Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Drakan27 2012. január 26. 2 hozzászólás 16169.
Válasz MasterboyXX #1575. hozzászólására
Akit,tovabbra is kidobal a PB,az talan ezt probalja be,nekem az,egyik tok random szerverre feltudtam menni es jatszani egy 1000ticketes metrot vegig,igaz 500ticketnel mentem be,de nem vagott ki.

Amit kell tenni az pedig:

C:\Users\MasterBoy(Felhasznalonev)\AppData\Local\PunkBuster\BF3\pb

Itt, a PnkBstrA es a PnkBstrB -re jobb katt, Compatibility(Kompabilitas) Fulnel a Run As Administrator-t bekell pipalni. Mikor ezzel megvoltunk vagy ujra inditjuk a rendszert vagy a PBSVC.EXE-t lefutatjuk,ami elinditja a PnkBstrA es a PnkBstrB. Ha ez mellett nem menne tovabbra sem, akkor a kovetkezot csinaljatok.

A kovetkezo mappat toltsetek le:

Letoltes

Ezt a mappat kicsomagoljatok tetszolegges,helyre es a kovetkezo,helyre fogjatok bemasolni azzal,hogy a meglevo mappat torlitek.
C:\Users\MasterBoy{felhasznalo nevetek}\AppData\Local

Itt a PunkBuster mappat(foldert) torlitek. Majd a letoltott kicsomagoltat bemasoljatok a helyere. Ez nem minden, a fent irt dolgot megkell csinalni azzal,hogy innet
C:\Users\MasterBoy\AppData\Local\PunkBuster\BF3\pb a PnkBstrK.sys -t kimasoljatok ide:

C:\Windows\System32

Ezutan az utolso lepeskent,megint vagy gepresi, vagy a PBSVC.EXE-t kell lefutatni,ami megtalalhato a jatek telepitett mappajaban.
Szóról szóra végigcsináltam.ahogy leírtad,de így sem sikerűlt.Azért köszi
Pityu8611 2012. január 26. 34 hozzászólás 5136.
Sziasztok!!problémám van joystic beállitásokkal,GENIUS MaxFighter F-16U!!!ha beállítom a repülőben tokéletesen működik csak ha kijövök a repcsiből akkor fojamatosan lő!!!Az egér meg fordítottan működik!!!Mit csináljak??Tudtok segíteni?
karak22 2012. január 26. 13 hozzászólás 7852.
Válasz MasterboyXX #1570. hozzászólására
Azzal a procival ne szamits csodat. A videokartya sem magas teljesitmeny. Egy 4magos procival jobban jarnal.
A pb-vel meg gondok vannak, majd elmulik.
A fejlesztés előtt még gyengébb volt és futott (majdnem minden low-on volt de élvezhető). 2Gb ramról 4Gb-ra
A VGA 512mbről 256 bit 1G 256 bitre. Azt veszem észre, hogy folyamatosan csökken a teljesítménye...
Tudom, hogy le kell cserélni a procit, de a keret nem engedi. Most még csak húzogatom.
R04CH 2012. január 26. 25 hozzászólás 5961.
Válasz MasterboyXX #1575. hozzászólására
Akit,tovabbra is kidobal a PB,az talan ezt probalja be,nekem az,egyik tok random szerverre feltudtam menni es jatszani egy 1000ticketes metrot vegig,igaz 500ticketnel mentem be,de nem vagott ki.

Itt, a PnkBstrA es a PnkBstrB -re jobb katt, Compatibility(Kompabilitas) Fulnel a Run As Administrator-t bekell pipalni. Mikor ezzel megvoltunk vagy ujra inditjuk a rendszert vagy a PBSVC.EXE-t lefutatjuk,ami elinditja a PnkBstrA es a PnkBstrB. Ha ez mellett nem menne tovabbra sem, akkor a kovetkezot csinaljatok.

Letoltes

Ezt a mappat kicsomagoljatok tetszolegges,helyre es a kovetkezo,helyre fogjatok bemasolni azzal,hogy a meglevo mappat torlitek.

Itt a PunkBuster mappat(foldert) torlitek. Majd a letoltott kicsomagoltat bemasoljatok a helyere. Ez nem minden, a fent irt dolgot megkell csinalni azzal,hogy innet
C:\Users\MasterBoy\AppData\Local\PunkBuster\BF3\pb a PnkBstrK.sys -t kimasoljatok ide:

Ezutan az utolso lepeskent,megint vagy gepresi, vagy a PBSVC.EXE-t kell lefutatni,ami megtalalhato a jatek telepitett mappajaban.
Köszi szépen a tippet! Az első verziót csináltam meg és működik a dolog még idáig.
MasterboyXX 2012. január 26. 3540 hozzászólás 51.

