Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

pamdavid 2012. május 20. 35 hozzászólás 5084.
Sziasztok

Két kérdésem lenne!
Az egyik:
Ami az eredeti játék dobozában volt kupon, rajta az M1911-es coltal, azt hol lehet aktiválni?
(használni szeretném)

Másik kérdés:
Hogy lehetek BC2 Veteran?
Megvan eredetiben.
Ugyan az az e-mail cím kell?
Drang 2012. május 19. 2730 hozzászólás 86.
Válasz MasterboyXX #2573. hozzászólására
Be fejeztem az itt valo tippek osztogatassat, mivel egyes emberek ugy talaltak poenos moderalgatni a hozzaszolassaimat...

Bye!
Köszönjük az eddigi segítségedet!
Drang over and out!
Be fejeztem az itt valo tippek osztogatassat, mivel egyes emberek ugy talaltak poenos moderalgatni a hozzaszolassaimat...

Bye!
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz BALU36 #2571. hozzászólására
Sziasztok!Már megint lenne egy kérdésem,Co-op inditás után ahogy az emberke kiszáll a hammerböl lefagy az egész vagyis hang van de meg sem mozdul,nem lehet irányítani.Tudnál(tudnátok) erre valami megoldást?A multi azóta megy simán mióta a parancssort beírtam,settingset nem töröltem.Lehet kellet volna?
Probald meg,az alaplap bios-ban kikapcsolni a hangkartyat es ugy megnezni mi tortenik. Akkor is csinalja?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
BALU36 2012. május 16. 33 hozzászólás 5241.
Válasz MasterboyXX #2570. hozzászólására
PBSVC.EXE letolt rendszergazdakent lefutat, ujrainditod a gepet, es muxik.
Sziasztok!Már megint lenne egy kérdésem,Co-op inditás után ahogy az emberke kiszáll a hammerböl lefagy az egész vagyis hang van de meg sem mozdul,nem lehet irányítani.Tudnál(tudnátok) erre valami megoldást?A multi azóta megy simán mióta a parancssort beírtam,settingset nem töröltem.Lehet kellet volna?
Válasz xdpeti #2569. hozzászólására
Sziasztok. Az lenne a problémám hogy mai nap folyamán 3 szerverből 2 kidobott úgy 2 perc játék után.
Ezt irja ki amikor kidob:
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'xdpeti' (for 5 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES) #9006
Erre nem tudtok valami megoldást?
Válaszokat előre is köszi.
PBSVC.EXE letolt rendszergazdakent lefutat, ujrainditod a gepet, es muxik.
xdpeti 2012. május 15. 6 hozzászólás 10892.
Sziasztok. Az lenne a problémám hogy mai nap folyamán 3 szerverből 2 kidobott úgy 2 perc játék után.
Ezt irja ki amikor kidob:
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'xdpeti' (for 5 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES) #9006
Erre nem tudtok valami megoldást?
Válaszokat előre is köszi.
deeper01 2012. május 15. 43 hozzászólás 4555.
Válasz MasterboyXX #2567. hozzászólására
Mit, kaptal valasznak? Nemtudtak megcsinalni? Vagy te nem latod?
Ma valaki más is hozzászólt a problémámhoz, Ö hozzáadta a battlelog profilomhoz a veterán rangot.
Válasz deeper01 #2566. hozzászólására
Üdv!

Hát válaszoltak, sőt, még egy kupont is kaptam, ami felettébb furcsa volt számomra.
De, sajnos nem működik a tanács, szóval megint nem tudok semmit se kezdeni vele.
Mit, kaptal valasznak? Nemtudtak megcsinalni? Vagy te nem latod?
deeper01 2012. május 14. 43 hozzászólás 4555.
Üdv!

