Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Válasz shaddam #2776. hozzászólására
Usa karkand usa account, eu karkand EU account
Elvileg az usa accountom van de hova kell beírni mert az xmb-n lévő store-ba hiába írom le nem jelzi a letöltött mapokat, ha a bf3-on lévő store-ba megyek akkor ott nem ad ki semmit.
MasterboyXX 2012. július 12. 3540 hozzászólás 51.
Válasz morci1 #2775. hozzászólására
A videóba összefoglaltam a gondom: http://youtu.be/CdFEhdYn40k
Mivan, ha az UAC-t kikapcsolod+ jobb klikk originre:tulajdonsagok>kompatilitas futatas rendszergzdakent beallitod. Leokezzod es akkor mivan?
Ez mellett igy allisd be az Origint: Rakd be angolra ha ezt a 2opciot nemtudod magyarul:

Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
RBR6 2012. július 12. 2 hozzászólás 16323.
Válasz creativitypoker #2768. hozzászólására
vagy ha úgy se jó ahogy a kolléga mondta akkor próbáld ezt ha még nem csináltad volna ..

http://kepfeltoltes.hu/view/120710/tulajdonsagok_www.kepfeltoltes.hu_.png

http://kepfeltoltes.hu/view/120710/kompatibilit_s_www.kepfeltoltes.hu_.png

pipáld be : A program futtatása rendszergazdaként
Köszönöm a segítséget. :D Rájöttem mi volt a probléma: a C meghajtóra akartam letölteni, és azért kellett a rendszergazdai jogosultság, úgy hogy megadtam neki a D meghajtót és már így jó. :D
De akkor se értem, hogy miért nem akarta oda letölteni, hisz én vagyok a rendszergazda, na mind1 most már jó. :)
shaddam 2012. július 12. 906 hozzászólás 407.
Válasz Darkcatus2142 #2769. hozzászólására
Nekem az a gond hogy megvettem amerikában a back to karkandot ps3-ra de csak 1 kódot kaptam 1 lapra, amivel az xmb-n lévő psstore-ba kell beírni és letölti. Sikerült letölteni de nem akarja megjeleníteni a mapokat. Lehet hogy ki kell csippeltetni a 3ps-at vagy a bf3-ban lévő store-ba kell bemenni, ami viszont nem akarja megjeleníteni a dolgokat?
Usa karkand usa account, eu karkand EU account
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
morci1 2012. július 12. 2 hozzászólás 17383.
A videóba összefoglaltam a gondom: http://youtu.be/CdFEhdYn40k
Nálam nem akar semmit se behozni ps3-on a store -ba csak azt írja ki hogy próbáljam meg később. Pedig le akarom tölteni a b2k-ot, amihez jelszavam is van.
MasterboyXX 2012. július 10. 3540 hozzászólás 51.
Válasz WinnerB0Y #2772. hozzászólására
Sziasztok! Van egy olyan problémám, hogy mikor tegnap beléptem a battlelog ra hogy játszok egy kicsit 3 hét kihagyás után frissítette a játékot az origin. Én engedtem neki mert ugye miért is ne.
Miután frissített akármelyik szerverre próbálok felmenni hang van és csak fekete kép. Mit lehet tenni ez ellen?
Jatek javitast originben. Jobb klikk az originben a jatekodra es telepites javitasa.(kul. minden frissites/toredezettsegmentesites utan ajanlott ezt megcsinalni).
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
WinnerB0Y 2012. július 10. 3 hozzászólás 13621.
Sziasztok! Van egy olyan problémám, hogy mikor tegnap beléptem a battlelog ra hogy játszok egy kicsit 3 hét kihagyás után frissítette a játékot az origin. Én engedtem neki mert ugye miért is ne.
Miután frissített akármelyik szerverre próbálok felmenni hang van és csak fekete kép. Mit lehet tenni ez ellen?
swarley 2012. július 10. 10 hozzászólás 8678.
Válasz PALA-73 #2770. hozzászólására
Szia!

