Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

MartinHU 2013. október 27. 30 hozzászólás 5509.
Sziasztok!

Valaki segítene miért nem jó a CO-OP elindítom és kiírja rá 10mp-re CO-OP was canceld.
MadgoatLOLZ 2013. október 26. 70 hozzászólás 3501.
Válasz MasterboyXX #4261. hozzászólására
Pl. rossz fiokba lep be? Nemlehet h van neki meg1, es ezen az ujon probalkozzik?:D
Késő válasz már, de van egy gyanúm hogy 16 év alatti kor volt neki megadva... Nem értem, hogy lehetnek annyira bénák az emberek hogy egy 16-18-as besorolású játékot megvesznek és beírják a 98-99-s születési dátumot... Én is csak 15 éves vagyok, nem nehéz dolog rájönni, hogy lehet joggal kapom az origin bant, ha olyan játékokat tárolok a fiókomon, amit hivatalosan majd csak 3 év múlva játszhatok. :uncsi:

(off: ennél már csak azt szeretem jobban amikor ilyen neveik vannak hogy xXP1sT1k3pR0Sn1P3r2003FULLHDXx)
MasterboyXX 2013. október 25. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Nojzy03 #4272. hozzászólására
Köszi a segítséget, de magától megoldódott. :mosoly: Már semmi baja. De válaszolva a kérdésedre: nem kaptam be semmilyen vírust, C-t se pakoltam teli és a legfrissebb driver van fent.
Gyanitom hogy a Sheduled Disk Defragment volt a haterben:) Iritalo dolog,huzza a cpu-t+ memoriat es nemtudod mifogja az erroforrast...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Nojzy03 2013. október 25. 25 hozzászólás 5928.
Válasz MasterboyXX #4271. hozzászólására
Nemlehet h vmi virust szoptal be? Megtoltotted C particiot ahol a windows van? Drivert csereltel?
Köszi a segítséget, de magától megoldódott. :mosoly: Már semmi baja. De válaszolva a kérdésedre: nem kaptam be semmilyen vírust, C-t se pakoltam teli és a legfrissebb driver van fent.
MasterboyXX 2013. október 25. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Nojzy03 #4270. hozzászólására
Valaki tudna segíteni? 2 napja még semmi baj nem volt a Bf3-mal, ma meg elkezdett SlowMotion-be menni az egész. :vigyor: Videó
Origin-be már próbáltam javítani, de nem oldotta meg. Valami megoldás, ötlet?
Nemlehet h vmi virust szoptal be? Megtoltotted C particiot ahol a windows van? Drivert csereltel?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Nojzy03 2013. október 24. 25 hozzászólás 5928.
Valaki tudna segíteni? 2 napja még semmi baj nem volt a Bf3-mal, ma meg elkezdett SlowMotion-be menni az egész. :vigyor: Videó
Origin-be már próbáltam javítani, de nem oldotta meg. Valami megoldás, ötlet?
MasterboyXX 2013. október 22. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Cadaverass #4268. hozzászólására
G35 Füles drivere eddig is a legutolsó volt fent...:pirul:
Akkor az alaplapi hangkartyat tilttsad le a biosban.
Cadaverass 2013. október 22. 337 hozzászólás 1132.
Válasz MasterboyXX #4267. hozzászólására
Azt irtad h legujabb driver van mindenbol fent? Hangkartya drivert probalj regebbit felrakni ami tamogatja a win8-at persze.
G35 Füles drivere eddig is a legutolsó volt fent...:pirul:
No one gets left behind...
MasterboyXX 2013. október 20. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Cadaverass #4265. hozzászólására
Elirtam...természetesena bf3ról van szó!
Azt irtad h legujabb driver van mindenbol fent? Hangkartya drivert probalj regebbit felrakni ami tamogatja a win8-at persze.
Válasz alexz #4264. hozzászólására
Üdv, lehet hülye kérdés. De most kezdeném a játékot.
Szerintetek elfut a gépen szaggatás nélkül 1080p-be a bf 3?

