás 748.
Problémám:

Biztos nem a Youtube-al van baj, nálam normálisan működik, pedig csak 10 Mbit-es netem van. Felénk volt hasonló probléma, ha épp ment a net akkor annyira lassú volt hogy böngészni se lehetett. Mikor betelefonáltam a szolgáltatóhoz megpróbálták bemagyarázni hogy valami rosszul van beállítva a gépen, de a probléma nem csak nálam fordult elő. Második hívás után egy nappal láss csodát megjavult minden.
M4croR 2013. január 15. 622 hozzászólás 617.
Problémám:

mano696 2013. január 15. 8 hozzászólás 9653.
Válasz Horec #3454. hozzászólására
Hanyas szintu vagy ? Mert eleinte ezek a perkek csak magadra vonatkoznak, kesobb ered el a squad szintu perkeket amiket mar mas is lat.
Oppá. erre nem is gondoltam. 22-es szintű vagyok. SQD SPRNT-t, és egyebeket még ha jól emlékszem nem kaptam, de akkor ezek szerint csak azokat látják a többiek is. :) Most megnéztem 23-as szintnél jár az első, úgyhogy kíváncsian várom.

Köszi a tippet, és a segítséget!!!

Ha megkapom és még mindig nem működik, akkor visszatérek. :kacsint:
Horec 2013. január 14. 143 hozzászólás 2217.
Válasz mano696 #3453. hozzászólására
Nos, kipróbáltam, minden engedélyezve. Sajnos így sem működik. :wtf:
Legalábbis nagyon úgy néz ki. Más ötlet esetleg?
Hanyas szintu vagy ? Mert eleinte ezek a perkek csak magadra vonatkoznak, kesobb ered el a squad szintu perkeket amiket mar mas is lat.
Push it to the limit! - http://epsilon-esports.com/ | http://team-rock.org/
mano696 2013. január 14. 8 hozzászólás 9653.
Válasz SIN #3442. hozzászólására
Akkor engedélyezd mindet... Igen, a régi bf maradványa. Viszont a felhőnél talán ez a web plugin kommunikál, annak is meg van engedve?
Kapcsold ki a játék idejére az avast-ot és úgy is próbáld meg! :kacsint:
Nos, kipróbáltam, minden engedélyezve. Sajnos így sem működik. :wtf:
Legalábbis nagyon úgy néz ki. Más ötlet esetleg?
LPatrik 2013. január 13. 3 hozzászólás 13245.
Válasz Konigstiger #3451. hozzászólására
Akkor most Originen belül ott a játék, de premium nélkül?
igen. tudok multiban de nincs hozzá semmi kiegészítőm és nincs semmilyen másik CD-kulcsom hozzá
Konigstiger 2013. január 13. 522 hozzászólás 748.
Válasz LPatrik #3450. hozzászólására
igen tudom. csak az a problémám hogy oda kéne be írni a prémium tagságot ugye de én azt adtam meg CD kulcsként és ezért nem tudom aktiválni a prémiumot érted?
Akkor most Originen belül ott a játék, de premium nélkül?
Válasz Konigstiger #3449. hozzászólására
Most konkrétan mi a problémád? Mert amit leírtál az katyvasz. Egyébként meg jelenleg 4 kiegészítő játszható, az 5. idén márciusban jön ha jól tudom. Egyébként originen belül van egy olyan menüpont hogy "Termékkód beváltása".
igen tudom. csak az a problémám hogy oda kéne be írni a prémium tagságot ugye de én azt adtam meg CD kulcsként és ezért nem tudom aktiválni a prémiumot érted?
Konigstiger 2013. január 13. 522 hozzászólás 748.
Válasz LPatrik #3448. hozzászólására
sziasztok. karácsonyra meg kaptam a battlefield 3 prémiumot és véletlenül a prémium tagságot adtam meg CD kulcs ként. meg lehet valahogy változtatni hogy tudjak rendesen játszani az 5 kiegészítővel?
Most konkrétan mi a problémád? Mert amit leírtál az katyvasz. Egyébként meg jelenleg 4 kiegészítő játszható, az 5. idén márciusban jön ha jól tudom. Egyébként originen belül van egy olyan menüpont hogy "Termékkód beváltása".
sziasztok. karácsonyra meg kaptam a battlefield 3 prémiumot és véletlenül a prémium tagságot adtam meg CD kulcs ként. meg lehet valahogy változtatni hogy tudjak rendesen játszani az 5 kiegészítővel?
SIN 2013. január 9. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Balint98 #3446. hozzászólására
ment már persze, netem nyan-nyan, win 7, nem próbáltam semmit mert nem tom mért van
vírusirtóval és tűzfallal mi a helyzet?
Ha van, próbáld meg kikapcsolni, ha mindkettőből van, akkor mindkettőt és úgy próbáld.
Balint98 2013. január 9. 19 hozzászólás 6659.
Válasz SIN #3445. hozzászólására
Imádom amikor ennyire részletesen leírjátok a dolgokat:
Gépkonfig, op. rendszer, net milyen, mit próbáltál és mit nem? Víruskergető/tűzfal?
Ment már egyáltalán valaha a gépeden, vagy most próbálod először?
ment már persze, netem nyan-nyan, win 7, nem próbáltam semmit mert nem tom mért van
SIN 2013. január 9. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Balint98 #3444. hozzászólására
hali all!

