Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

ronso 2014. január 5. 5 hozzászólás 11997.
Válasz MasterboyXX #4377. hozzászólására
Kapcsold ki az originben a cloud-ot, aztan a Documents mappaban talalhato battlefield 3 foldert torold ki ugy ahogy van. Aztan probald ki.
Hát igazad volt nagy király vagy :) valószinü a settings volt a baj,kitörötlem és most full képernyő..nagyon köszönöm...
Válasz MasterboyXX #4377. hozzászólására
Kapcsold ki az originben a cloud-ot, aztan a Documents mappaban talalhato battlefield 3 foldert torold ki ugy ahogy van. Aztan probald ki.
A felhöadat szinkronizálásra gondolsz?
Válasz ronso #4376. hozzászólására
Tudom azt is probáltam már és ráadásul fullscreen-en van és akkor is ablakban megy...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Tudom azt is probáltam már és ráadásul fullscreen-en van és akkor is ablakban megy...
szabi62 2014. január 5. 252 hozzászólás 1471.
Válasz ronso #4374. hozzászólására
Igen kb 2 napja raktam ujra az egész gépet,minden friss
Elindítod a játékot .... options ... video options .... miután megadtad, hogy full screen monitor utána az "APPLY FULLSCREEN RESOLUTION" gombra kell klikkelni, hogy elfogadja a teljesképernyős beállítást
Igen kb 2 napja raktam ujra az egész gépet,minden friss
Válasz ronso #4372. hozzászólására
Sziasztok
Nem tudom tudtok e segiteni de én márminden probáltam amit a neten olvastam,egyszerüen nem hajlandó manni a BF3 full képernyőn csak ablakban de ugy meg látványosan lassu a játék,alt+ enter sem javit a problémán,1920X1080,bár akárhov állitom akkor sem jó.Van valakink ötlete?
vga,drivert felraktal?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Sziasztok
Nem tudom tudtok e segiteni de én márminden probáltam amit a neten olvastam,egyszerüen nem hajlandó manni a BF3 full képernyőn csak ablakban de ugy meg látványosan lassu a játék,alt+ enter sem javit a problémán,1920X1080,bár akárhov állitom akkor sem jó.Van valakink ötlete?
aza 2014. január 5. 2 hozzászólás 16902.
Válasz MasterboyXX #4367. hozzászólására
Antivirus/Tüzfal,nincs-e? Esetleg futtasd az origint rendszergazdaként hatha ugy akar. Ja és ha van premiumod akkor ne azt frissisd direkt hanem a jatékot.
Köszi az ötletett! :vigyor:

A játékot frissitené ami nekem nem jó mert olyan 6GB körül akar leszedni frissitést amit nem tudok a net végett :bocs: max olyan 1 - 2 GB tudnék leszedni :bocs: És az a baj hogy megállítom a frissitést akkor nem megy a játék de majd a te ötleteiddel megpróbálom még. :vigyor:
Válasz Mate1258 #4369. hozzászólására
Hello..Az lenne a kérdésem hogy a Battlelogon a profile-omon nincs ott a soldierem..Ez miért van???
És hogy tudom megnézni a hozzászólásokat??
Egyaltalan beaktivaltad a jatekot?
Mate1258 2014. január 4. 3 hozzászólás 13696.
Hello..Az lenne a kérdésem hogy a Battlelogon a profile-omon nincs ott a soldierem..Ez miért van???
És hogy tudom megnézni a hozzászólásokat??
SonGoku16 2014. január 4. 18 hozzászólás 6863.
Válasz MasterboyXX #4365. hozzászólására
alaplapi chipset drivert felraktad?(nem a vga hanem,direkt ilyen vezerlo vackot.)Masik meg talaln nem a legfrissebb drivert kellett volna felrakni,hanem azt amivel eddig is hasznaltad.
úgy néz ki működik. köszönöm a tippet! de fel volt rakva a chipset. újraraktam az ethernet vezérlőt.
Válasz aza #4366. hozzászólására
Sziasztok! :vigyor:

Olyan gondom lenne hogy megvettem a BF3-at feltelepítettem és telepítés után egyből le akar szedni valami update szerűséget. És az a gondom vele hogy nemtudom leszedni az update!!!! Azt szeretném megkérdezni van e valami mód rá hogy menjen update nélkül ?????? vagy valami hasonló módon ????
