Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

vitya81 2012. január 12. 51 hozzászólás 4153.
Válasz sirboy #1326. hozzászólására
most olyan problémám lenne hogy ha először ts-re feljövök és csatlakozni akarok egy szerverhez akkor azt írja hogy bf3.exe működése leállt.de ha nem megyek fel ts-re akkor nincs ilyen gond
ez azóta van mióta frissítettem a ts-t,esetleg egy korábbi verzió megoldhatja?
Hi! Nekem is ugyanez a gondom, ha megy a TS3,akkor multi is, co-op is fagy. Ha találsz megoldást a problémára akkor szólj légyszíves. Valaki esetleg tud vmi megoldást?

Viktor
MasterboyXX 2012. január 11. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Namega #1327. hozzászólására
Sajnos ez sem segített. :( mindenesetre ilyen stabil rendszerem még az életben nem volt az is tuti. a BF3 mégis fagy :(
Dxdiag-ot mellekelj egy hijackthis-el. Mert nemtudom,hogy te mellekeltel-e mar.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Namega 2012. január 11. 11 hozzászólás 8505.
Válasz MasterboyXX #1325. hozzászólására
Az,avastra vonatkozzott,csak. Mert az tud,ilyen kekhalalt produkalni. Ebben az esetben ezt probald meg:

Fixit-töltsd le. Inditsd el. Ez elmeletileg megjavitja, a problémádat.
Sajnos ez sem segített. :( mindenesetre ilyen stabil rendszerem még az életben nem volt az is tuti. a BF3 mégis fagy :(
sirboy 2012. január 11. 62 hozzászólás 3756.
most olyan problémám lenne hogy ha először ts-re feljövök és csatlakozni akarok egy szerverhez akkor azt írja hogy bf3.exe működése leállt.de ha nem megyek fel ts-re akkor nincs ilyen gond
ez azóta van mióta frissítettem a ts-t,esetleg egy korábbi verzió megoldhatja?
Válasz Namega #1323. hozzászólására
Vipre van, de megy lefele akkor :)
Az,avastra vonatkozzott,csak. Mert az tud,ilyen kekhalalt produkalni. Ebben az esetben ezt probald meg:

Fixit-töltsd le. Inditsd el. Ez elmeletileg megjavitja, a problémádat.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
SIN 2012. január 11. 2161 hozzászólás 127.
Válasz HardY90 #1318. hozzászólására
Nem tudom,hogy lehetne azt lekapcsolni.Driver-be van az benne.Valami nyan-nyan energia gazdálkodási cucc lenne.Pedig global beálltásokba bevan állítva a maximális teljesítmény előnyben részesítése.De semmi.De amúgy most jött ez elő megint.Kb 3 hete még jó volt.
Feladatkezelőben kilövöd azt az exe-t.

vagy

driver leszed, és újrarak CSAK DRIVER üzemmódban. :kacsint:
Válasz MasterboyXX #1322. hozzászólására
Update, Avast antivirusod van? Ha,igen akkor takaritsd le surgossen,es utana meg ezzel takaritsd le ezzel: http://www.avast.com/uninstall-utility

Az eventes cuc-ra meg ezt talaltam:
ha kell segitseg hozza,szolj
Vipre van, de megy lefele akkor :)
Válasz Namega #1319. hozzászólására
Ma nem voltam itthon, de egész nap futott azért a memteszt, 0 hiba ismét.

Itt a minidump: http://www.sendspace.com/file/pzy3s3

Az eseménynapló pedig ezt írja:
Forrás: WMI
Eseményazonosító: 10
Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.
Update, Avast antivirusod van? Ha,igen akkor takaritsd le surgossen,es utana meg ezzel takaritsd le ezzel: http://www.avast.com/uninstall-utility

Az eventes cuc-ra meg ezt talaltam:
ha kell segitseg hozza,szolj
Válasz MasterboyXX #1320. hozzászólására
Raallok,aztan mondok okossat.
Okés, köszönöm :)
Válasz Namega #1319. hozzászólására

Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.
Raallok,aztan mondok okossat.
Namega 2012. január 10. 11 hozzászólás 8505.
Válasz MasterboyXX #1310. hozzászólására
Kesso van. Mellekeld a MiniDumpot a windows mappabban van.