e5200
2gb ram
asus 5750 formula
Tuti h nem. Nemhogy a ramod keves de meg a cpu is 1080-hez.
Cadaverass 2013. október 20. 337 hozzászólás 1132.
Válasz MasterboyXX #4258. hozzászólására
bf4 open beta nem lejart?
Elirtam...természetesena bf3ról van szó!
alexz 2013. október 20. 26 hozzászólás 5823.
Üdv, lehet hülye kérdés. De most kezdeném a játékot.
Szerintetek elfut a gépen szaggatás nélkül 1080p-be a bf 3?

e5200
2gb ram
asus 5750 formula
Válasz creativitypoker #4262. hozzászólására
nem
Magatol nemtunnik el a jateka, cd kulcsa megvan neki? Fenykepezze le irjon a live supportnak es mutassa meg nekik,h van 1cd kulcsa csak a jatek eltunt az accaountrol.
Válasz MasterboyXX #4261. hozzászólására
Pl. rossz fiokba lep be? Nemlehet h van neki meg1, es ezen az ujon probalkozzik?:D
nem
Válasz creativitypoker #4260. hozzászólására
Helló ! Ismerősömnek lenne olyan problémája hogy, belép originbe és nincs meg neki a bf3 a játék könyvtárban . Valami megoldás ? ? Amiket én találtam azok nem működtek
Helló ! Ismerősömnek lenne olyan problémája hogy, belép originbe és nincs meg neki a bf3 a játék könyvtárban . Valami megoldás ? ? Amiket én találtam azok nem működtek
Válasz Cadaverass #4257. hozzászólására
Win 8,friss minden driver új,pb frissítve,win8 minden frissítése rendben...újra telepített BF3.....mégis mikor indítaná a játékot,tehát belépne a feketén induló kurzorvillogós oldalra,azaz megnyílik...nyílana a játék.....BF4 működése leállt hibaüzenet érkezik.BF4 előtt okés volt és a beta drivverről már vissza álltam a hivatalos utolsó nvidia driverre....Kérdés: mit tehetek még ha a játék javítás funkció sem jelez hibát,mégsem indul a játék?
Regi hangkartyas drivert probaltal?
Válasz Cadaverass #4257. hozzászólására
Win 8,friss minden driver új,pb frissítve,win8 minden frissítése rendben...újra telepített BF3.....mégis mikor indítaná a játékot,tehát belépne a feketén induló kurzorvillogós oldalra,azaz megnyílik...nyílana a játék.....BF4 működése leállt hibaüzenet érkezik.BF4 előtt okés volt és a beta drivverről már vissza álltam a hivatalos utolsó nvidia driverre....Kérdés: mit tehetek még ha a játék javítás funkció sem jelez hibát,mégsem indul a játék?
bf4 open beta nem lejart?
Cadaverass 2013. október 19. 337 hozzászólás 1132.
MasterboyXX 2013. október 14. 3540 hozzászólás 51.
Válasz creativitypoker #4254. hozzászólására
most húztam ujra konkrétan az a partíció ( winyót ) meg se jeleníti a windowsom amin a gamek vannak :(

Ugyan úgy nem jó 0fps szinte mind 2 játékba akad össze vissza kezd elegem lenni
Utana neztem kulfoldi topikoknak, es ott sok helyen irjak hogy az uj vga-kat sima 4magos regi procikkal lehettlen kihajtani, 4ghz felett ajanlott. Egy uj i5 2500K v hasonlot probalj beszerezni, akar i7-est akkor jatszhatobb lesz.. Dx11-hez nagyon kell az eros cpu. Hat meg majd a dx11.2-hez. Esetleg probald meg huzni a cpu-t 3.5-ig Az picit dobna rajta. Ez a vga high end kene h legyen,csak a cpu-d mar nem az. Ha veszel ujat,akkor ne AMD-t vegyel az nemfog dobni semmitse.

