Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Válasz icsir092 #2424. hozzászólására
Szia nandor egy haverom segítségével lefényképeztem a gépem adatait de mivel nem tudam ide feltölteni ezért arra szeretnélek megkérni hogy nézd meg ott lesz minden adatom rajta. És ő szerinte el kell hogy vigye a gépem a játékot tehát valamilyen patch hiba lehet szerinte segítségedet köszönöm.
Az album neve BF3 béta
Ha, AIDA-val nezzed meg a vga-t,ott is 5700-as szeriat mutat?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
icsir092 2012. május 8. 50 hozzászólás 4212.
Szia nandor egy haverom segítségével lefényképeztem a gépem adatait de mivel nem tudam ide feltölteni ezért arra szeretnélek megkérni hogy nézd meg ott lesz minden adatom rajta. És ő szerinte el kell hogy vigye a gépem a játékot tehát valamilyen patch hiba lehet szerinte segítségedet köszönöm.
Az album neve BF3 béta
Válasz valakimas #2422. hozzászólására
Jelenleg laptopja van, és most tervez valami izmosabbat.
Semmi elképzelése csak, hogy 210.000 alatt maradjon és jól fusson rajta a BF3!:nyelves:
Küldtem neked PM-et.
Válasz MasterboyXX #2421. hozzászólására
Valami,elkepzelesse van neki? Milyen a jelenlegi gepe? Ja most, per/pill nem erek ra de az este kifilozzom:P
Jelenleg laptopja van, és most tervez valami izmosabbat.
Semmi elképzelése csak, hogy 210.000 alatt maradjon és jól fusson rajta a BF3!:nyelves:
Válasz valakimas #2420. hozzászólására
Oké, értem, akkor marad ahogy van :vigyor:.

A haverom is most szeretne egy új asztali gépet (!) venni, de még nem tudja milyet...

Ha lehet tudtok neki javasolni valamit, amin elmegy a BF3, stabil 60 feletti FPS-sel?
Valami olyan asztali gép kéne, amihez nincs billentyűzet, egér, monitor, stb (mert az van) és 210.000 Ft-nál nem drágább...

Ha lehet róla valami link vagy ilyesmi, azt megköszönném!
Valami,elkepzelesse van neki? Milyen a jelenlegi gepe? Ja most, per/pill nem erek ra de az este kifilozzom:P
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #2418. hozzászólására
Ultran nem latsz semmit sem. Ha abban a gyonyoru jatekban latod,hogy hol van az ellen le a kalappal. Low-on latod legjobban es leg gyorsabban reagalsz. Aztan low-on meg tobb stabil fps-d van mint full high-on vagy ultran... Aki meg nezzelodni akar az ultran menyen ures szerverre:P
Oké, értem, akkor marad ahogy van :vigyor:.

A haverom is most szeretne egy új asztali gépet (!) venni, de még nem tudja milyet...

Ha lehet tudtok neki javasolni valamit, amin elmegy a BF3, stabil 60 feletti FPS-sel?
Valami olyan asztali gép kéne, amihez nincs billentyűzet, egér, monitor, stb (mert az van) és 210.000 Ft-nál nem drágább...

Ha lehet róla valami link vagy ilyesmi, azt megköszönném!
Válasz MasterboyXX #2418. hozzászólására
Ultran nem latsz semmit sem. Ha abban a gyonyoru jatekban latod,hogy hol van az ellen le a kalappal. Low-on latod legjobban es leg gyorsabban reagalsz. Aztan low-on meg tobb stabil fps-d van mint full high-on vagy ultran... Aki meg nezzelodni akar az ultran menyen ures szerverre:P
A multiplayert én is low-medium beállításokkal játszom, így megvan a stabil 80-90 fps (kisebb mapokon 100-110) pontosan az általad említett okokból. Ha singleben játszok, akkor átteszem ultrára és kész. Aki meg 25-30 fps-el multizik, csak azért hogy elmondhassa hogy ő ultran nyomja azt sajnálom :P Még ha olyan bika gépe is van valakinek hogy ultran 100 felett van az fps-e, akkor sem jár jobban, mert az árnyékok, a fények, a textúrák stb. néha igen csak zavaróak tudnak lenni. Elég ha arra a buta napra gondolunk ami elvakít bárkit aki épp olyan szögben fordul. Látványos az igaz, de nem multiban a helye. És ezzel szerintem sokan egyetértenek.
Válasz valakimas #2417. hozzászólására
Igazából tisztában vagyok vele, hogy a laptop nem játszásra, főleg nem BF3 vagy hasonló dolgokra, mert jelentősen rövidíti a gép élettartamát, de én sokszor megyek ide-oda, szóval...

