Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

MasterboyXX 2012. február 7. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Tacsi2012 #1724. hozzászólására
De a karbantartás miatt nem megy az origin?????????????
Nagy,valoszinusegben igen, elofordult mar.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Tacsi2012 2012. február 7. 197 hozzászólás 1745.
Válasz MasterboyXX #1722. hozzászólására
Meg,mindig nem erted,ugy latom. Ilyenkor nem csak a BF3-as szervereket karbantartjak,hanem mas EA-s jatekokat. pl. BC2 es tarsai.
De a karbantartás miatt nem megy az origin?????????????
Válasz Tacsi2012 #1721. hozzászólására
de a karbantartás miatt nem megy az origin?????????
Ne,csinalj dupla hsz.-ket ottvan az edit gomb ha kifelejtesz vmit. atud irni. Egyszeru.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz Tacsi2012 #1720. hozzászólására
Nandor90 az originem se megy ez is a karbantartás miatt van??????????????????????
Meg,mindig nem erted,ugy latom. Ilyenkor nem csak a BF3-as szervereket karbantartjak,hanem mas EA-s jatekokat. pl. BC2 es tarsai.
Válasz MasterboyXX #1719. hozzászólására
Akkor,mivan? Ha nem megy az origin mit akarsz az originbe,foleg akkor ha ugysem tudsz jatszani,mert karbantartanak.
de a karbantartás miatt nem megy az origin?????????
Nandor90 az originem se megy ez is a karbantartás miatt van??????????????????????
Válasz Tacsi2012 #1719. hozzászólására
De az origin se megy!!!!!!!!!!!!!!!
Akkor,mivan? Ha nem megy az origin mit akarsz az originbe,foleg akkor ha ugysem tudsz jatszani,mert karbantartanak.
Válasz MasterboyXX #1717. hozzászólására
Mi,nem erthetodo,ebben karbantartanak es ekkor,nemlesz elerheto szamodra a jatek. Ez,rendszeressen minden kedden szokott lenni del-elott.
De az origin se megy!!!!!!!!!!!!!!!
Válasz Tacsi2012 #1714. hozzászólására
Na kéne egy kis segítség ez mi lehet:
Servers for Battlefield 3 online play for PC, 360, and PS3 will be down for scheduled maintenance from 10 AM GMT until 11 AM GMT on 2/7.
Magyarul:Szerverek Battlefield 3 online játék PC-re, 360, és PS3 lesz leállt ütemezett karbantartás 10 órától 11 óráig GMT GMT 2-án / 7.
Kérném a segítségeteket !!!!!!!!!!!!!!
Mi,nem erthetodo,ebben karbantartanak es ekkor,nemlesz elerheto szamodra a jatek. Ez,rendszeressen minden kedden szokott lenni del-elott.
Nem megy az originem :siros:
Válasz B4lee #1713. hozzászólására
Sziasztok!
Ezt a kommentet először rossz helyre írtam, de készégesen átiránytottak ide, hogy talán itt majd tudtok segítsétet nyújtani nekem. Íme a problémám:
Bár nem vagyok egy nagy kommenter ezen az oldalon (talán ez a harmadik hozzászólásom és ezt is munkából írom), de úgy gondoltam itt az ideje, hogy én is megosszam veletek a véleményem. A Battlefield 3-at az első bejelentés óta vártam, hiszen bár nem voltam nagy BF2 és BC2 játékos, mégis szerettem őket és sok-sok játékórát beléjük fektettem. A BF3 bétája óta nagyon megtetszett a játék, amiben bár ugye voltak problémák, mégsem olyan gázosak és gyakran, mint amióta megjelent a játék. Amint megjelent, rendeltem is meg és kezdtem is játszani. A kezdeti problémák ellenére, amelyek nem voltak olyan vészek, most kifejezetten átkozom a DICE-t (bár szerintem inkább az EA a hibás, hiszen ő a kiadó, ő pénzeli a fejlesztőt, ő szól bele mindenbe). Amióta kijött a legutóbbi patch, azóta 5-10, de maximum 15 perc játék után teljesen kifagy a játék (az utolsó hang ami a fagyás pillanatában volt, folyamatosan játszódik, az őrületbe kergetvén, amíg le nem halkítom a fülest). Ilyenkor semmi nem használ, csak a gép újraindítása. Bizotsan köztetek is volt már ilyen eset, vagy ha nem, akkor YouTube-on elég sok videó van fenn erről a problémáról is.