Nálam ugyan ez a gond.
A legútóbbi frissítés elött hibátlanul ment, most megy kb. 3 percig aztán jön a lagg , lagg hátán.
Próbáltam már rengeteg dolgot, de semmi nem javított rajta.
Egy egész délutánt fórumozással töltöttem, van Aki azt mondja, hogy szerver oldali probléma miatt van.
Neked sikerült már megoldást találni?
Nekem néha laggol, néha nem...... Fogalmam sincs miért. Esetleg leírnád, hogy mileyn pc-d van?
PALA-73 2012. július 10. 10 hozzászólás 8818.
Válasz swarley #2730. hozzászólására
Sziasztok!
Nekem az lenne a problémám , hogy nagyon laggol a játék. Nem fps lagg, hanem olyan, mintha lefagyna a játék fél másodpercekre.
Gépem:
Videókártya: nvidia gtx 560 ti (legfrisebb driver)
proci : amd phenom II 955 3,2 ghz 4 mag
8gb ram
Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném :S
Szia!

Nálam ugyan ez a gond.
A legútóbbi frissítés elött hibátlanul ment, most megy kb. 3 percig aztán jön a lagg , lagg hátán.
Próbáltam már rengeteg dolgot, de semmi nem javított rajta.
Egy egész délutánt fórumozással töltöttem, van Aki azt mondja, hogy szerver oldali probléma miatt van.
Neked sikerült már megoldást találni?
Nekem az a gond hogy megvettem amerikában a back to karkandot ps3-ra de csak 1 kódot kaptam 1 lapra, amivel az xmb-n lévő psstore-ba kell beírni és letölti. Sikerült letölteni de nem akarja megjeleníteni a mapokat. Lehet hogy ki kell csippeltetni a 3ps-at vagy a bf3-ban lévő store-ba kell bemenni, ami viszont nem akarja megjeleníteni a dolgokat?
Válasz RBR6 #2760. hozzászólására
Az Origin nem engedi telepíteni ai Battlefield 3-at.
Eredetibe megvan a BF 3. Nem volt vele minden rendben, ezért újra akartam telepíteni. Le is töröltem a gépről, de amikor újra akartam rakni, akkor az Origin valamiért nem engedi letölteni, mert azt kéri, hogy a rendszergazda kénet jelentkezzek be, és úgy kezdjem el a letöltést, de nekem rendszergazdi fiókon kívül nincs más, szóval még ha akarnék se tudnék nem rendszergazda lenne.
Mit tehetek? Kérlek segítsetek, mert azért mondanom se kell elég drága ez a játék ahhoz, hogy csak a polcomon porosodjon.
vagy ha úgy se jó ahogy a kolléga mondta akkor próbáld ezt ha még nem csináltad volna ..

http://kepfeltoltes.hu/view/120710/tulajdonsagok_www.kepfeltoltes.hu_.png

http://kepfeltoltes.hu/view/120710/kompatibilit_s_www.kepfeltoltes.hu_.png

pipáld be : A program futtatása rendszergazdaként
Drang 2012. július 10. 2730 hozzászólás 86.
Üdv!

PB problémákról, itt egy kis összefoglaló nandor kollégától!