Nemrég beszereztem egy laptophűtőt, ami kell is. Igazából kicsit látom a "nem a legerősebb proci" hátrányait, és jó lenne mindent ultrára állítani, de az már túlságosan leterhelné...
Válasz MasterboyXX #2407. hozzászólására
Majd idovel ha majd tellik ra, a laptopra vegyel 1kulso hutot,az jo ha jatszasra hasznalod.
Igazából tisztában vagyok vele, hogy a laptop nem játszásra, főleg nem BF3 vagy hasonló dolgokra, mert jelentősen rövidíti a gép élettartamát, de én sokszor megyek ide-oda, szóval...

Nemrég beszereztem egy laptophűtőt, ami kell is. Igazából kicsit látom a "nem a legerősebb proci" hátrányait, és jó lenne mindent ultrára állítani, de az már túlságosan leterhelné...
egycsab 2012. május 8. 2 hozzászólás 17598.
Válasz MasterboyXX #2415. hozzászólására
Magyar HC szerver nincs, volt de akkor is ures volt. Jobb oldalt latsz szerver informaciokat. A szerver keresobe a regionkivalasztasnal bepipalod a Hungary-t,es meglatod a szervereket.

Hogy,kikhez csatlakoz jatekra nemtudom, megbirod probalni az OGC Teamspeak-et, ott kerdezd meg Szabi62-tot,vagy sanyiharcost... Szt. meg veluk is jatszhatsz.
Rendben, köszi a segítséget!
Válasz egycsab #2414. hozzászólására
Sziasztok!

Most regeltem, a játék pedig 1 egész napja van meg.
noob igen....

Két kérdésem lenne:
- Magyar szerverekhez, hogy tudok csatlakozni (főleg HC érdekelne)?
- Kihez csatlakozhatom néha egyet játszani aki egyelőre tolerálja, a bénázást? (még van mit szokni)

Köszi előljáróban is. (A játékban a nick-em ugyanez mint itt)
Magyar HC szerver nincs, volt de akkor is ures volt. Jobb oldalt latsz szerver informaciokat. A szerver keresobe a regionkivalasztasnal bepipalod a Hungary-t,es meglatod a szervereket.

Hogy,kikhez csatlakoz jatekra nemtudom, megbirod probalni az OGC Teamspeak-et, ott kerdezd meg Szabi62-tot,vagy sanyiharcost... Szt. meg veluk is jatszhatsz.
egycsab 2012. május 8. 2 hozzászólás 17598.
Sziasztok!

Most regeltem, a játék pedig 1 egész napja van meg.
noob igen....

Két kérdésem lenne:
- Magyar szerverekhez, hogy tudok csatlakozni (főleg HC érdekelne)?
- Kihez csatlakozhatom néha egyet játszani aki egyelőre tolerálja, a bénázást? (még van mit szokni)

Köszi előljáróban is. (A játékban a nick-em ugyanez mint itt)
Válasz icsir092 #2412. hozzászólására
ATi Radeon HD 5700 Series
Pontosits 5700-as szeriabol tobb kartya is van...pl. 5770,5750...
icsir092 2012. május 7. 50 hozzászólás 4212.
ATi Radeon HD 5700 Series
Válasz icsir092 #2410. hozzászólására
Szia nandor90 megint én és ugyan azzal a problémával. Tehét a hegyek feketék és nem világosak ahogy másoknak, megvártam az új patch de nem változott. A haverokkal TS azt beszéltük hogy lehet azzal van baj és ezért szeretnék egy patch linket kérni hogy újra letöltsem és felrakja. Ja és kérted még a gépem adatait ezek lennének:
Processzor: Intel(R) Core (TM) i5 CPU 650 @ 3.20GHz 2.53GHz
Memória RAN: 4
Rendszertípus 64 bites
minősítés (élményindex) 5,9
Előre is köszönöm a segítséget
Hello!

