Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

MasterboyXX 2012. március 7. 3540 hozzászólás 51.
Válasz nemethbalint_92 #2028. hozzászólására
A windows-t próbáltam átállítan eddig, semmi eredmény, de ahogy látom, nem csak nekem van ilyen problémám: http://www.youtube.com/watch?v=cwPaUT8X9Uo
Nekem is hasonló, csak nekem szerencsére nem ilyen gyakran szaggat, viszont amikor igen, akkor a hang is parázik...
A windows indexekes be szokta akasztani elegge rendszeressen a jatekot. Masik a jatekot nem laptopra terveztek igy,driver stb. hatranya van.+ Hogy gyengebb vga van. Vedd lejebb a grafikat,felbontast meg ilyenek.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz nemethbalint_92 #2027. hozzászólására
Engem nem zavar... annyit használ, amennyit akar, csak a BF ne akadjon...
A windows-t próbáltam átállítan eddig, semmi eredmény, de ahogy látom, nem csak nekem van ilyen problémám: http://www.youtube.com/watch?v=cwPaUT8X9Uo
Nekem is hasonló, csak nekem szerencsére nem ilyen gyakran szaggat, viszont amikor igen, akkor a hang is parázik...
Válasz MasterboyXX #2026. hozzászólására
A dobozon dx9 van,de ne zavarjon hogy a windowsnak kell 2GB altalaban. Amugy. windows indexelest kapcsold ki. Adj,neki + virtualis memoriat.
Engem nem zavar... annyit használ, amennyit akar, csak a BF ne akadjon...
Válasz nemethbalint_92 #2025. hozzászólására
4GB ram nem elég? A dobozon 2GB van...!!! Nod32-m van...
A dobozon dx9 van,de ne zavarjon hogy a windowsnak kell 2GB altalaban. Amugy. windows indexelest kapcsold ki. Adj,neki + virtualis memoriat.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #2024. hozzászólására
Hat,nem artana meg 4GB memoriat hozza adni. Nincs esetleg antivirusod? Ami bekavar?
4GB ram nem elég? A dobozon 2GB van...!!! Nod32-m van...
Válasz nemethbalint_92 #2023. hozzászólására
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Tegnap vettem meg a BF3-at, feltelepítettem, kipróbáltam, minden okés, egyetlen egy dolgot leszámítva! A játék félpercenként 1-2-3 másodpercekre olyan akadásba kezd, hogy az elképesztő, nincs hang, és, ha pont abban a pillanatban látod meg az ellent, akkor esélytelen, hogy leszedd... A grafikai beállítások automatikusra vannak állítva)! Amúgy akadásmentesen fut, de ezek a pár másodpercek élvezhetetlenné teszik a játékot!

Laptopom adatai:
Processzor: Core i5 2410M (2300)
Memória: 4096 (DDR3) MB
Videokártya: 1024 MB NVIDIA GF GT 525M

Ez egy Dell laptop, zenei producerként dolgozom, és minden létező DAW szoftver, amit Windows-ra is kiadtak, akadásmentesen fut rajta!

Ezt a pár másodperces akadást szeretném valahogy kiküszöbölni! Én arra gondolok, hogy a proci túlmelegszik, és azért csinálja ezt (régebben a CS Source csinált hasonló dolgokat, amikor az asztali gépem tele volt porral, és túlmelegedett a processzor, kitakarítottam a gépet és utána abbahagyta)

A segítségeteket előre is köszönöm!

Aki szeretne felvenni a battlelog-ba: nemethbalint_92

További szép napot!
Hat,nem artana meg 4GB memoriat hozza adni. Nincs esetleg antivirusod? Ami bekavar?
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Tegnap vettem meg a BF3-at, feltelepítettem, kipróbáltam, minden okés, egyetlen egy dolgot leszámítva! A játék félpercenként 1-2-3 másodpercekre olyan akadásba kezd, hogy az elképesztő, nincs hang, és, ha pont abban a pillanatban látod meg az ellent, akkor esélytelen, hogy leszedd... A grafikai beállítások automatikusra vannak állítva)! Amúgy akadásmentesen fut, de ezek a pár másodpercek élvezhetetlenné teszik a játékot!

