Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

t0Bi_qw 2012. augusztus 16. 583 hozzászólás 673.
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 't0Bi_qw' (for 2 minutes) ... Ignoring MD5Tool Queries

Erre valakinek valami ötlet?
"A kérdés, ami gyakran gondot okoz: én, vagy az összes többi tébolyodott?" – Albert Einstein
MasterboyXX 2012. augusztus 16. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Tom3 #2873. hozzászólására
Helló
Valaki ha tud segíteni azt megköszönném. A tesóm gépén tolom a BF3-at.
Az a problémám : Hogy 5-10 perc után kiakad a BF (kilép). :siros:
Tesóm gépe:
Proci: AMD Phenom 2 x2 3.20 GHz
Ram. 2 GB (DDR3)
Vidkari: ATI Radeon HD 5700
Alaplap: ASUS M4N68T-M LE V2
(1 hetes rendszer)
Arra gyanakszok h az internet lenne a probléma...
időnként megszakad, de nem tudom h miért :s
valakinek van ötlete írjon...
Előre is köszönöm.
Keves a 2GB memoria. Minimum igen a 2GB azzal szamitva,hogy meg 2GB kell a windowshoz(aero tobbi haterprogram).
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Tom3 2012. augusztus 16. 1 hozzászólás 18307.
Helló
Valaki ha tud segíteni azt megköszönném. A tesóm gépén tolom a BF3-at.
Az a problémám : Hogy 5-10 perc után kiakad a BF (kilép). :siros:
Tesóm gépe:
Proci: AMD Phenom 2 x2 3.20 GHz
Ram. 2 GB (DDR3)
Vidkari: ATI Radeon HD 5700
Alaplap: ASUS M4N68T-M LE V2
(1 hetes rendszer)
Arra gyanakszok h az internet lenne a probléma...
időnként megszakad, de nem tudom h miért :s
valakinek van ötlete írjon...
Előre is köszönöm.
Woody320 2012. augusztus 14. 169 hozzászólás 1960.
Köszi a válaszokat!
Csak az volt a fura h régiónál beállítottam EU-t de a listában sem volt Hungary... szóval megijedtem kicsit :mosoly:
eugabesz61 2012. augusztus 14. 31 hozzászólás 5397.
"Drang:gamescom miatt le kellett allitani a szervereket, de ezzel egyidoben meg is tortent az R28-as verzio feltelepitese is.
Este 9-re minden visszaall a regi kerekvagasba, csak meg kell 1-2 rendszerfrissites es backup."
MasterboyXX 2012. augusztus 14. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Woody320 #2869. hozzászólására
Hali4

Nemtudom h mi lehet de a szerverlistából eltünt nekem az összes magyar szero
és még a régióbeállításnál is eltűnt a magyar zászlócska...ez most mi? valaki tudjja?
Amint lehet latni ha piros a gametrackeren a lampa az IP cim elott,akkor offlinok a szerverek. Vagyis nem futnak,igy nemtudod a keressobben a halott szerokat megtalalni.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Woody320 2012. augusztus 14. 169 hozzászólás 1960.
Hali4

Nemtudom h mi lehet de a szerverlistából eltünt nekem az összes magyar szero
és még a régióbeállításnál is eltűnt a magyar zászlócska...ez most mi? valaki tudjja?
valakimas 2012. augusztus 14. 30 hozzászólás 5433.
Oké köszi:vigyor:
hullafolt73 2012. augusztus 14. 34 hozzászólás 5093.
Válasz valakimas #2864. hozzászólására
Sziasztok,

Újra szeretném telepíteni a BF3-at, de félek nem lesz-e olyan mint a Steam-nél (lehet már többen is találkoztatok vele), hogy feltelepítek egy játékot, beírtam a kódot amikor kérte... Meguntam vagy valamiért letöröltem, de aztán újra fel szerettem volna telepíteni, de azt írta, hogy rossz a kód vagy ilyesmi...
Ugye ez a veszély nem áll fenn az Originnél?:bocs:
originnél csak egyszer kell beírni kódokat,legközelebbi telepítésnél már be se kér,mert fiók tárolja,igy el se tudod adni :-)
hullafolt73 2012. augusztus 14. 34 hozzászólás 5093.
Válasz Chucky_85 #2850. hozzászólására
Van, de joystickot mindig is használtam a légi járművek miatt
hali!
próbáld meg joy gázkart pont középre rakni akkor működik gyalogos módba sprint és lövés
MasterboyXX 2012. augusztus 14. 3540 hozzászólás 51.
Válasz valakimas #2864. hozzászólására
Sziasztok,

