Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Válasz ChickHEN #1623. hozzászólására
Pb nélküli szerveren tudsz játszani vagy van pár PB-s is amin lehet de nehéz találni, igen várj mást nem tudsz.
Azt tudom,hogy nem pb-s szerón tudok játszani!:) Csak hát mindjárt itt a kupa..és nem tudok mit csinálni sajnos..mint ahogy mondtad te is ..csak várni!:) Remélem lassan megoldódik!
MasterboyXX 2012. január 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Davex #1627. hozzászólására
Sziasztok!
Tudja valaki miért vagy az, h mikor csatlakozni akarok egyszerverre és mikor elinditja a játékot nincs kép, csak hang. De coop modban meg van kép. Már a drivereket is frisitettem de semmit nem javult. (felnyan-nyan). Plz help
Fentebb irja, mit kell leirnod... Ez olyan hogy elvarod a segitseget, de senki se tudja miben kell.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Davex 2012. január 27. 1 hozzászólás 18615.
Sziasztok!
Tudja valaki miért vagy az, h mikor csatlakozni akarok egyszerverre és mikor elinditja a játékot nincs kép, csak hang. De coop modban meg van kép. Már a drivereket is frisitettem de semmit nem javult. (felnyan-nyan). Plz help
MasterboyXX 2012. január 26. 3540 hozzászólás 51.
A Battlefield.hu-ra elmeletileg, felehet menni jatszani ott nem kene,hogy ellenorizze ezt.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
nadorij 2012. január 26. 25 hozzászólás 5980.
Én is ezt kaptam: Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'nadorij' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab

EA HELP CENTERt pedig lehet használni magyarul is, csak a lap alján be kell állítani, ebben az esetben csak e-mailt küldenek, de gyorsak, főleg ha 17:00 óra előtt fordulsz hozzájuk.

Azt még hozzátenném, hogy a Battlelogon már nincs kiírva a figyelmezetetés, ami azt szokta jelezni, hogy részükről(EA) lezárva.
karak22 2012. január 26. 13 hozzászólás 7852.
Válasz MasterboyXX #1581. hozzászólására
AMD prociknal, nem dob semmit se a teljesitmenyen vagyis nemlesz tobb fps-d meg talan instabilabb is,lesz. Tedd vissza, az alap orajelre.
Masik Indexelest kikapcsoltad? Milyen Catalyst verzio van fent? Az a 2x2 GB memoria, egy orajelu? Milyen beallitassokon, probaltad eddig kulonbozo, vagy hogy?
Értem.Akkor visszaállítom A procit. A Catalyst a legújabb. Milyen másik inexelést? Erről még nem hallottam A ramok 2x2 dettó egyforma dualban futnak. A beállításoknál auton voltak itt visszaállította 1-2 dolgot. Az auto amúgy mindent highra rakott. Ma észre vettem, hogy reggel nagyon jól futott a játék, estére megkergül. a net 15 mega és minden ami fogná ki van kapcsolva. Néhány beállítást nem vágom hogy mi a szerepe szerinted miket vegyek vissza? Segítséged előre is köszönöm.
ChickHEN 2012. január 26. 84 hozzászólás 3111.
Válasz oxxo_K4kukK18 #1620. hozzászólására
Sziasztok!:) Ahogy néztem gyorsban nálam is hasonló PB gondok vannak,várjak amíg megoldják? vagy esetleg amit olvastam ez a BAN listás téma ,esetleg lehet,hogy kaptam valami ban-t? vagy valamit? És hol tudnék írni az EA-nek? Köszi szépen..(és bocsi,ha már lejjebb írtátok,de már fáj a szemem az olvasástól,meg a sok idegtől,hihetetlen,hogy 3.napja sincs semmi változás-.-)
Pb nélküli szerveren tudsz játszani vagy van pár PB-s is amin lehet de nehéz találni, igen várj mást nem tudsz.
Peti
thx
Válasz oxxo_K4kukK18 #1620. hozzászólására
Sziasztok!:) Ahogy néztem gyorsban nálam is hasonló PB gondok vannak,várjak amíg megoldják? vagy esetleg amit olvastam ez a BAN listás téma ,esetleg lehet,hogy kaptam valami ban-t? vagy valamit? És hol tudnék írni az EA-nek? Köszi szépen..(és bocsi,ha már lejjebb írtátok,de már fáj a szemem az olvasástól,meg a sok idegtől,hihetetlen,hogy 3.napja sincs semmi változás-.-)
Válasz ChickHEN #1617. hozzászólására
http://battlefield3forums.com/showthread.php?5767-Hackers-Ban-Innocent-Players-from-BF3
Érdemes elolvasni, talán ezért vannak a gondok, EA csinálhatna valamit.
Dice meg Evenbalance allitolag,dolgoznak rajta.
Válasz Pecsahun #1616. hozzászólására
Nem néznétek meg, hogy nem vagyok-e a bann listán?