Kismillió felhasználói tanácsot kipróbáltam már, többek között voltak reinstall-jaim, driver frissítéseim, registry és egyéb belső fájlok átírásai, különböző segédprogramok használatai, de az égő egy világon semmi nem változott. Kérdem én hogy lehet az, hogy a legutóbbi patch-ig ment a játék (azt nem mondom hogy jól, mert pályaváltásokkor volt fekete/fehér képernyő, disconnect-ek, de ilyen mértékű fagyások sosem és legalább tudtam játszani, akár több meccset is), most meg örülhetek neki, hogyha negyed órán át tudok játszani. Kezd már nagyon elegem lenni ebből, mert amúgy nem lenne gondom a játékkal, már tényleg visszasírom a korábbi és kisebb problémákat, mindössze annyi lenne a kívánságom, hogy rendesen tudjak játszani a játékkal (még azzal is kiegyeznék, ha csak a pályák között dobna vissza az asztalra néha-néha a játék). Esetleg nem tudnátok Ti is valamilyen tanácsot adni, hátha van olyan közte, amit még nem próbáltam ki. Még annyit gyorsan megjegyeznék, hogy bár csak 2 GB RAM-om van, és nem kizárt hogy ez a probléma, de ez még mindig nem magyarázza meg azt, hogy akkor idáig miért futott a játék, fagyások nélkül? Be fogok szerezni még 2GB RAM-ot is, de ezt is ovlastam már, hogy van akinek ez sem oldotta meg, sőt semmilyen hardware csere sem. Nagyon elegem van már abból, hogyha veszek kemény pénzekért egy-egy eredeti játékot, akkor én járok rosszul (idáig ezekkel szívtam meg: GTA IV, Fallout 3 GotY és most a BF3).
Gépem adatai:
Proci: Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU E7300 @ 2.7GHz
Memória: 2048MB RAM
VGA: NVIDIA GeForce GTS 450
Hangkártya: NVIDIA High Definition Audio
DirectX-verzió: DX11
OP rendszer: Win7 Ultimate 64 bites verzió
Driver verzió: a legfrissebb stabil verzió (a bétákat is próbáltam, semmi változás), vagyis a 285.62-es verziószámú
Ha esetleg valamit kifelejtettem, akkor megkérlek benneteket, hogy írjátok le és akkor pótlom azt az adatot a gépemről. Előre is köszönöm szépen a tanácsokat és bocsánat a hosszú hozzászólásért!
Megne,sertodj de 2GB igazan keves,foleg a windows 7-nek. No de probaljuk ki a kovetkezot: Start menu keressojebe beirod: cmd Aztan,amit bead jobb katt, Futtatas,rendszergazdakent(Run as Administrator) A kovetkezo sort bemassolod: bcedit /set IncreaseUserVA 2048 Nyomsz, entert es ujrainditod a rendszert. Majd kiproballod.
Windows Aerot kikapcsolod+ hozza kell adnod meg virtualis memoriat,mert ez igy,szar lesz.

A windows 7-nek a 2GB memoria az optimalis, a jatek nem eszik 1GB-nel tobbet. Igaz,hogy 2GB minimumot igenyel,meg hogy rosszul,van optimizalva es out of memory-ra becrashel. A GTA4-is gep zabalo,ott is kell memoria a nagy mappok betoltessere. Meg,ird meg ,hogy a fenti segedlet javitott-e a helyzeteden,es hogy milyen antivirus programot futatsz(ha futatsz).
Na kéne egy kis segítség ez mi lehet:
Servers for Battlefield 3 online play for PC, 360, and PS3 will be down for scheduled maintenance from 10 AM GMT until 11 AM GMT on 2/7.
Magyarul:Szerverek Battlefield 3 online játék PC-re, 360, és PS3 lesz leállt ütemezett karbantartás 10 órától 11 óráig GMT GMT 2-án / 7.
Kérném a segítségeteket !!!!!!!!!!!!!!
B4lee 2012. február 7. 10 hozzászólás 8661.
Sziasztok!
