Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Fygaroo 2012. szeptember 28. 661 hozzászólás 560.
Válasz t0Bi_qw #3128. hozzászólására
Sok mindent tudok a macro írásáról és így jobban belegondolva van macrom is, de az nem norecoil macro. Helihez használok seatswitch macrot de azt is sz@rul írtam meg így 2x kell megnyomni h működjön. Jöttek már hozzám magyarok, hogy segítsek nekik macrót írni vagy küldjem el az enyémet, de elküldtem őket a sunyiba.

De én úgy hallottam te pedig a "más játszik az accountommal" dologról tudnál mesélni.

@Fygaroo: Akkor tényleg nem te voltál a legjobb jetes hanem Kaza, de ő már a jetezést rég abbahagyta és jelenleg te vagy a legjobb (vagy Boyka?).
Miért olyan fontos, hogy legyen egy képzeletbeli ranglétra? A legjobb 5 közé sorolom magam, dogfightban nem hiszem, hogy én állnék legelöl, viszont támogató szerepben előkelő helyet foglalok el.
It's a shame we have to die my dear, Noone's getting out of here alive this time...
t0Bi_qw 2012. szeptember 28. 583 hozzászólás 673.
Válasz MasterboyXX #3126. hozzászólására
Miert beszelsz tobbes szamba? Masik nem mondtam,hogy macrozzol... de ha mar tudod mindennek a megfelelojet vagy inkabb mindenkinek a dolganak a megfelelojet,akkor ezt is tudhatod nemde? Ha mar a bug/glitchben is otthon vagy...
Sok mindent tudok a macro írásáról és így jobban belegondolva van macrom is, de az nem norecoil macro. Helihez használok seatswitch macrot de azt is sz@rul írtam meg így 2x kell megnyomni h működjön. Jöttek már hozzám magyarok, hogy segítsek nekik macrót írni vagy küldjem el az enyémet, de elküldtem őket a sunyiba.

De én úgy hallottam te pedig a "más játszik az accountommal" dologról tudnál mesélni.

@Fygaroo: Akkor tényleg nem te voltál a legjobb jetes hanem Kaza, de ő már a jetezést rég abbahagyta és jelenleg te vagy a legjobb (vagy Boyka?).
"A kérdés, ami gyakran gondot okoz: én, vagy az összes többi tébolyodott?" – Albert Einstein
Fygaroo 2012. szeptember 28. 661 hozzászólás 560.
Válasz t0Bi_qw #3116. hozzászólására
Fygaroo, MO legjobb jetese is egér+billel tolja. És te MO 2. legjobb jetesének azaz Gabeszkacnak nem hiszed el amit mond...gratulálok. :xD:
Gabesz az ilyeneket strigulázom. Akárhányszor valaki felemlegeti az interjúban elhangzott "Magyarország legjobb jetese" sort, arra a pillanatra gondolok, amikor mindezt elpüfölöm majd rajtad...

Pamdavid:
Vegyesek az érzelmeim a joyjal kapcsolatban. Nem tudom igazán jól elmagyarázni miért (igazából el tudnám de lusta vagyok gépelni), de sokkal nehézkesebb stickel játszani, mint a hagyományos egér+bill párossal. Én azt tanácsolom, hogy mindenképpen kérj egyet kölcsön mielőtt vennél egyet, mert nagy pofáraesés lesz a vége, ha vaktában elköltesz 10ezer forintot.
De akkor tételesen:
Pro:
-Joystickal sokkal "feelingesebb" játszani, ahogy a markodban van az irányítás, a tűzgomb, etc etc, rohadtul adja
-többszáz óra gyakorlás után szép finom manővereket is tudsz majd végrehajtani vele

