Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Sziasztok!
Elég furcsa problémám van.Vagyis az furcsa , hogy a megjelenés napjától egészen máig nem volt semmi gond a játékkal.Most meg egyszerüen pár másodperc játék után egyszerüen kidob és kiirja az nvidia , hogy a képernyő pár percre leált de utána sikeresen helyre állt.Csak épp a játékba nem tudok vissza lépni.
Win7 , i5 , 8gb ram , gtx560ti legfrisseb driver.
És mondom semmi gond sem volt , hozá sem nyultam olyan értelemben a géphez ami miatt bekövetkezhetett ez a jelensegék.
Ötletek?O.o
Elroy-Hun 2012. február 1. 33 hozzászólás 5214.
Válasz Bighitrider #1672. hozzászólására
nekem is avast van fent , akkor lehet h emiatt van nekem is .... mindfjárt le is cserélem :D hátha
Akkor tuti! :D
MasterboyXX 2012. február 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Simiel95 #1671. hozzászólására
De akk sztabilan meglenne a 60-75 FPS ?
Nem garantalok, ilyent. Ezt kikell probalnod.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Bighitrider 2012. február 1. 8 hozzászólás 9468.
Válasz esench #1668. hozzászólására
Én a Phenom2 x4-et 3600-ról 3300-ra húztam vissza. Nem biztos egyébként hogy a "túlhúzás" a gond esetleg nem tetszett a frostbite-nak a 3614 mhz. Ki tudja. A lényeg hogy olyat kell keresni, ami tetszik neki.
nekem is avast van fent , akkor lehet h emiatt van nekem is .... mindfjárt le is cserélem :D hátha
Simiel95 2012. február 1. 42 hozzászólás 4618.
Válasz MasterboyXX #1670. hozzászólására
450-500W eleg,neki de nem szar minosegi taprol beszelunk hanem jobbrol. Ha nincs sok penz ra,akkor a Chiftec 500W-os is jo,neki. Codegen,HKC es a hasonlokat meszirol felejtsd el. Elejebben a rossz tap jolesz, csak a vegen karos hatasa miatt, ha leeg,akkor mast is magaval vissz, ertsd: alaplap,videokartya barmit.

A kartya,teljesitmenye valtozo driverektol is,fugg beallitas stb. med-high aa nelkul jatszhato,akadozas mentesitve.
De akk sztabilan meglenne a 60-75 FPS ?
MasterboyXX 2012. február 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Simiel95 #1669. hozzászólására
Mennyi FPS-em lenne ekkora felbontáson 1440x900 ilyen configon?
AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz L3: 6 MB
4 GB DDR3 RAM
ATI Radeon HD 6770 1 GB GDDR5
És milyen beállítások lehetnének.
Jah és ilyen confighoz kb mekkora táp kellene.
450-500W eleg,neki de nem szar minosegi taprol beszelunk hanem jobbrol. Ha nincs sok penz ra,akkor a Chiftec 500W-os is jo,neki. Codegen,HKC es a hasonlokat meszirol felejtsd el. Elejebben a rossz tap jolesz, csak a vegen karos hatasa miatt, ha leeg,akkor mast is magaval vissz, ertsd: alaplap,videokartya barmit.