Az ilyen infok: minősítés (élményindex) 5,9 nem kellenek.
Ami, kellene a videokartya tipussod,videokartya driver verzioszam, tapegyseg(marka/W).
icsir092 2012. május 7. 50 hozzászólás 4212.
Szia nandor90 megint én és ugyan azzal a problémával. Tehét a hegyek feketék és nem világosak ahogy másoknak, megvártam az új patch de nem változott. A haverokkal TS azt beszéltük hogy lehet azzal van baj és ezért szeretnék egy patch linket kérni hogy újra letöltsem és felrakja. Ja és kérted még a gépem adatait ezek lennének:
Processzor: Intel(R) Core (TM) i5 CPU 650 @ 3.20GHz 2.53GHz
Memória RAN: 4
Rendszertípus 64 bites
minősítés (élményindex) 5,9
Előre is köszönöm a segítséget
Válasz yodamester10 #2408. hozzászólására
Azért számitt a proci is.i7 870 ről váltottam i5 3570k-ra és sokkal több dolgot tudok ultrára rakni.
Laptoprol beszelunk...
Válasz valakimas #2406. hozzászólására
Bővítettem a memórián, már 8 GB-os, de megérte. A multihoz kell is!
Az NVIDA GeForce GT 555M nagyon szépen dolgozik, nem is kell jobb. Az elején úgy gondoltam az i3-as proci nem lesz elég izmos, de tévedtem... Bőven jó...

Leginkább az ilyen játékhoz inkább grafikai teljesítmény szükségeltetik!
Azért számitt a proci is.i7 870 ről váltottam i5 3570k-ra és sokkal több dolgot tudok ultrára rakni.
Válasz valakimas #2406. hozzászólására
Az NVIDA GeForce GT 555M nagyon szépen dolgozik, nem is kell jobb. Az elején úgy gondoltam az i3-as proci nem lesz elég izmos, de tévedtem... Bőven jó...

Majd idovel ha majd tellik ra, a laptopra vegyel 1kulso hutot,az jo ha jatszasra hasznalod.

Rined 2012. május 6. 14 hozzászólás 7798.
Válasz MasterboyXX #2404. hozzászólására
az APU neked mit jelent? A videokartya gyenge, nem eroltetnem a szememnek azokat a szagatassokat, grafikai bugokat ami,miatt idegiled csak boszantanad magad. Sokszor a map alla esnel vagy akar fegyvernelkul rohangalnal.
Értem , csak 1 kosza ötlet volt :D, de akk ugy néz ki 1 videokarit és ramot fogok beszerezni :) és köszi a válaszokat
Válasz Rined #2403. hozzászólására
És szted az nagy hülyeség h ha vennék 1 alaplapot ahoz egy APU-t + a ram és még pluszba ugye a mostani videokártya ?:)
az APU neked mit jelent? A videokartya gyenge, nem eroltetnem a szememnek azokat a szagatassokat, grafikai bugokat ami,miatt idegiled csak boszantanad magad. Sokszor a map alla esnel vagy akar fegyvernelkul rohangalnal.
Válasz MasterboyXX #2402. hozzászólására
Akkor akarhogy,nezzuk memoriat kell venned,legalabb hogy 4gb-d legyen.Az a vga nagyon lassu gyenge a bf3-as effectekhez,egy HD6770-esset nezhetnel v GTS450-et.
És szted az nagy hülyeség h ha vennék 1 alaplapot ahoz egy APU-t + a ram és még pluszba ugye a mostani videokártya ?:)
Válasz Rined #2401. hozzászólására
Sajnos am2+ a jéghegy csúcsa és 30-35 ezernél nem szeretnék többet szánni rá per pillanat.
Akkor akarhogy,nezzuk memoriat kell venned,legalabb hogy 4gb-d legyen.Az a vga nagyon lassu gyenge a bf3-as effectekhez,egy HD6770-esset nezhetnel v GTS450-et.
Válasz MasterboyXX #2400. hozzászólására
Rammot mindenkep minimum 4GB de legjobb ha teszel bele 8GB-t. Megkene,nezned hogy az alaplapod milyen procikat engedelyez, legjobb esetben, uj alaplap DDR3-as memoria tamogatassal, melle, 1 4maggos proci. Meg egy sokkal errossebb videokartya mint ami jelenleg van. De ez megint valtozik,mert nem mondtad mennyi penzed van gep ujitasra.
Sajnos am2+ a jéghegy csúcsa és 30-35 ezernél nem szeretnék többet szánni rá per pillanat.
Válasz Rined #2399. hozzászólására
Hello!
Mit kéne hozzárakni/kicserélni szerintetek ebben a gépben hogy élvezhetöen elfusson a BF3 valahogy :)?:
AMD athlon 7850, amd radeon hd 6450, 2 gb ram.
Előre is köszönöm !
Rammot mindenkep minimum 4GB de legjobb ha teszel bele 8GB-t. Megkene,nezned hogy az alaplapod milyen procikat engedelyez, legjobb esetben, uj alaplap DDR3-as memoria tamogatassal, melle, 1 4maggos proci. Meg egy sokkal errossebb videokartya mint ami jelenleg van. De ez megint valtozik,mert nem mondtad mennyi penzed van gep ujitasra.
Hello!
Mit kéne hozzárakni/kicserélni szerintetek ebben a gépben hogy élvezhetöen elfusson a BF3 valahogy :)?:
AMD athlon 7850, amd radeon hd 6450, 2 gb ram.
Előre is köszönöm !
Ja és lenne még egy:vigyor::xD:.