Mert most már csak szimplán ki kickelnek a szerverek. Semmi indok nincs, csupán annyit ír ki, hogy
Game disconnected: you were kicked from the game.
Nemvagy,bannolva GGC Szerint. Kerdezd,meg a live supporton nem-e kaptal Battlelog BAN-t.
Válasz Pecsahun #1616. hozzászólására

Mert most már csak szimplán ki kickelnek a szerverek. Semmi indok nincs, csupán annyit ír ki, hogy
http://battlefield3forums.com/showthread.php?5767-Hackers-Ban-Innocent-Players-from-BF3
Érdemes elolvasni, talán ezért vannak a gondok, EA csinálhatna valamit.
Peti
Pecsahun 2012. január 26. 31 hozzászólás 5415.

Találtam 1 szervert ahol lehet játszani mert nincs GGC stream.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/8cabc40f-c4bd-4c44-8038-89071614111e/Pathfinder-3-64-B2K-only-RUSH-CONQ-dogtags-clan-co-uk-DTC/
Peti
No gyerekek, újabb hiba :D

This PB Server Requires (A1386 C2.279) - Error loading pbcl

Erre tudtok valami megoldást?
Válasz WeeFeeri #1611. hozzászólására
8 gb ram 64 bit swap 16gb a grafikát először low ra a legkisebbre vettem de nem javult sokat .
A hd felbontást hogy érted?
(ha lehet pm ben válaszolj ha tudsz megoldást mert itt nem szeretnék keresgélni mert el fog tűnni de itt is írhatsz ahogy akarod )
Milyen,felbontasban jatszottal vele?
reich 2012. január 26. 35 hozzászólás 5036.
Nekem még mindíg cseszekednek a szerók nem engednek belépni.Még fent all a probléma vagy most csak nekem nem jó mert azért baráltam a punkbustert rendesen.
WeeFeeri 2012. január 26. 6 hozzászólás 10571.
Válasz MasterboyXX #1610. hozzászólására
Mennyi memoria van a gepben,win7 az 32bit v 64bit? Milyen beallitassokkal probaltad? Remelem nem full HD-ban probaltad a jatekot.
8 gb ram 64 bit swap 16gb a grafikát először low ra a legkisebbre vettem de nem javult sokat .
A hd felbontást hogy érted?
(ha lehet pm ben válaszolj ha tudsz megoldást mert itt nem szeretnék keresgélni mert el fog tűnni de itt is írhatsz ahogy akarod )
Válasz WeeFeeri #1609. hozzászólására
Sziasztok!
Van 1 problémám, lehet hogy már valaki leirta de nem szeretnék ennyire sok hozzászólást végig olvasni :D
Bele is kezdenék:
Szóval megvettem a Battlefield 3 at eredetibe és ilyen gépem van:
peration System:Microsoft Windows 7 Ultimate
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-2500 CPU @ 3.30GHz
SAMSUNG HD403LJ ATA Device capacity: 400GB
SAMSUNG HD502IJ ATA Device capacity: 500GB
Samsung G3 Station USB Device capacity: 1000GB
Video Card:NVIDIA GeForce GT 240 1gb
Video Processor:GeForce GT 240
Video Mode: 1680 x 1050 x 4294967296 colors
Motherboard: PH67A-UD3-B3
Gigabyte Technology
És az a gond, hogy elindítom a játékot és belépek valahova pl kampány mód vagy online ba egy meccsbe és amikor fordulok a karakteremmel meg mozgatom a kamerát így szaggat mint ha laggolna, de kampányban is ugyan ez, de van amikor nem.
Mért van ez? még egy frissitést és letöltöttem a vidikarihoz ami ehez a játékhoz van de nem jó
:S pedig gta iv full grafikán mw3 szintén akadásmentes.
Ha valaki tud segítsen légyszi :D
Előre is köszi
Mennyi memoria van a gepben,win7 az 32bit v 64bit? Milyen beallitassokkal probaltad? Remelem nem full HD-ban probaltad a jatekot.
WeeFeeri 2012. január 26. 6 hozzászólás 10571.
Sziasztok!
Van 1 problémám, lehet hogy már valaki leirta de nem szeretnék ennyire sok hozzászólást végig olvasni :D
Bele is kezdenék:
Szóval megvettem a Battlefield 3 at eredetibe és ilyen gépem van:
peration System:Microsoft Windows 7 Ultimate
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-2500 CPU @ 3.30GHz
SAMSUNG HD403LJ ATA Device capacity: 400GB
SAMSUNG HD502IJ ATA Device capacity: 500GB
Samsung G3 Station USB Device capacity: 1000GB
Video Card:NVIDIA GeForce GT 240 1gb
Video Processor:GeForce GT 240
Video Mode: 1680 x 1050 x 4294967296 colors
Motherboard: PH67A-UD3-B3
Gigabyte Technology
És az a gond, hogy elindítom a játékot és belépek valahova pl kampány mód vagy online ba egy meccsbe és amikor fordulok a karakteremmel meg mozgatom a kamerát így szaggat mint ha laggolna, de kampányban is ugyan ez, de van amikor nem.
Mért van ez? még egy frissitést és letöltöttem a vidikarihoz ami ehez a játékhoz van de nem jó
:S pedig gta iv full grafikán mw3 szintén akadásmentes.
Ha valaki tud segítsen légyszi :D
Előre is köszi
Válasz HuNRyaN #1605. hozzászólására
már rég
Egy hijackthis -t mellekeljetek,leiras hogyan kell: http://justpaste.it/np8
Válasz ChickHEN #1603. hozzászólására
És azt hogy tudom megnézni hogy van e GGC stream?
Hat, sehogy... A battlelogon volt belinkelve, par szerver ami jo.