Köszönet érte!
Drang over and out!
mér van az hgy fél orán keresztül csak joining server?!:siros::siros::siros::siros:
Válasz Mohariczozo_HUN #2763. hozzászólására
Mii lehet a probléma ?
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Mohariczozo_HUN' (for 5 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES) #9006 :siros:
9006-os hiba nem a frissites miatt van. Hanem mert a pb nem tud komunikalni 1ik fele verzioja. Megbirod csinalni azt,hogy ujrainditod a geped,aztan jo lesz. Vagy ha tuti biztosra akarsz menni akkor, PBSVC.EXE-t letoltod es lefutattod rendszergazda kent. Majd ujrainditod akkor 100%,hogy nem kapod ezt a hiba uzenetet 1darabig. A gond az,hogy ezt okozhatja sokszor az antivirus/tuzfal akar a windows kiakad rajta bekapcsolaskor.
Válasz Mohariczozo_HUN #2763. hozzászólására
Mii lehet a probléma ?
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Mohariczozo_HUN' (for 5 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES) #9006 :siros:
Próbáld meg frissíteni.
Mii lehet a probléma ?
Válasz RBR6 #2760. hozzászólására
Eredetibe megvan a BF 3. Nem volt vele minden rendben, ezért újra akartam telepíteni. Le is töröltem a gépről, de amikor újra akartam rakni, akkor az Origin valamiért nem engedi letölteni, mert azt kéri, hogy a rendszergazda kénet jelentkezzek be, és úgy kezdjem el a letöltést, de nekem rendszergazdi fiókon kívül nincs más, szóval még ha akarnék se tudnék nem rendszergazda lenne.
Mit tehetek? Kérlek segítsetek, mert azért mondanom se kell elég drága ez a játék ahhoz, hogy csak a polcomon porosodjon.
Törlöd az Origint, szépen letöltöd innen: http://www.origin.com/download a legfrissebb telepítőt és ezt telepíted fel. Elvileg jónak kell lennie.
sulpog 2012. július 8. 4 hozzászólás 12314.
Sziasztok!
Nekem azzal van gondom, hogy amikor elindítom a játékot látom joining game utána initializing rá kattintok az ikonra amivel be tudok lépni a Bf-be de nem megy mert hibát ír ki és azt írja, hogy program bezárása majd a windows értesít a hiba megtalálásakor.Újra telepítettem de úgy sem volt jó nem tudom mi lehet mert 1 hete még játszottam vele.
Előre is köszönöm a válaszokat.
RBR6 2012. július 8. 2 hozzászólás 16323.
Nekem az a gond hogy megvettem amerikában a back to karkandot ps3-ra de csak 1 kódot kaptam 1 lapra, amivel a psstore-ban kell beírni és letölti. Sikerült letölteni de nem akarja megjeleníteni a mapokat. Lehet hogy ki kell csippeltetni a ps3-at? Viszont meg van a sima battlefield 3.
vitya81 2012. július 3. 51 hozzászólás 4170.
Válasz Konigstiger #2757. hozzászólására
Ha tele van a szerver, és valakinek van fenntartva privát slot, akkor automatikusan kidob valakit. Pechedre pont te voltál az. Klánokban, nagyobb közösségekben jellemző ez. Megoldható lenne illedelmesebben is, jelezhetnék például a szerverüzenetekben hogy: bocs srácok, de néhány tagnak foglalt helye van a szerveren és ezért előfordulhat hogy 1 vagy több ember kickelve lesz ha megjön a tag.
Ez fantasztikus. Mostanában mindig beleakadok olyan szerverbe, ahol kisebb-nagyobb gondokat okoznak az adminok a szabályaikkal. Tényleg kezd sok lenni. A battlellog 1 másodperces gondolkodását a szűrési feltételeknél ne is említsem...meg a többi apróság. Na mindegy, köszi a segítséget! Szép napot!
Válasz vitya81 #2756. hozzászólására
hi!

Most ez mi a bánat? ezzel az üzenettel dobtak ki: Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Making Room for Members. kib*sznak azért, mert jött egy haver?! pfff.....

Már kezd nagyon elegem lenni ebből a ...-ból
Ha tele van a szerver, és valakinek van fenntartva privát slot, akkor automatikusan kidob valakit. Pechedre pont te voltál az. Klánokban, nagyobb közösségekben jellemző ez. Megoldható lenne illedelmesebben is, jelezhetnék például a szerverüzenetekben hogy: bocs srácok, de néhány tagnak foglalt helye van a szerveren és ezért előfordulhat hogy 1 vagy több ember kickelve lesz ha megjön a tag.
vitya81 2012. július 3. 51 hozzászólás 4170.
hi!

Most ez mi a bánat? ezzel az üzenettel dobtak ki: Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Making Room for Members. kib*sznak azért, mert jött egy haver?! pfff.....

Már kezd nagyon elegem lenni ebből a ...-ból
Válasz MasterboyXX #2754. hozzászólására
Allisd be,hogy menyen az origin frissites,aztan hatha letolt vmi. updatet ami megoldja. Vagy Toltsd le a legfrissebb verziot az origin oldalarol.
Ez nem segített, de egy a Windows-ból való ki és be jelentkezés megoldotta a problémát, ha valakinek később is ez lenne a gondja, ez segíthet :kacsint:
Válasz LEGIONBOSS #2753. hozzászólására
Tisztelt guruk. Origin barátom nem hajlandó elvégezni a Premium által biztosított Close Quarters telepítését, mert "nem rendszergazdaként vagyok bejelentkezve"
A gépet csak én használom, így történetesen rendszergazda vagyok, csak ezt az Origin nem fogja fel.
Mit tegyek plíz help :bocs:
Allisd be,hogy menyen az origin frissites,aztan hatha letolt vmi. updatet ami megoldja. Vagy Toltsd le a legfrissebb verziot az origin oldalarol.
Tisztelt guruk. Origin barátom nem hajlandó elvégezni a Premium által biztosított Close Quarters telepítését, mert "nem rendszergazdaként vagyok bejelentkezve"
A gépet csak én használom, így történetesen rendszergazda vagyok, csak ezt az Origin nem fogja fel.
Mit tegyek plíz help :bocs:
Sziasztok