Antivirus/Tüzfal,nincs-e? Esetleg futtasd az origint rendszergazdaként hatha ugy akar. Ja és ha van premiumod akkor ne azt frissisd direkt hanem a jatékot.
aza 2014. január 2. 2 hozzászólás 16902.
Sziasztok! :vigyor:

Olyan gondom lenne hogy megvettem a BF3-at feltelepítettem és telepítés után egyből le akar szedni valami update szerűséget. És az a gondom vele hogy nemtudom leszedni az update!!!! Azt szeretném megkérdezni van e valami mód rá hogy menjen update nélkül ?????? vagy valami hasonló módon ????
Válasz SonGoku16 #4364. hozzászólására
Sziasztok! Nekem olyan problémám lenne, hogy újratelepítettem a gépemet, mindent szépen felraktam. minden driverből a legfrissebbet, újratelepítettem a BF3-at és láss csodát, eddig futott rendesen, most viszont nem megy 45 fölé az Fps-em, akad az egész, nem jó valami a nettel. Azért gondolom ezt, mert single módban minden játék gyönyörűen fut. valaki segítsen legyen szíves, mert így nem tudok neten játszani semmilyen játékkal :(
alaplapi chipset drivert felraktad?(nem a vga hanem,direkt ilyen vezerlo vackot.)Masik meg talaln nem a legfrissebb drivert kellett volna felrakni,hanem azt amivel eddig is hasznaltad.
SonGoku16 2014. január 2. 18 hozzászólás 6863.
Sziasztok! Nekem olyan problémám lenne, hogy újratelepítettem a gépemet, mindent szépen felraktam. minden driverből a legfrissebbet, újratelepítettem a BF3-at és láss csodát, eddig futott rendesen, most viszont nem megy 45 fölé az Fps-em, akad az egész, nem jó valami a nettel. Azért gondolom ezt, mert single módban minden játék gyönyörűen fut. valaki segítsen legyen szíves, mert így nem tudok neten játszani semmilyen játékkal :(
nem tudtam hova írjam valaki aki ért a bfbc2 höz nem tudja hogy kb 10p game után miért fagy meg a játék ?? bf3 fut elég jól .. notin játszok asus x550ccc jah és win 8
koni016 2013. december 11. 8 hozzászólás 9739.
Feltettem a win8.1-et, a legújabb drivereket és most úgy érzem nyan-nyana minden. 2 óra folyamatos játék alatt nem dobott ki egyetlen hibaüzenetet se és ki se kapcsolt a gép. A grafika is majdnem fullon van, csak azt az aliasing comparisont nem húztam fel. Azt is elkezdem 10 percenként emelni de a 8x-osnál olyan 5 perc után annyira elkezdett akadozni hogy még a menüt se tudta behozni.
Akkor lehet mégsem a táppal volt a hiba? Először veszek egy proci hűtőt és ha esetleg még mindig kilépne a játékokból akkor veszek egy nagyobb tápot.
MasterboyXX 2013. december 9. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Rodzsung #4360. hozzászólására
qtorrent se megy
ne spammelj adj battlelogot,vagy adj hozza: MasterBoyXX nicken megtalalsz.
Rodzsung 2013. december 9. 19 hozzászólás 6679.
Válasz Rodzsung #4359. hozzászólására
Látom nem.ajaj.Sose nem lesz nekem újra m240-es a virtuális kezemben.:siros:
qtorrent se megy
Válasz MasterboyXX #4356. hozzászólására
Bekapcsolva a WAN,az IPv4 is. Varj ha a WAN Block-ra kerdezted azt ne.
Látom nem.ajaj.Sose nem lesz nekem újra m240-es a virtuális kezemben.:siros:
Nem budapesti vagy véletlenül?Elkélne egy hozzáértő.
Feladom....
Köszönök mindent.
Válasz Rodzsung #4355. hozzászólására
technicolor tc 7200u a modem ,most vagyok benne éppen.upnp letiltva.wan-t engedélyezni vagy letiltani kell vajon?
Válasz MasterboyXX #4354. hozzászólására
UPnP-t csak lekell tiltani,ruteren is meg windowsba is. Model alatt a modemnak a modeljet ertettem nem a jatekot.
technicolor tc 7200u a modem ,most vagyok benne éppen.upnp letiltva.wan-t engedélyezni vagy letiltani kell vajon?
