Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Devid.off 2012. január 17. 87 hozzászólás 3079.
Válasz MasterboyXX #1428. hozzászólására
Nem bajnak,mondom ott volt vmi. fix ra,hogy ne szarjon be.
jah értem akkor majd megkeresem köszönöm
MasterboyXX 2012. január 17. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Devid.off #1427. hozzászólására
de az van és az baj?
Nem bajnak,mondom ott volt vmi. fix ra,hogy ne szarjon be.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #1426. hozzászólására
Neked,nem veletlenul orosz verziod van?
de az van és az baj?
MasterboyXX 2012. január 17. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Devid.off #1425. hozzászólására
elöröl kezdtem másik szinten is és akkor is ugyan ott lefagy az egész :/
Neked,nem veletlenul orosz verziod van?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #1422. hozzászólására
Kezd,el elorol a jatekot.
elöröl kezdtem másik szinten is és akkor is ugyan ott lefagy az egész :/
MasterboyXX 2012. január 16. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Zotya30Bp #1423. hozzászólására
Szia ma próbáltam angol win7 nem SP1-t semmi feltettem a magyart decemberit az érdekes az hogy csökkentett módban feláll a rendszer de ezt így nem tudom és tudod szerintem emgoldani februárban BF+ frissítés remélem jó lesz.
Ha visszateszem a SB akkor is ez van :) 64,32 magyar angol Ultimate vagy pro. mind 1 a gépnek :D....
Teszel,fel a hangkartyahoz drivert? Feltelepitesz kb. minden drivert?
Zotya30Bp 2012. január 16. 18 hozzászólás 6851.
Válasz MasterboyXX #1407. hozzászólására
Win7 64bitest rakj fel. Rakd vissza a hangkartyat,az alaplapit tiltsd le. Proba ki, es ha akkor is szorakozzik,akkor vmi. mas lesz.
Szia ma próbáltam angol win7 nem SP1-t semmi feltettem a magyart decemberit az érdekes az hogy csökkentett módban feláll a rendszer de ezt így nem tudom és tudod szerintem emgoldani februárban BF+ frissítés remélem jó lesz.
Ha visszateszem a SB akkor is ez van :) 64,32 magyar angol Ultimate vagy pro. mind 1 a gépnek :D....
Válasz Devid.off #1421. hozzászólására
az első pályán mikor a metron vagy ugye és ott van egy jelenet mikor ki kell nyitni egy ajtot és le kéne löni 1 embert na ott egyszerüen meg hal az egész hallani lehet de semmit sem lehet csinálni
Kezd,el elorol a jatekot.
Devid.off 2012. január 16. 87 hozzászólás 3079.
Válasz MasterboyXX #1419. hozzászólására
Hogy,erted hogy megakad? Nemtudsz tovabb lepni vhol, vagy megall a jatek?
az első pályán mikor a metron vagy ugye és ott van egy jelenet mikor ki kell nyitni egy ajtot és le kéne löni 1 embert na ott egyszerüen meg hal az egész hallani lehet de semmit sem lehet csinálni
Drang 2012. január 16. 2730 hozzászólás 86.
Milyen lett az új fórum fejléc? Köszönet Balának érte! :kacsint:
Drang over and out!
Válasz Devid.off #1418. hozzászólására
Azt csináltam jobb gomb telepités javitása lefutatot valmit vagyis ellenörizte és azt irta hogy a játék napra kész semmi sem hiányzik belöle megcsináltam amit irták kitöröltem és még mindig ugyan ott akad meg a single rész :/
Hogy,erted hogy megakad? Nemtudsz tovabb lepni vhol, vagy megall a jatek?
Válasz MasterboyXX #1417. hozzászólására
Az originbe,tolsz neki egy repairt a jateknak,akkor leellenorzi,erre gondoltam.

A futtatasba ird be,hogy %temp% es simaba is a temp -t es az osszes filet torold ki. Majd proba ki.
Azt csináltam jobb gomb telepités javitása lefutatot valmit vagyis ellenörizte és azt irta hogy a játék napra kész semmi sem hiányzik belöle megcsináltam amit irták kitöröltem és még mindig ugyan ott akad meg a single rész :/
Válasz Devid.off #1416. hozzászólására
Azt irja napra kész semmi baja (elvileg)
Az originbe,tolsz neki egy repairt a jateknak,akkor leellenorzi,erre gondoltam.

