Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

MasterboyXX 2012. október 15. 3540 hozzászólás 51.
Válasz NobodyHD #3227. hozzászólására
Sziasztok! Olyan gondom lenne,hogy miután javították a " BF3 működése leállt " problémát, nagyon sokszor csinálja azt,hogy mikor indítom a játékot a bal alsó sarokban csak INITIALIZING felirat van és a játék meg sehol!!! Mi lehet a gond??
Gépem:
Gigabyte 970A-D3
AMD FX 6100 Buldozer
2 x 4 GB Corsair Vengeance ( 1600MHz)
Geforce GTX 570
OCZ Agility 3 120GB
WD Black 500GB

Hater programmoknal mik vannak?+ driver stb.?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz AgeNT_D2O9 #3226. hozzászólására
AsRock Z77 Extreme6, I7 3770K, Gigabyte GTX660Ti, 8GB memória, 120GB SSD, 1TB HDD

Win 7 Professional 64 bit English

Sikerült kimenteni a hiba leírását nagy nehezen:

Problem signature:
Problem Event Name:APPCRASH
Application Name:bf3.exe
Application Version:1.4.0.0
Application Timestamp:500530ad
Fault Module Name:KERNELBASE.dll
Fault Module Version:6.1.7601.17932
Fault Module Timestamp:50327672
Exception Code:80000003
Exception Offset:00013219
OS Version:6.1.7601.2.1.0.256.48
Locale ID:1038
Additional Information 1:0a9e
Additional Information 2:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Additional Information 3:0a9e
Additional Information 4:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Originbe bekell pipalni,hogy frissitse le magat automatikussan minden alkalommal. Majd kilepsz az originbol es ujra elinditod, jo kerdes szed-e le frissitest utana,hozza. Ez mellett probald be az originbe a jatek javitast is. Aztan nezd meg,hogy tovabbra is ki-e dobal...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
NobodyHD 2012. október 15. 36 hozzászólás 4999.
Sziasztok! Olyan gondom lenne,hogy miután javították a " BF3 működése leállt " problémát, nagyon sokszor csinálja azt,hogy mikor indítom a játékot a bal alsó sarokban csak INITIALIZING felirat van és a játék meg sehol!!! Mi lehet a gond??
Gépem:
Gigabyte 970A-D3
AMD FX 6100 Buldozer
2 x 4 GB Corsair Vengeance ( 1600MHz)
Geforce GTX 570
OCZ Agility 3 120GB
WD Black 500GB

AgeNT_D2O9 2012. október 15. 10 hozzászólás 8823.
Válasz MasterboyXX #3225. hozzászólására
Leirnad a configod es az OS-t?
AsRock Z77 Extreme6, I7 3770K, Gigabyte GTX660Ti, 8GB memória, 120GB SSD, 1TB HDD

Win 7 Professional 64 bit English

Sikerült kimenteni a hiba leírását nagy nehezen:

Problem signature:
Problem Event Name:APPCRASH
Application Name:bf3.exe
Application Version:1.4.0.0
Application Timestamp:500530ad
Fault Module Name:KERNELBASE.dll
Fault Module Version:6.1.7601.17932
Fault Module Timestamp:50327672
Exception Code:80000003
Exception Offset:00013219
OS Version:6.1.7601.2.1.0.256.48
Locale ID:1038
Additional Information 1:0a9e
Additional Information 2:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Additional Information 3:0a9e
Additional Information 4:0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Válasz AgeNT_D2O9 #3224. hozzászólására
Helló!

Volna egy kis gondom a BF3-mal. Hétvégén jött meg az új gép, szépen feltelepítettem, mivel DVD meghajtó még nincs, így az origins-ről szedtem le a BF3 Lim Edition-met. Feltelepítettem, beléptem Originsre, eddig minden jól ment. Elindítottam, felugrott a Battlelog, ezután a játék elindult, de tök fekete a kép és hang is csak egy pillanatra van (minden játékmódban ugyan ez), aztán egy hibaüzenet, amit a nagy feketeségtől sosem látok. Utána néztem a Black Screen-nek, letöltöttem hozzá a language filet, amiről több fórumon is olvastam, de a hiba ugyan úgy megmaradt, mint eddig. Van esetleg valami ötlet hogy mi lehet a gond? (beállítottam a kompatibilitási módot is, próbáltam adminként és a nélkül is futtatni, de a hiba ugyan az)

Köszi,

AgeNT_D2O9
Leirnad a configod es az OS-t?
AgeNT_D2O9 2012. október 15. 10 hozzászólás 8823.
Helló!