Hát válaszoltak, sőt, még egy kupont is kaptam, ami felettébb furcsa volt számomra.
De, sajnos nem működik a tanács, szóval megint nem tudok semmit se kezdeni vele.
BALU36 2012. május 14. 33 hozzászólás 5241.
Válasz MasterboyXX #2564. hozzászólására
Documents\Battlefield 3 birod az egesz settings mappat torolni.
NAGYON KÖSZÖNÖM mindenkinek aki próbált egy nem techknikai zseninek segíteni! Úgy néz ki,hogy sikerült!! Még egyszer köszönöm !Végre játszhatok!
Válasz BALU36 #2563. hozzászólására
settings foldert hol is találom mert a dokumentumban ilyet nem látok.(csak settings)save body.hader,profile.Köszi a segítséget!
Documents\Battlefield 3 birod az egesz settings mappat torolni.
Válasz MasterboyXX #2562. hozzászólására
Rendszergazdakent kell futattni a CMD-t, aztan mikor megvolt ujrainditani a rendszert. A settings foldert a documents mappabbol torolni,az osszest.
settings foldert hol is találom mert a dokumentumban ilyet nem látok.(csak settings)save body.hader,profile.Köszi a segítséget!
Válasz BALU36 #2561. hozzászólására
Köszi beírtam de ugyan az ez már nem jó /nagyon gáz/ mi lehet a gond??
Rendszergazdakent kell futattni a CMD-t, aztan mikor megvolt ujrainditani a rendszert. A settings foldert a documents mappabbol torolni,az osszest.
Válasz MasterboyXX #2560. hozzászólására
Lentebb talalsz egy bcedit-es parancsor segedletett,azt probald ki.
Köszi beírtam de ugyan az ez már nem jó /nagyon gáz/ mi lehet a gond??
Válasz BALU36 #2559. hozzászólására
Lecseréltem a memót most van 4GB de a problem ua .már újból telepítettem a játékot is de játék közben megáll,lefagy.Mi lehet a gond?Ha van valami javaslatod megköszönnöm.Azt nem értem,hogy fele ekkora teljesítménnyel elég jól ment most meg gond gond hátán?!
Lentebb talalsz egy bcedit-es parancsor segedletett,azt probald ki.
Válasz BALU36 #2547. hozzászólására
Köszönöm a válaszokat!A memót pedig lecserélem.
Lecseréltem a memót most van 4GB de a problem ua .már újból telepítettem a játékot is de játék közben megáll,lefagy.Mi lehet a gond?Ha van valami javaslatod megköszönnöm.Azt nem értem,hogy fele ekkora teljesítménnyel elég jól ment most meg gond gond hátán?!
Válasz deeper01 #2557. hozzászólására
Irtam, már 2 napja nekik, de semmi, volt vele játszva, haverom próbálta ki. :D
Nem, lvt. kell irni, hanem a Live Support, ott van baloldalt segedlet a Live Chat Support-hoz. Hogyan ered,el oket. Ott leirod mi a gondod,es nagy csodakra megoldjak. A veteran statuszt.
deeper01 2012. május 13. 43 hozzászólás 4555.
Válasz MasterboyXX #2556. hozzászólására
Akkor, jatsz 1kevesset vele. Vagy,szolj az EA live supportnak.
Irtam, már 2 napja nekik, de semmi, volt vele játszva, haverom próbálta ki. :D
Válasz deeper01 #2555. hozzászólására
Egy accomon van, és semmi..
Akkor, jatsz 1kevesset vele. Vagy,szolj az EA live supportnak.
Válasz MasterboyXX #2554. hozzászólására
Jatszani, kell vele 1kevesset. Ugyanarra az email cimre, kell beaktivalni. De,szt. az Origin-be, ha aktivallod,akkor kene,hogy lasd.
Egy accomon van, és semmi..
Válasz egy törölt hozzászólásra
Ez a hozzászólás törlésre került, ezért a tartalmát nem lehet megtekinteni.
Jatszani, kell vele 1kevesset. Ugyanarra az email cimre, kell beaktivalni. De,szt. az Origin-be, ha aktivallod,akkor kene,hogy lasd.
Még lenne egy kis kérdésem:
Ugye battlelogon, vannak ilyenek, hogy: Battlefield Heroes veteran, stb.
Én megvettem a battlefield bad company 2-t, és nincs ilyenem.
Ezt hogy lehet orvosolni?