Kontra:
-Felejtsd el a földi célpontokat, mert alig fogod eltalálni még a tankokat is
-készülj fel rá, hogy csak TÖBBSZÁZ óra múlva fogsz tudni finom manővereket végrehajtani.
-a pilótafülkéből való körbenézés (freelook) nem elérhető joystickról BF3ban (vannak ugyan trükkök, de egyik sem hasonlítható az egérrel való körbenézéshez)

Nekem egy ilyenem van: http://techcrunch.com/2009/08/04/review-thrustmaster-t16000m-joystick/
de csak NAGYON ritkán használom, akkor sem sokat.
Kezdésnek azt javaslom, hogy a állítsd be a SPACE billentyűdre a "Pitch up" (vagy Pitch down, attól függ hogyan játszol) funckciót, ez az amikor a géped felemeli az orrát. Így rengeteg mozgást spórolsz meg az egérrel, ha emelni akarod az orrát, akkor csak rátenyerelsz a spacere, és kész.
It's a shame we have to die my dear, Noone's getting out of here alive this time...
MasterboyXX 2012. szeptember 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz t0Bi_qw #3125. hozzászólására
el is felejtettem kérdezni, hogy miért is hiszitek h macrozom? :xD:
Miert beszelsz tobbes szamba? Masik nem mondtam,hogy macrozzol... de ha mar tudod mindennek a megfelelojet vagy inkabb mindenkinek a dolganak a megfelelojet,akkor ezt is tudhatod nemde? Ha mar a bug/glitchben is otthon vagy...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
t0Bi_qw 2012. szeptember 28. 583 hozzászólás 673.
Válasz MasterboyXX #3121. hozzászólására
Tobi, es ha macrot akarok iratni akkor hozzad fordulhat az ember?
el is felejtettem kérdezni, hogy miért is hiszitek h macrozom? :xD:
"A kérdés, ami gyakran gondot okoz: én, vagy az összes többi tébolyodott?" – Albert Einstein
t0Bi_qw 2012. szeptember 27. 583 hozzászólás 673.
Válasz zebra #3123. hozzászólására
Azt hittem hogy én vagyok a legjobb jetes :D
Te, ugyan ne nevettess már :nyelves:
zebra 2012. szeptember 27. 326 hozzászólás 1167.
Azt hittem hogy én vagyok a legjobb jetes :D
http://desertcombat.bplaced.net/
Válasz MasterboyXX #3121. hozzászólására
Igen lehet, de honnan tudsz te ilyen titkos információkat? :xD:
MasterboyXX 2012. szeptember 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz t0Bi_qw #3118. hozzászólására
Én nem tudok jetezni, csak public szinten ott is max egy közepes tudást érek el. Fygaroorol tudok cask beszélni mivel vele voltam egy klánban és nem úgy emlékszem, hogy valami hiper szuper magát mozgató egere van, de persze nem is egy golyós. Én azt javaslom, hogy vedd fel Battlelogon és majd ő segít neked :Fygaroo, Gabeszkac. Ők Mo legjobb jetesei biztos tudnak segíteni.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz SNRGabesz #3119. hozzászólására
Már csak 3.
De jólesett :DD
le vagyok maradva. Ki a 2?
SNRGabesz 2012. szeptember 27. 328 hozzászólás 1158.
Fygaroo, MO legjobb jetese is egér+billel tolja. És te MO 2. legjobb jetesének azaz Gabeszkacnak nem hiszed el amit mond...gratulálok. :xD:
Már csak 3.
De jólesett :DD
Válasz pamdavid #3117. hozzászólására
Én a saját tapasztalatomat írom le!
Akkor mi a Tiéd?

De gondolom akkor ha bill+egér-rel tolják, akkor van vagy 30.000 forintos duójuk...
Én nem tudok jetezni, csak public szinten ott is max egy közepes tudást érek el. Fygaroorol tudok cask beszélni mivel vele voltam egy klánban és nem úgy emlékszem, hogy valami hiper szuper magát mozgató egere van, de persze nem is egy golyós. Én azt javaslom, hogy vedd fel Battlelogon és majd ő segít neked :Fygaroo, Gabeszkac. Ők Mo legjobb jetesei biztos tudnak segíteni.
pamdavid 2012. szeptember 27. 35 hozzászólás 5090.
Én a saját tapasztalatomat írom le!
Akkor mi a Tiéd?

