Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

krisi0316 2012. augusztus 26. 18 hozzászólás 6854.
Válasz vitya81 #2928. hozzászólására
most már velem is ez van, se battlelog, se origin.
Engem az előbb visszaengeett de ahogy megváltoztattam vmit a a fegyveremen azzonnal kidobott megint.
vitya81 2012. augusztus 26. 51 hozzászólás 4170.
Válasz krisi0316 #2927. hozzászólására
Nekem is ez volt a bajom de utána nekem már a battlelog és az origin marketje se jött be.
most már velem is ez van, se battlelog, se origin.
krisi0316 2012. augusztus 26. 18 hozzászólás 6854.
Válasz vitya81 #2926. hozzászólására
"You were disconnected from EA online (1)"

ez mitől lehet? miért csak ennyi információt ír ki a szétkapcsolásról? mi lehet a hiba? eddig minden működött.
Nekem is ez volt a bajom de utána nekem már a battlelog és az origin marketje se jött be.
vitya81 2012. augusztus 26. 51 hozzászólás 4170.
"You were disconnected from EA online (1)"

ez mitől lehet? miért csak ennyi információt ír ki a szétkapcsolásról? mi lehet a hiba? eddig minden működött.
gunjack 2012. augusztus 21. 10 hozzászólás 8715.
Válasz MasterboyXX #2924. hozzászólására
Lentebb olvassal, pl. bluzzia-nak volt hasonlo problemaja. Ha nemjo irjal...
Nos úgy néz ki ez magától megoldódott...ilyet én még nem láttam-azt hittem feltörték a fiókomat mint anno steamnál.Kezdtem beletörődni hogy kb 1 hónap huzavona és utánnajárás mire újra játszani tudok.De úgy látszik Origin 1-ik nyan-nyan húzása volt csak amit eddig még nem láttam mert most simán csatizni tudtam az eddigi email és jelszóval.Szóval minden rendben van
MasterboyXX 2012. augusztus 21. 3540 hozzászólás 51.
Válasz gunjack #2923. hozzászólására
Sziasztok tud valaki segíteni? Nem enged az Origin belépni!!! Rosz email vagy jelszó miadt.
Ilyet még soha nem csinállt eddig.Mi lehet a gond?És email címemre se küld semmit ha segítséget kérek!
Lentebb olvassal, pl. bluzzia-nak volt hasonlo problemaja. Ha nemjo irjal...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
gunjack 2012. augusztus 21. 10 hozzászólás 8715.
Sziasztok tud valaki segíteni? Nem enged az Origin belépni!!! Rosz email vagy jelszó miadt.
Ilyet még soha nem csinállt eddig.Mi lehet a gond?És email címemre se küld semmit ha segítséget kérek!
BALU36 2012. augusztus 20. 33 hozzászólás 5193.
Válasz BALU36 #2910. hozzászólására
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok, a játékban át tudom-e állítani a nyelvet angolról németre?Ha igen akkor hogyan?
Köszönöm a gyors segítséget!! További szép napot!
Devid.off 2012. augusztus 20. 87 hozzászólás 3079.
Válasz MasterboyXX #2920. hozzászólására
Helyedben ossze gyujtenek penzt egy jobb gepre, legalabb 4magos proci, 8GB ddr3-ra,es egy ujabb errossebb generacios vga-ra.
Benne van a tervbe csak mire én össze gyüjtök anyi manit addigra már bf6-lesz :D
MasterboyXX 2012. augusztus 20. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Devid.off #2919. hozzászólására
már-már megis bántam hogy megvettem ezt a ............ :D
Helyedben ossze gyujtenek penzt egy jobb gepre, legalabb 4magos proci, 8GB ddr3-ra,es egy ujabb errossebb generacios vga-ra.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #2918. hozzászólására
Ha rendessen akarsz jatszani,akor bizony belekell rakni tobb penzt, ez mindig igy volt a BF-es jatekokkal.
már-már megis bántam hogy megvettem ezt a ............ :D
Válasz Devid.off #2917. hozzászólására
Nem tudom hgoy emlékszel e gondolom nem de már nekem sokat segitettél és te megálapitotad hogy ennek az alaplapnak nem lehet mert nincs :D ugy hogy mind1 csak nem értem egyszerűen ezt az egészet :D
hogy mikor megkaptam a vidi karit mert 4670-volt minden játéknál látszot hogy jobb lett de a bf3 semmi nuku ugyan olyan :D
Ha rendessen akarsz jatszani,akor bizony belekell rakni tobb penzt, ez mindig igy volt a BF-es jatekokkal.
Válasz MasterboyXX #2916. hozzászólására
Unlockold a procid ki:)

