Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

MasterboyXX 2012. február 14. 3540 hozzászólás 51.
Válasz djraymund #1828. hozzászólására
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy? Intel Celeron CPU E3400 @2.60GHz 2.60GHz
2Gb ram ddr3-as
nVidia Geforce Gt210 1Gb Ddr3 mon menne a BF3-om?:D
Ha,a diavetitest akarod latni... Az a GT210-es nagyon gyenge hozza, meg a 2GB memoria is keves, szerencse jatek ha elindul. A proci sem eros, mivel celeron elegge gyengusz.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
djraymund 2012. február 14. 2 hozzászólás 15330.
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy? Intel Celeron CPU E3400 @2.60GHz 2.60GHz
2Gb ram ddr3-as
nVidia Geforce Gt210 1Gb Ddr3 mon menne a BF3-om?:D
Válasz Devid.off #1826. hozzászólására
Köszönöm de nem kell már mert ujra raktam az egészet és igazad van hogy fizetni miért kell érte a tört verzióhoz meg ingyen le lehet tölteni akkor most mi van? én meg veszem a játékot és még fizesek a magyarósitásért más meg letölti és ingyen letöltheti a magyarósitást hát én ezt nem értem de mind1
A vicc ottkezdodik,sok jateknal ingyen letoltheto a magyarositas,ugy hogy kivalasztod a listabol es magyar,mert letolt kis nyelvi csomagot. A win7 ultimate-nel is ingyenes,nemkell kulon fizzetni erte:)
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Devid.off 2012. február 14. 87 hozzászólás 3080.
Válasz MasterboyXX #1825. hozzászólására
Az,ilyen dolgokba meg nincs 100%-os hivatlos forditas nem mennek,bele kezdesnek feltoltottem volna a virustotal.org vagy mire,virus ellenorzesre. Nekem nagyon,buzlik az hogy fizzetni kell magyarositasert,az vmi. annyira preciz munkat nem hinnem hogy,tettek csak akkor ha a hangot is atcsinaltak volna,akkor megertenem a fizzetest de igy,nem nagy szam. Vagy,esetleg mond el hogy mik azok a filek amiket a cuc felulirt es feltoltom.
Köszönöm de nem kell már mert ujra raktam az egészet és igazad van hogy fizetni miért kell érte a tört verzióhoz meg ingyen le lehet tölteni akkor most mi van? én meg veszem a játékot és még fizesek a magyarósitásért más meg letölti és ingyen letöltheti a magyarósitást hát én ezt nem értem de mind1
Válasz Devid.off #1822. hozzászólására
igen eddig jó volt de mind1 akkor újra rakom nem probléma csak azt hittem valaki mond valami okoságot hogy ne keljen megint leszednem 15gb+angólósitást
Az,ilyen dolgokba meg nincs 100%-os hivatlos forditas nem mennek,bele kezdesnek feltoltottem volna a virustotal.org vagy mire,virus ellenorzesre. Nekem nagyon,buzlik az hogy fizzetni kell magyarositasert,az vmi. annyira preciz munkat nem hinnem hogy,tettek csak akkor ha a hangot is atcsinaltak volna,akkor megertenem a fizzetest de igy,nem nagy szam. Vagy,esetleg mond el hogy mik azok a filek amiket a cuc felulirt es feltoltom.
HunDrag 2012. február 14. 152 hozzászólás 2120.
Válasz Devid.off #1819. hozzászólására
őőőő mit is csináltál? én is felraktam a magyarositást és nem megy a játék a multiba csak a hang megy de fekete képernyő a single meg bejön valami hátér azt kész én is nyomtam az originbe jobb gomb telepités kijavitása de nekem akkor sem megy .......
nekem nem kellet ujra rakni, csak leszedtem vezérlöpultopn keresztül a programok eltáv a magyaritást, éss utánna meg az originbelül a játékra jobb klik és javitás és ez megoldota
monguz1 2012. február 14. 5 hozzászólás 11681.
Üdv!
Olyan gondom lenne, hogy xbox360 joyal játszok a játékkal, fel is ismeri, néhány funkció kivételével, pl:az elején amikor a terrorista rámtámad és irja, hogy bal egér gomb akkor a joyon a lövés gombra nem csinál semmit, meg a sprint se müködik.Hiába állitom át.Valakinek hasonló probléma?
Devid.off 2012. február 14. 87 hozzászólás 3080.
Válasz MasterboyXX #1820. hozzászólására
Igy,jartal telepitsd ujra. Nemkell mindent felrakni,eddig jo volt nem?
igen eddig jó volt de mind1 akkor újra rakom nem probléma csak azt hittem valaki mond valami okoságot hogy ne keljen megint leszednem 15gb+angólósitást
Limonade_Joe 2012. február 13. 2 hozzászólás 15329.
Végső elkeseredésemben logoltam be ide, nem vagyok egy nagy fórumozó, ráadásul végigolvasni 30-valahány oldalt nem túl szórakoztató. De baromira bosszantott, hogy egy elég jó konfig 8 giga rammal win7 64 professional mellett minden multiplyar kör után kivágott. Nos, valahol olvastam, hogy az ASUS gamer OSD lehet a ludas. Legyalultam, és utána csodák csodájára már 3 kört nyomultam fagyás nélkül. Lehet, hogy előre örülök, mert eddig a single player egyáltalán nem ment, a cooperativ pedig állandóan kifagyott. Holnap azt is kipróbálom, hátha.........! Szurkoljatok, és nem tudom kinek, de köszi a tippet!!!
MasterboyXX 2012. február 13. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Devid.off #1819. hozzászólására
őőőő mit is csináltál? én is felraktam a magyarositást és nem megy a játék a multiba csak a hang megy de fekete képernyő a single meg bejön valami hátér azt kész én is nyomtam az originbe jobb gomb telepités kijavitása de nekem akkor sem megy .......
Igy,jartal telepitsd ujra. Nemkell mindent felrakni,eddig jo volt nem?
Devid.off 2012. február 13. 87 hozzászólás 3080.
Válasz HunDrag #1818. hozzászólására