Laptopom adatai:
Processzor: Core i5 2410M (2300)
Memória: 4096 (DDR3) MB
Videokártya: 1024 MB NVIDIA GF GT 525M

Ez egy Dell laptop, zenei producerként dolgozom, és minden létező DAW szoftver, amit Windows-ra is kiadtak, akadásmentesen fut rajta!

Ezt a pár másodperces akadást szeretném valahogy kiküszöbölni! Én arra gondolok, hogy a proci túlmelegszik, és azért csinálja ezt (régebben a CS Source csinált hasonló dolgokat, amikor az asztali gépem tele volt porral, és túlmelegedett a processzor, kitakarítottam a gépet és utána abbahagyta)

A segítségeteket előre is köszönöm!

Aki szeretne felvenni a battlelog-ba: nemethbalint_92

További szép napot!
Konigstiger 2012. március 5. 522 hozzászólás 748.
Válasz MasterboyXX #2020. hozzászólására
Engem,az zavar hogy a felhasznalonak kell kikeresni a jo drivert+profilt,hogy jo mukodjon az AMD. Mert nem olyan jo az uj catalystse,mert az mas jatekra van csinalva,nemhogy univerzalissat csinalnanak.
Nem sok tapasztalatom van a Radeon kártyákkal, egyszer volt egy 9550-es ATI kártyám, jó pár éve, azt leszámítva csak NVIDIA kártyáim voltak. És nem emlékszem hogy akár hasonló problémám lett volna. De itt szerintem a legnagyobb probléma magával a játékkal van, a Frostbite 2.0 lehet hogy szép megjelenést produkál, de korántsem hardver barát. Én is szívtam vele pár hétig mert OC kártyám van (GTX560 Ti). Sajnos elég sokan panaszkodnak hogy xy konfigon crashel, lefagy, bugos stb. Van még meló ezzel a játékkal bőven.
R4Z0R 2012. március 5. 9 hozzászólás 9192.
Válasz Konigstiger #2019. hozzászólására
Utánaolvastam kicsit ennek az ATI crossfire problémának, és találtam egy fórumbejegyzést. Elvileg ha letöltöd innen: http://www.rage3d.com/cap/ az egyik friss alkalmazás profilt, orvosolhatja a hibát. Persze ha a hang okozza akkor más a helyzet.
Feltettem a 11.9-et, hozzá a 4db CAP-et, és a helyzet változatlan... :siros::siros:
A hangot is letiltottam a BIOS-ban, az sem oldotta meg. Úgyhogy marad az 1 magos kihasználás a kártyán. Csak sajnálom, hogy ezért adtam ki anno ennyi pénzt, hogy most egy sima 4870-essel legyek egy szinten. No mindegy, mert úgy látom lehetetlen küldetés ez :xD::xD:
MasterboyXX 2012. március 5. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Konigstiger #2019. hozzászólására
Utánaolvastam kicsit ennek az ATI crossfire problémának, és találtam egy fórumbejegyzést. Elvileg ha letöltöd innen: http://www.rage3d.com/cap/ az egyik friss alkalmazás profilt, orvosolhatja a hibát. Persze ha a hang okozza akkor más a helyzet.
Engem,az zavar hogy a felhasznalonak kell kikeresni a jo drivert+profilt,hogy jo mukodjon az AMD. Mert nem olyan jo az uj catalystse,mert az mas jatekra van csinalva,nemhogy univerzalissat csinalnanak.
Konigstiger 2012. március 5. 522 hozzászólás 748.
Válasz R4Z0R #2004. hozzászólására
Sziasztok!

