Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Lev576 2012. szeptember 3. 30 hozzászólás 5429.
Sziasztok!
Nem tudjátok miért nem indul a battlefield 3?
Csak azt írja ki,hogy joining server, de semmi nem történik ezután.
Nagygenyo 2012. szeptember 3. 3 hozzászólás 14303.
Válasz Nagygenyo #2973. hozzászólására
Sajnos oda se enged be.
Sikerült megoldanom.
Új jelszót kérvényeztem, csak azt nem értem, hogy a régivel mirt nem engedett be, pedi be van állítva, hogy emlékezzen rá.
Köszönöm nando90!
Nagygenyo 2012. szeptember 3. 3 hozzászólás 14303.
Válasz MasterboyXX #2972. hozzászólására
Originbe betudsz lepni? Ha onnet inditod a bf3-at akkor belep?
Sajnos oda se enged be.
MasterboyXX 2012. szeptember 3. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Nagygenyo #2970. hozzászólására
Sziasztok!

Van egy kis problémám. Tegnap simán be tudtam lépni a Battlelogba, ma nem engedbe, mi lehet ennek az oka???
Tudna vlaki nekem sedíteni?

Előre is köszönöm.
Originbe betudsz lepni? Ha onnet inditod a bf3-at akkor belep?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
MasterboyXX 2012. szeptember 3. 3540 hozzászólás 51.
Válasz HodPolip #2969. hozzászólására
20 gigát töltsek le netről?
Frissitessekkel egyutt lejon kb. 17GB aztan azt szetcsomagolja az origin es lesz 20GB, de nem fix hogy ennyit szedd..
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Nagygenyo 2012. szeptember 2. 3 hozzászólás 14303.
Sziasztok!

Van egy kis problémám. Tegnap simán be tudtam lépni a Battlelogba, ma nem engedbe, mi lehet ennek az oka???
Tudna vlaki nekem sedíteni?

Előre is köszönöm.
HodPolip 2012. szeptember 2. 10 hozzászólás 8680.
Válasz MasterboyXX #2968. hozzászólására
Mondom, beaktivaltad a kulcsot originbe nemde? Kilepsz a telepitobol es letolteted originnel a jatekot... Talan azzal meg idot is sporolsz mert igy is lefog tolteni legalabb 20GB-t.
20 gigát töltsek le netről?
MasterboyXX 2012. szeptember 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz HodPolip #2967. hozzászólására
CD-ről telepítettem és a második cd végén volt ez a probléma.
(Originnel)
Mondom, beaktivaltad a kulcsot originbe nemde? Kilepsz a telepitobol es letolteted originnel a jatekot... Talan azzal meg idot is sporolsz mert igy is lefog tolteni legalabb 20GB-t.
Válasz MasterboyXX #2966. hozzászólására
Toltsd le az originnel a jatekot...
CD-ről telepítettem és a második cd végén volt ez a probléma.
(Originnel)
Válasz HodPolip #2965. hozzászólására
Sziasztok, az a baj, hogy telepítem és 99% nál kiírja, hogy ne sikerült a telepítés valami lemezhiba miatt.
Tud vki segíteni?
Toltsd le az originnel a jatekot...
Sziasztok, az a baj, hogy telepítem és 99% nál kiírja, hogy ne sikerült a telepítés valami lemezhiba miatt.
Tud vki segíteni?
Opri 2012. szeptember 2. 4 hozzászólás 13035.
Csáó amit javasoltál nekem sikerült és most kifogástalanul megy és köszi a segítséget.
reich 2012. szeptember 2. 35 hozzászólás 5082.
Válasz MasterboyXX #2962. hozzászólására
Forumba irnak rola,hogy masnak is ezt csinalja, hagyd a francba majd megoldjak battlelog frissitessel:P
Okés kösz
Válasz reich #2960. hozzászólására
Tudom az engineel használtam a menet végén még mutatta is hogy a csík felmegy de nem kaptam meg a wrench weidert
Forumba irnak rola,hogy masnak is ezt csinalja, hagyd a francba majd megoldjak battlelog frissitessel:P
Lev576 2012. szeptember 2. 30 hozzászólás 5429.
Sziasztok!
Nem tudjátok miért nem indul a battlefield 3?
Csak azt írja ki,hogy joining server, de semmi nem történik ezután.
Válasz MasterboyXX #2959. hozzászólására
Gondolom enginenel kene hasznalni a shootgunt az unlockhoz... Mivel ahhoz ad unlockot probald meg...
Tudom az engineel használtam a menet végén még mutatta is hogy a csík felmegy de nem kaptam meg a wrench weidert
Válasz reich #2958. hozzászólására
Sziasztok nekem az a gondom,hogy a Wrench Wielder-nél a játékban mióutatja,hogy meg van voszont a battéelogon meg hiányol 25 shotgun killst és ezért nincs meg.Pedig már többfajta shotgunnal is kinyartam játékosokat és többször mint 25.Most mi lehet a gond?
Gondolom enginenel kene hasznalni a shootgunt az unlockhoz... Mivel ahhoz ad unlockot probald meg...
Sziasztok nekem az a gondom,hogy a Wrench Wielder-nél a játékban mióutatja,hogy meg van voszont a battéelogon meg hiányol 25 shotgun killst és ezért nincs meg.Pedig már többfajta shotgunnal is kinyartam játékosokat és többször mint 25.Most mi lehet a gond?
Válasz vagabenka #2956. hozzászólására
Sajna megint csinálja :(
Szerintem ez a mobil gtx660m-re nem jó :) De azért köszi! viszont kijött a 306.02-es nvidia driver azt felraktam, viszont semmi változás..