Na talaltam 1jot, mivel 2gpu-s a 6990-ven, kiprobalhatod hogy a crossfire-t kikapcsolod.
http://hardforum.com/showthread.php?p=1038876678 Ebben ir 1-2dolgot, vagy csak a crossfiret teljesen letiltod vagy,csak egyes jatekoknal ne legyen. Hatha dob vmit. a dolog.
Válasz creativitypoker #4254. hozzászólására
most húztam ujra konkrétan az a partíció ( winyót ) meg se jeleníti a windowsom amin a gamek vannak :(

A particionak csak betut kell adni, van a windowsnak futtatasba(WIN+R gomb) beirod: diskmgmt.msc es ott csak ahhoz adsz betut ameiknel hianyzik.

Válasz creativitypoker #4252. hozzászólására
bocs 750-s csak fordítva raktam be gx750 80plus -s és nem raktam ujra a gepet
Probald meg ujrahuzni,hatha ossze-akad a regi nvidias driverrel.. Vagy megprobalhatod safe modeban driver sweeperrel v driver fusional letakaritani. Vmibe.elveszik ott neked a performance, friss windowst probalj meg, melle rakj fel aplication profilet,es teszteld le... Nemtudom meddig van a beta, de ezt kiprobalhatod. A jatekot se kell teljessen ujraletolteni. A jelenlegi folder atnevezed ahova telepitve van masra, hozza adsz 1mas karaktert es ujrahuzzod a wint, rem nem win particiora raktad a gamet:D
Válasz MasterboyXX #4251. hozzászólására
Ujrahuztad vga cserenel a wint? Pontos modelt mondj mar arrol a taprol. Vannak ocska szar cooler masterek is.
bocs 750-s csak fordítva raktam be gx750 80plus -s és nem raktam ujra a gepet
Válasz creativitypoker #4250. hozzászólására
nah vásároltam egy 800-s coolermaster tápot és ugyan úgy szar a játék !
Ujrahuztad vga cserenel a wint? Pontos modelt mondj mar arrol a taprol. Vannak ocska szar cooler masterek is.
Válasz MasterboyXX #4249. hozzászólására
Nezzel utana mi a min ajanlott tap. Nemhinnem h 550W-os tapod van ami nagyon draga felso kategorias lenne, h strappan birja a streszt.
http://www.bit-tech.net/hardware/2011/03/08/amd-radeon-hd-6990-review/9 Lasd, irja 430W teljes goznel. Vagyis bf4-nel kene, orulj h eltudod meg inditani legalabb a jatekot. Volt mar olyan is h a vga felsem porog rendessen a dx11-es jatek alatt.
nah vásároltam egy 800-s coolermaster tápot és ugyan úgy szar a játék !
MasterboyXX 2013. október 10. 3540 hozzászólás 51.
Válasz creativitypoker #4248. hozzászólására
mert ott rosszul írtam dualgpu van 1 kártyán csak már nem volt lelki erőm átírni ? És a táp miatt lenne a drasztikus fps csökkenés ?
Nezzel utana mi a min ajanlott tap. Nemhinnem h 550W-os tapod van ami nagyon draga felso kategorias lenne, h strappan birja a streszt.
http://www.bit-tech.net/hardware/2011/03/08/amd-radeon-hd-6990-review/9 Lasd, irja 430W teljes goznel. Vagyis bf4-nel kene, orulj h eltudod meg inditani legalabb a jatekot. Volt mar olyan is h a vga felsem porog rendessen a dx11-es jatek alatt.
Válasz MasterboyXX #4247. hozzászólására
A masik topikba minek irtal 2magot? Lenyegebben az a tap elegge gyengusz a 650OC-hez eleg az 550W,de ehhez 750W-os tap kell. Bika VGA-hoz legyen bika vasad is.
mert ott rosszul írtam dualgpu van 1 kártyán csak már nem volt lelki erőm átírni ? És a táp miatt lenne a drasztikus fps csökkenés ?
MasterboyXX 2013. október 10. 3540 hozzászólás 51.
Válasz creativitypoker #4246. hozzászólására
helló ! Az lenne a problémám hogy, nem rég szereztem egy xfx 6990 4gb -s videókarit a probléma a következő bf3 és bf4 30 fps fix low beálításokon eddig egy 650 OC 1gb vel toltam és 60 fps megvolt itt ott most meg akad a kép és 30-31 fps-t mérek .