gtx550 1g-vel,i5 2500k, 4g ram, win7 64 bit-el tolom, és prémium +jelenés óta képregény a 32-fő feletti pálya.. (3-4-es pinggel)
hasonló konfiggal valakinek hasonló gond? esetleg +oldás? (szénné állítgattam de semmi változás. low-on 1360x768,köv lépés a 800x600 de azmár gáz)

Sziasztok! A következő lenne a probléma: amikor elindítom a játékot és játszok egy szerveren kb 5-10 percet a fegyverem a következőképpen viselkedik: HA egy ellenségre célzok akkor lő egyet majd kb 1 másodperc után elkezd rendesen lőni amikor a semmibe lövök akkor lő normálisan. Ha az előbbi megtörténik akkor az egész windows a hatása alá kerül. Ha mozgatom az egeret miközben nyomom a bal egérgombot akkor egyszercsak elengedi majd újra nyomva tartja(fájlok húzogatását egyik mappából a másikba ellehetetleníti).Természetesen kipróbáltam egy restarttal+másik egérrel de akkor is ugyanez történt de ha nem játszok vele akkor ez nem történik meg. Szóval mi lehet a probléma ?
Konigstiger 2012. június 29. 522 hozzászólás 748.
Válasz reich #2749. hozzászólására
Sziasztok nem tudjátk van most valami a szerókkal.Mert az origin nem kapcsolódikEzt írja:A kapcsolódás sikertelen.A bejelentkezési szerver nem válaszol vagy nem elérhető.Kérjük próbálokozz később.Netem van meg minden.Ez miért van most?
Ilyesmin már meg sem szabad lepődni, EA-DICE garantált a gondtalan szórakozás xD
reich 2012. június 29. 35 hozzászólás 5036.
Sziasztok nem tudjátk van most valami a szerókkal.Mert az origin nem kapcsolódikEzt írja:A kapcsolódás sikertelen.A bejelentkezési szerver nem válaszol vagy nem elérhető.Kérjük próbálokozz később.Netem van meg minden.Ez miért van most?
Konigstiger 2012. június 29. 522 hozzászólás 748.
Válasz imijs96 #2747. hozzászólására
A játékkal lenne probléma,ugyanis a kurzor képe nem ugyanott van mint ahol a kattintást érzékeli( 1-ik pontba van a képe 5cm re 45fokkal meg ahova kattintok)(igy pár dologra ráse tudok menni) és csak akkor ha teljes képernyőn van,ha leveszem picibe akkor megin jó.
Mi lehet a probléma?Mer feltettem a BFBC2-őt is és avval is ez a problémám.(a régi gépemen ment jól a BFBC2)
Lehet,hogy a videókari?(Radeon HD6970)
Nekem a Crysis Warhead-ben volt ilyen gondom, mikor átállítottam a felbontást játékon belül (alapból kisebb volt mint amennyin játszani szoktam). A megoldás az volt hogy a config fájlban írtam át a felbontást és nem a játékon belül, a menüben. De nem tudom mi okozta. Jó lenne tudni milyen driver van a vga mellé, esetleg próbáld ki a legutóbbit.
imijs96 2012. június 29. 1 hozzászólás 18897.
A játékkal lenne probléma,ugyanis a kurzor képe nem ugyanott van mint ahol a kattintást érzékeli( 1-ik pontba van a képe 5cm re 45fokkal meg ahova kattintok)(igy pár dologra ráse tudok menni) és csak akkor ha teljes képernyőn van,ha leveszem picibe akkor megin jó.
Mi lehet a probléma?Mer feltettem a BFBC2-őt is és avval is ez a problémám.(a régi gépemen ment jól a BFBC2)
Lehet,hogy a videókari?(Radeon HD6970)
Rollvt 2012. június 29. 30 hozzászólás 5509.
Válasz shaddam #2742. hozzászólására
Játékoknál úgy van hogy ha megveszed egy másik accal másik storeból attól még játszhatsz ugyanarról a géppel is vele. Elvileg mennie kell, gyakorlatilag nem mondanám ezt bátran mert hátha genyan-nyan lesz. Rendelj innen így olcsóbban kijössz