csináltam egy hijackthis-t, már rég készítettem hasonlót, remélem ez kell:
http://www.text-upload.com/read,4133235129580
Hm... mivan ha nemfut a hdsentinel? mert sok jateknal ilyen monitoring programmok za zavarnak be. Ami meg eszembe jutott,hogy talan neked nem frissult le az origin..
Igy allisd be az origint:

Aztan,kilepes + kilepsz teljessen belole. A kovetkezo origin inditaskor meg frissitest fog leszedni,azutan mar gyanitom hogy mukodni fog.
vagabenka 2012. szeptember 2. 3 hozzászólás 14709.
Válasz MasterboyXX #2955. hozzászólására
Sajna megint csinálja :(
Szerintem ez a mobil gtx660m-re nem jó :) De azért köszi! viszont kijött a 306.02-es nvidia driver azt felraktam, viszont semmi változás..

csináltam egy hijackthis-t, már rég készítettem hasonlót, remélem ez kell:
http://www.text-upload.com/read,4133235129580
MasterboyXX 2012. szeptember 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz vagabenka #2954. hozzászólására
Most speciel jó a bf. Amint csinálja berakom a hjackthis-t. Driver a 304.79-es
Jah és win7 hp
vagabenka 2012. szeptember 1. 3 hozzászólás 14709.
Válasz MasterboyXX #2953. hozzászólására
Meik drivert hasznalod az Nvidiahoz?

Ez alapjan csinalj egy hijackthis log filet,aztan amit bead azt masold be vmi. szoveg megosztora... A linket meg ide.
Most speciel jó a bf. Amint csinálja berakom a hjackthis-t. Driver a 304.79-es
Jah és win7 hp
MasterboyXX 2012. szeptember 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz vagabenka #2951. hozzászólására
Sziasztok!
Nemrég vettem meg a bf3at, többnyire egy lenovo y580 laptopon nyomom. (i7, 8G, gtx660m)
A problémám az hogy néha a játék egyáltalán nem indul! Értem ez alatt azt hogy hiába kattintok az ikonjára, egy pillanatra bevillan a busy ikon és annyi! Originnel ugyanez a helyzet! Feladatkezelőben meg sem jelenik folyamatként, így nincs mit bezárni. Néha a felhasználói fiókok felügyeleténél a csúszka állítása megoldja, de mostanában már az sem!
Esetleg nincs erre valami megoldásotok?
Előre is kösz!
Meik drivert hasznalod az Nvidiahoz?

Ez alapjan csinalj egy hijackthis log filet,aztan amit bead azt masold be vmi. szoveg megosztora... A linket meg ide.
Konigstiger 2012. szeptember 1. 522 hozzászólás 746.
Válasz vagabenka #2951. hozzászólására
Sziasztok!
Nemrég vettem meg a bf3at, többnyire egy lenovo y580 laptopon nyomom. (i7, 8G, gtx660m)
A problémám az hogy néha a játék egyáltalán nem indul! Értem ez alatt azt hogy hiába kattintok az ikonjára, egy pillanatra bevillan a busy ikon és annyi! Originnel ugyanez a helyzet! Feladatkezelőben meg sem jelenik folyamatként, így nincs mit bezárni. Néha a felhasználói fiókok felügyeleténél a csúszka állítása megoldja, de mostanában már az sem!
Előre is kösz!
Oprendszer?
vagabenka 2012. szeptember 1. 3 hozzászólás 14709.
Sziasztok!
Előre is kösz!
MasterboyXX 2012. augusztus 29. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Konigstiger #2948. hozzászólására
A 32 bites win nem tudja kihasználni a 4 GB RAM-ot (csak 2 GB-ot használ), azért crashel a játék mert elfogy a RAM.
Tevedes nem 2-t Hanem 3.5GB-t es ugy kell szamolni,hogy a VGA rammot is belekell szamitani.