Ezek,allitolag jok:
1

2

3
HunDrag 2012. január 26. 152 hozzászólás 2120.
Válasz Elroy-Hun #1604. hozzászólására
Nekem kifagyott állandóan a BF3 játék közben.
HP Pavilion DV7.
i 7 2630QM.
Radeon HD6490m- 1G
4G SDRAM- 1333MHz
Aztán...
Nandor90 tanácsára lecseréltem a vírusírtómat, azóta nincs problámám.AVAST okozta a problémát.
és akkor mien virusirtot ajánlotok? ja és 1 linket hozzá köszi:vigyor:
HuNRyaN 2012. január 26. 308 hozzászólás 1221.
Válasz MasterboyXX #1595. hozzászólására
Configot,le irtad?
már rég
Elroy-Hun 2012. január 26. 33 hozzászólás 5196.
Válasz HunDrag #1592. hozzászólására
sziasztok 1 személyes tapasztalatot l szeretnék megosztani lehet hogy valakinek segit lehet hogy nem de leirom :vigyor:Asus ENGTX560 Ti DCII TOP/2DI/1GD5 videokarit vettem kb 2 honapja .Állandó le állasok a játék müködéseben map váltásokkor föleg Metro-nál,100-bol 98-szor, játék közben nem.Nfs Run deto alig tudtam vele játszani hogy ne lépjen ki.Probáltam minden drivert virus irto ki-be kapcsolgattam , amit forumokon olvastam mindent probáltam és semmi változás .Már kezdtem meg bánni hogy meg vettem a karit.Valameik nap a hang miatt ujjra raktam a Windowst és el felejtettem felrakni a virus irtót ami 1 pannon net pajzs ez kb 3 napja volt és azota még legalábbis eddig nem volt (Bf3 müködése leállt) és az Nfs-nél is szintén nem volt leállás. Csak most niincs fent virus irtom :omg:de minden tökéletesen müködik most majd probálkozok másik virus irtóval és majd meg látom mi lesz eddig ennyi tapasztlatrol tudok beszélni :vigyor:
Nekem kifagyott állandóan a BF3 játék közben.
HP Pavilion DV7.
i 7 2630QM.
Radeon HD6490m- 1G
4G SDRAM- 1333MHz
Aztán...
Nandor90 tanácsára lecseréltem a vírusírtómat, azóta nincs problámám.AVAST okozta a problémát.
Válasz MasterboyXX #1600. hozzászólására
Ezzel, az a baj hogy olyan szerverre tudtok felmenni az itt leirtakra ahol, nem fut GGC Stream elmeletileg.
És azt hogy tudom megnézni hogy van e GGC stream?
Peti
Válasz MasterboyXX #1601. hozzászólására
Ahogy, utana neztem igen sajnos rossz, verzio van fent, Mivel probaltad befrissiteni a BIOS-t?
http://www.asus.hu/Graphics_Cards/NVIDIA_Series/ENGTX560_Ti_DCII_TOP2DI1GD5/#download innen ezzel probáltam és atomazikus az egész de a végén kapon a szöveget amit irtam ja + 64 bites win 7
Válasz HunDrag #1598. hozzászólására
bocsi elfelejttem hogy ezt irta ki a telepitö végén your grapich card of current system don't mach this VBIOS pedig a kártya tipusának megfelelöjéröl szedtem le
Ahogy, utana neztem igen sajnos rossz, verzio van fent, Mivel probaltad befrissiteni a BIOS-t?
Válasz ChickHEN #1599. hozzászólására
Neked van valami megoldás? Mert haveromnak is ugyanez a hiba, annak ellenére hogy megcsinálta az itt leírtakat.