Ezt a kommentet először rossz helyre írtam, de készégesen átiránytottak ide, hogy talán itt majd tudtok segítsétet nyújtani nekem. Íme a problémám:
Bár nem vagyok egy nagy kommenter ezen az oldalon (talán ez a harmadik hozzászólásom és ezt is munkából írom), de úgy gondoltam itt az ideje, hogy én is megosszam veletek a véleményem. A Battlefield 3-at az első bejelentés óta vártam, hiszen bár nem voltam nagy BF2 és BC2 játékos, mégis szerettem őket és sok-sok játékórát beléjük fektettem. A BF3 bétája óta nagyon megtetszett a játék, amiben bár ugye voltak problémák, mégsem olyan gázosak és gyakran, mint amióta megjelent a játék. Amint megjelent, rendeltem is meg és kezdtem is játszani. A kezdeti problémák ellenére, amelyek nem voltak olyan vészek, most kifejezetten átkozom a DICE-t (bár szerintem inkább az EA a hibás, hiszen ő a kiadó, ő pénzeli a fejlesztőt, ő szól bele mindenbe). Amióta kijött a legutóbbi patch, azóta 5-10, de maximum 15 perc játék után teljesen kifagy a játék (az utolsó hang ami a fagyás pillanatában volt, folyamatosan játszódik, az őrületbe kergetvén, amíg le nem halkítom a fülest). Ilyenkor semmi nem használ, csak a gép újraindítása. Bizotsan köztetek is volt már ilyen eset, vagy ha nem, akkor YouTube-on elég sok videó van fenn erről a problémáról is.
Kismillió felhasználói tanácsot kipróbáltam már, többek között voltak reinstall-jaim, driver frissítéseim, registry és egyéb belső fájlok átírásai, különböző segédprogramok használatai, de az égő egy világon semmi nem változott. Kérdem én hogy lehet az, hogy a legutóbbi patch-ig ment a játék (azt nem mondom hogy jól, mert pályaváltásokkor volt fekete/fehér képernyő, disconnect-ek, de ilyen mértékű fagyások sosem és legalább tudtam játszani, akár több meccset is), most meg örülhetek neki, hogyha negyed órán át tudok játszani. Kezd már nagyon elegem lenni ebből, mert amúgy nem lenne gondom a játékkal, már tényleg visszasírom a korábbi és kisebb problémákat, mindössze annyi lenne a kívánságom, hogy rendesen tudjak játszani a játékkal (még azzal is kiegyeznék, ha csak a pályák között dobna vissza az asztalra néha-néha a játék). Esetleg nem tudnátok Ti is valamilyen tanácsot adni, hátha van olyan közte, amit még nem próbáltam ki. Még annyit gyorsan megjegyeznék, hogy bár csak 2 GB RAM-om van, és nem kizárt hogy ez a probléma, de ez még mindig nem magyarázza meg azt, hogy akkor idáig miért futott a játék, fagyások nélkül? Be fogok szerezni még 2GB RAM-ot is, de ezt is ovlastam már, hogy van akinek ez sem oldotta meg, sőt semmilyen hardware csere sem. Nagyon elegem van már abból, hogyha veszek kemény pénzekért egy-egy eredeti játékot, akkor én járok rosszul (idáig ezekkel szívtam meg: GTA IV, Fallout 3 GotY és most a BF3).
Gépem adatai:
Proci: Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU E7300 @ 2.7GHz
Memória: 2048MB RAM
VGA: NVIDIA GeForce GTS 450
Hangkártya: NVIDIA High Definition Audio
DirectX-verzió: DX11
OP rendszer: Win7 Ultimate 64 bites verzió
Driver verzió: a legfrissebb stabil verzió (a bétákat is próbáltam, semmi változás), vagyis a 285.62-es verziószámú
Ha esetleg valamit kifelejtettem, akkor megkérlek benneteket, hogy írjátok le és akkor pótlom azt az adatot a gépemről. Előre is köszönöm szépen a tanácsokat és bocsánat a hosszú hozzászólásért!
Zotya30Bp 2012. február 5. 18 hozzászólás 6833.
Szia nandor90 !

Tökéletesen megy ! :D :D :D
MasterboyXX 2012. február 4. 3540 hozzászólás 51.
Válasz ColdF #1708. hozzászólására
50x telepitettem újra, de továbbra is ez a baja.. szerintetek?
Az originbe allisd be,hogy szedje le mindig a korai frissitest, rogton a beallitasokatt mikor kinyitod legorgetsz es alulrol,szamolva a 4. opciot bepipallod.Ramesz a "Kesz" -re aztan, kilepsz az originbol,majd ujra inditod. Ajanlott az originre rendszergazda jogosultsagot rakni.
ColdF 2012. február 4. 3 hozzászólás 13336.
Válasz -o-RoZsoMaK-o- #1709. hozzászólására
Igen már műxik 1-2 órája kb de nekem valami updatet is felnyomott....vajon mi lehetett az?
