Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Gergi007 2012. június 2. 6 hozzászólás 10456.
Válasz Caedem #2623. hozzászólására
Valaki arra tudna mondani tippet hogyan inditsam el a telepítőt rendszergazdaként? MErt amikor fel akarom tenni a kkor azt írja ki, hogy: A folytatáshoz rendszergazdaként kell belépned. Ezt hogyan oldhatnám meg? :szomoru: És nem először rakom fel!! Ezt a problémát most írja ki először. :omg:
Nekem is A folytatáshoz rendszergazdaként kell belépned gondom van ujra húztam a gépet és az istenértsem lehet feltenni a bf et meg semmi mást az originben ....futtathatok én akármit rendszergazdaként (win7)
Válasz Caedem #2623. hozzászólására
Valaki arra tudna mondani tippet hogyan inditsam el a telepítőt rendszergazdaként? MErt amikor fel akarom tenni a kkor azt írja ki, hogy: A folytatáshoz rendszergazdaként kell belépned. Ezt hogyan oldhatnám meg? :szomoru: És nem először rakom fel!! Ezt a problémát most írja ki először. :omg:
Ha van setup.exe (most elő nem szedem a dvd-t hogy megnézzem) akkor jobb klikk az exe-n, és ott lesz felülről a 4. opció hogy "futtatás rendszergazdaként". Nem vágom milyen oprendszert használsz, mert ha nincs más felhasználói fiók, akkor ugye más nem lehetsz csak rendszergazda.
Caedem 2012. június 1. 8 hozzászólás 9782.
Válasz Warges #2621. hozzászólására
Beszéltem a a live chattal azt mondják , hogy másokkal is elöfordult a statt nullázás és hogy nyugodjak meg....
Van egy olyan sanda gyanúm hogy ez nem fog változni. Nyugodtan integess szépen a statjaidnak. Biztos hogy nem véletlen volt.
Warges 2012. május 30. 42 hozzászólás 4617.
Válasz Warges #2620. hozzászólására
köszi megnézem.....
Beszéltem a a live chattal azt mondják , hogy másokkal is elöfordult a statt nullázás és hogy nyugodjak meg....
Válasz Konigstiger #2619. hozzászólására
Lehet hogy valaki reportolt csalásért, vagy bughasználatért és azért kaptad. Nem tudom hivatalosan hogy zajlik az ilyesmi, de nem hiszem hogy szólnak előtte. Írhatsz a supportnak, de ha valami hasonló okból kaptad, akkor fújhatod.
köszi megnézem.....
Válasz Warges #2618. hozzászólására
Sanda_Pityere
De ha resetelnek akor megirják miért nem?

illetve a live cheten megmondták volna...
Lehet hogy valaki reportolt csalásért, vagy bughasználatért és azért kaptad. Nem tudom hivatalosan hogy zajlik az ilyesmi, de nem hiszem hogy szólnak előtte. Írhatsz a supportnak, de ha valami hasonló okból kaptad, akkor fújhatod.
Válasz Konigstiger #2617. hozzászólására
Ha jól veszem ki az első kommentedből akkor elérted a maximális rangot, az 145, vagyis 100-as sas. És ezt teljesen resetelték, akkor most lvl 1-es vagy? Ha így történt az nem a battlelog hibája. Nekem annyi jött le ebből a dologból vagy vannak olyanok aki a hétvége alatt megszerzett pontjaikat nem kapták meg. De a te esetedben teljes stat reset volt, olyasmiről pedig nem írt senki. Szóval erős a gyanúm hogy a te esetedben komolyabb dolog van a háttérben. Persze lehet hogy tévedek. Battlelogon mi a neved?
Sanda_Pityere
De ha resetelnek akor megirják miért nem?

