Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

MasterboyXX 2012. március 24. 3540 hozzászólás 51.
Válasz exxtremplayer #2128. hozzászólására
ohh kösz mingy kipróbálom amugy chromet....:D
Internet Explorert 9-est rakj,fel ha eddig nem az volt, es probald ki. Aztan szerv. csatlakozas utan kapcsold ki.
Anti-Virus nelkul is jovolna.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
exxtremplayer 2012. március 24. 8 hozzászólás 9630.
ohh kösz mingy kipróbálom amugy chromet....:D
MasterboyXX 2012. március 23. 3540 hozzászólás 51.
Válasz exxtremplayer #2125. hozzászólására
ki van és ugysejob... :(
Milyen,bongeszobol probalod? A virtualis memoriat kapcsold ki,az folosleges ennyi memorianal,es meg talan a windows indexelest is. Milyen antivirus irtod/tuzfalad van? Ha nincs,akkor targytalan.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz ipirock #2126. hozzászólására
ment PM
Valasz,is. Elmeletileg 24oran belul ujraindul a statisztika, ha a csavo jol mondta. Szolj ha,nem tortent semmi sem.
ipirock 2012. március 23. 13 hozzászólás 7850.
Válasz MasterboyXX #2121. hozzászólására
Battlelognak,kulon nincs supportja egy support van es az az EA Live Support. Egyre megy a jatek ki. Csak a kulonbseg,hogy egyes supportossok nemtudnak,vagy nem akarnak segiteni. Ha,adsz par infot PM-be, egy email cim, origin id kell es korul kerdezzem,hatha megoldjak. Amugy a stat paddoloknak restartoljak a statjukat nagyobb rendszeresseggel,mint amugy altalanossan.
ment PM
exxtremplayer 2012. március 23. 8 hozzászólás 9630.
ki van és ugysejob... :(
Válasz exxtremplayer #2122. hozzászólására
sziasztok azonnal megvettem a játékot mikor megjelent de mivel nem ment ugy a gépemen mint ahogy kellene ezért ráagytam...nagyon sokat foglalkoztam vele.... :)maxon alig megy 20 fps-el pedgi 50-60 al kéne menni

vga:gtx 470
proci:i7 870
alaplap:gigabyte h57 usb3
memória: 8 gb
vga driver:GEFORCE R295 DRIVER
A hyper threading kapcsold ki a BIOS-ba. Aztan probald ki.
exxtremplayer 2012. március 23. 8 hozzászólás 9630.
sziasztok azonnal megvettem a játékot mikor megjelent de mivel nem ment ugy a gépemen mint ahogy kellene ezért ráagytam...nagyon sokat foglalkoztam vele.... :)maxon alig megy 20 fps-el pedgi 50-60 al kéne menni

vga:gtx 470
proci:i7 870
alaplap:gigabyte h57 usb3
memória: 8 gb
vga driver:GEFORCE R295 DRIVER
Válasz ipirock #2120. hozzászólására
Köszönöm, de ezen a levelezésen már túl vagyunk, (sőt még telefonon is beszélt vele a haverom) és ott tanácsolták, hogy a battlelog supportnak írjunk angolul, mert csak ők tudnak resetelni.
Battlelognak,kulon nincs supportja egy support van es az az EA Live Support. Egyre megy a jatek ki. Csak a kulonbseg,hogy egyes supportossok nemtudnak,vagy nem akarnak segiteni. Ha,adsz par infot PM-be, egy email cim, origin id kell es korul kerdezzem,hatha megoldjak. Amugy a stat paddoloknak restartoljak a statjukat nagyobb rendszeresseggel,mint amugy altalanossan.
ipirock 2012. március 22. 13 hozzászólás 7850.
Válasz MasterboyXX #2117. hozzászólására
Az ea felhasznalonak kilehet cserelni az email cimet. A stat reszetet nem tesznek,mivel az EULA-ban az all,hogy nem adhatod el,penzert a felhasznaloi fiokod. Na most,amit megprobalhattok,hogy az EA live support-nak irtok azzal kapcsolatban,hogy reszetelje a statot mivel,elorol szeretned kezdeni a katonat,max. ilyen ok miatt. A katona nevet tudod barmikor cserelni Origin ID changer-re rakeressel a google-val, akkor az elso talalat az kene,hogy legyen. Az email cimet igy tudod atcserelni:

1. Itt bejelentkezzel,majd az Update my Info -ra. kattintva email cimet tudsz cserelni.
Itt a segedlet az EA live support-hoz:
link.
Az email-re nagy ritkan szoktak 1honapon belul valaszolni,ezert jo a Live Support.