Újra szeretném telepíteni a BF3-at, de félek nem lesz-e olyan mint a Steam-nél (lehet már többen is találkoztatok vele), hogy feltelepítek egy játékot, beírtam a kódot amikor kérte... Meguntam vagy valamiért letöröltem, de aztán újra fel szerettem volna telepíteni, de azt írta, hogy rossz a kód vagy ilyesmi...
Ha letorolted,az nem jelenti azt,hogy Originben nincs ott tovabbra is. Jelentkezz be es ott megtalalod.
valakimas 2012. augusztus 14. 30 hozzászólás 5433.
Sziasztok,

Vektor88 2012. augusztus 13. 7 hozzászólás 10194.
hali nekem is resest statom van ez most hiba vagy szándékos ?
MasterboyXX 2012. augusztus 13. 3540 hozzászólás 51.
Az offtopikban tessek folytatni.
Írtam ennek a live suppotrnak és azt írta h várjak 24-48 órát és elvileg helyrejön a statom és hogy elnézést a kellemetlenségért
Fygaroo 2012. augusztus 13. 661 hozzászólás 559.
Válasz NobodyHD #2858. hozzászólására
Hello BF3 fanatikusok!! Most kaptam pár ismerősömmel együtt ( LVL 100 ) -ról LVL 1 re Teljes Stat Reset-et!!! Minden ok nélkül!!! Ha van még valakinek ilyen problémája az írja meg!! Valaki tud ilyenről valamit?? Köszi!!!
A FlagRun szervereken való aktív részvétel is statpad a DICE álláspontja szerint. Valahol igazuk is van.
It's a shame we have to die my dear, Noone's getting out of here alive this time...
A Stat reset lehet ideglenes, karbantartasos cuc, vagy ha statpaddoltatok es volt neki,nyom vhol akkor kaptok stat reszetet ennyi.
NobodyHD 2012. augusztus 13. 36 hozzászólás 4992.
Hello BF3 fanatikusok!! Most kaptam pár ismerősömmel együtt ( LVL 100 ) -ról LVL 1 re Teljes Stat Reset-et!!! Minden ok nélkül!!! Ha van még valakinek ilyen problémája az írja meg!! Valaki tud ilyenről valamit?? Köszi!!!
Válasz Elroy-Hun #2853. hozzászólására
Sziasztok!
BIOS frissítés problémám van.Ki tudna segíteni?
HP pavilion dv7. bios F.1a insyde(10/5/2011)
köszi
Csao,

Battlelogon keress meg...
Válasz Chucky_85 #2850. hozzászólására
Ha kihuzzod akkor is csinalja? Elmeletileg unbindelni kell az alap ertelmezzett posztrol a joysticketnek a reszeit... Tudod az utolso sorbol ami az infantryra megy. Szal csak a jet/helibe mukodjon a joystick.
Válasz SergeantEgozy #2851. hozzászólására
Sziasztok, az a problémám állt fel a játéknál, hogy:

Elindítom az origin-t, elindulás előtt felkínálja a rendszergazdakénti indítást:
Igen-> Kékhalál
Nem-> Origin kifagy
A játékot nem vettem elő már vagy 2-3 hónapja. Amikor először indítottam akkor frissített valamit.
Phenom 2 975 BE
8gb ddr3
win7, kb fél éve
Próbáltam az indítást honlapról is, de akkor is ez a gond.
Erdekes,hogy soknal ez a baj,hogy nem rendszergazdakent fut stb. stb.

Allitolag ez a megoldas ra:

Torold le az Origint es telepitsd fel ezt:
https://download.dm.origin.com/origin/beta/8.6.1.39/OriginSetup.exe
Anyi meg hozza, hogy jobb katt es futtatas rendszergazdakent(Run as Administrator)
V

Csukd be az Origint, ha meg gyozzodtel hogy nemfut,akkor a kovetkezot kell tenni,
Megnyitod ezt a konyvtart:
Program Files(x86)/Origin
Keresd meg ezt a file-t: 'IGO32.dll'
Atnevezzed: IGO32a.dll

Inditsd ujra el az origint,majd reinstalald a jatekot.(jobb katt a jatek-ra,es jatek instalacio reinstall ilyesmi a funkcio)

V
Hasznald origin nelkul a jatekot a kevessebb fej fajas erdekeben,csak jatek frissitesre kell hasznalni.
Válasz Boscow #2852. hozzászólására
Sziasztok !

Sok kihagyás után autmatikussan pb frissítettem de folyamatossan kivág minden szeró .

