Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4485 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

besko 2012. január 8. 4 hozzászólás 12826.
Válasz SIN #1277. hozzászólására
azt hiszem a játékos profil, ami alapból a boxon fut, ott kell babrálni.
ott mindent átállítottam +18-ra és mégsem megy
Válasz MasterboyXX #1276. hozzászólására
Mivel 18+ os korhatar van. Igy csereljetek ki a szuletesi datumot, pl. a tiedre.
Szia!
Köszi a tippet, de sajnos nem tudok eljutni oda, ahol meg lehet változtatni.
Nem tudsz segíteni esetleg?
Köszi
besko
Elroy-Hun 2012. január 8. 33 hozzászólás 5248.
Válasz MasterboyXX #1273. hozzászólására
Keressobbe,ird be CMD(start menu) Jobb klikk futattas,rendszergazdakent es masold be ezt:

bcdedit /set IncreaseUserVa 3072

Ezutan,nyomj entert es inditsd ujra a rendszert,majd proba ki.
Szia!

Megtörtént, majd kiderül mi történik.
M4croR 2012. január 8. 622 hozzászólás 618.
Hali
Lenne egy olyan problémám, hogy minden kör után el kezd loading-olni a játék, majdnem minden kör után. legyetek szivesek valamilyen tippet adni ez ügyben, nem tudom mit lépjek! Előre is köszönöm a segítséget.
Nem az vagy, akinek születtél, hanem akivé magadtól lenni tudsz.
SIN 2012. január 8. 2161 hozzászólás 127.
Válasz MasterboyXX #1276. hozzászólására
Mivel 18+ os korhatar van. Igy csereljetek ki a szuletesi datumot, pl. a tiedre.
azt hiszem a játékos profil, ami alapból a boxon fut, ott kell babrálni.
Válasz besko #1275. hozzászólására
Sziasztok!
A fiamnak vettünk egy BF3-at Xboxra. Szeretne multizni, de azt írja ki, hogy too young.
Van ilyen tiltás a játékban? Hogy tudom ezt áthidalni?
Köszi a választ.
Üdv
besko
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Sziasztok!
A fiamnak vettünk egy BF3-at Xboxra. Szeretne multizni, de azt írja ki, hogy too young.
Van ilyen tiltás a játékban? Hogy tudom ezt áthidalni?
Köszi a választ.
Üdv
besko
köszi mostmár megoldódott
Válasz Elroy-Hun #1272. hozzászólására
Angol.
Keressobbe,ird be CMD(start menu) Jobb klikk futattas,rendszergazdakent es masold be ezt:

bcdedit /set IncreaseUserVa 3072

Ezutan,nyomj entert es inditsd ujra a rendszert,majd proba ki.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #1271. hozzászólására
Magyar win7,vagy angol?
Angol.
Válasz Elroy-Hun #1270. hozzászólására
Szia nandor!
A helyzet: rosszabb lett mint volt.Olyan játék közben, mintha erősen laggolnék, szaggat.Élvezhetetlen.Visszaállítottam a rendszert, így fut simán megint.Csak néha lefagy.
A RAM játék közben 83-85%-ot, a CPU 34-37et használ.Virtuális memóriám kb 8G, abból 6 elérhető.
Valami tipp?
köszi
Magyar win7,vagy angol?
Válasz MasterboyXX #1260. hozzászólására
Aztan,szolj hogy meg-e oldotta vagy mi a helyzet.
Szia nandor!
A helyzet: rosszabb lett mint volt.Olyan játék közben, mintha erősen laggolnék, szaggat.Élvezhetetlen.Visszaállítottam a rendszert, így fut simán megint.Csak néha lefagy.
A RAM játék közben 83-85%-ot, a CPU 34-37et használ.Virtuális memóriám kb 8G, abból 6 elérhető.
Valami tipp?
köszi
krsztn 2012. január 8. 79 hozzászólás 3263.
Válasz MasterboyXX #1268. hozzászólására
Nem,tennem az nagyon nyaktores lenne,a sata1-es lassabb igy,is mint a sata2-es.
hmm... úgy látom akkor nem úszom meg kiadás nélkül (nem tudom emlékszel-e de mondtam új catalyst(11.9) megoldotta a problémám... hát nem, úgyhogy a következő lépésem egy új net lesz ami már amúgy is be volt tervezve de ha az se segít azért majd még írok mielőtt kiadnék 20k-t hogy végül kiderüljön hogy csak a bf volt bugos)
Válasz krsztn #1267. hozzászólására
szerintetek jobban járnék egy sata I-es 7200rpm-es vinyóval mint egy sataII-es 5400rpm-essel? csak ugye mert a sataII alapvetően gyorsabb kéne legyen de az én vinyómnak lassabb a fordulata mert hordozhatónak tervezték. mindkettő kéznél van nem kerülnek pénzbe csak érdemes-e áthúzni másikra a win7-et és legfőképp bf3-at vagy elsőgenerációs satára felesleges? (persze csak bf3 nyűglődik a mostani sataII 5400as alatt se egyéb játék pl.bc2 se semmilyen program) tehát sataI 7200 VS sataII 5400
Nem,tennem az nagyon nyaktores lenne,a sata1-es lassabb igy,is mint a sata2-es.
krsztn 2012. január 8. 79 hozzászólás 3263.
szerintetek jobban járnék egy sata I-es 7200rpm-es vinyóval mint egy sataII-es 5400rpm-essel? csak ugye mert a sataII alapvetően gyorsabb kéne legyen de az én vinyómnak lassabb a fordulata mert hordozhatónak tervezték. mindkettő kéznél van nem kerülnek pénzbe csak érdemes-e áthúzni másikra a win7-et és legfőképp bf3-at vagy elsőgenerációs satára felesleges? (persze csak bf3 nyűglődik a mostani sataII 5400as alatt se egyéb játék pl.bc2 se semmilyen program) tehát sataI 7200 VS sataII 5400
Válasz diesdog #1265. hozzászólására
Hát igen hostoltam öt meghivtam el fogadta és nem csinált semmit
nem kell valahogy el inditani v vmi ?
Probaljatok,meg mas bongeszobbol.
diesdog 2012. január 7. 4 hozzászólás 12720.
Válasz MasterboyXX #1264. hozzászólására
Egyiktok,hostolja es,meghivja a masikat,es mikor elfogadta mind2 fel,akkor elkene,hogy induljon csak,akkor nem indul el ha vmit. rosszul csinaltok,vagy rossz a bongeszo.
Hát igen hostoltam öt meghivtam el fogadta és nem csinált semmit
nem kell valahogy el inditani v vmi ?
Válasz diesdog #1263. hozzászólására
Helló.
Barátommal szeretnénk co op ba játszani de nem tudjuk hogy mivel mit kell csinálni hogy el induljon a játék
pls help
Egyiktok,hostolja es,meghivja a masikat,es mikor elfogadta mind2 fel,akkor elkene,hogy induljon csak,akkor nem indul el ha vmit. rosszul csinaltok,vagy rossz a bongeszo.
diesdog 2012. január 7. 4 hozzászólás 12720.
Helló.
Barátommal szeretnénk co op ba játszani de nem tudjuk hogy mivel mit kell csinálni hogy el induljon a játék
pls help
barni1000 2012. január 7. 24 hozzászólás 6028.
A probléma megoldódott: 2 óra játék után sem fagy ki a BF3
Köszi a segítséget nandor90!
Elroy-Hun 2012. január 7. 33 hozzászólás 5248.
Válasz MasterboyXX #1260. hozzászólására
Rendben.Köszi a segítséget!
Válasz Elroy-Hun #1259. hozzászólására
Töltöm.Köszi
Válasz MasterboyXX #1258. hozzászólására
Töltöm.Köszi
Válasz Elroy-Hun #1257. hozzászólására
Ok, köszi.
Válasz MasterboyXX #1256. hozzászólására
11.9-es C-t szedd le, az elozot torold ki, de ugyhogy mikor megkerdezi,hogyan torolje ki, valaszd a legalso opciot, aztan fogod a DriverSweepert(letoltod 1x) aztan azzal meg1x letakaritod,es ujrainditod majd utana,rendszergazdakent felrakod a 11.9C-t.
Ok, köszi.
Válasz Elroy-Hun #1255. hozzászólására
Kezdem azt hinni hogy nem is volt.Most töltöttem le a 11-11est.Telepítés után van vmi teendő vele?
11.9-es C-t szedd le, az elozot torold ki, de ugyhogy mikor megkerdezi,hogyan torolje ki, valaszd a legalso opciot, aztan fogod a DriverSweepert(letoltod 1x) aztan azzal meg1x letakaritod,es ujrainditod majd utana,rendszergazdakent felrakod a 11.9C-t.
Válasz MasterboyXX #1254. hozzászólására
Ez,nem a catalyst verzio. Az ilyen fele kell: 11.12, 11.9 hasonlo.
Kezdem azt hinni hogy nem is volt.Most töltöttem le a 11-11est.Telepítés után van vmi teendő vele?
Válasz Elroy-Hun #1253. hozzászólására
Na megvan.
Verzió 2010.1230.1709.30713
Ez,nem a catalyst verzio. Az ilyen fele kell: 11.12, 11.9 hasonlo.
Válasz MasterboyXX #1252. hozzászólására
Catalyst verziot mondj
Na megvan.
Verzió 2010.1230.1709.30713
Válasz Elroy-Hun #1251. hozzászólására
Én nem raktam fel semmit, úgy van minden ahogy megvettem 5 hónapja.A services.msc-ben kapcsoltam ki a windows search-ot, mert azt olvastam itt korábban.Nincs skype, teamspeak. Az avastot is kikapcsolom játék közben.
Catalyst verziot mondj
Válasz MasterboyXX #1237. hozzászólására
Nem,melegszik tul a laptopod? Milyen catalystot raktal fel?
Ami,meg erdekel milyen hater programok futnak ez,mellett?
Én nem raktam fel semmit, úgy van minden ahogy megvettem 5 hónapja.A services.msc-ben kapcsoltam ki a windows search-ot, mert azt olvastam itt korábban.Nincs skype, teamspeak. Az avastot is kikapcsolom játék közben.
Válasz Devid.off #1249. hozzászólására
okés nem baj köszönöm a segitséget :D
Vannak,olcson olyan alaplapok amik,ezt tudjak nemkell hipper szupper van,olcso ami ezt,tudja.
Devid.off 2012. január 7. 87 hozzászólás 3081.
Válasz MasterboyXX #1248. hozzászólására
Nemtamogatja.
okés nem baj köszönöm a segitséget :D
Válasz Devid.off #1247. hozzászólására
S-series
Supports AMD AM3 Phenom/AM2 Athlon Series Processors
M61Pme-S2P