illetve a live cheten megmondták volna...
Válasz Warges #2616. hozzászólására
Nem , a dupla xp hétvége után több stattot is elvesztettek amit irnak is a Battlelog tetején (ahogy szipkaropka is mondta) Én is 1 vagyok köztük....
De mivel a 3. napja sem oldották meg kezdek kétségbe esni....
Mondok 1 példát: susport medálom a löszeradagolásért járóból volt 100 medálom. Ennél több nem kapható. De most nulla van. Mi van ha szerzek még hármat?
Ha jól veszem ki az első kommentedből akkor elérted a maximális rangot, az 145, vagyis 100-as sas. És ezt teljesen resetelték, akkor most lvl 1-es vagy? Ha így történt az nem a battlelog hibája. Nekem annyi jött le ebből a dologból vagy vannak olyanok aki a hétvége alatt megszerzett pontjaikat nem kapták meg. De a te esetedben teljes stat reset volt, olyasmiről pedig nem írt senki. Szóval erős a gyanúm hogy a te esetedben komolyabb dolog van a háttérben. Persze lehet hogy tévedek. Battlelogon mi a neved?
Válasz Konigstiger #2612. hozzászólására
Csak úgy nem resetelnek minden statot. Ennek oka volt.
Nem , a dupla xp hétvége után több stattot is elvesztettek amit irnak is a Battlelog tetején (ahogy szipkaropka is mondta) Én is 1 vagyok köztük....
De mivel a 3. napja sem oldották meg kezdek kétségbe esni....
Mondok 1 példát: susport medálom a löszeradagolásért járóból volt 100 medálom. Ennél több nem kapható. De most nulla van. Mi van ha szerzek még hármat?
Válasz szipkaropka #2614. hozzászólására
A battlelogon ha minden igaz van fenn egy világoszöld csík ott írják hogy már rajta vannak az ügyön,reméljük megoldják hamar
Igen olvastam és beszéltem velük live chaten azt mondják dolgoznak rajta....
3 napja.......
Kicsit kezdek kétségbe esni mert azért ez elég sok idö......

a haverok meg jól szórakoznak több hoooah-t kaptam a 4-es rankomra mint a 145.-re:mosoly:
Válasz Warges #2611. hozzászólására
Remek!!!!!! már 3 napja nem tudok játszani mert törölték a teljes stattomat!!!!!!!!!!
Vasárnap elértem a 100-as sast hétfön mér ures volt a stattom. Most unlockoljam azokat a fegyvereket megint amit már 5 csillagra kilöttem?
Kiváncsi vagyok, hpgy egyáltalán visszakapom-e.....
kiváncsi vagyok , hogy a premium megjelenéséig megoldják -e de az biztos ,hogy nem kezdem ujra azt a 400 órát amit belefeccöltem......
Köszönöm DICE.....
A battlelogon ha minden igaz van fenn egy világoszöld csík ott írják hogy már rajta vannak az ügyön,reméljük megoldják hamar
Remek visszapattintottak azEA fiúk az accomat,nagy köszönet Konigstigernek a gyors segítségért!
Válasz Warges #2611. hozzászólására
Remek!!!!!! már 3 napja nem tudok játszani mert törölték a teljes stattomat!!!!!!!!!!
Vasárnap elértem a 100-as sast hétfön mér ures volt a stattom. Most unlockoljam azokat a fegyvereket megint amit már 5 csillagra kilöttem?
kiváncsi vagyok , hogy a premium megjelenéséig megoldják -e de az biztos ,hogy nem kezdem ujra azt a 400 órát amit belefeccöltem......
Köszönöm DICE.....
Csak úgy nem resetelnek minden statot. Ennek oka volt.
Köszönöm DICE.....
Válasz deeper01 #2609. hozzászólására
Ha megvetted a játék CD-s verzióját, fotózd le, azt is ahol található a serial kód látható és irj egy levelet a supportnak ezzel kapcsolatban. Ha viszont "online" vetted meg, akkor nincs ötletem.
( Én amikor megvettem digitálisan, lefotóztam az "aktiválást" a print screen gombal hogy ha esetleg ellopják az accom, akkor tudjam bizonyitani, hogy igen is, az enyém. )

Konig:
Én szép hosszú, és bonyolult jelszót találtam ki a Steam accomhoz, és már megvan több mint fél éve, egyszer sem törte fel senki se.
Az enyém sem volt épp rövid és egyszerű, mégis sikerült nekik, akkor még nem volt steam guard sem. Szóval ha valamit nagyon fel akarnak törni, fel is törik.
deeper01 2012. május 30. 43 hozzászólás 4555.
Ha megvetted a játék CD-s verzióját, fotózd le, azt is ahol található a serial kód látható és irj egy levelet a supportnak ezzel kapcsolatban. Ha viszont "online" vetted meg, akkor nincs ötletem.
( Én amikor megvettem digitálisan, lefotóztam az "aktiválást" a print screen gombal hogy ha esetleg ellopják az accom, akkor tudjam bizonyitani, hogy igen is, az enyém. )