Lenne egy elég nagy gondom a BF3-al... Van egy ATI 4870x2-es karim, de sajnos csak a kártya egyik magját tudom kihasználni a játékkal. Ugyanis, ha a "Catalyst A.I."-t nem tiltom le, akkor iszonyatosan lassú, akadozós játékmenetet kapok. Tényleg az ég világon mindent kipróbáltam már, de semmi sem segített! Emlékszem, mikor még megvettem tavaly novemberben a játékot, akkor nem volt ilyesmi gond, aztán jött az a fránya frissítés, és mindent tönkre tett...
Láttam a YouTube-on is hasonlót, úgy laggolt a gyerek az ATI kártyával, mint a csuda. Olvastam is utána, és nem egyedi az esetem. Nem éppen a legjobban támogatja ez a játék a CrossFire üzemmódot, csak éppen nem tudom miért!
Aki hasonlót tapasztalt, vagy hallott/látott, vagy ötlete lenne, az kérem írjon, mert jó lenne a végére járni ennek!

Köszi előre is! :kacsint::kacsint:
MasterboyXX 2012. március 5. 3540 hozzászólás 51.
Válasz R4Z0R #2017. hozzászólására
Ha nincs más megoldás, akkor nem vagyok ellene. Csak próbálom keresni egyelőre az okokat, mert nem hinném, hogy a hangkártya lenne a ludas. Érdekes, hogyha offolom a CrossFire-t, egy csapásra jó minden és vígan fut a játék. Ja, és nem csak ennél a játéknál van ez, hanem az NFS The Run-nál is ugyan ezt tapasztaltam kb.
Probald,ki hogy a BIOS-ban letiltod a hangkartyat es hogy akkor,csinalja-e.
R4Z0R 2012. március 4. 9 hozzászólás 9192.
Válasz MasterboyXX #2016. hozzászólására
Aze ne mond mar nekem,hogy ennyi penzert,nemvagy kepes venni ilyent:
Ebay link es,ahogy neztem ingyenes szallitas...
Ha nincs más megoldás, akkor nem vagyok ellene. Csak próbálom keresni egyelőre az okokat, mert nem hinném, hogy a hangkártya lenne a ludas. Érdekes, hogyha offolom a CrossFire-t, egy csapásra jó minden és vígan fut a játék. Ja, és nem csak ennél a játéknál van ez, hanem az NFS The Run-nál is ugyan ezt tapasztaltam kb.
MasterboyXX 2012. március 4. 3540 hozzászólás 51.
Válasz R4Z0R #2015. hozzászólására
Ez jó ötlet, olvastam már, de csak van más megoldás is :bocs::bocs:
Aze ne mond mar nekem,hogy ennyi penzert,nemvagy kepes venni ilyent:
Ebay link es,ahogy neztem ingyenes szallitas...
Válasz MasterboyXX #2012. hozzászólására
Kulso hangkartya, hogy ne a Realtek izejet hasznalja. Probald meg usb-s hangkartyaval.
Ez jó ötlet, olvastam már, de csak van más megoldás is :bocs::bocs:
Válasz kornel-limonade #2013. hozzászólására
:O
HD: Stereo-ra és a hangbeállításokat 44k-ra állítsd be. Speaker beállítások>advanced alatt keresd

plusz ezt nem vágom mit csinál ,de ez is valami akadást javít :S
-Press start (or the windows logo)
-Type in the searchbar "cmd" without the "
-Press enter
-a command windows should open up. write "bcdedit /set increaseUserVa 3072" without the "
"-Press start (or the windows logo)
-Press enter
-a command windows should open up. write "bcdedit /set increaseUserVa 3072" without the "

Ezt megcsináltam, enélkül el sem indult a játék CrossFire-ben, egyszerűen kifagyott ez egész... Ezután bejött, viszont kínkeserves azóta is!

Ezt a Stereo-s dolgot meg megnézem később :kacsint::kacsint:
Válasz R4Z0R #2011. hozzászólására
"azt mondtad x2-esed van az nem crossfire" - Fizikailag nem, de úgy érzékeli a Catalyst, mintha 2db 4870-es lenne a gépben. Szóval CrossFire-nek minősül, ha jól tudom... :xD::xD:

"nem e csak a HD hang miatt van ez?" - Erre már én is gondoltam, de mi lenne a megoldás?
:O
HD: Stereo-ra és a hangbeállításokat 44k-ra állítsd be. Speaker beállítások>advanced alatt keresd

plusz ezt nem vágom mit csinál ,de ez is valami akadást javít :S
-Press start (or the windows logo)
-Press enter
Válasz R4Z0R #2011. hozzászólására
"azt mondtad x2-esed van az nem crossfire" - Fizikailag nem, de úgy érzékeli a Catalyst, mintha 2db 4870-es lenne a gépben. Szóval CrossFire-nek minősül, ha jól tudom... :xD::xD:

"nem e csak a HD hang miatt van ez?" - Erre már én is gondoltam, de mi lenne a megoldás?
Kulso hangkartya, hogy ne a Realtek izejet hasznalja. Probald meg usb-s hangkartyaval.
Válasz kornel-limonade #2009. hozzászólására
a cd van overclock progi is szokott lenni.
-azt mondtad x2-esed van az nem crossfire :P ne kavarj össze ^^
nálam is van ilyen lagg ,de csak javítják majd valamikor :S

itt az oldalon is van problem fix hátha neked bejön valamelyik: http://www.battlefield.hu/content/2011/11/07/Battlefield_3_Problemak_es_megoldasok
máshol: http://battlefield.clanwar.hu/battlefield-3-info/

nem e csak a HD hang miatt van ez?

Válasz R4Z0R #2007. hozzászólására
Nem nálam van a gond, nézd csak meg ezt a vidit:
http://www.youtube.com/watch?v=G9XgChQ7uBw

Neki még sokkal jobb gépe is van, mint nekem és ugyan úgy akad... A CD-n található driver-rel meg nem tudok mit kezdeni, 11.7 alatt el sem indul a gamma.

Szóval kíváncsi lennék, hogy fut-e valakinek rendesen CrossFire-ben, mert az maga a csoda lenne!
BF3 crossfire-re panaszkodtak,tobben de SLI-re pedig nem. Vicces,hogy az Nvidia-nal sokkal tobb minden tokeletes mig, AMD,baszik normalis driver gyartasra.
Válasz R4Z0R #2007. hozzászólására

Neki még sokkal jobb gépe is van, mint nekem és ugyan úgy akad... A CD-n található driver-rel meg nem tudok mit kezdeni, 11.7 alatt el sem indul a gamma.

Szóval kíváncsi lennék, hogy fut-e valakinek rendesen CrossFire-ben, mert az maga a csoda lenne!
a cd van overclock progi is szokott lenni.
-azt mondtad x2-esed van az nem crossfire :P ne kavarj össze ^^
nálam is van ilyen lagg ,de csak javítják majd valamikor :S

itt az oldalon is van problem fix hátha neked bejön valamelyik: http://www.battlefield.hu/content/2011/11/07/Battlefield_3_Problemak_es_megoldasok
máshol: http://battlefield.clanwar.hu/battlefield-3-info/

nem e csak a HD hang miatt van ez?
Válasz Simiel95 #2005. hozzászólására
az alaplapnak. és milyen értéket kell figyelni a HT-ot ?
nem kapcsolódik ehez a topikhoz.
nézzél rá teszteket mennyire pontozzák az alaplapot
a HT nem Hyper Threading? nem tudom pontosan miért érdekel az téged, de sztm nem ide tartozik :)
Válasz kornel-limonade #2006. hozzászólására
OC-s akkor? vedd vissza a sebességét, a cd-n találhatóval működnie kéne mind a 2 magra...

Válasz R4Z0R #2004. hozzászólására
Sziasztok!

Lenne egy elég nagy gondom a BF3-al... Van egy ATI 4870x2-es karim, de sajnos csak a kártya egyik magját tudom kihasználni a játékkal. Ugyanis, ha a "Catalyst A.I."-t nem tiltom le, akkor iszonyatosan lassú, akadozós játékmenetet kapok. Tényleg az ég világon mindent kipróbáltam már, de semmi sem segített! Emlékszem, mikor még megvettem tavaly novemberben a játékot, akkor nem volt ilyesmi gond, aztán jött az a fránya frissítés, és mindent tönkre tett...
Láttam a YouTube-on is hasonlót, úgy laggolt a gyerek az ATI kártyával, mint a csuda. Olvastam is utána, és nem egyedi az esetem. Nem éppen a legjobban támogatja ez a játék a CrossFire üzemmódot, csak éppen nem tudom miért!
Aki hasonlót tapasztalt, vagy hallott/látott, vagy ötlete lenne, az kérem írjon, mert jó lenne a végére járni ennek!