A 1366 x 768-as felbontáson nem lesznek a széleken fekete csíkok, úgyértem rendesen ki tudja húzni az egész képernyőre és nem lesz kihasználatlan terület?
Válasz MasterboyXX #2396. hozzászólására
Olyan 50-60+ folott.
Oké, köszi.
Válasz valakimas #2395. hozzászólására
Sziasztok, lenne még egy kérdésem...

Hány FPS-től élvezhető már a játék? (nincs akadás, "belassulás" lövésnél, stb)
Olyan 50-60+ folott.
Sziasztok, lenne még egy kérdésem...

Hány FPS-től élvezhető már a játék? (nincs akadás, "belassulás" lövésnél, stb)
Válasz HardY90 #2393. hozzászólására
Kikapcsoltam a HT-t.Elég sok fps elment így.de nem vészes. 3 map-on megnéztem.Eddig még nem jött elő a hiba.De tesztelgetem még.De ez így elég cink,hogy nem megy a HT val.
Elkell mondanom, az origin is hozzajarul ennek a szutyoknak,hogy ha fut a haterben akkor fps drop stb. van.
HardY90 2012. május 3. 14 hozzászólás 7609.
Válasz MasterboyXX #2391. hozzászólására
HyperThreading kikapcsolást probáltál? Tudom,furán hangzik de tegyél 1próbát. Van, rá rendes megoldás is, csak nem allowed, vagyis a DICE/EA nem engedelyezi szt. ezt a módszert:)
Kikapcsoltam a HT-t.Elég sok fps elment így.de nem vészes. 3 map-on megnéztem.Eddig még nem jött elő a hiba.De tesztelgetem még.De ez így elég cink,hogy nem megy a HT val.
Válasz MasterboyXX #2391. hozzászólására
HyperThreading kikapcsolást probáltál? Tudom,furán hangzik de tegyél 1próbát. Van, rá rendes megoldás is, csak nem allowed, vagyis a DICE/EA nem engedelyezi szt. ezt a módszert:)
Nem próbáltam még,de megnézem.
Válasz HardY90 #2389. hozzászólására
Hali Lenne egy kis gondom a Power Color 6990-es karimmal.Még pedig Battlefield 3 alatt rosszalkodik egy kicsit.Single-be semmi gond nincs vele.Gyönyörűen fut a játék.De a multi az siralmas.Nagyon sokszor előjön egy hiba.A hiba pedig,hogy megy normálisan a játék,utána pedig valahogy mintha nagyon le esne az fps.Nézem végig fraps-al az fps-t.Hiába írja,hogy 70-80 fps van,de mégis mintha 35-40-el menne.Nagyon sok driver-el kipróbáltam már a 12-es közül mind rosz.Most a 11.12-es van fent.Ezzel egyik pályán jó,másikon megint csinálja.Fogalmam sincs,hogy mi lehet a probléma.Ha tudtok megoldást írjatok légyszi.
A játék amúgy a High beállításokkal menne AA nélkül.