Konig:
Én szép hosszú, és bonyolult jelszót találtam ki a Steam accomhoz, és már megvan több mint fél éve, egyszer sem törte fel senki se.
No emberek!
Az van ,hogy lenyúlták a battlefield accomat:[DSL] kinisberg néven valami orosz nyan-nyan!
Ilyenkor hova forduljak???
profetaa 2012. május 30. 171 hozzászólás 1942.
Ez nem gond, csak kérdés: Le lehet úgy tölteni a patch-eket külön mint BC2-be? Mert 1 mb-es nettel necces nekiállni updételni.
Válasz szipkaropka #2605. hozzászólására
Halló!
Nekem olyan gondom van,hogy 3 napig nem is szóltam hozzá a gamehoz,tegnap reggel viszont inditottam az Origint de kérte a email címet és a jelszót,nem volt jó,aztán benéztem battleloggra de ott se fogadott el semmit! Próbáltam az EA oldalán kérni másik jelszót de azt írja nem létező az emailom,az Origin panelon is próbáltam jelszót küldetni de az sem küld?
Valakinek valami ötlete???
Köszi.
Nem gépelted el véletlen az a-mail címet? Vagy esetleg mást adtál meg mint amire emlékszel. Ha esetleg van több címed próbáld végig azokkal is. Ha véletlen eltulajdonították volna az accodat, akkor a supportnak kéne írni levelet. Nekem a Steam accomat törték fel egyszer, írtam nekik levelet, mellékelten egy képet az egyik meglévő játékom serialjáról, és 1-1 napon belül visszaállították az accot. 2x vagy 3x még próbálkozott a srác aki lenyúlta (valszeg amcsi volt) mert kaptam az e-mailt hogy jelszómódosítást "kértem", de fújhatta. Esetleg ha megadnád a BattleLog nevedet meg lehetne nézni hogy volt e tevékenység az elmúlt pár napban az accounttal.
Halló!
Nekem olyan gondom van,hogy 3 napig nem is szóltam hozzá a gamehoz,tegnap reggel viszont inditottam az Origint de kérte a email címet és a jelszót,nem volt jó,aztán benéztem battleloggra de ott se fogadott el semmit! Próbáltam az EA oldalán kérni másik jelszót de azt írja nem létező az emailom,az Origin panelon is próbáltam jelszót küldetni de az sem küld?
Valakinek valami ötlete???
Köszi.
Válasz Bighitrider #2603. hozzászólására
háló!

na nálam az a gond hogy a játék nem jegyzi a roundok statisztikáját conquestben ! rushban igen.... és ez iogazából most azért izgatott fel de K****RA mert pont most nyomtam egy csomó olyan járművel killeket amikkel eddig nem , meg fegyokkal, meg új medálokat kaptam ( volna ), Mi a gáz valami már megint a battlelogon nyan-nyanakszik? most úgy vagyok vele hogy szüneteltetem me nagyon felnyan-nyanta az agyam, de remélem h megcsinálják és rendezik a sorokat mindenkinél! Nálatok okés minden?
A BattleLoggal van valami, ha jól láttam külön fórumtopik (asszem ez a becsületes neve) is nyílt hozzá. http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654348035786911/
És a Battlelog felső részén, a menüsor alatt ott díszeleg világoszöld mezőben hogy dolgoznak az ügyön.
"We are aware of the stats losses occuring and are working on a fix."
háló!

na nálam az a gond hogy a játék nem jegyzi a roundok statisztikáját conquestben ! rushban igen.... és ez iogazából most azért izgatott fel de K****RA mert pont most nyomtam egy csomó olyan járművel killeket amikkel eddig nem , meg fegyokkal, meg új medálokat kaptam ( volna ), Mi a gáz valami már megint a battlelogon nyan-nyanakszik? most úgy vagyok vele hogy szüneteltetem me nagyon felnyan-nyanta az agyam, de remélem h megcsinálják és rendezik a sorokat mindenkinél! Nálatok okés minden?
BALU36 2012. május 29. 33 hozzászólás 5241.
Válasz aszkorbin #2595. hozzászólására
Rendben, a gondom:
Indítom a multit(origin-es, battlelog-ról), a betöltés után, se szó se beszéd, a BF3 egyszerűen leáll, és még maga a folyamat is eltűnik, mindent próbáltam már, frissítettem a Drivert, DirectX-et, kikapcsoltam a vírusírtót, de semmi, ugyan úgy ledob.