Olyan problémám lenne a bf3 mal hogy semmi se indul el se a multi se a campaign kiírja hogy initalizing és semmi se történik. Vagy ha elkezd belépni is pár mp múlva : Disconnected from EA(1)
Imádom amikor ennyire részletesen leírjátok a dolgokat:
Gépkonfig, op. rendszer, net milyen, mit próbáltál és mit nem? Víruskergető/tűzfal?
Ment már egyáltalán valaha a gépeden, vagy most próbálod először?
Balint98 2013. január 9. 19 hozzászólás 6659.
hali all!

Olyan problémám lenne a bf3 mal hogy semmi se indul el se a multi se a campaign kiírja hogy initalizing és semmi se történik. Vagy ha elkezd belépni is pár mp múlva : Disconnected from EA(1)
SIN 2013. január 8. 2161 hozzászólás 127.
Válasz HUN-BlackBurn #3439. hozzászólására
Igen csak 1-2 DLC nél fagy ki.
De nem is telepített/töltött le semmilyen DLC-t az Origin
Próbáld meg teljesen újrarakni a BF3-at. :wtf:
Válasz mano696 #3441. hozzászólására
Készítettem egy képet a tűzfal állapotáról. (Alant látható.)
Az a vicces, ahogy a képen látszik, hogy lát egy sima Battlefield 3 mappát (ez van engedélyezve), és egyet TM aposztroffal is (ez nincs).
Na most a jelenleg, csak egy létezik a gépemen, a megvásárolt verzió (nyilván, hiszen hogyan játszanék a Battlelog-on keresztül), viszont ez TM nélkül mutatkozik a feltelepített helyen. :wtf:
(Bevallom régebben fenn volt egy letöltött is, de az leszedtem mielőtt feltettem a megvásárolt verziót. Lehet, hogy ennek valami folyománya a dolog?)

http://kepfeltoltes.hu/130108/probl_ma_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Akkor engedélyezd mindet... Igen, a régi bf maradványa. Viszont a felhőnél talán ez a web plugin kommunikál, annak is meg van engedve?
Kapcsold ki a játék idejére az avast-ot és úgy is próbáld meg! :kacsint:
mano696 2013. január 8. 8 hozzászólás 9653.
Válasz SIN #3436. hozzászólására
Mi ez? PC vagy PS3/XboX ?
Vélhetően a felhőtárolással lesz a gond. Ha van tűzfalad vagy egyéb olyan progid, ami korlátozza a programok netelérését, akkor azzal kellene kezdeni valamit. Azt nem tudom megmondani, pontosan melyik exe-ről van szó, de ha kikapcsolod a szűrést, meg kellene javulnia a dolognak.
Készítettem egy képet a tűzfal állapotáról. (Alant látható.)
Az a vicces, ahogy a képen látszik, hogy lát egy sima Battlefield 3 mappát (ez van engedélyezve), és egyet TM aposztroffal is (ez nincs).
Na most a jelenleg, csak egy létezik a gépemen, a megvásárolt verzió (nyilván, hiszen hogyan játszanék a Battlelog-on keresztül), viszont ez TM nélkül mutatkozik a feltelepített helyen. :wtf:
(Bevallom régebben fenn volt egy letöltött is, de az leszedtem mielőtt feltettem a megvásárolt verziót. Lehet, hogy ennek valami folyománya a dolog?)

http://kepfeltoltes.hu/130108/probl_ma_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
mano696 2013. január 8. 8 hozzászólás 9653.
Válasz SIN #3436. hozzászólására
Vélhetően a felhőtárolással lesz a gond. Ha van tűzfalad vagy egyéb olyan progid, ami korlátozza a programok netelérését, akkor azzal kellene kezdeni valamit. Azt nem tudom megmondani, pontosan melyik exe-ről van szó, de ha kikapcsolod a szűrést, meg kellene javulnia a dolognak.
Ja igen, ezt elfelejtettem. PC-n nyomom. Sima win7 tűfal + avast korlátozhat maximum szerintem.
Kipróbálom és ha nem megy visszatérek. :mosoly:
Nagyon köszönöm a segítséged!
Válasz SIN #3420. hozzászólására
Origin -> BF3 -> Telepítés javítása?
Jól értem, hogy csak 1-2 DLC-nél fagyogat ki?
Igen csak 1-2 DLC nél fagy ki.
De nem is telepített/töltött le semmilyen DLC-t az Origin
Válasz McDevil #3437. hozzászólására
Sziasztok, PC-sek tudnak játszani BF3-at PS3-asokkal?
Vagy teljesen külön szerverek vannak?
Nem tudnak együtt játszani. Semmi jó nem sülne ki abból ha összeeresztenék a PC-s játékosokat a konzolosokkal.
McDevil 2013. január 8. 16 hozzászólás 7194.
Sziasztok, PC-sek tudnak játszani BF3-at PS3-asokkal?
Vagy teljesen külön szerverek vannak?
Válasz mano696 #3435. hozzászólására
Igen, köszi. De mint írtam, ott is beállítottam már, sőt ott először, mivel gondoltam, hogy a játékon belül hatékonyabb, de pont ez a gond, hogy ott sem fogadja el. :siros:
mano696 2013. január 7. 8 hozzászólás 9653.
Válasz SIN #3433. hozzászólására
Nem olyan régi dolog a battlelogban a fegyverkiosztás, használd inkább a játékon belüli opciót.
Igen, köszi. De mint írtam, ott is beállítottam már, sőt ott először, mivel gondoltam, hogy a játékon belül hatékonyabb, de pont ez a gond, hogy ott sem fogadja el. :siros:
SIN 2013. január 7. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Phantom89 #3426. hozzászólására
Haliho!

