Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Tacsi2012 2012. január 24. 197 hozzászólás 1750.
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'KisDaralo98' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
mi a baj????????? :siros::siros:
MasterboyXX 2012. január 24. 3540 hozzászólás 51.
Válasz t0Bi_qw #1526. hozzászólására
11.12-es van fenn
12.1-es catalyst-el probald ki. Az indexelest ha kikapcsolod,akkor esely van, fps novekedesre.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Serkocos 2012. január 24. 72 hozzászólás 3461.
Válasz t0Bi_qw #1526. hozzászólására
11.12-es van fenn
PB-t frissitsetek, nekem ma új kliens jött le!
t0Bi_qw 2012. január 24. 583 hozzászólás 673.
Válasz MasterboyXX #1524. hozzászólására
Catalyst Verzio szam? Masik catalyst verzional is,ugyanigy reagal?
11.12-es van fenn
"A kérdés, ami gyakran gondot okoz: én, vagy az összes többi tébolyodott?" – Albert Einstein
Tacsi2012 2012. január 24. 197 hozzászólás 1750.
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'KisDaralo98' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
mi a baj????????? :siros: :siros: :siros: :siros: :siros: :siros:
Válasz t0Bi_qw #1523. hozzászólására
Egy olyan gondom lenne h az FPS-em nem megy 50-60 fölé.
config:
i7-2600k @ 4 Ghz
4*2gb ram
Sapahire Radeon HD5850
Catalyst Verzio szam? Masik catalyst verzional is,ugyanigy reagal?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
t0Bi_qw 2012. január 24. 583 hozzászólás 673.
Egy olyan gondom lenne h az FPS-em nem megy 50-60 fölé.
config:
i7-2600k @ 4 Ghz
4*2gb ram
Sapahire Radeon HD5850
"A kérdés, ami gyakran gondot okoz: én, vagy az összes többi tébolyodott?" – Albert Einstein
Dinka 2012. január 24. 21 hozzászólás 6394.
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'CsontDaralo74' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
Nekem is ez a probléma van már megoldás rá???
HuNRyaN 2012. január 24. 308 hozzászólás 1221.
Válasz Serkocos #1520. hozzászólására
Vazze ez a játék kiakaszt. Hazamegy az ember a munkából lenne ideje 1-2 órát játszani de ez a nyan-nyantalicska képes 1,5 óra alatt 3x kifagyni, mindig valami más hibával. Elképesztően nyan-nyan munkát végzett a DICE/EA páros.

Javitva: 2 óra alatt 4 fagyás... ezúttal vég nélküli Loading.
És a DISE legfőbb gondja hogy milyen Dogtaggel játszak.... Yesss!

Frissítve 2 óra 10 perc... Something went wrong.... és még el se tudom adni a nyan-nyanos Origin verziómat!

A lényeg hogy ma is játszottam egy jót :D
haverom most vette meg single-be 1. pályát kitolta fagyás nélkül 2.-ba 10 mp kifagy
multiba meg felmegy 20 mp és kifagy APPCRASH-el és nemtudjuk milehet a baj :S
Serkocos 2012. január 24. 72 hozzászólás 3461.
Vazze ez a játék kiakaszt. Hazamegy az ember a munkából lenne ideje 1-2 órát játszani de ez a nyan-nyantalicska képes 1,5 óra alatt 3x kifagyni, mindig valami más hibával. Elképesztően nyan-nyan munkát végzett a DICE/EA páros.

Javitva: 2 óra alatt 4 fagyás... ezúttal vég nélküli Loading.
És a DISE legfőbb gondja hogy milyen Dogtaggel játszak.... Yesss!

Frissítve 2 óra 10 perc... Something went wrong.... és még el se tudom adni a nyan-nyanos Origin verziómat!

A lényeg hogy ma is játszottam egy jót :D
reich 2012. január 24. 35 hozzászólás 5036.
Mindenkinek köszönöm aki tanácsokkal tényekkel látott el.Majd csak lesz valami.
Válasz reich #1516. hozzászólására
reich04 a nicknevem.
Nmevagy,bannolva amint mar irtam, vmi. miatt tobben panaszkodtak a PB-re.
Pecsahun 2012. január 24. 31 hozzászólás 5415.
Engem a pb ledobál a szerverekről az alábbi okkal:

Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab

Nem tudtok valami megoldást? Jah bocsi. Kicsit lejjebb olvastam és ott is írtak erről még egyszer sorry érte :pirul:
reich04 a nicknevem.
Válasz MasterboyXX #1512. hozzászólására
Probald,ki amit irtam,mert kikell zarni par lehetosseget,ami miatt csinalhatja.
Megpróbáltam de még mindig semmi
R04CH 2012. január 24. 25 hozzászólás 5961.
Válasz MasterboyXX #1513. hozzászólására
Nemvagy,bannolva. Van frissites a PB-hez,
Itt vana tegnap erkezzett frissites: http://www.evenbalance.com/index.php?page=support-bf3.php

Battlelogon kint van ez:
Game disconnected: you were kicked by Punkbuster errors are beeing looked into right now.