Proci: Intel Core TM2 Duo E7500 2.93GHz 2.93 GHz
VGA: ATI Raedon HD 5600 Series
RAM: 2 GB
OP rendszer: Windows 7 Ultimate 32bit(64bit-es működésre is képes)
Nálam is ez volt!De csak miután frissítettem az orgint 05.26. Úgy oldottam meg,hogy a rendszer viszaállitást választottam.Azóta nincs vele gondom!Szóval töröltem a frissítést.
deeper01 2012. május 28. 43 hozzászólás 4555.
Válasz ElgatoNegro #2594. hozzászólására
Sziasztok!
Az új Origin letöltés óta,egyszerűen nem tudok sem a multival,sem a campagain részével játszani a játéknak,a következő üzenetet dobja ki.: "Game running in the background needs to be closed"
Ezzel mit tudok kezdeni?
Konfigom.:

Proceszor:Intel Core 2 Quad Q8400
VGA: AMD Radeon HD 6750 1GB GDDR5
Ram: 4 Gb Kingmax
Operációs rendszer.: Windows 7 64 bit

Ui.:
(eddig a játék tökéletesen működött,semmi gond nem volt vele!!!!)
Javitás originben esetleg?
Azt irja hogy a játék már fut.
Rendben, a gondom:
Indítom a multit(origin-es, battlelog-ról), a betöltés után, se szó se beszéd, a BF3 egyszerűen leáll, és még maga a folyamat is eltűnik, mindent próbáltam már, frissítettem a Drivert, DirectX-et, kikapcsoltam a vírusírtót, de semmi, ugyan úgy ledob.

Szerintem is a gépeddel van a baj.
Válasz HUNSoldier86 #2586. hozzászólására
Sziasztok!

Tudnátok segíteni nekem? Az a problémám, hogy sok szeron szinte mindegyiken azt csinálja a játék hogy játszok és mikor lemegy 1 kör és töltené be az új mappot mindig kifagy a játék és csak feladatkezelőbe tudom bezárni a játékot. kidob mindig 1 hibaüzenetet is, hogy a program helytelen használat miatt bezárult. vagy valami ilyesmi. Orgint már frissitett magának a game. CO-OP modba is a harmadik pályánál mikor kikisérem a tuszt a konvojhoz ugyan ezt csinálja .
Amikor ugye töltené a mappot, előtte rakd le tálcára a játékot, várj 5 percet és elvileg betölt a pálya.
Válasz pamdavid #2593. hozzászólására
Hali

Egy kérdés:

Egyesek hogyan vezetik a helikopter és a repülőket ilyen jól?
Joystic vagy Kontrolerrel?

Nekem egérrel kicsit gáz, de máok egész jól repülnek..

illetve össze lehet hozni a klaviatúrát meg a kontrolert(joysticot) egyszerre?
gyalok egér+bill. géppel joystic!
Valószínűleg yostickot használnak. És igen össze lehet hozni, beállításokban van külön infantry, jármű, és légi járműhöz tartozó beállítási rész, csak át kell állogatni.
Rendben, a gondom:

Korábban játszottál a játékkal? Mert ahogy elnézem kicsit gyengusnak tűnik. Véleményem szerint az a 2 GB RAM lesz a ludas. Ha korábban már játszottál vele akkor próbáld meg originen belül a Telepítés kijavítása opciót. Egyenlőre ennyit tudok javasolni.
obila 2012. május 28. 7 hozzászólás 10073.
Válasz ElgatoNegro #2594. hozzászólására
Sziasztok!
Az új Origin letöltés óta,egyszerűen nem tudok sem a multival,sem a campagain részével játszani a játéknak,a következő üzenetet dobja ki.: "Game running in the background needs to be closed"
Ezzel mit tudok kezdeni?
Konfigom.:

Ui.:
Valamicske megoldást jelenthet:Ctrl+Alt+Delete-->feladatkezelőt választod, majd Folyamatok és a bf3.exe nél a folyamat leállítását választod. Ezek után restartolás és elszokott indulni a játék, kb 70% sikerrel.DE azt nem tudom, hogy mitől van ez.ma húztam újra ezt a retek win7-et, de az sem segített.Szerintem a hiba nem a mi készülékünkben lesz!
aszkorbin 2012. május 28. 2 hozzászólás 17610.
Válasz Konigstiger #2592. hozzászólására
Nemcsak neked szól, hanem mindenkinek. A probléma mellett írjátok le a konfigotokat is, gondolok itt: Proci, VGA, RAM, esetleg táp teljesítmény, illetve oprendszer. Mert ez az ami a legtöbbet segíthet bizonyos problémák megoldásában. És még 1 dolog: VGA-nál a driver verzióját is.
Rendben, a gondom:

Sziasztok!
Ezzel mit tudok kezdeni?
Konfigom.:

Ui.:
pamdavid 2012. május 28. 35 hozzászólás 5084.
Hali

Egy kérdés:

Egyesek hogyan vezetik a helikopter és a repülőket ilyen jól?
Joystic vagy Kontrolerrel?