Válasz Rodzsung #4353. hozzászólására
BF3-om van.Igen biztos,hogy a beállításokkal van a baj de igazából nem is kellett semmit állítgatni,simán felregisztrált a modem, minden funkcionál kiválóan csak a BF nem.Keresek valami multis játékot és azzal megnézem.Az upnp-t is állítgattam már a tűzfal is átenged mindent pnkbstr A-B-t meg ki tudja még mit.
UPnP-t csak lekell tiltani,ruteren is meg windowsba is. Model alatt a modemnak a modeljet ertettem nem a jatekot.
Válasz MasterboyXX #4352. hozzászólására
Lasd lentebb nem irtad mien modeled van. A reges regi modemmel mert feltetelezzem azod volt,es az volt +ba rakotve a ruterre most meg a wifis mulitfunkcios modem van? Nemlehet szimplan,hogy vmit kifelejtettel a beallitasoknal? Modem beallitasnal az ujnal nincs UPnP?
BF3-om van.Igen biztos,hogy a beállításokkal van a baj de igazából nem is kellett semmit állítgatni,simán felregisztrált a modem, minden funkcionál kiválóan csak a BF nem.Keresek valami multis játékot és azzal megnézem.Az upnp-t is állítgattam már a tűzfal is átenged mindent pnkbstr A-B-t meg ki tudja még mit.
Válasz Rodzsung #4350. hozzászólására
Igen végül is nevezhető ez a modem ruternek is mivel tovább osztja a netet.A régi ezt nem tudta azért kellett a ruter.Modem mindenképpen kell,mert a ruternek nincs koax bemenete.Meghát modem nélkül nem is mehet a net tudtommal.De ha a rutert kiiktatom akkor sem megy a játék.Nem is kell most a ruter,mert wifis a modem,tehát mindjárt le is bontom,mert felesleges.Már keresem is az ollót és elvágom a kábeleket... :xD:
Lasd lentebb nem irtad mien modeled van. A reges regi modemmel mert feltetelezzem azod volt,es az volt +ba rakotve a ruterre most meg a wifis mulitfunkcios modem van? Nemlehet szimplan,hogy vmit kifelejtettel a beallitasoknal? Modem beallitasnal az ujnal nincs UPnP?
Válasz MasterboyXX #4349. hozzászólására
A ruter megoldas miert nemjo? Nemtudja a wifit? Modem nelkul direkt ruterbe mukodik a jatek? Az ugynevezzett modemed biztos, hogy nem ruter netalan?:D modem/ruter model?
Na most már nincs ruter.10 másodpercet tölt a pálya és ledob a rendszer.
Válasz MasterboyXX #4349. hozzászólására
A ruter megoldas miert nemjo? Nemtudja a wifit? Modem nelkul direkt ruterbe mukodik a jatek? Az ugynevezzett modemed biztos, hogy nem ruter netalan?:D modem/ruter model?
Igen végül is nevezhető ez a modem ruternek is mivel tovább osztja a netet.A régi ezt nem tudta azért kellett a ruter.Modem mindenképpen kell,mert a ruternek nincs koax bemenete.Meghát modem nélkül nem is mehet a net tudtommal.De ha a rutert kiiktatom akkor sem megy a játék.Nem is kell most a ruter,mert wifis a modem,tehát mindjárt le is bontom,mert felesleges.Már keresem is az ollót és elvágom a kábeleket... :xD:
Válasz Rodzsung #4348. hozzászólására
koax a modembe innen ethernet a routerba és onnan a gépbe.Már volt router nélkül is meg azzal is de egyik verzió sem jó.Router elvileg most nem is kéne,mert wifis a az új modem.Nekem nem wifiről megy a net hanem rendesen vezetékről, de laptop miatt kell a wifi is.Online játékom nincs is más azt hiszem.Pláne,hogy leradíroztam a gépet pár napja.De megnézem hátha találok valamit amit fel tudok tenni.Ez jó ötlet.
Válasz MasterboyXX #4347. hozzászólására
Hogy volt rakotve a gepre a ruter es a modem hogy van most? Mas jateknal nincs ilyen gondod?
koax a modembe innen ethernet a routerba és onnan a gépbe.Már volt router nélkül is meg azzal is de egyik verzió sem jó.Router elvileg most nem is kéne,mert wifis a az új modem.Nekem nem wifiről megy a net hanem rendesen vezetékről, de laptop miatt kell a wifi is.Online játékom nincs is más azt hiszem.Pláne,hogy leradíroztam a gépet pár napja.De megnézem hátha találok valamit amit fel tudok tenni.Ez jó ötlet.