De gondolom akkor ha bill+egér-rel tolják, akkor van vagy 30.000 forintos duójuk...
Válasz pamdavid #3114. hozzászólására
Most ezt azért nem hiszem el, mert azért én is elég sokat használom a gépeket, fogjuk rá egész jól! Csak a prok tudnak leszedni, más pilóták nem nagyon!

Látom mások milyen manőverekre képesek és ezt nem lehet egérrel csinálni!
Próbáltam már állítható DPI-s egérrel is, azzal sem volt sokkal jobb!
Vagy ha egy olyan játékos mellett ülsz, aki esetleg joy-al nyomja, észre lehet vneni a külömbségeket, amik nem is kicsik! pont, hogy sokkal finomabb mozgásokat lehet vele csinálni!
MasterboyXX 2012. szeptember 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz pamdavid #3114. hozzászólására
Most ezt azért nem hiszem el, mert azért én is elég sokat használom a gépeket, fogjuk rá egész jól! Csak a prok tudnak leszedni, más pilóták nem nagyon!

Vagy ha egy olyan játékos mellett ülsz, aki esetleg joy-al nyomja, észre lehet vneni a külömbségeket, amik nem is kicsik! pont, hogy sokkal finomabb mozgásokat lehet vele csinálni!
Hm... Joystickal konnyebb iranyitani,de celozni egerrel tudsz pontossabban...
pamdavid 2012. szeptember 27. 35 hozzászólás 5090.
Válasz SNRGabesz #3113. hozzászólására
Ez nem teljesen igaz! Én a top 10 pilótákat körülbelül ismerem, és közűlük 1 használ joystickot.
Azért nem annyira jó, mert nem lehet vele sem nagyon finom mozgásokat csinálni, sem nagyon hirtelent.
A leggyakoribb az egér bill. páros de olyanok is vannak mint én, akik csak billel tolják.
Pamadavid: a 10000 és a fölötti kategóriát kell megcélozni, mert csak itt kapsz olyat ami meg is éri. Igazából csak egy illesztőprogramot kell hozzájuk telepíteni, ami a gyártó honlapjáról tölthető le

SNRGabesz 2012. szeptember 27. 328 hozzászólás 1158.
Válasz Konigstiger #3109. hozzászólására
A jó jet/heli játékosok Joystick-al játszanak. Ha rászánod magad hogy veszel egyet előtte nézz körül, gagyit ne vegyél. Egy komolyabb joystickhoz már jár gyári illesztőprogram, esetleg valamiféle segédszoftver. A teendőd annyi hogy szépen feltelepíted az illesztőprogramot, aztán ha minden klappol akkor játékon belül szépen beállítod a megfelelő helyen hogy melyik gombot mire használod.
Ez nem teljesen igaz! Én a top 10 pilótákat körülbelül ismerem, és közűlük 1 használ joystickot.
Azért nem annyira jó, mert nem lehet vele sem nagyon finom mozgásokat csinálni, sem nagyon hirtelent.
A leggyakoribb az egér bill. páros de olyanok is vannak mint én, akik csak billel tolják.
Pamadavid: a 10000 és a fölötti kategóriát kell megcélozni, mert csak itt kapsz olyat ami meg is éri. Igazából csak egy illesztőprogramot kell hozzájuk telepíteni, ami a gyártó honlapjáról tölthető le
joszipszergely 2012. szeptember 26. 22 hozzászólás 6252.
Válasz Krakesz25 #3080. hozzászólására
Hali! Nekem olyan problémám van, hogy az elején mikor ugrok ki a vonatból és felkéne kapaszkodni akkor nem kapaszkodik fel. Valaki tudna nekem ebben segíteni, hogy milt tegyek? /Állandóan leesek a vonatról és nem tudok tovább menni/
:oO:
MasterboyXX 2012. szeptember 26. 3540 hozzászólás 51.
Válasz pamdavid #3110. hozzászólására
Ezt néztem ki!
Nem is vészes, és állítólag egész jó!
Genius MetalStrike 3D USB-s joystick
pamdavid 2012. szeptember 26. 35 hozzászólás 5090.
Válasz Konigstiger #3109. hozzászólására
A jó jet/heli játékosok Joystick-al játszanak. Ha rászánod magad hogy veszel egyet előtte nézz körül, gagyit ne vegyél. Egy komolyabb joystickhoz már jár gyári illesztőprogram, esetleg valamiféle segédszoftver. A teendőd annyi hogy szépen feltelepíted az illesztőprogramot, aztán ha minden klappol akkor játékon belül szépen beállítod a megfelelő helyen hogy melyik gombot mire használod.
Ezt néztem ki!
Nem is vészes, és állítólag egész jó!
Genius MetalStrike 3D USB-s joystick
Konigstiger 2012. szeptember 26. 522 hozzászólás 748.
Válasz pamdavid #3108. hozzászólására
Hali