OC-s akkor? vedd vissza a sebességét, a cd-n találhatóval működnie kéne mind a 2 magra...
Simiel95 2012. március 4. 42 hozzászólás 4627.
Válasz kornel-limonade #2003. hozzászólására
mármint minek a lapkakészlete?
amúgy igen ha lassú adatátvitellel rendelkezik, akkor lasabban dolgozik.
az alaplapnak. és milyen értéket kell figyelni a HT-ot ?
Sziasztok!

Válasz Simiel95 #2002. hozzászólására
A chipset (lapkakészlet) mennyire befolyásolja a teljesítményt játékok alatt?
mármint minek a lapkakészlete?
amúgy igen ha lassú adatátvitellel rendelkezik, akkor lasabban dolgozik.
Simiel95 2012. március 4. 42 hozzászólás 4627.
A chipset (lapkakészlet) mennyire befolyásolja a teljesítményt játékok alatt?
Válasz MasterboyXX #2000. hozzászólására
Nem, ertetted amit,irtam. Nem az antivirust mondtam,hogy rakd fel hanem a virusirto verziot, amit beallitasz teljes scanre,aztan ha kileptel belole,kitorli magat. Ha van,fent antivusod,akkor nem szoltam. Probalj,masik bongeszot meg ilyenek...
azt hittem ez is valami külön csomagja a kaspersky-nek, me sokat nem ismerek amit láttam honlapján :)
Válasz kornel-limonade #1999. hozzászólására
az a bajom a chrommal mindig akkor szál el az agyam ,hogy mi a sz@ré ilyen lassú a gép+ van az az új szabályzata az se igazán tetszik... :D (ha nem jönne fel havonta 1szer feltenném vissza, de má 3* tettem újra a gépet pont "miatta"...)
nincs vírus sztm, nem sikongat semmi :)

más böngészőben jó szokott lenni,de ez annyira bejött kezelő felületileg...

mit tud ez a Kaspersky Virus Removal Tool me ezeket a termékeket használom. rescuo + KIS12
Nem, ertetted amit,irtam. Nem az antivirust mondtam,hogy rakd fel hanem a virusirto verziot, amit beallitasz teljes scanre,aztan ha kileptel belole,kitorli magat. Ha van,fent antivusod,akkor nem szoltam. Probalj,masik bongeszot meg ilyenek...
Válasz MasterboyXX #1998. hozzászólására
Mas,bongeszo? Nem lehet,hogy virusod van? Chrome bongeszot probalj ki. Aztan,ha tovabbra is szar,akkor nezzesd at a gepet,komolyabb virusirtoval. Pl. Kaspersky Virus Remowal Tool-ra,keress ra.
az a bajom a chrommal mindig akkor szál el az agyam ,hogy mi a sz@ré ilyen lassú a gép+ van az az új szabályzata az se igazán tetszik... :D (ha nem jönne fel havonta 1szer feltenném vissza, de má 3* tettem újra a gépet pont "miatta"...)
nincs vírus sztm, nem sikongat semmi :)

más böngészőben jó szokott lenni,de ez annyira bejött kezelő felületileg...