Vagyis, leellenorzik,mi lehet a gond.
Akkor rajta vannak az ügyön. Már kezdek megnyugodni. A PB-t már frissítettem ma reggel.
Majd csak megoldódik ez a probléma.
Köszönöm!
Válasz R04CH #1511. hozzászólására
Kérlek nézd meg, hogy engem nem-e bannolt! A játékos nevem: R04CH_HUN
Előre is köszönöm!
Nemvagy,bannolva. Van frissites a PB-hez,
Itt vana tegnap erkezzett frissites: http://www.evenbalance.com/index.php?page=support-bf3.php

Battlelogon kint van ez:
Game disconnected: you were kicked by Punkbuster errors are beeing looked into right now.

Vagyis, leellenorzik,mi lehet a gond.
Válasz V8_Dracofoley #1509. hozzászólására
és most kezdte el tegnap csinálni este
Probald,ki amit irtam,mert kikell zarni par lehetosseget,ami miatt csinalhatja.
Válasz MasterboyXX #1506. hozzászólására
Jatekos nevet ird mar,le megnezzuk nem-e bannolt a PB,mivel FAKE Bannok kerultek a banlistre. Mivel fel lett torve a PB. Elmeletileg dolgoznak az ugyon.
Kérlek nézd meg, hogy engem nem-e bannolt! A játékos nevem: R04CH_HUN
Előre is köszönöm!
Válasz MasterboyXX #1508. hozzászólására
A felkialto jel lesz a baj. Mint mar mondtam nemlehet kulonleges karakter, Csak kis-nagy betu+ szamok. A kulonleges karaktert nem engedi. Cserelj jelszot,es fogadni mernek beenged elsore.
jelszóváltás megtörtént de semmi
Válasz MasterboyXX #1505. hozzászólására
Akkor,probald meg,azt hogy kicsereled a jelszot, kis es nagy beture+ szamokat rakj bele, kulonfele ekkezetes stb. fele karaktert ne,mint pl. (^%$#@!&*) ha,ezzel megvoltal,proba ki. Ha tovabbra sem, akkor az alabbi dologgal probalkozhatsz. Nemtudom,jatszottal-e eddig az ujonan vasarolt jatekoddal. Vagy idaig meg nemtudtal?

Tudsz BIOS resetet csinalni? Megfogod a szamitogepedet,aramtalanitod teljessen,es az alaplapodbol kiszeded azt a kb. 1cm atmeruju elemet, 5-10percre,ez fontos. Ha lement az adott,ido rakd vissza a helyere, kosd vissza az aramkorbe,kapcsold be es probaki. Vkinek, pont hasonlo ez,megoldotta ,csak o originbe nemtudott,belepni barmilyen accountal,akart probalkozni, viszont masnal elsore betudott,lepni. Az EA-sek meg,kb. szartak vmi. otletet adni.
és most kezdte el tegnap csinálni este
Válasz V8_Dracofoley #1507. hozzászólására
Nagybetű, kisbetű szám és egy felkiáltójel van a jelszavamban
A felkialto jel lesz a baj. Mint mar mondtam nemlehet kulonleges karakter, Csak kis-nagy betu+ szamok. A kulonleges karaktert nem engedi. Cserelj jelszot,es fogadni mernek beenged elsore.
Válasz MasterboyXX #1505. hozzászólására
Akkor,probald meg,azt hogy kicsereled a jelszot, kis es nagy beture+ szamokat rakj bele, kulonfele ekkezetes stb. fele karaktert ne,mint pl. (^%$#@!&*) ha,ezzel megvoltal,proba ki. Ha tovabbra sem, akkor az alabbi dologgal probalkozhatsz. Nemtudom,jatszottal-e eddig az ujonan vasarolt jatekoddal. Vagy idaig meg nemtudtal?