Nekem egérrel kicsit gáz, de máok egész jól repülnek..

illetve össze lehet hozni a klaviatúrát meg a kontrolert(joysticot) egyszerre?
gyalok egér+bill. géppel joystic!
Válasz TeeD0G #2591. hozzászólására
Hello!
Az lenne a problémám, hogy a BF3 beragad a feladatkezelőbe és nem indítja el csak kiírja az Origin, h játékban vagyok. A Chrome-nál el se indítja a battlelogot sem, a Firefox-nál elindítja a battlelogot de a játékot nem és az Explorer-ben nem indítja a battlelogot,de ha külön megnyitom akkor a játékot igen. Ezt azóta, hogy az Origin letöltette velem az új frissítését.
Köszönöm előre is a segítséget! :vigyor:
Nemcsak neked szól, hanem mindenkinek. A probléma mellett írjátok le a konfigotokat is, gondolok itt: Proci, VGA, RAM, esetleg táp teljesítmény, illetve oprendszer. Mert ez az ami a legtöbbet segíthet bizonyos problémák megoldásában. És még 1 dolog: VGA-nál a driver verzióját is.
TeeD0G 2012. május 28. 6 hozzászólás 10462.
Hello!
Az lenne a problémám, hogy a BF3 beragad a feladatkezelőbe és nem indítja el csak kiírja az Origin, h játékban vagyok. A Chrome-nál el se indítja a battlelogot sem, a Firefox-nál elindítja a battlelogot de a játékot nem és az Explorer-ben nem indítja a battlelogot,de ha külön megnyitom akkor a játékot igen. Ezt azóta, hogy az Origin letöltette velem az új frissítését.
Köszönöm előre is a segítséget! :vigyor:
Nevessél csak! Úgyis elb#sz a busz! Tüzesz Szárkány!
Válasz HunDrag #2587. hozzászólására
szia nekem is csinálta ezt .És ez a virus kereseö miatt volt ,szal brobáld ki kapcsolni vagy másik viruskeresö programal probálkozni ,nekem be vált:)probálkoz te is
Hát sajna ugyan az a hiba mostis :( De azért köszike 1 probát megért. :)
aszkorbin 2012. május 27. 2 hozzászólás 17610.
Sziasztok!
Nekem is van egy problémám, mégpedig az, hogy amikor indítom a multit(origin-es, battlelog-ról), a betöltés után, se szó se beszéd, a BF3 egyszerűen leáll, és még maga a folyamat is eltűnik, mindent próbáltam már, frissítettem a Drivert, DirectX-et, kikapcsoltam a vírusírtót, de semmi, ugyan úgy ledob.

Remélem az egyik zseni tud segíteni.:vigyor:

Üdvözlettel: Aszkorb
Válasz HunDrag #2587. hozzászólására
szia nekem is csinálta ezt .És ez a virus kereseö miatt volt ,szal brobáld ki kapcsolni vagy másik viruskeresö programal probálkozni ,nekem be vált:)probálkoz te is
Köszi szépen :) Amugy avastom van mindjárt meg is proszálom. :)
HunDrag 2012. május 27. 152 hozzászólás 2117.
Válasz HUNSoldier86 #2586. hozzászólására
Sziasztok!

Tudnátok segíteni nekem? Az a problémám, hogy sok szeron szinte mindegyiken azt csinálja a játék hogy játszok és mikor lemegy 1 kör és töltené be az új mappot mindig kifagy a játék és csak feladatkezelőbe tudom bezárni a játékot. kidob mindig 1 hibaüzenetet is, hogy a program helytelen használat miatt bezárult. vagy valami ilyesmi. Orgint már frissitett magának a game. CO-OP modba is a harmadik pályánál mikor kikisérem a tuszt a konvojhoz ugyan ezt csinálja .
Sziasztok!