Válasz Rodzsung #4346. hozzászólására
Igen az is megvolt.Biztos,hogy valami internet beállítás lesz.Köszönöm a sok ötletet és,hogy foglalkozol az üggyel.Majd kitalálok valamit.Lehet,hogy ide kéne hívnom valami technozsenit,mert személyesen csak könnyebb lenne rátalálni a hibára.
Hogy volt rakotve a gepre a ruter es a modem hogy van most? Mas jateknal nincs ilyen gondod?
Válasz MasterboyXX #4345. hozzászólására
Originbe probaltal jatek javitast?
Igen az is megvolt.Biztos,hogy valami internet beállítás lesz.Köszönöm a sok ötletet és,hogy foglalkozol az üggyel.Majd kitalálok valamit.Lehet,hogy ide kéne hívnom valami technozsenit,mert személyesen csak könnyebb lenne rátalálni a hibára.
Válasz Rodzsung #4344. hozzászólására
Tűzfalon beállítva az átengedés, uac kikapcsolva.Sajnos semmi változás.
Originbe probaltal jatek javitast?
Válasz MasterboyXX #4343. hozzászólására
antivirus/tuzfal? UAC kikapcsolva?
Tűzfalon beállítva az átengedés, uac kikapcsolva.Sajnos semmi változás.
MasterboyXX 2013. december 8. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Rodzsung #4342. hozzászólására
Sajnos így sem működik.Már visszaszereltem a routert is.Kínomban elővettem a cod4-et is már:siros:
antivirus/tuzfal? UAC kikapcsolva?
Rodzsung 2013. december 8. 19 hozzászólás 6679.
Válasz MasterboyXX #4341. hozzászólására
WIN+R gomb bejon irod: services.msc nyomsz entert ami kijon ott, megkeressed es startup beallitasnal beallitod h disable. Ujrainditod a gepet es csekkolod.
Sajnos így sem működik.Már visszaszereltem a routert is.Kínomban elővettem a cod4-et is már:siros:
Válasz Rodzsung #4340. hozzászólására
Igen eddig tökéletesen működött.4napja a modem csere után kezdte el.Az upnp-t hogyan kapcsolom ki?Ránézek azért gugliban hátha okosabb leszek.Köszi.
WIN+R gomb bejon irod: services.msc nyomsz entert ami kijon ott, megkeressed es startup beallitasnal beallitod h disable. Ujrainditod a gepet es csekkolod.
Válasz MasterboyXX #4339. hozzászólására
Eddig tutdtal jatszani es most kezdte el? UPnP-t a windowsba kapcsold ki.
Igen eddig tökéletesen működött.4napja a modem csere után kezdte el.Az upnp-t hogyan kapcsolom ki?Ránézek azért gugliban hátha okosabb leszek.Köszi.
Válasz Rodzsung #4338. hozzászólására
Sziasztok!Problámám a következő.BF3 elkezd tölteni és kb 10 másodperc loading után kidob a szerver(mindegyik)You were disconnected from EA Online (1) hibaüzenettel.Pár napja UPC-s modemet cseréltem és azóta áll fenn ez a gond.Minden driver friss még a win 7-et is újraraktam,modem lerezetelve és újra beállítva.Lehet,hogy az a gond,hogy idáig routerrel használtam a netet?Valami beállítási gond lehet.De vajon mi?Köszi.
Konfig:win 7 prof 64bit,i5 3570k,Asus 6950 2gb,8gb ram,
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_8_x1zas2oh1d.png
Eddig tutdtal jatszani es most kezdte el? UPnP-t a windowsba kapcsold ki.
Sziasztok!Problámám a következő.BF3 elkezd tölteni és kb 10 másodperc loading után kidob a szerver(mindegyik)You were disconnected from EA Online (1) hibaüzenettel.Pár napja UPC-s modemet cseréltem és azóta áll fenn ez a gond.Minden driver friss még a win 7-et is újraraktam,modem lerezetelve és újra beállítva.Lehet,hogy az a gond,hogy idáig routerrel használtam a netet?Valami beállítási gond lehet.De vajon mi?Köszi.