Ezzel, az a baj hogy olyan szerverre tudtok felmenni az itt leirtakra ahol, nem fut GGC Stream elmeletileg.
Válasz Pecsahun #1590. hozzászólására
Hát még mindig ugyan az.
Neked van valami megoldás? Mert haveromnak is ugyanez a hiba, annak ellenére hogy megcsinálta az itt leírtakat.
Peti
Válasz MasterboyXX #1597. hozzászólására
Ha, befrissitetted,mar a BIOS-t akkor,nem kell ujbol.
bocsi elfelejttem hogy ezt irta ki a telepitö végén your grapich card of current system don't mach this VBIOS pedig a kártya tipusának megfelelöjéröl szedtem le
Válasz HunDrag #1596. hozzászólására
Jo csak én még soha nem csináltam Flashalést a másik nem gondoltam hogy fizetös progi gagyi :siros: ha a flasht leirnád az meg köszöném:) biosát a karinak az asusrol lett frissitve
Ha, befrissitetted,mar a BIOS-t akkor,nem kell ujbol.
Válasz MasterboyXX #1594. hozzászólására
Ez,elegge no name antivirus program, hogy tudtatok ilyent ferakni? A masik, azt a videokartyat bekell flashelni,es akkor nemcrashel a jatek.
Jo csak én még soha nem csináltam Flashalést a másik nem gondoltam hogy fizetös progi gagyi :siros: ha a flasht leirnád az meg köszöném:) biosát a karinak az asusrol lett frissitve
Válasz HuNRyaN #1593. hozzászólására
APPCRASH-re valaki tud megoldást?!?!?!? :omg:
Configot,le irtad?
Válasz HunDrag #1592. hozzászólására
sziasztok 1 személyes tapasztalatot l szeretnék megosztani lehet hogy valakinek segit lehet hogy nem de leirom :vigyor:Asus ENGTX560 Ti DCII TOP/2DI/1GD5 videokarit vettem kb 2 honapja .Állandó le állasok a játék müködéseben map váltásokkor föleg Metro-nál,100-bol 98-szor, játék közben nem.Nfs Run deto alig tudtam vele játszani hogy ne lépjen ki.Probáltam minden drivert virus irto ki-be kapcsolgattam , amit forumokon olvastam mindent probáltam és semmi változás .Már kezdtem meg bánni hogy meg vettem a karit.Valameik nap a hang miatt ujjra raktam a Windowst és el felejtettem felrakni a virus irtót ami 1 pannon net pajzs ez kb 3 napja volt és azota még legalábbis eddig nem volt (Bf3 müködése leállt) és az Nfs-nél is szintén nem volt leállás. Csak most niincs fent virus irtom :omg:de minden tökéletesen müködik most majd probálkozok másik virus irtóval és majd meg látom mi lesz eddig ennyi tapasztlatrol tudok beszélni :vigyor:
Ez,elegge no name antivirus program, hogy tudtatok ilyent ferakni? A masik, azt a videokartyat bekell flashelni,es akkor nemcrashel a jatek.
HuNRyaN 2012. január 26. 308 hozzászólás 1221.
APPCRASH-re valaki tud megoldást?!?!?!? :omg:
Válasz Pecsahun #1590. hozzászólására
Hát még mindig ugyan az.
Tolj,privatban teamviewert ranezzek.
Válasz MasterboyXX #1589. hozzászólására
Ezt,kell bemasolni PnKBstrK.sys amit letoltottel,abbol.