config:
CPU: i7 2600K 4.6ghz HT
Ram: 8gb 1600mhz
Vga:HD6990
win 7 64 bit
Válasz Terrierhun #2388. hozzászólására
Hali,
segítséget kérek!
Egy intel core 2 duo E6850 3 Ghz, 4 Gb ram, Gainward 8800 GT gépem van. Win7 64 bittel.
Szépen fut a játék, de folyton kifagy. 20-30 perc játék és vége.
Valami tipp mitől lehet?
Videó kártyát már próbáltam cserélni így is csinálja. :(
Az a videókártya nem 512Megás? Az lesz neki a baj,hogy elfogyik neki a vram,aztan crash. Asszem a minimum ami, kell neki az az 1GB vga. Igaz a 8800 Ultrán ment,de az sokkal errőssebb a tiédnél.
Hali Lenne egy kis gondom a Power Color 6990-es karimmal.Még pedig Battlefield 3 alatt rosszalkodik egy kicsit.Single-be semmi gond nincs vele.Gyönyörűen fut a játék.De a multi az siralmas.Nagyon sokszor előjön egy hiba.A hiba pedig,hogy megy normálisan a játék,utána pedig valahogy mintha nagyon le esne az fps.Nézem végig fraps-al az fps-t.Hiába írja,hogy 70-80 fps van,de mégis mintha 35-40-el menne.Nagyon sok driver-el kipróbáltam már a 12-es közül mind rosz.Most a 11.12-es van fent.Ezzel egyik pályán jó,másikon megint csinálja.Fogalmam sincs,hogy mi lehet a probléma.Ha tudtok megoldást írjatok légyszi.
A játék amúgy a High beállításokkal menne AA nélkül.

config:
CPU: i7 2600K 4.6ghz HT
Ram: 8gb 1600mhz
Vga:HD6990
win 7 64 bit
Hali,
segítséget kérek!
Egy intel core 2 duo E6850 3 Ghz, 4 Gb ram, Gainward 8800 GT gépem van. Win7 64 bittel.
Szépen fut a játék, de folyton kifagy. 20-30 perc játék és vége.
Valami tipp mitől lehet?
Videó kártyát már próbáltam cserélni így is csinálja. :(
Válasz MasterboyXX #2384. hozzászólására
BF3-hoz, nincs demo... Volt Beta, meg Alpha a megjelenes elott. Tort,verziora gondoltam... Ezt gondolom nemkell magyaraznom,hol talalsz.Tort verzio mint crackelt. Amig kiprobalod,hogy megy es utana, ha jol megy megveszed... Az mar tudtommal nem buncselekmeny...
Műkszik:vigyor:

Most már csak meg kéne venni, mert multira fáj a fogam...

Köszi a segítséget.
Válasz NorbertSolider #2385. hozzászólására
Igen újraindítottam és így sem jó. :(
Dobjal PM-be, Teamviewer adatokat,azt megnezzem hogy is van ez...
Válasz MasterboyXX #2377. hozzászólására
Ujrainditottad,azota a szamitogepet?
Igen újraindítottam és így sem jó. :(
Válasz valakimas #2383. hozzászólására
Oké

A vírusirtóval majd kezdek valamit. A tört verziót mire érted? Demó vagy valami egyéb, és ha az utóbbi honnan tölthetem le?
BF3-hoz, nincs demo... Volt Beta, meg Alpha a megjelenes elott. Tort,verziora gondoltam... Ezt gondolom nemkell magyaraznom,hol talalsz.Tort verzio mint crackelt. Amig kiprobalod,hogy megy es utana, ha jol megy megveszed... Az mar tudtommal nem buncselekmeny...
Válasz MasterboyXX #2382. hozzászólására
Hozzaraknek meg 4GB memoriat, es akkor turhetoen eltudna futni, akar nativ felbontasban is. Az avastot es az AVG-t melloznem, mert eddig ezzek akadtak ossze a jatekkal egyes embereknek. Ertsd rendszeres kekhalal... Az Avira, talan de virusirtonak nem mondhatnam,se nem ved, sem nem irt rendessen. Kaspersky-t ajanlom,de az fizzetos(17eu/1ev).

Toltsd le a tort verziot a jatekbol es probald ki,hogy el-e indul. Aztan,torold is ki es ha eltudott indulni,akkor nem lesz gond a multis reszevel,csak annyi hogy keves neki a 4GB memoria.
Oké

A vírusirtóval majd kezdek valamit. A tört verziót mire érted? Demó vagy valami egyéb, és ha az utóbbi honnan tölthetem le?
Válasz valakimas #2381. hozzászólására
Sziasztok,

Ez nem teljesen hibaüzenet, csak ezzel a kérdéssel szeretném megelőzni:vigyor:
Ezen a laptop konfiguráción milyen beállítások mellett futna szaggatás mentesen a játék?

Processzor: Intel Core i3 2330 m 2.2 Ghz
VGA: NVIDA GeForce GT 555M (2 GB)
Hangkártya: Integrált
Memória: 4 GB (talán még egy memóriabővítés belefér a keretbe)
OP. rendszer: Windows 7 64 bit (Home Premium) áprilisi

Amúgy a laptop egy Lenovo IdeaPad Y570A...