lehet csak nekem okzta problémát de nekem nem jo mert rá mekk a singlére és csak a háttér van és nincs menü.am multiban meg csak fekete képernyö van:siros:. .Ja és ez a magyaritás felrakása után történt de megjavult .Leszedtem a magyaritást és javitás a gamén és jo lett minden ez az én személyes tapasztalatom .de hogy mért csinálta azt nem tudom:mosoly:
HunDrag 2012. február 13. 152 hozzászólás 2120.
Válasz STRONGWOLF #1809. hozzászólására
SZóljon valaki ha nem tudja letölteni a magyarosítást mert akkor felrakom más oldalra ahol le lehet tölteni.
lehet csak nekem okzta problémát de nekem nem jo mert rá mekk a singlére és csak a háttér van és nincs menü.am multiban meg csak fekete képernyö van:siros:. .Ja és ez a magyaritás felrakása után történt de megjavult .Leszedtem a magyaritást és javitás a gamén és jo lett minden ez az én személyes tapasztalatom .de hogy mért csinálta azt nem tudom:mosoly:
Válasz IceRocko #1816. hozzászólására
Szóval másnak is van hasonló.:( Rossz hír, mert amúgy bírná az élsimítást.:(
Rám jár a rúd. :siros:
Most meg ilyennekkel:" Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'IceRocko' (for 0 minutes) ... Violation" és ehez hasonlókkal dobál ki, percenként. Pedig még sose csinált ilyet. Mitől lehet? :omg:
Gep restart,aztan proba,nagy valoszinusegben megoldja.
IceRocko 2012. február 13. 15 hozzászólás 7500.
Szóval másnak is van hasonló.:( Rossz hír, mert amúgy bírná az élsimítást.:(
Rám jár a rúd. :siros:
Most meg ilyennekkel:" Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'IceRocko' (for 0 minutes) ... Violation" és ehez hasonlókkal dobál ki, percenként. Pedig még sose csinált ilyet. Mitől lehet? :omg:
Tacsi2012 2012. február 13. 197 hozzászólás 1746.
Válasz MasterboyXX #1808. hozzászólására
Cserelj,jelszot es probald ki.
azt csináltam
Válasz STRONGWOLF #1807. hozzászólására
Hali! Mindketőre
Na figyu az online játékot is magyara fordítsa vagy csak a single playert ????????????????
Válasz Simiel95 #1811. hozzászólására
GF GTX 550 Ti vagy Radeon HD 6790 ? Melyik jobb mert kb ugyan annyi.
Helyedben inkabb GTX460-at neznek, teljesitmenyben sokkal jobb. Ha 2kartyas megoldasrol gondolkozzol,akkor GTX560ti ha egykartyasrol akkor pedig a HD6790. Nezzel 1GB-s GTX460-at,hogy menyivel dragabb ezektol,es ha nem sokkal akkor inkabb azt. Allitolag 6850 megjobb. De nem eroltetnek senkire se AMD-t, mert nvidia parti vagyok...:)
STRONGWOLF 2012. február 13. 6 hozzászólás 10493.
Válasz Devid.off #1810. hozzászólására
üdv én azt szeretném kérdezni hogy ha nekem orosz példányom van akkor elég ha ezt a magyarósitást leszedem és jó lesz (magyar) vagy kéne hozzá az angolosítás?
(lehet hülye kérdés) :D
Hello! Nem tom próbáld ki.
Simiel95 2012. február 13. 42 hozzászólás 4615.
Devid.off 2012. február 13. 87 hozzászólás 3080.
üdv én azt szeretném kérdezni hogy ha nekem orosz példányom van akkor elég ha ezt a magyarósitást leszedem és jó lesz (magyar) vagy kéne hozzá az angolosítás?
(lehet hülye kérdés) :D
SZóljon valaki ha nem tudja letölteni a magyarosítást mert akkor felrakom más oldalra ahol le lehet tölteni.
Válasz Tacsi2012 #1806. hozzászólására
volna egy kérdésem
Az originbe mikor beléptem azt írta ki hogy egy másik felhasználó már bent van!!!!!!
Ez most azt jelenti hogy feltörték???
Cserelj,jelszot es probald ki.
Válasz Tacsi2012 #1805. hozzászólására
Ez most a netes játékra is vonatkozik???? vagy csak a single playere ????????????????????????,
Hali! Mindketőre
volna egy kérdésem
Az originbe mikor beléptem azt írta ki hogy egy másik felhasználó már bent van!!!!!!
Ez most azt jelenti hogy feltörték???
Válasz STRONGWOLF #1804. hozzászólására
HELLO MINDENKINEK! Akkit érdekel feltöltötem a battlefield 3 magyarosítását itt lehet letölteni: http://www.2shared.com/uploadComplete.jsp?sId=Ix15R18tXtAlDwp7 csak eredti játéknál működik.
Ez most a netes játékra is vonatkozik???? vagy csak a single playere ????????????????????????,
HELLO MINDENKINEK! Akkit érdekel feltöltötem a battlefield 3 magyarosítását itt lehet letölteni: http://www.2shared.com/uploadComplete.jsp?sId=Ix15R18tXtAlDwp7 csak eredti játéknál működik.
Gregfine 2012. február 13. 141 hozzászólás 2242.
Válasz Simiel95 #1798. hozzászólására
AMD FX 4100 vagy AMD Phenom II X4 955 vagy X4 960T 4 magosan meik jobb?
2 éve nyúzok egy 955 BE-t Step 3-as 3,7-en Stabilan megy gyári hűtővel
Válasz IceRocko #1800. hozzászólására
Teljesen kikapcsolni nem próbáltam mostanáig, de most kikapcsoltam és pár játék óta nem jelentkezett a hiba. Viszont azért jó lenne ha lenne élsimítás, mi lehet az oka, hogy ezt csinálja? Szar a VGA-m?
Ahogy,neztem masnak is jelentkezik ezzel a videokartyaval. Igazabol nem a videokartyaval van baj,hanem a jatekkal, aminek a mindennel baja van, foleg a gyarillag OC-zett kartyakkal.
IceRocko 2012. február 13. 15 hozzászólás 7500.
Válasz MasterboyXX #1785. hozzászólására
Elsimitassal,jatszol? Probaltad kikapcsolni?
Teljesen kikapcsolni nem próbáltam mostanáig, de most kikapcsoltam és pár játék óta nem jelentkezett a hiba. Viszont azért jó lenne ha lenne élsimítás, mi lehet az oka, hogy ezt csinálja? Szar a VGA-m?
jacktheHUN 2012. február 13. 1 hozzászólás 18275.
Válasz Simiel95 #1798. hozzászólására
AMD PHENOM X4 955 A JOBB.csak egy kicsit drágább de megéri.
Szerintetek melyik a jobb?
AMD FX 4100(http://www.pcx.hu/termek/amd-fx-4100-processzor-95240) vagy AMD Phenom II X4 960T Black Edition(http://www.pcx.hu/termek/amd-phenom-ii-x4-960t-black-edition-processzor-97283)