HardY90 2012. január 10. 14 hozzászólás 7744.
Válasz SIN #1317. hozzászólására
hát kapcsold le azt az nvidia tdr-t, amikor játszol.
Nem tudom,hogy lehetne azt lekapcsolni.Driver-be van az benne.Valami nyan-nyan energia gazdálkodási cucc lenne.Pedig global beálltásokba bevan állítva a maximális teljesítmény előnyben részesítése.De semmi.De amúgy most jött ez elő megint.Kb 3 hete még jó volt.
SIN 2012. január 10. 2161 hozzászólás 127.
Válasz HardY90 #1316. hozzászólására
Hali Van egy kis problémám a BF3-al.Valamiért mindig leáll az exe.Szinte egy menetet se tudok végig játszani.Vagy leáll az exe,vagy pedig előjön az nvidia TDR hibája.Ledob tálcára és ennyi.
Win7 64 bit
cpu:Core i7 920 3.8Ghz
vga:GTX 480
ram:6gb DDR3 1866Mhz

Ha valaki tud valami megoldást,azt megköszönném.
hát kapcsold le azt az nvidia tdr-t, amikor játszol.
HardY90 2012. január 10. 14 hozzászólás 7744.
Hali Van egy kis problémám a BF3-al.Valamiért mindig leáll az exe.Szinte egy menetet se tudok végig játszani.Vagy leáll az exe,vagy pedig előjön az nvidia TDR hibája.Ledob tálcára és ennyi.
Win7 64 bit
cpu:Core i7 920 3.8Ghz
vga:GTX 480
ram:6gb DDR3 1866Mhz

Ha valaki tud valami megoldást,azt megköszönném.
besta_ 2012. január 10. 9 hozzászólás 9189.
Válasz MasterboyXX #1314. hozzászólására
Feltoltod a kepet,es kivalasztod a G kategoriat neki. A bongeszodben,utana torlod a cachet-es maris lattod. De,ez mellett a profilosda bekell rakni azt az email cimet ami a gravatarba hasznalsz. Ahova irja a gravatar mezot.
végre sikerült, köszöntem.:sziv:
MasterboyXX 2012. január 10. 3540 hozzászólás 51.
Válasz besta_ #1313. hozzászólására
igen, eddig már én is eljutottam sőt, még regisztráltam is de eddig még nem sikerült lecserélnem.
segitenél?:nyelves:
Feltoltod a kepet,es kivalasztod a G kategoriat neki. A bongeszodben,utana torlod a cachet-es maris lattod. De,ez mellett a profilosda bekell rakni azt az email cimet ami a gravatarba hasznalsz. Ahova irja a gravatar mezot.
Válasz SIN #1312. hozzászólására
gravatar.com
igen, eddig már én is eljutottam sőt, még regisztráltam is de eddig még nem sikerült lecserélnem.
segitenél?:nyelves:
SIN 2012. január 10. 2161 hozzászólás 127.
Válasz besta_ #1311. hozzászólására
hi,
valaki elárulná nekem, hogy battlelog-on hogyan tudnám megváltoztatni a profil képemet?
gravatar.com
hi,
valaki elárulná nekem, hogy battlelog-on hogyan tudnám megváltoztatni a profil képemet?
Válasz SIN #1309. hozzászólására
"- Memtestet futtattam 6 órán keresztül, nem talált hibát."

Inkább azt nézném meg, hogy mit mond a windóz eseménynaplója, mi halt le, mi fagyott esetleg ki.
Kesso van. Mellekeld a MiniDumpot a windows mappabban van.
SIN 2012. január 9. 2161 hozzászólás 127.
Válasz MasterboyXX #1308. hozzászólására
Memoria stresz tesztet futass,mar le.

http://www.memtest.org/
"- Memtestet futtattam 6 órán keresztül, nem talált hibát."