Esetleg van valami spec vírusirtó ami nem szívleli a BF3-at és emiatt akadhatnak gondok?
Hozzaraknek meg 4GB memoriat, es akkor turhetoen eltudna futni, akar nativ felbontasban is. Az avastot es az AVG-t melloznem, mert eddig ezzek akadtak ossze a jatekkal egyes embereknek. Ertsd rendszeres kekhalal... Az Avira, talan de virusirtonak nem mondhatnam,se nem ved, sem nem irt rendessen. Kaspersky-t ajanlom,de az fizzetos(17eu/1ev).

Toltsd le a tort verziot a jatekbol es probald ki,hogy el-e indul. Aztan,torold is ki es ha eltudott indulni,akkor nem lesz gond a multis reszevel,csak annyi hogy keves neki a 4GB memoria.
Sziasztok,

Ez nem teljesen hibaüzenet, csak ezzel a kérdéssel szeretném megelőzni:vigyor:
Ezen a laptop konfiguráción milyen beállítások mellett futna szaggatás mentesen a játék?

Processzor: Intel Core i3 2330 m 2.2 Ghz
VGA: NVIDA GeForce GT 555M (2 GB)
Hangkártya: Integrált
Memória: 4 GB (talán még egy memóriabővítés belefér a keretbe)
OP. rendszer: Windows 7 64 bit (Home Premium) áprilisi

Amúgy a laptop egy Lenovo IdeaPad Y570A...

Esetleg van valami spec vírusirtó ami nem szívleli a BF3-at és emiatt akadhatnak gondok?
Válasz MasterboyXX #2379. hozzászólására
Jatek hibaja. Mikor vege van a kornek lekell ALT+TAB-ozni,es meg be nem valtja az uj mappot,addig ne is nezz vissza. Kb. 1.5perc minden kor utan.
Kösz, este kipróbálom. Érdekes, a desktopon semmi gondja.
Válasz Tamas174159 #2378. hozzászólására
Sziasztok,

a következő a gondom. Notebookon nemrég telepítettem a játékot, elindul, fut szaggatás nélkül, de kb egy pálya (10-15 perc) után, ha jön "Loading" képernyő, lefagy. Nem lép ki, nem küld hibaüzenetet, egyszerűen nem történik semmi, illetve megáll a Loading felirat mellett a villogás. Azaz az érdekes, hogy csak a töltés alatt csinálja, játék közben nem. Levettem a grafika felbontását, hátha túlmelegszik a kártya, vagy valami, de nem segített.
Előre is köszönöm, ha valaki tud jó tanáccsal szolgálni!

HP Pavilon dv6
Core i7-2670QM 2.2Ghz
8GB RAM
AMD HD7690MXT 2GB
Win 7 64 (2012. áprilisi telepítés)
Jatek hibaja. Mikor vege van a kornek lekell ALT+TAB-ozni,es meg be nem valtja az uj mappot,addig ne is nezz vissza. Kb. 1.5perc minden kor utan.
Sziasztok,

a következő a gondom. Notebookon nemrég telepítettem a játékot, elindul, fut szaggatás nélkül, de kb egy pálya (10-15 perc) után, ha jön "Loading" képernyő, lefagy. Nem lép ki, nem küld hibaüzenetet, egyszerűen nem történik semmi, illetve megáll a Loading felirat mellett a villogás. Azaz az érdekes, hogy csak a töltés alatt csinálja, játék közben nem. Levettem a grafika felbontását, hátha túlmelegszik a kártya, vagy valami, de nem segített.
Előre is köszönöm, ha valaki tud jó tanáccsal szolgálni!

HP Pavilon dv6
Core i7-2670QM 2.2Ghz
8GB RAM
AMD HD7690MXT 2GB
Win 7 64 (2012. áprilisi telepítés)
Válasz NorbertSolider #2376. hozzászólására
Amikor pbvsc.exe-t futtatom telepítésnél ezt írja: :siros:

Checking user is Administrator OK
Checking Administrator privileges OK
Opening Service Control Manager OK
Searching for PnkBstrA None Found - OK
Extracting PnkBstrA service OK
Verifying service authenticity ERROR
Ujrainditottad,azota a szamitogepet?
Amikor pbvsc.exe-t futtatom telepítésnél ezt írja: :siros:

Checking user is Administrator OK
Checking Administrator privileges OK
Opening Service Control Manager OK
Searching for PnkBstrA None Found - OK
Extracting PnkBstrA service OK
Verifying service authenticity ERROR