A kartya,teljesitmenye valtozo driverektol is,fugg beallitas stb. med-high aa nelkul jatszhato,akadozas mentesitve.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Simiel95 2012. február 1. 42 hozzászólás 4618.
Mennyi FPS-em lenne ekkora felbontáson 1440x900 ilyen configon?
AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz L3: 6 MB
4 GB DDR3 RAM
ATI Radeon HD 6770 1 GB GDDR5
És milyen beállítások lehetnének.
Jah és ilyen confighoz kb mekkora táp kellene.
esench 2012. február 1. 15 hozzászólás 7442.
Válasz groof25 #1661. hozzászólására
Körülbelül mennyi legyen az a visszahúzás?
Én a Phenom2 x4-et 3600-ról 3300-ra húztam vissza. Nem biztos egyébként hogy a "túlhúzás" a gond esetleg nem tetszett a frostbite-nak a 3614 mhz. Ki tudja. A lényeg hogy olyat kell keresni, ami tetszik neki.
sanch
Elroy-Hun 2012. január 31. 33 hozzászólás 5214.
Válasz Bighitrider #1665. hozzászólására
én nem akarom de valamiért átvállt miután felrakom az új catalystot, és ilyenkor nemtudok semmit se csinálni max újraindítani...de ilyenkor csökkentet módban meg nem tudom elindítani a catalystot..... n mind1 nem értek hozzá sajna:(
Nekem ugyanez volt a problámám.Kiderült hogy a vírusírtó miatt volt(AVAST).Lecseréltem, azóta semmi baja.
Köszi nandor :D
MasterboyXX 2012. január 31. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Bighitrider #1665. hozzászólására
én nem akarom de valamiért átvállt miután felrakom az új catalystot, és ilyenkor nemtudok semmit se csinálni max újraindítani...de ilyenkor csökkentet módban meg nem tudom elindítani a catalystot..... n mind1 nem értek hozzá sajna:(
Ha out of range van, akkor inditsd ujra,nyomkod az F8-at es mikor bejon vmi. akkor inditsd el VGA modban.
Bighitrider 2012. január 31. 8 hozzászólás 9468.
Válasz MasterboyXX #1664. hozzászólására
Miert,akarod tobb herzbe futatni mint amenyit a monitorod elbir?
Válasz Bighitrider #1663. hozzászólására
na megint megpróbáltam,.... letöröltem a mostanit, driversweeperrel letöröltem a maradékot, újraindítottam, felraktam az újat, megint újraindítottam és azt írta ki a monitorom h out of range 74khz/60hz , bekapcsoltam csökkentett ümodban, elakartam idítani a catlistot h beállítsam a felbontást de nem enngedte mert h nincs fent amd driver vagy szoftver vagy vmi..... normál módban el se tudtam indítani mert állandóan azt írta ki, szal rendszervisszaállítással vhogy sikerült:SSSS, mind1 többször nem próbálom meg, ez volt a 3.
Szerinted ha fennlenne az új catalyst akkor tudnám futtatni highon a játékot? ha igen akkor holnap elviszem szervízbe hogy rakják fel!
Miert,akarod tobb herzbe futatni mint amenyit a monitorod elbir?
Válasz MasterboyXX #1659. hozzászólására
Hogy-hogy nem tudod felrakni? Az elozot eloszor is,letorlod majd DriverSweeperrel letakaritod a maradvanyait. Aztan meg1 resi,es felrakod az uj drivert rendszergazdakent.
na megint megpróbáltam,.... letöröltem a mostanit, driversweeperrel letöröltem a maradékot, újraindítottam, felraktam az újat, megint újraindítottam és azt írta ki a monitorom h out of range 74khz/60hz , bekapcsoltam csökkentett ümodban, elakartam idítani a catlistot h beállítsam a felbontást de nem enngedte mert h nincs fent amd driver vagy szoftver vagy vmi..... normál módban el se tudtam indítani mert állandóan azt írta ki, szal rendszervisszaállítással vhogy sikerült:SSSS, mind1 többször nem próbálom meg, ez volt a 3.
Szerinted ha fennlenne az új catalyst akkor tudnám futtatni highon a játékot? ha igen akkor holnap elviszem szervízbe hogy rakják fel!
Válasz groof25 #1661. hozzászólására
Alap orajelre szoktak.
groof25 2012. január 31. 5 hozzászólás 11645.
Válasz esench #1654. hozzászólására
Nekünk a proci visszahúzás segített a fagyáson. Frostbite engine nem minden frekin stabil. (bf3, bfbc2 ugyanaz a hiba)
Válasz Feris-HUN #1653. hozzászólására
Szia groof25!

A legfőbb probléma a memórából adódik, a single-playerhez elegendő a 2GB ram, de a multiplayerhez a tökéletes futtatáshoz már elengedhetetlen a 4 GB ram. Nálam is sokáig ez volt a probléma és orvosolta a + memória.

Üdv: Feris!
Nagyon szépen köszönöm a választ a lehető leghamarabb bővítek memóriát akkor. :)
Válasz Bighitrider #1658. hozzászólására
11.7 már vban újabb de nem tudom felrakni lehet h emiatt fagy?
Hogy-hogy nem tudod felrakni? Az elozot eloszor is,letorlod majd DriverSweeperrel letakaritod a maradvanyait. Aztan meg1 resi,es felrakod az uj drivert rendszergazdakent.
Válasz MasterboyXX #1657. hozzászólására
Catalyst verzioszam?
11.7 már vban újabb de nem tudom felrakni lehet h emiatt fagy?
Válasz Bighitrider #1656. hozzászólására
Sziasztok!