Egy kérdésem lenne, főként azokhoz akik repülővel szoktak nyomulni( helikopter is)
Joystic-al nyomjátok?

Mi a módja? Akarok venni egyet a játékhoz!
Mit kell vele csinálni? Csak rádugom és már használhatom is?
pamdavid 2012. szeptember 26. 35 hozzászólás 5090.
Hali

Egy kérdésem lenne, főként azokhoz akik repülővel szoktak nyomulni( helikopter is)
Joystic-al nyomjátok?

Mi a módja? Akarok venni egyet a játékhoz!
Mit kell vele csinálni? Csak rádugom és már használhatom is?
MasterboyXX 2012. szeptember 25. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Peet81-07 #3106. hozzászólására
jah a punkbuster kidobott tegnap egy új frissitést és azért nem indult nekem sem a játék, újra raktam a játékot vagy 4-szer és úgy müködik ha nem update-elem a punkbustert
Ezvan ha jol mukodo anti-cheat programja van 1jateknak...
Peet81-07 2012. szeptember 25. 24 hozzászólás 6096.
jah a punkbuster kidobott tegnap egy új frissitést és azért nem indult nekem sem a játék, újra raktam a játékot vagy 4-szer és úgy müködik ha nem update-elem a punkbustert
Qkesz 2012. szeptember 24. 71 hozzászólás 3486.
Válasz MasterboyXX #3103. hozzászólására
Jatek javitast probaltal?
Próbáltam, de sikerült megcsinálni úgy, hogy újra raktam egész BF-et, másképp nem működött.
Tacsi2012 2012. szeptember 24. 197 hozzászólás 1750.
Most used classes in a game. Itt mit kel csinálni???? segítséget előre köszi
MasterboyXX 2012. szeptember 24. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Qkesz #3102. hozzászólására
Sziasztok, amióta kijött az Armored Kill, azóta csak gond van a BF-el, elsőre No packet flow-al dobált ki folyamatosan, arra az orvosság az volt ha minden ilyen hiba után pbsvc.exe-vel újraraktam pb-t és ment, de másnap újra ezt csinálta. Na de most már hiába csinálom, nem indul a game, manuálisan frissítettem PB-t evenbalance-ról, utánna meg folyamat BF3 működése leállt-ot ír ki és hiába csinálok bármit is, nem indul a game. Valakinek valami ötlet? Videók. drivert újraraktam legújabbra, stb, de semmi megoldás egyenlőre...
Jatek javitast probaltal?
Qkesz 2012. szeptember 24. 71 hozzászólás 3486.
Sziasztok, amióta kijött az Armored Kill, azóta csak gond van a BF-el, elsőre No packet flow-al dobált ki folyamatosan, arra az orvosság az volt ha minden ilyen hiba után pbsvc.exe-vel újraraktam pb-t és ment, de másnap újra ezt csinálta. Na de most már hiába csinálom, nem indul a game, manuálisan frissítettem PB-t evenbalance-ról, utánna meg folyamat BF3 működése leállt-ot ír ki és hiába csinálok bármit is, nem indul a game. Valakinek valami ötlet? Videók. drivert újraraktam legújabbra, stb, de semmi megoldás egyenlőre...
csimi 2012. szeptember 18. 27 hozzászólás 5760.
Válasz MasterboyXX #3100. hozzászólására
120hz-es 3D monitor neked a megoldas:D Akinek van penze 670-re az vegyen ertelmes monitort hozza...
Egy 120 Hz-es LCD-nek is rosszabb lesz a motion qualityje mint a CRT-nek (ami ugyanugy nem tokeletes phosphor lag miatt), sot par esetben meg a jobbfajta 60 Hz-es LCD-knel is. Pl BenQ XL2420T 120Hz 2ms monitor rosszabbul nez ki mint a 60Hz-es 8ms-es NEC IPS.
Kibirom addig ezzel az LCD-CRT komboval amig az OLED-ek kibirhato arban lesznek (es lesz ertelmes monitor ezzel a technologiaval gyartva).