Remelem a segitsegedre lehettem.
Köszönöm, de ezen a levelezésen már túl vagyunk, (sőt még telefonon is beszélt vele a haverom) és ott tanácsolták, hogy a battlelog supportnak írjunk angolul, mert csak ők tudnak resetelni.
Válasz MasterboyXX #2118. hozzászólására
Megkell venni a B2K DLC-t,hozza hogy unlockolni tud ezeket.
Ok köszönöm a választ :)
MasterboyXX 2012. március 22. 3540 hozzászólás 51.
Válasz drizztdourden #2116. hozzászólására
Sziasztok nem rég vettem meg a játékot,és van egy olyan problémám hogy nem számolja a játék az Assignments. Megnéztem hogy a különböző Assignments-hez mit kell teljesítenem de bármit is csinálok minden stat 0 marad .Lvl 24-es vagyok és pl a Famas puskához 10 revive és 10 heal kell , mind kettőből többet csináltam már mégis azt írja hogy 0 teljesítettem. Ha valaki tudja mi lehet a baj , légyszíves segítsen előre is köszönöm.
Megkell venni a B2K DLC-t,hozza hogy unlockolni tud ezeket.
MasterboyXX 2012. március 22. 3540 hozzászólás 51.
Válasz ipirock #2115. hozzászólására
Hali
Tudna valaki abban segíteni, hogy egy ismerősöm vett egy bf3 account-ot, amin a katona 30-as szintü. Szeretné elkezdeni előről, és ezért megkérte az ea.hu-t, hogy mozgassa át az accountot egy másik emailre, (mert ilyenkor lenullázódik a stat) vagy töröljék és adjanak neki egy másik széria számot, amit majd ő aktivál magának a saját email címén. Egyikre sem voltak hajlandók sajnos, pedig ismerek két olyan embert is aki ilyen módon előröl tudta kezdeni a játékot. Arra gondoltunk, hogy írnánk a Battlelog supportnak, (az ea.hu sajnos erre sem hajlndó) hogy nullázzák le a katona statját, de sajnos nem tudunk angolul. Egy ilyen levélre lenne szükségem. Köszönöm szépen.
Az ea felhasznalonak kilehet cserelni az email cimet. A stat reszetet nem tesznek,mivel az EULA-ban az all,hogy nem adhatod el,penzert a felhasznaloi fiokod. Na most,amit megprobalhattok,hogy az EA live support-nak irtok azzal kapcsolatban,hogy reszetelje a statot mivel,elorol szeretned kezdeni a katonat,max. ilyen ok miatt. A katona nevet tudod barmikor cserelni Origin ID changer-re rakeressel a google-val, akkor az elso talalat az kene,hogy legyen. Az email cimet igy tudod atcserelni:

1. Itt bejelentkezzel,majd az Update my Info -ra. kattintva email cimet tudsz cserelni.
Itt a segedlet az EA live support-hoz:
link.
Az email-re nagy ritkan szoktak 1honapon belul valaszolni,ezert jo a Live Support.