Gépem paraméterei !

Q6600 3 ghz re húzva
8gb ram
xfx 6990 4gb
550 táp
A masik topikba minek irtal 2magot? Lenyegebben az a tap elegge gyengusz a 650OC-hez eleg az 550W,de ehhez 750W-os tap kell. Bika VGA-hoz legyen bika vasad is.
helló ! Az lenne a problémám hogy, nem rég szereztem egy xfx 6990 4gb -s videókarit a probléma a következő bf3 és bf4 30 fps fix low beálításokon eddig egy 650 OC 1gb vel toltam és 60 fps megvolt itt ott most meg akad a kép és 30-31 fps-t mérek .

Gépem paraméterei !

Q6600 3 ghz re húzva
8gb ram
xfx 6990 4gb
550 táp
DaveLanno 2013. október 1. 1397 hozzászólás 240.
"You think this is a motherfucking game?"
MasterboyXX 2013. október 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Tacsi2012 #4243. hozzászólására
Sziasztok!
Nekem a BF4 a battlelogban azt írja ki Game not found instalra rákattintok és nem történik semmi mi lehet a hiba!? Pedig telepítve van! A sárga kör lefele nyíllal megjelenik a böngészőben és azt írja: game not found !
Masik bongeszo? plugin telepitve?
Tacsi2012 2013. október 1. 197 hozzászólás 1745.
Sziasztok!
Nekem a BF4 a battlelogban azt írja ki Game not found instalra rákattintok és nem történik semmi mi lehet a hiba!? Pedig telepítve van! A sárga kör lefele nyíllal megjelenik a böngészőben és azt írja: game not found !
Tacsi2012 2013. szeptember 28. 197 hozzászólás 1745.
Válasz MasterboyXX #4241. hozzászólására
https://profile.ea.com/login.do
Ezen belul lehettett ezt megoldani ha nincs,akkor keresd fel a live supportot es ok megoldjak.
köszi szépen megoldódott :)
MasterboyXX 2013. szeptember 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Tacsi2012 #4240. hozzászólására
nem találok ilyen opcíót ezen a linken belül!
https://profile.ea.com/login.do
Ezen belul lehettett ezt megoldani ha nincs,akkor keresd fel a live supportot es ok megoldjak.
Tacsi2012 2013. szeptember 27. 197 hozzászólás 1745.
Válasz MasterboyXX #4239. hozzászólására
Belepsz https://account.origin.com ide. Megkeressed azt az opciot h send activating mail felet. De elmeletileg nemkell h aktivald csak arra kell h-ha ki akarod cserelni az email cimet rajta meg hasonlok.
nem találok ilyen opcíót ezen a linken belül!
MasterboyXX 2013. szeptember 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Tacsi2012 #4236. hozzászólására
nem tudom mit nem lehet ebben érteni ziasztok!
Az gond lehet majd a BF4-nél hogy regeltem egy új fiókot és azt kéri az emailcímemem hogy érvényesítsem az origin fiókot és nem tudom mert ezt írja ki: Email Verification
Ah, it seems something went wrong, and we could not verify your email. Please try again! mi lehet ez vagy okozhat ez valamit a későbbiekben??
Belepsz https://account.origin.com ide. Megkeressed azt az opciot h send activating mail felet. De elmeletileg nemkell h aktivald csak arra kell h-ha ki akarod cserelni az email cimet rajta meg hasonlok.
Válasz barni1000 #4237. hozzászólására
Úgy néz ki, megoldódott a probléma!
Nálam is az MSI Afterburner-el volt a probléma. Ha megy akkor mikor játszani akarok, akkor van amikor összeakadnak.
Kerdes ez most a beta v a rendes verzio ami osszeakad?
barni1000 2013. szeptember 27. 24 hozzászólás 6035.
Válasz HunDrag #4231. hozzászólására
Nekem mikor 560ti volt akkor virusirtó-val akadt össze és amiatt csinálta ezt rendszeresen utána lecseréltem nem volt gond ,de még utána is csi csak ritkán.Mostanában meg a 7970 az MSi Afterburnel-el akadt össze és csinálta az exe leállást
Úgy néz ki, megoldódott a probléma!
Nálam is az MSI Afterburner-el volt a probléma. Ha megy akkor mikor játszani akarok, akkor van amikor összeakadnak.