Hiba üzenet ---> punkbuster hiba ignoring md5tool queries

Megoldásokat elörre is köszönöm
PBSVC.EXE-t kell lefutatnod nem a pbsetupot.
Elroy-Hun 2012. augusztus 13. 33 hozzászólás 5214.
Sziasztok!
BIOS frissítés problémám van.Ki tudna segíteni?
HP pavilion dv7. bios F.1a insyde(10/5/2011)
köszi
Boscow 2012. augusztus 13. 72 hozzászólás 3426.
Sziasztok !

Sok kihagyás után autmatikussan pb frissítettem de folyamatossan kivág minden szeró .

Hiba üzenet ---> punkbuster hiba ignoring md5tool queries

Megoldásokat elörre is köszönöm
[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/31141efe1abb0da9.png[/img][/url]
SergeantEgozy 2012. augusztus 13. 1 hozzászólás 18301.
Sziasztok, az a problémám állt fel a játéknál, hogy:

Elindítom az origin-t, elindulás előtt felkínálja a rendszergazdakénti indítást:
Igen-> Kékhalál
Nem-> Origin kifagy
A játékot nem vettem elő már vagy 2-3 hónapja. Amikor először indítottam akkor frissített valamit.
Phenom 2 975 BE
8gb ddr3
win7, kb fél éve
Próbáltam az indítást honlapról is, de akkor is ez a gond.
Chucky_85 2012. augusztus 13. 9 hozzászólás 9284.
Válasz MasterboyXX #2849. hozzászólására
Nincs joystick/gamepad vagy vmi. eszkoz bedugva ami bekavarhat?
Válasz Chucky_85 #2848. hozzászólására
Sziasztok,
Volt már vkinek olyan bug-ja a BF3-ban, hogy 2 gombra nem reagál: a lövés és a sprint??? Kicsit bosszantó egy FPS játékban :S
Mindent kipróbáltam már (átállítottam a gombokat másikra is...mindent...) de semmi. A menüben, sőt a windowsba is jók a gombok, fizikailag semmi baja, a játékban ketyósodott meg...

Végső megoldásnál járok: újra telepítem a játékot, hátha

Nincs joystick/gamepad vagy vmi. eszkoz bedugva ami bekavarhat?
Chucky_85 2012. augusztus 12. 9 hozzászólás 9284.
Sziasztok,
Volt már vkinek olyan bug-ja a BF3-ban, hogy 2 gombra nem reagál: a lövés és a sprint??? Kicsit bosszantó egy FPS játékban :S
Mindent kipróbáltam már (átállítottam a gombokat másikra is...mindent...) de semmi. A menüben, sőt a windowsba is jók a gombok, fizikailag semmi baja, a játékban ketyósodott meg...

Végső megoldásnál járok: újra telepítem a játékot, hátha

MasterboyXX 2012. augusztus 11. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Lev576 #2846. hozzászólására
Lehet új katonát csinálni bf3-ban?
Úgy hogy közben a másik megmaradjon.
Akarsz uj katonat akkor megkell venni ujbol a jatekot.

Lev576 2012. augusztus 11. 30 hozzászólás 5429.
Lehet új katonát csinálni bf3-ban?
Úgy hogy közben a másik megmaradjon.
Cadaverass 2012. augusztus 11. 337 hozzászólás 1132.
Válasz szabi62 #2844. hozzászólására
A magyar BF 3 szerverek adminjait keresed, vagy bámilyen BF 3 szerver adminolással kapcsolatban van kérdésed?
Általában érdekelne pár infó!
No one gets left behind...
szabi62 2012. augusztus 10. 252 hozzászólás 1466.
Válasz Cadaverass #2843. hozzászólására
Hali!

Bf3 szerveradminok segítségét szeretném kérni! Kit keressek?
A magyar BF 3 szerverek adminjait keresed, vagy bámilyen BF 3 szerver adminolással kapcsolatban van kérdésed?
Cadaverass 2012. augusztus 10. 337 hozzászólás 1132.
Hali!