Inkább azt nézném meg, hogy mit mond a windóz eseménynaplója, mi halt le, mi fagyott esetleg ki.
Válasz Namega #1307. hozzászólására
Megcsináltam mindent, frissítettem BIOS-t, adtam virtuális memóriát (10 gigát), telepítettem catalystet. Egy mapot le tudtam játszani, utána leléptem a szerórol, fel akartam menni a bf.hu-s szeróra és megint beakadt az egész.
Memoria stresz tesztet futass,mar le.

http://www.memtest.org/
Namega 2012. január 9. 11 hozzászólás 8505.
Válasz MasterboyXX #1306. hozzászólására
Frissisd,be a BIOS-t, ha megvan proba ki, addolj virtualis memoriat. A 11.11C catalystet szedd le,es probald ki vele.
Megcsináltam mindent, frissítettem BIOS-t, adtam virtuális memóriát (10 gigát), telepítettem catalystet. Egy mapot le tudtam játszani, utána leléptem a szerórol, fel akartam menni a bf.hu-s szeróra és megint beakadt az egész.
Válasz Namega #1305. hozzászólására
Bocsi lemaradt, az is le van tiltva =/

HiJackThis:
http://ShareText.org/CYBJ
Frissisd,be a BIOS-t, ha megvan proba ki, addolj virtualis memoriat. A 11.11C catalystet szedd le,es probald ki vele.
Válasz MasterboyXX #1304. hozzászólására
Mivan,ha a az integralt hangkartya drivert letiltod biosban? HijackThis-t mellekelj. fejlecben leiras a linkben hogyan.
Bocsi lemaradt, az is le van tiltva =/

HiJackThis:
http://ShareText.org/CYBJ
Válasz Namega #1302. hozzászólására
Sziasztok!

A következő lenne a problémám: Néha, kb 3-4 indításonként miután betöltött a játék utána pár másodperccel jön egy fekete képernyő és beakad a hang (néha újraindulásnál kiírja, hogy BSOD volt, de nem jön be a klasszikus kék képernyő). Nem tudok vele mit kezdeni, mindent próbáltam már. (legalábbis amit találtam a problémával kapcsolatban.)

a gépem:
Proci: DualCore Intel Core 2 Duo E8200, 2666 MHz (8 x 333)
Alaplap: Asus P5K
Memória: 4096 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Videókártya: ATI Radeon HD 5770 (1024 MB)
Merevlemez: SAMSUNG HD502HI ATA Device (500 GB, 5400 RPM, SATA-II)
Windows 7 Ultimate SP1 megy rajta 64 bites
Vga driver: 12.1 -es Catalyst
Chrome-ot használok

Amiket eddig műveltem vele, hogy menjen:
- PB frissítés
- Alaplapi hangkártya ki (realtek) és usb-s hangkártya be (és 44100 Hz -en fut)
- Olvastam, hogy a P5K integrált ethernet adapterének gondjai vannak a windows 7-tel, de azt is beállítottam, frissítettem, hálókártyától nem fagy, kipróbáltam.
- Memtestet futtattam 6 órán keresztül, nem talált hibát.
- Ashampoo HDD control 2-vel megnéztem a merevlemezt és azzal sincs gond.
- windowst múlthéten újratelepítettem
- próbáltam még 11.11-es VGA drivert, azzal is fagyott
- próbáltam USB-s readyboost-ot, attól sem lett jobb.
- BIOS-t frissítettem
- minden driverem friss

Van esetleg valami ötletetek vagy bízzak egy frissítésben és hátha megjavul? Köszönöm a válaszokat előre is.
Mivan,ha a az integralt hangkartya drivert letiltod biosban? HijackThis-t mellekelj. fejlecben leiras a linkben hogyan.
Válasz LEGIONBOSS #1300. hozzászólására
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'LEGIONBOSS' (for 0 minutes) ... Sorry, players from Hungary are not allowed." [Admin Decision]

Ez nem diszkrimináció?
Ilyennel már én is találkoztam, méghozzá Magyar szerveren, csak ott az Orosz és Ukrán játékosokat vagdalták ki. Egyik kutya másik eb.
Sziasztok!