Remelem a segitsegedre lehettem.
Sziasztok nem rég vettem meg a játékot,és van egy olyan problémám hogy nem számolja a játék az Assignments. Megnéztem hogy a különböző Assignments-hez mit kell teljesítenem de bármit is csinálok minden stat 0 marad .Lvl 24-es vagyok és pl a Famas puskához 10 revive és 10 heal kell , mind kettőből többet csináltam már mégis azt írja hogy 0 teljesítettem. Ha valaki tudja mi lehet a baj , légyszíves segítsen előre is köszönöm.
ipirock 2012. március 22. 13 hozzászólás 7850.
Hali
Tudna valaki abban segíteni, hogy egy ismerősöm vett egy bf3 account-ot, amin a katona 30-as szintü. Szeretné elkezdeni előről, és ezért megkérte az ea.hu-t, hogy mozgassa át az accountot egy másik emailre, (mert ilyenkor lenullázódik a stat) vagy töröljék és adjanak neki egy másik széria számot, amit majd ő aktivál magának a saját email címén. Egyikre sem voltak hajlandók sajnos, pedig ismerek két olyan embert is aki ilyen módon előröl tudta kezdeni a játékot. Arra gondoltunk, hogy írnánk a Battlelog supportnak, (az ea.hu sajnos erre sem hajlndó) hogy nullázzák le a katona statját, de sajnos nem tudunk angolul. Egy ilyen levélre lenne szükségem. Köszönöm szépen.
besta_ 2012. március 21. 9 hozzászólás 9065.
Válasz HUN_G4S #2113. hozzászólására
Hello nekem az ESL Wire programmal lenne problémám nem tudom bekapcsolni az anti cheatot 2 kép:
http://kepfeltoltes.hu/view/120321/112263771N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/120321/N_vtelensa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
nem futott közben véletlenül a játék?
HUN_G4S 2012. március 21. 15 hozzászólás 7426.
Hello nekem az ESL Wire programmal lenne problémám nem tudom bekapcsolni az anti cheatot 2 kép:
http://kepfeltoltes.hu/view/120321/112263771N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/120321/N_vtelensa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
beni37 2012. március 21. 55 hozzászólás 4020.
Válasz MasterboyXX #2111. hozzászólására
Legjobb ha veszel egy 500W-os Chiftect, nem draga es pont jo neki, mert igenyel 2db. 6pines tap csatlakoztatast.
Köszönöm szépen!
MasterboyXX 2012. március 21. 3540 hozzászólás 51.
Válasz beni37 #2110. hozzászólására
Rendben köszönöm a segítséget már csak 1 kérdésem lenne ehhez a videokártyához a gtx460 ugye meg
AMD Athlon II X3 450 ehez a procihoz hány Wattos táp szükséges?
(semmiféle világitás nincs a gépembe, még a bekapcsoló gomb fényét meg mindent ami volt kihuztam)
Legjobb ha veszel egy 500W-os Chiftect, nem draga es pont jo neki, mert igenyel 2db. 6pines tap csatlakoztatast.
Válasz MasterboyXX #2109. hozzászólására
A gtx460 jobb teljesitmenyt nyujt mint a GTX550ti. Asszem arban egyforma. Az 1GB-s verziorol beszelek.
Rendben köszönöm a segítséget már csak 1 kérdésem lenne ehhez a videokártyához a gtx460 ugye meg
AMD Athlon II X3 450 ehez a procihoz hány Wattos táp szükséges?
(semmiféle világitás nincs a gépembe, még a bekapcsoló gomb fényét meg mindent ami volt kihuztam)
MasterboyXX 2012. március 21. 3540 hozzászólás 51.
Válasz beni37 #2108. hozzászólására
Bocsi hogy csak most válaszolok csak hát elfelejtetem nézni az oldalt! :D
De egyébként ezt szemeltem ki magamnak ez vajon elég lesz? http://www.pcx.hu/termek/gigabyte-gtx-550-ti-1gb-ddr5-gv-n550oc-1gi-videokartya-90773
Egyébként mivel a monitorom elég régi csak 1024 es felbontásba akarom futtatni :D
És köszi a választ.
A gtx460 jobb teljesitmenyt nyujt mint a GTX550ti. Asszem arban egyforma. Az 1GB-s verziorol beszelek.
Válasz zoLeei #1995. hozzászólására
Nézz körbe az ipon-on. Ha ATI kártyát akarsz akkor 4850 felettkb mindegyik elviszi, az már kérdéses milyen grafon. Például FullHD felbontás mellett Ultra beállitásokhoz azért már egy ATI 6850 nemárt, de az nem 20 ezer. Milyen felbontáson akarsz játszani?
Bocsi hogy csak most válaszolok csak hát elfelejtetem nézni az oldalt! :D
De egyébként ezt szemeltem ki magamnak ez vajon elég lesz? http://www.pcx.hu/termek/gigabyte-gtx-550-ti-1gb-ddr5-gv-n550oc-1gi-videokartya-90773
Egyébként mivel a monitorom elég régi csak 1024 es felbontásba akarom futtatni :D
És köszi a választ.
Válasz MasterboyXX #2105. hozzászólására
A rendszered most,64bites v 32bites? Nem mindegy...
64 bites
MasterboyXX 2012. március 17. 3540 hozzászólás 51.
Válasz BALU36 #2103. hozzászólására
Megnéztem a felét mert, idegesít mikor valaki csal és még kérkedik is vele!!
Nemtudom,ezt mire irod ha megnezzed,hogy mire valaszoltam akkor,ez nem neked ment.
MasterboyXX 2012. március 17. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Wheelmanusarmy #2104. hozzászólására
memoria 8GB ez is rendben nem ezzel van a gond, nem a rendszerrel,hanem szerintem a játék hibás...
A rendszered most,64bites v 32bites? Nem mindegy...
Válasz MasterboyXX #2095. hozzászólására
memoria? windows7 64v32bit?
memoria 8GB ez is rendben nem ezzel van a gond, nem a rendszerrel,hanem szerintem a játék hibás...
BALU36 2012. március 17. 33 hozzászólás 5193.
Válasz MasterboyXX #2100. hozzászólására
Geped,inditsd ujra megoldja.
Megnéztem a felét mert, idegesít mikor valaki csal és még kérkedik is vele!!
besta_ 2012. március 17. 9 hozzászólás 9065.
Válasz MasterboyXX #2099. hozzászólására
Ez,canistershells.
hú húúúúú, rájöttem már mindenre köszi.
besta_ 2012. március 17. 9 hozzászólás 9065.
Válasz yodamester10 #2098. hozzászólására
Elvileg az elsödlegesnél ha auto töltésre teszed akkor gyorsabban tölt,és lő,a másodlagos csak akkor működik ha van 3.-ik személy a tankban aki jelöl,vagy van soflam,de kicsit gyanús,hogy ilyen könnyen kilövi a heliket.Nekem is szokott sikerülni néha,de ez szerintem kamu.
sajnos nincs igazad, sokszor csak egyedül tankozik és a másodlagos fegyver nem változik