Letoltes

Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
MasterboyXX 2012. január 25. 3540 hozzászólás 51.
Válasz luckyzoneplayer #1573. hozzászólására
persze azt tudom :) elég rég ota foglalkozom vele csak sajnos nincs időm utána olvasgatni h meik procit érdemes jelenleg megvenni én eddig az i5 2500k-ra gondoltam :) egy fa**a Gigabyte alaplappal és min. 8gb rammal :)
Gigabytot nem ASUS,EVGA,MSI ezeket vennem. Az i5 2500k az tokeletes.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #1572. hozzászólására
Az uj Sandy Bridgek azok, nagyjo teljesitmenyuek i5-os es jol,birja a terhelest. Csak persze alaplap+proci meg akkor mar a memoria csere is kell.
persze azt tudom :) elég rég ota foglalkozom vele csak sajnos nincs időm utána olvasgatni h meik procit érdemes jelenleg megvenni én eddig az i5 2500k-ra gondoltam :) egy fa**a Gigabyte alaplappal és min. 8gb rammal :)
Válasz luckyzoneplayer #1571. hozzászólására
hogy őszinte legyek nekem sincs egy erőművem és med grafon 1280*1024be 35-40fps el szépen fut :)
ALAPLAP: Gigabyte P41T-D3P
CPU : Intel Core 2 Dou E8500 (tuningolva 3,4 GHz)
RAM: 2x2 GB Kingston HyperX 1066 MHz
VGA: Sapphire HD 5670 1GB
netem: upc 25mbit/s
nyárra tervezem h lecserélem szóval ha van ötleted h mien procit érdemes venni (INTEL) szivesen meghhalgatom véleményed :)
Az uj Sandy Bridgek azok, nagyjo teljesitmenyuek i5-os es jol,birja a terhelest. Csak persze alaplap+proci meg akkor mar a memoria csere is kell.
Válasz MasterboyXX #1570. hozzászólására
Azzal a procival ne szamits csodat. A videokartya sem magas teljesitmeny. Egy 4magos procival jobban jarnal.
hogy őszinte legyek nekem sincs egy erőművem és med grafon 1280*1024be 35-40fps el szépen fut :)
ALAPLAP: Gigabyte P41T-D3P
CPU : Intel Core 2 Dou E8500 (tuningolva 3,4 GHz)
RAM: 2x2 GB Kingston HyperX 1066 MHz
VGA: Sapphire HD 5670 1GB
netem: upc 25mbit/s
nyárra tervezem h lecserélem szóval ha van ötleted h mien procit érdemes venni (INTEL) szivesen meghhalgatom véleményed :)
Válasz karak22 #1569. hozzászólására
Sziasztok.A Pb hibája az hogy állandóan kidob? Van amikor betöltés közben is kirak. Ma összeomltt a gép mindent újra raktam azóta bajlódok vele (bár előtte sem volt teljesen tökéletes). Szaggat, élvezhetetlen az egész. Betöltés marha lassú. A vadászgép rázkódik. Pedig most költöttem a fejlesztésre 50eFt-ot.
CPU:AMD x2 5200+ 64 bit (Picit növeltem a teljesítményt)
Ram 4GB
VGA: HD6790
Net: t-home 15Mb/sec
Előre is köszönöm.
karak22 2012. január 25. 13 hozzászólás 7852.
Sziasztok.A Pb hibája az hogy állandóan kidob? Van amikor betöltés közben is kirak. Ma összeomltt a gép mindent újra raktam azóta bajlódok vele (bár előtte sem volt teljesen tökéletes). Szaggat, élvezhetetlen az egész. Betöltés marha lassú. A vadászgép rázkódik. Pedig most költöttem a fejlesztésre 50eFt-ot.
CPU:AMD x2 5200+ 64 bit (Picit növeltem a teljesítményt)
Ram 4GB
VGA: HD6790