AMD FX olcsóbb, nagyobb frekvencia és 2 MB-tal több L3.
X4-et nem akarom megkísérelni az unlockolást szóval 4 magosan melyik a jobb?
WooDoo 2012. február 12. 19 hozzászólás 6807.
Válasz MasterboyXX #1795. hozzászólására
PBSVC.EXE-t futtasd le rendszergazdakent. Esetleg eloszor csak Uninstalald,utana ujbol elinditod es telepitetted vele a PB-t,ez megkene hogy oldja a problemad.
Működik, köszi :)
"a COUNTER-STRIKE öl, butit és nyomorba dönt" (by: aka)
MasterboyXX 2012. február 12. 3540 hozzászólás 51.
Válasz WooDoo #1794. hozzászólására
Oké, megvan. Belépek, és közben várok a soromra. A nicknevem Sgt_WooDoo
PBSVC.EXE-t futtasd le rendszergazdakent. Esetleg eloszor csak Uninstalald,utana ujbol elinditod es telepitetted vele a PB-t,ez megkene hogy oldja a problemad.
Válasz MasterboyXX #1793. hozzászólására
Mi a gond? Oldalt a Gamtrackeres banner alatt ott a battlelog gomb rakattintasz es kidobja a szervert.
Oké, megvan. Belépek, és közben várok a soromra. A nicknevem Sgt_WooDoo
Válasz WooDoo #1792. hozzászólására
Hülye kérdésem lesz: a battlefield.hu szerverére?
Mi a gond? Oldalt a Gamtrackeres banner alatt ott a battlelog gomb rakattintasz es kidobja a szervert.
Válasz MasterboyXX #1791. hozzászólására
Hali!