Nekem az lenne a problémám, hogy 2 hónapja vettem egy új gépet ( i5, 6850, 4gb ram, asus p8 alap, win7) és a játék mind1 hogy single vagy multi , állandóan lefagy. A játék beállított automatikusan mindent highra full hdben de 1-10 perc játék után hirtelen minden előjel nélkül lefagy és kilép , de nem ír ki semmi hibaüzit, kipróbáltam ultrán, mediumon is de ugyanezt csinálja valamiért, egyedül lowon tudok játszani úgy hogy ne faggyon.
Mi lehet a baja? PB frissítve! a videókarinak a legújabb elötti drivere van fent,az újabbat viszont képtelen vagyok feltenni, a catalyst nyan-nyanakodik. én meg nem igazán értek hozzá...
Catalyst verzioszam?
Sziasztok!

Nekem az lenne a problémám, hogy 2 hónapja vettem egy új gépet ( i5, 6850, 4gb ram, asus p8 alap, win7) és a játék mind1 hogy single vagy multi , állandóan lefagy. A játék beállított automatikusan mindent highra full hdben de 1-10 perc játék után hirtelen minden előjel nélkül lefagy és kilép , de nem ír ki semmi hibaüzit, kipróbáltam ultrán, mediumon is de ugyanezt csinálja valamiért, egyedül lowon tudok játszani úgy hogy ne faggyon.
Mi lehet a baja? PB frissítve! a videókarinak a legújabb elötti drivere van fent,az újabbat viszont képtelen vagyok feltenni, a catalyst nyan-nyanakodik. én meg nem igazán értek hozzá...
Válasz groof25 #1651. hozzászólására
Sziasztok!
Nekem olyan gondom lenne hogy feltelepítettem a játékot aznap ment is szépen semmi gond, rá 2 napra már szinte egyáltalán nem tudom használni mert betölt fellépek a szerverre, spawnolok 10 másodperc általában és azt írja a win7 hogy a bf3exe működése leállt. Már egyáltalán nem tudok játszani vele mert állandóan leáll. Újratelepítettem többször is de az sem segített. Aki tud vmi helpet nyújtani annak örülnék.

AMD X4 b545 3GHz
GIGABYTE HD6850 1GB
GIGABYTE GA-MA790X-UD4P
KINGSTON HYPER-X 2x1GB
Milyen catalystel van fent? Probalj cserelni. Adj, neki virtualis memoriat,minnel tobbet mert keves az a 2GB. Ha teheted vegyel hozza meg 2GB-t Vagy 2x2GB-vel jobban jarnal.
esench 2012. január 31. 15 hozzászólás 7442.
Sziasztok!
Nekem olyan gondom lenne hogy feltelepítettem a játékot aznap ment is szépen semmi gond, rá 2 napra már szinte egyáltalán nem tudom használni mert betölt fellépek a szerverre, spawnolok 10 másodperc általában és azt írja a win7 hogy a bf3exe működése leállt. Már egyáltalán nem tudok játszani vele mert állandóan leáll. Újratelepítettem többször is de az sem segített. Aki tud vmi helpet nyújtani annak örülnék.

AMD X4 b545 3GHz
GIGABYTE HD6850 1GB
GIGABYTE GA-MA790X-UD4P
KINGSTON HYPER-X 2x1GB
Nekünk a proci visszahúzás segített a fagyáson. Frostbite engine nem minden frekin stabil. (bf3, bfbc2 ugyanaz a hiba)
sanch
Feris-HUN 2012. január 31. 28 hozzászólás 5600.
Sziasztok!

AMD X4 b545 3GHz
GIGABYTE HD6850 1GB
GIGABYTE GA-MA790X-UD4P
KINGSTON HYPER-X 2x1GB
Szia groof25!

A legfőbb probléma a memórából adódik, a single-playerhez elegendő a 2GB ram, de a multiplayerhez a tökéletes futtatáshoz már elengedhetetlen a 4 GB ram. Nálam is sokáig ez volt a probléma és orvosolta a + memória.

Üdv: Feris!
" Csalás nélkül nehezebb a játék, de amit csalás nélkül érsz el azt te magad éred el! " (NO CHEAT/HACK!!!)
ElgatoNegro 2012. január 31. 25 hozzászólás 5903.
Sziasztok!