Érdeklődnék, hogy egy konfigra telepített bf3 at ha átmásolok egy másik konfigra, hogyan tudnám felismertetni az originnel? Nagyon nem szeretném letölteni újból azt a kis 18g-as csomagot ha nem muszály! Amennyiben lehetséges az újabb telepítési cécó elkerülése legyetek szívesek leírni hogyan! Előre is köszi!
:vigyor:
Először is, meg kell találnod, hogy melyik mappába tölt le az origin, majd azt a mappát kimenteni. Az új gépre origin fel és a visszamásolod ugyanabba a mappába a fájlokat, ezzel elméletben meg is vagy.
SIN 2013. január 7. 2161 hozzászólás 127.
Válasz mano696 #3429. hozzászólására
Sziasztok!

Ne haragudjatok, ha már megválaszolásra került ez a kérdés, de több, mint 3000 hozzászólást nem szeretnék végiglapozni. Természetesen elég új vagyok még... :vigyor:
A gondom a következő: akár a battlelog-on, akár a játékban a customize rovatban, akár kívül a kezdőképernyőn (alul jobb szélen) állítom be a specializációt (supr, covr, sprnt stb...), nem jelenik meg a nevem mellett a játékban sehol. Ergo gondolom nem is használ semmit. Legalábbis nem veszem észre.
Nem csak nálam nem mutatkozik, ha nem más sem látja (egy haverommal már toltuk együtt, és ő csesztetett vele, miért nem állítom be. Én meg csak pislogtam, hogy "pedig be van állítva...")

Nagyon köszönöm, ha valaki tud segíteni!
Nem olyan régi dolog a battlelogban a fegyverkiosztás, használd inkább a játékon belüli opciót.
GonzoHun 2013. január 7. 59 hozzászólás 3837.
Válasz normotonia #3431. hozzászólására
Köszönöm a válaszokat... de akkor mostr azt kérdezném, hogy mit kell ahhoz beállítani, hogy minden járművet használhassak. Gondolok itt a már említett járművekre, de akár targoncára, rakétavető önjáró teherautókra, amiket a bf3stats.com oldalán láttam... ???
Szeretem ezt a jétákot, mint műkedvelő... :) Szeretnék mindent kipróbálni.
Ismét előre is megköszönöm a válaszokat.
A SKID LOADER (targoncát) és a BM-23/ M142 ( rakétavető önjáró teherautók) csak DLC-s mappokon tudod kipróbálni, mert csak ott elérhetők. A targonca B2K a rakétás AK DLC mappokon. És ezeken kívül van még kb. 20 jármű amit csak ezeken tudsz használni.
Köszönöm a válaszokat... de akkor mostr azt kérdezném, hogy mit kell ahhoz beállítani, hogy minden járművet használhassak. Gondolok itt a már említett járművekre, de akár targoncára, rakétavető önjáró teherautókra, amiket a bf3stats.com oldalán láttam... ???
Szeretem ezt a jétákot, mint műkedvelő... :) Szeretnék mindent kipróbálni.
Ismét előre is megköszönöm a válaszokat.
szabi62 2013. január 7. 252 hozzászólás 1471.
Válasz normotonia #3427. hozzászólására
Szervusztok.

Ps3-on játszom a Bf3-t.
Nagyon érdekelne, miért nem találom egy pályán sem a TUNGUSKA-t, vagy a LAV-AD-t ???
Természetesen multira gondolok.
Conquest-ben játszom, de lestem már Rush-ban is... semmi.
Tudna valaki segíteni???
Előre is köszönöm.
Üdv.
A mobil AA csak a conquest large (azaz nagy, 5-7 zászlós) mappokon van, a normal 3-4 zászlósokon nincs.
Azt nem lehet beállítani, hogy egy bizonyos jármű ne legyen, vagy egyik sincs (only infantry), vagy az összes megvan.