Igazabol februar ota, egyre nyan-nyanrabb lett az egesz... Kevessebb fps,fps essesek...es meg csak nem a 2magos procikkal rendelkezzoknek,hanem a i5 2500k es errossebbel is. SSD-vel ugyanigy...

Nem tudom hgoy emlékszel e gondolom nem de már nekem sokat segitettél és te megálapitotad hogy ennek az alaplapnak nem lehet mert nincs :D ugy hogy mind1 csak nem értem egyszerűen ezt az egészet :D
hogy mikor megkaptam a vidi karit mert 4670-volt minden játéknál látszot hogy jobb lett de a bf3 semmi nuku ugyan olyan :D
Válasz Devid.off #2915. hozzászólására
Üdv

Lenne 1 kérdésem vagy inkább problémám még nem tudom a gondom az hogy a bf3 nem fut rendesen :D
persze mihez képest
Gép: 3x3ghz proci
ati 6670 1gb
ddr2 800mhz 4gb ram
és minden lowon van 800x600 kell játszanom hogy meglegyen kb a 50fps? ez mi? másnak 2magos procival jobban fut mint nekem LOL és ha feljebb viszem a felbontást akkor egyre kevesebb és kevesebb 1024x768 van kb 35-40fps nem értem én is csináltam User.cfg-fájl abban is mindent levettem lowra dx11-off de igy is 1 nyan-nyans valaki tudna valamit mondani azon kivül hogy fektesek be még nem tudom menyi pént a gépre? :D
Unlockold a procid ki:)

Igazabol februar ota, egyre nyan-nyanrabb lett az egesz... Kevessebb fps,fps essesek...es meg csak nem a 2magos procikkal rendelkezzoknek,hanem a i5 2500k es errossebbel is. SSD-vel ugyanigy...

Üdv

Lenne 1 kérdésem vagy inkább problémám még nem tudom a gondom az hogy a bf3 nem fut rendesen :D
persze mihez képest
Gép: 3x3ghz proci
ati 6670 1gb
ddr2 800mhz 4gb ram
és minden lowon van 800x600 kell játszanom hogy meglegyen kb a 50fps? ez mi? másnak 2magos procival jobban fut mint nekem LOL és ha feljebb viszem a felbontást akkor egyre kevesebb és kevesebb 1024x768 van kb 35-40fps nem értem én is csináltam User.cfg-fájl abban is mindent levettem lowra dx11-off de igy is 1 nyan-nyans valaki tudna valamit mondani azon kivül hogy fektesek be még nem tudom menyi pént a gépre? :D
Válasz Kishammer #2912. hozzászólására
64 bites a rendszer a 4gb RAM miatt

Azt értem, h szokatlanul akad/laggol :S
Nem szokattlan igazzabol,hanem micro laggnak nevezzik meghozza a 2magos proci miatt, ha el akarod kerulni vagy uj 4magos proci, vagy probalj max. 20szlotos szerveren jatszani.

Probald forceolni a dx10-et, habar nemhinnem hogy a 4-es szeria tudja a dx11-et.

Probald ki a kovetkezot:

1. Csinalj egy User.cfg filet
2. Majd ezeket a sorokat rakd bele:

WorldRender.SpotLightShadowmapResolution 256
RenderDevice.TrippleBufferingEnable 0
RenderDevice.ForceRenderAheadLimit 1
WorldRender.FxaaEnable 0
RenderDevice.Dx11Enable 0
Render.PerfOverlayEnable 0
PostProcess.DynamicAOEnable 0
Render.DeviceVSyncEnable 0
WorldRender.MotionBlurEnable 0

Aztan mentsd el, es rakd be ezt a user.cfg filet a jatek telepitesi helyere ahol a BF3.exe-t is megtalalod.
Válasz BALU36 #2910. hozzászólására
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok, a játékban át tudom-e állítani a nyelvet angolról németre?Ha igen akkor hogyan?
Igen.