Net: t-home 15Mb/sec
Előre is köszönöm.
Válasz MasterboyXX #1567. hozzászólására
Annyira,van megoldva hogy talan jatszol 5-10percet aztan kiurg, 9003-as hiba uzivel. Ez nem megoldas. Oldja meg kerem a K***** DICE meg F** EVENBALANCE-al. Van 7masik Anti-Cheat program ami,talan mukodo kepessebb lenne mint ez. Megtalan jobban tudna detektalni, csak nemtom miert nem gondolkoznak mar el.
Hát igen.. ideje lenne már egy stabil működőképest "szervert?" létrehozni ! mert ez igy nagyon nem nyan-nyana h mindig van valami :S dhe azért köszi
Válasz luckyzoneplayer #1566. hozzászólására
Szia!
Sikerült megoldani a problémát ? mert én is már ujraraktam a pb-t frissítettem, de semmi javulás
Előre is köszi !
Annyira,van megoldva hogy talan jatszol 5-10percet aztan kiurg, 9003-as hiba uzivel. Ez nem megoldas. Oldja meg kerem a K***** DICE meg F** EVENBALANCE-al. Van 7masik Anti-Cheat program ami,talan mukodo kepessebb lenne mint ez. Megtalan jobban tudna detektalni, csak nemtom miert nem gondolkoznak mar el.
Válasz MasterboyXX #1563. hozzászólására
Hogy,fix megoldas mukodik-e nemtudom amit talaltam, de elmek most jatszani es ha, kb. 30perc jatek utan sem rak ki. Akkor elmondom a megoldast.
Szia!
Sikerült megoldani a problémát ? mert én is már ujraraktam a pb-t frissítettem, de semmi javulás
Előre is köszi !
Válasz MonsterCsirke #1564. hozzászólására
PB frissítése hol található? :bocs:
PB frissítése hol található? :bocs:
Hogy,fix megoldas mukodik-e nemtudom amit talaltam, de elmek most jatszani es ha, kb. 30perc jatek utan sem rak ki. Akkor elmondom a megoldast.
ezzel én is így vagyok és rám is rám férne egy kis segítség mert nem akar működni.......:siros::omg::siros::szomoru:
Hernando 2012. január 25. 11 hozzászólás 8420.
Olvasgattam itt, és mindent megcsináltam amit lehetett de ledobál egy olyan üzenettel hogy Game Disconnected: You were kicked by Punkbuster.
Újabban már ilyennel dobál le:
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'xXH3rnandoXx' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
Tegnap is próbáltam frissíteni, ma is, de nem javul. Aki tud segítsen pls!
Válasz reich #1559. hozzászólására
Úgy tűnik ez ilyen globális probléma lesz az ea-n belül vagy legalább is sokakat érint ez a probléma külhonban is.Sajnos nekem is ez van.Majd megoldják addig várni kell.
Ez,a varakozas faraszto, ha akartak volna akkor megcsinaltak volna rogton nem huztak volna 2-3napig...
reich 2012. január 25. 35 hozzászólás 5036.
Válasz MonsterCsirke #1555. hozzászólására
Én azt szretném kérdezni , hogy miért van az, hogyha rámegyek "join Game", nekiáll és tölti, de amint betöltené kidob PunkBuster miatt és nem tudom, hogy mit csináljak vele.
amit tudok, hogy a játékon belül (tehát amikor bennt vagyok a szerveren) lehet beállítani az optionsba hogy off/on.
és semmi olyan nem fut a gépen amiért ki kéne, hogy dobjon... szóval nem értem.
segítsetek pls. =/