Volna egy kis gondom a BF3-mal. Hétvégén jött meg az új gép, szépen feltelepítettem, mivel DVD meghajtó még nincs, így az origins-ről szedtem le a BF3 Lim Edition-met. Feltelepítettem, beléptem Originsre, eddig minden jól ment. Elindítottam, felugrott a Battlelog, ezután a játék elindult, de tök fekete a kép és hang is csak egy pillanatra van (minden játékmódban ugyan ez), aztán egy hibaüzenet, amit a nagy feketeségtől sosem látok. Utána néztem a Black Screen-nek, letöltöttem hozzá a language filet, amiről több fórumon is olvastam, de a hiba ugyan úgy megmaradt, mint eddig. Van esetleg valami ötlet hogy mi lehet a gond? (beállítottam a kompatibilitási módot is, próbáltam adminként és a nélkül is futtatni, de a hiba ugyan az)

Köszi,

AgeNT_D2O9
MasterboyXX 2012. október 12. 3540 hozzászólás 51.
Válasz XxGoveryxX #3220. hozzászólására
Hello nandor90 lenne egy új problem xd
ilyet ír ki : An error was reported from EA Online
Originbe nyomj jatek javitast a jatekra.
Válasz plazma98765 #3221. hozzászólására
Szia nandor,
lehet már irtad valakinek,de lehet nem. Amikro el indul a bf3 akkor ablak mondba ohgy látszodik a tálca,de régen nem így ment és vissza szeretném állítani, lehet valamit be nyomtam, lehet egy Bal f*** vok, valami ötlet?
ALT+Enter
plazma98765 2012. október 12. 45 hozzászólás 4433.
Szia nandor,
lehet már irtad valakinek,de lehet nem. Amikro el indul a bf3 akkor ablak mondba ohgy látszodik a tálca,de régen nem így ment és vissza szeretném állítani, lehet valamit be nyomtam, lehet egy Bal f*** vok, valami ötlet?
XxGoveryxX 2012. október 12. 12 hozzászólás 8148.
Hello nandor90 lenne egy új problem xd
ilyet ír ki : An error was reported from EA Online
Viktor91 2012. október 12. 10 hozzászólás 8986.
Válasz MasterboyXX #3218. hozzászólására
Az hogy a Single playerrel csak 5%-a jatszik, ha vki. vesz battlefield-et biztos nem a single playerert veszi. 2. Mint irtam megprobalhatod letorolni a config save file-kat aztan elejetol kezdeni, bebugolhat... Amugy, meg en nem kezdenek neki 1mert szt. tok unalmas 2, Vald be szepen, nem vetted meg a jatekot aze akarod a singlet jatszani...
Ha nem vettem volna meg nem érdekelne h nem működik. Nem fogom neked bizonygatni h megvettem vagy nem mert semmi értelem gondolj amit akarsz. De kiadok érte egy kisebb vagyont akkor elvárható lenne h működjön. BF el eddig nem is játszottam mert nem voltak képesek normálisan feltörni és igazad van, hogy a multi a lényeg de attól az spnek is működnie kéne. Na Szeva. Egy élmény volt veled társalogni. Most is bebizonyosodott amit már tudtam ha valami nem megy akkor old meg magadnak mert úgyse segít senki.
Válasz Viktor91 #3217. hozzászólására
Sehol nem látom kiírva h csak multi problémához érteszz. De mind1 ha nem értessz hozzá akkor nem. És én vagyok a hülye h nem tudom magamtól kitalálni h nem folglalkoztok single gondokkal. Akkor mért nem az a fórum neve h BF3 multi gondok. Na mind1 nem az én gondom.
Az hogy a Single playerrel csak 5%-a jatszik, ha vki. vesz battlefield-et biztos nem a single playerert veszi. 2. Mint irtam megprobalhatod letorolni a config save file-kat aztan elejetol kezdeni, bebugolhat... Amugy, meg en nem kezdenek neki 1mert szt. tok unalmas 2, Vald be szepen, nem vetted meg a jatekot aze akarod a singlet jatszani...
Válasz MasterboyXX #3216. hozzászólására
Meg mindig nem erted, nem foglalkozzunk single playerrel, ha meg akadt akkor kezd elejetol jatszani... Ha elotte tort verzio volt,fent akkor ajanlom a config fileket a documents mappabbol uriteni, stb...
Sehol nem látom kiírva h csak multi problémához érteszz. De mind1 ha nem értessz hozzá akkor nem. És én vagyok a hülye h nem tudom magamtól kitalálni h nem folglalkoztok single gondokkal. Akkor mért nem az a fórum neve h BF3 multi gondok. Na mind1 nem az én gondom.
Válasz Viktor91 #3215. hozzászólására
http://www.battlefield.hu/albums/photo/18145 tessék itt a gép konfigja
VGA driver verzió: 8.882.2.3000
Ennél a képnél áll meg a küldetés: http://www.battlefield.hu/albums/photo/18146
Meg mindig nem erted, nem foglalkozzunk single playerrel, ha meg akadt akkor kezd elejetol jatszani... Ha elotte tort verzio volt,fent akkor ajanlom a config fileket a documents mappabbol uriteni, stb...
http://www.battlefield.hu/albums/photo/18145 tessék itt a gép konfigja
VGA driver verzió: 8.882.2.3000
Ennél a képnél áll meg a küldetés: http://www.battlefield.hu/albums/photo/18146
kaszaking 2012. október 11. 13 hozzászólás 7809.
Válasz MasterboyXX #3213. hozzászólására
Olvassal pont lejebb irtam le. Te most komolyan nemtudsz olvasni csak irni?
Elolvastam