Tacsi: Semmi hasznosra... A premium userek fernek hozza lenyegebben... Vannak cikkek,amikben levolt irva mi is ez pontossan...
Tacsi2012 2012. augusztus 29. 197 hozzászólás 1745.
/ BATTLEFIELD 3 ǒ PREMIUM CONCEPT PACK ez mire szolgál most adták ki de mi ez???
Konigstiger 2012. augusztus 28. 522 hozzászólás 746.
Válasz Opri #2946. hozzászólására
Bocsi, a Windows Doctor megszívatott, Win 7-em van 32 bites, és a tápom:

CHIEFTEC GPS-550AB 550W

Már csak annyit ír, hogy a Battlefield 3.exe működése leáll, egyszer kaptam egy directx errort (az elején), többször nem, utána csak kidob a fenti hibaüzenettel.
A 32 bites win nem tudja kihasználni a 4 GB RAM-ot (csak 2 GB-ot használ), azért crashel a játék mert elfogy a RAM.
MasterboyXX 2012. augusztus 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Opri #2946. hozzászólására

CHIEFTEC GPS-550AB 550W

Már csak annyit ír, hogy a Battlefield 3.exe működése leáll, egyszer kaptam egy directx errort (az elején), többször nem, utána csak kidob a fenti hibaüzenettel.
Rakd fel 64bites windows 7-est.
Hogy a memoriat kitudja hasznalni a jatek,aztan nemfog tobbet kidobni.
Opri 2012. augusztus 28. 4 hozzászólás 13035.

CHIEFTEC GPS-550AB 550W

MasterboyXX 2012. augusztus 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Opri #2945. hozzászólására
Üdv!

Nekem is kéne egy kis segítség :) Elindul a Bf3 azzal nincs gond, csak bizonyos időközönként (10-20perc) fogja magát és kilép, illetve lefagy. Újraraktam, directx-et és új videokártya drivert is feltoltam, de semmi:/ Van ötleted, hogy mi lehet a baj?

Specem:

Oprendszer: Windows Vista Professional (Service Pack 1)
Proci: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9400 @ 2.66GHz
Memória: 4GB RAM
Videókártyai: NVIDIA GeForce GTS 450

Pár napon belül Win7-et. Ha te nem tudsz segíteni, akkor senki :D

Köszi a segítséget!
A Vistad 32 v 64bites?

Milyen tapegyseged van? Marka/model+Watt.

Hibauzenetet hagy a rendszer vagy vmit?
Opri 2012. augusztus 28. 4 hozzászólás 13035.
Üdv!

Nekem is kéne egy kis segítség :) Elindul a Bf3 azzal nincs gond, csak bizonyos időközönként (10-20perc) fogja magát és kilép, illetve lefagy. Újraraktam, directx-et és új videokártya drivert is feltoltam, de semmi:/ Van ötleted, hogy mi lehet a baj?

Specem:

Oprendszer: Windows Vista Professional (Service Pack 1)
Proci: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9400 @ 2.66GHz
Memória: 4GB RAM
Videókártyai: NVIDIA GeForce GTS 450

Pár napon belül Win7-et. Ha te nem tudsz segíteni, akkor senki :D

Köszi a segítséget!
krisi0316 2012. augusztus 26. 18 hozzászólás 6836.
Válasz MasterboyXX #2942. hozzászólására
Start menu:> Keresobe: services.msc majd entert nyomjal...
Utana, keresd a kovetkezot: UPnP Device Host
Jobb katt ra,propertises Disable es Stop. Aztan le okezod, legjobb esetben inditsd ujra,aztan proba ki.
Köszönöm a segítségett jó lett.
MasterboyXX 2012. augusztus 26. 3540 hozzászólás 51.
Válasz krisi0316 #2939. hozzászólására
Nem taláaok sehol Plug_and_Play-t a gépemen :siros: .
Start menu:> Keresobe: services.msc majd entert nyomjal...
Utana, keresd a kovetkezot: UPnP Device Host
Jobb katt ra,propertises Disable es Stop. Aztan le okezod, legjobb esetben inditsd ujra,aztan proba ki.
Válasz MasterboyXX #2940. hozzászólására
Nem a beengedessel van a baj,hanem hogy 10-20perc utan kifog-e dobni.
Nem tudom mi lesz úgy is mindjárt mennem kell. Köszönöm a segítséget és hogy ennyi időt szántál rám!
Válasz krisi0316 #2938. hozzászólására
Köszi a segítséget megpróbálom a plug and play-t am az előbb beengedett de a végén kidobott.
Nem a beengedessel van a baj,hanem hogy 10-20perc utan kifog-e dobni.
Nem taláaok sehol Plug_and_Play-t a gépemen :siros: .
Válasz MasterboyXX #2937. hozzászólására
http://hu.wikipedia.org/wiki/Universal_Plug_and_Play

Nem igazan tudnam elmagyarazni. De ez talan segit...