MasterboyXX 2012. szeptember 18. 3540 hozzászólás 51.
Válasz csimi #3099. hozzászólására
Nah csak megtalaltam a legegyertelmubb hibat 1 kis probalkozas utan.
Amikor LCD-rol CRT-re valtok 1920x1080 a felbontas 96 Hz-n, amikor visszavaltok LCD-re akkor 1920x1080 60 Hz-n.
Ezt a BF3 jol is mutatta de megis nyan-nyanakodott, gameben felbontasatallitas es visszaallitas utan mukodott jol.
Kulonben egy 24"-os widescreen CRT ami 1920x1200-at tud 100 Hz-n (vagy esetleg 2304x1440 80Hz-n de az tul lassu egy CRT-nek), valoszinuleg a GTX 670-nel gyengebb kartyak nem tudnanak hasznalhato stabil fps-t produkalni rajta.
A problema egyertelmu megoldasa miatt meg kb tokon kene szurnom magamat.
120hz-es 3D monitor neked a megoldas:D Akinek van penze 670-re az vegyen ertelmes monitort hozza...
csimi 2012. szeptember 18. 27 hozzászólás 5760.
Válasz yodamester10 #3097. hozzászólására
És mi van a videón,mert én meg se tudom nézni.670-el crt monitoron tolod?Érdekes.
Nah csak megtalaltam a legegyertelmubb hibat 1 kis probalkozas utan.
Amikor LCD-rol CRT-re valtok 1920x1080 a felbontas 96 Hz-n, amikor visszavaltok LCD-re akkor 1920x1080 60 Hz-n.
Ezt a BF3 jol is mutatta de megis nyan-nyanakodott, gameben felbontasatallitas es visszaallitas utan mukodott jol.
Kulonben egy 24"-os widescreen CRT ami 1920x1200-at tud 100 Hz-n (vagy esetleg 2304x1440 80Hz-n de az tul lassu egy CRT-nek), valoszinuleg a GTX 670-nel gyengebb kartyak nem tudnanak hasznalhato stabil fps-t produkalni rajta.
A problema egyertelmu megoldasa miatt meg kb tokon kene szurnom magamat.
Konigstiger 2012. szeptember 18. 522 hozzászólás 748.
Válasz yodamester10 #3097. hozzászólására
És mi van a videón,mert én meg se tudom nézni.670-el crt monitoron tolod?Érdekes.
Mikor lelövik és bejönne a spawn képernyő akkor elsötétül a kép és átvált a felbontás, mikor újra spawnol akkor meg visszavált.
yodamester10 2012. szeptember 18. 295 hozzászólás 1269.
MasterboyXX 2012. szeptember 17. 3540 hozzászólás 51.
Válasz csimi #3095. hozzászólására
Lowra van allitva hogy a CRT-t is kitolja 96 atlag fps-re.
Megprobalok par regebbi drivert de a problema igy hirtelen egyik naprol a masikra jelent csak meg kb mikozben nyan-nyanoztam a monitorok ki-be dugogatasaval.
Hm... Az Nvidia control panelba betudod allitani A MultiDisplay/Mixed GPU accelaration-nel hogy, single(1) display performance mode. Az talan dob, esetleg a threaded optimization-t ki-be kapcsolni. MSAA-d van?
csimi 2012. szeptember 17. 27 hozzászólás 5760.
Válasz MasterboyXX #3094. hozzászólására
Ahogy olvastam full quality-n vannak vele gondok elobbi verziot nem probalnal be? Pl. 305.68 vagy meg az elottibb verziot... Volt vmi. quadroo driver amit azt mondtak,hogy nagyonjo szebben fut stb...
Lowra van allitva hogy a CRT-t is kitolja 96 atlag fps-re.
Megprobalok par regebbi drivert de a problema igy hirtelen egyik naprol a masikra jelent csak meg kb mikozben nyan-nyanoztam a monitorok ki-be dugogatasaval.
Válasz csimi #3093. hozzászólására
306.23-desktop-win8-win7-winvista-64bit-english-whql
Ezelott is voltak problemak de foleg dual monitornal. A masik most kivan huzva.