Konfig:win 7 prof 64bit,i5 3570k,Asus 6950 2gb,8gb ram,
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_8_x1zas2oh1d.png
Válasz koni016 #4336. hozzászólására
Oké majd megnézem az f6-al, a directx-et meg újrarwkom. Sikerült utánajárnom hogy mi okozta a kékhalált. Valamilyen atikmdag.sys nevű fájltól van a hiba. Munka után arra is rákeresek
Nagyjabol az van,hogy driver cserekor nem takaritod le rendessen a drivert es a regi driver maradvany kepes kekhalalt okozni. Azert kell a SAFE BOOT,mert ott a rendszer nem hasznalja ezeket a fileket,es az a program onnet szepen kitudja torolni az osszes ilyent. AMD-nel alapbol a driver maga a telepiteskor nemtud rendessen feltelepulni rendessen.
koni016 2013. december 8. 8 hozzászólás 9739.
Oké majd megnézem az f6-al, a directx-et meg újrarwkom. Sikerült utánajárnom hogy mi okozta a kékhalált. Valamilyen atikmdag.sys nevű fájltól van a hiba. Munka után arra is rákeresek
Válasz koni016 #4334. hozzászólására
Feltettem azt a drivert amit mondtál, de sehogy se tudom elindítani a gépet csökkentett módba. Pedig ha jól tudom akkor az f8-at kell nyomogatni az újraindítás elején. Mindig azt hozza be amikor ki kell választani hogy melyik meghajtóról bootoljon be. Így nem fogom tudni letörölni az előző driver maradványat.
Ráadásul ezzel a driverrel még a BF3-ba se lép be mert hibát ír ki:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
F6-al nem megy a safe boot? Nemkell bios-ba belepni vagy hasonlo. Csak nyomkodod az F6-ost es az F8-at egyikre bedob. Direktx-t felkell telepiteni.
koni016 2013. december 8. 8 hozzászólás 9739.
Feltettem azt a drivert amit mondtál, de sehogy se tudom elindítani a gépet csökkentett módba. Pedig ha jól tudom akkor az f8-at kell nyomogatni az újraindítás elején. Mindig azt hozza be amikor ki kell választani hogy melyik meghajtóról bootoljon be. Így nem fogom tudni letörölni az előző driver maradványat.
Ráadásul ezzel a driverrel még a BF3-ba se lép be mert hibát ír ki:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
koni016 2013. december 7. 8 hozzászólás 9739.
Sajnos már nem volt pénzem normális tápra és bíztam benne hogy ez is megteszi. Remélem hogy egy normális táppal már nem fog újraindulni a komolyabb játékoknál.
MasterboyXX 2013. december 7. 3540 hozzászólás 51.
Válasz koni016 #4331. hozzászólására
A pcforumon az fsp raidert dicsérik nagyon. Azt most 20ezerért lehet kapni a pcx-nél. Ha abból megveszem a 750 W-osat az elégnek kell lennie ,nem?
Igazzabol a te dolgod, de kb. ha 100k ft korul van a vga-d olcso tapot akarsz hozza tarsitani? Mikor ez szablya meg a teljesitmenyt. Amugy meg mielott veszel tapot ajanlom hogy nez szet az interneten. Ne csak magyar forumon hanem kulfoldin.
ezt is nezd meg 100euro alatt nehezzen talalsz minoseget.
koni016 2013. december 7. 8 hozzászólás 9739.
A pcforumon az fsp raidert dicsérik nagyon. Azt most 20ezerért lehet kapni a pcx-nél. Ha abból megveszem a 750 W-osat az elégnek kell lennie ,nem?
MasterboyXX 2013. december 7. 3540 hozzászólás 51.
Válasz koni016 #4329. hozzászólására
Oké köszi. Majd ha hazaértem a munkából akkor kipróbálom. A tápról meg eddig megoszlanak a vélemények. Sokan mondják hogy elégnek kéne lennie mert nekik is hasonló rendszerük van és a tápjuk is akkora mint ami nekem van, de sokan mondkák hogy ez kevés hozzá. Szerintem majd a mostani fizuból veszek egy normálisat.
Nem W-ra nezzik a tapot,hanem minosegre(sok tapnal irja h 550 hasonlo ertekek de nemelyik meg 400-at se tud). Lehet ezer wattos a tap ha, lefog egni az egesz gep elso bekapcsolasnal. lasd a tapod 4. kategoriaba van high end vga-nal meg ajanlott legalabb 2. kategorias,amd vga-k erzekenyek nagyon a tapra. Ne 550-est vegyel hanem 600-750-es corsair,seasonic felet: ezek nem draga modelek,es jok.
Seasonic G series
Seasonic S12
Seasonic M12
De ha tobbet kibirsz adni nyugodtan vegyel enermaxot:)