Tegyel,meg 1 szivesseget es gyere fel a battlefield.hu-ra es ird meg milyen neven jatszol,megnezzem milyen hibauzenettel vag ki.
Hülye kérdésem lesz: a battlefield.hu szerverére?
Válasz WooDoo #1790. hozzászólására
Sziasztok Harcosok!
Olyan gondom van, hogy a punkbusteres balhé óta még be se tölt a szerver, de kidob egy ilyen hiba üzenettel: "Game disconnected: you were kicked from the game"
És ezt 5-6 különböző szerverrel megcsinálja. A punkbustert frissítettem, tehát elméletileg az se lehet baj. Köszi a segítséget
Hali!

Tegyel,meg 1 szivesseget es gyere fel a battlefield.hu-ra es ird meg milyen neven jatszol,megnezzem milyen hibauzenettel vag ki.
Sziasztok Harcosok!
Olyan gondom van, hogy a punkbusteres balhé óta még be se tölt a szerver, de kidob egy ilyen hiba üzenettel: "Game disconnected: you were kicked from the game"
És ezt 5-6 különböző szerverrel megcsinálja. A punkbustert frissítettem, tehát elméletileg az se lehet baj. Köszi a segítséget
Válasz Simiel95 #1788. hozzászólására
Ehhez a végső konfighoz valaki mondana egy jó tápot olcsón?
AMD Phenom II X4 960T 3 GHz 95 Watt
MSI GeForce GTX 550 Ti 116 Watt
Kingston 4 GB 1600 MHz
500W-os tap eleg lenne,hozza a kerdes mennyit akarsz rakolteni. Chiftecet,vegyel szt. az megbizhato es olcso is. Ha tehetted akkor ne a legolcsobb 500W-ost vegyed.
Simiel95 2012. február 12. 42 hozzászólás 4615.
Ehhez a végső konfighoz valaki mondana egy jó tápot olcsón?
AMD Phenom II X4 960T 3 GHz 95 Watt
MSI GeForce GTX 550 Ti 116 Watt
Kingston 4 GB 1600 MHz
Válasz MasterboyXX #1786. hozzászólására
A szervert nem admin programbol rakjak at Un-Ranked-be,hanem a szervernel a Startup.txt-t kell atirni par,dolgot.