Tap Corsair HX850. A videokarin aftermarket hutes van egy 180mm-es ventillatorral alatta szoval nemhinnem hogy tul meleg stb.
Ahogy olvastam full quality-n vannak vele gondok elobbi verziot nem probalnal be? Pl. 305.68 vagy meg az elottibb verziot... Volt vmi. quadroo driver amit azt mondtak,hogy nagyonjo szebben fut stb...
Válasz MasterboyXX #3092. hozzászólására
Milyen tap van ehhez? Driver verzio? Mert hogy vmeik. nap jott ki ujabb szal megse tudom meik van neked...
306.23-desktop-win8-win7-winvista-64bit-english-whql
Ezelott is voltak problemak de foleg dual monitornal. A masik most kivan huzva.
Tap Corsair HX850. A videokarin aftermarket hutes van egy 180mm-es ventillatorral alatta szoval nemhinnem hogy tul meleg stb.
Válasz csimi #3091. hozzászólására
Ez mi a halal lehet?
http://www.youtube.com/watch?v=fT0HDEkEljk
GTX 670, legujabb driverek, 1 db monitor
Milyen tap van ehhez? Driver verzio? Mert hogy vmeik. nap jott ki ujabb szal megse tudom meik van neked...
Ez mi a halal lehet?
http://www.youtube.com/watch?v=fT0HDEkEljk
GTX 670, legujabb driverek, 1 db monitor
Válasz BearTech #3089. hozzászólására
Sziasztok, egy kis gondom lenne, Hétfőn megvettem a Battlefield 3 Premium edition-t
az előírtak szerint regisztráltam az ORIGIN-ra. És telepítem.
De 99% megáll a telepítés és kéri hogy tisztítsam meg a lemezt és próbáljam meg újra,
ha nem akkor töltsem le, :/
Ha valaki találkozott ilyen problémával vagy van ötlete kérem segítsen.
válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm, minden jót sziasztok, :mosoly:
Bealiitod e szerint az origint: hsz.: #3086
Aztan ujra inditod, ha nemjo akkor anti-virust kikapcsolod es kiproballod...
BearTech 2012. szeptember 16. 1 hozzászólás 19027.
Válasz Solider78102 #22. hozzászólására
Bocsi , hogy értetlenkedek , de a natív felbontás az az amenyit a monitor maxon tud?Aminél feljeb már nem lehet álítani?(Mert nekem úgy van és mindig kifagy.)
Sziasztok, egy kis gondom lenne, Hétfőn megvettem a Battlefield 3 Premium edition-t
az előírtak szerint regisztráltam az ORIGIN-ra. És telepítem.
De 99% megáll a telepítés és kéri hogy tisztítsam meg a lemezt és próbáljam meg újra,
ha nem akkor töltsem le, :/
Ha valaki találkozott ilyen problémával vagy van ötlete kérem segítsen.
válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm, minden jót sziasztok, :mosoly:
MasterboyXX 2012. szeptember 16. 3540 hozzászólás 51.
Válasz sirboy #3087. hozzászólására
ezzel a buggal lehet vmit csinálni?mert meg van csinálva csak a játékon belül jelzi hogy megvani
[img=http://www.kephost.com/thumb/2012/9/16/a1_2012_9_16_sk69bgju77_tn.jpg]
Probald meg 1kor alatt megcsinalni azt a 25kill-t shootival...
sirboy 2012. szeptember 16. 62 hozzászólás 3752.
ezzel a buggal lehet vmit csinálni?mert meg van csinálva csak a játékon belül jelzi hogy megvani
[img=http://www.kephost.com/thumb/2012/9/16/a1_2012_9_16_sk69bgju77_tn.jpg]
Válasz mbacsi #3085. hozzászólására
Sziasztok! Az a problémám, hogy (egy másik probléma miatt) újra akartam telepíteni a játékot, de miután beállítottam a nyelvet és rákattintottam az install-ra nem történik semmi.
Win7, i7-2600, 8Gb ram, radeon hd6670, catalyst 12.8