( megint kétszer küldte el, bocsi. )
HardY90 2012. május 13. 14 hozzászólás 7609.
Sajnos nem oldódott meg a hiba.Szerintem letörlöm,és felrakom újra.
Válasz HardY90 #2550. hozzászólására
BF3.exe leállásra van valami megoldás?Mostanában azt csinálja,hogy kb 6-7 szer leáll az exe indulásnál.Utána megy normálisan.Valahol olvastam a regisztrációs adatbázis-ba ki kell törölni a BF3 mappa után a TM betűket.Ki is töröltem,de ugyanúgy leáll az exe.
Probald ki, a Settings mappat torolni a Documents konyvtarban levo bf3-nal... Allitolag,ott elvan cseszve vmi.
HardY90 2012. május 13. 14 hozzászólás 7609.
BF3.exe leállásra van valami megoldás?Mostanában azt csinálja,hogy kb 6-7 szer leáll az exe indulásnál.Utána megy normálisan.Valahol olvastam a regisztrációs adatbázis-ba ki kell törölni a BF3 mappa után a TM betűket.Ki is töröltem,de ugyanúgy leáll az exe.
Válasz valakimas #2548. hozzászólására
8 GB memória már tuti jó lesz?
Igen.
valakimas 2012. május 13. 30 hozzászólás 5433.
Válasz MasterboyXX #2546. hozzászólására
Aruld mar el, milyen oprendszered van? win7-nel alapbol dx11-van. Vistanal pedig 10.
8 GB memória már tuti jó lesz?
BALU36 2012. május 13. 33 hozzászólás 5241.
Válasz MasterboyXX #2467. hozzászólására
2GB nagyon, keves. Meg a 4GB is keves, nemhogy a 2GB. Mi jut a rendszernek?
Köszönöm a válaszokat!A memót pedig lecserélem.
Válasz BF3_1player1 #2545. hozzászólására
DirectX 10 vagy DirectX 11-et töltsem le?
Aruld mar el, milyen oprendszered van? win7-nel alapbol dx11-van. Vistanal pedig 10.
DirectX 10 vagy DirectX 11-et töltsem le?
Válasz deeper01 #2543. hozzászólására
Ehez Mit szólsz?
Tokeletes, a piros ha van,asszem az jobb picikevel.
Válasz MasterboyXX #2542. hozzászólására
Memorianak nezzed meg a kingston HiperX-et azok sem rosszak... meg,az mellett a hutobordat nemkell leszedni, ha netalan a procihutot felrakod.
Ehez Mit szólsz?
Válasz deeper01 #2541. hozzászólására
Raktam ki meghajtót is.
Azért mert az drágább, és itt most minden font számit.
Amit linkeltél ház jó lesz.
Memorianak nezzed meg a kingston HiperX-et azok sem rosszak... meg,az mellett a hutobordat nemkell leszedni, ha netalan a procihutot felrakod.
Válasz MasterboyXX #2538. hozzászólására
De,kell meghajto hogyan fogsz windows-t telepiteni? Az a haz elegge,nyan-nyan szerintem, fent van a tapegyseg helye. Amugy meg ebay-en nem minden hasznalt,sok a bontatlan cuc. Vannak amikhez adnak garit, szt. nezzel szet. Azok a rammok, nem eppen jok, mivel tul magas a hutoborda rajta, nem biztos hogy a procihuto elfer folotte.

Masik, miert nem 1TB-os Sata3-as 64mb Western Digital Black Edition-t veszel?
Raktam ki meghajtót is.
Azért mert az drágább, és itt most minden font számit.
Amit linkeltél ház jó lesz.
Válasz deeper01 #2539. hozzászólására
1 terrások hamarabb elromlanak, meg amúgyse kell nekem több, igy is sok az 500 giga.
Hát ha tudsz linkelni egy jó házat 35-40 font körül én elfogadom, de azért is választottam azt, mivel elég jól szellőzik.
itt van szam, haz ha olcson akarsz ennek alura megy a tap.
Mibol,veszed hogy elromlik? A hard diskek azoknak romalanak el,akik videot vagnak/vesznek fel stb.
Válasz MasterboyXX #2538. hozzászólására
De,kell meghajto hogyan fogsz windows-t telepiteni? Az a haz elegge,nyan-nyan szerintem, fent van a tapegyseg helye. Amugy meg ebay-en nem minden hasznalt,sok a bontatlan cuc. Vannak amikhez adnak garit, szt. nezzel szet. Azok a rammok, nem eppen jok, mivel tul magas a hutoborda rajta, nem biztos hogy a procihuto elfer folotte.

1 terrások hamarabb elromlanak, meg amúgyse kell nekem több, igy is sok az 500 giga.
Hát ha tudsz linkelni egy jó házat 35-40 font körül én elfogadom, de azért is választottam azt, mivel elég jól szellőzik.

Válasz deeper01 #2535. hozzászólására
Hát csak kitudja ez a 6 magos amd proci, azért még is csak kikéne.

Még vásárlás előtt megnézetettem egy magyar számteches srácal.
6mag az minnek? A tesztek azt bizonyitjak hogy, az intel sandy bridge az i5-os veri a 4magos AMD-tol a 6magig, a 8-ast meg veri az i7-es proci.
deeper01 2012. május 12. 43 hozzászólás 4555.
Válasz MasterboyXX #2534. hozzászólására
Vagy vegyel,rendesset vagy semmilyent amondo vagyok. Haznal szamit,hogy a tap alul legyen, mert tudja futeni a procit rendessen..A bulldozer procikra sok panasz, van azert, gondoltam... Aztan, nehogy fps problemak adodjanak stb. mert a proci nem tudja rendessen kihajtani stb.
Hát csak kitudja ez a 6 magos amd proci, azért még is csak kikéne.

Még vásárlás előtt megnézetettem egy magyar számteches srácal.
Válasz deeper01 #2532. hozzászólására
Én is vennék inkább intel procit, de nincs rá elég pénz, már csak valami ventilátort kellene, meg házat, de a ház az tök mindegy, nem?