Válasz SK3L3TON #2584. hozzászólására
Helló srácok, szeretnék segítséget kérni, nem tudom mi lehet a probléma. A játék kis idő múlva kifagy, nem tudom, hogy mi okozza. X4 965, gtx 460, 4 giga ram, win7 32bit. Videokártya driver legújabb van fent, a hangkártya alaplapi. Olvastam már pár probléma megoldást interneten, de eddig egyik se segített. Tudnátok valami tippet adni, hogy mi lehet a gond?
Köszi előre is.
Cseréld le a 32 bites Win7-et, 64 bitesre. Az a baj hogy hiába van 4 GB RAM-od, plusz 1 GB videó RAM-od, a 32 bites maximum 3,5 GB-ot kezel, beleértve a VGA-at is azt hiszem. Szóval ha semmi nem működött idáig, akkor cseréld le 64 bitesre.
SK3L3TON 2012. május 26. 10 hozzászólás 8649.
Helló srácok, szeretnék segítséget kérni, nem tudom mi lehet a probléma. A játék kis idő múlva kifagy, nem tudom, hogy mi okozza. X4 965, gtx 460, 4 giga ram, win7 32bit. Videokártya driver legújabb van fent, a hangkártya alaplapi. Olvastam már pár probléma megoldást interneten, de eddig egyik se segített. Tudnátok valami tippet adni, hogy mi lehet a gond?
Köszi előre is.
Válasz deeper01 #2582. hozzászólására
Nandor mar egyszer leirta:

"PBSVC.EXE letolt rendszergazdakent lefutat, ujrainditod a gepet, es muxik."
Kösz a segítséget.:vigyor:
deeper01 2012. május 22. 43 hozzászólás 4555.
Válasz profi150vok #2581. hozzászólására
Miért dob ki a punkbuster mindig két perc után? Ezt írja ki: Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Pronagy' (for 2 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES) #9006.
Nandor mar egyszer leirta:

"PBSVC.EXE letolt rendszergazdakent lefutat, ujrainditod a gepet, es muxik."
Miért dob ki a punkbuster mindig két perc után? Ezt írja ki: Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Pronagy' (for 2 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES) #9006.
deeper01 2012. május 21. 43 hozzászólás 4555.
Válasz pamdavid #2579. hozzászólására
Jah, mindegy!
nem tudok angolul!
Nem is kell tudnod, van magyar support.
https://help.ea.com/hu
pamdavid 2012. május 21. 35 hozzászólás 5084.
Válasz deeper01 #2578. hozzászólására
Szia!
Nekem is ugyanez volt a problemam, itt tudsz nekik irni ezzel kapcsolatban:
https://help.ea.com/?sso_redirect=1
Jah, mindegy!
nem tudok angolul!
deeper01 2012. május 21. 43 hozzászólás 4555.
Válasz pamdavid #2577. hozzászólására
Kicsit szűkítenéd, hogy hol is keressem?
Ebben a témában, vagy máshol?
Szia!
Nekem is ugyanez volt a problemam, itt tudsz nekik irni ezzel kapcsolatban:
https://help.ea.com/?sso_redirect=1
pamdavid 2012. május 20. 35 hozzászólás 5084.
Válasz Konigstiger #2576. hozzászólására
www.gunclub.ea.com
Belépsz az origines felhasználóneveddel, jelszavaddal és láss csodát. De ez alighanem a kuponon is rajta van.
2. kérdésedre a válasz: a 2 játéknak, vagy ha van több bf-ed akkor azokat ugyan arra mailcímre kell regisztrálni. Ha nem így tettél olvass vissza a fórumban, le volt írva kinek kell írni.
Kicsit szűkítenéd, hogy hol is keressem?
Ebben a témában, vagy máshol?
Válasz pamdavid #2575. hozzászólására
Sziasztok

Két kérdésem lenne!
Az egyik:
Ami az eredeti játék dobozában volt kupon, rajta az M1911-es coltal, azt hol lehet aktiválni?
(használni szeretném)

Másik kérdés:
Hogy lehetek BC2 Veteran?
Megvan eredetiben.
Ugyan az az e-mail cím kell?
www.gunclub.ea.com
Belépsz az origines felhasználóneveddel, jelszavaddal és láss csodát. De ez alighanem a kuponon is rajta van.
2. kérdésedre a válasz: a 2 játéknak, vagy ha van több bf-ed akkor azokat ugyan arra mailcímre kell regisztrálni. Ha nem így tettél olvass vissza a fórumban, le volt írva kinek kell írni.