és még annyit hozzá fűznék hogy máskor, néha-néha meg akármijen sero-n fut a játék .....

kérlek segítsetek fontos lenne előre is köszönöm :)
Úgy tűnik ez ilyen globális probléma lesz az ea-n belül vagy legalább is sokakat érint ez a probléma külhonban is.Sajnos nekem is ez van.Majd megoldják addig várni kell.
Koviman92 2012. január 25. 74 hozzászólás 3380.
Válasz MonsterCsirke #1555. hozzászólására
Én azt szretném kérdezni , hogy miért van az, hogyha rámegyek "join Game", nekiáll és tölti, de amint betöltené kidob PunkBuster miatt és nem tudom, hogy mit csináljak vele.
amit tudok, hogy a játékon belül (tehát amikor bennt vagyok a szerveren) lehet beállítani az optionsba hogy off/on.
segítsetek pls. =/

és még annyit hozzá fűznék hogy máskor, néha-néha meg akármijen sero-n fut a játék .....

pb frissítés, és ha az sem segít, te is csatlakozz a "nem tudunk játszani BF3-mal a pb miatt" táborunkba :kacsint: :xD:
Válasz egy törölt hozzászólásra
Ez a hozzászólás törlésre került, ezért a tartalmát nem lehet megtekinteni.
én benne vagyok :vigyor:
Válasz Serkocos #1548. hozzászólására
A pbsetup elindítását követően elméletileg a program kilistázza a PB által védett játékokat, ha neke ditt nem jelenik meg automatikusan a BF3 akkor tutira az a gond, hogy nem naprakész a PB-d. A BF3-at kijelölve a check update gombra nyomva elmolyol kicsit.
A frissítés utána BF3 sorában az alábbi verzióknak kellene lennie:
Szerver: v1.839
Kliens: v2.287 | A1386
Ha ez nem így van akkor az gond lehet.
Aki 2012 január 23. 23:40 óta nem frissített PB-t akkor az mindenképpen tegye meg, mert akkor jött ki az új kliens verzió.
PBSetup letölthető innen: http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php
nekem az van fent és még úgy se akar működni:xD:
már csak röhögni tudok ezen :vigyor:
segítsetek pls. =/

Jó megvan kissé figyelmetlen voltam :vigyor:
Akkor várom én is a megoldást son of a bitch na mindegy.Egy másik kérdés a battlelog serverkeresőjében a kipipálást leveszem a punbusterről és úgy keresek szervert de amit a keresés után ad ki azok sem olyan szerverek ahol a punkbuster ki van kapcsolva.Hogy lehet beállítani hogy olyan szervert keressen ahol nincs punkbuster?
R04CH 2012. január 25. 25 hozzászólás 5961.
http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654778033266463/
Válasz Serkocos #1548. hozzászólására
A pbsetup elindítását követően elméletileg a program kilistázza a PB által védett játékokat, ha neke ditt nem jelenik meg automatikusan a BF3 akkor tutira az a gond, hogy nem naprakész a PB-d. A BF3-at kijelölve a check update gombra nyomva elmolyol kicsit.
Aki 2012 január 23. 23:40 óta nem frissített PB-t akkor az mindenképpen tegye meg, mert akkor jött ki az új kliens verzió.
Minden stimmel.Akkor nem tudom amúgy ez ilyen globális probléma lenne az EA háza táján?
R04CH 2012. január 25. 25 hozzászólás 5961.
Ha frissíti az még nem jelenti azt, hogy működni is fog. Igaz egy próbát azért megért, mert kitudja, lehet hogy neki segíthet. Én hiába is próbáltam frissíteni, nekem nem működik. Tegnap beszéltem az egyik Support taggal Battlelogon és azt mondta, hogy sajnos ez sokáig elhúzódhat míg mindenkinek elérhetővé válnak a PB által védett szerverek. Ennyi sajnos, én csak várok a csodára tovább...:bocs:
gepetto86 2012. január 25. 7 hozzászólás 9947.
Válasz MasterboyXX #1542. hozzászólására
vsync be v ki? Driver fent van?
Vga driver fent van.1 óra játék után megint elkezdte csinálni pedig azt hittem hogy pb frissítés megoldotta a problémát.
Serkocos 2012. január 25. 72 hozzászólás 3461.
Válasz reich #1547. hozzászólására
Most lehet én vagyok tudatlan de akkor most hogyan is kell frísíteni a pb-t?Én úgy tettem,hogy tegnap letöltöttem a pbsetup V3.4 az asztalra megnyitottam I agree majd megkeres a legördülőmenüben a battlefield 3 alatta ahová teleíti vagy tölti a frissítést programfiles origingames battlefield 3.Ezt kijelöltem majd check update.Jól csináltam mert nekem ezután sem ment bár megpróbálom még.
Most lehet én vagyok tudatlan de akkor most hogyan is kell frísíteni a pb-t?Én úgy tettem,hogy tegnap letöltöttem a pbsetup V3.4 az asztalra megnyitottam I agree majd megkeres a legördülőmenüben a battlefield 3 alatta ahová teleíti vagy tölti a frissítést programfiles origingames battlefield 3.Ezt kijelöltem majd check update.Jól csináltam mert nekem ezután sem ment bár megpróbálom még.
Válasz MasterboyXX #1542. hozzászólására
Pb frissítés segített:vigyor:
Én frissítettem de semmi.Letöltöttem még tegnap mikor a gond jelentkezett.De hiába választottam ki a pb-ben a bf3-at hiába frissítettem semmi talán megpróbálom újra.Madafaka
Serkocos 2012. január 25. 72 hozzászólás 3461.
Válasz reich #1543. hozzászólására
Még mindig ugyan az a gond dobál le a szerverekről még ami nem punkbusteres arról is.Hiába vezsem le a kijelölést a punkbusterről és játszok olyan szerveren akkor is ledobál azokról is.Valami hír,hogy javítják a dolgot esetleg?
Nekem tegnap este már nem volt gondom. A PB-t próbáltátok frissíteni?
Még mindig ugyan az a gond dobál le a szerverekről még ami nem punkbusteres arról is.Hiába vezsem le a kijelölést a punkbusterről és játszok olyan szerveren akkor is ledobál azokról is.Valami hír,hogy javítják a dolgot esetleg?
Válasz gepetto86 #1541. hozzászólására
Sziasztok!