Már vagy 1 hete folyamatoan kidob a Bf3 multiplayer töltés közben a szerverről az általunk már jól ismert szöveggel.Leöltöttem,frissítetem a punkbuster(legfrisseb verzió),betöltöttem/hozzáadtam a játékot és még mindíg ugyan az a probléma áll fent. Tudnátok adni esetleg valami ötletet?
Sziasztok!

AMD X4 b545 3GHz
GIGABYTE HD6850 1GB
GIGABYTE GA-MA790X-UD4P
KINGSTON HYPER-X 2x1GB
Simiel95 2012. január 30. 42 hozzászólás 4618.
Válasz MasterboyXX #1645. hozzászólására
Attol,fugg mennyi penzed van. Meg mi szamit olcsonak.
Hát néztem ATI Radeon HD 6770-et 30k és megtudnám szerezni ÁFA nélkül. Szerinted az, hogy vinné?
Láttam neten videót ahol ugyan ezzel a karival és procival de csak 3 GB DDR2-es rammal vittel ultrán 40-60 FPS-el.De gondolom ha Custom settingset csinálnék hogy felhúznák egy két dolgot de az AA-t nullára akk t9bb FPS-em lenne.
MasterboyXX 2012. január 29. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Dinka #1648. hozzászólására
Sziasztok egy kérdés a Bf3 gurukhoz ismeritek ezt a grafikai szépítést a játékhoz???. Erről a módról van szó (fxaa injector danoc1 v1.25). Kipróbáltam, és nagyon álat lesz tőle a játék élesebb, színesebb. A játék gyorsulásról nem is beszélve. Alap játékhoz képest nagyon jó igazoló kép http://s14.directupload.net/images/120109/5xym3q75.jpg. Na a kérdésem az lenne hogy a Pb tiltja e vagy sem használta már valaki?. Külföldi fórumokon írnak rolla de nem tudok sem németül sem angolul.
Mivel, nem jutatt elonyhoz, igy nemkene hogy csalasnak minosuljon. A GGC Streamnel mar lett kerdezve ott engedelyezik. Hogy maga az Evenbalance mit szol erte,nemtudni habar sok minden mast nemkepes detektalni. Igy nem hinnem,hogy problema lenne belole.
Dinka 2012. január 29. 21 hozzászólás 6433.
Sziasztok egy kérdés a Bf3 gurukhoz ismeritek ezt a grafikai szépítést a játékhoz???. Erről a módról van szó (fxaa injector danoc1 v1.25). Kipróbáltam, és nagyon álat lesz tőle a játék élesebb, színesebb. A játék gyorsulásról nem is beszélve. Alap játékhoz képest nagyon jó igazoló kép http://s14.directupload.net/images/120109/5xym3q75.jpg. Na a kérdésem az lenne hogy a Pb tiltja e vagy sem használta már valaki?. Külföldi fórumokon írnak rolla de nem tudok sem németül sem angolul.
HuNRyaN 2012. január 29. 308 hozzászólás 1225.
Válasz MasterboyXX #1642. hozzászólására
Az a 4mag szamit,hogy ne legyenek micro akadozasok, Az a max. 60fps ugy lenne,meg hogy nem 64-es szerverre mesz, hanem kevessebb slotosra. Ha tobb fps-t akarsz uj videokartya,kell hozza.

HuNRyaN: A proci is meg a videokartya is ellegge, gyenge talan 30-40 fps. Az a 128bit keves az ilyen jatekhoz, meglehet lesz parszor diavetites.
tudom-tudom de csak kiváncsi voltam énis letöltöttem kibróbálni és ugyan ezt tapasztaltam majd ha lessz rá keret ujjítok addig megvagyok nélküle a BC2 jó ozt kész :xD::xD:
Elroy-Hun 2012. január 29. 33 hozzászólás 5214.
Válasz HunDrag #1606. hozzászólására
és akkor mien virusirtot ajánlotok? ja és 1 linket hozzá köszi:vigyor:
Én jelenleg Kasperskyt használok.Igaz hogy fizetős(20 font/év).De van játék üzemmód és sok faca dolog benne.
Válasz Simiel95 #1644. hozzászólására
Tudnátok ajánlani egy olcsó de jó videó karit ?
Kössz a választ.
Nekem Stabíl 65/75 Fps elég lenni teljesen low beállításon semmi AA és csak 1440x900.
Attol,fugg mennyi penzed van. Meg mi szamit olcsonak.
Simiel95 2012. január 29. 42 hozzászólás 4618.
Tudnátok ajánlani egy olcsó de jó videó karit ?
Kössz a választ.
Nekem Stabíl 65/75 Fps elég lenni teljesen low beállításon semmi AA és csak 1440x900.
t0Bi_qw 2012. január 29. 583 hozzászólás 673.
Válasz MasterboyXX #1642. hozzászólására
Az a 4mag szamit,hogy ne legyenek micro akadozasok, Az a max. 60fps ugy lenne,meg hogy nem 64-es szerverre mesz, hanem kevessebb slotosra. Ha tobb fps-t akarsz uj videokartya,kell hozza.