Tacsi2012 2013. szeptember 27. 197 hozzászólás 1745.
Válasz MasterboyXX #4234. hozzászólására
Szt. ezt amit megint leirtal senki se erti meg. Probalj ertelmessebben fogalmazni. Ossze-vissza leirtal vmit. aminek se eleje se vege.
nem tudom mit nem lehet ebben érteni ziasztok!
Az gond lehet majd a BF4-nél hogy regeltem egy új fiókot és azt kéri az emailcímemem hogy érvényesítsem az origin fiókot és nem tudom mert ezt írja ki: Email Verification
Ah, it seems something went wrong, and we could not verify your email. Please try again! mi lehet ez vagy okozhat ez valamit a későbbiekben??
Válasz stackzyyy #4233. hozzászólására
Csáó.
Az lenne a problémám hogy amikor csatlakozok egy szerverhez és origin ki írja hogy hány százaléknál van a bf3 töltése és amikor bejön a bf3 akkor ki írja az origin hogy az Origin működése leállt.
Mi lehet a probléma?
(Már tegnap újra tettem és semmi)
win7 v win8? UAC bevan kapcsolva?
Válasz Tacsi2012 #4232. hozzászólására
Sziasztok!
Az gond lehet majd a BF4-nél hogy regeltem egy új fiókot és azt kéri az emailcímemem hogy érvényesítsem az origin fiókot és nem tom mert ezt írja ki mi lehet ez vagy okozhat ez valamit a későbbiekben ?? Mikor rákattanok ezt írja ki: Email Verification
Ah, it seems something went wrong, and we could not verify your email. Please try again!
Szt. ezt amit megint leirtal senki se erti meg. Probalj ertelmessebben fogalmazni. Ossze-vissza leirtal vmit. aminek se eleje se vege.
stackzyyy 2013. szeptember 25. 25 hozzászólás 5877.
Csáó.
Az lenne a problémám hogy amikor csatlakozok egy szerverhez és origin ki írja hogy hány százaléknál van a bf3 töltése és amikor bejön a bf3 akkor ki írja az origin hogy az Origin működése leállt.
Mi lehet a probléma?
(Már tegnap újra tettem és semmi)
Tacsi2012 2013. szeptember 25. 197 hozzászólás 1745.
Sziasztok!
Az gond lehet majd a BF4-nél hogy regeltem egy új fiókot és azt kéri az emailcímemem hogy érvényesítsem az origin fiókot és nem tom mert ezt írja ki mi lehet ez vagy okozhat ez valamit a későbbiekben ?? Mikor rákattanok ezt írja ki: Email Verification
Ah, it seems something went wrong, and we could not verify your email. Please try again!
HunDrag 2013. szeptember 25. 152 hozzászólás 2117.
Válasz barni1000 #4228. hozzászólására
Nálam ez a probléma kb. 1 éve jelent meg, de nagyon ritkán jött elő így nem foglalkoztam vele.
Azonban most az utóbbi 2-3 héten majdnem mindig megjelenik és így már nagyon zavaró.
Nekem mikor 560ti volt akkor virusirtó-val akadt össze és amiatt csinálta ezt rendszeresen utána lecseréltem nem volt gond ,de még utána is csi csak ritkán.Mostanában meg a 7970 az MSi Afterburnel-el akadt össze és csinálta az exe leállást
MasterboyXX 2013. szeptember 25. 3540 hozzászólás 51.
Válasz barni1000 #4229. hozzászólására
Valakinek valami ötlet?
Ujrahuzni a windowst probaltad?
barni1000 2013. szeptember 25. 24 hozzászólás 6035.
Valakinek valami ötlet?
barni1000 2013. szeptember 24. 24 hozzászólás 6035.
Válasz yodamester10 #4227. hozzászólására
Ha megnyugtat nagyon ritkán nálam is van ilyen,de az okát nem tudom de nem is érdekel.Ha nálad nagyon gyakori akkor talán driver,de nem biztos.Azért a bf3 se tökéletes,nem biztos hogy a géped a rossz.Nálam másik játékoknál egyáltalán nem csinálja,csak bf3 multiban,de nagyon ritkán.Talán valami program összeakad.
Nálam ez a probléma kb. 1 éve jelent meg, de nagyon ritkán jött elő így nem foglalkoztam vele.
Azonban most az utóbbi 2-3 héten majdnem mindig megjelenik és így már nagyon zavaró.
yodamester10 2013. szeptember 24. 295 hozzászólás 1270.
Válasz barni1000 #4224. hozzászólására
Sziasztok!