1.Belepsz a battlelog oldalon.
2. Legorgetsz az oldal aljara
3. Aztan latni fogsz ilyen szoveget kek betukkel:
© 2012 EA DIGITAL ILLUSIONS CE AB. All rights reserved. Version: release1.3-731 Change language
4.Rakattintasz a Change Language-re es ott kivalasztod amit akarsz.
Kishammer 2012. augusztus 20. 2 hozzászólás 16354.
Válasz MasterboyXX #2903. hozzászólására
Mit ertesz az alatt,hogy nem szereti a frostbyte enginet? 64 v 32bites oprendszer?
64 bites a rendszer a 4gb RAM miatt

Azt értem, h szokatlanul akad/laggol :S
4Meck 2012. augusztus 20. 7 hozzászólás 9971.
Válasz MasterboyXX #2908. hozzászólására
Log out log in?
Na végre ugy nézem sikerűlt ! Nagyon köszönöm a segitséged :mosoly:!!!!
BALU36 2012. augusztus 20. 33 hozzászólás 5193.
4Meck 2012. augusztus 20. 7 hozzászólás 9971.
Válasz MasterboyXX #2908. hozzászólására
Log out log in?
Igen kiléptemés utánna vissza de igy sem jó :-( A Batlelogba fellűl ahol a rangot irja ott a régi nevem van ahól pedig ki kell jelentkezni az ujj nevem van !
MasterboyXX 2012. augusztus 19. 3540 hozzászólás 51.
Válasz 4Meck #2907. hozzászólására
Sajnos játék után sem változott :szomoru:
Log out log in?
4Meck 2012. augusztus 19. 7 hozzászólás 9971.
Válasz 4Meck #2906. hozzászólására
Jaj bocs azt nem :szomoru: ! Akkor probálom ugy !
Sajnos játék után sem változott :szomoru:
Válasz MasterboyXX #2905. hozzászólására
Jatszottal legalabb 1kort?
Jaj bocs azt nem :szomoru: ! Akkor probálom ugy !
Válasz 4Meck #2904. hozzászólására
Szia !!

Köszönöm válaszod !! Töröltem a cache-t és sajna igy sem jó nincs változás ugyan ugy van mint volt :szomoru:
Jatszottal legalabb 1kort?
Válasz MasterboyXX #2891. hozzászólására
Bongeszobben torolj cache-t.
Szia !!

Köszönöm válaszod !! Töröltem a cache-t és sajna igy sem jó nincs változás ugyan ugy van mint volt :szomoru:
Válasz Kishammer #2902. hozzászólására
Sziasztok!

VGA-m HD4890-es, 1gb, de mégsem szereti a Frostbite 2, szoval a Battlefield 3 eléggé furán viselkedik rajta. Tud vki vmi megoldást, trükköt?
Configom:
Intel e8400 2x 3Ghz
Kingston HyperX 4gb DDR2
VGA: Asus HD4890 1gb
Mit ertesz az alatt,hogy nem szereti a frostbyte enginet? 64 v 32bites oprendszer?
Kishammer 2012. augusztus 19. 2 hozzászólás 16354.
Sziasztok!

VGA-m HD4890-es, 1gb, de mégsem szereti a Frostbite 2, szoval a Battlefield 3 eléggé furán viselkedik rajta. Tud vki vmi megoldást, trükköt?
Configom:
Intel e8400 2x 3Ghz
Kingston HyperX 4gb DDR2
VGA: Asus HD4890 1gb
Bluuzia 2012. augusztus 19. 156 hozzászólás 2086.
Válasz MasterboyXX #2900. hozzászólására
Na probald meg a kovetkezot cserelj jelszot azzal a jelszo emlekezteto dologgal pl. kovetkezo felekepp aljon a jelszavad, kis-nagy betu kombinacio+szam, speci karakter ne legyen, es figyelj az ekkezetekre,az a gyanum hogy ekkezet, vagy hasonlo dolog az y-z keveredett...