A következő lenne a problémám: Néha, kb 3-4 indításonként miután betöltött a játék utána pár másodperccel jön egy fekete képernyő és beakad a hang (néha újraindulásnál kiírja, hogy BSOD volt, de nem jön be a klasszikus kék képernyő). Nem tudok vele mit kezdeni, mindent próbáltam már. (legalábbis amit találtam a problémával kapcsolatban.)

a gépem:
Proci: DualCore Intel Core 2 Duo E8200, 2666 MHz (8 x 333)
Alaplap: Asus P5K
Memória: 4096 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Videókártya: ATI Radeon HD 5770 (1024 MB)
Merevlemez: SAMSUNG HD502HI ATA Device (500 GB, 5400 RPM, SATA-II)
Windows 7 Ultimate SP1 megy rajta 64 bites
Vga driver: 12.1 -es Catalyst
Chrome-ot használok

Amiket eddig műveltem vele, hogy menjen:
- PB frissítés
- Alaplapi hangkártya ki (realtek) és usb-s hangkártya be (és 44100 Hz -en fut)
- Olvastam, hogy a P5K integrált ethernet adapterének gondjai vannak a windows 7-tel, de azt is beállítottam, frissítettem, hálókártyától nem fagy, kipróbáltam.
- Memtestet futtattam 6 órán keresztül, nem talált hibát.
- Ashampoo HDD control 2-vel megnéztem a merevlemezt és azzal sincs gond.
- windowst múlthéten újratelepítettem
- próbáltam még 11.11-es VGA drivert, azzal is fagyott
- próbáltam USB-s readyboost-ot, attól sem lett jobb.
- BIOS-t frissítettem
- minden driverem friss

Van esetleg valami ötletetek vagy bízzak egy frissítésben és hátha megjavul? Köszönöm a válaszokat előre is.
Válasz LEGIONBOSS #1300. hozzászólására
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'LEGIONBOSS' (for 0 minutes) ... Sorry, players from Hungary are not allowed." [Admin Decision]

Ez nem diszkrimináció?
Ha,a fejlecet,elolvassod akkor lathattod,mi ugyben irnak ide,az emberek. Sajnos,ha az emberek minden kick,utan ide irnanak akkor tobb 10ezer,hozzaszolas lenne,es akiknek gondjuk van azok,nem talalnak amit keresnek.

Ez nem diszkrimináció?
Elroy-Hun 2012. január 9. 33 hozzászólás 5187.
Válasz MasterboyXX #1297. hozzászólására
Ok. Privat uzenetbe kuld.Ne ide,ird.
Szia!Most itt vagy?Mert akkor küldöm.
M4croR 2012. január 9. 622 hozzászólás 618.
Válasz MasterboyXX #1283. hozzászólására
Kor-vegen alt+tab ,es mikor betoltotte mar az uj mappot vissza alt+tabozzol.
THX Nándi!
Nem az vagy, akinek születtél, hanem akivé magadtól lenni tudsz.
Válasz Elroy-Hun #1296. hozzászólására
Szia!
Délután 4kor érek haza, akkor tudok adni.
Ok. Privat uzenetbe kuld.Ne ide,ird.
Elroy-Hun 2012. január 9. 33 hozzászólás 5187.
Válasz MasterboyXX #1295. hozzászólására
Ok,akkor adj egy teamviewert es megnezzem milehet az ami,bekavarhat.
Szia!
Délután 4kor érek haza, akkor tudok adni.
Válasz Elroy-Hun #1292. hozzászólására
Sajna nem segített. Még mindig lefagy.:siros:
Ok,akkor adj egy teamviewert es megnezzem milehet az ami,bekavarhat.
shaddam 2012. január 9. 906 hozzászólás 408.
Válasz besko #1275. hozzászólására
Sziasztok!
A fiamnak vettünk egy BF3-at Xboxra. Szeretne multizni, de azt írja ki, hogy too young.
Van ilyen tiltás a játékban? Hogy tudom ezt áthidalni?
Köszi a választ.
Üdv
besko
Leírták már páran nem múlt el az accja szerint 18. Nem raktál rá szülői felügyeletet?Ps3-ra va meg a bf3, de mintha a boxomon láttam volna parental securityt.Na most azt vagy kikapcsolod(console safety off) vagy a te accodon/idősebb regen kell tolnia(vagy ha csak 1 acc van akkor regelsz egy idősebbet és hozzáadod azt mint szülői acc, akkor elvileg megszabhatod hányas korhatárral játszhat). Sajnos nem nagyon tudom megnézni a boxomon mi a pontos opció, mert a valóságban és az accom szerint is elmúltam 18 és mint mondtam a bf3 se arra van meg.
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
SIN 2012. január 8. 2161 hozzászólás 127.
Válasz MasterboyXX #1291. hozzászólására
Meglehet, a HC bevolt pipalva... Mast nemtudok,mondani ra.
Link
Itt majdnem minden magyar szervert megtalálsz.
Elroy-Hun 2012. január 8. 33 hozzászólás 5187.
Válasz MasterboyXX #1273. hozzászólására
Keressobbe,ird be CMD(start menu) Jobb klikk futattas,rendszergazdakent es masold be ezt:

bcdedit /set IncreaseUserVa 3072

Ezutan,nyomj entert es inditsd ujra a rendszert,majd proba ki.
Sajna nem segített. Még mindig lefagy.:siros:
Válasz Devid.off #1290. hozzászólására
nekem a HUN-szora 11-szervert dobot ki ebből szerintem egyik sem az
Meglehet, a HC bevolt pipalva... Mast nemtudok,mondani ra.
Devid.off 2012. január 8. 87 hozzászólás 3080.
nekem a HUN-szora 11-szervert dobot ki ebből szerintem egyik sem az
Válasz Devid.off #1288. hozzászólására
xd hülye vagyok de nem enyire akkor sem dobja ki csak mást hunter meg ilyenek
Mikor elkezdesz lefele gorgetni,akkor majd dobal be tobbet is.
xd hülye vagyok de nem enyire akkor sem dobja ki csak mást hunter meg ilyenek
Válasz Devid.off #1286. hozzászólására
üdv a kérdésem az lenne hogy nem találok egyetlen magyar szervert vagyis tudom hogy nincs konkrétan magyar de amit magyarok üzemeltetnek azokat sem pl: bad boys, multygaming,a tiéteket sem nem értem
tudtok segiteni?? KÖSZÖNÖM
Keressobe beirod,hogy HUN.
üdv a kérdésem az lenne hogy nem találok egyetlen magyar szervert vagyis tudom hogy nincs konkrétan magyar de amit magyarok üzemeltetnek azokat sem pl: bad boys, multygaming,a tiéteket sem nem értem
tudtok segiteni?? KÖSZÖNÖM
SIN 2012. január 8. 2161 hozzászólás 127.
Válasz besko #1284. hozzászólására
xbox. próbáltam mindent beállítani, de sehogy sem engedi. Mindig kiírja, hogy too young.
nekem sajna nincs xbox-om, de megpróbálok kideríteni valamit az ügyben.
besko 2012. január 8. 4 hozzászólás 12244.
Válasz MasterboyXX #1282. hozzászólására
XBOX,nem windows live accountos? Ott kene beallitani a cucot.
xbox. próbáltam mindent beállítani, de sehogy sem engedi. Mindig kiírja, hogy too young.
Válasz M4croR #1278. hozzászólására
Hali
Lenne egy olyan problémám, hogy minden kör után el kezd loading-olni a játék, majdnem minden kör után. legyetek szivesek valamilyen tippet adni ez ügyben, nem tudom mit lépjek! Előre is köszönöm a segítséget.
Kor-vegen alt+tab ,es mikor betoltotte mar az uj mappot vissza alt+tabozzol.
Válasz besko #1280. hozzászólására
Szia!
Köszi a tippet, de sajnos nem tudok eljutni oda, ahol meg lehet változtatni.
Nem tudsz segíteni esetleg?
Köszi
besko
XBOX,nem windows live accountos? Ott kene beallitani a cucot.
Válasz SIN #1277. hozzászólására
azt hiszem a játékos profil, ami alapból a boxon fut, ott kell babrálni.
ott mindent átállítottam +18-ra és mégsem megy
Válasz MasterboyXX #1276. hozzászólására
Mivel 18+ os korhatar van. Igy csereljetek ki a szuletesi datumot, pl. a tiedre.
Szia!
Köszi a tippet, de sajnos nem tudok eljutni oda, ahol meg lehet változtatni.
Nem tudsz segíteni esetleg?
Köszi
besko