Nekem továbbra sem jó :(
Válasz ColdF #1708. hozzászólására
Igen már műxik 1-2 órája kb de nekem valami updatet is felnyomott....vajon mi lehetett az?
ColdF 2012. február 4. 3 hozzászólás 13336.
krsztn 2012. február 4. 79 hozzászólás 3236.
csak egy érdekesség bugok közé: battlelog szerint az average accuray-m 9% annak ellenére, hogy a legpontatlanabb fegyverem pontossága 13% (na jó van egy még gyengébb 9%os amivel 10 percet játszottam össz de nehogy már az legyen a meghatározó) a legtöbbet játszott fegyvereim pontossága pedig átlag 17%... megbízható, igaz?
krsztn 2012. február 4. 79 hozzászólás 3236.
Válasz MasterboyXX #1704. hozzászólására
EA_Originen ezt irtak:

The temporary outage earlier is now resolved and we are currently looking into the cause. Apologize for the inconvenience. Thanks everyone.
ezt legalább gyorsan megoldották!
karak22 2012. február 4. 13 hozzászólás 7990.
Válasz krsztn #1703. hozzászólására
személy szerint nálam már működik :mosoly: próbáljátok
Müxik:))))))))))))))))))))))))))))))
MasterboyXX 2012. február 3. 3540 hozzászólás 51.
EA_Originen ezt irtak:

The temporary outage earlier is now resolved and we are currently looking into the cause. Apologize for the inconvenience. Thanks everyone.
krsztn 2012. február 3. 79 hozzászólás 3236.
személy szerint nálam már működik :mosoly: próbáljátok
Válasz malackaAhero #1701. hozzászólására
Ja bocs, most olvasom ez általános probléma. Szóval várok türelmesen... bocs mégegyszer
Hatthh...megkimelhetted volna magad a nagy stressztol ha 2 hszt visszaolvasol...nyugi rendben lesz
Ja bocs, most olvasom ez általános probléma. Szóval várok türelmesen... bocs mégegyszer
Sziasztok! Hátha lesz segítség. Az van, hogy napok óta nem léptem be a BF3-ba és az origin-be. Na most akartam. Fogadott valami origin béta, már amikor nagy sokára betöltődött. Aztán iránya játék. Ott hiába katt bármelyik multi szerverre, nem rakott be sehová. Aztán az origin mindig kilépett és újra kérte a belépő jelszavam. Addig matyizott, meguntam,újratelepítettem az origint. Azóta nincs telepített játékom őszerinte. A BF3-at nem tudom elindítani, azt kéri aktiváljam. Na de már aktiváltam régen erre a fiókra, az isten szerelmére. Erre az kiírja, hogy már ezzel a kóddal aktiválták. Hát persze én, ráadásul ezzel fiókkal, de ez az originnek nem számít. Szal most az origin is nagyon béta, plusz talán a BF3-ommal sem tudok játszani? Megvehetem újból? Légyszíves segítsen valaki, semmi kedvem újból kifizetni érte a drága pénzt.
karak22 2012. február 3. 13 hozzászólás 7990.
Válasz MasterboyXX #1696. hozzászólására
Na, nyugi nem a geppeddel van a baj,hanem az origin szerverevel. Varni kell,meg megoldjak.
Köszi. Már kezdtem aggódni, hogy baj van! Huuuu megnyugodtam :) Én marha meg letöröltem mindent, majd újrarakom.
Válasz MasterboyXX #1696. hozzászólására
Na, nyugi nem a geppeddel van a baj,hanem az origin szerverevel. Varni kell,meg megoldjak.
Köszönöm szépen,most hívtam pár barátomat náluk is ez a szitu, úgy hogy várunk:)Csak megijedtem picit..THX
ady85 2012. február 3. 15 hozzászólás 7543.
Ez az egész a rohadt Origin miatt van.
