Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

MasterboyXX 2012. április 18. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Balint77 #2323. hozzászólására
Hmm. ink megveszem ha leeht még kapni..:vigyor:
Innet birod megkapni legolcsobban. Russian Limited Edition-t vegyel,akkor meg DLC-t se kell+ba venni.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
luki907 2012. április 18. 7 hozzászólás 10218.
Válasz Balint77 #2323. hozzászólására
Sziasztok nekem van egy ojan gonddom hogy néha nagyon lasan tőlti be a mapokat van ere valami meg oldás előre kőszi a választ előre is .
Balint77 2012. április 17. 21 hozzászólás 6437.
Válasz Konigstiger #2318. hozzászólására
Bemész egy üzletbe és megveszed :P Vagy megveszed Originen, és az majd letölti neked. Ez itt nem warez fórum.
lawyer_92 2012. április 17. 3 hozzászólás 14657.
Válasz MasterboyXX #2321. hozzászólására
Nem erre az nvidia verziora gondoltam, a verzio szamot igy nezzed meg: Nvidia Control Panel>Help> System Information--- itt pedig latod a driver verzio szamat

A masik, gond amin megakadt a szemem, hogy 4GB memoriad van a windows 3.5GB-t lat ebbol+ a vga kartyadat,sem tudod igy kihajtani, helyedben most ujratelepitenem a Windowsot 64bitesre,es ugy megprobalnam aztan,ugy mar jonnak kene lennie.

296.10

köszi szépen a segítséget már rakom is fel :)
MasterboyXX 2012. április 17. 3540 hozzászólás 51.
Válasz lawyer_92 #2320. hozzászólására
1440x900 ban játszom mindennel, probáltam alacsonyabban is de akkro is ugyanez volt. Bezártam minden háttérben futó alkalmazást és semmi :S
Nvidia Driver verzio 4.3.790.0
bios frissítést nem probáltam még de az lesz most a köv.
Win7 Ultimate 32bites opr. és a Windows Indexe hogyan tudom kikapcsolni ?
Nem erre az nvidia verziora gondoltam, a verzio szamot igy nezzed meg: Nvidia Control Panel>Help> System Information--- itt pedig latod a driver verzio szamat

A masik, gond amin megakadt a szemem, hogy 4GB memoriad van a windows 3.5GB-t lat ebbol+ a vga kartyadat,sem tudod igy kihajtani, helyedben most ujratelepitenem a Windowsot 64bitesre,es ugy megprobalnam aztan,ugy mar jonnak kene lennie.

Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #2319. hozzászólására
Milyen felbontasban probalsz jatszani? Kissebb felbontasban is ennyi? Hater programmok,betudnak kavarni. Mint az antivirusok. Melyik driver verzio van fent?, 32bites v 64bites windows? BIOS frissitest probaltal,ugy hallottam a Zotac-nal is gondok voltak a BIOS-al. Alaplapi Bios frissitest probalj meg. Na meg a windows indexelest kikapcsolni.
1440x900 ban játszom mindennel, probáltam alacsonyabban is de akkro is ugyanez volt. Bezártam minden háttérben futó alkalmazást és semmi :S
Nvidia Driver verzio 4.3.790.0
bios frissítést nem probáltam még de az lesz most a köv.
Win7 Ultimate 32bites opr. és a Windows Indexe hogyan tudom kikapcsolni ?
Válasz lawyer_92 #2315. hozzászólására
Sziasztok! Valaki segítsen légyszi :(
Confogom:
LAP : Asrock Penryn1600SLIX3-WiFi
CPU: C2D E8400
RAM: 4GB DDR2 1066Mhz (kingston hyper x)
VGA : Zotac GTX 560 2GB

az lenne a bajom h még low grafon sincs meg a 20 fps-em és most vettem meg eredetiben a játékot szal nem warez.. unokatesomnak sokkal gyengébb vga-ja van és neki medium grafon megy... nekem mi lehet a gond ? vki segítsen PLS !!!
Milyen felbontasban probalsz jatszani? Kissebb felbontasban is ennyi? Hater programmok,betudnak kavarni. Mint az antivirusok. Melyik driver verzio van fent?, 32bites v 64bites windows? BIOS frissitest probaltal,ugy hallottam a Zotac-nal is gondok voltak a BIOS-al. Alaplapi Bios frissitest probalj meg. Na meg a windows indexelest kikapcsolni.
Konigstiger 2012. április 17. 522 hozzászólás 746.
Válasz Balint77 #2316. hozzászólására
Sziasztok! új vagyok még itt ezen az oldalon aszem rossz helyre is írok de valaki tudna esetleg segíteni hol tudnám leszedni a BF3 mat?:D
Bemész egy üzletbe és megveszed :P Vagy megveszed Originen, és az majd letölti neked. Ez itt nem warez fórum.
Válasz Balint77 #2316. hozzászólására
Sziasztok! új vagyok még itt ezen az oldalon aszem rossz helyre is írok de valaki tudna esetleg segíteni hol tudnám leszedni a BF3 mat?:D
Miutan megvetted a CD kulcsot, beirod az Origin-be, es azzal letudod tolteni. Warezzal meg nem tudsz multizni, es nem eri meg a virusos crackekel probalkozni.
Balint77 2012. április 17. 21 hozzászólás 6437.
Sziasztok! Valaki segítsen légyszi :(
Confogom:
LAP : Asrock Penryn1600SLIX3-WiFi
CPU: C2D E8400
RAM: 4GB DDR2 1066Mhz (kingston hyper x)
VGA : Zotac GTX 560 2GB

az lenne a bajom h még low grafon sincs meg a 20 fps-em és most vettem meg eredetiben a játékot szal nem warez.. unokatesomnak sokkal gyengébb vga-ja van és neki medium grafon megy... nekem mi lehet a gond ? vki segítsen PLS !!!
stiffler 2012. április 17. 16 hozzászólás 7161.
Válasz Simiel95 #2305. hozzászólására
Sziasztok!

Megvettem a játékot és próbáltam játszani a Singlet. Elindult meg minden viszem az első missiont és benyitok az metro egyik ajtaján és meg akad a játék, nem lehet tovább menni. De nem fagy le mert az ajtó mozog és a fények is villóznak. Valaki tud valami meg oldást? Battlelogom: tossatomahawk
én ugyanezt tapasztaltam single mód amikor a hídhoz közelítek és RPG-vel kilövik a tartálykocsit kiírja,hogy kövessem követem azt megáll a híd lábánál és semmi fut a játék lő mindenki csak épp nem akar továbbmenni az ember
MasterboyXX 2012. április 16. 3540 hozzászólás 51.
Válasz lupi86 #2312. hozzászólására
sziasztok ójan kérdésel fordulok hozzátok h valaki tapasztaltmár olyat hogy, egy shapire 6950 2gb gddr5 nél direct-x hibával egyszer kidob valami ojan szövegel hogy, memori run out vagy mi ha valaki ezt tapasztalta már legyen szives komentelni h mit tudot meg mert találtam valamit de angolbol nem nagyon jeleskedek :S elöre is köszönöm :)
Hm... Ird mar le meik Catalyst verziot hasznallod? Aztan a gep tobbi reszet. Mikor csinalja,es allandoan ezzel dobal ki, vagy mikor az 5perc rajon? Jatek javitast(Originbol),windows temp foldereket kitakaritani. Driverrek frissitese+ a directx-t(Legegyszerubb,ha a jatek telepites mappajaban talalhato:
Battlefield 3\__Installer\directx\redist elinditod a SETUP.EXE-t).

Catalyst verzio kozzul, meg tetszoleggessen Innet a legfrissebbet letoltenem. Az application profile-al egyutt.
lupi86 2012. április 16. 1 hozzászólás 18035.
sziasztok ójan kérdésel fordulok hozzátok h valaki tapasztaltmár olyat hogy, egy shapire 6950 2gb gddr5 nél direct-x hibával egyszer kidob valami ojan szövegel hogy, memori run out vagy mi ha valaki ezt tapasztalta már legyen szives komentelni h mit tudot meg mert találtam valamit de angolbol nem nagyon jeleskedek :S elöre is köszönöm :)
HunDrag 2012. április 15. 152 hozzászólás 2117.
Válasz kkChris #2310. hozzászólására
Uh, nagyon köszönöm, lehet hülye vagyok, de ezt eddig nem találtam meg...
Nm szivesen:mosoly:
kkChris 2012. április 15. 2 hozzászólás 17579.
Válasz HunDrag #2309. hozzászólására
http://www.battlefield.hu/static/Battlefield_3
Uh, nagyon köszönöm, lehet hülye vagyok, de ezt eddig nem találtam meg...
HunDrag 2012. április 15. 152 hozzászólás 2117.
Válasz kkChris #2308. hozzászólására
Sziasztok! Teljesen új vagyok a BF-ben (régebbit sem játszottam még), 2 napja vettem meg a játékot, a kampányt végignyomtam, multihoz szeretnék kérni egy leírás linket, mert fogalmam nincs mit hogyan kell beállítani,a kapcsolat működik mert a 2 személyes coop-al játszottam valakivel, de nem tudom minek mi a lényege, hogyan érdemes kezdeni, tanulni, hogy ne nézzék hülyének a kezdő embert.. Köszönöm szépen!
http://www.battlefield.hu/static/Battlefield_3
kkChris 2012. április 15. 2 hozzászólás 17579.
Sziasztok! Teljesen új vagyok a BF-ben (régebbit sem játszottam még), 2 napja vettem meg a játékot, a kampányt végignyomtam, multihoz szeretnék kérni egy leírás linket, mert fogalmam nincs mit hogyan kell beállítani,a kapcsolat működik mert a 2 személyes coop-al játszottam valakivel, de nem tudom minek mi a lényege, hogyan érdemes kezdeni, tanulni, hogy ne nézzék hülyének a kezdő embert.. Köszönöm szépen!
Simiel95 2012. április 14. 42 hozzászólás 4618.
Válasz Konigstiger #2306. hozzászólására
Lehet hogy bebugolt a játék, próbáld meg újrakezdeni a pályát.
Akár hányszor próbálom nem jó:S
Konigstiger 2012. április 14. 522 hozzászólás 746.
Válasz Simiel95 #2305. hozzászólására
Sziasztok!

Megvettem a játékot és próbáltam játszani a Singlet. Elindult meg minden viszem az első missiont és benyitok az metro egyik ajtaján és meg akad a játék, nem lehet tovább menni. De nem fagy le mert az ajtó mozog és a fények is villóznak. Valaki tud valami meg oldást? Battlelogom: tossatomahawk
Lehet hogy bebugolt a játék, próbáld meg újrakezdeni a pályát.
Simiel95 2012. április 14. 42 hozzászólás 4618.
Sziasztok!

Tacsi2012 2012. április 12. 197 hozzászólás 1745.
Válasz MasterboyXX #2303. hozzászólására
Megessik, es nem csak most lattad,utoljara... Probalgasd tobbszor a jatekot, 1x normalis lesz.
MÁR MŰKÖDIK DE KÖSZ A TIPPET :vigyor:
MasterboyXX 2012. április 12. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Tacsi2012 #2302. hozzászólására
Unknown error, please try again later ez meg mi a halál
Google fordító: ismeretlen hiba lépett fel. ez meg mi?????
Megessik, es nem csak most lattad,utoljara... Probalgasd tobbszor a jatekot, 1x normalis lesz.
Tacsi2012 2012. április 12. 197 hozzászólás 1745.
Unknown error, please try again later ez meg mi a halál
Google fordító: ismeretlen hiba lépett fel. ez meg mi?????
Konigstiger 2012. április 11. 522 hozzászólás 746.
Válasz cellpeti #2300. hozzászólására
Ki az a hatalmas nagy paraszt, aki a V8 vs. 818 elleni mérkőzést közvetítette és beleböfögött. Ott kezdődne az igényesség, hogy ilyen embert nem engednek közvetíteni. Gratulálok hozzá!
Ez nem ebbe a topikba tartozik.
cellpeti 2012. április 11. 15 hozzászólás 7482.
Ki az a hatalmas nagy paraszt, aki a V8 vs. 818 elleni mérkőzést közvetítette és beleböfögött. Ott kezdődne az igényesség, hogy ilyen embert nem engednek közvetíteni. Gratulálok hozzá!
MasterboyXX 2012. április 11. 3540 hozzászólás 51.
Válasz BF3origin #2298. hozzászólására
Irtam nekik e-mailt és vissza is irtak hamarosan:Ez a támogatási ügy lezárult.Esetszámot adtunk ehhez az interakcióhoz, és csatoltuk ügyed előzményeihez, hogy ha kell, megtekinthesd a részleteket. Esetszámod a következő: ............... Ne feledd, előfordulhat, hogy be kell jelentkezned ügyed adatainak megtekintéséhez.

Mint mindig, igyekszünk, hogy a világ legminőségibb felhasználói élményét nyújtsuk a világ legjobb játékaihoz. Az EA-val kapcsolatos tapasztalataidról szóló rövid kérdőív kitöltésével segíthetsz nekünk a szolgáltatás fejlesztésében:

Click here to take Survey

Ha bármilyen további segítségre volna szükséged ezzel a bizonyos kérdéssel kapcsolatban, bátran lépj velünk kapcsolatba máris, és add meg esetszámodat! Legfőbb célunk, hogy elégedett légy termékeinkkel és az EA.
Most mit kéne tennem??Előre is kösz.
Ez, egy automatan generalt valasz, par nap utan valaszolnak az ilyenre.
BF3origin 2012. április 11. 16 hozzászólás 7162.
Irtam nekik e-mailt és vissza is irtak hamarosan:Ez a támogatási ügy lezárult.Esetszámot adtunk ehhez az interakcióhoz, és csatoltuk ügyed előzményeihez, hogy ha kell, megtekinthesd a részleteket. Esetszámod a következő: ............... Ne feledd, előfordulhat, hogy be kell jelentkezned ügyed adatainak megtekintéséhez.

Mint mindig, igyekszünk, hogy a világ legminőségibb felhasználói élményét nyújtsuk a világ legjobb játékaihoz. Az EA-val kapcsolatos tapasztalataidról szóló rövid kérdőív kitöltésével segíthetsz nekünk a szolgáltatás fejlesztésében:

Click here to take Survey

Ha bármilyen további segítségre volna szükséged ezzel a bizonyos kérdéssel kapcsolatban, bátran lépj velünk kapcsolatba máris, és add meg esetszámodat! Legfőbb célunk, hogy elégedett légy termékeinkkel és az EA.
Most mit kéne tennem??Előre is kösz.
MasterboyXX 2012. április 10. 3540 hozzászólás 51.
Válasz balint20 #2296. hozzászólására
Sziasztok!
Az én problémám az, hogy belépek multin egy szerverbe és azt írja ki a gépem egy 1 perc után , hogy a Battlefield 3 működése leállt.előre is kösz
Nem, irom le tobbszor. De amig lenem irja senki sem a rendszeret,ugy hogy varja el,azt hogy barki is segitsen neki? 1000Hardver/1000szoftver/1000megoldas.. Ezzel,hogy ezt elmondtad lehet ra, sok megoldassa a problemadnak. Nemfogom,mindet leirni mikor 1 v 2 fogja belole,megoldani. Mert nemtudom a konfigod.
balint20 2012. április 10. 1 hozzászólás 18063.
Sziasztok!
Az én problémám az, hogy belépek multin egy szerverbe és azt írja ki a gépem egy 1 perc után , hogy a Battlefield 3 működése leállt.előre is kösz
Köszi, köszi! Amatőr hiba volt... a kormány okozta a hibát.
Dinka 2012. április 10. 21 hozzászólás 6433.
Válasz SnailBloodyFist #2292. hozzászólására
Sziasztok!

A következő a problémám: a célkereszt hajszál pont az égközepébe mered, tudok mozogni, lőni, tárazni, gránátot dobni csak éppen mindezt az ég felé nézve. Leszedtem a bf3-at újraraktam, frissítettem, frissítettem a videokártya vezérlőt is de semmi. Remélem van valami megoldás... előre is thnx.
Heló nincs véletlenül a gépbe dugva játékvezérlő pl. kormány, Joystick ezek is okozák a hasonló hibákat. Húz le minden felesleges dolgot.
Hupsz megelőztek :vigyor:
IAMCOCONUT 2012. április 10. 795 hozzászólás 472.
Válasz SnailBloodyFist #2292. hozzászólására
Sziasztok!

A következő a problémám: a célkereszt hajszál pont az égközepébe mered, tudok mozogni, lőni, tárazni, gránátot dobni csak éppen mindezt az ég felé nézve. Leszedtem a bf3-at újraraktam, frissítettem, frissítettem a videokártya vezérlőt is de semmi. Remélem van valami megoldás... előre is thnx.
Joystick, vagy valami game vezérlő a gépeden?
Ad rá a tartalékot!!!!
Sziasztok!

MasterboyXX 2012. április 10. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Novin #2290. hozzászólására
huha, itt sok csúszka van, pontosan mit állítsak rajt ?
Legjobb,ha utana olvassol mit hogyan, nem nagyon erdekelt a vga huzzas...
Novin 2012. április 10. 15 hozzászólás 7496.
Válasz MasterboyXX #2289. hozzászólására
MSI Afterburner.
huha, itt sok csúszka van, pontosan mit állítsak rajt ?
MasterboyXX 2012. április 9. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Novin #2288. hozzászólására
próbáltam felhuzni a karit RivaTunnerrel, de az nem működik, nem találom h hol kell pedig vidin is megnéztem. nincs vmi más progi ? help pls
MSI Afterburner.
Novin 2012. április 9. 15 hozzászólás 7496.
Válasz MasterboyXX #2271. hozzászólására
De tudod...
próbáltam felhuzni a karit RivaTunnerrel, de az nem működik, nem találom h hol kell pedig vidin is megnéztem. nincs vmi más progi ? help pls
BF3origin 2012. április 9. 16 hozzászólás 7162.
Köszönöm.Írtam nekik.
orichalcos 2012. április 9. 164 hozzászólás 2000.
Válasz MasterboyXX #2284. hozzászólására
A netre,hogyan tetted fel? A fogalmakkal amiket irsz,nemtudom hogy tisztaban vagy-e? A fenti leirasban van 1link, kimassolod kinyitod, es ottvan par kepfeltolto oldal, lenyegebben a kepet mikor feltoltotted fogod a direkt linket es azt adod nekik oda.
A live chat-nél a supportosoknak nincs engedélyük képeket megnyitni ha linkelünk nekik valamit. Párszor már belefutottam én is ilyenbe. Én ilyenkor mailt küldök, ott lehet képet csatolni a levélhez.
dr1m 2012. április 9. 1 hozzászólás 18060.
Válasz BF3origin #2283. hozzászólására
Fel tettem a netre a képed de aszt mondta hogy a link megnyitására nincs joguk....
Kedves BF3origin!

Az Electronic Arts MAGYAR terméktámogatásának itt tudsz hibajegyet küldeni, lehet hogy az egyszerűbb lesz:
http://help.ea.com/hu
Oldalt "beszélj egy játéktanácsadóval" - ha gond van a fiókoddal, segítenek.

;)

Üdv,
dr1m
MasterboyXX 2012. április 8. 3540 hozzászólás 51.
Válasz BF3origin #2283. hozzászólására
Fel tettem a netre a képed de aszt mondta hogy a link megnyitására nincs joguk....
A netre,hogyan tetted fel? A fogalmakkal amiket irsz,nemtudom hogy tisztaban vagy-e? A fenti leirasban van 1link, kimassolod kinyitod, es ottvan par kepfeltolto oldal, lenyegebben a kepet mikor feltoltotted fogod a direkt linket es azt adod nekik oda.
BF3origin 2012. április 8. 16 hozzászólás 7162.
Konigstiger 2012. április 8. 522 hozzászólás 746.
A BlackBox egy tört verzió, nem fogod tudni frissíteni. Az erre szakosodott csapatok gyakran kiadják a Steames játékok frissítéseit telepíthető formában, mivel normál esetben csak steamen keresztül letölthető így a játék tört verziójához is használható, persze a multi felejtős. De origines játékhoz még nem láttam ilyesfajta javítást, szóval ne is kínlódj vele. Tudom hogy ez nem a warez helye, nem is azért írtam amit írtam.
Válasz monguz1 #2280. hozzászólására
Lehet, vendégségben vagyok, kislurkó gépén van.asszem az.
Tort verzioval nemtudsz neten jatszani azt nemkell frissiteni. A rendes verziot meg az origin leszedi a frissitest neki. Vagy ha megse,akkor jobb katt frissites letoltese.
monguz1 2012. április 8. 5 hozzászólás 11661.
Válasz MasterboyXX #2279. hozzászólására
Hi!

Ez tört verzió?
Lehet, vendégségben vagyok, kislurkó gépén van.asszem az.
Válasz monguz1 #2278. hozzászólására
Üdv!
Segitene valaki, hogyan patcheljem a bf3-at(blackbox)???
Hi!

Ez tört verzió?
monguz1 2012. április 8. 5 hozzászólás 11661.
Üdv!
Segitene valaki, hogyan patcheljem a bf3-at(blackbox)???
Válasz BF3origin #2276. hozzászólására
Hogy bizonyítsam, hogy én fotoztam le?
Pl. datumot raragasztod a kepre, fenykepezobeallitas...
BF3origin 2012. április 8. 16 hozzászólás 7162.
Hogy bizonyítsam, hogy én fotoztam le?