Meg ird mar meg a nicked.
Köszönöm szépen a segítséget! Megoldódott!
Az volt a gond, hogy az új jelszavam hosszabb volt, mint a maximum (16) karakterszám. Annyira izgultam, hogy erre nem figyeltem.
Tényleg, köszönöm, hogy rámáldoztál több mint fél órát!
Csak azt nem tudom, hogy az eredetit (még csere előtt) miért nem fogadta el.
Válasz Bluuzia #2899. hozzászólására
Ha a Location settingset átállítom, akkor USA v. Magyar között válogathatok. Ott már beadja a Bejelentkezés ablakot, de "hibás email cím vagy jelszó" jön elő.
Na probald meg a kovetkezot cserelj jelszot azzal a jelszo emlekezteto dologgal pl. kovetkezo felekepp aljon a jelszavad, kis-nagy betu kombinacio+szam, speci karakter ne legyen, es figyelj az ekkezetekre,az a gyanum hogy ekkezet, vagy hasonlo dolog az y-z keveredett...

Meg ird mar meg a nicked.
Válasz Bluuzia #2898. hozzászólására
A "Jelszó emlékeztető kérésre" e-mail megjött, benne a sokdarabból álló kulccsal. Azt beírtam, adtam új jelszót de, az sem jó neki.
Próbáltam az általad küldött linken keresztül belépni az Origin storba, ott ha rányomok a Login-ra, akkor beáll a kép, fehér lap ezzel az url-lell:
https://www.ea.com/ie/profile/logout?returnurl=http%3A%2F%2Fwww.ea.com%2Fie%2Fprofile%2Flogin%3Freturnurl%3Dhttp%3A%2F%2Fstore.origin.com%2Fstore%2Feaemea%2Fen_IE%2Fhome%2FThemeID.850300%2FccRef.en_US

Tényleg fogalmam sincs mi leeht. Ilyen még nem volt.
Ha a Location settingset átállítom, akkor USA v. Magyar között válogathatok. Ott már beadja a Bejelentkezés ablakot, de "hibás email cím vagy jelszó" jön elő.
Válasz MasterboyXX #2897. hozzászólására
A jelszo emlekezteto megerkezzett vagy? Probald meg hogy a jelszot beirod txt-be,aztan copy-pasteled az originbe.
A "Jelszó emlékeztető kérésre" e-mail megjött, benne a sokdarabból álló kulccsal. Azt beírtam, adtam új jelszót de, az sem jó neki.
Próbáltam az általad küldött linken keresztül belépni az Origin storba, ott ha rányomok a Login-ra, akkor beáll a kép, fehér lap ezzel az url-lell:
https://www.ea.com/ie/profile/logout?returnurl=http%3A%2F%2Fwww.ea.com%2Fie%2Fprofile%2Flogin%3Freturnurl%3Dhttp%3A%2F%2Fstore.origin.com%2Fstore%2Feaemea%2Fen_IE%2Fhome%2FThemeID.850300%2FccRef.en_US

Tényleg fogalmam sincs mi leeht. Ilyen még nem volt.
Válasz Bluuzia #2896. hozzászólására
e-mail címet és ID-t is próbáltam. Azt nem tudtam, hogy ilyen csere dolog lehetséges. Viszont akkor lehet, hogy nem küldtek volna jelszóemlékeztető kulcsot. Vagy igen?
A jelszo emlekezteto megerkezzett vagy? Probald meg hogy a jelszot beirod txt-be,aztan copy-pasteled az originbe.
Válasz MasterboyXX #2895. hozzászólására
Hogyan probalsz bejelentkezni? Email cim, vagy ID? Amugy nemtudom tudtad-e de kitudjak cserelni a tudtod nelkul az email cimed. Szar az EA/Origin eteren... Nem steam fele...
e-mail címet és ID-t is próbáltam. Azt nem tudtam, hogy ilyen csere dolog lehetséges. Viszont akkor lehet, hogy nem küldtek volna jelszóemlékeztető kulcsot. Vagy igen?
Válasz Bluuzia #2894. hozzászólására
Azt írja, hogy hibás email cím vagy jelszó! Account lopásra nem gondolok, mert ahhoz az emailom is kell. Jelszó emlékeztetőt meg most (2 órája) kértem.
Hogyan probalsz bejelentkezni? Email cim, vagy ID? Amugy nemtudom tudtad-e de kitudjak cserelni a tudtod nelkul az email cimed. Szar az EA/Origin eteren... Nem steam fele...
Válasz MasterboyXX #2893. hozzászólására
Az ea oldalon betudsz lepni?