Válasz -o-RoZsoMaK-o- #1695. hozzászólására
dettó ugyan ez a problémám és már nagyon ott tartok hogy szétrúgom ezt a nyan-nyan gépet...valaki mondja már meg mi a k.anyja vannnnn
Válasz karak22 #1693. hozzászólására
Hellósztok. Már jó pár hónapja játszok a játékkal. Ilyet még nem pipáltam. Délelőtt játszottam vele még nem volt gondom a játékkal. Este belépek a játékba elindítom a kiszemelt szervert, de maga a játék nem indul el. Újrapakolom az origint mert utána már az sem akart elindulni. Bejelentkezem, de nem találja a bf3-at. Berakom a telepítőt, kéri, hogy aktiváljam a kódot, bepötyögöm, természetesen az írja ki, hogy ezt a termékkód már aktiválva van. Mi lehet a baj?PLS Help :((((
dettó ugyan ez a problémám és már nagyon ott tartok hogy szétrúgom ezt a nyan-nyan gépet...valaki mondja már meg mi a k.anyja vannnnn
Válasz beni37 #1692. hozzászólására
Hellosztok lenne egy kérdésem szerintetek ezzekel a cuccokal menni fog-e a BF3 a gépemen?
kártya: MSI nVidia Geforce 9400GT 1gb
proci: AMD II X3 455
ram: 4gb kingmax 1600mhz DDR3
alaplap: Asrock N68C-S UCC
Előre is köszi és bocs a kérdésért de aggodom hogy elfog-e menni laggolás nélkül!:vigyor:
Azzal a videokartyaval NEM. A proci jo igaz nem a legjobb, de nem eroltetnem a videokartyat.
karak22 2012. február 3. 13 hozzászólás 7990.
Hellósztok. Már jó pár hónapja játszok a játékkal. Ilyet még nem pipáltam. Délelőtt játszottam vele még nem volt gondom a játékkal. Este belépek a játékba elindítom a kiszemelt szervert, de maga a játék nem indul el. Újrapakolom az origint mert utána már az sem akart elindulni. Bejelentkezem, de nem találja a bf3-at. Berakom a telepítőt, kéri, hogy aktiváljam a kódot, bepötyögöm, természetesen az írja ki, hogy ezt a termékkód már aktiválva van. Mi lehet a baj?PLS Help :((((
beni37 2012. február 3. 55 hozzászólás 3988.
Hellosztok lenne egy kérdésem szerintetek ezzekel a cuccokal menni fog-e a BF3 a gépemen?
kártya: MSI nVidia Geforce 9400GT 1gb
proci: AMD II X3 455
ram: 4gb kingmax 1600mhz DDR3
alaplap: Asrock N68C-S UCC
Előre is köszi és bocs a kérdésért de aggodom hogy elfog-e menni laggolás nélkül!:vigyor:
Válasz mbacsi #1690. hozzászólására
A javítás alatt mit értesz? Mit csináljak vele?
Originnel,belepsz Jobb katt a jatekon es javitas.
mbacsi 2012. február 3. 6 hozzászólás 10486.
Válasz MasterboyXX #1684. hozzászólására
A videokartyat OC-zted? Directx-t frissiteni,probald aztan a jatek javitast is kiprobalnam.
A javítás alatt mit értesz? Mit csináljak vele?
Válasz outthere #1688. hozzászólására
tudom. tisztában vagyok vele, hogy nincs magyarorszgról hosttolt szerver, általában a német zászló lobog a magyar szerók neve mellett, ezt is innen tudom... végignéztem a magyar szerverek listáját itt a honlapon és hiába írtam be a nevüket battlelog-ba nem találta meg őket. bevan pipálva region filternél európa is.
egyszerűen kiírja nekem , hogy sorry, én meg csak nézek értetlenül, hogy mi a jó francért nem talál meg egy szerót se amit beírok. pedig minden server filtert kikapcsoltam
Nagy betukkel probald a HUN-t. Pl. a Battlefield.hu szerverre, a gametracker alatt van Battlelog kepecske,ha rakattintasz akkor bejon a szerver.
outthere 2012. február 2. 2 hozzászólás 17508.
Válasz vferi65 #1687. hozzászólására
A régiónál Európát pipáld be! Mint ahogy Nándi írta, itthon nincs szerver!
tudom. tisztában vagyok vele, hogy nincs magyarorszgról hosttolt szerver, általában a német zászló lobog a magyar szerók neve mellett, ezt is innen tudom... végignéztem a magyar szerverek listáját itt a honlapon és hiába írtam be a nevüket battlelog-ba nem találta meg őket. bevan pipálva region filternél európa is.
egyszerűen kiírja nekem , hogy sorry, én meg csak nézek értetlenül, hogy mi a jó francért nem talál meg egy szerót se amit beírok. pedig minden server filtert kikapcsoltam
vferi65 2012. február 2. 661 hozzászólás 561.