HuNRyaN: A proci is meg a videokartya is ellegge, gyenge talan 30-40 fps. Az a 128bit keves az ilyen jatekhoz, meglehet lesz parszor diavetites.
Gyorsan szeretnék kérdni egy admint az OGC szerverére mert van egy ember aki folyamatosan zavar mindenkit. Jobb helyet nem találtam ennek kiírására.
"A kérdés, ami gyakran gondot okoz: én, vagy az összes többi tébolyodott?" – Albert Einstein
Válasz Simiel95 #1640. hozzászólására
Bevallom letöltöltöttem. [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/blushing.png" alt=""> Csak, hogy mennyi fps-em lenne. De akkor ilyen konfigom volt:
Intel Core 2 Duo E7300 2.66 GHz L2 3MB
2 GB DDR2 1033MHz
A kártya ugyan az. És akkor ezen a 1440x900-ason volt kb 25-30-40 körül de nagyon igadozó.
Szóval nem tom mennyi FPS-em lenne.
És nagyon köszönöm a válasz.

HuNRyaN 2012. január 29. 308 hozzászólás 1225.
Sziasztok énis kérnék egy választ csak érdeklődés képpen:
AMD Athlon 63 x2 Dual Core 5000+ 2,60 Ghz
4Gb DDR 2 800 Kingmax
Asus EAH 4670 512 mb 128bit

tudom h. elég gagyi konfig de érdeklődés kedvéért
Simiel95 2012. január 29. 42 hozzászólás 4618.
Válasz MasterboyXX #1639. hozzászólására
Elfutna, csak talan errossebb,videokartya kellene. De, kb. 40-60fps meglenne.
Bevallom letöltöltöttem. [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/blushing.png" alt=""> Csak, hogy mennyi fps-em lenne. De akkor ilyen konfigom volt:
Intel Core 2 Duo E7300 2.66 GHz L2 3MB
2 GB DDR2 1033MHz
A kártya ugyan az. És akkor ezen a 1440x900-ason volt kb 25-30-40 körül de nagyon igadozó.
Szóval nem tom mennyi FPS-em lenne.
És nagyon köszönöm a válasz.
Válasz Simiel95 #1638. hozzászólására
Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni. Tervezem a játék megvásárlását, de nem tudom, hogy hogyan futna.
A configom: AMD Phenom II X4 955 3 GHz, 6 MB L3
4 GB DDR3 RAM 1600Mhz
GeForce 9600GT DX 10,256 bit memória interfész
Mennyi FPS-em lenne 1440x900-as felbontáson ? A textúrák meg ilyenek annyira nem érdekelnek szerintem a játék lowon is gyönyörű. A Választ előre is köszönöm.:vigyor:
Elfutna, csak talan errossebb,videokartya kellene. De, kb. 40-60fps meglenne.
Simiel95 2012. január 28. 42 hozzászólás 4618.
Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni. Tervezem a játék megvásárlását, de nem tudom, hogy hogyan futna.
A configom: AMD Phenom II X4 955 3 GHz, 6 MB L3
4 GB DDR3 RAM 1600Mhz
GeForce 9600GT DX 10,256 bit memória interfész
Mennyi FPS-em lenne 1440x900-as felbontáson ? A textúrák meg ilyenek annyira nem érdekelnek szerintem a játék lowon is gyönyörű. A Választ előre is köszönöm.:vigyor:
karak22 2012. január 28. 13 hozzászólás 7990.
Válasz HuNRyaN #1634. hozzászólására
azt írja neki h. 4Gb de 3,25-öt kezel
Pontosan. De vedd számításba a vga ramját is. Azt is beleszámítod akkor csak 2,25-öt használ a ramokból.(Legalábbis így tudom) Meg a proci sem működik tökéletesen. 3 évig használtam így az x2-es procit érezhető volt a proci teljesítményében.
Konigstiger 2012. január 28. 522 hozzászólás 746.
Válasz Spakli #1635. hozzászólására
Az miért van h. ha multin játszok nem mutatja a pingem?? amugy még mindíg appcrash-el de már nem oan hamar hanem 10-15 percet min. tudok játszani
Senkinek nem mutatja a saját pingjét, csak a többi játékosét, bár nem értem hogy ez miért jó ... Egyébként Ctrl+Alt+S billentyűkombinációval megtudod nézni.
Spakli 2012. január 28. 10 hozzászólás 8639.
Az miért van h. ha multin játszok nem mutatja a pingem?? amugy még mindíg appcrash-el de már nem oan hamar hanem 10-15 percet min. tudok játszani
HuNRyaN 2012. január 27. 308 hozzászólás 1225.
Válasz karak22 #1633. hozzászólására
Helló. Javíts ki, ha tévedek. A rendszered látja is a 4 gb-t. Tudtommal 64 bites op. rendszer kell, hogy jól fusson a procid és kezelje a ramjaidat is.
azt írja neki h. 4Gb de 3,25-öt kezel
karak22 2012. január 27. 13 hozzászólás 7990.
Válasz Spakli #1630. hozzászólására
Na helósztok!!! nemrég vettem meg a bf3-at meg a B2K-ot de a BF3 mindig APPCRASh-el gépem:
AMD Athlon II X4 640 3,00 Ghz
Kingmax 1066Mhz 2*2Gb DDR3
ASUS EAH 5770 1 Gb GDDR5 128bit
Windows 7 Ultimate 32 bit