Tudsz BIOS resetet csinalni? Megfogod a szamitogepedet,aramtalanitod teljessen,es az alaplapodbol kiszeded azt a kb. 1cm atmeruju elemet, 5-10percre,ez fontos. Ha lement az adott,ido rakd vissza a helyere, kosd vissza az aramkorbe,kapcsold be es probaki. Vkinek, pont hasonlo ez,megoldotta ,csak o originbe nemtudott,belepni barmilyen accountal,akart probalkozni, viszont masnal elsore betudott,lepni. Az EA-sek meg,kb. szartak vmi. otletet adni.
Nagybetű, kisbetű szám és egy felkiáltójel van a jelszavamban
Válasz reich #1501. hozzászólására
Sziasztok van egy nagy gondom:
game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'saját nick' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
Ez mi lehet.Valaki mondta hogy banoltak de minden szerverről és miért hiszen nem cheat-eltem és nem kemperkedtem.Most akkor annyi játékidőm semmibe ment mert újra biztos nem fogom kezdeni a multit.Akkor annyiba hagyom.Valaki segítene?
Jatekos nevet ird mar,le megnezzuk nem-e bannolt a PB,mivel FAKE Bannok kerultek a banlistre. Mivel fel lett torve a PB. Elmeletileg dolgoznak az ugyon.
Válasz V8_Dracofoley #1503. hozzászólására
Rutert nem használok , Modem restart volt de semmi extra nem történt
Game could not login to EA Online (1).

game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'saját nick' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
Ez mi lehet.Valaki mondta hogy banoltak de minden szerverről és miért hiszen nem cheat-eltem és nem kemperkedtem.Most akkor annyi játékidőm semmibe ment mert újra biztos nem fogom kezdeni a multit.Akkor annyiba hagyom.Valaki segítene?
Nem tudom, hogy mi lehet a baj, de nekem is ugyan ezt írja. Gőzöm sincs, hogy mit tegyek... :uncsi:
Válasz MasterboyXX #1500. hozzászólására
Ruter vagy Modem? Probald,ujrainditani.
Rutert nem használok , Modem restart volt de semmi extra nem történt
Game could not login to EA Online (1).
IAMCOCONUT 2012. január 24. 795 hozzászólás 472.
Szerintem csak a PB-d rosszalkodik. Távolítsd el a gépedről ami fent van, egy restart, és tedd fel a frisset. Innen letudod szedni: http://punkbuster.com/index.php?page=pbsetup.php
Nekem is szórakozott így nem rég, és ez lett a megoldás rá!
Ad rá a tartalékot!!!!
Válasz V8_Dracofoley #1499. hozzászólására
Nem volt fent semmi, még annó volt megjelenés előtt de azóta teljesen újratelepítettem a gépet Dec-ben
Ruter vagy Modem? Probald,ujrainditani.
Válasz MasterboyXX #1492. hozzászólására
Elotte, nemvolt fent tort verziobol,probakent?
Nem volt fent semmi, még annó volt megjelenés előtt de azóta teljesen újratelepítettem a gépet Dec-ben
Válasz MasterboyXX #1497. hozzászólására
A PBSVC.EXE-t rendszergazdakent kell elinditani.
Van uj, PB:

http://www.evenbalance.com/index.php?page=support-bf3.php
Innet toltsd,le. Feltortek allitolag a PB-t.
Válasz Koviman92 #1496. hozzászólására
már csináltam és az sem segített :siros:
ez egy kicsit idegesítő számomra :szomoru:
A PBSVC.EXE-t rendszergazdakent kell elinditani.
Koviman92 2012. január 24. 74 hozzászólás 3380.
Válasz MasterboyXX #1495. hozzászólására
Miutan,lefutattod azutan,inditsd ujra a rendszert. Ezek a dolgok, nagyjabol azzert jonnek,elo mert a rendszer indulaskor,nemtudta vmi. oknal fogva elinditani a pb dolgait. Masik, megha van,tuzfal antivirus program, meg a windowsos is tudja nyagatni.
már csináltam és az sem segített :siros:
ez egy kicsit idegesítő számomra :szomoru:
Válasz Koviman92 #1493. hozzászólására
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Koviman92' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
ezt írja ki nekem, pedig fel van telepítve a pbsetup és pbsvc, többször is lefuttattam és mindig ezt a hibát írja ki :szomoru:
Miutan,lefutattod azutan,inditsd ujra a rendszert. Ezek a dolgok, nagyjabol azzert jonnek,elo mert a rendszer indulaskor,nemtudta vmi. oknal fogva elinditani a pb dolgait. Masik, megha van,tuzfal antivirus program, meg a windowsos is tudja nyagatni.
Válasz Koviman92 #1493. hozzászólására
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Koviman92' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
ezt írja ki nekem, pedig fel van telepítve a pbsetup és pbsvc, többször is lefuttattam és mindig ezt a hibát írja ki :szomoru:
Nekem is ugyan ez a problémám, punkbustert is frissítettem. Most lett kicserélve a modemem, és azóta nem akar működni. Kikapcsoltam a beépített tűzfalat is és úgy sem működik. :bocs:
Koviman92 2012. január 24. 74 hozzászólás 3380.
MasterboyXX 2012. január 23. 3540 hozzászólás 51.
Válasz V8_Dracofoley #1491. hozzászólására
Nem működik, kitöröltem a tmp fájlokat, kikapcsoltam a Torrentet, Steamet, Tune up-ot
Ha a torrentnél arra gondolsz akkor nem, még a ** ****** ból vettem a játékot, fémdobozzal,b2k-val
szóval eredeti. kicsillagoztam mert nem hirdetünk még Drang bácsi elver
Elotte, nemvolt fent tort verziobol,probakent?
Válasz MasterboyXX #1490. hozzászólására
Futtatasba, %temp% (enter) amit latsz torold ki, aztan siman ird be ugyanoda: temp torolj mindent. Majd proba ki ujbol. Nemfut,ne talan torrent vagy vmi.?
Nem működik, kitöröltem a tmp fájlokat, kikapcsoltam a Torrentet, Steamet, Tune up-ot
Ha a torrentnél arra gondolsz akkor nem, még a ** ****** ból vettem a játékot, fémdobozzal,b2k-val
szóval eredeti. kicsillagoztam mert nem hirdetünk még Drang bácsi elver
Válasz V8_Dracofoley #1489. hozzászólására
Online és Offline módot is próbáltam, sikertelenül. Lehet hogy holnap újrarakom az egész gépet aztán kiderül mi történik majd.
Futtatasba, %temp% (enter) amit latsz torold ki, aztan siman ird be ugyanoda: temp torolj mindent. Majd proba ki ujbol. Nemfut,ne talan torrent vagy vmi.?
Válasz MasterboyXX #1487. hozzászólására
Origin-ben pipald ki azt az opciot Update to Pre-Relase version ha,be pipaltad,akkor inditsd ujra az origint es proba ki.
Online és Offline módot is próbáltam, sikertelenül. Lehet hogy holnap újrarakom az egész gépet aztán kiderül mi történik majd.
Válasz MasterboyXX #1487. hozzászólására
Origin-ben pipald ki azt az opciot Update to Pre-Relase version ha,be pipaltad,akkor inditsd ujra az origint es proba ki.
Megcsináltam, próbáltam Chrome-mal de nem sikerült még mindig
Válasz V8_Dracofoley #1486. hozzászólására
Xfire nincs, próbáltam explorerrel de abban is ugyan ezt a hibát írja ki.
Válasz MasterboyXX #1485. hozzászólására
Nincs, netalan X-fire fent a gepen? Mas bongeszobol ugyanezt csinalja?
Xfire nincs, próbáltam explorerrel de abban is ugyan ezt a hibát írja ki.
Válasz V8_Dracofoley #1483. hozzászólására
Megtörtént, semmi nem változott.
Nincs, netalan X-fire fent a gepen? Mas bongeszobol ugyanezt csinalja?
Válasz HunDrag #1482. hozzászólására
Mindent meg probáltam friss windows minden amit el lehet képzeln,i alapbol war tapesen volt és mégis meg változot valam,i nem tudom mi de zavarja a fülem és zavar az egész játékban is :( 2 napja no problem tagnap ota meg nem tudom mivan ujra raktam mindent. 1 haver is mondta neki is történt a hangban változás ,azért kérdeztelek benneteket hogy nektek is volt változás?
Nekem speciel megjelenés után 1 hónapra állandóan lehuzogata valami a hangszabályzóban a bf-et , ts-t
Válasz MasterboyXX #1481. hozzászólására
Tolj, egy jatek javitast.
Megtörtént, semmi nem változott.
HunDrag 2012. január 23. 152 hozzászólás 2120.
Válasz V8_Dracofoley #1478. hozzászólására
Játékban beállításokban rakd rá war tapesre a füles\hifi -s dolgot
Mindent meg probáltam friss windows minden amit el lehet képzeln,i alapbol war tapesen volt és mégis meg változot valam,i nem tudom mi de zavarja a fülem és zavar az egész játékban is :( 2 napja no problem tagnap ota meg nem tudom mivan ujra raktam mindent. 1 haver is mondta neki is történt a hangban változás ,azért kérdeztelek benneteket hogy nektek is volt változás?
Válasz V8_Dracofoley #1480. hozzászólására
fekete képernyő majd ujra kirak 18:00 tól Sz*p*k vele
Tolj, egy jatek javitast.
Válasz MasterboyXX #1479. hozzászólására
Megproballod,ujbol bugos a jatek, ujra meg ujra probalni kell, 1x biztos beadja.
fekete képernyő majd ujra kirak 18:00 tól Sz*p*k vele