Ide probalj meg belepni: http://store.origin.com
Azt írja, hogy hibás email cím vagy jelszó! Account lopásra nem gondolok, mert ahhoz az emailom is kell. Jelszó emlékeztetőt meg most (2 órája) kértem.
Válasz Bluuzia #2892. hozzászólására
Sziasztok!
Valami apropóból nem enged belépni az Origin. Így sajna a BF3 és a BFBC2 sem. Már megváltoztattam a jelszavamat (emlékeztető emaillal) de így sem enged be. Valakinek van ötlete?
Az ea oldalon betudsz lepni?

Ide probalj meg belepni: http://store.origin.com
Sziasztok!
Valami apropóból nem enged belépni az Origin. Így sajna a BF3 és a BFBC2 sem. Már megváltoztattam a jelszavamat (emlékeztető emaillal) de így sem enged be. Valakinek van ötlete?
Válasz 4Meck #2890. hozzászólására
Sziasztok !!
Egy kis segitséget szeretnék kérni ! Ojan gondom lenne,hogy megváltoztattam a nevem az Originben és sikerűlt is ,azaz féligmeddig ! Mivel az Originben az ujj nevem szerepel ,de a Batlelogban a profilomnál sajna mind 2 név megmaradt ! Valaki tudna e segitteni,hogy a régi nevem ne legyen a Batlelogban ?
A segitségeteket előre is köszönöm !!!
Bongeszobben torolj cache-t.
Sziasztok !!
Egy kis segitséget szeretnék kérni ! Ojan gondom lenne,hogy megváltoztattam a nevem az Originben és sikerűlt is ,azaz féligmeddig ! Mivel az Originben az ujj nevem szerepel ,de a Batlelogban a profilomnál sajna mind 2 név megmaradt ! Valaki tudna e segitteni,hogy a régi nevem ne legyen a Batlelogban ?
A segitségeteket előre is köszönöm !!!
Válasz Hudson_CIA #2888. hozzászólására
Szerintetek azért lehet alacsony (30-35) körüli az FPS-em mert csak 2 GB a RAM-om? Mediumon megy a játék, 1920*1080-as felbontással.
4 GB-all már rendesen menne?
gépem:
amd 245 -ös proci (2,95ghz)
2GB ram ddr2 800
ati HD5670
500 giga HDD
Nemcsak azert, az a VGA elegge gyenge+proci keves memoria is... Ehhez a jatekhoz legjobb ha 4magos procid van, 4-8GB memoriaval,vga meg mar csak hab a tortan...
Hudson_CIA 2012. augusztus 18. 1 hozzászólás 18640.
Válasz MasterboyXX #2839. hozzászólására
Igen, lesz esely hogy elfusson a memoria elegge gaz ennel a jateknal..
Szerintetek azért lehet alacsony (30-35) körüli az FPS-em mert csak 2 GB a RAM-om? Mediumon megy a játék, 1920*1080-as felbontással.
4 GB-all már rendesen menne?
gépem:
amd 245 -ös proci (2,95ghz)
2GB ram ddr2 800
ati HD5670
500 giga HDD
MasterboyXX 2012. augusztus 18. 3540 hozzászólás 51.
Válasz FLASHMOB #2886. hozzászólására
köszi, és újra lett rakva a gépem, volt pár ikonom ha felmegyek tsre vissza tudjátok őket adni?
Szolsz adminoknak akkor igen. Amugy kilehet backupolni ts-t hogy az ilyen dolgok megmaradjonnak.