mit tud ez a Kaspersky Virus Removal Tool me ezeket a termékeket használom. rescuo + KIS12
Válasz kornel-limonade #1997. hozzászólására
hali erre a problemre tudtok valamit?
Opera böngésző
és a battlelog oldalon 60% cpu használtságom van
hogy tudnám leálítani azt a ciklust ami megöli a gépet? (uninstall,becsukás segít ,de nem erre vagyok kíváncsi) :)
előre is kösz!
Mas,bongeszo? Nem lehet,hogy virusod van? Chrome bongeszot probalj ki. Aztan,ha tovabbra is szar,akkor nezzesd at a gepet,komolyabb virusirtoval. Pl. Kaspersky Virus Remowal Tool-ra,keress ra.
hali erre a problemre tudtok valamit?
Opera böngésző
és a battlelog oldalon 60% cpu használtságom van
hogy tudnám leálítani azt a ciklust ami megöli a gépet? (uninstall,becsukás segít ,de nem erre vagyok kíváncsi) :)
előre is kösz!
Mt005 2012. március 3. 10 hozzászólás 8720.
Válasz kokogabber31 #1946. hozzászólására
Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy valamiért pár napja átváltott magától a felbontás a BF3-on belül. Sajna nem tudom mekkora volt eredetileg, de a desktop felbontása 1680x1050, ami ugye 10:6-os. Gondolom a játékon belül is hasonló aránynak kellene jónak lennie pl: 1280x800, de ha azt állítom be, akkor összeugrik a kép... Végigpróbáltam a játék által javasolt összes beállítás, de egyik sem az amit install után a játék állított be automatikusan. Ha találok valami hasonló beállítást akkor meg látom hogy a minimapból kilóg valami, azaz a széleken, vagy aminek körnek kéne lennie az ovális...
Mik a javaslatok, hogy találom meg az eredeti felbontást? Ha 1680x1050-be tolom akkor jó minden, kivéve hogy a max felbontás miatt akad a játék néhol...
vedd lejjeb a grafikát
zoLeei 2012. március 3. 88 hozzászólás 3047.
Válasz beni37 #1970. hozzászólására
Hali! Azt szeretném kérdezni hogy ehhez a procihoz: AMD Athlon X3 3.3GHz és 4gb ram mellé mien videokártyát ajánlanátok a BF3 sikeres futtatásához :D
Nézz körbe az ipon-on. Ha ATI kártyát akarsz akkor 4850 felettkb mindegyik elviszi, az már kérdéses milyen grafon. Például FullHD felbontás mellett Ultra beállitásokhoz azért már egy ATI 6850 nemárt, de az nem 20 ezer. Milyen felbontáson akarsz játszani?
MasterboyXX 2012. március 3. 3540 hozzászólás 51.
Válasz suzuki81 #1994. hozzászólására
szeva csak kérdeztem,hogy segitsetek,megvan a battefield 3is,de a bad company2 nyomom,annyit leirhatnál légyszi,hogy meddig tart a letiltás,amugy nem szoktam bazisra bemenni,csak ha minden pont el van foglalva,nem jön ki senki a bázisrol,az idegesitö,köszi elöre is
A tiltas,az addig meg azon a szerveren az admin nem torli a BAN-od. Ennyi. Nemtudod sem befolyasolni se semmi. Talan,annyit ha annak a szervernek a weboldalat,tudod akkor irsz nekik,hogy szedjek le a bant.
suzuki81 2012. március 3. 4 hozzászólás 12465.
Válasz MasterboyXX #1992. hozzászólására
A CAPS LOCK-os csupa nagy,betus irast szt. itt nemkene. Kovi ilyen iras,kilesz moderalva. Ha kapsz,bant az egyik szerveren akkor amig,le nem szedik,addig az ott,marad. Amugy lehet en vagyok hulye, de mikoze a BF3 gondok problemakhoz a BC2-nek? Van meg 3-4ezer szerver ott probalkoz,es ne baserapelj.
szeva csak kérdeztem,hogy segitsetek,megvan a battefield 3is,de a bad company2 nyomom,annyit leirhatnál légyszi,hogy meddig tart a letiltás,amugy nem szoktam bazisra bemenni,csak ha minden pont el van foglalva,nem jön ki senki a bázisrol,az idegesitö,köszi elöre is
MasterboyXX 2012. március 3. 3540 hozzászólás 51.
Válasz suzuki81 #1991. hozzászólására
SZIASZTOK,LENNE EGY KÉRDÉSEM BAD COMPANY2 KOS LAGUNA PRESA 500 AL SZOKTAM JÁTSZANI,7NAPJA NEM ENGED FEL,AZT IRJA KI BASE RAPE BANNED,MEDDIG TART A LETILTÁS???NEKEM CSAK EZ A PÁLYA JÖN BE SEGITSETEK KÖSZI ELÖRE IS