Bf3 szerveradminok segítségét szeretném kérni! Kit keressek?
Konigstiger 2012. augusztus 10. 522 hozzászólás 746.
Válasz Tacsi2012 #2841. hozzászólására
Szevasztok lenne egy kérdésem origin most hogy frisítve lett :siros: meg vannak a bárátaim és nem láttom őket hogy játszanak rákattanok hogy barátlista megjelenítés és nem mutat semmit csak azt hogy barátok keresése ezért nem tudom megnézni ki játszik és ki nem valaki tudna segíteni !!!!!!!???????
Nézd meg battlelogon. Aki origin listán fent van az bl-on is.
Tacsi2012 2012. augusztus 9. 197 hozzászólás 1745.
Szevasztok lenne egy kérdésem origin most hogy frisítve lett :siros: meg vannak a bárátaim és nem láttom őket hogy játszanak rákattanok hogy barátlista megjelenítés és nem mutat semmit csak azt hogy barátok keresése ezért nem tudom megnézni ki játszik és ki nem valaki tudna segíteni !!!!!!!???????
theceleb 2012. augusztus 7. 3 hozzászólás 14701.
Válasz MasterboyXX #2839. hozzászólására
Igen, lesz esely hogy elfusson a memoria elegge gaz ennel a jateknal..
Okés , köszönöm a segitséget!
MasterboyXX 2012. augusztus 7. 3540 hozzászólás 51.
Válasz theceleb #2838. hozzászólására
Már akartam bele ramot venni :) , na majd meglátjuk ugy Szted lesz esély hogy elfut?
Igen, lesz esely hogy elfusson a memoria elegge gaz ennel a jateknal..
theceleb 2012. augusztus 7. 3 hozzászólás 14701.
Válasz MasterboyXX #2837. hozzászólására
Laptop sosem volt jatekra kitalalva, meg az a 3GB memoria keves, legalabb vegyel bele +4GB-t.
Már akartam bele ramot venni :) , na majd meglátjuk ugy Szted lesz esély hogy elfut?
MasterboyXX 2012. augusztus 6. 3540 hozzászólás 51.
Válasz theceleb #2836. hozzászólására
Sziasztok!
Nekem az a problémám , hogy 1-2 perc játék után elkezdek laggolni vagyis szaggat a game ez miért van ? kevés lenne a gépem??

Gépem:
i5-460 proci
geforce gt420m 1gb videokari
3gb ram ( tán ezzel lehet probléma?)
Laptop sosem volt jatekra kitalalva, meg az a 3GB memoria keves, legalabb vegyel bele +4GB-t.
theceleb 2012. augusztus 6. 3 hozzászólás 14701.
Sziasztok!
Nekem az a problémám , hogy 1-2 perc játék után elkezdek laggolni vagyis szaggat a game ez miért van ? kevés lenne a gépem??

Gépem:
i5-460 proci
geforce gt420m 1gb videokari
3gb ram ( tán ezzel lehet probléma?)
Tacsi2012 2012. augusztus 6. 197 hozzászólás 1745.
You were disconnected from EA Online (1) ez meg most mi???? :siros:
Tomto98 2012. augusztus 6. 111 hozzászólás 2646.
Válasz raykrepsz #2830. hozzászólására
Na de milyen számon? :mosoly:
Én a EA terméktámogatás oldalán találtam meg.
Akkor már megvan a szám ?
Cadaverass 2012. augusztus 6. 337 hozzászólás 1132.
Megoldódott! A szám pedig: 06-1 505-9550. És azt kell mondjam a kezdeti beazonosítós mizéria után már ,értelmes kézséges segítségnyújtást kaptam!
Válasz Tomto98 #2829. hozzászólására
Cadaverass telefonon eltudod érni az EA-t!
??? Mi a szám???
raykrepsz 2012. augusztus 6. 548 hozzászólás 717.
Válasz Tomto98 #2829. hozzászólására
Na de milyen számon? :mosoly:
*818* raykrepsz
MasterboyXX 2012. augusztus 6. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Cadaverass #2827. hozzászólására
Üdv!

Origin belépéssel van gondom!Már minden lehetséges módszeren túl vagyok,valószínüleg "áldozat" vagyok valamiféle hackerkedés kapcsán!
Kérdésem az lenne,hogy milyen módon tudom utolérni az EA-t,hogy orvosoljam a dolgot,ugyanis alamiféle élő kapcsolat kellene,de a live chat már nem működik!
Telefonszám, emailcím? Kit keressek?
Csinalj uj mail cimel,ea accountot es jelentkezz a live supportnak.
Üdv!

Origin belépéssel van gondom!Már minden lehetséges módszeren túl vagyok,valószínüleg "áldozat" vagyok valamiféle hackerkedés kapcsán!
Kérdésem az lenne,hogy milyen módon tudom utolérni az EA-t,hogy orvosoljam a dolgot,ugyanis alamiféle élő kapcsolat kellene,de a live chat már nem működik!
Telefonszám, emailcím? Kit keressek?
mostmár semmi baj