Gigabyte
Remélem ez kellet :/
Nemtamogatja.
S-series
Supports AMD AM3 Phenom/AM2 Athlon Series Processors
M61Pme-S2P

Gigabyte
Remélem ez kellet :/
Válasz MasterboyXX #1245. hozzászólására
Alaplapod tipus/model-t ird,meg megnezzem.
őőő én nem értek nagyon hozzá hol kéne megnézni? az alaplapon? vagy valahol a windows-ba levan irva vagy biosba mert igy fejből nem tudom :/

jah bocsika megvan a doboza mindjárt megnézem
Válasz Devid.off #1244. hozzászólására
és azt honnan tudom meg? hogy tud e vagy nem :/
Alaplapod tipus/model-t ird,meg megnezzem.
Válasz MasterboyXX #1243. hozzászólására
A masik,kerdes hogy az alaplapod tud-e ilyent.
és azt honnan tudom meg? hogy tud e vagy nem :/
Válasz Devid.off #1242. hozzászólására
Tényleg az jó és elmondod hogy mert akkor megcsinálnám ha ettől gyorsabb lesz
A masik,kerdes hogy az alaplapod tud-e ilyent.
Válasz MasterboyXX #1241. hozzászólására
Ez a proci amit leirtal az igen 3magos, de viszont 4.magja levan zarva,azt kilehet unlockolni.
Tényleg az jó és elmondod hogy mert akkor megcsinálnám ha ettől gyorsabb lesz
Válasz Devid.off #1240. hozzászólására
az mi hogy ki unlockolnád ez mit jelent elvileg csak 3-magos ha jol tudom? vagy nem? nem értek hozzá
Ez a proci amit leirtal az igen 3magos, de viszont 4.magja levan zarva,azt kilehet unlockolni.
Válasz MasterboyXX #1239. hozzászólására
Hat, a videokartyad,hogy mennyi fps-t adna,nemtudni de azt a procit en kiunlockolnam a 4. magjat es,ugy tolnam. A videokartyad elbirna csak, 40-50fps max. amit tudna. Ha tobbre vagysz akkor uj videokartyat,vegyel majd melle.
az mi hogy ki unlockolnád ez mit jelent elvileg csak 3-magos ha jol tudom? vagy nem? nem értek hozzá
Válasz Devid.off #1238. hozzászólására
Üdv nandor 90