Pár hozzászólással lejjebb segítséget kértem a következő miatt:
"Amikor fel akarok csatlakozni egy szerverre a CONNECTING-nél kiírja, hogy "A battlefield működése leállt"
http://img1.indafoto.hu/2/1/163689_b46ceb9a90e8a7503cdbce5a1dc2ca77/19566469_f03ebe91
26c12f5a98cce366f7c8ceff_xl.jpg
majd bezárja a programot és nem tudok felcstalakozni, de ha újraindítom a gépet utána rendesen működik egy ideig majd megint kezdi...
Ha viszont be tudok lépni a játékba pár másodperc után leáll és ezeket írja ki:
http://img2.indafoto.hu/2/1/163689_b46ceb9a90e8a7503cdbce5a1dc2ca77/19566467_06fb33f1
7f82855549eb2a855c7a00c9_xl.jpg
http://img2.indafoto.hu/2/1/163689_b46ceb9a90e8a7503cdbce5a1dc2ca77/19566465_2def6e95
03f7af0a6f679b5a7ca55b80_xl.jpg"

Akkor megcsináltam amit nador90 javasolt. Nem is kaptam hibaüzenetet egy ideig, de most megint ugyan az a helyzet, az üzenetek is ugyan azok csak most már a 320.49 drivert írja.

Windows 7 64 bit, 4 GB RAM, Gigabyte NVDIA Geforce GTX 560Ti, Intel Core i5-2400

Mi lehet a probléma?
Köszi a segítséget!
Ha megnyugtat nagyon ritkán nálam is van ilyen,de az okát nem tudom de nem is érdekel.Ha nálad nagyon gyakori akkor talán driver,de nem biztos.Azért a bf3 se tökéletes,nem biztos hogy a géped a rossz.Nálam másik játékoknál egyáltalán nem csinálja,csak bf3 multiban,de nagyon ritkán.Talán valami program összeakad.
barni1000 2013. szeptember 24. 24 hozzászólás 6035.
Válasz MasterboyXX #4225. hozzászólására
Hm.... Talan a legjobb volna ha reszletessen letakaritanad a drivert, ertem en uninstal-al aztan ujrainditod safe mode-ban es onnet driver sweeperrel az nvidias dolgokat letorlod,aztan ujraindit es rendszergazdakent felrakod a drivert. Nem merek oreg drivert nagyon adni mert az megint nem tuti, de azert probald ki ezt: 295.73 ha nagyon uj jatekokkal akarsz jatszani ez nemjo. De bf3-ra megteszi szt. ez van fent nekem is, habar en nem bf3-aztam mostansag:D

Amugy tapegyseged nemlehet h nyan-nyan? Olcso tap=olcso kondenzatorok 1.5ev utan erzodik h nyan-nyan.
Mindent úgy csináltam ahogy most leírtad, de a hiba továbbra is fennál :siros:
A régi driver nem lesz jó, mert szeretnék játszni majd új játékokkal is.
A tápomnak szerintem nem lehet baja, mert nem volt valami olcsó.