Directx: 11 legújjabb
Catalyst : 12.1
Helló. Javíts ki, ha tévedek. A rendszered látja is a 4 gb-t. Tudtommal 64 bites op. rendszer kell, hogy jól fusson a procid és kezelje a ramjaidat is.
Serkocos 2012. január 27. 72 hozzászólás 3439.
Az a fura ebben a PB hibában, hogy speciel nekem még egyszer sem fordult elő, pedig játszok mindenféle szerveren. Más hiba volt, de a PB nem nyan-nyanaxik.
MasterboyXX 2012. január 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Spakli #1630. hozzászólására
Na helósztok!!! nemrég vettem meg a bf3-at meg a B2K-ot de a BF3 mindig APPCRASh-el gépem:

Antivirus van-e? Legjobb esetben dobj egy HijackThis logfilet.
Leiras hogyan kell hijackthis-t kesziteni:
LiNK
Spakli 2012. január 27. 10 hozzászólás 8639.

Válasz ChickHEN #1623. hozzászólására
Pb nélküli szerveren tudsz játszani vagy van pár PB-s is amin lehet de nehéz találni, igen várj mást nem tudsz.
Azt tudom,hogy nem pb-s szerón tudok játszani!:) Csak hát mindjárt itt a kupa..és nem tudok mit csinálni sajnos..mint ahogy mondtad te is ..csak várni!:) Remélem lassan megoldódik!
MasterboyXX 2012. január 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Davex #1627. hozzászólására
Sziasztok!
Tudja valaki miért vagy az, h mikor csatlakozni akarok egyszerverre és mikor elinditja a játékot nincs kép, csak hang. De coop modban meg van kép. Már a drivereket is frisitettem de semmit nem javult. (felnyan-nyan). Plz help
Fentebb irja, mit kell leirnod... Ez olyan hogy elvarod a segitseget, de senki se tudja miben kell.
Davex 2012. január 27. 1 hozzászólás 17929.
Sziasztok!
Tudja valaki miért vagy az, h mikor csatlakozni akarok egyszerverre és mikor elinditja a játékot nincs kép, csak hang. De coop modban meg van kép. Már a drivereket is frisitettem de semmit nem javult. (felnyan-nyan). Plz help
MasterboyXX 2012. január 26. 3540 hozzászólás 51.
A Battlefield.hu-ra elmeletileg, felehet menni jatszani ott nem kene,hogy ellenorizze ezt.