A futtatasba ird be,hogy %temp% es simaba is a temp -t es az osszes filet torold ki. Majd proba ki.
Válasz MasterboyXX #1415. hozzászólására
Jatekot,probald javitani. Nemtom az originned leszedte a vmeik. napi frissitest,hatha az bezavar.
Azt irja napra kész semmi baja (elvileg)
Válasz Devid.off #1414. hozzászólására
Bocsánat

Gépem: amd am3 phenom/AM2 Athlon
ati roadeon 4670 ddr3
Ram ddr2 800-mhz
hangkártya az beépitett hogy milyen azt nem tudom :/
win7 64-bites kb 2-3 hete lett felrakva
video kártya driver a legujabb AMD CATALYST 11.12

A fura hogy a multy meg a cop-nak semmi baja csak a singel -része nem jó :/
Jatekot,probald javitani. Nemtom az originned leszedte a vmeik. napi frissitest,hatha az bezavar.
Válasz MasterboyXX #1413. hozzászólására
Hali!
A fejlecben megvan adva, milyen informaciokat irj le. Ha azzal megvagy akkor, a tobbit konnyebben kitalaljuk, milehet az oka.
Bocsánat

Gépem: amd am3 phenom/AM2 Athlon
ati roadeon 4670 ddr3
Ram ddr2 800-mhz
hangkártya az beépitett hogy milyen azt nem tudom :/
win7 64-bites kb 2-3 hete lett felrakva
video kártya driver a legujabb AMD CATALYST 11.12

A fura hogy a multy meg a cop-nak semmi baja csak a singel -része nem jó :/
Válasz Devid.off #1412. hozzászólására
Üdv most kezdtem (szeretem volna elkezdeni a single-részét a játéknak a bibi csak az hogy az első pályán ugyan ott mindig megfagy a játék van erre megoldás aaz ujra telepitésen kivül? mert nekem origin van meg és nem szeretném ujra leszedni mert az kb fél nap + az angolositás ugy hogy ha nincs megoldás akkor inkább hagyom de ha van akkor légyszives segitsetek mert szeretném végig vinni KÖSZÖNÖM
Hali!
A fejlecben megvan adva, milyen informaciokat irj le. Ha azzal megvagy akkor, a tobbit konnyebben kitalaljuk, milehet az oka.
Üdv most kezdtem (szeretem volna elkezdeni a single-részét a játéknak a bibi csak az hogy az első pályán ugyan ott mindig megfagy a játék van erre megoldás aaz ujra telepitésen kivül? mert nekem origin van meg és nem szeretném ujra leszedni mert az kb fél nap + az angolositás ugy hogy ha nincs megoldás akkor inkább hagyom de ha van akkor légyszives segitsetek mert szeretném végig vinni KÖSZÖNÖM
19Baller77 2012. január 16. 6 hozzászólás 10618.
Válasz MasterboyXX #1410. hozzászólására
Logitech,jobb minosegu rendessebb driverek stb. es tobb jatek is tamogatja mint a geniust.
Köszi!

Megfogadtam, megrendeltem az extrem 3d-t
Válasz 19Baller77 #1409. hozzászólására
Sziasztok!

BF3-hoz Joystick vásárlásán gondolkodom.Genius metalstrike felelne meg nekem árban meg fogásra meg ilyesmi.
Van valakinek tapasztalata vele? Genius Metalstrike vagy logitech extreme 3D?
Köszi minden hozzá szólást tapasztalatot.
Logitech,jobb minosegu rendessebb driverek stb. es tobb jatek is tamogatja mint a geniust.
19Baller77 2012. január 16. 6 hozzászólás 10618.
Sziasztok!

BF3-hoz Joystick vásárlásán gondolkodom.Genius metalstrike felelne meg nekem árban meg fogásra meg ilyesmi.
Van valakinek tapasztalata vele? Genius Metalstrike vagy logitech extreme 3D?
Köszi minden hozzá szólást tapasztalatot.
Válasz t0Bi_qw #1399. hozzászólására
talán 1-2 hete.
Jatek,javitast probaltal?
MasterboyXX 2012. január 15. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Zotya30Bp #1406. hozzászólására
Az x-fi kivettem és alaplapi van VIA :( M4A78 Pro) BIOS utcsó
AMD Phenom X4 9750
ATI HD 4890 1GB
4GB Ram de csak 3 valamennyit érzékel a vista
a progikról meg úgy csináltam, hogy feltettem vistát lefrissítettem ATI driver , PhysX 9.11.1107 , DirectX 9c , Origin BF3 telepítés frissítés és így is fagyi....holnap felteszek egy win 7 hátha az alaplapi hangkártyával megy és csak a ATI Individual Downloads telepítem ha így sem megy flexelem a gépet a faszba :D

Win7 64bitest rakj fel. Rakd vissza a hangkartyat,az alaplapit tiltsd le. Proba ki, es ha akkor is szorakozzik,akkor vmi. mas lesz.
Zotya30Bp 2012. január 15. 18 hozzászólás 6851.
Válasz MasterboyXX #1403. hozzászólására
Az x-fi-ban van vmi. beallitas amit kikell kapcsolni, es akkor jo. A fagyassokat,sok mas program is tudja,okozni. Talan kezdhetned,azzal hogy leirod milyen geped,van es mi minden fut a haterben(antivirus,msn stb.) Nem,talalgatni akarrok,hogy mi okozhatja. Vagy a legjobb esetben egy dxdiag-ot es hijackthis log filet mellekelhetnel,es a tobbit kivessszem magamtol.
Az x-fi kivettem és alaplapi van VIA :( M4A78 Pro) BIOS utcsó
AMD Phenom X4 9750
ATI HD 4890 1GB
4GB Ram de csak 3 valamennyit érzékel a vista
a progikról meg úgy csináltam, hogy feltettem vistát lefrissítettem ATI driver , PhysX 9.11.1107 , DirectX 9c , Origin BF3 telepítés frissítés és így is fagyi....holnap felteszek egy win 7 hátha az alaplapi hangkártyával megy és csak a ATI Individual Downloads telepítem ha így sem megy flexelem a gépet a faszba :D

SIN 2012. január 15. 2161 hozzászólás 127.
Válasz pamdavid #1394. hozzászólására
Segíthetsz benne :)
indításkor DEL gomb, vagy ami az Enter Setup-hoz kell.
Integrated peripherals részen Onboard Audio disable-re.
shaddam 2012. január 15. 906 hozzászólás 407.
Válasz alexmcleod #1402. hozzászólására
A Battlefield 3-nál (PS3) hogy tudok online játszani? Mert amikor rámegyek a Multiplayerre beütöm az online kódot és utánna kér még másik kódot is azt is beírom erre bejön olyan hogy letölthetek még két patchet? Vagy nem tudom mit mind a kettőnek Battlefild 1942 a neve a játékhoz ezeket telepíteni kell? és csak akkor enged online játszani? Meg még valami esetleg a játékokhoz pl:Fifa12. Battlefield ezekhez lehet patchet felrakni ha igen honnan?SOS-be kellene :siros::siros:
Beütöd a kódot, a következő induláskor már rögtön azzal fogad hogy szedd le patchet, ha akkor nem szedted le. A folyamat elején leokézod aztán vársz ölbe tett kézzel. Minden más játék is magától patchelődik ha van net, csak jóvá kell hagyni mert rend a lelke mindennek. A bf1943 letöltéséhez meg itt lesz infó
http://www.battlefield.hu/content/2011/11/25/BF3-BF1943_Az_EA_engedett
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
Válasz Zotya30Bp #1400. hozzászólására
Sziasztok !
nandor90, luckyzoneplayer
Kivettem a SB x-fi-t és az alaplapi hangkártyát használom de így is fagy :D
A win7 meg ahogy felteszem az ATI drivert fagy eddig a AMD Catalyst Packages raktam fel mint vista mint win7.
Még azt mondták hogy ha a ATI Individual Downloads teszem fel még lehetséges hogy megold valamit vagy hogy most kivan véve a hangkártya :)
De várom a javítást EA is írtam már..... :D de sza.ok bele már majd játszok valamikor multiban :D
Az x-fi-ban van vmi. beallitas amit kikell kapcsolni, es akkor jo. A fagyassokat,sok mas program is tudja,okozni. Talan kezdhetned,azzal hogy leirod milyen geped,van es mi minden fut a haterben(antivirus,msn stb.) Nem,talalgatni akarrok,hogy mi okozhatja. Vagy a legjobb esetben egy dxdiag-ot es hijackthis log filet mellekelhetnel,es a tobbit kivessszem magamtol.
alexmcleod 2012. január 15. 1 hozzászólás 18596.
A Battlefield 3-nál (PS3) hogy tudok online játszani? Mert amikor rámegyek a Multiplayerre beütöm az online kódot és utánna kér még másik kódot is azt is beírom erre bejön olyan hogy letölthetek még két patchet? Vagy nem tudom mit mind a kettőnek Battlefild 1942 a neve a játékhoz ezeket telepíteni kell? és csak akkor enged online játszani? Meg még valami esetleg a játékokhoz pl:Fifa12. Battlefield ezekhez lehet patchet felrakni ha igen honnan?SOS-be kellene :siros::siros:
Devid.off 2012. január 15. 87 hozzászólás 3079.
Sziasztok megtudnátok mondni hogy kell kéne kikapcsolni a party-hoz tartozó hangocslát? mert levettem a hangot hogy party-voice settings de semmi csipog mint valami madár légyszives ha tudtok segitsetek Köszönöm
Zotya30Bp 2012. január 15. 18 hozzászólás 6851.
Sziasztok !
nandor90, luckyzoneplayer
Kivettem a SB x-fi-t és az alaplapi hangkártyát használom de így is fagy :D
A win7 meg ahogy felteszem az ATI drivert fagy eddig a AMD Catalyst Packages raktam fel mint vista mint win7.
Még azt mondták hogy ha a ATI Individual Downloads teszem fel még lehetséges hogy megold valamit vagy hogy most kivan véve a hangkártya :)
De várom a javítást EA is írtam már..... :D de sza.ok bele már majd játszok valamikor multiban :D
t0Bi_qw 2012. január 15. 583 hozzászólás 673.
Válasz MasterboyXX #1398. hozzászólására
Miota,csinalja? Ezt kb. az R17-es szerver patch ota, muveli a jatek,azthisszem.
talán 1-2 hete.
"A kérdés, ami gyakran gondot okoz: én, vagy az összes többi tébolyodott?" – Albert Einstein
Válasz t0Bi_qw #1397. hozzászólására
Valaki tud arra megoldást, hogy miért van az, hogy játék közben egyszer csak elkezdek laggolni de olyan mértékben mint amikor 100-200-as a pingem. De megkérdem a társakat, hogy mekkor a a pingem és a szerveren nekem van a legkissebb (általában). Miért lehet ez vagy mit lehet ellene tenni?
Miota,csinalja? Ezt kb. az R17-es szerver patch ota, muveli a jatek,azthisszem.
t0Bi_qw 2012. január 15. 583 hozzászólás 673.
Valaki tud arra megoldást, hogy miért van az, hogy játék közben egyszer csak elkezdek laggolni de olyan mértékben mint amikor 100-200-as a pingem. De megkérdem a társakat, hogy mekkor a a pingem és a szerveren nekem van a legkissebb (általában). Miért lehet ez vagy mit lehet ellene tenni?
"A kérdés, ami gyakran gondot okoz: én, vagy az összes többi tébolyodott?" – Albert Einstein
pamdavid 2012. január 15. 35 hozzászólás 5090.
Válasz vitya81 #1395. hozzászólására
az nem baj, mondtam már hogy nekem is ilyen az alaplapom, és van fent ati catalyst install manager. tehát elvileg ati driver nincs is fent. nálad olyan a hiba, hogy jól fut egy ideig, és amikor beakad arra a pár másodpercre olyan mintha nem tudna "gondolkodni" vmiért a gép, vagy nem éri el a memóriát, egyszerűen "kihagy", és utánna fut tovább rendesen.
Hát, jah, valahogy így!
vitya81 2012. január 15. 51 hozzászólás 4170.
Válasz pamdavid #1393. hozzászólására
Szervízben rakták össze a gépemet, és elvileg fent van...
Igen, megnéztem, fent van..

Az nem baj, hogy az alaplapi vga az Ati a másik meg nvidia?
az nem baj, mondtam már hogy nekem is ilyen az alaplapom, és van fent ati catalyst install manager. tehát elvileg ati driver nincs is fent. nálad olyan a hiba, hogy jól fut egy ideig, és amikor beakad arra a pár másodpercre olyan mintha nem tudna "gondolkodni" vmiért a gép, vagy nem éri el a memóriát, egyszerűen "kihagy", és utánna fut tovább rendesen.
Válasz SIN #1391. hozzászólására
CHIPSET DRIVER!
Link - Az all-in-one drivert felraktad?

Remélem a bios-ban le van tiltva alaplapi videó kártya... Próbaképp akár a hangkártyát is letilthatod, kíváncsi vagyok mit reagál a játék.
Segíthetsz benne :)
CHIPSET DRIVER!

Remélem a bios-ban le van tiltva alaplapi videó kártya... Próbaképp akár a hangkártyát is letilthatod, kíváncsi vagyok mit reagál a játék.
Szervízben rakták össze a gépemet, és elvileg fent van...
Igen, megnéztem, fent van..

Az nem baj, hogy az alaplapi vga az Ati a másik meg nvidia?
CHIPSET DRIVER!

na mondjuk fogalmam sincs...
Válasz SIN #1389. hozzászólására
kihúzod a kábelt a routerből, bedugod a géped direktbe a netbe és kipróbálod. Így gyorsan kiderül, hogy a router-e a baj. Alapesetben pedig nem kell portot nyitni.
CHIPSET DRIVER!

Válasz Namega #1387. hozzászólására
Ja oké :D világos bocs :D
Semmi. :xD:
Válasz pamdavid #1388. hozzászólására
Hát routerem van, viszont nem értek hozzá, mert kb két hete vettük...

Portokat hol kel kapcsolni?

De még mindig hangsúlyozom, hogy nem a hang a probléma!
Ha nem akad a játék, a hang sem fog akadni.., de ha akad sem érdekel!
kihúzod a kábelt a routerből, bedugod a géped direktbe a netbe és kipróbálod. Így gyorsan kiderül, hogy a router-e a baj. Alapesetben pedig nem kell portot nyitni.
Válasz Namega #1387. hozzászólására
Hát routerem van, viszont nem értek hozzá, mert kb két hete vettük...

Portokat hol kel kapcsolni?

De még mindig hangsúlyozom, hogy nem a hang a probléma!
Ha nem akad a játék, a hang sem fog akadni.., de ha akad sem érdekel!
Namega 2012. január 15. 11 hozzászólás 8423.
Válasz SIN #1345. hozzászólására
autópálya: géped
trabant: bf3
csakhogy felfogd. :xD::xD:
Válasz pamdavid #1385. hozzászólására
Az a helyzet, hogy a Mafia 2 is akad...úgy mint a BF3...

Itt akkor valami más gond van...
Én a vissza olvasott hsz alapján én még a Hálókártya drivert is frssíteném ill. mérnék egy sávszélesslget + ha van rooter a folyamatban akkor a portokat is érdemes beállítani /bekapcsolni amik BF3nak kellenek.
Továbbá a Nandor90 által javasol hangkártya driver csere nem hülyeség ugyanis nálam csak emiatt volt hogy win7 kékhalállal összeomlott... lecsere és lám megyúgyul fagyások megszűntek. Ezért gáz az alaplapi Hangkártya...
Válasz MasterboyXX #1383. hozzászólására
De,mint irta mar 64bitese,van.
Az a helyzet, hogy a Mafia 2 is akad...úgy mint a BF3...

Itt akkor valami más gond van...
Válasz MasterboyXX #1381. hozzászólására
Akkor, a videokartyadddal lesz a bibi. Hogy mi nemtom, esetleg a tapod, nem elegiti ki a videokartyad.
Masik nvidia drivert probalj be.
A tápom egy Chieftec 500 W-os kicsi
Legújabb Nvidia Driver van fent

Mikor 2*1 gb ramom és a másik alaplapom volt, akkor leszedtem tört verzióban és ott, igaz lowon játszottam, de nem akadt...

Most meg lowon is akad...
MasterboyXX 2012. január 14. 3540 hozzászólás 51.
Válasz SIN #1382. hozzászólására
Mondjuk a 32bites nem is kezel csak 3 gb memóriát...
De,mint irta mar 64bitese,van.
SIN 2012. január 14. 2161 hozzászólás 127.
Válasz O___ #1355. hozzászólására
:mosoly: Telepítsd újra a játékot 1
a gépedel 1000% hogy nincs gond teljesítményben kb nekem is ilyen van és tökéletesen megy.
A másik megoldás a hangal kapcsolatban kapcsold ki és halgas zenét ;).
vagy még nvidia.com azért legyél biztos a driveredben mondjuk 4 gb ram 32 bites rendszerhez kell 64 már attól több ajánlott.
Mondjuk a 32bites nem is kezel csak 3 gb memóriát...
MasterboyXX 2012. január 14. 3540 hozzászólás 51.
Válasz pamdavid #1380. hozzászólására
Nem jött össze...

Ugyan az a baj, akad..
Újratelepítve, más meghajtó,virtuális memória átírva...nvidia driver fent van...

Számomra hihetetlen, hogy ezzel a géppel még lowon is akad a multi...
Sőt, még singleben is...
Akkor, a videokartyadddal lesz a bibi. Hogy mi nemtom, esetleg a tapod, nem elegiti ki a videokartyad.
Masik nvidia drivert probalj be.
pamdavid 2012. január 14. 35 hozzászólás 5090.
Válasz MasterboyXX #1377. hozzászólására
Amit, szedd az instant felpatchelt jatek,nemfogja leszedni 1x a jatekot aztan,meg kulon felpatchelni.
Nem jött össze...

Ugyan az a baj, akad..
Újratelepítve, más meghajtó,virtuális memória átírva...nvidia driver fent van...

Számomra hihetetlen, hogy ezzel a géppel még lowon is akad a multi...
Sőt, még singleben is...