Lenne egy kis problémám az egérrel.Darabos a mozgása és ugrál a kép.A géppel nem hinném hogy pobléma van(Amd x4 620 3,3ghz 2x2gb ddr2 ocz gigabyte gtx 460 1gb oc és egy asus lap)Ja és az egérA4tech x7 xl747.Más játékoknál tökéletes.Megprobáltam az oldalon leírt módon megoldani a problémát de nem sikerült. Mit tegyek?:szomoru:
Sziasztok!

Lenne egy kis problémám az egérrel.Darabos a mozgása és ugrál a kép.A géppel nem hinném hogy pobléma van(Amd x4 620 3,3ghz 2x2gb ddr2 ocz gigabyte gtx 460 1gb oc és egy asus lap)Ja és az egérA4tech x7 xl747.Más játékoknál tökéletes.Megprobáltam az oldalon leírt módon megoldani a problémát de nem sikerült. Mit tegyek?:szomoru:
Tacsi2012 2012. január 24. 197 hozzászólás 1750.
Válasz MasterboyXX #1538. hozzászólására
Kb. mindenhol ez a nickem...
bejelöltelek a nevem KisDaralo98
Pecsahun 2012. január 24. 31 hozzászólás 5415.
Addig lehet látogatni azokat a szerókat, amelyikeken nincsen pb. Azokon lehet játszani.
MasterboyXX 2012. január 24. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Tacsi2012 #1536. hozzászólására
Letölteni már próbáltok de nem jó!!!!!!

Az originbe mi a neved?????
Kb. mindenhol ez a nickem...
Dinka 2012. január 24. 21 hozzászólás 6394.
Nem oldotta meg a problémát sajna :siros:
Válasz MasterboyXX #1535. hozzászólására
Evenbalance oldalrol lelehet tolteni a frissitest
Elemeletileg ez,megoldja,ha nem akkor varni kell meg a DICE/Evenbalance megoldja.
Letölteni már próbáltok de nem jó!!!!!!

Az originbe mi a neved?????
Válasz Tacsi2012 #1534. hozzászólására
És akkor mi a megoldás????
Evenbalance oldalrol lelehet tolteni a frissitest
Elemeletileg ez,megoldja,ha nem akkor varni kell meg a DICE/Evenbalance megoldja.
Válasz MasterboyXX #1533. hozzászólására
Akkor,akit a PB kidobal az globalis problema a DICE-nal es az Evenbalance-nal van a problema:
Battlelogon kint van:
The "Game disconnected: you were kicked by Punkbuster errors" are being looked into right now.
És akkor mi a megoldás????
Akkor,akit a PB kidobal az globalis problema a DICE-nal es az Evenbalance-nal van a problema:
Battlelogon kint van:
The "Game disconnected: you were kicked by Punkbuster errors" are being looked into right now.
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'KisDaralo98' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
mi a baj????????? :siros::siros::siros::siros::siros::siros::siros::siros:
Válasz BALU36 #1530. hozzászólására
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'balu36' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Játék szétválasztott: voltál rúgás Punkbuster. Megállapított indok: Punkbuster rúgás játékos 'balu36' ( 0 perc) ... KORLÁTOZÁS: Hááát ezmeg mi a .......????Tud valaki valamit?
nekem is ez a baj meg a barátaimnak is
BALU36 2012. január 24. 33 hozzászólás 5193.
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'balu36' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Játék szétválasztott: voltál rúgás Punkbuster. Megállapított indok: Punkbuster rúgás játékos 'balu36' ( 0 perc) ... KORLÁTOZÁS: Hááát ezmeg mi a .......????Tud valaki valamit?