Beszéltem az EA-val chaten. Meg tudtuk oldani a problémámat
MasterboyXX 2012. október 11. 3540 hozzászólás 51.
Válasz kaszaking #3212. hozzászólására
Sziasztok!

Mivel ez az üzenet fogad mindenkit (BF3: We’re aware of the missing Battle Reports issue on PC and investigating. In the meantime, you will accumulate stats and rank up as usual.) azért megkapjuk a megszerzett ribbonokat meg a fegyverekhez a csillagokat amiket 100 kill után kapunk? 3-4 óra körül összegyűjtöttem 22 ribbont meg 1 csillagot de azóta nem írtak jóvá semmit de amin most játszottam azokt persze jóváírták
Olvassal pont lejebb irtam le. Te most komolyan nemtudsz olvasni csak irni?
kaszaking 2012. október 11. 13 hozzászólás 7809.
Sziasztok!

Mivel ez az üzenet fogad mindenkit (BF3: We’re aware of the missing Battle Reports issue on PC and investigating. In the meantime, you will accumulate stats and rank up as usual.) azért megkapjuk a megszerzett ribbonokat meg a fegyverekhez a csillagokat amiket 100 kill után kapunk? 3-4 óra körül összegyűjtöttem 22 ribbont meg 1 csillagot de azóta nem írtak jóvá semmit de amin most játszottam azokt persze jóváírták
zolka8219 2012. október 11. 20 hozzászólás 6637.
Válasz MasterboyXX #3209. hozzászólására
Ezt mindenki kapja. Nem egyedi uzenet, annyit jelent,hogy a Battle Reportok hianyossak stb. De fejlodni tovabbra is fogsz, egyelore dolgoznak a probleman.
Köszönöm a gyors választ!
Válasz Viktor91 #3207. hozzászólására
Helló. Nekem az a problémám, hogy elindítom a single playert majd elkezdem csinálni a küldetést, az elsőt megcsináltam de a másodiknál bejön a videó a kihallgatásról majd egy csapatszállító eszközbe ülek velem szembe 3 katona de nem mozogna meg én se tudok mozogni csak a képernyő vibrál egy darabig majd az is abbahagyja. A játék nem fagy meg de a küldetés igen tud valaki vmien megoldást. A játékot Originen vettem, egyszer már frissítette magát de eddig nem is játszottam single módban
UI: Bocs ha már volt ilyen kérdés nem volt kedvem 3000 hozzászólást végigolvasni.
A fentebb levo szoveggel ez melyik problemahoz tartozik:

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Csak mert, nem ertem az emberek olvasni tudnak-e vagy,csak szandekossan jatszak a hulyet?
Válasz zolka8219 #3208. hozzászólására
Sziasztok
Nem tudjátok miért kaphattam ezt?:
BF3: We’re aware of the missing Battle Reports issue on PC and investigating. In the meantime, you will accumulate stats and rank up as usual.
Ezt mindenki kapja. Nem egyedi uzenet, annyit jelent,hogy a Battle Reportok hianyossak stb. De fejlodni tovabbra is fogsz, egyelore dolgoznak a probleman.
zolka8219 2012. október 11. 20 hozzászólás 6637.
Sziasztok
Nem tudjátok miért kaphattam ezt?:
BF3: We’re aware of the missing Battle Reports issue on PC and investigating. In the meantime, you will accumulate stats and rank up as usual.
Viktor91 2012. október 11. 10 hozzászólás 8986.
Helló. Nekem az a problémám, hogy elindítom a single playert majd elkezdem csinálni a küldetést, az elsőt megcsináltam de a másodiknál bejön a videó a kihallgatásról majd egy csapatszállító eszközbe ülek velem szembe 3 katona de nem mozogna meg én se tudok mozogni csak a képernyő vibrál egy darabig majd az is abbahagyja. A játék nem fagy meg de a küldetés igen tud valaki vmien megoldást. A játékot Originen vettem, egyszer már frissítette magát de eddig nem is játszottam single módban
UI: Bocs ha már volt ilyen kérdés nem volt kedvem 3000 hozzászólást végigolvasni.
XxGoveryxX 2012. október 8. 12 hozzászólás 8148.
Válasz MasterboyXX #3205. hozzászólására
Nem privat uzenetbe...
várj van ts-ed ?
MasterboyXX 2012. október 8. 3540 hozzászólás 51.
Válasz XxGoveryxX #3204. hozzászólására
ide írjam a teamviewert ??
Nem privat uzenetbe...
Válasz MasterboyXX #3201. hozzászólására
Akkor te vmit nagyon rosszul csinalsz... Fogd meg a jegyzettombot ird bele a mail cimet 1sorba, a jelszot meg a 2.ba es masold csak be... Probakent...
ide írjam a teamviewert ??
Válasz XxGoveryxX #3202. hozzászólására
meg volt és nem jó
Dobjal teamviewer adatokat,azt megnezzem... Jelszo emlekeztetot probaltal?
Válasz MasterboyXX #3201. hozzászólására
Akkor te vmit nagyon rosszul csinalsz... Fogd meg a jegyzettombot ird bele a mail cimet 1sorba, a jelszot meg a 2.ba es masold csak be... Probakent...
meg volt és nem jó
Válasz XxGoveryxX #3200. hozzászólására
de nem bírok bejelentkezni
sehogy
Válasz MasterboyXX #3199. hozzászólására
Rossz helyen probalod szerintem ez lesz a gond... Itten probald:https://profile.ea.com/login.do itt bejeleltkezzel,aztan itt kicsereled: Az Update My Info-ra kattintva. Ott birsz mailt stb.-t cserelni.
de nem bírok bejelentkezni
sehogy
Válasz XxGoveryxX #3197. hozzászólására
nem tudom meg változtatni már próbáltam
Rossz helyen probalod szerintem ez lesz a gond... Itten probald:https://profile.ea.com/login.do itt bejeleltkezzel,aztan itt kicsereled: Az Update My Info-ra kattintva. Ott birsz mailt stb.-t cserelni.
Válasz MasterboyXX #3196. hozzászólására
Probald meg kessobb meglehet az origin bebugolt... Masik meg ajanlom az ilyen dolgokat gmail-es email cimre tenni, mert azt nehezzebb feltorni+ lehet telefonnal levedeni, vagyis ha bejelentkezni akarsz akkor kapsz egy azonosito jelszot sms-be...
és ez már egy hete nem jó :(
Válasz MasterboyXX #3196. hozzászólására
Probald meg kessobb meglehet az origin bebugolt... Masik meg ajanlom az ilyen dolgokat gmail-es email cimre tenni, mert azt nehezzebb feltorni+ lehet telefonnal levedeni, vagyis ha bejelentkezni akarsz akkor kapsz egy azonosito jelszot sms-be...
nem tudom meg változtatni már próbáltam
Válasz XxGoveryxX #3195. hozzászólására
de be szerettem volna lépni és ezt írta ki
Válasz MasterboyXX #3193. hozzászólására
Aktivaltad ra a jatekod?
de be szerettem volna lépni és ezt írta ki
Válasz MasterboyXX #3193. hozzászólására
Aktivaltad ra a jatekod?
igen de már nagyon sokat játszottam is vele
Válasz XxGoveryxX #3192. hozzászólására
a origenen amikor regisztráltam a citromail helyett ciromailt írtam és most nem bírok belépni
Aktivaltad ra a jatekod?
Válasz XxGoveryxX #3190. hozzászólására
Sziasztok!
olyan problémám van , hogy el írtam az e-mail címemet és nem tudok belépni