Válasz outthere #1685. hozzászólására
hello!
segítségeteket várom mert már kezdem nagyon megunni a problémámat ami a következő:
pár napja vettem meg a játék orosz változatát, nyelvet kicseréltem angolra, minden működik is, viszont magyar szervereket nem találom meg. Hiába írom be a nevüket, vagy csak a nevük egy részét, nem találja meg őket. mi lehet a gond?
A régiónál Európát pipáld be! Mint ahogy Nándi írta, itthon nincs szerver!
MasterboyXX 2012. február 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz outthere #1685. hozzászólására
hello!
segítségeteket várom mert már kezdem nagyon megunni a problémámat ami a következő:
pár napja vettem meg a játék orosz változatát, nyelvet kicseréltem angolra, minden működik is, viszont magyar szervereket nem találom meg. Hiába írom be a nevüket, vagy csak a nevük egy részét, nem találja meg őket. mi lehet a gond?
Hogy,erted hogy nem talalja meg,masik nincs magyarorszagban hosztolt szerver.
outthere 2012. február 2. 2 hozzászólás 17508.
hello!
Válasz mbacsi #1683. hozzászólására
Telepítettem, de még mindig nem jó :szomoru:
A videokartyat OC-zted? Directx-t frissiteni,probald aztan a jatek javitast is kiprobalnam.
mbacsi 2012. február 2. 6 hozzászólás 10486.
Válasz MasterboyXX #1682. hozzászólására
Kiprobalnam, a 12.2-est. Innet letudod szedni:

http://downloads.guru3d.com/AMD-Catalyst-12.2-Preview-Driver-download-2848.html
Telepítettem, de még mindig nem jó :szomoru:
Válasz mbacsi #1681. hozzászólására
Bocsi, összekevertem. A Catalyst az 12.1-es
Kiprobalnam, a 12.2-est. Innet letudod szedni:

http://downloads.guru3d.com/AMD-Catalyst-12.2-Preview-Driver-download-2848.html
Válasz MasterboyXX #1680. hozzászólására
A directx 11,miota a catalyst verzio szamja? Eloszor is a Catalystben nezd meg a verzio szamjat, nem a directx verzio szamot kertem.
Bocsi, összekevertem. A Catalyst az 12.1-es
Válasz mbacsi #1679. hozzászólására
directx 11
A directx 11,miota a catalyst verzio szamja? Eloszor is a Catalystben nezd meg a verzio szamjat, nem a directx verzio szamot kertem.
Válasz MasterboyXX #1678. hozzászólására
Ez, a legfrissebb driver az lehetne pontossabb, mert sokkan azt hiszik, friss van kozben, vmi. regi van. Szal verzio szamot irj.
directx 11
Válasz mbacsi #1677. hozzászólására
Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy ha belépek a multiba elsötétül a képernyő, nem tudok semmit sem csinálni, de a játék hangjait azt hallom. Campaign-ban pedig egy töltőképernyő (?) jelenik meg, de itt sem történik semmi. Az egész pár napja kezdődött, addig semmi problémám nem volt a játékkal.
Win7, i7-2600, 8Gb ram, radeon hd6670 (legfrisseb driver)
Ez, a legfrissebb driver az lehetne pontossabb, mert sokkan azt hiszik, friss van kozben, vmi. regi van. Szal verzio szamot irj.
Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy ha belépek a multiba elsötétül a képernyő, nem tudok semmit sem csinálni, de a játék hangjait azt hallom. Campaign-ban pedig egy töltőképernyő (?) jelenik meg, de itt sem történik semmi. Az egész pár napja kezdődött, addig semmi problémám nem volt a játékkal.
Win7, i7-2600, 8Gb ram, radeon hd6670 (legfrisseb driver)
Válasz Solider78102 #1675. hozzászólására
Sziasztok!
Elég furcsa problémám van.Vagyis az furcsa , hogy a megjelenés napjától egészen máig nem volt semmi gond a játékkal.Most meg egyszerüen pár másodperc játék után egyszerüen kidob és kiirja az nvidia , hogy a képernyő pár percre leált de utána sikeresen helyre állt.Csak épp a játékba nem tudok vissza lépni.
Win7 , i5 , 8gb ram , gtx560ti legfrisseb driver.
És mondom semmi gond sem volt , hozá sem nyultam olyan értelemben a géphez ami miatt bekövetkezhetett ez a jelensegék.
Ötletek?O.o
Directx-et probalj frissiteni. Masik mi neked a legfrissebb driver? Mert vmeik. nap jott egy uj beta driver.