Köszönöm a segítséget.
Pont a hozzászólásod előtt nemsokkal találtam rá erre az oldalra, így 14 ezer ft-ból megoldottam és még maradt 1 font is a számlámon. :vigyor:
HuNRyaN 2012. június 27. 308 hozzászólás 1221.
Válasz Vadaszeb #2741. hozzászólására
Na meg is van a megoldás. Végtelenül egyszerű, konkrétan mikor megláttam az ötletet csak mosolyogtam. De működik. Töröld az Origin-t. Majd töltsd le az Origin hivatalos oldaláról. www#origin#com. És tedd be a lemezt, arról telepítni. Nem kell másik account, semmi. Csak ennyi a trükk, hogy ne a lemezről tedd fel az Origint. Remélem tudtam segíteni és megspórolsz pár bosszús órát.
nah hallod pont ezt tettem mielőtt leírtad volna :D és már most is gamelek vele :DDDD
vincsenzo22 2012. június 27. 2 hozzászólás 15955.
Válasz swarley #2739. hozzászólására
nekem is ez a gondom :S le tudnád írni milyen géped van?
szia meg oldódott csak annyi volt az egész hogy karbantartás volt !! írtak hogy orvosolják a hibát :Dés most már jó :D
Konigstiger 2012. június 27. 522 hozzászólás 748.
Válasz HuNRyaN #2740. hozzászólására
nah engem felnyan-nyan ez az origin :siros: felraktam a gamet-t még meg is vártam az 5 órás frissítést és ahogy készlett mintha misem történt volna elfelejtettt mindent -.-"
Írtam én is tippet korábban, én speciel hétvégén telepítettem újra az egész rendszert és nem volt se frissítéssel, se telepítéssel gondom. Olvasd el a #2723 számú hozzászólást és próbáld ki.
shaddam 2012. június 27. 906 hozzászólás 407.
Válasz Rollvt #2737. hozzászólására
Ps3-on létrehoztam egy fiókot magyar store-ra. Ha itt veszem meg, normálisan forintért a battlefield premium-ot, akkor azt tudom használni az UK-s fiókomon is? Ugye az e-mail cím illetve ID is más.
Játékoknál úgy van hogy ha megveszed egy másik accal másik storeból attól még játszhatsz ugyanarról a géppel is vele. Elvileg mennie kell, gyakorlatilag nem mondanám ezt bátran mert hátha genyan-nyan lesz. Rendelj innen így olcsóbban kijössz
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
Vadaszeb 2012. június 27. 2 hozzászólás 16213.
Válasz HuNRyaN #2729. hozzászólására
Hello! Az lenne a gondom h. Origin-en akarja telepíteni magát és mikor rámennék h. Letöltés akkor kiírja h. Rendszergazdaként kell bejelentkezned....
és még ráadás h. rendszergazda vagyok a gépen szval nemértem mit hülyül
Na meg is van a megoldás. Végtelenül egyszerű, konkrétan mikor megláttam az ötletet csak mosolyogtam. De működik. Töröld az Origin-t. Majd töltsd le az Origin hivatalos oldaláról. www#origin#com. És tedd be a lemezt, arról telepítni. Nem kell másik account, semmi. Csak ennyi a trükk, hogy ne a lemezről tedd fel az Origint. Remélem tudtam segíteni és megspórolsz pár bosszús órát.
nah engem felnyan-nyan ez az origin :siros: felraktam a gamet-t még meg is vártam az 5 órás frissítést és ahogy készlett mintha misem történt volna elfelejtettt mindent -.-"
swarley 2012. június 27. 10 hozzászólás 8678.
Válasz vincsenzo22 #2735. hozzászólására
sziasztok nekem olyan gondom lenne hogy tegnap a BF3 nál spontán el kezdett akadni a játék de ilyen pár másodpercekre! de eddig ilyet még soha nem csinált az fps em is olyan 60 70 nél van úgy hogy a játék nem akadhat ! nem tudom mi lehet a probléma valaki esetleg ??? a pingem is 30-40 közt van köszi előre is !