hogyha tudna valaki segíteni meg köszönném
a origenen amikor regisztráltam a citromail helyett ciromailt írtam és most nem bírok belépni
Válasz XxGoveryxX #3190. hozzászólására
Sziasztok!
Hol irtad el? Miaz hogy elirtad?
Sziasztok!
Bluuzia 2012. október 8. 156 hozzászólás 2086.
Válasz MasterboyXX #3187. hozzászólására
Az originbe kikell kapcsolni a beallitasoknal... + a Documents mappaba a Battlefield 3 foldert torold ki...
Visszaraktam egy régi backup-ot, és úgy jó lett. Köszi a segítséget.
DaveLanno 2012. október 7. 1397 hozzászólás 240.
Csak mondom h a kapcsolódási probléma magától megoldódott. csak várni kellett...
"You think this is a motherfucking game?"
MasterboyXX 2012. október 7. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Bluuzia #3186. hozzászólására
Szia Nándi!
Engem is az origin felhőszinkronizálás miatt dobál ki 3-5 másodperc után. Tudnál segíteni, mit csináljak, hogy meggyógyuljon? A grundfocin még jó volt.
Köszi!
Az originbe kikell kapcsolni a beallitasoknal... + a Documents mappaba a Battlefield 3 foldert torold ki...
Bluuzia 2012. október 7. 156 hozzászólás 2086.
Szia Nándi!
Engem is az origin felhőszinkronizálás miatt dobál ki 3-5 másodperc után. Tudnál segíteni, mit csináljak, hogy meggyógyuljon? A grundfocin még jó volt.
Köszi!
Válasz Jonny_1985 #3184. hozzászólására
Az a baj, hogy alapból nagyon jó lenne, csak annyit szivtam ma vele, hogy valahogy elment a kedvem az egésztől. Szívem szerint visszavinném a boltba... Bosszant, hogy miért nem lehet épkézláb módon megcsinálni.. Egyik játékkal sincs ennyi szívás, mint ezzel.
Alapjabol a realtek hangkartya ami az alaplapba van,az nagyon nyan-nyan... PB-vel utkozzik,sok embernek lefagy a jatek miatta stb...
Jonny_1985 2012. október 7. 7 hozzászólás 10247.
Válasz MasterboyXX #3183. hozzászólására
Nem jatszok hulladek jatekokkal... Ezt a technikai reszet hobibbol csinalom... Aki birja idegekkel ezt a jatekot az jatsza nyugodtan... A hang azert mehet el mert, az alaplapi integralt nyan-nyan... Vegyel Asus Xonar hangkartyat aztan jolesz...
Az a baj, hogy alapból nagyon jó lenne, csak annyit szivtam ma vele, hogy valahogy elment a kedvem az egésztől. Szívem szerint visszavinném a boltba... Bosszant, hogy miért nem lehet épkézláb módon megcsinálni.. Egyik játékkal sincs ennyi szívás, mint ezzel.
Válasz Jonny_1985 #3182. hozzászólására
Futtattam, sikerült 40 mpet menni egy tankkal, bár amikor beszálltam elment a hang.
A gépnek bírnia kell, azzal nem lehet baj. A net is normális, elégnek kell lennie hozzá. PunkBuster nem talál hibát, legfrissebb, a tesztet hiba nélkül zárja.
Nálatok simán ment minden????
Nem jatszok hulladek jatekokkal... Ezt a technikai reszet hobibbol csinalom... Aki birja idegekkel ezt a jatekot az jatsza nyugodtan... A hang azert mehet el mert, az alaplapi integralt nyan-nyan... Vegyel Asus Xonar hangkartyat aztan jolesz...
Válasz MasterboyXX #3181. hozzászólására
PBsetup-t futtasd le rendszergazdakent...
Futtattam, sikerült 40 mpet menni egy tankkal, bár amikor beszálltam elment a hang.
A gépnek bírnia kell, azzal nem lehet baj. A net is normális, elégnek kell lennie hozzá. PunkBuster nem talál hibát, legfrissebb, a tesztet hiba nélkül zárja.
Nálatok simán ment minden????
Válasz Jonny_1985 #3180. hozzászólására
Újraraktam a játékot, letöltötte a frissítést, és ugyanúgy kidob...
Game disconnected: you were kicked from the game.
A BP nem is csinált hibalogot.
Amíg játékban vagyok, a pingem 47 körül mozgott.
Viszont most elment a hang amikor berakott a pályára.
Egyre nyan-nyanabb. De ha single player modot csinálom, akkor ott semmi gond sincs.
PBsetup-t futtasd le rendszergazdakent...
Válasz MasterboyXX #3171. hozzászólására
Nezd meg ujbol milyen hibaval dobott ki...
Újraraktam a játékot, letöltötte a frissítést, és ugyanúgy kidob...
Game disconnected: you were kicked from the game.
A BP nem is csinált hibalogot.
Amíg játékban vagyok, a pingem 47 körül mozgott.
Viszont most elment a hang amikor berakott a pályára.
Egyre nyan-nyanabb. De ha single player modot csinálom, akkor ott semmi gond sincs.