C:\Users\felhasznalonev\AppData\Roaming\TS3Client

ezeket kell kimasolni:

ts3clientui_qt.conf
ts3clientui_qt.secrets.conf
Bookmark (Foldert)
Bookmark.ini

Ezeket 1x kimasolod akkor mindig feltudsz ra menni. Ujratelepites utan, ha hozza-adsz uj szervert stb. akkor ujbol kikell masolni.
FLASHMOB 2012. augusztus 18. 429 hozzászólás 924.
Válasz MasterboyXX #2885. hozzászólására
Elosszor is Mesh(elmeltileg a lato tavolsag minosege)
http://www.bit-tech.net/hardware/2011/11/10/battlefield-3-technical-analysis/1

A tobbi meg ittvan kb. kulonbseg low/medium stb...

Az ultra med/high meg legjobban a gepedtol fugg, hiaba akarsz ultrat ha a geped nembirja...
köszi, és újra lett rakva a gépem, volt pár ikonom ha felmegyek tsre vissza tudjátok őket adni?
Válasz FLASHMOB #2884. hozzászólására
igen az jó, de amiket leírtam
mash quality
terrain quality
terrain decoration
antialiasing deferred
antialiasing post
a külömbség az mit takar? úgy értem miben játszanak szerepet, hogy bent van és ha lowon van mi lesz rondább és ha ultrán mi lesz szép?
Elosszor is Mesh(elmeltileg a lato tavolsag minosege)
http://www.bit-tech.net/hardware/2011/11/10/battlefield-3-technical-analysis/1

A tobbi meg ittvan kb. kulonbseg low/medium stb...

Az ultra med/high meg legjobban a gepedtol fugg, hiaba akarsz ultrat ha a geped nembirja...
Válasz MasterboyXX #2883. hozzászólására
Hat at allitod a beallitast akkor,minden alakalommal ujrakell inditani a jatekot,hogy lasd a kunlonbseget. Az ultran logikussan legjobban huzza a procit/gpu-t.
igen az jó, de amiket leírtam
mash quality
terrain quality
terrain decoration
antialiasing deferred
antialiasing post
a külömbség az mit takar? úgy értem miben játszanak szerepet, hogy bent van és ha lowon van mi lesz rondább és ha ultrán mi lesz szép?
Válasz FLASHMOB #2882. hozzászólására
mash quality
terrain quality
terrain decoration
antialiasing deferred
antialiasing post
ezek mire jók a bf3 ban? mert ha ultra ra ha low ra rakom nem történik semmi külömbség vagy is én nem látom, ha leírnád hogy mi mit szolgál és ha lowon van látszik e a szépség hiba a játékban amiatt, hogy lowom van ha ultrán van akkor nagyon húzza e a gépem teljesítményét stb, előre köszi!
Hat at allitod a beallitast akkor,minden alakalommal ujrakell inditani a jatekot,hogy lasd a kunlonbseget. Az ultran logikussan legjobban huzza a procit/gpu-t.
mash quality
terrain quality
terrain decoration
antialiasing deferred
antialiasing post
ezek mire jók a bf3 ban? mert ha ultra ra ha low ra rakom nem történik semmi külömbség vagy is én nem látom, ha leírnád hogy mi mit szolgál és ha lowon van látszik e a szépség hiba a játékban amiatt, hogy lowom van ha ultrán van akkor nagyon húzza e a gépem teljesítményét stb, előre köszi!
t0Bi_qw 2012. augusztus 16. 583 hozzászólás 673.
Válasz MasterboyXX #2880. hozzászólására
Restartal egyutt?

Keresd meg ezt a filet: pbcl.log aztan a tartalmat masold be.
működik csak 2x kellett valamiért megcsinálni az egészet....
"A kérdés, ami gyakran gondot okoz: én, vagy az összes többi tébolyodott?" – Albert Einstein
MasterboyXX 2012. augusztus 16. 3540 hozzászólás 51.
Válasz t0Bi_qw #2879. hozzászólására
megvolt.
Restartal egyutt?

Keresd meg ezt a filet: pbcl.log aztan a tartalmat masold be.