nekem is ez a gondom :S le tudnád írni milyen géped van?
TruTymoOo 2012. június 27. 1 hozzászólás 18890.
Sziasztok,a gond
om a következő,nem tudom telepíteni a játékot.Beteszem a Disc 1-et elinditom az autorunt ki dobja hogy install,nyelvet,megyek továb föl telepíti az origint.Nah és itt a baj,nem enged be az originbe,regisztráltam vagy 4-5 ször de nem akar be engedni,viszont az oldalon meg igen.Nem tudom mi van hogy hogyan kelen telepiteni lehet én vagyok a hülye de várom a válaszokat,vadonat uj a játék.(Természetesen eredeti)
Rollvt 2012. június 27. 30 hozzászólás 5509.
Ps3-on létrehoztam egy fiókot magyar store-ra. Ha itt veszem meg, normálisan forintért a battlefield premium-ot, akkor azt tudom használni az UK-s fiókomon is? Ugye az e-mail cím illetve ID is más.
Rollvt 2012. június 27. 30 hozzászólás 5509.
vincsenzo22 2012. június 27. 2 hozzászólás 15955.
sziasztok nekem olyan gondom lenne hogy tegnap a BF3 nál spontán el kezdett akadni a játék de ilyen pár másodpercekre! de eddig ilyet még soha nem csinált az fps em is olyan 60 70 nél van úgy hogy a játék nem akadhat ! nem tudom mi lehet a probléma valaki esetleg ??? a pingem is 30-40 közt van köszi előre is !
Válasz schricsi #2689. hozzászólására
Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy nem tudom telepíteni a játékot, mert:"A folytatáshoz rendszergazdaként kell bejelentkezned" üzenetet kapom!Origint feltelepítem, de tovább nem enged, amikor a játék jönne!gépet/origint/bf3.exe-t is rendszerg.-ként indítom, de semmi!Rendszer csere nem megoldás, az már megtörtént.A felhasználói fiókom Rendszergazda, már csak azért is mert ez az egy felh fiók van. 64 és 32-n is ez a helyzet!Régebben már fentvolt ugyan ezen a rendszeren csak letöröltem és most megint telepíteném de ez a helyzet...
Próbáltam úgy is hogy letöltöm az originnel a játékot de amikor telepítené, akkor is ezt írja...(Origi game)
Remélem tud valaki segíteni előrre is köszi
Próbáld meg az op.Rendszert Csökkentett mód hálózattal indítani és ugy felrkani
mostis ugyanaz :\ nemvágom lehet h. magától akarja frissíteni és ugy csinálja!?
bbdc77 2012. június 26. 101 hozzászólás 2831.
Válasz HuNRyaN #2731. hozzászólására
nekem mostmeg az a gáz h. a telepítés 99%-nál mintha megállni semmi életjel csak tölt a végtelenségbe
Nem vagy egyedül, nekem is ezt csinálja.

szerk.: sőt, sok embernek ezt csinálja.
HuNRyaN 2012. június 26. 308 hozzászólás 1221.
Válasz HuNRyaN #2729. hozzászólására
Hello! Az lenne a gondom h. Origin-en akarja telepíteni magát és mikor rámennék h. Letöltés akkor kiírja h. Rendszergazdaként kell bejelentkezned....
és még ráadás h. rendszergazda vagyok a gépen szval nemértem mit hülyül
nekem mostmeg az a gáz h. a telepítés 99%-nál mintha megállni semmi életjel csak tölt a végtelenségbe
swarley 2012. június 26. 10 hozzászólás 8678.
Sziasztok!
Nekem az lenne a problémám , hogy nagyon laggol a játék. Nem fps lagg, hanem olyan, mintha lefagyna a játék fél másodpercekre.
Gépem:
Videókártya: nvidia gtx 560 ti (legfrisebb driver)
proci : amd phenom II 955 3,2 ghz 4 mag
8gb ram
Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném :S