Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

LEGIONBOSS 2012. április 4. 173 hozzászólás 1919.
Helló, akadt egy problémám. A Battlelog-on azt írja, hogy az M27 IAR-hoz a Heavy Barrel 300 kill után elérhető, és már van bő 320 killem a fegyóval, de még mindig null/300-at ír a leírásnál. A másik helyen (a fegyver képe alatt) üres a folyamatjelző, alatta 320/300. Ez hogy lehet?
stiffler 2012. április 4. 16 hozzászólás 7161.
Csak infó mert a jó pap is holtig tanul ,nos van egy újabb lehetőség ami a problémámat orvosolhatja elvileg amit ismét nandorral matekoztunk ki illetve matekozta egy nagyobb teljesítményű táp csere lesz mivel a gépben max500W táp van és ha a videókari ha meglendül kb le is foglalja:) és azért fut a procim fullon ha indítani akarom nincs navta.Szóval péntek körül legkésőbb megjön beépít és meglátjuk mi lesz .
MasterboyXX 2012. április 3. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Pityu8611 #2222. hozzászólására
Igen megy minden tovább de megáll egy másodpercre minden és beugrik az USB-port hangja amikor bedugod!!
Akkor az USB-s cuccost rakd at mashova...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Pityu8611 2012. április 3. 34 hozzászólás 5152.
Válasz MasterboyXX #2217. hozzászólására
Hogy,erted hogy megall par masodpercre, olyanra gondolsz,hogy ezutan megy tovabb mintha missem tortent volna? A virtualis memoriat kapcsold ki, aztan meg a windows indexelest is. Persze miutan beallitottad, inditsd ujra. Majd teszt. Meg2 kerdessem van, antivirus/tuzfal van-e? A jatek ahova telepitve van van-e +10GB szabad helye neki?
Igen megy minden tovább de megáll egy másodpercre minden és beugrik az USB-port hangja amikor bedugod!!
HunDrag 2012. április 3. 152 hozzászólás 2117.
Válasz MasterboyXX #2220. hozzászólására
Probald meg ujratelepiteni a jatekot. Letorlod es letoltetted a jatekot az originnel. A masik meg esetleg a battlelog plugint torold es rakd fel,ujbol a bongeszodbol,toroltess cachet. Esetleg meg a telepites utan a temp mappakat uritsd ki.
Kösszi de sajna a plugin meg a cache nem oldota meg szal marad az ujra rakás de azt estére hagyom mikor már nem tolom Köszke még1szer:)
Válasz HunDrag #2219. hozzászólására
sziasztok az lenne a problémám hogy a patch ota a karkandon nem látja a szerver keresö csak a gulf of omant és abbol vagy kb 25 szervert a másik 3 pályára csak azt irja nem találhato ien szerver.azt hitem idöszakos de nem változot semmi és nem tudom mi lehet a gond, játék javitás volt de akkorse láttja a másik 3 pálya szervereit elöre is kösszi a tipeket
Probald meg ujratelepiteni a jatekot. Letorlod es letoltetted a jatekot az originnel. A masik meg esetleg a battlelog plugint torold es rakd fel,ujbol a bongeszodbol,toroltess cachet. Esetleg meg a telepites utan a temp mappakat uritsd ki.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
HunDrag 2012. április 3. 152 hozzászólás 2117.
sziasztok az lenne a problémám hogy a patch ota a karkandon nem látja a szerver keresö csak a gulf of omant és abbol vagy kb 25 szervert a másik 3 pályára csak azt irja nem találhato ien szerver.azt hitem idöszakos de nem változot semmi és nem tudom mi lehet a gond, játék javitás volt de akkorse láttja a másik 3 pálya szervereit elöre is kösszi a tipeket
stiffler 2012. április 3. 16 hozzászólás 7161.
Válasz Konigstiger #2216. hozzászólására
Ez most kicsit nem ide illő komment lesz. Tény hogy a CoD ennyire nem válogatós, de azt vedd figyelembe hogy míg a Frostbite 2.0 lényegében egy új motor, amivel eddíg 2 játék készült tudtommal (BF3, NFS: The Run), illetve készül a MoH: Warfighter, addig a CoD szériát egy Tech 3 motorra épülő erősen módosított engine mozgat, ami már elmúlt 10 éves, tehát kiforrottabb. Ami a multit illeti én is CoDoztam jó pár évig, de amit a CoD 4 után műveltek a sorozattal az gyalázat ... Én befejeztem a CoD-ot mert ami ott megy az nem állapot. Nekem a BF3 jobban bejön így közel fél év után. Persze mindenkinek más a szájíze. És sorry az off kommentért.
Hát igen ezt hívom úgy,hogy megelőzi a kocsi a szamarat:)minek dobnak ki egy kiforratlan rendszert amelyben még annyi hiba van,hogy csokorba lehetni szedni a BF3, NFS: The Run olvasgattam a fórumokat iszonyatos problémák vannak a gamek grafikáival.jó lenne ha jó lenne,de amíg ennyi embernek van problémája velük nem fognak eladási rekordot döngetni a játékpiacon .Nem azt mondom,hogy rossz a BF3 multi,de lenne mit tanulni még azt lehet ha többet tudtam volna csapatni jobban bejött volna ,de erre nem maradt sok időm most meg úgy néz ki sakk-matt.Habár írták a srácok ha nem megy küldjem el nekik a kártya széria számát azt majd meglátjuk mert ez a kari limitált szériában készült és ahol vettem már nincs is fent a kínálatban:)
Válasz Pityu8611 #2210. hozzászólására
MSI p55-gd65,I7 870 3.6GHZ,8 giga corsair xms3 1600-as ram,Gigabyte gtx 460 soc,1 TB samsung vinyó,gigabyte ODIN 720 W táp!!Nincs kékhalál!!Csak megéll pár másodpercre a kép és a hang is!!Win 7 64-bit
Hogy,erted hogy megall par masodpercre, olyanra gondolsz,hogy ezutan megy tovabb mintha missem tortent volna? A virtualis memoriat kapcsold ki, aztan meg a windows indexelest is. Persze miutan beallitottad, inditsd ujra. Majd teszt. Meg2 kerdessem van, antivirus/tuzfal van-e? A jatek ahova telepitve van van-e +10GB szabad helye neki?
Konigstiger 2012. április 3. 522 hozzászólás 746.
Válasz stiffler #2216. hozzászólására
nem ringatom magam hiú reményekbe nekem bizonyíték kell nem igéret:vigyor:Igazából már csak az agyamat cseszteti a miért kérdés:)
egyébként már végig toltam single módot a multit meg iszonyatossan elcseszték a COD messze menőkig veri a multit nem beszélve arról,hogy náluk ilyen technikai problémák NINCSENEK
Ez most kicsit nem ide illő komment lesz. Tény hogy a CoD ennyire nem válogatós, de azt vedd figyelembe hogy míg a Frostbite 2.0 lényegében egy új motor, amivel eddíg 2 játék készült tudtommal (BF3, NFS: The Run), illetve készül a MoH: Warfighter, addig a CoD szériát egy Tech 3 motorra épülő erősen módosított engine mozgat, ami már elmúlt 10 éves, tehát kiforrottabb. Ami a multit illeti én is CoDoztam jó pár évig, de amit a CoD 4 után műveltek a sorozattal az gyalázat ... Én befejeztem a CoD-ot mert ami ott megy az nem állapot. Nekem a BF3 jobban bejön így közel fél év után. Persze mindenkinek más a szájíze. És sorry az off kommentért.
Válasz Konigstiger #2215. hozzászólására
Mindjárt más a leányzó fekvése. Nagyon válogatós ez a BF3, sokan szívnak vele, és a kommentekből az is kiderül hogy bizony nem csak a gyengébb gépeken vannak problémák, hanem a komolyabb vasakkal is problémázik. Azért remélem hogy ez talán megoldja a problémádat.
nem ringatom magam hiú reményekbe nekem bizonyíték kell nem igéret:vigyor:Igazából már csak az agyamat cseszteti a miért kérdés:)
egyébként már végig toltam single módot a multit meg iszonyatossan elcseszték a COD messze menőkig veri a multit nem beszélve arról,hogy náluk ilyen technikai problémák NINCSENEK
Válasz stiffler #2214. hozzászólására
na alakul a dolog leküldték az új drivert délután próba és majd meglátjuk egész korrektek a fiúk írták ha nem megy írjak nekik újból hát kiváncsi leszek
Mindjárt más a leányzó fekvése. Nagyon válogatós ez a BF3, sokan szívnak vele, és a kommentekből az is kiderül hogy bizony nem csak a gyengébb gépeken vannak problémák, hanem a komolyabb vasakkal is problémázik. Azért remélem hogy ez talán megoldja a problémádat.
Válasz Konigstiger #2213. hozzászólására
Ezzel sokra nem mész sajnos ...
na alakul a dolog leküldték az új drivert délután próba és majd meglátjuk egész korrektek a fiúk írták ha nem megy írjak nekik újból hát kiváncsi leszek
Válasz stiffler #2212. hozzászólására

Thank you for supporting MSI products. Your issue/inquiry posted in MSI Online Customer Service System has been replied by our technical support team. Please click the following link to see the details.
URL: http://support.msi.com

If you want to know more about MSI products and information, please visit our official website at http://www.msi.com

Attention: The mail was sent by the system automatically. Do not reply this mail directly.

Best regards,
MSI Online Technical Support Team
Ezzel sokra nem mész sajnos ...
Válasz MasterboyXX #2204. hozzászólására
Emlexel,irtunk a gyartonak arra vard meg a valaszt, aztan majd meglatod. BIOS frissitest kene,hogy kuldjenek ilyenkor az MSI-tol,meg barmelyik masik gyartotol.

Thank you for supporting MSI products. Your issue/inquiry posted in MSI Online Customer Service System has been replied by our technical support team. Please click the following link to see the details.
URL: http://support.msi.com

If you want to know more about MSI products and information, please visit our official website at http://www.msi.com

Attention: The mail was sent by the system automatically. Do not reply this mail directly.

Best regards,
MSI Online Technical Support Team
Válasz MasterboyXX #2209. hozzászólására
Ird le a geped,oprendszered,hater programokat. Kek halal nincs-e?
MSI p55-gd65,I7 870 3.6GHZ,8 giga corsair xms3 1600-as ram,Gigabyte gtx 460 soc,1 TB samsung vinyó,gigabyte ODIN 720 W táp!!Nincs kékhalál!!Csak megéll pár másodpercre a kép és a hang is!!Win 7 64-bit
Válasz Pityu8611 #2208. hozzászólására
Sziastok!!Olyan problémám adódott az utóbbi ídőben h másodpercekre lefagy a gép és USB-s hiba hang után megy tovább!!Random csinálja játék és más alatt is!!!Mi lehet a baj??
Ird le a geped,oprendszered,hater programokat. Kek halal nincs-e?
Sziastok!!Olyan problémám adódott az utóbbi ídőben h másodpercekre lefagy a gép és USB-s hiba hang után megy tovább!!Random csinálja játék és más alatt is!!!Mi lehet a baj??
stickyhell 2012. április 2. 2 hozzászólás 17565.
Válasz MasterboyXX #2200. hozzászólására
Vegyel,meg rammot aztan nyomd ki a virtualis memoriat,es nemfog annyit benazni a vinnyo. Tappod birja a videokartyat?
ramot már rendeltem +4 gigát.a tápom cooler master silent pro M 750W.az szerintem biztos jó.a memoriával csak annyi a gondom,h ennyi volt benne elötte is és akkor ment rendesen,most pedig akadozik.rakok fel új win7 et megint azt hiszem....azért köszi
stiffler 2012. április 2. 16 hozzászólás 7161.
Válasz Konigstiger #2205. hozzászólására
Mindenképp érdekes probléma, remélem sikerül megoldást találni rá.
figyelem az emailokat:),de még semmi
bocsi nandornak szólt
Konigstiger 2012. április 2. 522 hozzászólás 746.
Válasz stiffler #2203. hozzászólására
az egész gépem le lett pucolva formázva az op rendszer Win 7 ultimate SP1 64bit a gépen time viewer volt és onlyn próbálta nandor90 jó pár órát és semmi írtunk a gyártónak és semmi nandor szerint lehet nem szereti a videókarim mert az is cserélve lett,de igazából nem jutottunk előre játékot elindítod akár single akár múlti a proci 100% fut és ennyi valamiért 100megát nem akar felvenni a memóriából nandor szerint
Mindenképp érdekes probléma, remélem sikerül megoldást találni rá.
MasterboyXX 2012. április 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz stiffler #2203. hozzászólására
az egész gépem le lett pucolva formázva az op rendszer Win 7 ultimate SP1 64bit a gépen time viewer volt és onlyn próbálta nandor90 jó pár órát és semmi írtunk a gyártónak és semmi nandor szerint lehet nem szereti a videókarim mert az is cserélve lett,de igazából nem jutottunk előre játékot elindítod akár single akár múlti a proci 100% fut és ennyi valamiért 100megát nem akar felvenni a memóriából nandor szerint
Emlexel,irtunk a gyartonak arra vard meg a valaszt, aztan majd meglatod. BIOS frissitest kene,hogy kuldjenek ilyenkor az MSI-tol,meg barmelyik masik gyartotol.
Válasz Konigstiger #2202. hozzászólására
Ha nandor nem tudott segíteni, akkor nem kicsi a probléma. Miután újratelepítetted a windowst esetleg nem telepítettél fel olyasvalamit ami korábban nem volt a gépen? Azt nem tudom pontosan milyen Win7-et használsz, SP1 vagy sima. Egyszer találkoztam olyan hibával hogy egyik ismerősömnél nem indult egy játék, alap XP volt fent neki, később újratelepítettük a gépét de már az SP2 vagy 3-al és egyből elindult. Gondolom ha már megvetted ezt a hardverbarát jószágot szeretnél játszani is vele. Én kipróbálnék egy újratelepítést, rendszerpartíciót teljes formázással lepucolni, és úgy telepíteni a Windowst, majd frissíteni SP1-re ha nem az van. Hardverileg rendben van a géped szóval nem hiszem hogy az lenne a probléma, pláne ha korábban meg futott a játék. Ha még ez sem válik be akkor fordulj szakemberhez, hogy vizsgálja át a gépet.
Konigstiger 2012. április 2. 522 hozzászólás 746.
Válasz stiffler #2166. hozzászólására
Üdv.Na akkor kezdem,megvettem a gyári gamet feltelepít fut nyan-nyanán single és multiba eltelik 1 hónap nem játszottam vele minden nap de heti pár nap azért rá ment.PC újratelepít BF3 újratelepít és láss csodát nem megy semmi se single se múlti, bejön az ORIGIN kiír mindent nyan-nyanánt frissítés telepítve és semmi.HA single mód indítom a proci maxon fut nem csinál semmit a háttérbe nem fut semmi így hagyhatom akár 15 percig akkor sem tölt be ha multit akarok indítani akkor meg azt írja ki zárjam be mert a másik BF3 is fut és kidob,de nem fut a háttérbe semmi.A géppel nincs gond AMD Phenon X4 120G SSD és 300G samsung vinyó op rendszer win7 64 bit tuning ramok 4g 1960Hz GTX570TI FULL HD 3d Vision Acer NH2 monitor szóval szétnyan-nyanom ezt a nyan-nyant,de legfőképp azt aki kiadott egy ilyen nyan-nyant ennyi pénzért.Tehát ismétlem a játék már futott újratelepítés előtt tökéletesen,de most már a single sem indul.Ha valakinek van ötlete legyen olyan jó ossza meg velem vagy küldje el a számát felhívom én vagy írjon.Előre is köszi mindenkinek.
Ha nandor nem tudott segíteni, akkor nem kicsi a probléma. Miután újratelepítetted a windowst esetleg nem telepítettél fel olyasvalamit ami korábban nem volt a gépen? Azt nem tudom pontosan milyen Win7-et használsz, SP1 vagy sima. Egyszer találkoztam olyan hibával hogy egyik ismerősömnél nem indult egy játék, alap XP volt fent neki, később újratelepítettük a gépét de már az SP2 vagy 3-al és egyből elindult. Gondolom ha már megvetted ezt a hardverbarát jószágot szeretnél játszani is vele. Én kipróbálnék egy újratelepítést, rendszerpartíciót teljes formázással lepucolni, és úgy telepíteni a Windowst, majd frissíteni SP1-re ha nem az van. Hardverileg rendben van a géped szóval nem hiszem hogy az lenne a probléma, pláne ha korábban meg futott a játék. Ha még ez sem válik be akkor fordulj szakemberhez, hogy vizsgálja át a gépet.
Szomorú fájdalommal tudatom mindenkivel,hogy nandor90 fergeteges tudása ellenére és minden hardver és szoftver ellenére a BF3 nem indul a hétvégén ások egy gödröt és eltemetem nandor90nek minden esetre nagyon köszönöm az önzetlen segítséget.
MasterboyXX 2012. április 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz stickyhell #2196. hozzászólására
sziasztok!
van egy kis gondom és remélem h tudtok segiteni.videokártyát cseréltem a gépemben és azóta elég furán viselkedik.a bf3 ban ugy mozog mintha lassitott felvétel lenne kb.
gigabity x58 usb3
i7 920.2.67
4g ram 1333mhz
hd6900 -elötte:9600 gt volt
videokártyát cseréltem de közben valahogy tönkrement az alaplapi hangkártya...?akkor ment ultrában,bár dolgozott a vinyó.gondolom a ram miatt....hang viszont nem volt.elvittem szerelőhöz.rakott bele hangkártyát.kicsit átrendezte belüről a gépem.talán ez mind1.windowst is raktam fel újat,drivereket stb.viszont most meg alig megy a játék.még low beállitás mellett is,ami azért érdekes mert a 9600gt is vitte ugy jól.hd 6900 meg nem?elötte meg full hd+ultra beállitásokkkal ment.már biost is frissitettem.mi lehet vele?előre is köszi
jah még annyi h sokat tölt a vinyóm,de nem csak játék közben(ott pláne) hanem bárhol szinte,ha megnyitok egy internetes oldalt ott is képes dolgozni...de mit??
Vegyel,meg rammot aztan nyomd ki a virtualis memoriat,es nemfog annyit benazni a vinnyo. Tappod birja a videokartyat?
Lev576 2012. április 1. 30 hozzászólás 5429.
Válasz MasterboyXX #2198. hozzászólására
Map fuggo. Nincs rendessen optimalizalva a map.
Oké köszi
Válasz Lev576 #2197. hozzászólására
Tényleg nem akarlak már untatni ezzel,de egy uccsó kérdés:
Miért van az,hogy néha meg megy ultrán a multi?
Map fuggo. Nincs rendessen optimalizalva a map.
Válasz MasterboyXX #2185. hozzászólására
Mert,akkor meg nem patcheltek le a jatekot.
Tényleg nem akarlak már untatni ezzel,de egy uccsó kérdés:
Miért van az,hogy néha meg megy ultrán a multi?
stickyhell 2012. április 1. 2 hozzászólás 17565.
sziasztok!
van egy kis gondom és remélem h tudtok segiteni.videokártyát cseréltem a gépemben és azóta elég furán viselkedik.a bf3 ban ugy mozog mintha lassitott felvétel lenne kb.
gigabity x58 usb3
i7 920.2.67
4g ram 1333mhz
hd6900 -elötte:9600 gt volt
videokártyát cseréltem de közben valahogy tönkrement az alaplapi hangkártya...?akkor ment ultrában,bár dolgozott a vinyó.gondolom a ram miatt....hang viszont nem volt.elvittem szerelőhöz.rakott bele hangkártyát.kicsit átrendezte belüről a gépem.talán ez mind1.windowst is raktam fel újat,drivereket stb.viszont most meg alig megy a játék.még low beállitás mellett is,ami azért érdekes mert a 9600gt is vitte ugy jól.hd 6900 meg nem?elötte meg full hd+ultra beállitásokkkal ment.már biost is frissitettem.mi lehet vele?előre is köszi
jah még annyi h sokat tölt a vinyóm,de nem csak játék közben(ott pláne) hanem bárhol szinte,ha megnyitok egy internetes oldalt ott is képes dolgozni...de mit??
Válasz DjBoomBasstik #2194. hozzászólására
Ujrainditottam kétszer, most már nem dob ki a játék köszönöm!

Viszont most medium beállitások mellet is akad néha. AA off, Vsync off, Árnyokok low-on.
Erre van valami ötleted?
Tudom,hogy csak 768 as a kártya, de eddig High on szépen ment AA-val.
Keves a memoriad aze akad. Ha lenne 6-8GB akkor nem akadna. A windows indexelest kapcsold meg ki hatha.
Válasz MasterboyXX #2193. hozzászólására
Ujrakell inditani a gepet utana.
Ujrainditottam kétszer, most már nem dob ki a játék köszönöm!

Viszont most medium beállitások mellet is akad néha. AA off, Vsync off, Árnyokok low-on.
Erre van valami ötleted?
Tudom,hogy csak 768 as a kártya, de eddig High on szépen ment AA-val.
Válasz DjBoomBasstik #2192. hozzászólására
Nem olvastam eléggé vissza. Bocs ,nem vagyok én ilyen hülye, csak fentvagyok 40 órája.

Megcsináltam, ugyan az van. :/
Ujrakell inditani a gepet utana.
Válasz MasterboyXX #2191. hozzászólására
A #2180 hozzaszolasban leirt megoldast kell megcsinalnod. Mi nehez benne? En is lattam,hogy mennyi memoriad van.
Nem olvastam eléggé vissza. Bocs ,nem vagyok én ilyen hülye, csak fentvagyok 40 órája.

Megcsináltam, ugyan az van. :/
Válasz DjBoomBasstik #2190. hozzászólására
Nem igazán értem mit akarsz mondani, ha ramra gondolsz 3072 mb-om van.
A #2180 hozzaszolasban leirt megoldast kell megcsinalnod. Mi nehez benne? En is lattam,hogy mennyi memoriad van.
Válasz MasterboyXX #2189. hozzászólására
Amit a #2180 leirtam azzal hogy a 2048 helyett neked 3072-kell.
Nem igazán értem mit akarsz mondani, ha ramra gondolsz 3072 mb-om van.
Válasz DjBoomBasstik #2188. hozzászólására
Chieftec 530W Quiet

Kapcsoljam ki az Intel Hyper Threading-et a Biosban. Nem segitett
Állitsam be a feladatkezelőben az Affinitást 1-re. Alapjáraton hülyeség, 1 maggal hogy birná el a gép a játékot..
Vegyek hangkártyát, tiltsam le az alaplapit. Nem vettem,de letiltottam ,nem segitett.
Frissitsek drivereket:

Nvidia 296.10 van most, de probáltam visszarakni a 285 öst is ami a játékhoz jött, semmi.
Amit a #2180 leirtam azzal hogy a 2048 helyett neked 3072-kell.
Válasz MasterboyXX #2187. hozzászólására
Milyen javaslatot kaptal ra eddig? Milyen tapod van?
Chieftec 530W Quiet

Kapcsoljam ki az Intel Hyper Threading-et a Biosban. Nem segitett
Állitsam be a feladatkezelőben az Affinitást 1-re. Alapjáraton hülyeség, 1 maggal hogy birná el a gép a játékot..
Vegyek hangkártyát, tiltsam le az alaplapit. Nem vettem,de letiltottam ,nem segitett.
Frissitsek drivereket:

Nvidia 296.10 van most, de probáltam visszarakni a 285 öst is ami a játékhoz jött, semmi.
Válasz DjBoomBasstik #2186. hozzászólására
Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy a játék minden beállitáson úszik (csak a kép) és 2-3 perc játék után ki dob az asztalra hibaüzenet nélkül.

Megjelenés óta játszom vele, High beállitások mellett, és viszonylag kielégitő FPS-em volt, a játék csak ritkán dobott ki ami nem egy egyedi probléma ahogy hallottam.

1 hete tettem ujra a Windowst és azóta nem akar működni.

Config:

CPU: i7 940 2,93 Ghz
RAM: 3*1 GB Geil 1600mhz
VGA: Gigabyte GTX 460 DDR5 768mb*2 (Csak egy kártyával játszom,mert nem szereti a játék az SLI-t)
ALAPLAP: Asus P6T SE
Hangkártya: Realtek HD Audio alaplapi

Internetkapcsolat: 60 mbit/s

Valaki tud erre valamit mondani ?
Egykét javaslattol a hajam égnek állt és mellékesen nem is javitott semmit.

Milyen javaslatot kaptal ra eddig? Milyen tapod van?
Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy a játék minden beállitáson úszik (csak a kép) és 2-3 perc játék után ki dob az asztalra hibaüzenet nélkül.

Megjelenés óta játszom vele, High beállitások mellett, és viszonylag kielégitő FPS-em volt, a játék csak ritkán dobott ki ami nem egy egyedi probléma ahogy hallottam.

1 hete tettem ujra a Windowst és azóta nem akar működni.

Config:

CPU: i7 940 2,93 Ghz
RAM: 3*1 GB Geil 1600mhz
VGA: Gigabyte GTX 460 DDR5 768mb*2 (Csak egy kártyával játszom,mert nem szereti a játék az SLI-t)
ALAPLAP: Asus P6T SE
Hangkártya: Realtek HD Audio alaplapi

Internetkapcsolat: 60 mbit/s

Valaki tud erre valamit mondani ?
Egykét javaslattol a hajam égnek állt és mellékesen nem is javitott semmit.

Válasz Lev576 #2184. hozzászólására
Akkor az előző karival miért ment jól?
Mert,akkor meg nem patcheltek le a jatekot.
Válasz MasterboyXX #2183. hozzászólására
Nem a videokartyaval van a gond, hanem a proci es a memoriaval. fogd mar fel. Hiaba a nyan-nyana a videokartya mikor a rendszerednek nem eleg a 2GB memoria. A mai jatekok tobbsege 4GB memoriat igenyelnek.
Akkor az előző karival miért ment jól?
Válasz Lev576 #2182. hozzászólására
Hát még mindig ugyanaz.:szomoru:
De azt viszont nem értem,hogy volt amikor minimum grafikán is kiakadt.
Meg párszor csináltam olyat,hogy minimumról fokozatosan toltam fel a grafikát,és végül elértem az ultrát és még ott sem akadt ki!(ezt eddig 3-szor értem el)
Szóval nem értem.Ja és az előző videokarival meg igaz,h nem maxon,de elment akadás nélkül.
Nem a videokartyaval van a gond, hanem a proci es a memoriaval. fogd mar fel. Hiaba a nyan-nyana a videokartya mikor a rendszerednek nem eleg a 2GB memoria. A mai jatekok tobbsege 4GB memoriat igenyelnek.
Válasz MasterboyXX #2180. hozzászólására
2GB memoria+ 2magos proci az nem megy. De probald meg minden esetre a kovetkezot:

Start menu keressojebe ird be: cmd (jobb katt ra futtatas rendszergazdakent) a kovetkezo sort masold be:

BCDEDIT /SET INCREASEUSERVA 2048 inditsd ujra a gepet,majd probald ujbol. Amugy,ha 1jatek 2GB memoriat igenyel azt,ugykene szamolni,hogy a rendszered elvesz 1-2GB-t es meg ehhez kell a jatekhoz is memoria. Neked pont a keves memoria miatt nem akar elindulni. A windows aero-t kapcsold ki.
Hát még mindig ugyanaz.:szomoru:
De azt viszont nem értem,hogy volt amikor minimum grafikán is kiakadt.
Meg párszor csináltam olyat,hogy minimumról fokozatosan toltam fel a grafikát,és végül elértem az ultrát és még ott sem akadt ki!(ezt eddig 3-szor értem el)
Szóval nem értem.Ja és az előző videokarival meg igaz,h nem maxon,de elment akadás nélkül.
Konigstiger 2012. április 1. 522 hozzászólás 746.
Válasz Lev576 #2179. hozzászólására
Windows 7 Ultimate 32 bit
Intel Core 2 Duo CPU E4600 2.40GHz
2GB RAM
VGA:AMD Radeon HD 6770
Hangkártya: Realtek High Definition Audio (alaplapi)
hibaüzenet nincs
Első ránézésre a proci is meg a RAM is kevéske. Én anno a bétát egy E6800 3.0 GHz, 4 GB RAM és egy 9800GT társaságában játszottam, noha játszható volt, de minden low-ra volt állítva hogy kielégitő FPS-el menjen. Talán ha nem ultrán futtatod a multit akkor talán nem fagy ki. De csodát ne várj, a multiban sokkal több effekt. stb szakad a rendszer nyakába, főleg ha sokan játszanak és a mapok is nagy méretűek, mondjuk 64-es Caspian Border. Nandor90 biztos mond még valami hasznosat, ő jobban vágja a támát. Az én problémámat is az ő tippje oldotta meg.
Válasz Lev576 #2179. hozzászólására
2GB RAM
hibaüzenet nincs
2GB memoria+ 2magos proci az nem megy. De probald meg minden esetre a kovetkezot:

Start menu keressojebe ird be: cmd (jobb katt ra futtatas rendszergazdakent) a kovetkezo sort masold be:

BCDEDIT /SET INCREASEUSERVA 2048 inditsd ujra a gepet,majd probald ujbol. Amugy,ha 1jatek 2GB memoriat igenyel azt,ugykene szamolni,hogy a rendszered elvesz 1-2GB-t es meg ehhez kell a jatekhoz is memoria. Neked pont a keves memoria miatt nem akar elindulni. A windows aero-t kapcsold ki.
Válasz MasterboyXX #2178. hozzászólására
Konfigot ird le. Anelkul nemtudok semmit sem mondani. Oprendszer stb. Ne azzal kezdjuk hogy a single ultran ment mikor semmi komoly szamitasa nemvolt a procinak.
2GB RAM
hibaüzenet nincs
Válasz Lev576 #2177. hozzászólására
Sziasztok!
A BF 3 singleplayer ultra grafikával,max felbontással megy,de a multi kb 1 perc játék után folyton lefagy.
Most cseréltem videokártyát,de úgytűnik,hogy a multi csak rosszabb lett.
Mi lehet a hiba?
Konfigot ird le. Anelkul nemtudok semmit sem mondani. Oprendszer stb. Ne azzal kezdjuk hogy a single ultran ment mikor semmi komoly szamitasa nemvolt a procinak.
Lev576 2012. március 31. 30 hozzászólás 5429.
Sziasztok!
A BF 3 singleplayer ultra grafikával,max felbontással megy,de a multi kb 1 perc játék után folyton lefagy.
Most cseréltem videokártyát,de úgytűnik,hogy a multi csak rosszabb lett.
Mi lehet a hiba?
HunDrag 2012. március 30. 152 hozzászólás 2117.
Válasz alexz #2174. hozzászólására
AMD mennyire jó játékokhoz?
Az biztos hogy az intel procik jobbak de viszont minimum 2* anyiba is kerül 1 hasonlo, nekem 1 phenon 2 x4 955 BE van és tökéletesen meg vagyok elégedve vele a játék is simán fut vele nincs semmi gond 1 560 ti vel Ful Hd-ban higon minden bekapcs 40-70 fps -el megy.Ez az én tapasztalatom szoval szerintem jo kis proci ,persze ha megteheted anyagilag akkor intelt vegyél