#2099: nem értem:(
MasterboyXX 2012. március 16. 3540 hozzászólás 51.
Válasz RedBullBoii #2096. hozzászólására
Miért kickel egyfolytába a punkbaster 5 perc játék után?? Ilyen indokkal pl.: Violation... Ignoring....
Geped,inditsd ujra megoldja.
Válasz besta_ #2097. hozzászólására
valaki magyarázza már el nekem, hogy hogy a fenébe tudok én tankal igy lőni?
http://www.youtube.com/watch?v=bl2tnf7ZYLs&feature=g-all-u&context=G24cfca1FAAAAAAAAAAA

nekem a másodlakos fegyver folyamatos golyószórás.:(
Ez,canistershells.
Válasz besta_ #2097. hozzászólására
http://www.youtube.com/watch?v=bl2tnf7ZYLs&feature=g-all-u&context=G24cfca1FAAAAAAAAAAA

Elvileg az elsödlegesnél ha auto töltésre teszed akkor gyorsabban tölt,és lő,a másodlagos csak akkor működik ha van 3.-ik személy a tankban aki jelöl,vagy van soflam,de kicsit gyanús,hogy ilyen könnyen kilövi a heliket.Nekem is szokott sikerülni néha,de ez szerintem kamu.
besta_ 2012. március 16. 9 hozzászólás 9065.