Igy kene,beallitani az origint,bezarni majd ha ujra elinditod akkor frissitest leszed aztan jo lesz,elmeletileg...
mbacsi 2012. szeptember 16. 6 hozzászólás 10647.
Sziasztok! Az a problémám, hogy (egy másik probléma miatt) újra akartam telepíteni a játékot, de miután beállítottam a nyelvet és rákattintottam az install-ra nem történik semmi.
Win7, i7-2600, 8Gb ram, radeon hd6670, catalyst 12.8
yodamester10 2012. szeptember 16. 295 hozzászólás 1269.
Válasz MasterboyXX #3083. hozzászólására
AT=Anti-Tank ilyen rpg/smaw-al kell olni 20-at... Kivetel ha nem bugzott be aztan nem szamolja:D
Köszi!
Válasz yodamester10 #3082. hozzászólására
Valaki tudna segitteni hogy oldom fel az acw-r fegyót?
Ezt nem értem:20 AT rocket kills
AT=Anti-Tank ilyen rpg/smaw-al kell olni 20-at... Kivetel ha nem bugzott be aztan nem szamolja:D
yodamester10 2012. szeptember 16. 295 hozzászólás 1269.
Valaki tudna segitteni hogy oldom fel az acw-r fegyót?
Ezt nem értem:20 AT rocket kills
MasterboyXX 2012. szeptember 15. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Krakesz25 #3080. hozzászólására
Hali! Nekem olyan problémám van, hogy az elején mikor ugrok ki a vonatból és felkéne kapaszkodni akkor nem kapaszkodik fel. Valaki tudna nekem ebben segíteni, hogy milt tegyek? /Állandóan leesek a vonatról és nem tudok tovább menni/
Olvasd el, a topic mivel foglalkozzik pls. Ez nem kerdezzek felellek a hulye kerdesekre.

Ha meg single playert nemtudsz atmenni,akkor nagy problemak lehetnek de,most komolyan.
http://www.youtube.com/watch?v=nXknNFPMRBg

Elkene kezdeni gondolkozni...
Krakesz25 2012. szeptember 15. 1 hozzászólás 18458.