Hát még mindig ugyan az.
Válasz Pecsahun #1588. hozzászólására
Nah végül is megoldottam a TC-vel.

Ámbár sajnálatos módon nem jó. A System 32-mappában melyik fájloknak kell szerepelniük?

Nekem ezek vannak benne:
PnKBstrA.exe
PnKBstrB.ex0
PnKBstrB.exe
PnKBstrB.xtr
PnKBstrK.sys
Ezt,kell bemasolni PnKBstrK.sys amit letoltottel,abbol.

Válasz MasterboyXX #1587. hozzászólására
Nem document. Na latod,itt a baj. Ha nem tudod megtalalni akkor kerdezd meg. Az appdata lathatatlan folder.

Hogy latni tud, bekell kapcsolni a lathatatlan folderokat.

http://www.abload.de/img/1-es1edvs.jpg

http://www.abload.de/img/2esr7dn1.jpg
Nah végül is megoldottam a TC-vel.

Ámbár sajnálatos módon nem jó. A System 32-mappában melyik fájloknak kell szerepelniük?

Nekem ezek vannak benne:
PnKBstrA.exe
PnKBstrB.ex0
PnKBstrB.exe
PnKBstrB.xtr
PnKBstrK.sys
Válasz Pecsahun #1586. hozzászólására
Ah megvan az Appdata mappa, csak éppen a windows intézőm valamiért nem látja és így nem tudok bele lépni sem.
Nem document. Na latod,itt a baj. Ha nem tudod megtalalni akkor kerdezd meg. Az appdata lathatatlan folder.

Hogy latni tud, bekell kapcsolni a lathatatlan folderokat.

http://www.abload.de/img/1-es1edvs.jpg

http://www.abload.de/img/2esr7dn1.jpg
Válasz MasterboyXX #1585. hozzászólására
Vmit,rosszul csinalsz...Vagy kihagysz vmit.
Ah megvan az Appdata mappa, csak éppen a windows intézőm valamiért nem látja és így nem tudok bele lépni sem.
Válasz Pecsahun #1584. hozzászólására
Lefuttattam utána minden egyes alkalommal és mindig hiba nélkül lefutott. Megvan minden ami kell a PbA, a PbB és a PbK.sys is. De ettől függetlenül valami baj van a B és a K között valami driver probléma.

Megcsináltam azóta még egyszer, de a helyzet változatlan. Azért köszönöm a segítséget.
Vmit,rosszul csinalsz...Vagy kihagysz vmit.
Lefuttattam utána minden egyes alkalommal és mindig hiba nélkül lefutott. Megvan minden ami kell a PbA, a PbB és a PbK.sys is. De ettől függetlenül valami baj van a B és a K között valami driver probléma.

Megcsináltam azóta még egyszer, de a helyzet változatlan. Azért köszönöm a segítséget.
Válasz Pecsahun #1582. hozzászólására
Áh nekem még mindig ugyan ezt a fost dobálja ki folyamatosan. Pedig úgy csináltam, ahogy leírtad. :siros: Remélem valakinek sikerült máshogy is megoldania.
Letoltotted amit mellekeltem? PBSVC az fontos,hogy a vegen lefusson. Na meg mellekellem,hatha ez meg segit: ahova a jatekod telepitve van,az ott levo pb mappabol torolj ki mindent es ezt masold bele.:

pb mappa.
Válasz MasterboyXX #1575. hozzászólására
Akit,tovabbra is kidobal a PB,az talan ezt probalja be,nekem az,egyik tok random szerverre feltudtam menni es jatszani egy 1000ticketes metrot vegig,igaz 500ticketnel mentem be,de nem vagott ki.