PB-nek semmi koze az EA disconnected uzenethez,akkor PB szocskaval dobna ki. (Amugy, pbsetup.exe-vel kell frissiteni).
Mindenhol ezt az UPnP dolgot mondjak,hogy a windowsban is es a modemen/ruteren kikapcsolasa megoldotta a problemat. Vesziteni nemfogtok semmit se vele.
Köszi a segítséget megpróbálom a plug and play-t am az előbb beengedett de a végén kidobott.
Válasz krisi0316 #2933. hozzászólására
Bocs hogy ilyen hülye vagyok de mi az a UPnP
http://hu.wikipedia.org/wiki/Universal_Plug_and_Play

Nem igazan tudnam elmagyarazni. De ez talan segit...

PB-nek semmi koze az EA disconnected uzenethez,akkor PB szocskaval dobna ki. (Amugy, pbsetup.exe-vel kell frissiteni).
Mindenhol ezt az UPnP dolgot mondjak,hogy a windowsban is es a modemen/ruteren kikapcsolasa megoldotta a problemat. Vesziteni nemfogtok semmit se vele.
vitya81 2012. augusztus 26. 51 hozzászólás 4153.
Válasz krisi0316 #2935. hozzászólására
Az origin market már mükszik de a battlelog nem.
újraindítottam a gépet, most beenged BattleLog-ra. csatlakozok egy szerverre, de szerintem megint szét fog kapcsolni. lehet, hogy a PB-vel van gond, csak nem tudom hogy lehet frissíteni.
Válasz vitya81 #2934. hozzászólására
az internet kapcsolattal nincs bajom, az működik. belépek egy serverre és pár perc után a már említett jelmondattal kiléptet, és utána nincs battlelog se. lehet, hogy a PB-t kellene frissíteni? hogy tudom azt megtenni?
Az origin market már mükszik de a battlelog nem.
Válasz MasterboyXX #2930. hozzászólására
Mivan ha,a rutert kihuzzatok az aramkorbol 5-10-percre,aztan kiprobaljatok ujbol? Nyaron a gyengebb markaju ruterek a melegben neha-neha meghulyulnek,aztan ha az aramkorbol kiveszitek,akkor utana ujbol normalis.

Kozbe esetleg a jatek javitast meglehet probalni,Originbol.
az internet kapcsolattal nincs bajom, az működik. belépek egy serverre és pár perc után a már említett jelmondattal kiléptet, és utána nincs battlelog se. lehet, hogy a PB-t kellene frissíteni? hogy tudom azt megtenni?
Válasz MasterboyXX #2932. hozzászólására
Windowsban kikene kapcsolni az UPnP-t... Esetleg a modemen is ugyanugy. A modemen eloszor ird ide a tipust,mert ahanyfele van,annyi felekepen lehet elerni a webes feluletet.
Bocs hogy ilyen hülye vagyok de mi az a UPnP
Válasz krisi0316 #2931. hozzászólására
Az a baj hogy én mobilnetet használok de eddig jó volt.
Windowsban kikene kapcsolni az UPnP-t... Esetleg a modemen is ugyanugy. A modemen eloszor ird ide a tipust,mert ahanyfele van,annyi felekepen lehet elerni a webes feluletet.
Válasz MasterboyXX #2930. hozzászólására
Mivan ha,a rutert kihuzzatok az aramkorbol 5-10-percre,aztan kiprobaljatok ujbol? Nyaron a gyengebb markaju ruterek a melegben neha-neha meghulyulnek,aztan ha az aramkorbol kiveszitek,akkor utana ujbol normalis.

Az a baj hogy én mobilnetet használok de eddig jó volt.
Válasz vitya81 #2928. hozzászólására
most már velem is ez van, se battlelog, se origin.

Válasz vitya81 #2928. hozzászólására
Engem az előbb visszaengeett de ahogy megváltoztattam vmit a a fegyveremen azzonnal kidobott megint.
Válasz krisi0316 #2927. hozzászólására
Nekem is ez volt a bajom de utána nekem már a battlelog és az origin marketje se jött be.
Válasz vitya81 #2926. hozzászólására
"You were disconnected from EA online (1)"

ez mitől lehet? miért csak ennyi információt ír ki a szétkapcsolásról? mi lehet a hiba? eddig minden működött.
Nekem is ez volt a bajom de utána nekem már a battlelog és az origin marketje se jött be.
"You were disconnected from EA online (1)"

ez mitől lehet? miért csak ennyi információt ír ki a szétkapcsolásról? mi lehet a hiba? eddig minden működött.