Nekem nem problémám van konkrétan csak 1 kérdést szeretnék feltenni szeretném megvenni a játékot csak nem tudom hogy érdemes-e a gépemre megvenni mert ha nem elég hozzá akkor OFF
itt most nem a singleplayer-re gondolok hanem inkább a multyra hogy elég lesz e a gépem
gépem: amd athlon ii x3 440 processor 3.00 GHz
4gb ram ddr2 800-mhz ati roadeon 4670 1-gb win7 64-bit

Hat, a videokartyad,hogy mennyi fps-t adna,nemtudni de azt a procit en kiunlockolnam a 4. magjat es,ugy tolnam. A videokartyad elbirna csak, 40-50fps max. amit tudna. Ha tobbre vagysz akkor uj videokartyat,vegyel majd melle.
Üdv nandor 90

Nekem nem problémám van konkrétan csak 1 kérdést szeretnék feltenni szeretném megvenni a játékot csak nem tudom hogy érdemes-e a gépemre megvenni mert ha nem elég hozzá akkor OFF
itt most nem a singleplayer-re gondolok hanem inkább a multyra hogy elég lesz e a gépem
gépem: amd athlon ii x3 440 processor 3.00 GHz
4gb ram ddr2 800-mhz ati roadeon 4670 1-gb win7 64-bit

Válasz Elroy-Hun #1236. hozzászólására
Szia nandor90!

Látom Te vagy itt a zseni.Remélem tudsz nekem is segíteni.Az a problémám, hogy BF3 játék közben egyszerűen lefagy.Néha 2 napig semmi baja, de van hogy egy nap 3x 4x is.Ki kell kapcsolni a gépet, nem tudok vele mit csinálni.
HP Pavilion DV7, 17"3
1G ATI Radeon 6490M(powered by AMD), I7 2630QM(4x 2.0), 4G RAM, 64 bites WIN7.
Segíts ha tudsz, köszi!

Nem,melegszik tul a laptopod? Milyen catalystot raktal fel?
Ami,meg erdekel milyen hater programok futnak ez,mellett?
Szia nandor90!

Látom Te vagy itt a zseni.Remélem tudsz nekem is segíteni.Az a problémám, hogy BF3 játék közben egyszerűen lefagy.Néha 2 napig semmi baja, de van hogy egy nap 3x 4x is.Ki kell kapcsolni a gépet, nem tudok vele mit csinálni.
HP Pavilion DV7, 17"3
1G ATI Radeon 6490M(powered by AMD), I7 2630QM(4x 2.0), 4G RAM, 64 bites WIN7.
Segíts ha tudsz, köszi!

Válasz barni1000 #1234. hozzászólására
A link:
http://kepfeltoltes.hu/view/120107/N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Irtam,privat uzenetet,arra valaszolj es gyorsan, megcsinalom.
barni1000 2012. január 7. 24 hozzászólás 6028.
Válasz MasterboyXX #1233. hozzászólására
Csinalj,egy kepet mint amit beraktam,hogy hogy kell hogy kinezzen az afterburner es azt feltolttod pl. a noob.hu -ra aztan a direktlink-et amit felkinal bemasolod ide.

Vagy a legjobb ha adsz egy teamviewert es gyorssan,megnezzuk mik a gondok.
A link:
http://kepfeltoltes.hu/view/120107/N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Válasz barni1000 #1232. hozzászólására
Bocsi, nagyon béna vagyok, de mit értesz a feltöltés alatt?
Csinalj,egy kepet mint amit beraktam,hogy hogy kell hogy kinezzen az afterburner es azt feltolttod pl. a noob.hu -ra aztan a direktlink-et amit felkinal bemasolod ide.

Vagy a legjobb ha adsz egy teamviewert es gyorssan,megnezzuk mik a gondok.
barni1000 2012. január 6. 24 hozzászólás 6028.
Válasz MasterboyXX #1231. hozzászólására
Csinalj,mar egy kepet rola. Printscrent(Prt Scr-t lenyomod paintet nyitsz es CTRL+V-t nyomsz,majd toltsd fel.)
Bocsi, nagyon béna vagyok, de mit értesz a feltöltés alatt?