Amit kell tenni az pedig:

C:\Users\MasterBoy(Felhasznalonev)\AppData\Local\PunkBuster\BF3\pb

Itt, a PnkBstrA es a PnkBstrB -re jobb katt, Compatibility(Kompabilitas) Fulnel a Run As Administrator-t bekell pipalni. Mikor ezzel megvoltunk vagy ujra inditjuk a rendszert vagy a PBSVC.EXE-t lefutatjuk,ami elinditja a PnkBstrA es a PnkBstrB. Ha ez mellett nem menne tovabbra sem, akkor a kovetkezot csinaljatok.

A kovetkezo mappat toltsetek le:

Letoltes

Ezt a mappat kicsomagoljatok tetszolegges,helyre es a kovetkezo,helyre fogjatok bemasolni azzal,hogy a meglevo mappat torlitek.
C:\Users\MasterBoy{felhasznalo nevetek}\AppData\Local

Itt a PunkBuster mappat(foldert) torlitek. Majd a letoltott kicsomagoltat bemasoljatok a helyere. Ez nem minden, a fent irt dolgot megkell csinalni azzal,hogy innet
C:\Users\MasterBoy\AppData\Local\PunkBuster\BF3\pb a PnkBstrK.sys -t kimasoljatok ide:

C:\Windows\System32

Ezutan az utolso lepeskent,megint vagy gepresi, vagy a PBSVC.EXE-t kell lefutatni,ami megtalalhato a jatek telepitett mappajaban.
Áh nekem még mindig ugyan ezt a fost dobálja ki folyamatosan. Pedig úgy csináltam, ahogy leírtad. :siros: Remélem valakinek sikerült máshogy is megoldania.
Válasz karak22 #1577. hozzászólására
A fejlesztés előtt még gyengébb volt és futott (majdnem minden low-on volt de élvezhető). 2Gb ramról 4Gb-ra
A VGA 512mbről 256 bit 1G 256 bitre. Azt veszem észre, hogy folyamatosan csökken a teljesítménye...
Tudom, hogy le kell cserélni a procit, de a keret nem engedi. Most még csak húzogatom.
AMD prociknal, nem dob semmit se a teljesitmenyen vagyis nemlesz tobb fps-d meg talan instabilabb is,lesz. Tedd vissza, az alap orajelre.
Masik Indexelest kikapcsoltad? Milyen Catalyst verzio van fent? Az a 2x2 GB memoria, egy orajelu? Milyen beallitassokon, probaltad eddig kulonbozo, vagy hogy?
Drakan27 2012. január 26. 2 hozzászólás 16169.
Válasz MasterboyXX #1575. hozzászólására
Akit,tovabbra is kidobal a PB,az talan ezt probalja be,nekem az,egyik tok random szerverre feltudtam menni es jatszani egy 1000ticketes metrot vegig,igaz 500ticketnel mentem be,de nem vagott ki.

Amit kell tenni az pedig:

C:\Users\MasterBoy(Felhasznalonev)\AppData\Local\PunkBuster\BF3\pb

Itt, a PnkBstrA es a PnkBstrB -re jobb katt, Compatibility(Kompabilitas) Fulnel a Run As Administrator-t bekell pipalni. Mikor ezzel megvoltunk vagy ujra inditjuk a rendszert vagy a PBSVC.EXE-t lefutatjuk,ami elinditja a PnkBstrA es a PnkBstrB. Ha ez mellett nem menne tovabbra sem, akkor a kovetkezot csinaljatok.

A kovetkezo mappat toltsetek le:

Letoltes

Ezt a mappat kicsomagoljatok tetszolegges,helyre es a kovetkezo,helyre fogjatok bemasolni azzal,hogy a meglevo mappat torlitek.
C:\Users\MasterBoy{felhasznalo nevetek}\AppData\Local

Itt a PunkBuster mappat(foldert) torlitek. Majd a letoltott kicsomagoltat bemasoljatok a helyere. Ez nem minden, a fent irt dolgot megkell csinalni azzal,hogy innet
C:\Users\MasterBoy\AppData\Local\PunkBuster\BF3\pb a PnkBstrK.sys -t kimasoljatok ide:

C:\Windows\System32

Ezutan az utolso lepeskent,megint vagy gepresi, vagy a PBSVC.EXE-t kell lefutatni,ami megtalalhato a jatek telepitett mappajaban.
Helyesbítek.Mégegyszer megcsináltam(ugyanúgy)siker.Köszönöm szépem.Találkozunk a csatatéren :))