RedBullBoii 2012. március 16. 38 hozzászólás 4854.
Miért kickel egyfolytába a punkbaster 5 perc játék után?? Ilyen indokkal pl.: Violation... Ignoring....
Válasz Wheelmanusarmy #2094. hozzászólására
sziasztok:D
annyi gondom lenne hogy a játék pár perc után lefagy és nemlehet vele mit kezdeni...
viszont nemtudom mi a gond ,mert legujabb videokártyám van (nvidia geforce gts 450), proci:asrock h55m
szoval nemtudom mi a gond ..
lécci segitsetek:DD
memoria? windows7 64v32bit?
sziasztok:D
annyi gondom lenne hogy a játék pár perc után lefagy és nemlehet vele mit kezdeni...
viszont nemtudom mi a gond ,mert legujabb videokártyám van (nvidia geforce gts 450), proci:asrock h55m
szoval nemtudom mi a gond ..
lécci segitsetek:DD
Válasz alexz #2092. hozzászólására
gtx 460 vagy hd 6850?
A kártyát bocsi nem adom el:)Egyébként zotac gtx 560ti amp.
alexz 2012. március 16. 26 hozzászólás 5788.
Válasz yodamester10 #2091. hozzászólására
Mostonában tervezel gépet venni?Ami az avataromban látszik onnan pár dolog eladó,ha érdekel.
gtx 460 vagy hd 6850?
Válasz alexz #2088. hozzászólására
Melyik a jobb?:D intel v. amd?
Mostonában tervezel gépet venni?Ami az avataromban látszik onnan pár dolog eladó,ha érdekel.
R4Z0R 2012. március 16. 9 hozzászólás 9071.
Válasz MasterboyXX #2086. hozzászólására
Azt a crack cuccot, nem ajanlanam, lasd az osszes, toresnel lehet keylogger,es ha elopjak az accod,akkor megint bajok vannak. Esetleg,zard be a bongeszot szerver csatlakozzas utan. Akkor talan nem csinalja.
Hallod jó ötletet adtál... :vigyor::vigyor: Eddig nekem mindig megvolt nyitva a Chrome miközben játszottam, azt hittem futnia kell a Battlelog-nak. Zabálta is a gépet rendesen, na mindegy, most már nem fogja többé köszi!
Válasz alexz #2088. hozzászólására
Intel,jobb teljesitmeny es stabil.
Válasz MasterboyXX #2084. hozzászólására
Kezdjuk ott hogy,mennyi penzed van,gep epitesre. De legyen i5,i7 vagy amd vonalon a 955-os 965 hasonlo tajeka. Aztan HD6850-es VGA-tol kezdve mind az AMD oldallon, az Nvidianal pedig, GTX460, GTX560 es igy foljebb... Meg a 8GB memoria az ajanlott.
balcsy 2012. március 16. 3 hozzászólás 13407.
Válasz MasterboyXX #2086. hozzászólására
Azt a crack cuccot, nem ajanlanam, lasd az osszes, toresnel lehet keylogger,es ha elopjak az accod,akkor megint bajok vannak. Esetleg,zard be a bongeszot szerver csatlakozzas utan. Akkor talan nem csinalja.
Köszi, mindképpen megpróbálom.
Válasz balcsy #2085. hozzászólására
Sziasztok.
Új patch óta megint csak fekete képernyőt látom egy új map váltás után Tudom hogy van az a "crack" vagy nem is tudom minek nevezzem amit bekell másolni a főkönyvtárba. De ahogy néztem csak decemberi vagy februári van. Azzal is működni fog rendesen vagy lesz frissítés erre is, vagy van valami megoldás amivel meg tudom csinálni?
balcsy 2012. március 16. 3 hozzászólás 13407.
Sziasztok.
Új patch óta megint csak fekete képernyőt látom egy új map váltás után Tudom hogy van az a "crack" vagy nem is tudom minek nevezzem amit bekell másolni a főkönyvtárba. De ahogy néztem csak decemberi vagy februári van. Azzal is működni fog rendesen vagy lesz frissítés erre is, vagy van valami megoldás amivel meg tudom csinálni?
Válasz alexz #2083. hozzászólására
Valaki írna konfigot,amin menne a BF3 full hd-ba?
Kezdjuk ott hogy,mennyi penzed van,gep epitesre. De legyen i5,i7 vagy amd vonalon a 955-os 965 hasonlo tajeka. Aztan HD6850-es VGA-tol kezdve mind az AMD oldallon, az Nvidianal pedig, GTX460, GTX560 es igy foljebb... Meg a 8GB memoria az ajanlott.
Valaki írna konfigot,amin menne a BF3 full hd-ba?
Válasz Gaborke #2079. hozzászólására
Sziasztok.

Rendeltem egy notebookot a napokban. Szerintetek vinné a BF3 multiját?

AMD® Llano A6-3400M (4M Cache, 1.4 - 2.3 GHz)
Chipkészlet: AMD® A70M Fusion™
Memória: 8 GB RAM
Kijelző:15,6" HD LED csillogásmentes TFT 16:9 (1366 x 768)
Winchester:640GB SATA 5400rpm
Optikai meghajtó:DVD író / olvasó (supermulti)
Videókártya:AMD Radeon™ HD 6540G2 Dual Graphics 1GB
Hangkártya:SRS Premium Surround Sound
Billentyűzet:magyar, csepálló
Akku/üzemidő:6cellás (47WHr) lithium-ion
Elvinne, hogy mennyi fps-d lenne, nemtudom de mivel 4magos kene,hogy menyen siman rajta. Nem ultra beallitassokkal, de medium-high-on elkene,hogy vigye.
Válasz Pra #2080. hozzászólására
igen
Ruter nincs netalan es,nem jatszik vmi. kozeli pont ugyanakkor a szerverren? Nem a PB-vel van a gond. A logok tisztak olyan,mintha a halozatod szorakozott...
Pra 2012. március 16. 258 hozzászólás 1432.
Válasz MasterboyXX #2078. hozzászólására
Barmelyik masik magyarorszagon hosztolt szerverre feltudsz csatlakozni?
igen