A kovetkezo dolgok,kellenek neked:

vars.ranked false
vars.unlockMode all
punkBuster.activate 1
vars.ranked "0"
vars.gamePassword
Kivant jelszo. Ez,mellett hogy 100%-osan mukodjon feketebetusseket masold be, mert ezt admin programmal nem valtoztathato. A PB -nek is mas a parancs ranked-re es unrankedre, igy legjobb ha a ranked startup.cfg-t kimassolod teljessen es elmented majd a warra is csinalsz egy startup.cfg-t mikor csak siman atallitod. Vagy ha,olyan szerver szolgaltatonal,vagy ahol profilokat lehet csinalni,az megjobb. A multiplaynel,szo szerint van Unranked Conquest/Rush/stb.
Köszi szépen! Ha hazaértem meg is csinálom!
Válasz TheChainedDragon #1783. hozzászólására
Szevasztok!
Nekem szerverbeállítással lenne kérdésem: Egyszerűen nem tudom átállítani non rankedre, vagy az összes fegyvert engedélyezni. PROCONt használok és a "Ranked" opció ki van szürkítve nem tudok változtatni. A fegyver engedélyeknél tudok, de semmi reakció, a konzol parancsra sem csinál semmit...
Valaki expert pls help! :]
A szervert nem admin programbol rakjak at Un-Ranked-be,hanem a szervernel a Startup.txt-t kell atirni par,dolgot.

A kovetkezo dolgok,kellenek neked:

vars.ranked false
vars.unlockMode all
punkBuster.activate 1
vars.ranked "0"
vars.gamePassword
Kivant jelszo. Ez,mellett hogy 100%-osan mukodjon feketebetusseket masold be, mert ezt admin programmal nem valtoztathato. A PB -nek is mas a parancs ranked-re es unrankedre, igy legjobb ha a ranked startup.cfg-t kimassolod teljessen es elmented majd a warra is csinalsz egy startup.cfg-t mikor csak siman atallitod. Vagy ha,olyan szerver szolgaltatonal,vagy ahol profilokat lehet csinalni,az megjobb. A multiplaynel,szo szerint van Unranked Conquest/Rush/stb.
Válasz IceRocko #1784. hozzászólására
Hát nekem sajna nem oldódott meg a probléma a Driver, full lepucolásával sem. :szomoru:
Elsimitassal,jatszol? Probaltad kikapcsolni?
IceRocko 2012. február 12. 15 hozzászólás 7500.
Hát nekem sajna nem oldódott meg a probléma a Driver, full lepucolásával sem. :szomoru:
Szevasztok!
Nekem szerverbeállítással lenne kérdésem: Egyszerűen nem tudom átállítani non rankedre, vagy az összes fegyvert engedélyezni. PROCONt használok és a "Ranked" opció ki van szürkítve nem tudok változtatni. A fegyver engedélyeknél tudok, de semmi reakció, a konzol parancsra sem csinál semmit...
Valaki expert pls help! :]
besta_ 2012. február 11. 9 hozzászólás 9189.
Válasz MasterboyXX #1781. hozzászólására
A virtualis memoriat emeld meg piciket, 4-5GB-vel a mostani helyett.
egyenlőre igy jónak tűnik. köszönöm szépen
MasterboyXX 2012. február 11. 3540 hozzászólás 51.
Válasz besta_ #1780. hozzászólására
Sziasztok

Kis segitséget szeretnék kérni, én is a bf3.exe működése leállt problémával küszködöm.
Nos nálam ez a probléma hála istennek nem 10 percenkén fordul elő, hanem kb 3/4 óránként.
Gépem: processzor: AMD ATHON II X4 640 3.00 GHZ AM3
alaplap: ASROCK 770 EXTREME3
videó kártya: GAINWARD GTS450 512MB GDDR5
memória: KINGSTON 2 x 2048MB DDR3 1333MHZ
A telepitett operációs rendszer Windows 7 Home Premium
A telepitett memória 4GB "de a 32 bites operációs rendszer miatt csak 3,25GB használható"
Esetleg egy 64 bites megoldaná a problémámat, mit ajánlotok?!?!?!
A virtualis memoriat emeld meg piciket, 4-5GB-vel a mostani helyett.
besta_ 2012. február 11. 9 hozzászólás 9189.
Sziasztok

Kis segitséget szeretnék kérni, én is a bf3.exe működése leállt problémával küszködöm.
Nos nálam ez a probléma hála istennek nem 10 percenkén fordul elő, hanem kb 3/4 óránként.
Gépem: processzor: AMD ATHON II X4 640 3.00 GHZ AM3
alaplap: ASROCK 770 EXTREME3
videó kártya: GAINWARD GTS450 512MB GDDR5
memória: KINGSTON 2 x 2048MB DDR3 1333MHZ
A telepitett operációs rendszer Windows 7 Home Premium
A telepitett memória 4GB "de a 32 bites operációs rendszer miatt csak 3,25GB használható"
Esetleg egy 64 bites megoldaná a problémámat, mit ajánlotok?!?!?!