Egy ilyen ventilátor jó lenne?
katt
Vagy vegyel,rendesset vagy semmilyent amondo vagyok. Haznal szamit,hogy a tap alul legyen, mert tudja futeni a procit rendessen..A bulldozer procikra sok panasz, van azert, gondoltam... Aztan, nehogy fps problemak adodjanak stb. mert a proci nem tudja rendessen kihajtani stb.
Válasz Sanyiaharcos #2531. hozzászólására
Igen, eléggé keverem a dolgokat. És a kezdőknek való szerverekre hogyan akadhatok rá?
Keressobe NOOB-szot kell beirni.
Válasz MasterboyXX #2530. hozzászólására
Tapnak szt. nemrossz. i5 os ivy Alaplapot szt. siman lehet hozza talalni. Ezzel a procival meg szt. meg 4-5evet eltudnal lenni minimum.
Én is vennék inkább intel procit, de nincs rá elég pénz, már csak valami ventilátort kellene, meg házat, de a ház az tök mindegy, nem?

Egy ilyen ventilátor jó lenne?
katt
Válasz MasterboyXX #2528. hozzászólására
Mirol beszelsz? Te keversz vmit. nagyon. A jatek lenyege a Multiplayer modja. Biztos talalsz Noob szervereket,ahol hasonlo szintu noobokkal talalkozhatsz:P
Nem BF2 hanem B2K. Nezd meg a szerver keresso filterekket, es valaszd ki hogy Back 2 Karkand-os mappokat mutasson.
Igen, eléggé keverem a dolgokat. És a kezdőknek való szerverekre hogyan akadhatok rá?
Válasz deeper01 #2529. hozzászólására
Az a baj, hogy nincs intel procira már pénzem, most is, inkább kicseréltem 6 magosra az amd-t...
A videókariból meg nem szeretnék olcsóbbat, mert tartós kártya kell.
Miből lehetne még levenni szerinted?
( 8 magos amd olcsóbb mint az intel i5.)
Amúgy ezen a 6 magos procin gondolkozok:
AMD Bulldozer FX-6100 Socket AM3+ 6 Core Processor - 3.30GHz, 3.90GHz Turbo
Tapnak szt. nemrossz. i5 os ivy Alaplapot szt. siman lehet hozza talalni. Ezzel a procival meg szt. meg 4-5evet eltudnal lenni minimum.
Válasz MasterboyXX #2527. hozzászólására
Biztos AMD-t akarsz?:D Kijottek az uj Intel procik, az Ivy Bridge nezzelodj asszem olcsobb az i5-os proci az Ivy-tol mint a bulldozer,es sokkal jobbban kihajtana a vga-d. Memoria 2x4GB Hyperx Kingstone 1600Mhz-t nezhetsz nyugodtan,es meg proci hutot is jo lenne, meg venned. Milyen szam. haz van ehhez?
Az a baj, hogy nincs intel procira már pénzem, most is, inkább kicseréltem 6 magosra az amd-t...
A videókariból meg nem szeretnék olcsóbbat, mert tartós kártya kell.
Miből lehetne még levenni szerinted?
( 8 magos amd olcsóbb mint az intel i5.)
Amúgy ezen a 6 magos procin gondolkozok:
AMD Bulldozer FX-6100 Socket AM3+ 6 Core Processor - 3.30GHz, 3.90GHz Turbo
Válasz Sanyiaharcos #2526. hozzászólására
Húúú. Megint kiderült, hogy milyne butus vagyok. Akkor ez csak multiplayerben játszható? Hát ott rögtön legyilkolnak. És ráadásul BF2 szervereken. Ezt hogy találom meg? Ez mivel több mint a BF2?
Mirol beszelsz? Te keversz vmit. nagyon. A jatek lenyege a Multiplayer modja. Biztos talalsz Noob szervereket,ahol hasonlo szintu noobokkal talalkozhatsz:P
Nem BF2 hanem B2K. Nezd meg a szerver keresso filterekket, es valaszd ki hogy Back 2 Karkand-os mappokat mutasson.
Biztos AMD-t akarsz?:D Kijottek az uj Intel procik, az Ivy Bridge nezzelodj asszem olcsobb az i5-os proci az Ivy-tol mint a bulldozer,es sokkal jobbban kihajtana a vga-d. Memoria 2x4GB Hyperx Kingstone 1600Mhz-t nezhetsz nyugodtan,es meg proci hutot is jo lenne, meg venned. Milyen szam. haz van ehhez?
Válasz MasterboyXX #2523. hozzászólására
Campaigban nem is kell keresned. B2K szerverekre feltudsz menni. Mivel a decemberi frissitesbe beleraktak a mappokat stb. Annyi,hogy most mar kitudod unlockolni a fegyokat meg egyebeket.
Húúú. Megint kiderült, hogy milyne butus vagyok. Akkor ez csak multiplayerben játszható? Hát ott rögtön legyilkolnak. És ráadásul BF2 szervereken. Ezt hogy találom meg? Ez mivel több mint a BF2?