A CAPS LOCK-os csupa nagy,betus irast szt. itt nemkene. Kovi ilyen iras,kilesz moderalva. Ha kapsz,bant az egyik szerveren akkor amig,le nem szedik,addig az ott,marad. Amugy lehet en vagyok hulye, de mikoze a BF3 gondok problemakhoz a BC2-nek? Van meg 3-4ezer szerver ott probalkoz,es ne baserapelj.
suzuki81 2012. március 3. 4 hozzászólás 12465.
SZIASZTOK,LENNE EGY KÉRDÉSEM BAD COMPANY2 KOS LAGUNA PRESA 500 AL SZOKTAM JÁTSZANI,7NAPJA NEM ENGED FEL,AZT IRJA KI BASE RAPE BANNED,MEDDIG TART A LETILTÁS???NEKEM CSAK EZ A PÁLYA JÖN BE SEGITSETEK KÖSZI ELÖRE IS

hát nekem úgy fest origin update óta megjavultam.
,de a böngésző kitolja a cpu-mat 100%-ra
szerencséra már az is megy ha becsukod game alatt a böngészőt, akkor tölti a kövi mapot^^
-nem lenne hiba, ha bfbc2-ben megismert menürendszer lenne :S
Konigstiger 2012. március 3. 522 hozzászólás 748.
Válasz liquidice86 #1988. hozzászólására
Koszi szepen a valaszaidat,megprobalom csak meg jelenleg nincs fenn a jatek addig megkeresem hogy kell a virtualis memoriat novelni mert sajnos gozom sincs.igen 8 gb ddr3
Sajátgép-tulajdonságok-speciális rendszerbeállítások (Win7)-teljesítménybeállítások-speciális fül-virtuális memória.
liquidice86 2012. március 2. 6 hozzászólás 11123.
Válasz MasterboyXX #1987. hozzászólására
Noveld meg a virtualis memoriat. Talan 10GB-re. Vagy, tiltsd le a virtualis memoriat, ha 8GB memoriad van.
Koszi szepen a valaszaidat,megprobalom csak meg jelenleg nincs fenn a jatek addig megkeresem hogy kell a virtualis memoriat novelni mert sajnos gozom sincs.igen 8 gb ddr3
MasterboyXX 2012. március 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz liquidice86 #1986. hozzászólására
azok amiket felsoroltam, plusz a steam es amit a windows elindit.De nem hinnem hogy ezek annyi memoriat megennenek hogy ne legyen eleg a jateknak.
Noveld meg a virtualis memoriat. Talan 10GB-re. Vagy, tiltsd le a virtualis memoriat, ha 8GB memoriad van.
Válasz MasterboyXX #1985. hozzászólására
Ird,mar le milyen haterprogrammok futnak ott neked?
azok amiket felsoroltam, plusz a steam es amit a windows elindit.De nem hinnem hogy ezek annyi memoriat megennenek hogy ne legyen eleg a jateknak.
Válasz liquidice86 #1984. hozzászólására
Nincsen, a battlelogon megtalalhato ez a problema de csak 32 bites wiondowsoknal,valami memoria hiba lehet azthiszem...de nem tudom mi lehet ra a megoldas.nem minden mecsnel dob ki de neha 1 ora neha kevesebb utan kidobb.A homersekletek is rendben vannak,ezt is ellenoriztem,mar csak arra tippelhetek hogy esetleg konfliktusba kerul mas megnyitott programmal, mint a skype vagy afterburner vagy fraps.Ezt meg leellenorzom majd,de ujra le kell toltsem mivel az ejjel mergemben letoroltem mivel nagyon sok pontom odaveszett a hibauzenetek miatt
Ird,mar le milyen haterprogrammok futnak ott neked?
Válasz MasterboyXX #1983. hozzászólására
Nincs,vmi. OC-zve?
Nincsen, a battlelogon megtalalhato ez a problema de csak 32 bites wiondowsoknal,valami memoria hiba lehet azthiszem...de nem tudom mi lehet ra a megoldas.nem minden mecsnel dob ki de neha 1 ora neha kevesebb utan kidobb.A homersekletek is rendben vannak,ezt is ellenoriztem,mar csak arra tippelhetek hogy esetleg konfliktusba kerul mas megnyitott programmal, mint a skype vagy afterburner vagy fraps.Ezt meg leellenorzom majd,de ujra le kell toltsem mivel az ejjel mergemben letoroltem mivel nagyon sok pontom odaveszett a hibauzenetek miatt
Válasz liquidice86 #1982. hozzászólására
Egyik sincs a windows alig 2 napja volt instalalva.Ezt a windows log-bol masoltam ki esetleg ha segitene,en nem igazan tudok vele valamit kezdeni,de errol az errorrol vona szo:

Faulting application name: bf3.exe, version: 1.0.0.0, time stamp: 0x4f26de8a
Faulting module name: bf3.exe, version: 1.0.0.0, time stamp: 0x4f26de8a
Exception code: 0xc0000005
Fault offset: 0x013dec20
Faulting process id: 0x1438
Faulting application start time: 0x01ccf80ce929378e
Faulting application path: D:\Origin\Games\Battlefield 3\bf3.exe
Faulting module path: D:\Origin\Games\Battlefield 3\bf3.exe
Nincs,vmi. OC-zve?
Válasz MasterboyXX #1981. hozzászólására
Jovolna,tudni milyen hiba uzenet, mert uresbe nemtudni hogy mi,okozza. Antivirus van-e vagy tuzfal?
Egyik sincs a windows alig 2 napja volt instalalva.Ezt a windows log-bol masoltam ki esetleg ha segitene,en nem igazan tudok vele valamit kezdeni,de errol az errorrol vona szo:

Faulting application name: bf3.exe, version: 1.0.0.0, time stamp: 0x4f26de8a
Faulting module name: bf3.exe, version: 1.0.0.0, time stamp: 0x4f26de8a
Exception code: 0xc0000005
Fault offset: 0x013dec20
Faulting process id: 0x1438
Faulting application start time: 0x01ccf80ce929378e
Faulting application path: D:\Origin\Games\Battlefield 3\bf3.exe
Faulting module path: D:\Origin\Games\Battlefield 3\bf3.exe
Válasz liquidice86 #1980. hozzászólására
Nalam is ugyanez a problema,jatek kozben hibauzenettel lefagy.
VGA HD6970 12.1-es driver
OP rendszer:win7 64
Processzor:AMD Phenom II x4 945
memoria:4x 2 GB DDR3
MInden mas jatek es program tokeletesen fut,csak a BF3 folyton kidob.A battlelogon nincs semmilyen hibauzenet.A jatek beallitasok auto-n vannak ultra es high beallitasokon,1080p felbontason....ha esetleg valaki tud erre megoldast nagyon megkoszonnem,punkbustert frissitettem,minden driver frissitve van.
Vissza akartam terni ma a bc2 hoz,le is toroltem a BF3at de sajnos letoltes utan a jatek updat kozbe valamilyen server csatlakozas hiba uzenetet ad igy azt se jatszhatom multiban...
Jovolna,tudni milyen hiba uzenet, mert uresbe nemtudni hogy mi,okozza. Antivirus van-e vagy tuzfal?
Válasz krisi0316 #1979. hozzászólására
Köszi a segítséget!
Nalam is ugyanez a problema,jatek kozben hibauzenettel lefagy.
VGA HD6970 12.1-es driver
OP rendszer:win7 64
Processzor:AMD Phenom II x4 945
memoria:4x 2 GB DDR3
MInden mas jatek es program tokeletesen fut,csak a BF3 folyton kidob.A battlelogon nincs semmilyen hibauzenet.A jatek beallitasok auto-n vannak ultra es high beallitasokon,1080p felbontason....ha esetleg valaki tud erre megoldast nagyon megkoszonnem,punkbustert frissitettem,minden driver frissitve van.
Vissza akartam terni ma a bc2 hoz,le is toroltem a BF3at de sajnos letoltes utan a jatek updat kozbe valamilyen server csatlakozas hiba uzenetet ad igy azt se jatszhatom multiban...